welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Nathaniel Walsh Vote_lcapNathaniel Walsh Voting_barNathaniel Walsh Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Nathaniel Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Nathaniel Walsh Nathaniel Walsh I_icon_minitime01.12.15 23:39

Dr. Nathaniel Walsh


Név: Nathaniel Walsh
Becenév: Nate
Születése hely, idő: 1975-02-25 / Anglia - London  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: orvos
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Jude Law

Ki vagyok én...?!

Egy angol mindig tudja, hogy kell alkalomhoz illően öltözködni. Egy előkelő családból származó férfi pedig azzal is tisztában van, hogy bármilyen alkalomról is legyen szó, a legjobb formáját kell nyújtania. Ebből adódóan a külsőm mindig rendezett. Nem engedem meg magamnak a hanyagságot.
Munkába mindig öltönybe járok, de a hétköznapokban megengedem magamnak a szövetnadrág, pulóver kombinációt, vagy a farmer-póló kombinációt is, de bármit is viseljek, az mindig minőségi darab.
182cm vagyok, szikár alkat. Rendszeresen járok úszni, néha futok… de edzőterembe soha nem teszem a lábam. A hajam barna, rövidre nyírt és rendezett. A szemeim kékek, a tekintetem metszően fagyos. Ritkán ül ki mosoly az arcomra, s ha mosolygok is… visszafogottan teszem.


Távolságtartóan és kimérten viselkedek. Sokat követelek a beosztottaimtól, de soha nem parancsolok, nem alázok meg senkit nyilvánosan. Kérek, és megköszönök mindent. A jó munkatársakat megbecsülöm és a tenyeremen hordozom, aki viszont megkérdőjelez, azt eltávolítom a csapatomból.
A magánéletem élesen elválasztom a munkámtól. Nekem soha nem volt, és soha nem is lesz viszonyom kolleginával. Jennifer halála óta nem volt komoly kapcsolatom. Jobbára egy éjszakás kalandokba bocsátkozom csak, és soha nem ígérek semmit a partnereimnek. Szeretem tisztázni már előre a játékszabályokat, és azt, hogy mit várhatnak tőlem. Udvarias és figyelmes vagyok, megadom a nőknek járó tiszteletet még akkor is, ha csak egy éjszakára.
Életem, létem, világom

