welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elhagyatott város rész  Vote_lcapElhagyatott város rész  Voting_barElhagyatott város rész  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elhagyatott város rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime04.08.12 20:07

Elhagyatott város rész  Ghetto
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 11:15

Az a rohadt golyó! Az a rohadék kiba*ott folyó! Bő egy órájukba telt R-nek és K-nak, hogy végre "kioperálják" belőlem, persze, egyáltalán nem olyan szakszerűen, ahogy egy képzett orvos is tette volna.
Majdnem két üveg szesz ráment arra, hogy kellőképp lefertőtleníthessék. Ráadásképp a végére úgy bűzölögtem, mint egy szeszgyár és a közben megivott mennyiségtől a tetejében már azt is alig tudtam, hogy hol vagyok. Utálom, amikor ennyire magatehetetlen vagyok és nem tudok magamról megfelelően gondoskodni. Azt se vártam volna el R-től és K-tól, hogy ők szedjék ki belőlem, de én aligha tudtam volna hozzáférni rendesen, nem mellesleg, a vállamig hátra sajnos még nem látok el...
Három napos regenerálódás után, a mai volt az első olyan reggelem, amikor azzal a merész és hívogató gondolattal ébredtem, hogy itt lenne az ideje már végre hasznossá tenni magam, és feltérképezni Paradiset, ha már idáig elhoztak... Azt nézhetik és várhatják, hogy mikor fogok újra visszamenni Vegasba! Esetleg akkor, ha az egész SWAT-ot és a feszes seggű kis nyomozó brigádjukat kiirtja valaki. Azt hiszem, hogy megint nekem kell majd egyedül intézkednem, az pedig már biztos, hogy azzal a nagy melák zsaruval fogom kezdeni! Fekete farmer, fekete izompóló, a komfortos kis bőrdzsekim, amiben könnyen tudok mozogni, és annak belsőzsebébe -a legfontosabbak-, pedig ott lapulnak az életem értelmei is. Egy-egy húzás bakancsaim fűzőjén, és már indulhat is a mandula. Alaposan bezárom magam után a kis ideiglenes "lakásomat"- ami egyébként Tim egyik szuper biztos riasztórendszerrel ellátott luxus kérója-, és már indulok is, szememre ráhúzva a fekete lencsés napszemüvegemet, hogy biztos lehessen az álcám. Hajamat ezennel nem takarja paróka, helyette egy laza hajfonatban pihen jobb vállamon. Nem ismerem a helyet, tény, de aligha különbözik bármiben is Vegastól. Talán csak annyi, hogy itt nincs annyi kaszinó, de bezzeg világítós reklámtábla... nos, az bőven megtalálható itt is, akárcsak az olcsó k*vák az út széleken vagy a bárokban. Milyen szánalmas egy életcél ez! Odaadod magad minden jött-mentnek a pénzért. Nem is áll olyan távol egymástól a bérgyilkos és k*va meló. Igazából, én is egy k*va vagyok, ha azt vesszük. Van egy főnököm, aki hatalommal bír felettem, és a pénzért bárkit elintézek neki... Szaros egy élet ez! Egyszerűbb lenne megdögölni...
Értelmetlen gondolataim sűrű kavalkádja közben, amikor legközelebb megállok egy szél tépte, nem működő, össze graffitizett neoncsöves reklámtábla mellett, hamar ráeszmélek, hogy egy olyan helyre keveredtem, amiről még annyit sem tudok, mint Paradise belvárosáról. Óvatosan, megfontoltan lehúzom bőrdzsekim cipzárját, hogy elővehessem a 40-esemet, ha esetleg szükség adódna rá, ami egy ilyen helyen nem lenne csoda. Mindenre fel kell készülni! A pisztolyomat szétcipzározott kabátom takarásában tartom, ahogy közelebb iszkolok a bomladozó épületegyütteshez. Egy különös zaj, azonban megállásra kényszerít. Jéggé dermedve megtorpanok, és fegyveremet előhúzva, kitartva magam elé, lassan megfordulok bakancsos sarkamon, pisztolyom csövét végig futtatva az előttem elterülő kihalt környezeten.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 11:40

Ismét oda kell figyelnem magamra. Az idegenlégió megint talált egy nyomra vezető utat hozzám. Bevallom jó lenne elkerülni őket, de tudom jól, ha egyszer az ember felkerül a feketelistára, akkor azt addig üldözik, míg meg nem találják. És ennek nagyon lóg a lába. Megint. Az FBI és a CIA menedéket biztosít nekem, meg van minden hivatalos papírom, ami elfedi valódi kilétemet. Nem csak elfedi, de valós úton meg is szünteti azt. Számtalan célom volt az elmúlt öt év alatt. Egyik mint tudjuk, az a katonaságba való beágyazódás. Reméltem ott jó lesz nekem, mivel amúgy se tudok mit kezdeni mocskos ki életemmel. Tizennyolc évesen pedig nem éreztem a súlyát annak, hogy öt évig a Francia idegenlégió gyalogosa leszek. Így a következő cél az volt, hogy elhúzzam a csíkot tőlük. Egy gyakorlat ideje alatt volt szerencsém meglógni. Csak fel kellett ülnöm egy vonatra, és már ott se voltam. A bliccelés volt aznap a legkevesebb gondom.
Most pedig, hogy itt vagyok Amerikában, azon belül is Las Vegasban, egy adott személyt kell követnem mindennapos teendőim mellett. Már ide s tova fél éve gyarapítom szerény személyemmel ezen város gyönyörűségét, hogy Jasmine nyomára bukkanhassak. Eleinte valljuk be, nehezen ment, hisz rögtön a fejeseket vettem célba. Azokat, akiknek dolgozik. Szerencsére az FBI figyeli őket, bár elég nehezen, hisz folyamatosan mozgásban vannak, nehéz őket nyakon csípni. Vagy szimplán nem akarják? Szerintem már ők se tudják.
Egy egyszer PA MAC 50-est dugok bele a kabátom belső zsebébe, elvégre egy mesterlövészpuskával aligha rohangálhatok Vegas utcáin. Nem kis galibát okoznék vele. Viszont arra az Istenért se tudom rávenni magam, hogy fegyver nélkül hagyjam el a védelmet jelentő lakásomat.
Cipőm sarka ütemesen kopog az aszfaltos úton, ahogy Paradise elhagyatott utcáit járom. Nem akarok feltűnéskeltés nélkül haladni kiszemelt áldozatom nyomába, hisz ezzel csak magamra hoznám fel a figyelmet. Ha csak teszem itt a jófiút és zsebre dugott kezekkel haladok utána egyik szememet a nő hátán, másikat az aszfalton tartva, akkor nem lehet gond. Félre értés ne essék, nem vagyok kancsal! Sötét farmerom halkan susog, akárhányszor csak lépek egyet, a fejemre feltornázott szürke kapucni pedig óvja a fülemet a hűvös széltől.
A gondok csak akkor kezdődnek, mikor Jasmine megtorpan, majd előkapva egy fegyvert a kabátjából, lassan felém fordul. Én pedig ahelyett, hogy könnyűszerrel leszedném, csak megtorpanok, a kapucni takarásából villódzó kék tekintetemet pedig rá emelem.
- Mi rosszat tettem? - érdeklődök tettetett rémülettel a hangomban.


A hozzászólást Aidan C. Hoyt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 31.10.12 20:09-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 19:47

Dühös voltam magamra, hogy pont egy mitugrász fánk zabálónak sikerült rám lőnie, ráadásul úgy, hogy közben már két szúrt sebe is volt addigra, és éppen menekültem előle. Nehéz volt szemléltetni a helyzet súlyosságát Timnél, miközben azt sem tudtam, hogy hogy fojtsam vissza a kibírhatatlan, égető fájdalomtól bennem tomboló sikításomat. Legnagyobb meglepetésemre, a nagykutya megértett... valamennyire, és volt olyan jóságos, hogy felajánlotta -mint ideiglenes búvóhelyet-, az itteni kis luxus villáját, ahol addig maradhatok, ameddig szükségét érzem. Ő úgy sem használja soha! Ha meg mégis kikapcsolódni vágyik, vagy érzi, hogy a kis nyomozó csapat már közel van és szorul a hurok a nyakán, akkor képes átutazni egy másik kontinensre, hogy egy kis "szabadnapot" vegyen ki magának. Hát igen, ilyen ez a piszkos életforma!
Egy örökös mókuskerékben futsz életed végéig, és tudod, hogy nem állhatsz meg, különben összetöröd magad, hiszen a kerék attól még ugyanúgy forog tovább és semmi nem fog változni, mert te kiszálltál. Vagyis, próbáltál... Szórakozottan rúgok arrébb bakancsom útjából egy lejárt műsorújságot, ahogy betévedek a kihalt környékre. Már csak az óvatosság kedvéért is körültekintőbbé válok, és mint egy kutya, figyelek fel minden apró, gyanús kis neszre, amiről úgy gondolom, hogy nem ide illik. Ebből a helyből még azt is kinézem, hogy a magamfajta bűnözők számára robbanó aknákat pakoltak ki...
Tisztában vagyok vele, hogy az én állapotomban nem kéne játszanom a tökös felet, de egyszerűen nem tudom megállni. EZ már a véremben van, és másra se vágyom, mint egy kielégítő kis összetűzésre.
Vérem sokkal gyorsabban kezd el áramlani ereimben, most hogy a pisztolyomat is elővettem. Az adrenalin szinte szétfeszít, ettől a mindent felülmúló érzéstől pedig szinte vállam eszeveszett lüktetését is alig érzem. Fegyver kibiztosítva, ujj a ravaszon ééés... áhá... célpont bemérve...
-Vedd le a kapucnid, ha nem akarod, hogy szét lőjem a fejeden! - Vetem oda a kis csuklyás bu*inak, hangomban olyan eltökéltséggel, amiből sejtheti, hogy komolyan gondolom, amit mondok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 20:06

