welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_lcapDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Voting_barDave és Jenna - Varratszedés - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave és Jenna - Varratszedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime28.12.13 0:03

Jó, bevallom, úgy kell visszafognom a nevetésem. Nem tehetek róla, de túl szórakoztató a helyzet, ahogy ő ott áll teljesen zavarban, Hunter pedig a felsője alatt turkál. Szedhetném gyorsabban a lábaimat, de nem teszem. Persze végül megkegyelmezek rajta és átveszem a fiam, de addig is élvezem, amit látok. Egy rossz szava sem lehet, végül csak segítettem neki. Az már más kérdés, hogy közben nem bírom megállni, hogy ne mondjam ki, ami a fejemben jár. Egy idő után persze csak megtanulok csendben maradni és inkább azzal foglalkozni, hogy Huntert végre meg tudjam etetni és ne sírjon.
- A legjobbat kihagytad. A "koszos pelenka" sírást - magyarázom és az arcomról azonnal eltűnik a mosoly. Azt hiszem, ez az, amivel soha nem fogok tudni megbarátkozni. Pelenkacsere. Nem tudom néha eldönteni, hogy a fiam szándékosan akar kicseszni velem és azért kell minden egyes pelenkázás után pólót cserélnem és takarítanom, vagy ez teljesen normális és az anyjával is ezt játssza? Majd ezt is talán megtudom egyszer. Most viszont koszos pelenkaveszély még nem fenyeget. Még. A nevetőgörcs viszont annál inkább, amikor meghallom a kérdést, amire már nem tudok igazán mivel visszavágni. Nem kérdés, hogy élvezem. Nincs olyan férfi a földkerekségen, aki ezt ne élvezné! Úgyhogy csak egy nagy vigyort villantok válasznak és próbálok Hunterre figyelni meg arra, hogy többet nyeljen le, mint amennyi majd végül rajtam végzi.
- Zacskós leves, sültkrumpli. Igazi fenséges étel - ismerem el egy bólintás kíséretében. - Volt idő, amikor mit meg nem adtam volna ilyen kajáért! - teszem még hozzá egy pillanatra elgondolkozva. A folytatást persze már nem mondom ki. Most valahogy nincs kedvem emlékezni a hotel alagsorában töltött évekre amikor be kellett érnem az olcsó büfében kapható szendviccsel. Most már persze van miből gazdálkodni, de attól azok az évek nem tűnnek el a semmiben. Egy kis időre viszont könnyedén ki tudom őket verni a fejemből.
- Most, hogy így mondod... ez az igazi csapatmunka! - fordulok a fiam felé, aki mintha pont úgy élvezné a felismerést, mint én. Még nagyobb mosolyra húzódik a szám, mire mond valami a saját nyelvén.
- Pontosan! - bólintok rá, mert ugye miért ne tenném? Aztán elkövetem azt a hatalmas hibát, hogy újra Jenna felé fordítom a tekintetem. Nem igazán hiszem el először, amire úgy látszik, hogy készül. Nem hittem, hogy tényleg megteszi és vetkőzni kezd. Mégis megbabonázva figyelem a lassú mozdulatot. Azt. A. Rohadt. Életbe! De hiányzik egy nő az életemből! Sürgősen keresnem kell egyet a hétvégi apaszerep utáni napokban.
A rövid shownak viszont hamar vége szakad én pedig párat pislogok, hogy visszatérjek a jelenbe. Az első dolgom persze, hogy összehúzott szemekkel, gonoszan nézek rá, majd elnevetem magam. Ez elég szemét húzás volt részéről, de akkor is okos. Fogadok, hogy tudta, leköti a figyelmem, amit tesz. Annak ellenére, hogy csak... szórakozunk egymással és nagy valószínűséggel nem fog semmi történni, nézni szabad, ha bármit is mutat magából. A szavaira viszont Hunter az, aki az etetőszék kis asztalára csap. Mintha tényleg haragudna, amiért nem kapja a következő adagot, mert apu a szemben ülő nőt bámulja.