Befolyásos családba születni már az első lélegzetvétellel súlyos terhekkel, és elvárásokkal jár. Édesapám, Lord Henry Walsh a Westminster-palota kiemelt és megbecsült politikai ikonja volt már abban az időben is, befolyása pedig évről évre nőtt. Édesanyám francia gyökerekkel rendelkező diplomataként érkezett a londoni francia nagykövetségre. A Királyi Opera szilveszteri bálján találkoztak először, és két évvel később keltek egybe.
Nővérem, Maria másfél évvel volt nálam idősebb. Már terhes volt velem az édesanyám, amikor leukémiát diagnosztizáltak nála. Teljesen természetes volt számomra egészen kiskoromtól kezdve, hogy sokat tartózkodtunk a kórházban. A nővérem állapotát sokáig nem igazán tudtam felfogni, ahogy nekem természetesnek hatott a rengeteg kopasz… branüllel futkosó és játszadozó gyerek társasága.
Maria jól reagált a kezelésekre, két év után hazaengedték. A szüleink megnyugodtak valamelyest, öt éves voltam, amikor az öcsém… Charles megszületett. Édesanyánk már nem tért vissza a karrierjéhez, hanem otthon maradt velünk, hogy a családjának szentelje az életét.
Természetesen állami iskola helyett magániskolába jártam. Maria-val együtt kezdtük az iskolát, de ő leányiskolába, én pedig fiúiskolába jártam. A családi háttér miatt kemény elvárásaik voltak velünk szemben a szüleinknek. Nem csak az iskolában kellett nyújtanunk maximumot, de az iskolán kívül is számtalan plusz elfoglaltságra köteleztek minket, így igazi gyerekkorunk soha nem lehetett.
Francia, orosz és olasz nyelveket tanultunk magántanároknál, emellett én hegedülni… Maria zongorázni tanult. A sport se maradhatott ki az életünkből. Az Királyi Ifjúsági Lovaspóló csapatban játszottam, Maria pedig úszott.
Úgy tűnt, hogy minden a legnagyobb rendben. A hétvégéket közösen töltötte a család. Operába mentünk, vagy fogadást tartottak a szüleink, amire többnyire Lordokat és diplomatákat hívtak meg a családjaikkal együtt, így baráti kapcsolatokra tehettünk szert a saját korosztályunkban levőkkel is.
Én tíz voltam, Charles már öt éves… édesanyánk épp a beíratását intézte a magániskolába, amikor sürgős telefonhívást kapott. Maria rosszul lett az iskolában, és mentő szállította kórházba.
Kiújult a rák, ami most a veséit támadta meg. Előrehaladott állapota miatt sürgősen transzplantációra volt szüksége. Nem volt szerv, s a várólistára is hiába sorolták az elejére, nem volt idő várni. Az egész családunkat letesztelték, s én voltam az alkalmas donor a nővérem számára.
Tíz éves voltam, segíteni akartam a nővéremnek… akkor nem érdekelt az, hogy milyen következményekkel járhat rám nézve, ha odaadom az egyik vesémet. Csak azt akartam, hogy éljen.
Az átültetés sikeres volt, nagy fájdalmaim voltak, de napról-napra erősebbé váltam, és úgy tűnt, hogy Maria szervezete is jól reagál és befogadja az új szervet. Két hét után azonban komplikációk léptek fel. Tizenkét órán keresztül küzdöttek az orvosok, de a szervezete feladta a harcot. Tizenkét éves korában örökre elaludt.
A gyász nyomasztó billogként égett családunkra. Édesanyámat soha többé nem láttam mosolyogni, édesapám pedig többet tartózkodott a parlamentben, mint otthon. A műtétem miatt nem térhettem vissza a lovaspóló csapatba. Egy vesével élve sokkal óvatosabbnak kellett lennem a mindennapokban is.
Charles-al ketten maradtunk, és kötelességemnek éreztem vigyázni az öcsémre.
Tinédzser korom záróakkordjaként kezdtem meg tanulmányaimat Oxfordban. Három pálya közül választhattam a családi hagyományoknak megfelelően: politikus, ügyvéd, vagy orvos. Az utóbbi mellett döntöttem. Egész életemet végigkísérte a nővérem betegsége, megrendítő halála… így az orvoslás volt a lehetőségek közül az, amit leginkább közel éreztem magamhoz.
Másodévesként találkoztam az akkor cserediákként Oxfordba érkező Jennifer Jacksonnal. A gyönyörű, vibráló Nevadából idecsöppent jelenséggel, aki egyáltalán nem illett a merev oxfordi diákok közé. Szintén orvostanhallgató volt. Ő volt az első nő, aki felkeltette a figyelmem, és akit közel engedtem magamhoz. Az alapdiploma megszerzésekor már egy pár voltunk.
Charles Cambridge-be ment, Európai Uniós jogász célt tűzve ki maga elé kezdte meg egyetemi tanulmányait.
Az ünnepeket mindig otthon töltöttük a szüleinkkel, de leginkább csak telefonon keresztül tartottuk velük is, és egymással is a kapcsolatot.