Nem kell tagadnom, valamilyen szinten ideges vagyok. Nem szokásom, hisz szó szerint belém verték, hogy higgadt legyek még akkor is, ha az életemet veszélyben érzem és valami azt súgja, "neked itt ma lőttek drága öcsém". Most viszont nem mondok el egy mi Atyánkat se, helyette csendben, zsebre vágott kezekkel követem az ismerős lányt, aki akárcsak én, nevet változtatott. Épp ezért volt olyan nehéz a nyomára bukkannom, de hála az FBI-nak és a CIA-nak, sikerrel jártam.
Mikor véletlenül odébb rúgok egy követ, mely nekikoccan egy kerítésnek, beharapva az alsó ajkamat szegezem kék íriszeimet Jasmine tarkójára. Látom rajta, hogy röpke másodpercek alatt megfeszül, hogy képes lenne egyszerűen lepuffantani még úgy is, hogy fingja sincs, ki vagyok. Ez nem csoda, néha én is hasonló reakciókat produkálok annyi különbséggel, hogy én nem a nagykutyákat és a politikusokat, átlag embereket ölöm, hanem azokat, akik ezt kiérdemelték. Így a bűnözőket, halálra ítélteket... soroljam még? Nem szükséges szerintem.
Kihúzott háttal nézem végig, ahogy lassan, kinyújtott kezekkel, egyenesen a homlokomnak szegezett pisztollyal felém fordul. Jobb szeretnék most nem itt lenni, de ezt nem engedhetem meg magamnak. Nem az FBI küldött de még csak nem is a CIA... ők jelenleg mással vannak elfoglalva, és míg én személyes okok miatt keresem, addig ők nem.
Amint megfordul, felteszek neki egy kíváncsi kérdést. Kíváncsiság inkább csak az arcomra ül ki, hangomba sikerül egy enyhe rémületet csempészni. Tudom, nem a leghatásosabbak egyike, mivel képtelen vagyok a valós érzelmek kifejezésére.
- Jól van! Jól van - egyik kezemet elindítom a kapucnim széle felé, de a másikat mind végig a levegőben hagyom, hadakozásképpen - csak a kapucnit veszem le! - biztosítom, nehogy elguruljon a gyógyszere, és belém repítsen egy golyót a Glock... negyveneséből? Igen, ha jól látom az van nála. Tömzsi, határozott tartást igénylő fegyver. Lehúzva fejemről a csukját, határozott arccal meredek rá, várva a reakcióját. Ha normális ember lennénk, akkor bennem lenne a félsz, hogy a múltra való tekintettel tényleg lő. Ezzel szemben nem vagyok normális ember, katona vagyok, állok elébe!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 20:26

Nem számítottam arra, hogy, amint kiteszem a lábam a kis villa, luxust, kényelmet és mindezek előtt védelmet nyújtó falai közül, máris elfogok tévedni, és egy olyan helyre kilyukadni, amit még annyira se ismerek, mint a belvárost. Nyugodtan állíthatom, hogy még abba se sikerült kiismernem magam. Három nap kevés idő a környezeted feltérképezésére. Örülök, ha a lenti közérthez eltalálok, igaz, eddig még oda se volt alkalmam benézni. Ami kell, azt R és K mindig beszerzik, és egyébként sem vagyok egy nagy ínyenc, hogy látástól vakulásig az egész napomat csak segg hizlalással töltsem, ha már a sérülés miatt nincs mit tennem. Nem kanászodhatok el, és nem hízhatok meg akkorára, hogy csak az ablakon keresztül tudjanak kivinni, mint egy versenyzongorát! Túl naggyá válna a felületem, és könnyebben golyót repíthetnének belém... Na, de akkor idióta filozofálásokkal egyenlőre félre! Sokkal fontosabb jelen pillanatban az, hogy hogy kerültem erre a lepra terepre, és hogy ki az, aki ilyen amatőr módon igyekszik becserkészni magának. Remélem, hogy a SWAT egyik embere az. Már alig várom, hogy Matyóhímzést lőjek a fejébe! Kíváncsiságomnál fogva, hamar döntök, és megpördülök a sarkamon -magam előtt kitartott fegyverrel-, hogy leleplezhessem a nyomomban loholót, aki kapucniban takargatja arcát a világ elől. Pont olyan a taktikája, mint nekem, azzal a külömbséggel, hogy rajtam napszemüveg van... Mikor felszólításom után az ismerős hang újból felcsendül, és az alak megmozdul, megrándulnak a kezeim, és szorosabban kezdik el markoln a pisztolyt, közben pedig feszült figyelemmel várom, hogy lekerüljön a kapucni, ami alól egy ismerős arc köszön vissza. Nem változott jóformán semmit a gimi óta, mégis hihetetlen, hogy itt találom,és hogy... felismert... Mindenesetre, meglepettségnek egy szemnyi jle sem látszik az arcomon. Továbbra is tartom a már jól bevált közömbös póker arcot, amihez hamarosan egy kis félmosoly is társul.
-Hogy van az apuci? - Szegezem neki kérdésem, immáron már kiszélesedett vigyorral, továbbra sem engedve le a fegyverem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 20:53


Szemben állva a stukkerének csövével, legszívesebben előrántanám a sajátomat is, és itt helyben torkon lőném. A gond ezzel csak az, hogy lebuktatnám magam. Lebuktatnám? Ugyan mégis mivel? Manapság már minden ember hord magánál fegyvert nem csupán az önvédelme érdekében, nem? Persze ezek az adatok nem ténylegesek, csupán mondok valamit.
Bosszú! Édes bosszú! Mint sokan tudják, nem félek az erőmet fitogtatni még egy nővel szemben sem. Ennek ellenére már tanultam az egyszeri esetből, és úgy vagyok vele, hogy nőt nem ütünk. Ezt a katonaságon megtanultam. De az, hogy lelövök egy nőt, az nem tartozik bele az ütés fogalmába igaz? Mellesleg az illető egy őrült gyilkos, aki képes még a legártatlanabb embereket is eltenni láb alól. Ha azt vesszük, a mi munkánk alapjai nem különböznek egymástól túlzottan. Mind a ketten dolgozunk valakivel, végrehajtjuk az utasításaikat, lelövünk egy-két embert, ha éppen arról van szó. Ennek ellenére míg én az FBI-nak melózok, a rend ügyében, addig ő Isten tudja kinek vagy kiknek. Maffiának? Valamiféle fejes nagykutyának? Ezt még nem sikerült kiderítenünk, minden esetre többen vannak, mint amennyien lehetnének, mert nem lehetne belőlük egy sem.
Felfedve magam, várok a reakcióra, ami nem más, mint a ravasz meghúzása. Nem lenne meglepő, hisz régen megütöttem. Kijár a bosszúja, ennek ellenére nem szeretném egy golyóval a fejemben végezni. Mondjuk nem vagyok biztos benne, hogy le tudna lőni. Kék tekintetem az arcát fürkészi megállás nélkül és ha tehetném most azonnal levadásznám a fejéről azt a szerencsétlen napszemüveget. Mindig utáltam így kommunikálni az emberekkel. Személytelen.
- Vedd le a szemüveget! - utasítom ezúton én is olyan határozottan, ahogy csak tehetem. Vajon tudja, hogy ki vagyok és mit akarok? Mármint... nyilván tudja ki vagyok, de ez alatt a négy év alatt annyit változtam, amennyit csak tudtam. Nem elég, hogy egy gyilkológép katona lettem, de még el is hidegültem az emberek sokaságától. Ha Jasmine képes hideg vérrel gyilkolni, akkor én is.
Kérdésére megvonom a vállamat.
- Erre mit mondjak? Tudod, nagyon nem volt "szép" dolog amit csináltál - jegyzem meg a fejemet rázva. Tulajdonképpen azzal, ha most felidegelném magam, azzal nem tennék túl sok jót. Mind emellett nem is tudok haragosan nézni rá, mivel nem volt az apám, csupán egy ember, aki rengeteg pénzt hagyott rám a halálát követően. Ennek ellenére mégis megfogom bosszulni.
- Egy olyan ember miatt, aki nem volt az apám, nem fogom felforgatni a világot - ó, dehogynem! E kijelentésemet követően hátralökve a dzsekim két cipzáros oldalát, ismét a farmerem zsebébe temetem a kezem.
- Mi lenne, ha eltennéd a fegyvert? - érdeklődök komor hangnemet megütve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 21:31

Nem értem, hogy hogy találhatott rám ilyen könnyen, amikor az álcám tökéletes, pont olyan, mint amilyet mindig alkalmazok, és amiben eddig még soha nem kellett csalódnom. Lehet, hogy be kéne újítanom ezen a téren is, hogy biztosra mehessek, tényleg nem fog tudni egykönnyen felismerni és elkapni a hatóság? Ha már egy egyszerű civil felismert... nos, nem tudom, hogy mikor kell majd attól tartanom, hogy váratlanul rám törik az ajtót az FBI-osok vagy bármelyik más egyesület...
Mivel teljesen biztos akarok lenni a dolgomban, és semmit nem bízok a véletlenre, csak is örök, hűséges kis bajtársamnak a "társaságában" vagyok hajlandó szembenézni az idegen ismerőssel, akiről rögtön beugranak a gimiből megmaradt emlékeimnek kellemetlen sokaságai, ahogy szembesülök a kapucni levétele után kilétével. Remélem, hogy minél előbb elkezd csipogni arról, hogy mi az amiért most itt van, mert már vészesen fogy a türelmem.
-Ha ezt akarod! - Vonok vállat játszi könnyedséggel, aztán egyik kezemmel a napszemüveghez nyúlok és feltolom azt a fejem tetejére, így nézve vele farkasszemet újból, barna íriszeimben vad elszántsággal, bosszú vággyal.
-Ne aggódj, a tenyerednek a nyoma pár napon belül elmúlt a képemről, szóval, ha ezért akartad levetetni velem, akkor fölösleges volt... - Gúnyolódom vele kicsit, ahogy egy pillanatra végig futtatom szemeimet rajta. Erős, jó felépítésű testalkata van és tudja, hogy hogy bánjon a szavakkal. Nocsak nocsak! Csak nem egy besúgóközpontnak dolgozik?
-Nem, de élveztem! Ő volt az első. Még mindig hallom, ahogy kislányokat megszégyenítően sikít a nyüves kis életéért! - Sóhajtom nosztalgiázva, mintha csak valami roppantul kedves múltbéli emléket idéznék fel éppen.
-Pedig igazán meggyászolhatnád szegényt... - Biggyesztem le színészkedve a számat, szemeimben ravasz csillogással.
-Jó vicc! Mi a biztosíték arra, hogy nem használnád ki a helyzetet? - Ugranak szemöldökeim a homlokom tetejére, továbbra sem mozdulva egy tapodtat sem.
-Mit akarsz tőlem? - Fordítom komolyabbra a szót, kemény, választ követelő hangon beszélve, lassan leengedve magam mellé a pisztolyomat, ám továbbra sem rakva azt el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime31.10.12 22:29


