welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Zane&Clover Vote_lcapZane&Clover Voting_barZane&Clover Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Zane&Clover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime15.03.13 14:18




Jakenek megint nyoma veszett. Szokásához híven, már napok óta nem jelentkezett, azt se tudom él-e vagy hal. Mondjuk már kezdem megszokni, elég sokszor játssza ezt el, viszont a türelmem nekem is véges amellett, hogy gyakorlatilag egy teljes mértékben higgadt nőszemély vagyok. De van egy olyan érzésem, hogy ez most nem fog menni.
Egy egyszerű világoskék selyem hálóingben ücsörgök a hálószobám ágyán, miközben nagyjából századjára teszem meg ugyan azt a kört a tv-ben, kapcsolgatás közben. Semmi nincs ebben a szemétben, és akárhányszor körbe megyek, annyiszor nem kerül bele új film. Ami pedig a DVD-t illeti.... hát... kifogytam belőlük. Gyakorlatilag csak olyanokat tartok itthon, amiket imádok, más be se teheti a lábát a lakásba. És most egyikhez sincs hangulatom.
Dina hűségesen, gyakorlatilag triplájára nőve annak, mint amikor elhoztam magammal Angliából, csukott szemekkel, nagy lélegzetvételek közepette fekszik a lábamon, s mind ahányszor elveszem a fejéről a kezemet, és abbahagyom a füle vakargatását, annyiszor kezd el szűkölni, vagy pillant fel rám kétségbeesetten, hogy " na most mi van? ".
- Nehogy azt hidd, hogy egész este itt fogom vakargatni a füledet. Már fáj a kezem - simítok végig busa fején, majd arrébb lökdösve kimászok a paplanom alól, hogy megcélozva a fürdőszobát, lemossam az arcomról a pakolást, amit heti két alkalommal kénytelen vagyok felvinni, mivel úgy nézek ki bizonyos idő közönként, mint egy hatvan éves vénasszony. Ami nem jó. Lewis olyan szinten le tudja szívni az agyamat, hogy az valami elképzelhetetlen. Legszívesebben a nyaka köré csavarnám az éppen tervezett ruhámat, hogy megfojtsam vele, de szerintem se ő, se én, se pedig a cég nem járna jól vele. Ő valószínűleg az intenzíven kötne ki, én az utcán, a cég pedig ugyan ott, ahol én. Szóval kénytelen vagyok önmegtartóztatást gyakorolni magamra. Ahogy megállok a tükör előtt és előveszek egy pamacsot, Dina a lábam mellett, elkezdi hegyezni a fülét, mintha hallana valamit. Nem túl jó házőrző, inkább jelző kutya, szóval kénytelen vagyok odafigyelni minden apróbb jelre, amit produkál. De ez most még se érdekel annyira, hogy abbahagyjam az arcom letisztítását.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime15.03.13 15:12

Elmondhatatlanul fasza érzés volt, amikor meghallottam a tárgyaláson a bíró végítéletét! Kiengedtek, ráadásul azokat a kopasz, kigyúrt, agyon szteroidozott balfaszokat, akik olyan szépen, annyiszor helyben hagytak a sitten, kirúgták, és még pert is indítottak ellenük! Mi lehetne ezek után szebb, és élvezetesebb a szabadságnál? Amint elhagyhattam annak az ótvaros állatkertnek a falait, és a rácsokat is egyaránt, úgy éreztem, hogy enyém a világ! Hirtelen minden kis szaros dolgot meg akartam tenni, amit a bent létem alatt hanyagolnom kellett. Igen, még olyanokat is, amik azelőtt jelentéktelennek tűntek, és amikről addig a bizonyos napig nem is gondoltam volna, hogy bármikor is meg akarom majd tenni. Első dolgom az volt, hogy felkeressem a régi haverokat, akikkel azelőtt mindig együtt szívtunk, együtt döngettük a jobbnál jobb nőket -szinte farokról farokra jártak, egyszerűen körbe adtuk őket, így este mindannyiunk tripla annyi élvezetben részesülhetett, úgy bántunk velük, és úgy is tekintettünk rájuk akkoriban, mint egyszerű árucikkekre-, együtt verekedtünk a kocsmákban, vagy éppen az utcán, és a tudatlan járókelőket is együtt zsebeltük ki.