- Mellesleg, szép tetoválások - jegyzem meg, mentve, ami még menthető. Mintha csak azokat néztem volna, miközben emelte a felsőjét és már eleget is teszek a fiam kérésének és adom neki a következő falatot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime28.12.13 11:20

Igazán gonosz dolog, hogy direkt húzza az időt és hagy szenvedni, mert tudja, hogy nem akarnám eltolni Hunter kezét, és ha jól sejtem nagyon is élvezi a helyzetet, de végre azért csak felszabadít és lassan a konyha felé tudunk orientálódni, főleg mert a lábamnak is hasznos lesz, ha végre eljutok oda, hogy bekenjem egy kis nyugtató krémmel, hiszen azért elég rendesen sikerült megdolgoznia a bőrt a cérnák kiszedésével.
- Úgy voltam vele, hogy ez olyan, amiről inkább nem is akarok tudni. - mosolyodom el annak ellenér, hogy ő elkomolyodik kicsit. Azért csak eltűnik ez majd, de megértem, hogy nem lehet a pelenkacsere a kedvenc elfoglaltsága. Én se lennék kifejezetten oda ért, sőt tuti biztos, hogy ha rá akarna venni ilyesmire bárki, akkor sikítva menekülnék. Majd a saját gyerekemnél esetleg, bár hogy nekem lesz-e valaha is az még egy állati nagy kérdés, hiszen nem tudom magamat szülőként elképzelni igazából még egy kicsit se. Az oké, hogy megfogok egy gyerkőcöt egy rövid időre, de ennél nem hiszem, hogy menne nekem. Az viszont nem kérdés, hogy élvezi a helyzetet és nekem sem vészes, ha az én káromra sikerül szórakoznunk. Azért annyira nem volt ez vészes, most utólag pedig már határozottan jó poén, ahogy egy nyolc hónapos igyekszik kihámozni a felsőmből, pedig aztán a végén nem érne el vele semmiféle célt az a nagy helyzet. Biztosan csalódott lenne
- Ismerős helyzet, volt idő, amikor konkrétan be kellett érnem egy zacskó keksszel egész napra, de legalább... nem fenyegetett az elhízás veszélye. - rántom meg a vállam egy apró mosollyal. Voltak elég húzós időszakok, amikről nem nagyon tud senki, és tuti, hogy nem fogom a bátyámnak se felvázolni. Azt hiszem csak sajnálna, leszúrna, vagy bűntudata lenne miatt, és egyiknek sincs semmi értelme így utólag. Sokkal egyszerűen elfelejteni a tényt, hogy tizenhat évesen munka és pénz nélkül nagyon nem egyszerű révbe érni. Talán az utóbbi egy-két év az, ami már jobban alakult, amikor már többnyire volt melóm, de azért voltak húzós időszakok, amikor kivágtak az albérletemből, mert már nem sikerült fizetni azt sem. Az élet nehéz, de én vállaltam be, hogy az legyen, nem is panaszkodhatok miatta nem?
- Nehéz eldönteni, hogy melyikőtök a rosszabb és hogy milyen nőcsábász fiad lesz, majd ha felnő, ha már most így nyomul. Bár azt hiszem, ha döntenem kéne, akkor rá szavaznék, sokkal édesebb nálad. - öltöm ki a nyelvem csak azért is, mert hát na, csak vissza kell vágni, ha már ennyire élvezik a helyzetet. Azért persze a vége nem teljesen igaz, mert hát tuti, hogy egy nyolc hónapos édesebb, de az apukája se panaszkodhat, nagyon is sokat kapott a sorstól, ami a külsejét érinti. Ha azt mondaná, hogy tényleg dobáljam le a ruháimat, lehet hogy még komolyan hajlandó is lennék rá, de most egyszerűen azt hiszem csak jogos bosszút állok rajta a korábbi kis gonoszkodásáért és kezdem el ténylegesen levenni a felsőmet. De nem jutok sokáig, hamarosan vissza is húzom, és elégedetten konstatálom, hogy elértem vele, amit akartam.
