welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
John C. W. Scott Vote_lcapJohn C. W. Scott Voting_barJohn C. W. Scott Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

John C. W. Scott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: John C. W. Scott John C. W. Scott I_icon_minitime05.04.14 0:23

John C. W. Scott


Név: John Carl Windom Scott
Becenév: John, Johnny boy
Születése hely, idő: 1987-március- 31 / Anglia - Bristol  
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: szenvedélybeteg
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális (de egyre kevésbé számít)
Avatar alany: Ewan McGregor

Ki vagyok én...?!

"Ha van anyagod, csak egy dolog izgat, hogy belődd magad. De amikor nincs, hirtelen minden más izgatni kezd. Nincs pénzed, le se szarnak. Van pénzed, túl sokat ittál. Nincs csajod, nincs kefélés. Van csajod, túl sokat akar. Aggódhatsz a számlák miatt. Az ennivaló miatt. Valami szaros futball csapat miatt, ami nem képes győzni. Az emberi kapcsolatok miatt. És mindenfélék miatt, amik mit sem számítanak, ha őszintén és keményen drogfüggő vagy. (...) Ha van narkó, akkor az embernek nem nagyon van min töprengeni. Az csak akkor kezdődik, ha a narkó elfogyott..."


"Semmit se szeretek (kivéve a narkót), semmit se gyűlölök (kivéve a azt, ami visszatart tőle), és nem félek semmitől (kivéve attól, hogy nem jön össze a dolog)."

[Trainspotting]

Külső: Szinte tövig vágott szőkés-vöröses haj, csontos arc, beesett vörös szemek. A bőr piszkosfehér vagy inkább már hamuszürke a heroin rabsága miatt. Fehér íny, beteges kinézet. Folyton izzad, túlpörög az anyag hiánya alatt, hirtelen döntések, nem számítanak a következmények. A most-nak élj! Az anyagnak! Csakis az lebegjen a szemed előtt, hogy belődd magad!
Az öltözete káosz. Nem számít mi az ami takarja, sokszor még az sem ha semmi. Lehet fehér, fekete, rózsaszín vagy lila, ami épp a kezébe akad. Ha épp tiszta, sokszor eluralkodik rajta az üldözési mánia, retteg, elbújik valahova, kapucnis pulcsi tövig a fejébe húzva, beesett vállak, szinte észre sem veszed úgy sunnyog el a háttérben bárki mellett. Lop.. csal.. hazudik. Bármit megtesz az anyagért, még akár öl is, semmi nem lehet nagy ár az ínycsiklandó fehér porért. A Mennyországért... ahogy ők hívják egymás között...


Életem, létem, világom

"Gondolj életed legnagyobb orgazmusára, szorozd meg ezerrel, és még mindig a közelében sem vagy."

Igen, pont valami ilyesmi érzés... És az árak? Azt mondják a jóért mindig meg kell fizetni. És ez így is van. Fizetni fogsz!!!

Már nem emlékszem az elsőre. Hogy miért volt.. hogyan volt.. egyáltalán én döntöttem e úgy, hogy ugrom, bele a mélybe vagy épp mások nyúztak, kényszerítettek rá. Nem emlékszem. Amivel amúgy semmi gond, mert a fél életemre nem emlékszem. Gyerekkor? Haggyá' már! Mintha évszázadokkal ezelőtt lett volna. Egy ideje már csak egy Istenben hiszek, és ennek a neve: Heroin! Ő a mindenem! A mennyei manna. Az ambrózia, vagy akár ezer névvel is illetik, de csak az a kicsi.. apró.. fehér.. por határozza meg az életem. Nem élek.. halok nélküle, nem lélegzem, eszem, vagy mászok ki a wc-re. Már amikor sikerül elmásznom addig…
Hogy a napok? Folyton csak kereséssel telnek. Mint a patkányok! Igen, pont valami ilyesmi lehet ahogy ragadozóként ugrasz rá az első potenciális jelöltre, aki megadhatja neked. A Mennyországot. Mert ha egyszer beléptél a kapuján, többé nem akarsz visszatérni onnan. Soha!