Mikor azonban beléptem az egyik régi törzshelyünkre, meghökkenve tárult elém a tény, hogy azóta abból a régi kis hangulatos kocsmából olyan puccos bár lett, mint amilyennel tele van Vegas. Ezekből a gazdag lyukakból már annyi van, mint a szemét, az olyan csórók pedig, mint amilyen én is vagyok, még egy üveg sört sem engedhetnek meg magunknak ilyen helyen. Hülye elit barmok! Nem tudom igazából, hogy hogy kerültem ide, ehhez a csinos, betörésre pont alkalmas házhoz, de az biztos, hogy nem éjszakázhatok ma is kint! Amikor kiengedtek, azon egyáltalán nem gondolkoztam el, hogy ezek után hova fogok menni. Már roppantul unom a zsúfolt, büdös csöves szállókat, az utcai telefonfülkéket, amikért a szószoros értelmében állandó harc folyik a csövesek közt éjjel, és a metró aluljárókért, kihalt sikátorokért sem vagyok túlzottan oda. Megpörgetve bal kezemben a feszítővasat, indulok el a hátsó ablak irányába. Így biztos, hogy abszolút senkinek nem fog feltűnni a dolog, esetleg a lakónak, de azt hamar kitudom iktatni! Mivel az ablak nincs magasan, azonnal neki is látok az ablak -lehetőleg minél észrevétlenebb-, kinyitásának. Mikor hallom, hogy kattan a kilincs, minden eddigi tettemmel leállok, és egy jó pár percig csak némán -lebukva az ablak alá-, fülelek. Semmi! Ekkor lendülök csak igazán akcióba. A feszítővasat eldobom a fűre, én magam pedig felmászok az ablak párkányba, először a lábamat lógatva be a lakásba. Mikor már azt hinném, hogy minden baró lesz, meghallom a morgással kevert kutyaugatást.
-A fa*om! - Szisszenek fel, és vad kalimpálásba kezdek a lábammal, de ekkor a rám leselkedő dög elkapja a nadrágom szárát, és nem kímélve, behúz a lakásba...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime15.03.13 15:46



Egy mély sóhaj kíséretében törlöm le az arcomról a fehér krémet, majd hajítom a kukába a vattákat, amik eddig a segítségemre voltak. Dina nagyokat fújtatva helyezkedik a padlófűtéses talpazaton, élvezve annak melegét. Furcsa, hogy bár egyre melegebbek a nappalok, az éjszakák még így is hidegek, és kénytelen vagyok ha nagyon nem is, de minimálisan befűteni, ha nem akarunk megfagyni. Lekapva a fejemről a fehér törülközőt, törlöm szárazra világosbarnára festett hajkoronámat. Nagyon hosszú ideig voltam vöröses barna, most itt az ideje, hogy újítsunk. Mivel nem akartam hirtelen nagyot ugrani két szín között, így mondjuk vörösből a szőkére, maradtam egy köztes útnál, a világosbarnánál, amit utána könnyű szerrel tud a fodrász szőkévé varázsolni. Legalábbis reménykedek benne.
A hajszárító hűvös levegőt fúj a hajamra és a fejbőrömre. Megtanultam, hogy a meleg levegő csak szálkásítja és rongálja a hajamat, míg a hűs levegő nem. De most semmi kedvem kielemezgetni a hajszárítási szokásaimat, így mikor a lábamat a kusza fejére akarom tenni, hogy lábujjaimmal megcirógathassam a füle tövét, meglepődök, mikor Dinának nyoma sincs. Kikapcsolva hát a hajszárítót, fülelni kezdek, s ahogy kutyamorgásra és acsargásra kapom fel a fejem, megmerevedek. Te jó ég, talán oda kellett volna figyelni a kutya jelzésére?
Halkan leteszem az asztalra a hajszárítót, és téve egy kis kitérőt a konyha felé, felkapom a létező legnagyobb serpenyőmet, amiben általában húst szoktam grillezni és párolni, így vastag kerámia alja van, ami egy esetleges betörő fején, jókorát tud koppanni.
Dina acsargása egyre vadabb, és a tiltakozó hang tényleg arra utal, hogy valaki belógott a házamba. Az én házamba! Annyi a szerencséje, hogy csak én vagyok itthon és a kutya, Jakenek pedig nyoma sincs. Garantálom, hogy akkor nem úszná meg ép bőrrel.
Ledobva magamról a köntösömet, célzom meg a nappalit, ahonnan kiszűrődnek a morgások és a tiltakozó hangok. A sötétnek hála nem látom az alak arcát, így minden bűntudat nélkül, remegve bár, de megközelítem, s meglendítve a serpenyőt akkorát sózok a fejére, amekkora telik tőlem. A nagy csattanásra csak annyit hallok, hogy Dina szűkölve ül le mellém, és félrebiccentett fejjel figyeli az immáron mozdulatlan alakot.