- Egy kicsit azt hiszem elbambultál. - nevetem el magam, amikor Hunter még az asztalra is csak, hogy követelje a kajáját, amit egy rövid időre lényegében én vontam meg tőle azzal hogy eltereltem az apukája figyelmét. A megjegyzésére nehéz visszafognom magam, és a nevetésemet, de végül csak sikerült visszajutni a mosoly szintjére.
- Gondoltam, hogy csak azokat nézted. Bármikor kérheted, megmutatom mindegyiket. - egy pillanatra talán komolyabbra vált a hangom, de aztán újra elmosolyodom. Megint kezdem túlzásba vinni igaz? De hiába no, nem véletlenül mondtam Launak, hogy rendes és persze helyes srác is. A végén még sikerül teljesen összezavarnom magamat, meg úgy nagyjából mindent, de mi van, ha amúgy meg Linknek esze ágában sincs keresni, mert annyira megijedt, hogy tényleg bezárkózik a gekkóival aztán kész? Simán el tudom képzelni, nem biztos, hogy van értelme várni, oh, de rohadt bonyolult az élet!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime28.12.13 14:33

Tény, hogy többféle sírás van és az ember egy idő után már be tudja tippelni, hogy akkor vajon most melyik jön a sorban. Talán nem kellene megjegyeznem, hogy melyik maradt ki a felsorolásból, mégis megteszem. Ez persze eszembe juttatja, hogy néha nem is olyan könnyű az a pelenkázás. Néha? Miket beszélek én! Mindig kész szenvedés. Lehet, hogy bennem van a hiba, esetleg Hunter szándékosan nehezíti meg a dolgom, de nem bánnám, ha az apaságnak ezen részét el tudnám kerülni. De nincs rá sok esély, úgyhogy amíg tudom, nem gondolok rá. Nem mintha a felmerő múlthoz sokkal több kedvem lenne. De hamar rá kell jönnöm, hogy nem lesajnáló pillantást kapok tőle, csak egy őszinte mondatot. Az utolsó szavaira viszont nem bírom megállni, hogy ne nevessek.
- Na így kell optimistán hozzáállni! - mondom továbbra is nevetve, de igyekszem hamar visszafogni magam. Nevetés közben nem nagyon tudom Hunter szájába adni a kiskanállal a kaját és ahogy ismerem, abból hamar hiszti lesz, ha nem kapja.
- Ó szóval ő édesebb nálam? - kérdezek vissza és szinte azonnal előszedem a mélyből a vérig sértett tekintetet a hozzá tartozó arccal. Csak egy kicsit maradjak még komoly... csak egy kicsit!
- Akkor szerintem én itt is hagylak vele. Ha ő sokkal édesebb, én nem is zavarok itt - teszem hozzá továbbra is maximálisan hozva a színészi képességeimet még vagy kemény öt másodpercig. Aztán újra kirobban belőlem a nevetés, amit végül a vetkőzése szakít meg. Egy pillanat alatt rájövök, hogy mennyire hiányzik egy nő az életemből. De bármilyen nagy is a hiány, amint újra lehúzza a pólóját, máris visszatérek a jelenbe. Főleg, hogy Hunter is az asztalára csap, követelve a következő falatot.
- Csak egy egészen kicsit - ismerem el mosolyogva és most már tényleg elszakítom róla a pillantásom és kikaparom a maradékot is a kis üvegből. Arra persze közben képes vagyok, hogy egy apró megjegyzéssel javítsak a helyzetemen.
- Tényleg? - nézek újra felé és kivételesen magam sem tudom, hogy örülnék-e neki. Valahogy eddig nem fordul meg semmi komoly a fejemben, most viszont kezd körvonalazódni. De az a két másodperc, amit kapok, nem elég arra, hogy átgondoljam, szeretném-e ezt. Őt.
