welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Gabriel Maxmiliano Blake Vote_lcapGabriel Maxmiliano Blake Voting_barGabriel Maxmiliano Blake Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Gabriel Maxmiliano Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Gabriel Maxmiliano Blake Gabriel Maxmiliano Blake I_icon_minitime26.10.14 20:36

Gabriel Maximiliano Blake

[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Gabriel Maximiliano Blake
 Becenév: Gabe, Max
Születése hely, idő: 1987 május 10. Quito, Ecuador
Tartózkodási hely: Las Vegas

Csoport: Művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany:Enrique Iglesias
[/size]
Ki vagyok én...?!

A
mit elsőkén kiemelnék magammal kapcsolatban, hogy imádom a zenét, legyen az klasszikus, modern vagy épp egy teljesenértelmetlen dübörgés. nem számít, csak valamilyen zenének mindig kell szólnia a kocsiban vagy a lakásban. Mondjuk ez meglátszika szakmaválasztásomon is, nem hiába lettem zenész. Zene nélkül számomra nincs élet. De a zene melett sok más dolog is van amit nagyon is kedvelek. Imádom a jó könyveket és a jó filmeket. Képes vagyok egy egész éjszakát átolvasni már amikor van rá időm a munka miatt. Ezen kivül nagyon szeretek utazni, szerencsére a turnék miatt van is rá alkalmam rendesen.
Külsőleg az a tipikus latin pasi vagyok, 189 centiméter magas, fekete haj, barna szem, kreol bőr, sportos alkat. Ez mind arra mutatt, hogy ahogy mások mondják "forró vér" folyik bennem. Ha csak tudok "izzadok" néhány órát az eedzőteremben. Kell egy kis kondició... Nem mondom, hogy egy "divatgurú" vagyok, de azért követem azt. Szeretem a lezser öltözetett, mert elég kényelmes ahoz, hogy végig birjam rohangálni benne a napot. Nekem pedig nagy szügségem van erre, mert az életem nyolcvan százaléka csak rohanás. Ilyen videóklip, olyan koncert, amolyan lemezfelvétel. Perzse ez most ugy hangzik, mintha világhirű lennék, pedig ez korán sincs így és nem is akarom, hogy az legyek. Nagyon jó ez, hogy csak egy kis "tábor" van, aki követi a munkáságom.
Életem, létem, világom

1
985 agusztusa : Az ekkor huszonöt éves Colin Blake Quito-ba, Eqvadorba utazik nyaralás céljából a barátaival. Fergeteges nyaralásra és hajnali tartó bulikra készülnek. Hetekig ez igy is megy, egyre jobban kezdik érezni a hely varázslatát, és semmi kedvük sincs hazautazni. És ez a helyzet csak fokozódik mikor Colin megismeri a gyönyörű és káprázatos Alejandra Martínez-t. Lány nagyon titogzatos de egyben csábitó is Colin számára, egy igazi spanyol szépség, tele tűzzel. Sokáig csak a távolból figyeli a lányt, de barátai unszolására megszólitja. A lány gyenge angol tudása miatt igen nehézkes volt a kommunikáció. Colin ettől fogva minden nap meglátogatta a lányt a parton és mindig vitt neki egy szál vörös rózsát. Szavak nélkül is érteték egymást és szépen lassan kibontakozott egy vad és izgalamkkal teli szerelem. De ez nem csak egy felángolás volt, hanem egy igazi szerelem, olyannyira komoly, hogy mikor elérkezett a búcsúzás napja Colin meg akarta szöktetni a lányt. Alejandra szülei tudomást szereztek a tervükről és korán sem nézték jó szemmel a dolgot, épp ezért mindent megtettek, hogy megakadályozzák. De mire észbe kaptak vona, úton voltak Chichago felé.
1986 oktobere: Csodálatos napra viradt azon a vasárnapon. Colin nyakkendőjét kötötte a tükör előtt, széles mosollyal az arcán. Igen van miért örülnie, mert ma van az esküvője napja. Alejandra könnyed léptekkel suhan az oltár felé, kreol bőre gyémántosan csillog a napfényben. Már nem annyira tört angollal mondja ki a "Boldogitó Igent". Mindenki jellen van az esküvőn, két embert kivéve. Alejandra szülei nincsenek itt. A lány amióta eljött otthonról semmit nem tud róluk. Szíve tele van örömmel de valahol legbelül nagyon hiányzik neki a családja.
1997 áprilisa: Alejandra szíve viszahúz szeretett országában. Tudja jól, hogy szülei lehet, hogy ki tagadták azért amit tett, de nem birja tovább és addig kérleli Colint amig az elutazik vele Equadorba. A szülei kapujában állva erősen megszoritja Colin kezét és megigéri neki, hogy bármi történjen nem hadja el. Nem tudja, hogyan fogadja majd a családja, már csak azért is mert szíve alatt ekkor már ott van egy nyolc hónapja növekedő lélek. Alejandra szerette volna hazájában megszülni a fiát. A szülei őt látván nem tudták, hogy mit tegyenek. Alejandra arra számitott, hogy majd látni sem akarják, ehelyett kitörő örömmel fogadták. Persze a kérdések áradadata nem maradt el és a lány türelmesen elmesélt mindent szóról szóra. néha még ma is felemlegetik, hogy Colin milyen gazember volt amiért nem kérte el a lányt tiszteségessen az apjától. 
1987 májusától, 2010januárjáig: Equador forró melegében jött a világra szerény személyem. Anyám szerint tüneményes kisbaba voltam. Édesapám azt mondja semmiben nem hasonlitok rá, mert szerinte édesanyám vonásait örököltem. Gyermekkorom néhány évét szülőhazámban töltöttem, csak 7éves koromban tértünk vissza Chichagoba. Ez a világ teljesen más volt, de nem volt nehéz megszoknom, mert hamar beilleszkedtem az iskolában is. Már akkor imádtam a zenét és ez meghatározta az egész életem. Időközben a családunk bővűlt a hugommal Arianna-val. Jó bátyhoz híven mindig megvédtem mindentől és ez máig igy van. Még iskolás éveim alatt kezdtem el gitározni tanulni. Később zenei egyetemen folytattam tanulmányaimat, ahol már a tánc is az életem részévé vált. Volt egy tanárom aki igen nagyraértékelte a tehetségem és nem volt rest bemutatni az egyik zeneiproducer barátjának. Innentől pörögni kezdett az életem. A szüleim teljes válszéleséggel támogadtak.. Felvetük az első lemezemet. Soha sem hittem volna, hogy idáig jutok... Aztán itt volt az ideje a változásnak....
2010 januárjától, napjainkig: A változás pedig költözés formájában nyilvánult meg. Irány Vegas... Innen mindent könnyebb elintézni és kellett az, hogy végre a saját lábamra álljak. Most itt vagyok a "bün városában" és minden percét élvezem...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Gabriel Maxmiliano Blake Gabriel Maxmiliano Blake I_icon_minitime28.10.14 12:13




Gabriel Maximiliano Blake!
Tetszett a történeted, érdekesnek találtam, mivel minden rendben volt benne ezért, elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Max! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret, jó szórakozást! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Gabriel Maxmiliano Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gabriel Sadik & Nevil Turner
» Gabriel Sadik & Nevil Turner szobája
» Alexa F. Blake
» Laura Blake
» Montgomery Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Művészek-