welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_lcapElhagyatott városnegyed - Page 2 Voting_barElhagyatott városnegyed - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elhagyatott városnegyed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime16.04.14 15:02

Bármire gondoltam ebben a pár másodpercben, mikor megszólítottam. Egyedül arra nem, hogy csak így nekiiramodik a világnak. Nem reagálva a kérdésemre csak úgy futásnak eredt, persze megértem a dolgot mert eléggé sok volt az, amit látott. Ugyanakkor nem engedhetem el már csak a papírra leírt szabályok miatt sem, meg eleve nem egészséges ha még ezek után csak úgy lelép.
-Hé, hé hová mész? Gyere vissza, nem akarlak bántani!
Ordibáltam utána de nem sok sikert értem el vele, így hát nem maradt más választásom csak a rohanás utána. Az autómat hála égnek messziről ismerik ezért nem kel lattól félnem, hogy valaki is megpróbálnál ellopni. Eléggé merész tett volt tőle, hogy átfutott az autóktól hemzsegő úttesten és külön szerencséje volt, hogy éber emberek vezették a kocsikat és nem csináltak belőle lángost. Átfutottam én is a már befékezett kocsik előtt de nem akartam felesleges ordibálással fogyasztani az erőmet futás közben, csak a kezemet tettem ki a kocsik elé, hogy várjanak még amíg átérek.
Valahol szerencse de valahol elégég nagy hülyeség volt pont egy zsákutcába befutnia, ha csak nem kapott kiképzést a Yamakasi filmből és mindent átugrik azon nyomban, köztük a falat is. Odaértem a zsákutca elejéhez és csak annyit tudtam kivenni, hogy kétségbeesetten próbál kitalálni valamit a menekülés folytatására. Lassú léptekkel kezdtem el felé gyalogolni, szét tett kezekkel de mindenre felkészült arckifejezéssel.
-Nyugalom kislány, segíteni akarok neked ahogy azt láttad is az imént. Rendőr vagyok és azért vagyok itt, hogy neked jobb legyen.
Próbálkoztam nyugtató mondatokat használni, még ha nem is tartozik a szótáramba. Valahogy nem úgy néz ki a lány, hogy simán keresztül szúrna valami vasdarabbal ezért én sem úgy közeledek, hogy na most ha megmoccansz véged van.
Már félúton jártam felé és még mindig csak ismételgettem a szavaimat.
-Az előbbiek miatt megértem, hogy félsz tőlem de hidd el nincsen rá okod. Nem tömegrendőr vagyok, szóval nyugodj meg. A családod vagy hozzátartozód tudja, hogy erre felé sétálgatsz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime16.04.14 18:43

Sejtettem, hogy követni fog. Tipikus rendőr. Nemhogy hagyna békén.
Futottam, amíg csak tudtam, de szerencsétlenségemre egy zsákutcába kerültem, így kénytelen voltam megállni.
Megfordultam, s figyeltem, ahogy közeledik felém a csávó, közben pedig azon agyaltam, hogy hogyan is tudnám kicselezni.
A szavaiból egy sem jutott el az agyamig. Nem érdekelt, nem is figyeltem egyáltalán, teljesen mással voltam elfoglalva.
Már épp azon voltam, hogy a mellettem lévő szemetes konténerből elkezdem ráhajigálni a dolgokat, amikor valami furcsát vettem észre rajta.
Visszaengedtem a kezem magam mellé és igencsak meglepetten, sőt, inkább döbbentem néztem az alakot.
Igyekeztem harcolni a képzelet ellen, de amit láttam felülkerekedett mindenen, innentől kezdve eszem ágában sem volt azt hinni, hogy képzelődök.
-Apa? - kérdeztem meghatódva, szemeimben könnyek jelentek meg.
-De, hát te meghaltál! - néztem rá, majd amikor közelebb ért, odarohantam hozzá és megöleltem a nálam jóval nagyobb pasast.
Csak szorítottam, szorítottam és eszem ágában sem volt elengedni. Évek teltek el a baleset óta. Nagyon hiányzott!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime16.04.14 20:00