Határozottan, már-már könyörtelen hangnemben utasítom arra, hogy vegye le magáról a napszemüveget. A katonaság segített abban, hogy milyen úton módon gyakoroljak hatást az emberre fizikai fájdalmak híján. Néha a lelki terror is épp elég ahhoz, hogy megadásra késztessük. Persze nem reménykedek semmiben, tudom jól, hogy Jas-t nem lesz könnyű terrorizálni. Szerintem ő is olyan mint a legtöbb bérgyilkos. Nem szól, inkább lő.
Végül megszabadítja magát a szemét takaró műanyag tákolmánytól, mely bár védi a szemeket az UV sugárzástól, ugyan akkor roncsolja is. Amint eszembe ötlik az UV sugárzás, rögtön az égboltra pillantok.
- Ócska álca nem gondolod? Egy napszemüveggel aligha fogod tudni álcázni magad. Vagy azt hiszed, hogy láthatatlanná válsz tőle? - biccentem jobbra a fejem, ezzel is kifejezve őszinte kíváncsiságomat. Szemében bosszúvágy csillan, mely egy gúnyos vigyort varázsol az arcomra.
- Ahhoz, hogy az arcodon lássam a tenyerem nyomát, nem kellene levenned a szemüveget. Elhiszed nekem? - nézek végig rajta nem egyszer, nem kétszer. Nem csalódtam... csinos, ezt nem tagadhatom én magam se. Sajnálatos, hogy egy ilyen csinos hölgyemény egy megátalkodott gyilkos.
Teljes fapofával hallgatom végig a szentbeszédet amit tart, tulajdon apám haláláról. "Egy katona nem léphet vissza! Egy katona szája széle nem görbülhet lefelé! Nem remeghet a térde!" Ezt tanították a légióban, én pedig ehhez tartom magam. Persze mind fejben, mind pedig lélekben is sért amit mond, de ennek nem adom jelét. Egy végtelenül türelmes, higgadt katona vagyok... aha, csak szeretném. Szemet szúrna neki, ha most én is kinyögném, hogy "Te is úgy fogsz visítani, mint egy kislány, ha lelőlek?"... apropó! Neki visítani se lesz ideje.
- Éppen eléggé gyászoltam. Csak annyira, amennyire megérdemli - villan gyilkos fény a szemeimben. Ha tudná, hogy nálam mit jelent a gyász, akkor talán hatszor meggondolná, hogy mit mondjon.
- Miből gondolod, hogy bármit is ki akarok használni? - értetlenkedek mellkasomon összekulcsolt karokkal - nem azért jöttem, hogy lyukasra lőjelek. És nyilván nem is ilyen körülmények között tenném, ha tenném - húzom el a számat. Igen, bevallom, jobb szeretem végrehajtani egy ember leszerelését, ha az civilek között van. Így előttük is bizonyíthatom, hogy a gyanús áldozat elhullott.
- Tőled? Hmm.... semmit. Nem akarok tőled semmit, csak megláttalak mikor beléptél Paradiseba. Gondoltam ha már ilyen szépen egy útra teret minket az élet vihara, akkor ejthetnénk pár szót - vonok vállat nemes egyszerűséggel, mintha ez csak így menne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime01.11.12 18:36

Mikor végleg, szó nélkül eljöttem Belfastból, sose gondoltam volna, hogy egyszer majd pont egy olyan forgalmas nagyvárosban fogok belebotlani Aidanba, mint amilyen Vegas is. Mindezek ellenére, valamiért egyáltalán nem vagyok meglepett. Sokat beszéltek már róla a maffián belül, így mondhatom azt, hogy valamelyest felkészült voltam, és nem is ért váratlanul a felbukkanása. Mindössze, nem pont mostanában, nem pont egy ilyen helyen, és nem pont olyan állapotban, mint amilyenben most is vagyok, képzeltem el az egész újralátást. A legegyszerűbb az lenne, ha ledugnám a pisztolyom csövét a torkán, hogy ne kelljen tovább hallgatnom a roppantul bosszantó kioktató dumáját, de még nem teszek egyenlőre semmi meggondolatlant. Ki tudja? Talán lakozik nála valami felhasználható kis információ...
-Ha tudtam volna, hogy jössz, azt kívánom, hogy bár láthatatlanná tudnék vele válni... - Morgom ellenségesen, továbbra is összeszűkített szemekkel kémlelve őt és a környezetét, most hogy már a napszemüvegem is lekerült. Az öt méter távolságot még most is tartom, úgy ahogy a fegyveremet is magam elé. Nem leszek hajlandó közelebb menni, vagy fegyvertelenné válni, ameddig nem tudom meg, hogy pontosan mik is a szándékai.
-Most tényleg azért jöttél, hogy egy kik*rt napszemüveg használatáról tarts nekem oktató jellegű előadást? - Sziszegem dühösen a fogaim között. Kevés ember van, aki rövid idő alatt képes felhúzni, ebbe a kevés emberbe azonban ez a majom is beletartozik. Nem fogom tudni soha lenyelni neki azt, amit évekkel ezelőtt elkövetett ellenem. Az csak a legkevesebb volt, hogy utána -mint potenciális első áldozatom-, kinyírjam a drága édesapucikáját.
-Mert tudom milyen ember vagy, Aidan! Ott, ahova tartozom, gyorsan terjengnek a hírek- Kúszik egy kis félvigyor szám szegletében, ahogy ezzel tulajdonképpen lerántom a leplet a titokról, miszerint eleget tudok már a legújabb életformájáról és minden egyéb másról is..
-Igen? Az a belépés három napja történt... - Vonom fel kérdőn egyik szemöldököm. Ha azt mondja, hogy azóta figyeli minden rezdülésemet, biztos, hogy nem gondolkozom azon egy percig sem tovább, hogy kinyírjam-e vagy életben hagyjam még egy kicsit.
-Készülsz valamire Hoyt, ne akarj átvágni! De, ha gondolod, valami erős mellett akár meg is beszélhetjük a dolgot, csakis akkor, ha leszel olyan udvarias, hogy fizeted... - Mondom kizsákmányolóan, rendkívül arrogánsan, jót szórakozva a dolgon, miközben leengedem magam mellé a pisztolyom és megfontoltan közelebb lépkedek hozzá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime01.11.12 19:54




- Ez aligha menne. Sajnos nem a jövőben élünk - jegyzem meg pofátlanul. Nincs ínyemre a természete. Tudom jól, annak idején szemét módon viselkedtem vele, ennek ellenére van egy olyan sejtésem, hogy nem kifejezetten ellenem irányul ez az egész, sokkal inkább a világ ellen. Nem tudom elképzelni, hogy ne ilyen lenne alapjáraton. Ő Jasmin. Ez nem vitás.
- Nem. Bár inkább beszélnék veled erről, mint másról - hangom még mindig határozott. Ha valakinek, hát neki biztos nem fogok semmiféle jóindulatot, jókedvűséget mutatni. Hisz nem vagyok az. Ha tehetném már most szétloccsantanám a fejét, de... de miért ne tehetném? Talán azért, mert kiakarok szedni belőle egy-két dolgot? Igen, ez lehet az oka, ezt eddig a tudatalattim jobban tudja, mint a jelenlegi józan eszem.
Mikor határozottan megemlít valamit, ezzel együtt azt a nevemet, amit körülbelül fél éve használok, akaratlanul is elpattannak azon idegszálaim, melyek eddig a türelmemet rögzítették. Elszánt pofával indulok el felé, nem törődve azzal, hogy még mindig a kezében van a fegyver.
- Honnan tudod a nevemet? Honnan? És azt, hogy milyen ember vagyok? - úgy rivallok rá, mintha csak egy végzetes bűnt követett volna el ellenem. Valamilyen szinten annak nevezhető, ennek ellenére a eleve úgy jöttem ide Amerikába, hogy tisztában voltam azzal, hogy fent áll a veszélye annak, hogy kiderülnek rólam dolgok. Arra viszont nem gondoltam, hogy pont az ő szájából fogom ezt vissza hallani. Bár, ha azt vesszük nem csoda, hisz az ország, ha nem a kontinens egyik legszemetebb maffiájának dolgozik. Nem értem, nincs egy csepp kis esze se ennek a nőnek? Mindig is tudtam, hogy valami kattan a fejében, de arról álmodni se mertem volna, hogy majd a "rossz" oldalt pártolva fogja unni a mindennapjait, vagy éppen tonnaszámra ölni az ártatlan embereket. Normális az ilyen? Szerintem nem.
- Mond el mit tudsz, különben nem lesz jó vége! - mordulok rá ismét, mint valamiféle vadállat. Hiába, agresszív vagyok, tudom. Főleg akkor, ha valaki tudomást szerez arról, ki és mi vagyok valójában. Persze ha koránt sem arról van szó, amire gondolok, akkor nincs gond, akkor meghagyom a fejét. De addig ne reménykedjen benne. Ha nem ad pontos választ, olyat amilyet várok, akkor... akkor puff!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime01.11.12 20:52

