welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Raven Hannigan Vote_lcapRaven Hannigan Voting_barRaven Hannigan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Raven Hannigan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Raven Hannigan Raven Hannigan I_icon_minitime16.07.13 14:59

Raven Hannigan Tumblr_lg2ztiUuxw1qcqwqro1_500

Név: Raven Hannigan
Becenév: Raven, Hannigan
Kor: 26
Születése hely, idő: 1987. 07. 03. Las Vegas / Nevada  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály  
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Nem fogok neked hazudni. Nem a kedvességemről vagyok ismert, sokkal inkább a hibáim által. Bizony, én sosem tanulok. Javíthatatlan vagyok. Hajlamos vagyok meggondolatlan döntéseket hozni és ha kell újra és újra megteszem. Hiszem, hogy vannak dolgok, amelyeken nem érdemes túl sokáig töprengeni, egyszerűen csak meg kell tenni mindent vagy semmit alapion. Igen. Nem vagyok túl felelősségteljes. Akár egy gyerek. De nekem ez így megfelel és nem is zavar különösebben. Nem könnyű a bizalmamba férkőzni és sokak szerint rám nem lehet számítani. Nem foglalkozom velük. Élem a saját életemet úgy, ahogy nekem tetszik. Nem erősségem a bájolgás és nem vágok mindenhez jó képet. Nem tudok és nem is akarok. Mindemellett ha akarom és nagyon is könnyen elnyerem a bizalmadat, feltéve ha van értelme.

Külső: Szőke haj, kék szempár... Na leesett már? Kiváló nem utolsó sorban pedig megnyerő összhatás, már ami az ellenkező nemet illeti. Meglepő módon tudom az elbűvölő úriember látszatát kelteni, ha a helyzet úgy kívánja. A visszajelzések pedig pozitívak. A közvéleményt szerint meg bizalomgerjesztő képem van és tudok komoly lenni. Mindehhez persze teljes harci dísz párosulna  - öltöny, nyakkendő - amit ha csak egy mód van rá én fel nem veszek. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy reggelente még csak a tükörbe sem nézek, de hol vagyok én egy nőhöz képest? Nem öltözöm át napi rendszerességgel legalább ötször és sminkes asztalkám sincs, de azért jó szokásom odafigyelni arra mit viselek. Természetesen azt ami tetszik és amihez kedvem van. Ami kényelmes és amiben jól érzem magam. Nem azt amiben úgy érzem, hogy percek kérdése és megfulladok. Magasságom valahol a 180-185 cm körül kering. Testalkatom pedig a középkategóriába sorolnám.


Előtörténet: Nem fogod elhinni de az anyám és az apám gyermekeként jöttem a világra, hogy hogyan és miként arra most inkább nem térnék ki... Soha sem akarták el árulni, de voltam olyan leleményes, hogy hamar rájöttem, de erről majd később. Egyke voltam és ezzel gondolom elég sok minden tiszta lett előtted. Kis kedvenc voltam mindig és mindenkor... amiről mindenki azt hiszi, hogy olyan jó és könnyű. Egy frászt. Utáltam, de mindig meg kellett felelnem és többnyire meg is próbáltam és ha nem sikerült nem érdekelt. Így gondolom az érdeklődési körömre már nem kell külön ki térnem. Átlagosnak mondható gyermekkorom volt. Megtanultam mászni majd járni később pedig beszélni. Attól kezdve pedig be nem állt a szám. Óvodába majd iskolába jártam mint mindenki más.
Kis királyként éltem. Mondhatni kettős életet folytattam. Az egyiket éltem otthon és a másikat házon kívül. Az egyik nő követte a másikat. Hogy mire volt jó mind ez még a mai napig sem tudom, ahogyan aszt sem, hogy ez mennyiben változott. De azzal mindig is tisztában voltam, hogy egyik sem érdekel igazán, de ugyan arra mindegyik jó. Csak, hogy nekem mégsem elég jó. Mert nekem a jóból is a jobb kellett. Aki nem adta magát olyan könnyen vagyis aki nem volt olcsó és könnyen kapható, akár egy napi cikk. Akármilyen hihetetlen, de el értem amit akartam. Tudtam ám, hogy megfogsz lepődni.
Bármilyen meglepő, de én is gyorsan rákaptam a szerencsejátékra. Azt hiszem túlságosan is tetszett. Szeretem ha én irányítok és ha a dolgok az elképzeléseim szerint alakulnak. Alig múltan tizennyolc máris két lepedőt veszítettem kártyán. az apám természetesen kiborult, szóval akár tetszett, akár nem, de vissza kellett fognom magam. Mintha ő különb lett volna. Aztán ahogy az lenni szokott ebből adódóan vették kezdetét a hangos viták a szülői házban, amit a későbbiekben nem más mint a válási papírok követtek. Őszintén nem érdekelt. Szerintem őket sem. Évek óta külön életet éltek már. Az apám a pókerasztalnál, az anyám pedig egy másik pasas ágyában. Na ezt nevezem én kompromisszumnak. Később pedig besokalltak vagy tudom is én. Az anyámnak elfogyott a pénze... Bizonyára. Gondolom bízott benne, hogy  apunak még nem jutott eszébe változtatni a végrendeleten, ezért is tette el olyan gyorsan láb alól. Hirtelen szívroham vitte el. Egy percig sem hittem, hogy ez a vesztesség olyan váratlanul ért volna. Még szép, hogy nem volt véletlen. Az ügyben nem indult nyomozás. Szerettem is volna magamat megkímélni a cirkusztól. A történteket azonban egy hatalmas pofára esés követte. Én voltam az első és egyetlen kedvezményezett a végrendelet alapján. Nekem pedig eszem ágában sem volt bármit is az anyámra íratni. Ellenkezőleg, a képébe röhögtem. Megvettem azért amilyen életet élt. Ki mondta, hogy keféljen félre? Nem volt kényszer. Még csak meg sem próbálták fenn tartani a látszatot. Nekem ugyan miért kellene? Mi sosem voltunk egy család. Hát magamra maradtam. De az enyém lett minden. A nagy ház, a kocsi, a vagyon... Egyszóval minden!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Raven Hannigan Raven Hannigan I_icon_minitime16.07.13 20:09




Raven Hannigan!
Mr. Kegyetlen! Meg kell hagyni nem vagy semmi! Csak óvatosan az örökséggel, nem kell egy nap alatt eljátszani a kaszinóban! Történeted elnyerte tetszésemet. Mivel mindent rendben találtam, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Raven! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Raven Hannigan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Meow... - Madison & Raven
» Eve Hannigan
» Reanne Hannigan
» Worship bár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-