welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Michelle Black Vote_lcapMichelle Black Voting_barMichelle Black Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Michelle Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Michelle Black Michelle Black I_icon_minitime02.09.14 19:22

Michelle Black


Név: Michelle Black
Becenév: Mich
Születése hely, idő: 1990 - 06 - 24 / USA - Los Angeles
Tartózkodási hely: Los Angeles
Csoport: művész
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar: Jen Ledger

Ki vagyok én...?!

Beszéljek magamról? Hát oké... Szóval, izé... nem igazán tudok magamról beszélni, mert valahogy mindig elterelem a témát, másfelé, de akkor megpróbálom. Tehát akkor... Amit te is láthatsz, félhosszú, vörös hajam van. Eredetileg szőke volt, csak úgy gondoltam, a vörös jobban illik hozzám, így most vörös. Pontosan 162 centi vagyok. Szerintem nem vagyok olyan gizda, de nem is vagyok kövér, olyan... a kettő közötti aranyközépút, amivel én tökéletesen meg vagyok elégedve. Nem is tudom milyen a szemem színe. Van hogy barna, van, mikor zöldesbarna, de néha lehet benne látni egy pici kéket is, szóval olyan színjátszós, ami elég fura. Szeretem a rockos, gothos ruhákat, és a fűzők, fűzős ruhák megszállottja vagyok, a szekrényemben is rengeteg ilyen ruha van. Emellett még az ilyen rövidebb, fodros szoknyákat szeretem, lábamon pedig évszaktól függően 6, 10, vagy 20 lyukú bakancs van. Imádom a színes ruhákat, a kéktől kezdve a neonsárgáig akár, de szívesen hordok egyszerű fekete-fehér ruhát is. Ja és még az ékszerek megszállottja is vagyok, bármilyen kiegészítővel le lehet engem venni a lábamról, még az sem érdekel, ha az csak valami olcsó bizsu. Ja és... van egy tetoválásom a bal csuklómon.
Általában kedves vagyok mindenkihez, próbálok ott segíteni ahol tudok, és ha nem tudok segíteni, nem kérik a segítségem tehetetlennek, értéktelennek érzem magam, és akkor jobban magamba fordulok, és senkivel nem beszélek. Gyakran lázadok, nem szeretem, ha megmondják, mit csináljak, parancsolgatnak nekem, általában mindig a saját fejem után megyek. Szeretek társaságban lenni, bár inkább csak a közeli barátokkal, a tömeget nem igazán bírom, olyankor frusztráltnak érzem magam. Néha szeretek egyedül lenni, olyankor zenélek, vagy zenét szerzek. Apropó zene... imádom a zenét, és egész jól éneklek is, emellett még zongorázom, gitározom, de a kedvencem a dob. Imádok dobolni, majdnem annyira, mint olvasni. Asszem ennyi. Ha többre vagy kíváncsi, keress meg.
Életem, létem, világom

Hogy mi? Ja, hogy már kezdjük. Öhm... Szóval sziasztok! Michelle vagyok, 24 éves, és itt élek Los Angelesben. Itt is születtem ugye 24 évvel ezelőtt. Anyukámat Lindának hívták, míg élt, és énekesként dolgozott az egyik Los Angeles-i bárban. Ott ismerkedett meg apuval, aki az Adam névre hallgat. Mondhatni szerelem volt első látásra, hamar össze is házasodtak, majd egy évvel később megszülettem én. Az első néhány év mondhatni átlagosan telt, egész jó életünk volt, nem szenvedtünk semmiben hiányt. Már egész kicsi korom óta közel állt hozzám a zene, elvileg ez volt az első szavam is. Kiskoromban elkezdtem hangszereket játszani, a hegedűvel kezdve, de hamar elpártoltam ettől a hangszertől, a zongora felé. Nem sokkal később elkezdtem gitáron, és dobon is játszani, de kedvencem mindmáig a dob maradt, azon tudok leginkább játszani, és azt szeretem a legjobban.
Minden nyolc éves koromban kezdett megváltozni, mikor
Vissza az elejére Go down

Michelle Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Michelle Hartfield
» Michelle Clark
» Sasha Michelle Murray
» Ava I. Black
» Dominique Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-