-Hmm... milyen kár! Már csak azért is, mert a jövőmben te egyáltalán nem szerepelsz... - Biccentem oldalra a fejem felvont szemöldökökkel, ez alatt az idő alatt végig az arcát fürkészve, igyekezve leolvasni róla egy-két kósza gondolatot vagy éppen érzelmet, amiből jelenleg annyit látok rajta, mint agyhalott hintaló pofáján, azaz, semmit. Azt viszont tényleg nyíltan és biztosan merem állítani, hogy ezután többet soha nem fogunk újra egymásba botlani.
-Oké, akkor ezennel próbáld meg kérlek egy kicsit az én akaratomat is előtérbe helyezni... - Döntöm újra "egyenes szögbe" a fejem egy kiszélesedett, roppantul idegesítő zárt műmosollyal egybe véve. Ha tovább fog nekem pampogni a napszemüveg használatáról, hamarabb elfog durranni az agyam, mint ahogy azt jómagam is gondolom... Ahogy a folytonos fegyvertartástól zsibbadni kezd a karom, az égető fájdalom úgy kezdi el fokozatosan hatalmába venni a vállamon tátongó lőtt sebet. Azt hiszem, hogy begyulladhatott. Hát tényleg elhamarkodott ötlet volt már ilyen korán kijönni a "csatatérre", de legalább ezzel lehetővé tettem, hogy megtudjam, valaki folyamatosan figyel és nyomoz utánam, még ha le is kell majd vágni a karomat... De, ha már ő leleplezett, itt az ideje, hogy szemléltessem vele azt, amit én is tudok. És lám! Nézzenek csak oda! Már csak a felbőszült bika arckifejezéséért is megéri ez a fájdalom. Tényleg azt hiszi, hogy majd elfogom mondani, ezzel lebuktatva az egész csapatot? Nem tudom, hogy melyik tündérmeséből lépett elő. Vajon az Alíz csodaországból, vagy az Óz a nagy varázslóból? Mindenesetre, roppantul vicces ez az elszántsága, a magabiztossága, ami azt sugallja neki, hogy már pedig beszélni fogok. Haha nagyon jó vicc!
-Hol a fegyvered Joachim? - Horkanok fel, amit egy gúnyos félmosoly követ, miközben hátrálok egy lépést, ahogy felbőszülten megindul felém. Az eddigieknél is erősebben szorítok rá a pisztolyra, míg nem már-már teljesen nekiütközik annak csövének.
-Te tényleg azt hiszed, hogy majd elmondom? - Nézek vele farkasszemet, képemen egy amolyan tipikus "nem vagy normális" ábrázattal, pisztolyom csövét mellkasába nyomva.
-Ha jó fiú leszel, talán egész véletlenül kikotyogok egy-két dolgot, viszont ha nem, akkor... puff... - Kacsintok rá, továbbra is ragaszkodva a kis italozáshoz. Nem akarok ilyen közelről golyót röpíteni belé. Úgy néznék ki utána, mint egy hentes...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime01.11.12 21:07



- Te se az enyémben Jasmine... illetve de, valamilyen úton módon mégis - jegyzem meg halkan hümmögve, ezzel is kifejezve a kifejezhetetlent.
Amint megemlít egy számomra kényes témát, felbőszült bika módjára indulok el felé. Érzem, ahogy elönt a pulykaméreg és ha tehetném, itt helyben lelőném nem csak őt, de magamat is, amiért ilyen nyilvánvalóan kétségbe tudok esni. Bár, ez inkább színtiszta düh, mint kétségbeesés. Arra gyakorlatilag képtelen vagyok.
Megállás nélkül közelítek felé, majd nézem végig azt a menetet, ahogy megemeli a fegyverét, mi megállásomat követően kis híján hozzáér a mellkasomhoz. Elég lenne meghúznia a ravaszt és szinte már biztos lenne a halálom, hisz szíven találna. Ilyen közelről még egy kisgyerek se tudna hibázni, nem, hogy ő.
Születési nevemen szólítva meg vonaglik az arcom
- Nem. Nem hiszem, hogy beszélni fogsz - magyarázom aljas mosollyal a képemen, majd egy gyors mozdulattal kikapom a kabátomból a pisztolyomat, és a fejéhez szegezem. A Francia idegenlégiónál nem lehetett megúszni se a gyorsaság, se a pontosság gyakorlását. Azok voltak a lehető legnehezebb feladatok, de mind sikerült. Nem véletlenül vagyok az, aki. Mesterlövész, orvlövész és... mi is? Fejvadász. Jaja, fejvadász. Ha kedvem lett volna hozzá akkor száz méterről is letudtam volna szedni. Arra pedig még csak véletlenül se gondoltam, hogy nyilvánosan kell majd előtte fegyvert rántanom.
Kék szemeim vadul villognak, ahogy az arcát fürkészem, pisztolycsövemet centikre tartva a homlokától. A többit pedig, mintha meg se hallottam volna, reakció nélkül hagyom. Nem akarom elvinni se inni, se sehova. Meg akarom ölni, ez pedig nem az iszogatás közben fog történni.
- Tudod... az apám visított, mint egy kislány mikor megölted... arról pedig csak biztosítani tudjak, hogy te viszont meg se fogsz tudni szólalni, ha egyszer golyót repítek a fejedbe - bököm meg a kibiztosított fegyverrel a homlokát,- igen, arra is volt időm, hogy kibiztosítsam, míg előkapom,- majd egy gunyoros vigyor kíséretében hátrébb lépek, de nem engedem le a stukkert. Jelen pillanatban én teszem azt, amit ő percekkel ez előtt.
Egymással szemben állva, egymás bizonyos pontjaihoz fegyvert szögezve ácsorgunk, mintha várnánk egy bizonyos égi jelre. Mint valami kib*szott Western filmben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime02.11.12 9:45

Roppantul felkeltett az érdeklődésemet azzal, hogy mégis, hogy érti azt, hogy valamilyen szinten így is úgy is szerepelni fogok a jövőjében. Csak nem arra gyúr, hogy én leszek a soron következő, akit eltesz láb alól, és ezért majd még a jövőben is isteníteni fogják? Ha tényleg ez a célja, remélem, hogy tisztában van azzal, hogy nehéz dolga lesz. Nem adom olyan könnyen magam, mint ahogy azt ő is képzeli, nem mellesleg, vannak kapcsolataim, amik úgy gondolom, hogy elég jók ahhoz, hogy bosszút tudjanak állni, ha netán tán tényleg kimúlnék miatta, mint egy kutya... Elszánt fiúcska, de lószart se tud még az élet azon oldaláról, amiben én is tengődöm.
-Majd meglátjuk! - Villannak sötét íriszeim fenyegetően, arcomon egy elszánt mosolykezdeménnyel, amiből akár már sejtheti is, hogy nem félek szembeszállni vele, és hogy nehéz és gyötrelmes küzdelem lesz a miénk.
Vészes közeledésére mindössze nem csak annyit teszek, hogy pár lépést hátrálok, ahogy ő egyre inkább csak közeledik, fegyveremet továbbra sem vagyok hajlandó eltenni. Nem tudhatom, hogy milyen kis fondorlatos gondolatok kavarognak a buksikájában, ezért jobb az óvatosság. Nem hozhatok Timre és az egész csapatra szégyent azzal, hogy pont egy olyan ember törölt el a földfelszínéről, aki a egyik nagy hatóságnak dolgozik, és úgy védik a seggének minden egyes kis feszes négyzetcentiméterét, mintha képes lenne aranytojást tojni.
-Hoppááá... - Lehelem, amint váratlanul előkerül a pisztolya, ami máris a homlokomnak szegeződik. Hallom a kattanást, ami csak is azt az egyet jelentheti, hogy a pisztoly ki van biztosítva és csak egy mozdulat kell, hogy lelőjön. Fegyverem továbbra is mellkasának szegezve, a hideg pedig megállás nélkül futkos a hátamon, és a lőtt sebembe nyilalló fájdalom is egyre erősebbé válik. Rég voltam már ilyen helyzetben, a pisztoly hideg csöve pedig egyenesen elborzaszt, ennek ellenére állom tekintetét.
-Igen? - Kérdezem nagyra nyílt szemekkel, így pislogva rá párat.
-Lássuk akkor... - Fegyveremet -immáron már nem kibiztosított állapotban-, lehelyezem a földre, majd felállva, megfogom az ő pisztolyának a csövét, rámarkolok és egyenesen a mellkasomhoz húzom, a ravaszom lévő ujjára rárakva a sajátomat is, nem engedve neki, hogy ellépjen tőlem.
-Vagy ez, vagy meggondolhatod magad és még mindig beülhetünk valahova kicsit elbeszélgetni erről-arról. - Benne van a pakliban, hogy nem gondolja át a lehetőségeit, és hideg fejjel lőni fog, de ugyanakkor azt is kinézem belőle, hogy használni fogja az eszét, és inkább életben hagy még, hátha ki tud szedni belőlem ezt azt. Míg döntésére várok, érzem, amint egy hideg verejtékcsepp végig gördül a hátamon. Tenyereim nedvessé és hideggé váltak. Még soha nem kínáltam így fel ezelőtt magam senkinek. Szeretek kockáztatni, nem mellesleg egy fegyver párbajnak, amiben csak elpazarolnánk a sok és drága ólmot, semmi értelme nem lenne! Tudom, hogy megtudjuk ezt beszélni értelmes felnőttek módjára is...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime02.11.12 12:25


Hogy agresszív vagyok? Nem tagadom. Rossz szokásaim egyike, melyek megbocsátásra várnak. A gond csak az, hogy nem fogom elhagyni, mind végig, az életem végéig el fog kísérni. Ezzel gyakorlom az erőmet, ez az, mely évekig stabil lábakon segített. Ha egyik pillanatról a másikra úgy döntenék, hogy feladom a határozott agressziómat, akkor azt ott kezdeném, hogy elmennék gyónni, hisz tisztában vagyok vele, hogy nem menne a leszokás. Leszokás? Nem értem, minek gondolkodok én ilyeneken? Így vagyok önmagam.
Látom rajta, hogy nem fél tőlem. Az, hogy jó vagy rossz, nem tudom. Döntse el ezt mindenki, aki látja. Ha fél akkor megfutamodna, de mivel nem fél, nem fog. Így viszont mindig nyomon fog követni, olyan lesz mint egy félre programozott rendőrkutya, aki csak az adott szagot követi.
Halkan sóhajt, mikor elővéve a pisztolyomat azt a fejéhez szegezem. A kattanás jelzi, hogy ki van biztosítva és csak egy gyenge, alig mérhető erőt kellene kifejtenem ahhoz, hogy ténylegesen meg is húzzam a ravaszt, mely golyót engedve a fegyverből, kiloccsantaná még az agyvelejét is. Megérdemelné. Határozottan megérdemelné.
Arcáról elszántságot tudok csak leolvasni, szemei vadul, gyilkosan csillognak, mely valamit elindítanak bennem. Fogalmam sincs mit, de arra késztet, hogy ne fogjam olyan határozottan azt a pisztolyt, úgy se fogom elsütni. Ha mégis, én bánnám, nem bírnám levakarni magamról a vérét.
Komoly tekintettel nézem végig, ahogy fegyverét a földre helyezi, de nem hagyom annyiban, útját folyamatosan figyeli a pisztoly csöve is. Ahogy a pisztolyom után nyúl, meglepetten hőkölök hátra.
- Ennyire vágyod a halált? - teszem fel a kérdést neki halkan, búgó hangon. Nem tudom mit akar ezzel elérni. Vagy annyira ostoba, hogy így akarja felcseszni az idegeimet, vagy szimplán ezzel akarja bizonyítani elszántságát és biztosságát abban, hogy nem fél tőlem.
Újabb ajánlata hallatán egy mély sóhaj szakad fel a mellkasomból, érzem ahogy kék szemeim először szikrákat szórnak, majd lassan de biztosan váltanak át magatehetetlen pislogásba. Megpörgetve a kezemben a pisztolyt, becsúsztatom az övembe. Már felesleges lenne rejtegetni nem?
- Nem bánom - nyögöm határozottan, majd mind végig szemmel tartva őt, cipőm orrával felpöckölöm a földről a fegyverét, amit a levegőben kapok el és nyomok bele a kezébe.
- Legközelebb jobban jársz, ha nem veszed elő rögtön... netán egy ártatlan embert fosatol be vele - magyarázom érzelemmentesen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime02.11.12 18:33