Ha Hunter nem köpné rám az utolsó falatot és még nyúlna is felém, hogy még jobban szétkenje, talán sikerülne döntésre jutnom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime28.12.13 22:07

Hát a pelenkázás tényleg az, amire nem vagyok olyan nagyon kíváncsi, mert hát őszintén szólva nem akarom tudni, hogy ez a kis ember mit tud csinálni abból a kajából, amit épp most eszeget. Jobb ezt inkább hanyagolni és foglalkozni azzal a bizonyos múlttal, bár persze csak visszafogottan és csak egy rövid ideig, no meg azért pozitív hozzáállással, ahogy én mindig is szoktam. Az hogy volt nehéz időszakom tény és való, de a saját döntésem volt, szóval igazán nincs okom rá, hogy panaszkodjak. Maradhattam volna otthon is, csak azt nem viseltem el. A nevetésére csak egy mosoly a válaszom, igen, tényleg így kell optimistán hozzáállni, nem érdemes keseregni azon, ami elmúlt, ha egyszer már elmúlt igaz? Most pedig legalább szórakoztatom kicsit az etetés alatt, ami így biztos sokkal érdekesebb, nem csak arra kell figyelni, hogy a kajából mennyi megy félre.
- Hát naná, hogy édesebb, csak rá kell nézni! - bólogatok. Tudom ám, hogy nem sértődött meg igazán, biztos vagyok benne, főleg mert látszik az arcomon, hogy nem olyan komoly ám ez, csak cukkolom egy kicsit. Végül persze, hogy elneveti magát, amit már én se tudok megállni.
- Te jártál volna rosszul, ha takaríthatod a konyhát utánunk és igazából... majdnem egy szinten vagytok. - nehéz abbahagyni a nevetést, de komolyan. Azért próbálom, és amikor már a vetkőzéshez érünk könnyen megy is. Egyszerűen csak elkomolyodom, de azt hiszem arra nincs szükség, hogy teszem azt csábosan nézzek, hiszen ő most elsősorban egészen másra figyel... a tetoválásaimra. Na persze! Pasiból van, tudom én, hogy nem azt nézi.
- Persze-persze, csak majdnem ki akartak esni a szemeid a helyükről. - vigyorodom el szélesen. Láttam, amit láttam, az nem csak egy egészen kicsi elbambulás volt, és ha nem húzom le a pólómat, akkor igen nehéz lett volna rávennem, hogy próbáljon meg a szemeimre fókuszálni, ebben teljesen biztos vagyok. De nem zavar, sőt, az ilyesmi mindig legyezgeti az ember hiúságát, hiszen azt jelenti, hogy jól néz ki, én meg azért adok a külsőmre. Aztán persze megint sikerül egy olyan mondatnak kicsúszni a számon, amiben nem vagyok biztos, hogy jó ötlet-e. Mert hát... de közben meg... szóval az egész kezd a fejemben megint túl bonyolult lenni. Csak az mocorog bent, hogy Link nem keresett, és hogy mennyire bunkó volt, aztán meg az, amit Lauren mondott, hogy tetszik-e nekem Dave és adhatnék neki egy esélyt, mint ő annak a Marknak. A visszakérdezés, és talán minimális meglepettség viszont megint eltántorít. A fene belém, hogy magam se tudom sokszor, hogy mit akarok.
- Igen? Azt hiszem, de... mindegy, nem számít. - hirtelen az is zavarni kezd, hogy még csak nadrág sincs rajtam. Miért is kell nekem folyton ezt csinálni? Túlzásba vinni. Hiszen neki jól láthatóan meg se fordult semmi a fejében, először még csak fel sem ismert, amikor megjelentem az ajtóban, nem hogy egyszer is eszébe jutottam volna. Annyira, de annyira nagyon hülye vagyok!
