welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lydia Walsh  Vote_lcapLydia Walsh  Voting_barLydia Walsh  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lydia Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lydia Walsh Lydia Walsh  I_icon_minitime22.03.14 13:51

Lydia Walsh


Név: Lydia Eva Walsh
Becenév: Lydia
Születése hely, idő: 1982. április 12., Chicago
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Ki vagyok én...?!

A külsőm... Amikor megpillantanak engem, mindenki csak egy ''szőke nőt'' lát, holott az igazság durva messze áll ettől a lealacsonyítóan hangzó kis jellemzéstől. Sokan nem gondolnák rólam, hogy rendőr vagyok. No, visszatérve a külsőmre. A hajamról még annyit, hogy hosszú, és sokszor hullámos tincsekkel van tele, az arcom kecses vonalát kiegészítve. A szemeim színe zöld, enyhe kékes ötvözettel. Nem vagyok magas, szeretem a mindösszesen 166 centis testmagasságomat, nincs vele problémám. Szeretek divatosan s elegánsan is öltözködni, viszont nem vagyok híve az órákon át tartó plázában való vásárlásokért. Meg kell említenem a csábos mosolyomat is, ami a legszebb ékköve az arcomnak.

A belsőm... Nem vagyok könnyű eset, nagyon akaratos és csökönyös személyiséggel áldott meg a világ. A temperamentumom pedig közelebb áll a heveshez, mint egy szelíd cicáéhoz. Mondhatjuk, elég sokáig tart a türelmem, de azért nem örökké. Viszonylag kedves vagyok, segítőkészségem is hatalmas, azonban azt már nem szeretem, ha valaki kijátssza ezt. Nem bízom meg senkiben egy csettintésre, ahhoz kell nagyon hosszú idő. Nem bírom a felesleges fecsegést, azt végképp nem, amikor már annyit mondok, hogy elég, és még akkor is tovább cseveg valaki. Van romantikus oldalam, de az nem sokszor kívánkozik ki belőlem.

Életem, létem, világom

Chicago, 2007. január 15.

Az első napom nyomozóként, ami nem volt leányálom. Egy helyszínre hívtak ki, ahol egy négytagú család minden tagját meggyilkolták. Nagyon szörnyű volt a látvány. Az ajtónál kezdődtek a vérfoltok már, és egészen a nappaliig tartottak. Ott volt a négy halott. Borzasztó az egész mindenség. A helyszínelők fotóztak, ujjlenyomatokat és mindenféle bizonyítékokat szedtek össze. Én is felvettem egy kesztyűt, és nézelődni kezdtem.
Korábban értem ide, mint a társam, Andrew, aki percekkel később jött. Nos, igen a havazás miatt nem megy könnyen az autózás. Amikor megláttam őt, egy halvány mosollyal köszöntöttem őt, mint máskor is. Ezután odamentem a halottkémhez, akit kedveltem, főleg a sajátságos humora miatt.
- Előzetes jelentés alapján, mindenkibe két golyót lőttek, kivéve az anyát... Az ő arcát el is torzították - állapította meg Nick, aki igazán remek törvényszéki orvosszakértő, és a viccelődéseivel mindig feldobja a hangulatot. - Többet a zegzugomban megtudok, és értesítelek - mondta még gyorsan, majd felállt a testek mellől, és odament a kollégáihoz, hogy elvihetek őket.
- Ki tud ilyet tenni? - még egy utolsó pillantást tettem a holttestek felé, és a kérdésemet pedig a társamnak tettem fel.
- Ilyenre csak eszelős pszichopata képes - jött a válasz kicsit furcsa hangnemben tőle.
Andrew több mint tíz éve nyomozó, sok mindent átélt már, de ez még őt is elérzékenyíti. Hiszen neki is van családja már, két szép lány édesapja. Ezek a dolgok azért jobban elrémítenek valakit, de ugyanakkor még nagyobb összefogással hamarabb kézre keríthetjük az elkövetőt, de ez esetben több bűnözőt keresünk. Legalább ketten voltak. Ilyet véghez vinni egy ember képtelen lenne. A gyerekek biztosan kiabáltak, és valakinek el kellett őket hallgattatnia. Nem értem az efféle embereket. Nem is emberek már azok, akik ezt csinálták ezzel a négy személlyel.

2007. január 26.

Hat napnyi nyomozás meghozta a gyümölcsét. Visszamentünk a helyszínre, ahol egy férfit találtunk. Nagyon ideges volt, megpróbált elfutni előlünk, de nem sikerült neki. Nem igazán szólt semmit sem, egészen addig, amíg a kihallgatószobában nem raktam le az asztalra a képeket a halott gyerekekről. Ott mintha elered volna a nyelve.
- Nem. Nem én tettem. Én nem vagyok gyilkos - mondta ezt egyre hangosabban. - Én csak az ékszereket szerettem volna ellopni, nem bántottam senkit sem - egyre őszintébbnek tűnt, amit mondott.
- Volt egy társa, igaz? - kérdeztem tőle, ezután odanyúltam a képekért, hogy elvegyem őket. - Ha most segít nekem, én is tudok segíteni Önnek - céloztam ezzel arra, hogy ha elmondja ki a társa, akkor kevesebbet kell ülnie a börtönben, és csak lopás miatt.
Ezután nem mondta ki a társa nevét, hanem egy papírra írta le. Elvettem tőle, majd felálltam a székből, és megköszöntem neki.
- Köszönöm - kedvesen megköszöntem, és kiléptem az ajtón.
Pár órával később megtaláltuk a fickót, aki megölte a családot, s első sikeres nyomozásom után pedig jól esett egy kis italozás a rendőrök által kedvelt bárban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Lydia Walsh Lydia Walsh  I_icon_minitime31.03.14 18:05




Lydia Walsh!
Izgalmas volt történeted, szerintem érdekesre sikeredett karaktered. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Lydia! Kérlek foglalj avit, majd ezután csak annyi dolgod van, hogy a játékteret is birtokba vedd.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Lydia Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Darcy Walsh
» Nathaniel Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-