- Na ezt jól megkapta a szemét - csapom a vállamra a serpenyőt a nyelénél fogva, és még mindig remegő tagokkal lépek oda a villanykapcsoló felé. És lőn világosság! Akkor viszont leesik az állam, mikor megpillantom a betörőt. Szám elé kapva a kezem, figyelem az arcát, s homlokán az egyre színesebb púpot.
- Megöltem? - képedek el, mire Dina odalép mellé és jól képen nyalja.
- De hisz ez egy gyerek - hitetlenkedek, s még mindig kezemben a serpenyővel, vészhelyzet esetére, leguggolok mellé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime15.03.13 17:01

Az elhatározás, és az ablak zárának feltörése sima ügy volt. Nem szív bajoskodom, soha nem is voltam olyan fajta. Egyszerűen csak csinálom azt, amit még a bandától tanultam el, és egyáltalán nem aggódom a következmények miatt. Még az sem fordul meg az ereimben történő adrenalin túltengéstől az egyébként mindenféle gondolattal teli zavaros fejemben, hogy ha ezt most elcseszem, ba*hatom az egészet, és lehet, hogy újra odakerülök, aminek többé a még csak a közelébe se akarok soha kerülni, azok után, amiken ott, azon a lepratelepen keresztülmentem! Black box, magánzárkák hada, mosogatás, a rabok után a szaros wc pucolása FOGKEFÉVEL, zöldség pucolás és még rengeteg, megalázóbbnál megalázóbb dolog, amik ellen nem léphettem, mert ha megtettem volna, biztos, hogy szigorítottak volna, és megtoldották volna még plusz pár évvel a bent maradásomat. Köszönöm, ennyi élmény, amit ott szereztem, bőven elég volt! Nem szándékszom újra ott kikötni! Nos, pont ez az, amiért igyekszem minél precízebb módon elvégezni ezt a kis gyors betörést, ami után remélhetőleg továbbra sem adódnak majd semmiféle komplikációk, és nyugodtan kereshetek egy olyan szobát, amit tuti, hogy nem használnak, és ahol valahogy meghúzhatom magam az estére.
A tervem azonban azonnal meghiúsulni látszik, amint belógatom a lábam a házba. Ki az a túl óvatos barom, aki egy ekkora rohadt dögöt tart a házban? A seggemen érek földet valahol a padlószőnyegen, ami még így is elég keménynek bizonyul. Részben ezért, részben pedig a felém lendülő szarság miatt káromkodok egy nagyot, utána pedig már csak annyi időm van, hogy védekezően a fejemhez kapjam a kezeimet, ám még ez sem bizonyul elég hatásosnak. Az ütést nem sikerül elhárítanom, és pár másodperc leforgása után már csak a k*va szédülés van, az irdatlan lüktetés a fejem minden egyes pontján -valahonnan a fejem tetejétől sugározva-, és az érzés a gyomromban, amitől úgy érzem, mindjárt kidobom a taccsot. Félig ülve-félig fekve támasztom az ablak alatt húzódó falat a hátammal, zavartan, hunyorogva -mintha napba néznék-, pislogva fel a szukára, és könyökömmel arrébb lökve a kutyát, mikor az igyekszik érdes, büdös nyelvével pofán nyalni.
-Mi a... fffranc? - Sziszegem fogaim közt nem kevés indulattal, mintha csak a fogaim közé akadtak volna a szavak.
-Tudod, hogy mekkorát tud ütni egy olyan... szarság? - Kérdezem felháborodottan, felszisszenve nyúlva fájó pontom után, bele se gondolva abba, hogy talán én is ezt tettem volna, ha valami félkegyelmű csöves gyerek betör a házamba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime15.03.13 17:19



Pedig reménykedtem benne, hogy ma is egy roppant unalmas, nyugodalmas estém lesz, mikor nem kell semmit csinálnom, csak befejezni egy-két tervet másnapra, olvasni, mosogatni és aztán lefeküdni a kutyámmal egy ágyba, hogy televíziózás közben leljen rám az álmok végtelen útvesztője.
Hát ezt kénytelen vagyok elvetni, elvégre az ember rögtön a legrosszabbra gondol, mikor a kutyája úgy kezd morogni és acsarogni, mint még soha. Dinát nem tanítottam semmi őrző védő cuccra, soha nem is volt egy remek házőrző, Retriever lévén. Inkább jelez ha baj van.
Most viszont nagyon nagy gond lehet, ha támad is.
