welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Rachel Kaya Swanton  Vote_lcapRachel Kaya Swanton  Voting_barRachel Kaya Swanton  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Rachel Kaya Swanton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Rachel Kaya Swanton Rachel Kaya Swanton  I_icon_minitime16.11.13 20:00

Rachel Kaya Swanton  Tumblr_metq5pUzzj1r4kge5o1_500

Név: Rachel Kaya Swanton
Becenév: Kaya
Kor: 17
Születése hely, idő: 1996 - Október - 18 / Anglia - Bradford
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális ( aztán ki tudja )

Jellem: Csendes, visszahúzódó, türelmes. Ezek a szavaik illenének rám a legjobban talán, mindennek hagyok időt, nem lépek, míg nem érzem biztosnak a helyzetet. Nem zavarom senkinek a köreit, hátulról megfigyelem az eseményeket, nem szólok bele a vitákba, de megvan a saját véleményem, szépen ülök, és mikor végeznek, elmondom, hogy én hogy látom, aztán vagy hallgatnak rám, vagy nem, de soha nem mondom, hogy " Én megmondtam, mert az nagyon idegesítő. Egyébként, engem nehéz felhúzni, de ha sikerül... akkor jön a törés-zúzás, repülő tányérok, teli torokból üvöltözés, aztán vérig sértődés, és nem szólok az illetőhöz napokig. Igen, eléggé... hm... érdekes a természetem, dehét ilyenek az emberek, ha sokat nyelnek, nyelnek, és aztán mikor tele a pohár, az egészet kiöntik, nem csak az jön ki, ami kifolyik. Eléggé filozofikus jellemnek mondanám magam, sajna többet agyalok rajta, mint cselekszem, de ha megmozdulok, annak értelme van. Az utóbbi időben sajnos eléggé elfordultam a depresszív irányba, és a rajztudásomat átvittem a csuklómra.

Külső: Hajam változó színű, mindig átfestem, ahogy a kedvem diktálja, de a hossza általában maradandó: a lapockám közepéig érő, hullámos, enyhén göndör. Egyébként az alapszíne sötétszőke. Bőröm halvány, szinte hófehér, szemeim szikrázó zöldek. 165 magas vagyok, vékony, törékeny, állandóan eltöröm valamimet ennek hála.
Szeretem a sötét ruhákat, de a kedvenc színem mégis az aranybarna, viszont ruhában fel nem venném, azon a téren a sötétkék felé hajlok, bár mostanában inkább a fekete a nyerő, fekete feketével, még smink terén is. Egyébként nem sűrűn kenem ki magam, nem szeretem, állandóan elkenem, ügyetlen vagyok, na. De egyre gyakrabban húzom ki feketével a szemem, ha má az a lélek tükre, akkor segítek belelátni, korrigálom a hibákat. Szeretem festeni a körmeimet is, de soha nem rakatok fel műkörmöt, azt annyira utálom, nem tudok mit kezdeni vele,  viszont ha magátül megnő hosszúra, azt hagyom.

Előtörténet:

- Igen, igen, és akkor berohantam, vagyis nem, előtte a fiam betörte az ajtót, nem volt hozzá kulcsunk, de rengeteget csengettünk, szóval mikor bent voltunk, szólongattam, érti, hogy Kaya, Kaya! De semmi,  nagyon megijedtünk, hogy betörő, mert hát ugye a csörömpölésre, robajra mentünk át, és az a reccsenés, tudja, nagyon vékonyak a falak, mondtam is a gondoknak, hogy szörnyen áthallatszik minden, mert tudja, jártam nála a beázás miatt, nagyonr onda, óriási volt a falamon, és naná, hogy  mindig beázik, tudja? De nem hall...
- Elnézést hölgyem, lehetne, hogy a tárgynál maradjunk?
- Persze, kedves, szóval óvatosan, mentem én ugye az újsággal, a fiam meg az öklével, remekül tud ütni, járt boxolni, és.... jó, jó, a tárgynál, igen... Szóval mentük, odaértem a fürdőhöz, láttam, hogy ég a lámpa, hát bementünk, és ott volt. A padlón. A feje is vérzett, nyilván azt verte be a kádba, és ahogy meg akart kapaszkodni, lerántotta az üvegpolcot, szörnyű volt!- Ott feküdtem a kórházban, az ágyon, és hallgattam ezt a végtelenül irritáló nőt. Jobb lenne, ha egyszerűen kimondaná; felvágtam a csuklómat, a vérveszteségtől megszédültem és elestem, ő meg itt szépíti, mondaná ki végre, pofázik teljesen céltalanul, gyűlölöm őt! A fia viszont helyes. Azt hittem, túl lehetek rajta ennyivel, rossz volt, nem éppen nyaralás, de elegem lett, teljesen kifordultam magamból. Ami talán érthető. Nem emlékszem tíz éves korom előttre, az első emlékem, hogy felkelek... és akkor már Owennel voltam, de hogy mi volt előtte... nem beszéltünk róla soha, láttam rajta, hogy nem akarja, így hagytam. Utána minden oké volt, a suli remekül ment, okos lány vagyok, tartottam a távolságot a sok marhától, nem hagytam, hogy magukkal rántsanak a drogokba, meg ilyen hülyeségekbe. Minden csodás volt, a depresszió is messziről elkerült. Aztán egy hónapja történt minden. Valamit el akartam kérni Owentől, így utána mentem, furcsálltam, merre nem veszi az útját, így hagytam, és láttam, mit tett, teljesen... sokkolt, és ha ez még nem lett volna elég, ezután leüvöltötte a fejemet, így elrohantam. És utána magába rántott a sötétség. Rá azonnal egy napra, mikor elfutottam, elővettem a pengét, egész nap csak sírtam, nem tudom, mi akasztott ki ennyire, de a magány maga is megrémisztett, de visszamenni is féltem. Ottmaradtam, és így kerültem ide.
Valaki meglátta, hogy felébredtem, hívta a dokit, én pedig lassan, nagyokat pislogva nyitottam ki a szemem. Szörnyen éreztem magam.
- Hölgyem, kérem adja meg a hozzátartozója nevét, és telefonszámát, értesítenünk kell, de Önnél nem találtunk túl sok embert. Megpróbáltuk felhívni, akit a legtöbbször hívott... de nem vette fel - Összeszorult a torkom. Owen... Azonnal nekiálltam sírni, a gépek őrülten kiakadtak mellettem, a doki pedig bőszen utasított mindenkit kifelé a szobámból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Rachel Kaya Swanton Rachel Kaya Swanton  I_icon_minitime20.11.13 13:41




Rachel Kaya Swanton!
Történeted elnyerte tetszésemet. Nagyon érdekesnek találtam, na meg stílusod is nagyon tetszetős volt! Mivel mindent rendben volt, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Kaya! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Rachel Kaya Swanton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kaya Keira Brie
» Rachel and Ryan
» Anne Rachel Rogers
» Rachel Darlene Gardner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-