Különösebb, említésre méltó reakciót nem vált ki belőlem, amint felbőszült bika képében elkezd felém közelíteni, látszólag megállíthatatlanul. Csak hátrébb araszolok pár lépést, bár ha jobban belegondolok, azt is talán csak reflexből tettem, mert az ösztönök és a helyzet ezt kívánta. Fegyverem csöve szinte már anélkül fúródik egyre mélyebbre kemény, izmos hasfalába, hogy én bármit is mozdulnék. Szóval ő az, aki ha tehetné és nem lenne köztünk a fegyverem, még közelebb férkőzne hozzám... Milyen bátor! Tényleg azt hiszi, hogy attól, mert még a gimis éveink alatt alakulóban volt köztünk valami, nem lennék képes hidegvérrel lelőni, utána pedig hagyni, hogy itt haljon meg egyedül egy ilyen lepukkant, isten háta mögötti nyomortelepen? De nem, az túl egyszerű lenne, én pedig nem vagyok az egyszerűség híve, és szeretem küzdelmes harccal kiérdemelni azt, ami nekem jár, ezúton valamiféle információt róla, és arról a csapatról, akiknek dolgozik, és akik rám küldték. Ha megtudom, hogy hol tanyáznak, rájuk robbantom az egész leprás kócerájukat, az biztos! A játék akkor kezd csak igazán izgalmassá válni, mikor végre ő is kimutatja foga fehérjét, és előrántja a kis stukkerét, ami máris halántékomnál kap helyet. Aha, szóval ő nem cicázik, és rögtön az egyik legérzékenyebb pontot veszi célba! Kár, hogy én azt mindig legutoljára hagyom... Az ötlet -amivel tulajdonképpen kicsit összezavarhatom-, hirtelen jön, és percek múltával már úgy állunk egymással szemben, hogy pisztolya csöve a mellkasom közepébe nyomódik, a ravaszon pedig immáron már nem csak az ő, de az én ujjam is helyet kapott.
-Ó igen, nagyon! - Vágom rá vágyakozó hangnemben, mindvégig tartva gúnyos álcámat, majd az elkövetkezendő pár néma csendben várok a sorsdöntő pillanatra, arra hogy vajon most mit is fog tenni. Érzem, ahogy a szívverésem is gyorsabb tempóra kapcsolt. A magamban tartott levegő azonban megkönnyebbülten felszakad belőlem, amikor látom, hogy elteszi a pisztolyát, és egy gyors mozdulattal lábfejével felemeli a földről az enyémet, visszanyújtva nekem. Tudtam, hogy nem teszi meg!
-Ilyenem is van... - Nyúlok át kabátomon belül -miután a pisztolyomat a helyére tettem-, a másik oldalamra, ahol a késem is lakozik, csak egy szempillantásra mutatva meg neki.
-Na, de akkor hova is szeretnél vinni? - Tisztában vagyok vele, hogy ha tőle függne, akkor sehova nem ülne be velem, de jelenleg rá van kényszerülve.
-És azt is elmondhatnád akkor, hogy mikor láttál először belépni Paradiseba... - Igen, ez ugyanis még mindig fúrja csőröm, hiszen három napja jöttem ide, akkor is akkor, amikor nem volt forgalom az utcákon, mert kora hajnal volt, és szinte félholt voltam a golyó "kioperálásától" és attól a rengeteg szesztől, amit muszáj volt lenyakalnom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime03.11.12 13:03

Nem lepődök meg elszántságán és azon, ahogy képes farkasszemet nézni velem. Mikor elég közel érek hozzá, mellkasomba vág a pisztolyának csöve, de nem futamodok meg, sőt, csak még inkább közeledek hozzá. Ha nem lenne itt a fegyver, nyilvánvalóan már akkor nekiestem volna, mikor elég közel kerültem hozzá ahhoz, hogy legalább a nyakát elkaphassam. Most se kellene hozzá nagy erőt kifejtenem, hogy egy laza mozdulattal nyakon ragadjam, de tekintettel arra, hogy a kezében van a stukker, inkább nem kockáztatok. Félreértés ne essék, nem félem a halált. Nem lennék meghatva, ha egy golyó menne rajtam keresztül, hisz voltam ennél már jóval szorultabb helyzetben is. Emellett katonaként nem vonaglik meg az arcom akkor, ha valaki fegyvert szegez rám.
Az agyam akkor gurul el leginkább, mikor felszólít arra, hogy vegyem elő a pisztolyomat. Én pedig eleget téve kérésének, azt rögtön a fejéhez nyomom kibiztosított állapotban. A cső nem marad ott sokáig, hamar átkerül a mellkasához, és immáron két kéz markolja azt. Az övé és az enyém. Nem állunk túl messze attól, hogy belerepítsünk közös erővel egy golyót.
Átszellemült hangja hallatán ráncolva a homlokomat húzódok hátrébb tőle.
- Te nem vagy normális - sóhajtom. Az egy dolog, hogy három éven keresztül farkasszemet néztem a halállal és adott az alkalom, mikor ő állt nyerésre. De katona voltam az istenért, nekem... nekem nem szabadott máshogy reagálnom. Ezzel szemben Jas egy gyönyörű fiatal nő, aki bármiből megélne, ami nem a gyilkolás. Mire jó ez neki? Hol rontotta el? Mondjuk az ilyeneket csak elborult agyúaknak tudom nevezni. És tekintettel arra, hogy soha nem stimmelt neki odabent valami, nem lepődök meg.
Miután sikerül pontot tennünk ennek az ügynek a végére ideiglenesen, felpöckölöm a földről a fegyverét, amit a kezébe nyomok.
- Ellenem nem mész sokra egy késsel - hozom a tudtára határozottan. Azzal, hogy három évig katonaként szolgáltam, minden lehetséges módot megtanítottak nekem, hogy ne tudjanak egy késsel megsebezni még akkor se, ha nagyon használja az illető. Persze nekem is vannak hibáim, de a legkisebb karcolásokkal általában eddig minden szúró fegyveres összecsapást megúsztam.
- A belváros felé van egy Country klub... megfelel kegyednek? - mérem végig csepp kis lenézéssel a tekintetemben, majd helyre rázva magam, megigazgatom a fekete pólómat a kabát alatt, majd magát a bőrdzsekit is.
- Talán három nappal ez előtt? Egy ideje már a nyomodban vagyok... arról is tudok, hogy milyen szépen hajba kaptál egy zsaruval - vigyorodok el elismerően, majd mellé lépve elindulok azon az úton, ahonnan jöttem. Nagy gondot fordítok arra, hogy még csak véletlenül se kerüljek elé, nem hiányzik a tarkómba egy golyó.


Folytatás itt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime16.12.12 15:35

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime17.12.12 14:57

Elhagyatott város rész  Dom1m


Mereven néztem magam elé, már percek óta még csak a pillantásom sem rebbent meg, akkor sem, amikor előttem a falatnyi szoknyákba bújtatott hosszú combú lányok hada vonult el. Mégis, egy pillanatra elhúztam a számat valamennyire, ami mosolynak tűnt, pedig csak a bennem tomboló feszültség ütközött ki így. Az egyik Subaru motorja felbőgött nem messze tőlem, és az pontosan egy volt ahhoz, hogy kibillentsen a koncentrációmból. Száz közül is felismertem volna a hangját. Harvey, akit bevezettem a kocsilopás művészetébe, megérkezett. Persze mint mindig, most sem egyedül szállt ki az autóból, és fogadni mertem volna, hogy a a háromból egy szőke, egy vörös és egy fekete bögyös nőci volt. Megjelenve a látóteremben valóban bejött a számításom, csak egy enyhe mosolygós fejrázás volt a reakcióm.
- Te már megint kihagytad a verseny előtti szexet - ez volt a köszöntése feddő hangnemben, mire magasba szökkent a szemöldököm. Néha túlságosan is elengedte magát velem a srác, de nem hibáztattam, olyan volt, mintha az öcsém lett volna. Legalábbis már túlságosan is sok bajból húztam ki a seggét, hogy ne így érezzek.
- Most mondd meg, máglyára velem! - rávigyorogtam, ellöktem magam az autótól, elindultam, hogy megnézhessem a versenybe nevezett autókat, Harvey addigra már maga mögött hagyta a nőit, akikkel amúgy sem beszélt túl sokat. - Mikor lesz a következő? - kérdeztem csak ennyit rápillantva az egyik fekete, lángokkal díszített Mustang fölül, aminek a motorja láttán még nekem is elismerő mosolyra húzódott ajkam.
- Négy nap múlva. Egy szállítmányt kell meglovasítani, öt limitált szériás Ferrari. Nem érsz rá, kislány? Még kellene egy ember a bandába, és ha bajba keveredek, te amúgy is kiszednéd a seggem a szarból, csak nyernék vele - elgondolkodva fordítottam a tekintetem rá, majd tovább libbenve a tömeg között egy ismerős autó felé kanyarodott az érdeklődésem. Túlságosan is egyértelmű volt, kié lehet, ami hogy őszinte legyek, cseppet sem lepett meg. Azt az autót figyeltem csak, miközben fontolgattam az ajánlatot, de ameddig nem tudtam semmi biztosat, nem akartam igent mondani. A hatalmas férfit figyeltem csak az autója mellett, ahogy másokkal beszélgetett, na meg azt is, hogy Harvey szőkéje is bevetésre készülődött.
- Holnap ugorj át hozzám, lesz söröm. És Shane is anyuéknál lesz. Nem kell matchboxot tologatnod vele - mosolyogtam rá hirtelen, majd bocsánatot kérve tőle, ahogy beleegyezett, már ott sem voltam; a Dodge felé indultam, de megvártam, ameddig mindenki - különösen a nők - körbelegyeskedik Ridet, de ahelyett, hogy őt köszöntöttem volna először, felcsusszantam a kocsi motorháztetőjére, ahonnan rámosolyogtam Riddickre, amikor végre egy kicsit hagyták fellélegezni a nők és a túlbuzgó, autómániás pasik.
- Szia! - ráérősen emeltem meg kicsit a térdem, hogy a csizmám lapos sarkát az autó kerekére tudjam támasztani, úgy kényelmesebb is volt. - Komolyan nem értem, miért járnak mindig nők a versenyekhez. Persze mutatósak, meg minden, de senkinek nem jutna eszébe karburátort kötni a nyakába, vagy kipufogócsövet - felnevettem halkan, elcsendesedve szemléltem, ahogy a hűvösebb este ellenére köztünk kopogott át egy aprócska ruhával eltakart nő, mire Ridre pillantottam egy na-ugye-megmondtam mosollyal. - Kíváncsi vagyok, kivel kerülsz össze. Néhányan nagyon elszántan szeretnének legyőzni téged.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime22.12.12 22:46