- Azért egy részét megette? - mosolyodom el egy kicsit, amikor Hunter az utolsó falatot lazán Dave-re köpi, bár már koránt sem olyan határozottan, mint eddig. Körbepillantok, hogy hova is tettem le a nadrágot, lehet, hogy zavarok is, mégis csak hétvégi apuka és tuti, hogy ha már itt van a fia, akkor vele akarja tölteni az időt, nem pedig egy ismeretlen csajjal, aki hülye módon nyomul, vagy néha maga se tudja, hogy mit is csinál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 12:12

Túl könnyen megy a színészkedés vele. Annyira egyszerűen hozom a vérig sértett embert, amiért azt mondja, hogy Hunter sokkal édesebb, mint én, hogy az már egész profi. Még azt is felajánlom, hogy akkor kettesben hagyom őket. Végül is, nekem csak jó, hogyha más fejezi be az etetést és más lesz tiszta babakajás. Azt a részt úgyis utálom, amikor a végén már rám kerülnek a megkövetelt falatok ahelyett, hogy lenyelné őket.
- Szóval most már majdnem egy szinten? - kérdezek vissza, majd hümmögve elgondolkozok. Ez a majdnem egy szint azt hiszem már elfogadható, úgyhogy aprót bólintok és, hogy jelezzem, nem tervezem átadni neki az etetést, újabb falatot adok Hunternek. Egészen addig egész jól haladunk, amíg el nem kezd még tovább vetkőzni. Nem hittem volna, hogy komolyan veszi és tényleg bármennyit is mutat magából. Mármint többet, mint amit már amúgy is láttam. Csak a tetoválásait nézem. Még szép, hogy azt! Mi más néznivaló is lenne egy nőben, aki épp előttem húzza fel a felsőjét? Persze, hogy semmi! Talán csak egy kicsit bambultam el. Egy egészen kicsit.
De aztán a felső marad a helyén, Hunter pedig követeli a kajáját, úgyhogy kénytelen vagyok visszatérni a valóságba. Egy jó - vagy furcsa? - élménnyel gazdagabban. Elég nehéz eldönteni, hogy akkor most csak viccelődünk és húzzuk a másik agyát, vagy... ideje lenne komolyan venni a dolgokat? Az utóbbi felé hajlik minden, főleg akkor, amikor azt mondja, csak kérnem kell és bármikor többet mutat. Képtelen vagyok nem komolyan venni. Ilyet már nem mond az ember viccből. Főleg nem ilyen komoly arccal és a visszakérdezésre sem ilyen választ kap.
- Nem számít...? - mondom, de kissé akaratom ellenére is kérdésnek hangzik. Ha szeretné, könnyen figyelmen kívül tudja hagyni. Én úgyis már kikaparom az üvegből az utolsó falat, ami jó szokáshoz híven rajtam köt ki. Ennyit a frissen mosott pólóból. És ő még jól is szórakozik azon, hogy rám köpi! Éljen.
- Egy részét - húzom el egy pillanatra a szám és próbálok nem tudomást venni arról, hogy milyen furcsa lett a hangulat. Inkább egy vizes konyharuhával letörlöm a rajtam kikötött kaját, de így is elég egyértelmű, hogy le kell cserélnem.
- Figyelnél rá egy perce? Csak gyors lecserélem a pólót - mondom és nagyon remélem, hogy rábólint. Bármilyen sietős lett neki hirtelen, hogy megtalálja a nadrágját és lelépjen, egy percet még csak maradhat. Már kifelé indulva kapom le magamról a pólót és lazán bedobom a fürdőszoba kövére. Majd elintézem.