Épp ezért kapom fel a vastag aljú serpenyőt, amivel megközelítve a váratlan idegent, már jól fejbe is kólintom vele. Szinte hallom, ahogy visszhangzik a nappaliban a nagy koppanás hangja, és a serpenyő is bele remeg. Csak akkor gondolok bele mit tettem, mikor felcsapom a lámpát, hogy láthassam az igen rondának, szakadtan remélt alakot. Az olyat nem sajnáltam volna. Ha rusnya a képe, rondábbá nem tehettem volna. Ennek ellenére mikor megpillantom a fiatal srác arcát, lefagy az arcomról az elégedett vigyor, s helyét egy meglepett, inkább ijedt mint kétségbeesett grimasz váltja fel.
Mikor Dinát félrelöki, a kutya meglepetten tesz körülötte, majd körülöttem is egy kört, s beállva mögém, csak figyeli a közös művünket, a szerencsétlen leütött srácot.
- Igen, tudom, nem véletlenül fogtam meg ezt. Nem mellesleg, tudod, hogy ez az én házam? - biccentem félre a fejem, s azon kezdek el gondolkodni, hogy mi járhatott akkor a fejében, mikor kiszemelte az én házamat. Vannak a környéken ennél sokkal nagyobb és pompásabb házak, nem értem, miért pont az enyém kellett neki. Minden esetre most nagyon ráfázott. Akkor vajon mit fog szólni, hogy egy rendőr a párom, aki... aki nem mellesleg manapság el se jön hozzám, nem jelentkezik. Egyáltalán a párom még?
- Istenem, te gyerek... - húzom el a számat, ahogy végig nézek rajta. Igen ramaty állapotban van, látszólag az is nehezére esik, hogy megtartsa magát. Gratulálok Clover, kutyára sincs szükséged! Egy egyszemélyes hadsereg vagy...
- Gyere, segítek - teszem le a serpenyőt az ágyra, hogy aztán a karja után nyúlva, felsegítsem a földről - de vigyázz, van bőven még kéznél tárgy, amivel hasonló nagyokat tudok ütni - villannak meg a szemeim, és ha engedi, a segítségével felhúzom a földről, hogy a pár méterrel odébb lévő kanapéra segítsem.
- Dina, figyelj rá! - utasítom a kutyát, ki először rám pillant, majd a srácra, és leülve vele szembe, mereven figyeli. Megcélozva a konyhát, már veszek is elő a hűtőből egy nagyobb csomag mirelit zöldséget, amit egy konyharuhába csomagolva odaviszek neki. Nem vagyok normális! Egy olyan embert látok el, aki nem mellesleg az előbb épp betört hozzám? A fene enné meg a jó szívemet.
- Tessék - huppanok le mellé, megigazgatva magamon a selyemhálóinget, majd átadom neki a jeges zöldséget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime16.03.13 9:41

Utoljára ilyen piszkosul szarul akkor éreztem magam, miután valahol egy büdös, koszos sikátorban felébredtem egy tele rakott konténerben egy végig ivott és cuccozott este után. Ameddig a serpenyő -vagy mi a hóhér az-, nem koppant a fejemen, nem gondoltam volna, hogy lehet rosszabb is egy másnapossággal józanodással, hányással kezdődő napnál, amikor nem akarsz más csak megdögleni, hogy véget érjenek a szenvedéseid, amik néha -ha az este elég jól sikerült-, nem csak egy, de akár két-három napon keresztül is képesek tartani. Egyáltalán nincs a kedvemre, hogy a jelek szerint a kutya -miután vérengző vadként rám vetette magát, és az egyetlen, épen kinéző farmerom szárát is megcincálta-, szimpatizálni akar velem. Létezik olyan, hogy egy dög skizofréniás legyen? Mert, ha igen, bizton állíthatom, hogy ez itt mellettem az! Na, persze azért a nővel sem kóser valami. Kis híján leveri a fejemet a nyakamról -biztos kitűzte volna a falra trófeának, ha sikerül neki-, most meg játssza itt a gondoskodó, aggodalmaskodó anyucit. Komolyan, mint Alice! Ők ketten összeállhatnának! Abból aztán tényleg világméretű katasztrófa kerekedne!
-Csak látogatóba jöttem... de, ha tudom, hogy így köszöntöd a vendéget... inkább köpök rá az egészre... - Nyögöm nehézkesen, némi cinizmussal a hangomban, egy szavamat se gondolva komolyan. A látásom továbbra is olyan bizonytalan, mint eddig is volt. Homályos, a dolgok néha hirtelen közelebb kerülnek, de utána szinte azonnal el is távolodnak. Mi a f*sz? Úgy érzem magam, mint a vidámparkban abba a csodapalotába, vagy mi a tököm az?!