Volt pár alkalmi estém az életem során de meggyőződésem volt, hogy nem lett belőle hosszabb távú baj. Furán hatott rám a lány egyszeri állapotváltozása és hirtelen kitörése.
-Apa? Tudod te mit beszélsz? Ahogy láttam nem nagyon érdekelte a verzióm mert a következő másodpercben már rajtam csüngött, mint majom a fán. Már csak a bári zene kellett volna és meg is tudtam volna táncoltatni komolyan mondom.
-Mi? Mit csináltam ? Na jó ebből elég!
Megpróbáltam nagyjából annyira lekaparni magamról, hogy az arcára tudjak pillantani és lehetőleg ne legyen a keze centiméterekre a fegyvereimtől. Nem akartam elrontani ezt a maradék jókedvét is és nem akartam megbántani se, ugyanakkor itt vannak zavaró tényezők. Egyik pillanatban még szende, rémült kislány és a másik pillanatban meg egy apamániás szeretetbomba. Amilyen szinten megváltozott szinte az egész lány természete, olyan hamar lehetett rájönni, hogy valami nem stimmelhet odafent neki. Avagy csak elterelő taktika és minél előbb meg akar lépni mert lehetséges, hogy nem is olyan ártatlan, mint aminek mutatja magát. Érdekes napnak nézek elébe már látom, szemébe nézek és folytatom a mondanivalóm.
-Ki kell ábrándítsalak, nem vagyok az apukád de megkérdezném tőled azt, hogy hol vannak a szüleid? Hazaviszlek hozzájuk és nem kell egyedül mászkálnod az utcán. Jó lesz így?
Próbálom meggyőzni őt a lehető leghiggadtabb módon, ugyan már emberek nem bébicsősznek jelentkeztem, hanem rendőrnek..pardon nyomozónak. Ugyanakkor egyaránt nézek ki a lányból szellemi gondokat és egyben látok a szemében bizonytalanságot és azt a bizonyos....fehér galamb effektust, hogy ő még tényleg az a kis szende szűzlány.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime07.05.14 14:16

Eleinte nem érdekelt mit beszél, csak az, hogy láthatom apámat itt és most és magamhoz ölelhetem annyi magányos év után.
De sajnos ez nem tartott sokáig, mert a férfi eltolt magától, én hátrébb léptem és akkor beugrott, hogy ki is áll előttem. Az előbbi apás jelenet pedig pillanatok alatt kitörlődött a fejemből és már nem is érdekelt már, csak, hogy lerázzam az egyenruhást és hazajussak.
-A szüleim nagyon messze élnek innen. - válaszoltam a szemébe nézve, majd folytattam - Nem, nem lesz jó. Hagyjon engem békén, egyedül is hazatalálok! - az más kérdés, hogy nem oly rég nekem támadt két idióta, ez a rendőr meg megmentett, de... kit érdekel? Kértem én, hogy mentsen meg?
Látom a szemében, hogy nem érti mi van. Én sem értem, főleg mert nekem nem esik le, hogy a hangulatom kábé 5 percenként változik.
-Ezek a kékek állandóan mindenbe beleütik az orrukat....- morogtam magamban, miközben a meglepett nyomozót kikerültem, hogy végre hazaindulhassak. Egyedül.
-Egyébként legközelebb lehetne kevésbé brutális. - úgy gondoltam, hogy ezzel lezártam a dolgot és én most szép lassan elsétálok hazafelé....
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime28.07.14 6:01

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Cheryl Hall
Cheryl Hall



TémanyitásTárgy: Life is weird - Cheryl&Natasha Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime17.06.20 22:16