Tényleg nem telik bele egy perc és már jövök is vissza, tiszta, fekete pólóban, mosolyogva. Az a kis idő elég volt arra is, hogy álljak a szekrény előtt és eldöntsem, nem fogok ráhajtani. Annak ellenére sem, amiket mondott vagy mondtunk. Most legalábbis biztos nem. Egy másik alkalommal... egy másik napon... lehet. Most viszont nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 14:22

Egy kicsit muszáj piszkálnom, annyi kell, amiért gonoszkodott előzőleg, nem vette el tőlem a gyerkőcöt, hanem inkább direkt végignézte, ahogy megpróbál levetkőztetni még inkább. Azt pedig azért nagyon is sejtem, hogy csak színészkedik, de azért végül csak javítok kicsit a szavaimon, ha nem is mondom ki, amit komolyan gondolok, hogy talán Hunter édesebb, de ő azért sokkal helyesebb és vonzóbb, ez nem kérdés.
- Nem szép, hogy rivalizálsz a fiaddal, jó apaként meg kell hagynod, hogy ő legyen a jobb, majd amikor már társasoztok, akkor is neki kell majd mindig nyerni. - mosolyodom el aztán, mert láthatóan így is megfelel neki a dolog, hiszen tovább folytatja az etetést és nem hagyja rám végül az egészet. Ez azért mindenképpen pozitívum, hiszen őszintén szólva nem szeretném se összekenni magam, se megbirkózni azzal, hogy a végén netán valami hiszti alakul ki, ne adj isten a kanál helyett megint valami mást akar megszerezni, ami mégis csak az enyém és egyelőre még jó helyen is van a póló alatt. Davenek is csak egy villanásnyi időre mutatom meg, na és persze csak a melltartót főként, de még ez is láthatóan leköti a figyelmét pár pillanatra, vagyis... a tetoválásaim, mert hogy azokat nézi igaz? Persze hamar vissza is kerül a pólóm oda, ahol volt, és már inkább a szavai kötnek le, amik határozottan nem tetszenek egy idő után. Tudom én, hogy megint sikerült túlzásba esni, az én hibám, és megint túl sokat gondoltam bármibe is. Egyszer vajon sikerül ebből kigyógyulni? Lehet, hogy tényleg orvosi eset vagyok. A visszakérdezésre már csak megrántom a vállam. Nem, tényleg nem számít, de nem tudom ezt most még egyszer megerősíteni neki. Dehogy nem számít, megint csak pocsékul érzem magam, mert hát mit is gondoltam egyébként? Nem a nőknek kell a pasikra hajtani igaz? Én meg folyton átveszem a férfi szerepet ilyen téren, aztán meglep, ha ilyesmi történik. Egyszerűen csak megpróbálok témát váltani, terelni és a nadrágomat keresem. Hirtelen határozottan zavaró, hogy nincs rajtam.
- Az talán egész jó arány. - nem túl határozott mosoly, de azért valami olyasmi, ami végül megjelenik az arcomon. Jól van, nincs itt semmi gond, ő szépen elrendezi a gyerkőcöt, én meg amúgy is a varratok miatt jöttem, ami már meg van. Nem kell belerondítanom a hétvégéjébe, amit a fiával tölthet el, ha egyszer amúgy is jó eséllyel csak zavarok. Ez ennyire egyszerű, idővel csak meg kell tanulni, mikor nincs helyed valahol.
- Persze, csak nyugodtan, addig még várhatok. - bólintok egy aprót, aztán felállok szépen, és fel is veszem a nadrágomat, amíg ő elmegy átöltözni. Szépen lehuppanok Hunterrel szemben a székre, de persze pár pillanat múlva ő már jönne is ki. Gondolom, ha már nem eszik, akkor mire várna még. Kissé elbizonytalanodom, de most evett, akkor talán nem lesz már ebből semmi baj igaz? Remélem, hogy nem fogja a kajája egy részét se visszabukni a felsőmre. De azt se akarom megvárni, amíg teszem azt nekiáll sírni, ezért végül csak megtörlöm a száját és kiveszem, ha már annyira nyújtja megint a kezeit.