( Trainspotting..♫ )


Lassan tisztult ki minden. Az előbb még.. az előbb még kitöltötte a fejem az az édes ízű homály, de most.. most egyre távolodik az érzés. Elmegy. Itt hagy. Neee.. Ne hagyj itt! Kérlek! Gyere vissza! Hallod!?? Ne hagyj itt! - látom saját magam ahogy száguldok utána, futok, mégsem mozdul a testem. Képtelen vagyok. Fázom. Itt.. fekszem.. - tudatosul bennem az érzés, és gyűlölöm ezt a tudatot. Vége... Már megint vége. Az isten bassza meg! - undorodom ahogy egyre tisztább a fejem, és érzem ahogy a szám fintorogni kezd. A kurva életbe.. - tör ki a fogaim közül már valami nyögésféle, és érzem hogy mozdítom a fejemet. Futnék. Száguldanék. Utána. De tudom, hogy nem lehet. Képtelen vagyok. Nem érhetem utol. Vége. Hogy rohadjon meg!


-o-

Órák teltek el.. Napok? Nem tudom. Az isten bassza meg! Nem érdekel. KURVÁRA NEM! Még ha évek is teltek el... KELL.. MÉG! Muszáj szereznem! MÉG! RENGETEGET! NEM! Nem akarok visszajönni! Többé már nem! Azt akarom! Őt akarom! Azt az érzést! Ahogy széttárja a sejtjeimet, belém mászik és körülölel! Felfal.. és aztán kihány egészben! Széttép! És összerak egyszerre... KELL! MOST! Azonnal! - pattanok fel a hideg faltól, hol vagyok!? Nem tudom. Valami.. valami sikátor. Büdös. Tiszta retek vagyok, de nem érdekel. KELL! - futok tovább, egymás elé téve a lábaimat, kilométerek. Hol van már? Nincs! Itt sincs! Nála sincs. Pénzem sincs. Az isten bassza meg! Egy csöves! Meg akar ölni! Kése van! KIBELEZ! - száguldanak fejemben a rémképek, de én csak futok.. tovább... előre.. Nem tudom mi elől, nem tudom miért, csak azt tudom mi után. Menekülök! Rettegek! A félelem sikít a fülemben! MÉG! Még kell! Adjatok! Ide vele!


-o-

Reszketek. Érzem, ahogy remeg a kezem. A lábam. A testem. Minden sötét körülöttem. De leszarom. Nem érdekel, én csak.. én csak félek. Rohadtul félek, de nem tudom mitől. Megesznek! Érzem! Tudom... Félek. Mégsem bírok mozdulni egy tapodtat sem. Érzem hogy a szám is reszket. Nyelnem kell, de mintha lenyeltem volna egy kurva sivatagot. Víz kéne.. Enni kéne.. NEM! Drog kéne! Azonnal, vagy itt meghalok...
Ott van! - olyan gyorsan pattanok fel, mintha ott se lettem volna a sötétben. A kuka mögött. Ő lehet! Csak ő lehet!

- Megvan!? - húzom elő reszkető kézzel a zsebemből a pénzemet. Nem érdekel az a lenéző tekintet! Szopjon le! - Ide vele! - kapom ki a kezéből, mire valamit motyog, de nem érdekel. Rohadtul nem, csak hozzá vágom a pénzemet és amilyen gyorsan csak lehet elhúzok vissza a sötétbe! Minden megvan. Kanál.. tűz.. cső.. és a tű...- nyelek nagyot az érzésre, ahogy már előre érzem, hogy forr a vérem. Lobban a láng.. Forr az anyag. Isteni az az illat, már csak a szaga is simogatja minden érzékemet. Gyorsan..! Gyerünk! - sürgetem magam, de nehéz ahogy remeg a kezem. A tű.. Gyerünk! - hallom megint a fejemben, a cső.. véna... és.. Gyerünk! ISSTENEEEM....




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: John C. W. Scott John C. W. Scott I_icon_minitime05.04.14 0:54




John C. W. Scott!
Nos John, történeted elnyerte tetszésemet. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon John! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

John C. W. Scott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» John C. W. Scott
» James Edgar Scott
» Scott Lucian Flecher
» John C. Smith
» John Barker ~ Loading...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-