Negyvennyolc, negyvenkilenc, ötven. Ez az, irány szériázni, mert nem épül magától az izom. Bár most nem érek rá olyan szépen, lassan kinyomni a súlyt, ezért lehet nem olyan hatásos a mozdulatsor, de mégiscsak ér valamit. Izzadok, mint egy ló, hiába, akárhány éve is edzek, bármilyen dezodorral is fújom be magam, végül úgyis csorog rólam a víz. Gyorsan zuhanyozok is. A fej önti magából a forró vizet, én pedig élvezem. Muszáj a felfrissülés, bőven nincs vége a napnak ilyenkor. Sose szoktam korán zárni a napot, mindig van valami. Munka, üzleti vacsora, vagy egy elmaradt bevásárlás. Nem is engedhetek meg magamnak többet öt percnél. Annyi elég, főleg ha szorít az idő. Sok dolgom van azután is, miután hazaérek. Ragad a fegyverem ravasza, minimum be kell olajozzam, ráadásul valamit enni sem ártana. Üres hassal nem lehet gyilkolni. Sietve felöltözök, és indulok is kifele. 16:38, franc, jobb ha tényleg igyekszem, így sose érek oda a végén. Pár pillanat alatt érek az autómhoz. Szép, sötétkék, masszív járgány, kár, hogy megkarcoltam múltkor. Illetve nem is én, hanem egy idióta biciklis, akinek valahogy idegen a piros lámpa fogalma. Kis híján elütöttem. Oké, hogy jó sok vér tapad hozzám, bár egy tíz éves kis suhancot azért nem akarok kinyírni. Az más kategória, az ő korosztálya ártatlannak tekinthető. Hellyel-közzel... Egész kellemes esténk van, száraz, enyhén meleg, mégse nem kizárt, hogy eső lesz, felhős az égbolt. Mintha már készülne siratni a mocskot... Fordul a kulcs a zárban, bent is vagyok. Felveszem a jól bevált fekete ruházatom, biztosan melegem lesz benne, mégis muszáj. Ebben a szakmában a praktikum jóval fontosabb, mint a divat. Plusz ez tele van zsebekkel, tudok hova rakni mindent amit kell. A hajamat csak egyszerűen lófarokba kötöm. Máskor szívesen göndörítem, vasalom, szinte szobrászkodom is vele, most azonban a halállal van randevúm. Neki sem a külső számít, ahogyan annak a féregnek se fog most. Sok pénzt tűztek ki a fejére, amit nem is csodálom. Egy piti, lehúzós kis díler, ámde nem ezért béreltek fel. Ez a marha megerőszakolta Mr.Rodrigez lányát. És aki Mr.Rodrigez-zel húz újat, az ne számítson semmi jóra, főleg, ha van olyan ostoba, hogy nem szívódik fel azonnal. Plusz reklámozza is a dolgot, mivel büszkeségnek tartja. Szokták mondani, hogy aki hülye haljon meg, nos, ma jómagam fogok gondoskodni róla - persze, busás kis fizetség fejében -, hogy ez így legyen. Acélbetétessel a lábamon mikrózom a mirelit tésztám. Hát, nem egy idilli kép, vagy egy fejedelmi vacsora, viszont ez legalább gyorsan kész van. Az idő pedig pénz, főleg, ebben az iparban. 17:30: Elfogyott az étel, a késem olyan éles, hogy úgy viszi a húst, mint a vajat, és a pisztolyom is készen áll a tokban. Övemen jó pár tárnyi lőszer, biztos nem lesz abból baj, hogy kevés ólmot osztok ki. A célszemély feltehetőleg 35 perc múlva lesz a leendő kivégzés helyszínén. Kocsival az út hozzávetőleg 20 perc, úgyhogy biztos nem szalasztom el az alkalmat. Lábam a gázon, figyelmem az úton, gondolataim viszont a terven kalandoznak. Leparkolok két utcával odébb a helyszíntől. Egyrészt ingyenes a parkolás, másrészt pedig veszélyes túl közel megállni a tett színhelyéhez. A város ezen lepusztult részén nincs egy kamera se, efelől nyugodt lehetek. 18:10: Pozícióban, fegyver csőre töltve, kibiztosítva, szájban cigi, ég, füstöl. Fordul a sarkon, éppen telefonál, könnyű célpont.
- Igen, persze, hogy van, nálam mindig a legjobb... - van. Akarata mondani, mikor az első golyó félbeszakította a gondolatmenetét, a koponyájába fúródva. További kettő követte mellkas magasságban, biztos, ami biztos. Elterült, én pedig mér kaptam is a zsákot. Ki gondolta volna, hogy ilyen könnyű dolgom... Lesz. Hogy az a jó kurva Istenit! Ki hívta a zsarukat, miért hallok szirénákat. A zsákot vállamra kapva már futok is. Vagy ő volt rafinált, vagy csak iszonyatos balszerencsém van.
- Hogy száradna le a pöcsöd, miért kell hetven kilót nyomnod?! - zihálom, és a vérnyomásom az egekben, ahogy egyre közeledek az autóm felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime21.06.20 19:09