-Ne, megy egyedül is! - Hárítom a segítségét a könyökömmel, nyomorék módjára arrébb is húzódva tőle, majd erőt veszek magamon, felhúzódzkodok álló helyzetbe az ablak párkány segítségével, és botorkálva -nagyjából úgy,mint egy részeg-, a fejemet fogva, hunyorogva elindulok a kanapé felé, úgy vágva le rá magam, mintha a lábam hirtelen megadták volna magukat. Egyik lábamat pofátlanul, cipőstül feldobom a kanapéra, másikat a földön lógatom tovább, egyik kezemet a támlára terítem, másikkal pedig felkönyökölök a fejem alatt húzódzkodó karfára, így ejtve hátra sajgó fejemet, összeszorított állkapoccsal tűrve a fájdalmat.
-Mi van? - Köpöm oda az engem kitartóan bámul kutyára, mikor egy pillanatra megemelem a fejem, és tekintetem összetalálkozik a kutyáéval. Arcomon egy aljas félvigyorral állom a kutya mély barna tekintetét, mikor meghallom magam mellől a hangot, ami akár kellemes is lehetne, ha nem zsongna ennyire a fejem.
-Egy kérdés, csak ennyi érdekel... feldobsz a fakabátosoknál, vagy nem, és inkább úgy teszünk, mintha soha nem is láttuk volna egymást? - Kérdezem lényegre törően, miközben felszisszenek, ahogy a mirelitet a fejemhez nyomom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime16.03.13 10:30



Nem megszokott, hogy bárki betörjön a házamba. Mondjuk Vegasban sokszor történnek ehhez hasonló esetek, de szerencsére - a mai napig - velem még nem történt ilyen. És voilá, nem is kellett rá sokáig várnom, máris kézhez kaptam a kedves, de nem várt vendéget.
- Látogatóba, az ablakomon keresztül mi? - biccentem félre a fejem. Nagyon nincs ínyemre, hogy lódít, de mégis sokkal dicséretesebb, mintha most hirtelen felpattanna, gyilkossá változna, levágna mint egy állatot és kifosztaná a házamat. Igaz furcsa is. Ha egyszer betörő, viselkedjen is úgy.
Mikor próbálok segíteni neki, ő határozottan közli belem, hogy menni fog egyedül is. A gond csak az, hogy elég suta, esetlen, hála nekem, aki olyan nagy lendülettel csapta le egy kerámiatalpas serpenyővel. Nem szeretnék a helyében lenni, de örülhet neki, hogy ennyivel megúszta. Ha nem Retrieverem lenne, hanem egy masszívabb, kifejezetten őrző védő kutyám, akkor nem, hogy nadrágja, de szerintem golyói se lennének már. Annál pedig úgy vélem, kényelmesebb a fejzúgás. Kimérten, alsó ajkam szélét beharapva nézem végig azt a menetet, ahogy feltápászkodik és elbilleg a kanapéra, mire úgy zuhan le, mintha otthon lenne. Lába cipőstül fel az ülésre. Egy pillanatra meg is vonaglik az arcom, de aztán eltekintve ettől, inkább megvonva a vállam, sóhajtok egy nagyot, és elindulok a konyhába, hogy hozzak neki valamit a fejére. Dina komoly, csillogó tekintettel figyeli őt, és kénytelen vagyok elmosolyogni azon, ahogy a srác elkezd beszélni hozzá, a kutya pedig csak nézi őt.
Ahogy mezítlábasan visszatipegek hozzá, és nyújtom felé a mirelitet, a kérdésre félrebiccentem a fejem. Legszívesebben megtenném, de tekintettel arra, hogy csak egy alig tizennyolc éves fiúról van szó - legalábbis annyinak tűnik - inkább nem tenném meg. Az lenne a legegészségesebb, ha Jake se tudna az esetről. Így csak megrázom a fejem.
- Nem. Ha elmondod, hogy mit akartál. Egy drága karkötő? Karóra? Esetleg valami nagyobb? - érdeklődök, miközben leülök mellé úgy, hogy ne tehénkedjek rá a lábára. Tekintetem foglyul tartja az övét, mintha ezzel azt próbálnám elérni, hogy ne hazudjon bele a szemembe. Tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy mire van szüksége.
- És nem. Nem fogok úgy tenni, mintha soha nem is láttalak - ezzel már adom is át neki a fagyasztott zöldséget, hogy komoly tekintettel nézzem végig, ahogy a homlokához nyomja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Zane&Clover Zane&Clover I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Zane&Clover

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zane Sewall
» Dave&Clover
» Jake&Clover
» Zane & Chelsea
» Clover&Roxy - családi, "meghitt" karácsonyi vacsora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Clover kuckója-