- Tudod lehet, hogy inkább fiatalabb pasikkal kéne kezdenem. - erre persze elmosolyodik, vagyis hát minden bizonnyal nem arra, amit mondtam, hanem arra, ahogy, vagy a fene se tudja, talán csak arra, hogy hozzá beszélek. Nem értek én ehhez igazán. Az a fő, hogy láthatóan bír, bár persze az a vicc, hogy ő aztán még inkább el fog felejteni, mint az apukája, ebben a korban még nem olyan hű de nagy a memóriájuk. Amikor meglátom Davet már nyújtom is felé.
- Hát akkor köszönöm a segítséget, légy jó fiú Hunter! - ég veled, vagy minden jót, valami ilyesmit kéne még hozzátenni nem? Végülis most ok volt rá, hogy eljöjjek, mert hogy a sebet kezelni kellett, de máskor miért lenne, ha egyszer amúgy se emlékezett rám igazán. Mindegy is, ahogy már mondtam, nem számít. Azért még megejtek egy halvány mosolyt, most már csak a kabátom kell, meg a táskám, hol is tettem le, még az előszobában? Vagy itt a konyhában? A fene se tudja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 14:52

Majdnem egy szinten. Tényleg beérem ennyivel most. Tudom én, hogy az egész csak poén. Azt viszont egész komolyan veszem, hogy a fiamat kell hagyni nyerni állandóan. Van benne valami. Lehet, hogy nem ez a jó apaság alapja, de azért mégiscsak lehet, hogy része. Amúgy sem élvezném különösebben, ha mondjuk akármilyen játékban én nyernék és nem ő. Most is simán hagynám nyerni, de ő nem igazán tudna mit kezdeni Jennával én viszont nagyon is. Nem mintha erre ténylegesen sor kerülne most. Nem. Azt hiszem, lenne rá lehetőségem, mégsem teszem. Talán egy másik napon egy másik alkalommal. Bármennyire is vonzó a lehetőség, hogy többet lássak a... tetoválásaiból, most nem teszek semmit. Főleg, mert Hunter is közben magának követeli a figyelmem. Talán még az az utolsó falat is azért köt ki rajtam, mert nem vele foglalkoztam. De legalább a nagyját megette annak, amit kapott. Ez is valami. Igaz, hogy most cserélhetem le a pólóm, de ez a legkevesebb. Addig Jenna rajta tartja a szemét. Úgysem kell egy percnél több és már vissza is érek a konyhába. Persze előtte agyaltam azon, hogy azért is lassabban jövök, de nem valószínű, hogy folytatná, amit nem hagytunk neki, hogy befejezzen. Most már nem éhes és igazából csak nem olyan nőcsábász ilyen korban, hogy csak azért is levetkőztesse. Ami viszont biztos, hogy én sem fogom befejezni a vetkőztetést. Tényleg annál maradok, hogy majd egy következő alkalommal, amikor nem leszek épp főállásban apa.
Most csak magamra kapok egy tiszta pólót és már megyek is vissza. Kivételesen nem lassítom le szándékosan a lépteimet. Csak egy apró mosollyal fogadom, hogy Hunter közben kikerült a székből és most már jöhet az én karjaimba. Valamivel szélesebb mosollyal köszönöm meg, hogy addig is ránézett, de mondani nem mondok semmit. Még akkor sem, amikor ő megszólal. Miért érzem úgy, hogy mégis marasztalnom kellene? Fogalmam sincs. Az viszont biztos, hogy nem hagyom csak úgy kisétáljon az ajtómon.