Cheryl    &   Natasha
original.gifgiphy.gif

Diego egy piti kis drogos, de némi megfélemlítés hatására egészen hasznos információkkal tud ellátni. Ő az én besúgom, de erről senki sem tud. Biztosan már halott lenne, ha kiderült volna a dolog. Senki se szereti a besúgokat és valljuk be, hogy általában nem is hosszú életű a pályafutásuk. Sikerült neki egy egészen új hírrel szolgálnia pár nappal ezelőtt. Azt az infót kaptam, hogy Mr. Rodrigez lányát megbecstelenítették, ez pedig hatalmas vérfürdővel fog járni, ha minden igaz. Legalábbis Diego megesküdött rá, jobban mondva arra, hogy az a hír járja, hogy felbéreltek valakit, aki kivégzi azt az illetőt, aki rossz lánnyal kezdett ki. Az már biztos, hogy történni fog valami és közbe kell avatkoznom. Mégis miért? Mert erre esküdtem fel. Nekem az a dolgom, hogy rendőrként megvédjem a polgárokat, még akkor is, ha bűnt követtek el. Még azok hátsóját is be kell védenem, aztán a bíróság eldönti a sorsukat, hiszen mi nem hóhérok vagyunk. Nekünk nem az a dolgunk, hogy öljünk, hanem, hogy védelmezzünk. Kivételes esetekbe, ha az életünk múlik rajta, akkor persze mi is meghúzzuk a ravaszt.
Persze semmi jele annak, hogy egy esetleges bandaháború akarna kitörni, ezért nem is tartom fontosnak, hogy bármibe is beavassan a fönőkömet. Legszívesebben persze semmibe se avatnám be, hiszen ki nem bírom állni. Nagyon úgy érzem, hogy nincs azzal kibékülve, hogy nőként egyenruhát hordok, azzal pedig pláne nincs megelélgedve, hogy a saját nememhez vonzódok, mintha ehhez bármi köze is lenne. Párszor tett burkolt megjegyzéseket, amiket én sem hagyhattam szó nélkül. Egyszer madjnem be is húztam neki egyet, de az egyik munkatársam még jókor fogott le, még azelőtt, hogy a főnökömbe kárt tehettem volna. Mert tuti, hogy akkor már régen felmondott volna nekem, én meg biztosan be is pereltem volna nemi megkülönbőztetés és a szexualitásom kérdőrevonásáért.
A rendőrautóban ülök. Társam nincs, már legalább egy hónapja lábadozik a lőtt sebhelye végett. Őszintén nem hiányzik, jobban szeretek egyedül dolgozni. Így legalább csak a saját bőröm viszem vásárra. Kiderítettem, hogy az a fazon, aki állítólag megerőszakolta Mr. Rodrigez lányát a környéken szokta a cuccát teríteni. Rossz előéreztem támadt, ezért szirénázva közelítettem meg azt az utcát, ahol feltehetőleg a tettes lenni szokott. Mire oda értem már a vértócsában lévő hullája fogadott.
- Rendőrség! – Fegyverrel a kezemben közelítettem meg azt a nőt, aki menekülni próbált a tetthelyről.
- Emelje fel a kezét, különben lövök! - Most bánom csak igazán, hogy nem hoztam magammal erősítést, de nem hagyhatom gyáva módon hagyni, hogy elmeneküljön. Ez is amolyan most, vagy soha pillanat.

Zene: Serial Killer
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cheryl Hall
Cheryl Hall



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime23.06.20 18:39



Cheryl&Natasha


Aki a tűzzel játszik megégeti magát!

