welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Rachel Darlene Gardner Vote_lcapRachel Darlene Gardner Voting_barRachel Darlene Gardner Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Rachel Darlene Gardner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Rachel Darlene Gardner Rachel Darlene Gardner I_icon_minitime23.12.12 20:41

Rachel Darlene Gardner Tumblr_m81s8vaeyF1rxa4bpo1_500

Név:Rachel Darlene Gardner
Becenév: Rach, Dar
Kor: 27
Születése hely, idő: 1985. december. 18. - Anglia, Doncaster
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Nos, alapjában véve egy kedves személyiség vagyok. Ajkaim mindig felfelé görbülnek, ritka eset, amikor ennek az ellenkezőjét lehet látni. Könnyen barátkozok, s azokért, akiket szeretek mindent megteszem, ami tőlem telik. Munkamániás vagyok, szeretnék a legjobb lenni abban, amit csinálok. Álmaimért képes vagyok mindent megtenni. Hamar felkapom a vizet, de könnyen le lehet nyugtatni. Haragtartó ember vagyok, akit nem lehet könnyen kiengesztelni egy rossz tett után. Szeretek viccelődni, de a komolyság sokkal jobban megy.
Érzelmek terén nem nagyon tudok, mit mondani. Ők kerülnek engem, és én is őket. Számomra a szerelem tabu, de nyitott vagyok arra, hogy egyszer megtaláljam a páromat.


Külső: Kinézetem egyszerű és nagyszerű. 165 centi magas vagyok, nem túl magas és nem is alacsony. Formás nőies az alkatom, amit szeretek ki is hangsúlyozni különböző ruhákkal. Sötétbarna haj keretezi arcomat, ami volt már több méretű. Volt rövid hajam és nagyon hosszú is, bár a legjobban a hosszút részesítem előnyben. Gyakran váltogatom a hajszínemet, sose lehet tudni milyen, lesz a jövő héten. Szemem kék, mint az ég. Ha mérges vagyok, akkor sötétkék, ha pedig boldog, akkor égkék. Arcomat pár szeplő is ékesíti, ezzel kiemelve a többi ember közül.
Stílusom egyszer, a nőies darabokat részesítem előnyben. De szekrényemben megtalálható a melegítőnadrág és a kötött felső is. Szeretem a kényelmes dolgokat, bár ez mindenkinél másból áll. Kedvenc kiegészítőim a sapkák és a szemüvegek. Belőlük egy egész arzenálom van.


Előtörténet: Azt hinné az ember, hogy egy gyermek születése öröm a család számára. De nálunk nem így volt, 1989 decembere igazán puskaporos volt nálunk, legalábbis nagymama ezt mondta. Egy sötét, hideg estét születtem, szüleim nagy örömére. Gyermekkorom nem volt épp egy leányálom. A nagyszüleim neveltek fel, s próbáltak mindent megadni. Sokszor kellett nélkülöznünk, néha kenyéren és parizer maradékon éltünk. Iszonyatos volt. A szüleimet nem érdekelte az, hogy mi van velem. A világra hoztak, és elhagytak. Viszonylag rendes lány voltam, szót fogadtam, mindig elvégeztem a rám bízott munkát. Egész gyermekkoromban próbáltam megkönnyíteni a nagyszüleim életét, akik készségesek voltak és befogadtak.
Tinédzser korom valamivel jobb volt. Az iskolában jól tanultam, rengeteg baráttal büszkélkedhettem. Azt hittem végre minden rendbe jön, rendesen étkeztünk, tudtunk ruhákat venni. Lehet, hogy nem volt a legújabb divat szerint, de legalább volt, mit felvennünk. Azt hittem minden rendben van, de tévedtem. Beütött a menykő, s elvesztettem a nagyapámat. Nehezen tetettem túl magam rajta, biztos voltam benne, hogy soha többé nem fogok mosolyogni. Nagyon utáltam az egész helyzetet, a legfájdalmasabb az volt, hogy a nagymamát láttam a legjobban szenvedni. Szörnyű volt azt látni, hogy az, akit a legjobban szeretünk, ennyire össze van törve. Nyáron diákmunkát vállaltam, ezzel is segítve nagymamit, és magamnak tettem félre, hogy legyen az egyetemre. Éjjel nappal tanultam, mindent tudtam azelőtt mielőtt leadták volna az iskolában.
Az egyetem gyorsan eltelt, mindig remekeltem mindenen. Diplomával a kezemben kerültem ki a nagyvilágba, de számomra ez nem volt elég. Nagyobbra vágytam, egy jobb életre. Az összes pénzemet arra használtam fel, hogy kiutazzunk Amerikába, s ott is Las Vegasba. Azt hinné az ember, hogy kimész és már egyből teljesül minden vágyad. Hát nem így van, jobban kell küzdeni abban a városban, mint bárhol máshol. Meg akarsz élni? Könyörtelennek és gyorsnak kell lenned, vagy a város fog téged a földbe dörgölni.
Több száz állásinterjún voltam, egyik helyről a másikra rohantam, dolgoztam egyszerre két helyen is. Majd megkaptam álmaim munkáját, egy nagyon sikeres cégnél. Titkárnő lettem. Az életem gyökerestől megváltozott, sokkal jobb lett. Most itt állok, sikeres emberként és meg tudom adni azt a kényelmet a nagymamámnak, amit mindig is meg akartam neki adni.




A hozzászólást Rachel Darlene Gardner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 10.03.13 12:56-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Rachel Darlene Gardner Rachel Darlene Gardner I_icon_minitime23.12.12 23:21

Rachel Darlene Gardner!
Rach ilyen háttéttörténettel meg is érdemelted az új munkát, amitől javultak az életkörülményeid. Nem lehetett könnyű számodra, de erős személyiségednek hála, elérted azt, amire vágytál. Mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit. Rachel a játéktér csak is arra vár, hogy birtokba vedd! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Rachel Darlene Gardner

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Montana Gardner
» Rachel and Ryan
» Anne Rachel Rogers
» Rachel Kaya Swanton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-