Rezidensi éveimet az egyetemi kórház traumatológiai osztályán töltöttem. Jennifer időnként hazalátogatott Carson City-be, de tanulmányait ő is teljesen Oxfordba helyezte át.
Traumatológusi orvosi diplomámat huszonhét éves koromban vehettem át. Ez volt már a nyolcadik évem Oxfordban, de még mindig nem éreztem azt, hogy megtaláltam azt a célt, amit hajszoltam.
Elfogadtam az egyetemi kórház állásajánlatát, és megkértem Jennifer kezét. Az esküvőnkre átutaztattuk a családját Londonba, s a családi barátainkkal együtt közel ötszáz főre rúgott a násznép létszáma.
Egy évvel azután, hogy összeházasodtunk, ismét jelentkeztem munka mellett továbbképzésre. A diagnosztika, mint szakirány… talán az egyik legnehezebb, amire egy orvos vállalkozhat. Itt nem csupán egy szervet, s annak működését kell tökéletesen ismerni, hanem az egész emberi testet, betegségeit… a vírusokat, a mérgeket… a gyógyszereket. Teljesen átfogó, alapos… és életünk végéig szóló vállalkozás az, ha valaki ebbe belevág, hiszen ha a kezelőorvos végképp nem tudja, mi baja a páciensének, nekünk kell feltérképeznünk, és diagnosztizálnunk a betegség eredetét, s megállapítani gyógyítási módját.
Jenniferrel mindketten orvosok voltunk, és tudtuk, hogy egy ilyen életforma mivel jár. Jelentkezett missziós orvosnak egy évre, és 2004 őszén Indonéziába ment. Nem tartottam, és nem is tarthattam volna vissza ettől. Ez volt az első karácsonyunk, amit külön kellett töltenünk. 25.-ére nem voltam beosztva, ezért műholdas videó kapcsolaton keresztül sikerült beszélnünk egymással. Közölte, hogy félbe kell hagynia az ottani tevékenységét, és január elején visszatér Oxfordba, mert nem maradhat Indonéziában. Nem értettem, hogy mi változott meg hirtelen, hiszen annyira akarta ezt a missziós munkát. Ekkor egy kézzel horgolt kis cipőt tett le a kamera elé.
Percekig fel se fogtam, hogy terhes, és apa leszek. A kiutazása előtt nem sokkal eshetett teherbe. Azt hiszem ez volt életem legszebb karácsonyi ajándéka. Természetesen azonnal elújságoltam a szüleimnek és az öcsémnek is a csodás hírt.
Huszonnégy órával később pedig a mennyországból a pokolba zuhantam. Minden híradás az indiai-óceáni cunami sokkoló kép és videó riportjával volt tele. Tudtam, hogy a misszió központja a partok közelében volt. Azonnal oda akartam utazni, de nem indítottak járatokat a katasztrófa sújtotta területekre. Január első hetében a cunami által elsodort épület törmeléke alatt találták meg Jennifer holttestét is. Egyik kollégája se élte túl a katasztrófát.
Ez a tragédia örökre megváltoztatott. Előtte se voltam túlságosan közösségi ember, de azóta olyan vastag és magas falakat építettem magam köré, amik szinte áthatolhatatlanok. A munkámba temetkeztem. Harminckét éves koromra szereztem meg az orvos-diagnoszta diplomámat, és azzal a lendülettel ott is hagytam Oxfordot. Nem bírtam megmaradni abban a házban, aminek minek pontja Jenniferre emlékeztetett. Elfogadtam egy New York-i kórház ajánlatát, ahova a diagnosztacsoport élére kerestek új vezetőt.
Rengeteg publikációm jelent meg orvosi szaklapokban, és kivívtam idősebb szaktekintélyek elismerését is munkásságommal. Más államokból is hoztak hozzánk betegeket, akikkel az ottani orvosok már nem tudtak mit kezdeni. Hét év után azonban már úgy éreztem, hogy kezdek belefásulni a New York-i életbe. Híre ment, hogy váltani akarok, és több kórház is megkeresett az ajánlatával, hiszen egy kiváló diagnoszta mindenhol kincs. Hogy miért választottam pont a Las Vegas-i kórházat? Természetesen az anyagiak is közre játszottak, de Jennifer Nevada-i származása tette fel az „i”-re a pontot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Walsh Nathaniel Walsh I_icon_minitime03.12.15 10:40




Kedves Nate!

Először is szeretnélek üdvözölni az oldalon. Nem mindennapi előtörténetet olvashattunk. Külön elismerésem, amiért ilyen mindenre külön kitérő, részletesen kidolgozott és persze nyomon követhető sztorival rukkoltál elő. Bízom benne, hogy egy nap még találkozni fogsz azzal a nővel, aki képes lesz ismét rávenni arra, hogy szeress. De addig is, jó hogy itt van Dr. Walsh, jó játékot kívánok!  Wink
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Nathaniel Walsh

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Darcy Walsh
» Lydia Walsh
» Nathaniel & Spencer
» River Nathaniel Reylend
» Nathaniel Grayson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-