Elhagyatott város rész  Tumblr_m7d9pttROW1r4fcnoo3_500

Grace & Rid... ♫

Itt az idő! Tudtam, hogy indulnom kell, és bár nem voltam még teljesen készen.. mégis tudtam, hogy menni fog. Egy mukk nélkül vágódtam be a kocsiba, és óvatosan adtam meg neki a gázlöketet. Egyrészt nem akartam, hogy a kelleténél nagyobb feltűnést keltsek, a szomszédban lakó öreg nő, már amúgy is megfenyegetett, hogy egyszer majd rám küldi a yardot, és pont a zsaruk voltak azok, akikhez semmi kedvem nem volt. Árthat az üzletnek! Igazából mindkettőnek... Másrészről viszont amúgy sem voltam az a szarkeverő fajta. Húzódj meg csendben! - így szólt az üzlet, és én nem is pattogtam, vagy másztam bele bármibe amiben nincs keresnivalóm, vagy helyem. A balhézás egyszerűen nem érdekelt. Kivártam.. és addig éltem az életem!

A mai verseny híre futótűzként terjedt. Mire Paradise-be értem, már rendesen pezsgett a hely, megadták a kellő löketet, és a haverok már messziről meghallva a dorombolását ennek a szépségnek, kapálózva köszöntöttek. Meg is volt a helyem! És amint leraktam az én szépségemet, még gyorsban lerendeztem néhány köztes ügyet. Fogadások.. egy-két üzlet.. na meg sok minden más ami fű alatt folyik erre, sosem árt ott lenni fejben, sokszor a kapcsolatokon áll vagy bukik minden.
A kocsit nem hagytam el. Sose teszem. Hiába, hogy sokakat ismerek, de mindenhol vannak szeméthegyek, akik lopnak, kilesnek... lenyúlnak egy ötletet, és nem árt az elrettentő felállás a közelben. Persze nők is voltak dögivel. Mindig szerettem egy-egy rövid szoknyán meglegeltetni a szememet, hát még feljebb, és azt is bírtam, mi mindent bevetnek, hogy csak egy percre betehessék azt a csinos kis farukat az ülésre. De ez nálam nem jött be. Naaaa.. volt amikor igen, de elég ritkán, még régen, és azért meg is kellett dolgozzanak, még ha ezen nem pont egy gyors menetet értek. Azokon már túl vagyok. Az én szememben már teljesen mások az értékek.

Épp az egyik szőke vetett be mindent.. szó szerint, mély behajlással a vezetőülésbe, amikor én csak összefűzött kezekkel a háttérből gyönyörködtem a ki.. vagy inkább belátásban.

- Csak vigyázz, be ne ess, mert még a végén teljesen elnyel! - szóltam oda neki nem kevés vicceskedő éllel, mire az kihúzódott, és az égnek emelt sértett orral húzott el messzire. Én csak széles vigyorral az arcomon ráztam meg a fejem, mire tompa puffanást hallottam, és a fejemben a vészcsengő azonnal kongatni kezdett. Azonnal odakaptam a fejem, deee... nem volt gáz. Az a súly max félszáz kiló, nem kellett hogy végigmérjem, és az a mosoly az arcon egyből elárult mindent. Csak ekkor volt, hogy az én arcomra is a szokásos mosoly ülve ki leengedtem a kezeimet.

- Neked is szia! - dobtam oda könnyedén - De nem kell hogy a szádba rágjam, hogy vigyázz a fényezésre... ugye? - emeltem meg enyhén a szemöldököm, de közben tisztában voltam vele, hogy Grace nem az ellenfelem -Reméltem, hogy a mait nem hagyod ki. - mosolyogtam a szemeibe mikor beértem és mellé támaszkodva a motorháztetőnek, neki félig-meddig háttal, újra összefontam a kezeimet.

- Neeee akard elvenni tőlünk az élvezetet.. - futott végig a szemem az épp előttünk eltipegő újabb szépségen, mire az újabb kérdés húzott vissza a jelenbe.

- Elszántságban soha nem volt hiány... - fordultam vissza felé oldalra, lazán tépve el az előbbi nőről a szememet - De ha valaki legyőzi ezt a csodás erőgépet.. - csapkodtam meg óvatosan a motorháztetőt mellette - akkor az egész banda a vendégem az estére! - utaltam fejjel a körülöttünk vagy százával ácsorgó, dübörgő és viháncoló népség felé, akikre biztos hogy rámenne nem csak az e havi, de tuti, hogy még a jövő havi keresetem. Vagyis bíztam benne. Magamban bíztam. Mindig bíztam magamban! - Megint bütyköltem rajta. - kacsintottam felé újabb sunyi mosoly kíséretében, rendesen lehalkítva a hangomat. Más nem kell, hogy belelásson a fejembe! Hát még hogy bárkinek is gyanút keltsek.


A hozzászólást Vincent"Riddick"Rodriguez összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 13.01.13 1:02-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime25.12.12 0:14

Rámosolyogtam szélesen, amikor figyelmeztetett. Megtehettem volna, hogy én is agyatlan fruskának öltözzek, de Halloween ideje már nagyon is lejárt, farsanghoz pedig már túlságosan is öregnek éreztem magam.
- Vigyázok a szépségedre, nem kell aggódnod - biztosítottam róla, bólintva arra is, hogy ma el tudtam jönni. Shane anyuéknál biztonságban van és az utóbbi napokban lezártam a fejvadászos nyomozásom, így egy kicsit elszabadulva végre vakációzhattam. Nekem a vezetés.. a versenyek jelentették a pihenést és a feltöltődést. - Őszintén szólva már hiányzott, és téged sem hagyhatlak egyedül úszni a győzelemmámorban - felkacagtam mellette elnézve a tipikus liba esetét, de csak felpakoltam a kezeim a levegőbe védekezően. A nők sem kaptak lapuleveles pasikat, na persze, ezek a fruskák mindig megtalálták azokat, akikkel pár percre legalább jól érezhették magukat. Mindenki nyert ezeken az estéken, az egyszer biztos.
A versenyt illetően mosolyogva ráztam meg a fejemet Rid véleményét meghallva, lazán a combjaim közé engedve a kezeimet ujjaimat összekulcsoltam. Nem kételkedtem abban, hogyha úgy lenne, ahogy mondja, biztosan kifizetné a többiek fogyasztását, de reméltem, hogy azért ezt nem nyilvánította ki mindenki előtt, mert nem lett volna okos húzás tőle, még akkor sem, amikor a bütykölést említette.
- Nem csak te szoktál napokat tölteni az autóddal versenyek előtt, hékás - felpillantottam a szemeibe, és mint a haverokat szokás, öklömmel, erőtlenül a vállába bokszoltam, csak hogy értsen belőle. Meglestem a motorháztetőt, aztán a szélvédőn keresztül az utasteret néztem egy ideig, na nem azért, mintha nyomokat keresnék, csak elgondolkodtam, ő mit csinált az autóval. - Vannak páran, akiknek csak a szájuk nagy és nőért jöttek - pillantottam ismét rá, fejemmel bökve az ismételten három nő gyűrűje között kiskirályként vigyorgó Harvey felé. - Őt én tanítottam be kocsit elkötni. Mindig erősen kezd a versenyekben, és imádja, ha méhecskét játszhat - szemeimet forgattam meg, de nem tippet adtam, egyszerűen csak elmondtam a gyengeségét, de persze biztos voltam benne, hogy Riddick is megállta volna a helyét a segítségem nélkül is. Két autó lámpái eközben sárgás fényekkel hirdette, hogy a motorok felbőgtek, talán túlságosan is, egykedvűen figyeltem, ahogy lassan poroszkálva a rajtvonalhoz igazítják őket a versenyezni kívánók. Még túlságosan is a nagyon lelkesek, de annál több hibát vétők futama volt. A nagyhalak valahogy mindig a verseny végeztével kerültek sorra.
- Kire pakolták ma a legnagyobb összeget? - érdeklődtem Riddtől, mert fogalmam sem volt róla, nem is nagyon foglalkoztam a fogadásokkal, inkább a versenyre és a vezetésre koncentráltam mindig. Kisebb-nagyobb kilengésekkel. Egy fekete hajú fiatal nő igyekezett be ormótlan "cipőjében" az autók közé, mire értetlenül pillantottam a mellettem ácsorgó férfire, hogy ő most vajon mennyire elégedett a látvánnyal. Részemről inkább a kocsik!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime26.12.12 5:02

Hangosan nevettem fel.

