welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Michelle Hartfield Vote_lcapMichelle Hartfield Voting_barMichelle Hartfield Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Michelle Hartfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Michelle Hartfield Michelle Hartfield I_icon_minitime04.01.15 19:59

Michelle Hartfield


Név: Michelle Hartfield
Becenév: Mich
Születése hely, idő: 1990 - 05 - 15 / USA - Los Angeles
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Bethany Joy Lenz

Ki vagyok én...?!

Energiabomba. Leginkább ezzel az egy szóval lehet engem jellemezni, mindig pörgök, szinte soha nem látsz lustálkodni.. Általában vidám vagyok, sosem szomorkodom, és mindennek a jó oldalát nézem, nem a rosszat. Nagyon szókimondó vagyok, ami a szívemen, a számon típus, de néha elég durván fogalmazom meg a véleményem, ezzel gyakran megsértem az embereket,, vagy esetleg egy durvább veszekedés is kialakulhat. Nem tudok azonban sokáig haragudni az emberekre, csak néhány percig tart a dühöm, aztán olyan gyorsan száll el, mintha soha nem is lett volna, és ismét úgy beszélek az emberekkel, mintha semmi nem történt volna. Mindenkiben ónagyon megbízom,  mondhatni feltétel nélkül, és mindenkiben csak a jót látom, asszem erre szokták mondani, hogy kis naiv... Ja igen, és könyvmoly, meg zenemániás vagyok.
Ami mindenkinek először feltűnik, az a járásom. Kicsit bicegős, és még mindig sántítok, az orvosok szerint talán soha nem fogom teljesen megszokni a műlábat, és örökre ilyen marad a járásom, amivel persze az égvilágon semmi gond nincs. Magasságom talán egy kicsit pici az átlaghoz képest, mindössze 160 centi vagyok, hajam hosszú, és barna, és szemem színe is barna. Alakom szerintem pont tökéletes, nem vagyok se vézna, de azért plusz kilók sincsenek rajtam. Egyetlen szépséghibámnak az a néhány heg mondható, ami a baleset után megmaradt. Ja meg persze a műláb... Szeretem a fekete, és kicsit rockosabb ruhákat. Szoknyát általában nem hordok, csak nagyon ritkán, ha dolgozom, de sokszor még akkor is nadrágot viselek, és a szoknya is valamilyen földig érő darab szokott lenni.
Életem, létem, világom

Jaj, már kezdünk is? Sziasztok, Michelle vagyok, 24 éves, Los Angelesben születtem egy tűzoltó, és egy festőművész második gyermekeként, van egy bátyám, aki öt évvel idősebb nálam. Boldog gyerekkorom volt, gyakran jártunk el túrázni, kirándulni, és nyaralás címszó alatt sok helyre elutaztunk, szóval már gyerekként sokat láttam Amerikából, és egyszer még Európában is voltunk. Már egész kiskoromban magába szippantott a zene világa, mikor megkaptam az első furulyám. Még tanárhoz is jártam, hogy meg tudjak tanulni rajta játszani rendesen. Ezt aztán követte a zongora, a hegedű, a fuvola, és a gitár is, és még énekelni is tanultam, egyszóval a zene a mindennapjaim részévé vált. Persze a legnagyobb hatással rám a zongora, és a gitár volt. A gimnázium elvégeztével zeneakadémiára mentem, hogy tehetségem tovább csiszoljam, azonban nem tudtam befejezni az akadémiát, ugyanis a 22. szülésnapom után néhány héttel épp tartottam vissza a suli kollégiuma felé otthonról autóval, mikor valami buta ember a másik sávból átjött az enyémre, és karamboloztunk. Legalábbis anyuék ezt mondták nekem, én viszont ebből semmire nem emlékszem, csak annyira, hogy nyugodtan vezetek, s egyszercsak BUMM!! És elsötétül minden. A következő emlékem már a kórházban van, én ott fekszem a kórházi ágyban, anyu meg ott ül mellettem, és sír. Én meg nem értettem, hogy miért sír, hisz nincs semmi baj, mindenki él. Akkor még nem tudtam, hogy a balesetben annyira roncsolódott a jobb lábam, hogy térdtől lefele amputálni kellett. Erre csak akkor jöttem rá, mikor megpróbáltam felállni, de nem sikerült, eldőltem, mint egy krumpliszsák. Az orvosoktól kaptam egy műlábat, amivel gyakorlatilag újra meg kellett tanulnom járni, de nem adtam fel, és most már futni is tudok. Persze a futáshoz egy külön arra a célra kifejlesztett lábat kaptam.
Felébredésem utáni kilenc hónap azzal telt, hogy megtanultam járni a műlábbal, de aztán nem bírtam otthon maradni, kellett a változás, így szinte egyik napról a másikra összepakoltam, elköszöntem anyuéktól, és a gitárom társaságában útnak indultam. És most itt vagyok, Las Vegasban, ahol jelenleg egy kisebb bárban dolgozom, esténként szoktam énekelni, amiért elég jól megfizetnek. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy végre azt csinálhatom, amit szeretek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Michelle Hartfield Michelle Hartfield I_icon_minitime05.01.15 19:52




Michelle Hartfield!
Nálam is bekövetkezett az a bizonyos nagy BUMM. Nagyon meglepődtem ám a történeteden. Erre tényleg merem azt mondani, hogy igazán egyedi, ilyet még nem olvastam. Ezért nagyon tetszett, mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Mich! Innentől kezdve már csak annyi van hátra számodra, hogy elfoglald a játékteret! Jó szórakozást kívánok a továbbiakban! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Michelle Hartfield

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Michelle Clark
» Michelle Black
» Sasha Michelle Murray

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-