welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Darcy Walsh Vote_lcapDarcy Walsh Voting_barDarcy Walsh Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Darcy Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Darcy Walsh Darcy Walsh I_icon_minitime06.04.13 7:53

Darcy Walsh 331-22

Név: Darcy Elizabeth Walsh
Becenév: Darcy, Cy
Kor: 24
Születése hely, idő: Vancouver - Kanada, 1988.06.16.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális


Jellem: Nagyon talpraesett fiatal lány, aki remek gondolatait megosztja a főnökével, bár az nem mindig a megfelelő időpontban teszi. Csakis pozitívan tud gondolkodni, mindenkitől a jót várja, mindenben a jót látja, viszont néha rá kell jönnie mindez csak egy álca... Nagyon szeret csacsogni, de mindig logikus a gondolkodása, következetes.


Külső: Hullámos haja van eredetileg, leginkább összefogva hordja, bár azért ha valami alkalomra megy, akkor aztán igazán kicsípi magát, s alig ismerik fel őt. Egyszerű, kényelmes, ám de divatos ruhákat ölt magára. Szemüveges, de ez sosem volt nála gond. Hisz egy szemüveg amúgy is öltöztet.. Na, szóval, nem túl magas lány, de teljes mértékig remekül passzol az alkatához.


Előtörténet: Túl sok mindennel nem tudok szolgálni az életem kapcsán...

Csak az apámat ismerem. S az új feleségét. Aki nem az anyám. Apám védőügyvéd, nem tudom, miért épp azokat védi, akik teljes mértékben bűnösek, de ő csak a pénzért teszi mindazt, amit tesz. Semmi értelme, karrierista barom. De még ért is ahhoz, hogy hogyan kell egy több bűncselekménnyel vádolt bűnöst szabadlábra helyeztetni. Én nagyon utálom ezért apámat, hogy ilyeneket véd. Valami sosem stimmelt ezzel kapcsolatban. Miért épp ezeket védi? Na, mindegy is, azt hiszem, nem az én dolgom. Nem érdekel már. Ha olyannal szűrte össze a levet, aki nem épp a jó tetteiről híres, akkor hát, az az ő baja, dolga. Nem szólok bele, mert akkor kitörne a harmadik világháború közöttünk.

Anyámról semmit sem tudok, csak azt, hogy miután megszülettem pár héttel később elhagyott minket. Hogy hol lehet, vagy hogy egyáltalán még él, nem tudom. Bár, foglalkoztat a gondolat, hogy milyen is ő, hol élhet, mit dolgozhat... De azt hiszem, nem kell belefolynom mindebbe, mert nem tudok aztán kimászni belőle. Nem egy anyatípus, aki ilyet tesz, szerintem.

Nos, akkor beszéljünk másról is... Magamról.
Sikeresen elvégeztem mindenféle iskolát, ahol csak jártam. Általános, majd utána a gimi is remekül sikerült. Egy ideig rendőrnek szerettem volna tanulni, ám ez meghiúsult, miattam. Rá kellett,jönnöm, hogy mégsem vagyok annyira belevaló, hogy véghezvigyem a több hetes kiképzéseket. Azokat nem bírtam volna, bár mindenesetre jó lenne néhány önvédelmi technikát elsajátítani.
Nos, mivel mindig is jó voltam matekból, és akkor jött az ötlet, hogy közgazdaságtant fogok tanulni. Igen, bizony, el is végeztem. De egyetem alatt is több munkám volt, elvállaltam mindenféle informatikus, meg könyvelői munkát is. S mellette elkezdtem újságírást is tanulni, de nem jutottam végére, talán majd valamikor befejezem...
Miután lediplomáztam, elhagytam Vancouvert, és mindig is Las Vegas volt az álmaim egyike. Egy olyan hely, ahol biztosan szeretnék élni. Vagy lehet, hogy egy idő után onnan is menekülni fogok?! Hm, ez majd eldől... mint egy kártyavár.
Elutaztam hát, Las Vegasba. Egy kisebb motelben szálltam meg először, majd bementem néhány kaszinóba, és hát sokszor nyertem, de hogy a szerencsének köszönhetem, vagy tudásomnak, az mindig is kérdéses volt. Kerestem munkát közben, de végül is rábukkantam egy fickóra, akivel eldumáltunk kicsit, s az este végén annyit mondott nekem, hogy ő épp keres valakit, aki ilyen mint én, egy nagyszerű és okos asszisztenst.
Néhány perc gondolkodás után azt mondtam, hogy: Igen, elfogadom.
És bizony, ez az ember pedig nem más, mint Christopher Boyd. Az összes további esemény szépen sorban kiderül... Nem maradnak titkok előttem, bár néha jobb ha az ember nem tud mindent...

''Mindenki visel egy álarcot, csak tudni kell, hogy kiben bízhatsz annyira, aki előtt lemered venni azt a maszkot, mellyel évekig éltél.''

Ja... és még van itt valami ...''Martini rázva, nem keverve.''


Darcy Walsh Darcy
Darcy Walsh Emily-bett-rickards-022213615667892442


A hozzászólást Darcy Walsh összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb 18.04.13 14:53-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Darcy Walsh Darcy Walsh I_icon_minitime06.04.13 10:38

Darcy Walsh!
Nos valakinek Vegas az álmai otthona, de valakinek csak egy város tele bűnös emberekkel, vigyázz magadra kislány ez a bűnös város tele van meglepetésekkel! Mivel mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Darcy irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Darcy Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Darcy Grayson
» Darcy Nichols *is coming*
» Nathaniel Walsh
» Lydia Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-