welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Rachel and Ryan Vote_lcapRachel and Ryan Voting_barRachel and Ryan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Rachel and Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Rachel and Ryan Rachel and Ryan I_icon_minitime15.06.13 20:58

Pörögve-forogva sürgölődök reggel óta a konyhában. Manapság nem volt túl sok ehető itthon, legalábbis olyan nem, amit Eric és én is megennénk. Mivel ő liszt érzékeny, én pedig határozottan nem, kénytelen vagyok kétszeresét főzni a két főre jutó emberek számára szánt vacsorának. Az a legnagyobb szerencsém, hogy ha nem is tud mindenben segíteni, de a kisfiú mindig a nyomomban van, figyeli minden lépésemet, és próbál leselkedni, hogy a későbbiekben ő is segíteni tudjon. Múltkor mikor a palacsintát csináltam neki, akkor is figyelte, hogy is kell azt. Mivel nincs időm most arra, hogy kézzel teljesen hibátlanra keverjem a tésztának szánt masszát, két adagban úgy ahogy van, beleöntöm a turmixoló gépbe.
-Én is segíthetek neked? - les fel rám a két hatalmas kék szem a pult túloldaláról, mire én csak elmosolyodva biccentek - de jó! - vigyorogva tolja mellém az egyik széket, mire hangos nyögdécselések sorozatával küzdi fel magát, minek eredményességét egy széles vigyorral nyugtáz. Elégedetten nézek végig az aprócska gyereken, majd a turmixgép felé intek.
-Be szeretnéd indítani? - a bólintás után folytatom - ha egy mód van rá, akkor ne dugd bele a kezed, és ne felejtsd el a fedelét se! - fordulok oda a leveshez, mit egy keverés után ott is hagyok, hogy Ericre koncentrálhassak. A gond csak az, hogy azzal a lendülettel, ahogy oda fordulok felé, a képembe kapok egy nagy adag édeskés tésztát. Becsukott szemekkel, grimaszolva emelem meg a kezem, hogy letörölhessem magamról a cukros édesség masszáját, legnagyobb meglepetésemre viszont ami először szemet szúr, illetve felkelti az érdeklődésemet, az a kisfiú önfeledt kacagása. Lassan harmadik hónapja, hogy nem hallottam így nevetni. Mona halála nagyon megviselte, így zárkózottabb, és agresszívebb is lett. Most viszont jól hallható, hogy a kelleténél is jobban mulat. Gondolhattam volna, hogy máshogy értelmezi a fedélre való felszólítást. Pár nagy pislogást követően sikerül egy kis terepszemlét tartani, így elkeseredve vagyok kénytelen tapasztalni, hogy minden létező bútor koszos lett... ennek ellenére a gyerek még mindig felhőtlenül nevetgél.
-Ilyen viccesnek találod? - pillantok rá komoly tekintettel, minek láttán még csak véletlenül se törik meg, csak még inkább kacag - na gyere csak ide! - kapom fel a székről, és a gyors csiklandozást hangos nevetés, kacagás, sipákolás követi. Ezzel a gyerekkel tényleg élvezet az élet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Rachel and Ryan Rachel and Ryan I_icon_minitime17.06.13 14:04

Egyszerűen utálok pakolni, nem szeretem azt, hogy mindennel tele van az egész lakás. Azt se tudom, hogy hol áll a fejem, minden fele ruhák, cipők, fürdő eszközök és a legfontosabb dolgok, a bőröndök össze vissza hevernek a nappaliba. Nagyi viszont nyugodtan nézi a spanyol szappanoperáját, mintha minden rendben lenne. Én meg forrok, melegem van és pánikolok is. Mi van, ha valamit itthon fogok hagyni, és mondjuk, szükséges lenne az utazáshoz?  Vajon megvannak még az útleveleim, vagy azt odaadtam tegnap este Eidnek? Fogalmam sincs, hogy mit adtam már oda, és még mit nem tettem el. Sose szerettem utazni és most két hétre fogok megválni Vegastól, és egy olyan helyre megyek, ahol nagyon forró minden. Egyiptom, milyen meseszerűen hangzik, tele tevékkel, érdekes ruhákkal, és piramisokkal. 
Egy bőrönd itt félig megpakolva, egy másik a ház túlsó végébe, és minden szanaszét van. Ha most valaki jönne hozzánk, akkor biztos kitérne a hitéből, és soha többé nem jönnének hozzánk.  Nagyon fura ez az egész, rég óta nem voltam vakációzni, és most egyszerre kapom vissza az egyetemi szerelmemet, aki a legjobb barátom volt, és egy remek lehetőséget arra, hogy kikapcsolódjak. Már tényleg rám fér, fáradt vagyok, és tudom, hogy jobban össze tudjuk fűzni a kapcsolatunkat Eiddel, sok mindent kell még megbeszélnünk. Épp egy új rakat papírral jöttem vissza, mikor a nagyi hangját hallottam meg a kanapé mögül.
- Rachel, elhagytál valamit menj vissza érte.  Valami elég dokumentum, szerintem szükséged lenne rá.  - mosolyogott rám, de hallottam hangján a parancsolást. Ezt szerettem a nagyiban, hogy állandóan parancsolgatott, még sem éreztem azt, hogy főnökösödik.
- Köszönöm, hogy szóltál, azt se tudom hol áll a fejem. Meg van még?– húztam fel a szemöldökömet, majd visszamentem az íróasztalom fele és megtaláltam az elejtett mappát. Hatalmas betűkkel írta rajta, hogy O’Neal. Villámcsapásként hasadt belém az, hogy még régebben adta kölcsön ezt a dokumentumot, hogy börtönbe juttathassam Alexet. Sose bocsájtok meg annak a pasinak, hogy meg akart erőszakolni, majd azt remélte, hogy segíteni fogok rajta, hát nem. Soha többé.
Gyors átöltöztem valami normálisabb ruhába, mert a rövidnadrág és pántos otthoni felső nem épp az utcai viseletemhez tartozik. Elköszöntem a nagyitól, és lefutottam a kocsihoz, hogy elinduljak hozzá. Már jó ideje nem láttam őt, azt se tudom mi történt vele az elmúlt években. Remélem azért örülni fog nekem és nem fogja leharapni a fejemet, amiért nem látogattam meg mostanában.
Olyan ¾ óra vezetés után megérkeztem hozzájuk, majd gyors leparkoltam a kocsimat és az ajtóhoz mentem. Óvatosan nyomtam be a csengőt, és vártam.
- Hahó... ? 

 
Vissza az elejére Go down

Rachel and Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rachel Darlene Gardner
» Rachel Kaya Swanton
» Anne Rachel Rogers
» Cécile&Ryan
» Ryan&Mona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: O'Neal hajlék-