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f76366e58462d5a71773548526e413d3d2d3836353230323031352e313630353932663263623839333833323333313131333337323536392e6a7067?s=fit&w=720&h=720
Tánc halállal. A legveszélyesebb, a legmelankólikusabb, legszomorúbb felütésű sokak számára. De nem azoknak, akik a jó oldalon állnak. Pontosabban inkább a rosszon... Azok, akik élvezetért, az adrenalin felpezsdítő áramlásáért ragadnak fegyvert. Mezei gyilkosok, megfontolt, kimért pszcihopaták, vagy éppen bérgyilkosok. Annyira sok dologban hasonlíthatóak egymáshoz, mégis legalább ennyi mindenben különböznek egymástól. Az indokok, a kiváltó okok, az áldozatok, az elkövetés vérmérséklete, és a módszerek. Feltékenységből, hirtelen felindulásból, vagy előre megfontolt szándékkal elkövetett. Fiatalt, időset, ismeretlent, ismertet, vagy akár gyereket. Méreggel, késsel, pisztollyal, járművel, vagy csak szimplán puszta kézzel. Megannyi lehetségs forgatókönyv, és mi emberek mindet megírtuk már, és még annál is többet. 6 millió módon meghalhatunk, óriási szám. Egy fél élet lenne felsorolni, és szemléltetni őket. Élő alanyokon még több, és persze lehetetlen is. Csak gondoljunk bele... Ki az akinek türelme, ideje, és egyáltalán gusztusa van megnézni mindet? Még nekem sincs, pedig az én kezeim által is nem egy élet ért már véget. Van ami sok, és nincs az a hidegvér amivel csak úgy végig lehet nézni minden borzalmat. Nekem például a gyerekek a gyengéim ilyen téren. Mert ők ártatlanok. Mégis elborzaszt, ha az olvasom, hogy valakit, aki alig élt máris holtan találtak. Pár röpke év, jó esetben. Néha csak prá hónap, hét nap, vagy akárcsak óra adatott nekik. Kis emberek akiket vártak, akiket szerettek, és akik néha még a saját születésüket se érték meg. Rémes... Inkább eltemetem az efféle gondalataimat mélyre, és örülök, hogy még nem kerültem szemtől szembe ilyesmivel. Nekem máshogy csillog a halál. Dollár formájában, húsos kötegekben. Nem emberek, csak nevek egy listán, zavaró tényezők, porszemek egy gépezetben, összegek egy csekken, bankók egy táskában. Sosem ártatlanok, sosem bűntelenek. Nem véletlenül kerülnek fel valaki halállistájára. Nem ma született bárányok, és főleg nem angyalok. Mocskos, undorító alakok. Besúgók, kémek, kettős játszmát játszó férgek. A nagyok tányérjába belepiszkító kiskutyák, akik bár még alig tanultak meg ugatni máris a legnagyobb csontot akarják. És ezért menniük kell. És bizony a nagykutyák nem maguk végzik a piszkos munkát. Meg vannak rá az embereik. Mert mindenki megvehető, és megfizhető, csak meg kell találni a megfelelő mennyiségű pénzt hozzá. Eleinte engem is megrémített a gondolat, hogy valaki az én kezem által múljon ki. Aztán mégis annyi pénzt tettek elém, hogy nem tudtam nemet mondani. A többi, meg már történelem. Vagy legalábbis már rég volt. Jópár éve már annak, hogy beléptem az iparba. Furcsa, mennyire ijesztőnek, vérfagyasztónak, és veszélyesnek hat - mivel az is - benne lenni ebben az egészben. És mégse félek. Higgadtan, és elégedetten húzom meg most is a ravaszt. Hiába, ez már bőven nem az első alkalom... Megszámolni se tudnám hanyadik személy ez, akit eltettem láb alól. De nem is érdekel. Húzom a zsákot rá, félig már rajta is van, csak az alsó fele van kint. És megszólal egy túl ismerős sziréna hangja üti meg a fülem. Kurva kékek! Mint nyúl úgy oldok kereket. Honnan a picsából találtatok meg? Melyik patkány köpött? Fogalmam sincs ki lehetett, arra viszont mérget vehet, hogy amint megtudom kinyírom. Nincs sok időm bosszúskodni, ugyanis a kis zsernyák máris utolért. Kocsival könnyen vagy gyors. Aztán a szokásos hablaty, hallottam már százszor. Egy nő? Annyira meglepődök, hogy nem is figyelek, és elesek egy nagyobb kavicsban. AAAA! Bazdmeg! Ez a hülye nő meg meglőtte a vállam!
- Bazdmeg! Sssz!- jól eltalált a kis rohadék. - Faszért kellett? Megálltam volna! - rivallok rá a picsára, és van benne némi igazság. Ha például sarokba szorít, akkor biztos megállok. Úgy fél percre, amíg kitalálom merre tovább. Végülis elérte amit akart, itt ülök fogva a kibaszott vérző karom. Ez így nem jó, be kell kötnöm! - Mielőtt újra golyófogónak használsz, hadd kössem be a sebem! Kösz! - emelem fel a véres tenyerem, majd kezdek el az olalamon kutatni. Kurva élet! Abban a tetves ócskavasban van! Most mit csináljak? Várjunk, van nálam kés... Bal kézzel előhúzom a kissebbet, és óvatosan próbálok a pólóm ujjából egy nagyobb darabot levágni. Muszáj elállítsam ezt a kurva vérzést, a golyót kiszedni ráér később is.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime11.10.20 7:59

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott városnegyed Elhagyatott városnegyed - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott városnegyed

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Elhagyatott színházterem
» Elhagyatott gyár
» Elhagyatott város rész
» Második színt, eddig elhagyatott, üres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-