- Még mindig azt hiszed legyőzhetsz(?) - emeltem meg vicceskedve a fél szemöldököm, de tisztában voltam vele, hogy mindig is ez jár a fejében. Hát miért is ne!? Mindig is szerettem a kihívásokat, pláne ha Grace kerül a szembefélre, és különben is.. imádtam amikor végül az orra alá dörgölhetem és pláne, hogy aztán ő fizeti az esti söröket! Volt már rá pár példa... Hajjaj, de még mennyi! - nevetem még mindig hangosan, de a következő szavai, hát még az a tompa szőke elvette a figyelmemet. Egy darabig persze. Ezek az erre tipegő felfújt cicababák sosem tudták sokáig magukon tartani a szemeimet, na jóóó.. volt akinek sikerült huzamosabb ideig, de a motorházamon ülő pattogós kis nő, mindig képes volt a helyére billenteni az eszemet. Talán pont ezért is volt, hogy megbíztam benne. Ellenfél vagy sem, de tisztességes. Biztos voltam benne, ezért nem egyszer osztottam meg vele apróbb meglepetéseket, persze csak.. úgy egészséges mértékkel, nem avatva be konkrétan a részletekbe, csak olyan mézesmadzag módszer, hogy ha kell valami új, amitől gyorsabb lehet eszébe ne jusson mellőzni az én kis "cégemet" még ha fű alatt is rendezünk el mindent. Neeem, Grace-t nem döntöm meg. Vagy legalábbis sosem állt szándékomban vagy a terveimben, és nem is lesz! Ő jó haver, és ritkaság ha az ember a mi köreinkben nőben talál ennyi értelmet. Szerettem a meglátásait! Nem egyszer hasznomra váltak már a versenyben, mondjuk úgy, hogy.. jól kiegészítettük egymást. Egy csapat akik egymás ellen sokkal vérmesebbek, de az egészet egy mindent lezáró, néha közös ünneplés követ. Ezt szerettem Grace-ben. Na meg úgy az egészet!

- Erre gyúrnod kell még kislány! Még meg sem ütöd a pehelysúllyt! - nevettem el hangosan, ahogy a vállamba bokszolt, de jól tudtam, nem mond ő hülyeséget mégis szerettem kérkedni előtte. Növeli a versenyszellemet? Az is lehet, de főként szerettem ha húzhatom az agyát, vagy csak az önbizalmában megrendíthetem, és újabb nevetésben törtem ki, amikor láttam, hogy megint sikerült, ahogy a kocsiban vizslatni kezdett. - Úgysem jössz rá.. - folytattam önelégült vigyorral visszafordulva előre, és ha akarnám sem tudtam volna jobban élvezni a helyzetet. Már alig vártam, hogy újra ott álljak mellette, mellette és az újabb kis.. szerzeménye mellett a rajtvonalon, és kellemesen bőgessem az én szépségemet a fülébe. Szerettem ha az ellenfél tudja kivel is van dolga. Egy igazi.. bivalyerős géppel! Na meg persze az se ártott, hogy a szájhősök rendre beszartak előtte.

Azután viszont megint vigyorognom kellett amikor a távolban élvezkedő kis pöcsfejre nézett. Láttam már párszor is előtte, de nemigen kötött le az olyan ellenfél aki csokorba gyűjti a nőket csak hogy henceghessen, ha meg kinn van a pályán végre, mintha féltégla lenne a gázpedál alatt, vagy egyszerűen csak nem bírja a gépe.

- Lehet, hogy abban jobb, mint a pályán. - hajoltam kissé közelebb Grace-hez, de egy pillanatra sem vettem le a nyikhajról a szemeimet. - Mert az utóbbi két alkalommal nem nagyon jeleskedett. - kúszott fel elégedett mosoly a fejemen, de nem annak örültem, hogy a srác egyszerűen.. béna, jobban szerettem a tényleg kemény ellenfelet, hanem inkább tetszett az a hirtelen löket amit leművelt a sok csitrinek.
Már meg se lepődtem, amikor a távolból egy orbitális hang csapott a fülembe, ismertem már jól, nem kellett hogy odanézzek, de ő is csak egy volt a sok közül aki vagy a reklámra játszott éppen, vagy csak hogy berakjon az ágyába estére néhány kiadós szépséget.

- Eddig Onyx a befutó - biccentettem fejjel a nem is olyan messzire, nagy hepajjal körülvett bikára intve, ahogy jóóó szokásához híven most is az agyát játszotta nem csak a pipikre, de sokkal inkább a falkájának ami istenként tisztelte. Mondjuk neki legalább volt mire! Az a Pontiac nem kicsit volt finom darab, és az sem, ahogy vezette! Ő még rendesen szóba jöhető ellenfél volt negyed mérföldön. Hogy eddig miért nem kerültünk össze? Ha hinnék Istenben, ahogy apám is tette, azt mondanám Isteni gondviselés. Vagy éppen kiszúrás mindkettőnkkel. De ha már Vegas, legyen szerencse, még sohasem hozott minket össze a sorsolás ténye, pedig igencsak fáj a fogam arra a versenyre! Ha nem is a hírnév.. de mindaz amit kaszálhatok vele, nem keveset jelentett volna. - Vagyis ha most szerencsém lesz... - fordultam vissza Grace-ez, egy sanda vigyort is megerőltetve, de nem kellett magyarázatokba bocsátkoznom, hogy megértse mire is gondolok. Nagyon reméltem hogy ma NEKEM.. kedvez a szerencse!


A hozzászólást Vincent"Riddick"Rodriguez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 13.01.13 1:04-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime28.12.12 22:01

Szúrós tekintettel néztem Ridre, ahogy beszélt. Egyszer még le fogom győzni. Persze, nem most, de biztos voltam benne, hogy nem fogja megúszni azt, hogy én is az orra alá dörgölhessem, jobb voltam nála. Nem, nem voltam beképzelt, tudtam, hogy voltak nálam jobbak, de kitartó voltam, és minél több gépet loptam el, annál mélyebbre merültem el én is az autók világában. Szerettem az újdonságokat, szerettem, ha megleptek és emiatt sokszor el is gondolkodtam, mit tehetnék, hogy még jobb legyek. Versengeni szerettem a leginkább, és azt, ha minden úgy alakul, ahogy én szeretném. Pénzzel a zsebemben, sörrel a kezemben jó társasággal mellettem. Akkor tudtam igazán, hogy Shane-nek nem kell hiányt szenvednie... legalábbis.. az anyagiakat tekintve sosem.
- Ó, van még, amit te nem tudsz rólam, Rid. Nagyon magabiztos vagy - vigyorogtam rá jókedvűen, amikor a méreteimmel viccelt, de nem fenyegetés akart volna lenni, mégsem került még szóba az, hogy nem csak az autókhoz, hanem a fegyverekhez is értettem, pontosabban a japán kardokhoz, amik a mindeneim voltak. Ami pedig az autóját illette.. tényleg nem akartam az ő ötleteit lenyúlni. Ahhoz túlságosan is tiszteltem a munkáit ezekben az autókban. Azt meg végképp nem kellett rólam tudnia elöljáróban, hogy bizonyos esetekben nagyon is... ura voltam másoknak, már ami a kínzást illette, persze csak humánus eszközöket felsorakoztatva az egyes üldözöttekkel szemben, akik éppen akkor voltak a munkáim. Elkalandoztam a gondolataimban, de szerencsére a férfi visszarángatott a jelenbe a szavaival, felnevettem azon, ahogy Harveyról vélekedett. Jobb nem tudni, mit művel azokkal a nőkkel, és amikor ebbe belegondoltam, még a hideg is kirázott. Szerettem, ha az illegalitás táptalaján csakis munkakapcsolat volt köztem és a férfiak közt. Túl sokan képzelték magukat tökösebbnek, mint amilyenek igazából voltak. Egyet értettem viszont Riddickkel a srácot illetően, aminek hangot is adtam. Még akkor is, ha egyébként nagyon bírtam Harveyt.
Onyxot illetően azonnal a szexistenre néztem, ami jelen esetben az a nagyon is erős Pontiac volt, vágyakozóan felsóhajtottam, és amikor a mellettem álló férfi a szerencséjét emlegette, elmosolyodtam. Mégis, sokáig csak a másik autót figyeltem, mire eszembe jutott valami.. Tudtam, hogy nagyon jónak kell lennem, de ha egyszer hajtott előre az adrenalin, nem akartam megállni, vagy nemet mondani neki.
- Ha véletlenül te kerülnél ma össze vele, és alulmaradsz Onyx-szal szemben, akkor... el fogom kötni az autóját. Ha érdekel, akkor esetleg megbeszélhetjük, hogy hol akarod megnézni, mit csinált vele. Persze nem muszáj az ellenféllel packáznod, lehet, hogy ahhoz túlságosan is nyuszi vagy - vigyorogtam fel rá oldalról. - De én mindenképpen meg fogom lovasítani.. valahogy, valamikor - közöltem vele, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, pedig nagyon is nehéz volt hozzá férkőzni. A bandája szinte mindig körbevette a garázsát, ami pedig a kocsit illette... az a jellegzetes hang elárulta, mintha nyomkövető lett volna benne. És ami azt illeti, biztos, hogy volt benne valami ilyen kütyü, mert a gép túlságosan is sokat ért, hogy semmiféle védelem ne legyen beleépítve. Közben a két autó elrajtolt.. volna, ugyanis csak az egyikük kereke füstölt, amint elindult, a másik sofőr pedig bénázva inkább hátrafelé indult el, lefullasztva az autóját.
- Sietsz verseny után, vagy belefér majd egy sör? Csak mert.. be kell pótolnom az elmaradásom - kérdeztem tőle, attól függetlenül, hogy ma kivel állunk majd rajthoz, mindig jól esett levezetni a felesleges energiát a haverokkal, és jobb volt, ha nyugodtan mentem haza, úgy Shane-t sem kellett még kivinnem éjjel sétálni, csak hogy megnyugodjon, nincs semmi baj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime13.01.13 2:24

( Bandolero... ♫ )

Felnevettem a szavaira.