- Máskor azért nem bánnám, ha más miatt... - vetkőznél nekem, jönne a befejezés, de az utolsó pillanatban változtatok. - ... találkoznánk. Egy idő után lehet, hogy unalmassá válna a hős megmentő szerep és szerintem te sem szeretnél minden csomagtartót kipróbálni - fogom poénosra a szavaimat és ott ül a nagy mosoly is az arcomon. Csak úgy engedem kilépni az ajtón, ha még nem is nyíltan kimondva, de abban maradunk, hogy még látjuk egymást. Talán én leszek az, aki meglátogatja... a bátyjánál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime29.12.13 15:48

Nem tudom én, hogy tényleg igazam van-e, de ha én lennék a gyerek, akkor tuti, hogy örülnék, ha folyton nyernék, bár a fene tudja, akkor lehet, hogy nem tanulja meg a gyerek kezelni a kudarcot, lehet hogy ez is rossz taktika, a jó ég tudja, hogy mikortól érdemes erre is felkészíteni. Az élet nem olyan egyszerű, sőt kifejezetten nehéz és kemény. Na ezért nem tudom, hogy lehetnék én jó szülő, hiszem nekem se voltak jó szüleim, akiktől ezt megtanulhattam volna. De ezt most e téren nem az én gondom, hiszen nem az én gyerekemről van szó, és nem hiszem, hogy én a közeljövőben bármi ilyesmivel szembesülnék. Az viszont nem esik jól, ami ezután jön. Tudom, hogy megint én vittem túlzásba, hogy én nem voltam rá képes, hogy leálljak és elfogadjam a tényt, hogy varratszedésre jöttem és ennyi, no meg amúgy is itt a fia, és még csak nem is emlékezett rám igazán. Hát mit is várok? Azért mert nekem megmaradt a gondolataim között, attól még ez nem feltétlenül kölcsönös igaz? Ennyire egyszerű. Maradok hát Hunterrel, aki láthatóan még kedvel is, pedig igazán nem értem mivel szolgáltam rá. Lehet, hogy mert vagyok olyan színes, mint a mesekönyvei és ez tetszik neki, vagy a jó ég tudja. Nem ezen fogom most törni a fejem, inkább megtörlöm a száját és kiveszem, amíg Dave visszatér, mert nem nagyon akar már ott maradni, ami végülis érthető. Uncsi lehet csak úgy ücsörögni, hogy nem mehetsz ahova szeretnél. Amikor persze az apukája visszatér, akkor oda is adom neki. Aztán már nincs más, csak összeszedni a cuccaimat, nem zavarni, és persze lelépni lassan egy elköszönés után. Eleve lehetett volna annyi eszem, hogy nem kell egy családi hétvégébe belezavarni nem? Az viszont meglep kicsit, amit ez után mondd. Én úgy gondoltam, hogy tök jól el vagyunk, de ő nem biztos, hogy így gondolta, vagy mit tudom én, de mégis felveti, hogy találkozhatnánk még. Azért erre csak elmosolyodom, miközben a kabátomba igyekszem belebújni.
- Jól van, az jó lenne. Ha nincs programod szilveszterre... vagyis, majd meglátjuk, hogy mikor érsz rá, meg ilyenek. - hogy miért nem tudok néha előre gondolkodni? Nem lehet csak úgy azonnal elhívni valahova együtt szilveszterezni, az milyen lenne már? Meg még azt se tudom, hogy lesz az egész. Lauval beszéltük, hogy együtt megyünk, csak ő még nem biztos benne, mert lehet, hogy a bátyjával lesz, az is lehet, hogy Bruce sem akar egyedül lenni. Ez még olyan képlékeny, meg... mindegy, az is elég nekem, hogy majd még találkozunk. - És addig kerülöm a csomagtartókat. - teszem azért hozzá egy mosollyal, és végül csak előrehajolok egy kicsit, hogy adjak egy puszit... Hunter-nek. Egy gyors sziasztok után pedig már ki is libbenek az ajtón. A lábam rendben van és végülis jól éreztem magam, ha kihagyjuk azt az apró kis problémás részt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave és Jenna - Varratszedés Dave és Jenna - Varratszedés - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave és Jenna - Varratszedés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Dave & Jenna - Did you hear the rain?
» Dave és Jenna - Köszönöm, hogy megmentettél!
» Jenna & Dave - It was too good to be true... and lasts forever
» Jenna és Will- The First Day
» Jenna Webster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-