- Mit!? Azt hogy reggelire spenótot eszel? - kacsintottam rá vicceskedve, mégsem volt eszemben sem megbántani. Grace jó kis nő. De ezen felül értette a viccet, és az útközben előforduló kis közjáték méég dobott a hangulaton. Örültem neki, hogy itt van. Ki az isten gondolta volna, hogy alig fél éve idekeveredett ez a kis nyikhaj, megdobálva nem egy, kissé mellre szívott köpcös megjegyzéssel és az egész kisesti programból egy vagy több sörözésen át, mára már szinte hiányzik, ha nincs itt egy versenyen. Komolyan mondom, hiányzott... - mosolyodtam el a gondolaton, ahogy a kocsit támasztva fordultam vissza magam elé és összefűztem a kezeimet. Igen, Onyxon volt a legtöbb tét. Irigyeltem tőle azt a gépet, már most láttam a lelki szemeim előtt mi mindent tudnék kihozni belőle, és ha kellően fel tudnám hergelni.. na meg ha szerencsém is lenne, az isten úgyse, hogy elnyerném tőle! Álmok.. szééép.. kis álmok! - mosolyogtam megint, ahogy a fülemben már megint Grace csipogott, és mit is csodálkozom, sose tudott lakatot tenni a lepénylesőjére. Na persze nem is bántam érte.
Összehúztam a szemeimet. Ez a nő mit keres a fejemben!?? De aztán ahogy folytatta, nem bírtam tovább, muszáj volt, hogy felnevessek.

- Mondd csak Grace, nem gondolod hogy kicsit nagy fába vágod a fejszédet? - nevettem még mindig, habáár.. nem sok vicces volt a dolog elméletében. Mégis eltartott egy ideig, amíg rendbe tudtam szedni az arcberendezésemet. Talán mert ez a kis nő, olyan élethűen adott elő mindent, mint mikor egy kis pöttöm fiú azt ecseteli mekkora halat fog majd a jövőhéten. Mégis.. senkim se volt.. úgy a szó szoros értelmében senki... mégis valahol féltettem érte. - De a viccet félretéve nem hiszem, hogy okos dolog lenne. - vettem már komolyabbra a figurát - Látod azt a majmot!? - dőltem kicsit előrébb, felé, hogy az ujjammal mutatva ő is remekül ráláthasson az előbbi csapatban vigéckedő nagyhangú "tehetségre". - Azt beszélik az a nyurga fickó a beavatáson lazán és dalolva verte szét egy útszéli hajléktalan fejét egy baseballütővel, csak mert Onyx odavakkantott. - sóhajtottam egyet elfojtottan - Elvetemült fickók ezek. - dőltem vissza a kocsi oldalának és bár ki tudja mennyit lehet hinni a szóbeszédeknek, ez a nő... és az a fickó.. ha hozzám képest nem is ellenfél, de vele nem egy súlycsoport. És ki tudja mi mindenre képes az újfiú, hogy bennmaradjon a bandában? Nem szerettem a vérontást... Hacsak nem elkerülhetetlen, nem rajongtam érte. Elég volt belőle otthon. Mexicóban. Mintha évezredekkel ezelőtt lett volna, hogy eljöttem.

- De különben is... - oldottam az előbbi megfagyott hangulatot egy elhúzással - ki mondta Neked, hogy én alulmaradnék? - vigyorogtam vissza rá ugyanúgy összefont kezekkel, de egyenesen bele a szemeibe.
Ekkor indult meg az első futam. Csak egyetlen pillanatra kaptam oda a fejem, valamiféle ösztönös mozdulat a zöld jelzésre.. vagy csak a szívem vágyakozása a placcra, oda a széles aszfaltcsíkra, ahogy a seggem alatt érzem a kitörni készülő lóerőket, és a vérem.. a vérem egyszerre lüktetve hegyezi ki minden érzékemet a zöld jelzésre. Arra a pillanatra! Arra az egyetlen pillanatra ami magával ragad mindent! Az egész életet. Azért a pillanatért érdemes élni.. amikor felfogja a színt a fejed, a lábad beletapos a gázpedálba és a lovak egyesült erővel tőrnek előre szinte földrengést idézve a talpad alatt...! Azt a pillanatot imádtam a legjobban...
A szavai rántottak ki a már előre elborított mámor karmai közül. Csak újra felé fordítottam a fejem, és egy rövid sóhajjal lenyelve mindent válaszoltam.

- Nem, nem vár otthon senki. Se kutya.. se macska.. a gépek meg megvárnak. - mosolyogtam fel rá ott ültében, de aztán lazábbra vettem a figurát. - Legutóbb lemaradtál róla, ahogy Max azt hitte kicseszhet velem és feldobva a legújabb kipufogódob modelljét, a Corvett-ét, ami utánanéztem, kurrrrvasokba volt neki, felrakta ellenem, hogy képes engem az asztal alá inni. - nevettem már hangosan az emlékre, ahogy az egésznél többet ért amint láthattam a szemeit fennakadni, amikor már nem fért több bele, de még mindig tuszkolta le magába a hideg sört az üvegkancsóból. Tényleg rácseszett. Nekem épphogy csak a hólyagom feszült meg.


A hozzászólást Vincent"Riddick"Rodriguez összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 16.01.13 19:40-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime16.01.13 18:22

/ Különleges a mai nap. Rádiót is hallgattam xD //

Vele nevetve csóváltam meg a fejem a motorháztetőn üldögélve, de jobbnak láttam, ha nem replikázom, mert abból csak az lenne, mint régebben, és már bőven jobb volt a kapcsolatunk, mint hogy egymást szívassuk állandóan. Mióta Shane belecsöppent az életembe, nem élhetek olyan féktelenül, mint régebben tettem. Muszáj vagyok bizonyos szinten korlátozni mindazt, amivel foglalkozom, hogy ő se szenvedjen hiányt, de.. képtelen lennék teljesen visszavonulni a munkámtól vagy a hobbimtól. Akkor különben sem tudnám, hogy fizetném a számlákat, a picit is képtelen lennék eltartani. A gondolataimat gyorsan eltereltem inkább, megosztva a hirtelen ötletemet a mellettem álló férfivel, akinek a reakcióját mintha lelki szemeim előtt láttam volna, ami igen is megmosolyogtatott. Viszont az nagyon nem tetszett, ahogy elkomolyodott, csendben hallgattam, ahogy beszélt, hosszasan elnézve az említett férfit, és a mozdulataiból tényleg el is tudtam hinni, amivel hírbe hozták őt.
- Szerintem nem lesz hosszú életű a fickó. Az agresszivitás nem vezet sok jóra - ráncoltam a homlokom, és ahogy Riddick ismételten visszahajolt az előző távolságra tőlem, felé fordítottam az arcom, hogy egy kicsit talán hátulról figyeljem a profilját. Sok mindenről beszélgettünk, de voltak még fehér foltok az életemben, amiről nem tudott. Ez így volt jó, mégis.. most valahogy hirtelen nem éreztem helyesnek mindezt. - És... különben is fejvadász vagyok - böktem ki kelletlenül, félhangosan, mégis biztos voltam benne, hogy az éljenző tömeg és az autók motorjainak hangján felül is hallotta mindazt Rid, amit mondtam, de nem akartam, hogy mindennek túlságosan is nagy jelentőséget tulajdonítson. A munkám volt, amiből megéltem. Ennyi. Értettem hozzá, mégsem hangoztattam. Ebben az esetben pedig ezt hangosan szétkürtölni olyan lett volna, mintha öngyilkos jelölt bárányként éhes, vérengző farkasok közé lépdeltem volna kecsesen.
A következő kérdésére már nem volt időm felelni. Sok tényezőre volt szüksége, hogy ne maradjon alul. Mondjuk egy közös versenyre azzal a batár nagy döggel, ami egyébként autó néven is ismerünk, viszont Riddel szemben engem nem kötött le annyira a verseny, mint őt. Nem amiatt, mert nő lettem volna, csak tudtam, mikor kell odafigyelni igazán. Harvey ismét megjelent a fekete cicababával kézen fogva, és az enyhén kócos haj, a félrecsúszott felső már jelezte is egyből, hogy a srácnak kellett az energialevezetés, vagy éppen az adrenalin még versenyzés előtt. Még rengeteget kellett tanulnia, de fogalmam sem volt, hogy mindezt hogy hozzam fel neki, úgyhogy megint beszélni kezdtem, és ahogy a válaszát meghallottam az ajánlatomra, felnevettem halkan.
- Max nem normális. Én múltkor biliárdban nyertem el a krómozott felnijeit - vigyorogtam szélesen Ridre. - Ha érdekelne, akkor esetleg el tudom neked adni. Imádok borsot törni az orra alá. Sosem tudja, hol kell megállnia. És szerintem még inkább felhúzhatnád, ha mondjuk viszontlátná a drágaságait - felnevettem ismét, elképzelve, hogy a fickók mennyit ihattak.
Ahogy mosolyogva elfordítottam a pillantásom a mellettem ácsorgó férfiről, lemerevedtem egy pillanat alatt, és valamennyire el is ment a kedvem, de nem mozdultam. Még egyébként is négy kör múlva jöttem, de azért az említett nyurga fickó felénk lépkedő alakja, na meg az előtte élen járó Onyx látványa egy csorda hatását keltette. Komolyan, ezt tanítják? Vagy csak ilyenkor ekkora az összhang a főnök és a taplói közt. Gyors pillantást vetettem a háttérben megbúvó Mustangra is a biztonság kedvéért.. túl távol volt, a fenébe is!
- Ha neked Onyx kellene ma, én tudni akarom, hogy mit tud Mr Baseballütő - morogtam csak úgy Riddicknek, mert igen, igaz, hogy imádtam versenyezni, de ami még jobb, szerettem azok szarvát letörni, akik többet gondoltak magukról, mint kellene. - Vajon el lehetne ezt intézni szerinted? - gyors oldalpillantással jeleztem, hogy Ridnek szólt a kérdés, lecsúsztam a kocsija motorháztetőjéről, de mielőtt még leléptem volna, csak úgy a hecc kedvéért szinte félig eltűnve a kormány melletti ablaknál behajoltam az utastérbe, hogy meglessem mindenféle engedély nélkül, miket újított be a férfi. Már ha egyáltalán látható volt ott bármi is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott város rész Elhagyatott város rész  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott város rész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Elhagyatott színházterem
» Elhagyatott gyár
» Elhagyatott városnegyed
» Második színt, eddig elhagyatott, üres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-