welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vanellope de Chartes Vote_lcapVanellope de Chartes Voting_barVanellope de Chartes Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vanellope de Chartes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Vanellope de Chartes Vanellope de Chartes I_icon_minitime10.04.15 17:35

Vanellope de Chartes


Név:Vanellope de Chartes
Becenév: Vanny, Lope
Születése hely, idő: 1990. február 13. / Finnország - Helsinki 
Tartózkodási hely: Vegas, baby
Csoport: művész
Anyagi háttér:Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Megan Tandy

Ki vagyok én...?!

Hajam sötétbarna, ha rásüt a Nap, akkor bronzos, vöröses árnyalatot vesz fel. Körülbelül a hátam közepéig ér, hullámos, képtelenség kiegyenesíteni normálisan, de begöndöríteni se lehet. Pedig igazán szeretnék szép fürtöket. Bőröm olajbana, illik szemeimhez, melyek szintén ebben a meleg színben tündökölnek, csak méginkább felhigított kiadásában. Mint az őzeké, ha belevilágítanak, aranysárga-barna közti. Ajkaim teltek, orrom kicsit fitos. Szeretek sminkelni, de nem viszem túlzásba, csak épphogy, amennyire még nem túl feltűnő. Zavar, hogy olyan nagyok a szemeim, nem szeretnék kis ufó lenni. Százhetven centi magas vagyok, szeretem a magassarkúkat, és inkább a farmer híve vagyok, mint a szokszáké. Egyébiránt szeretk csinos lenni, adok a külsőmre, de nem vagyok egy divatmanó, még véletlenül sem.
Az idegenekkel szemben bizalmatlan és elővigyázatos vagyok. Nehéz a közelembe férkőzni. Nem mondanak kedves embernek, sőt, legtöbbet a sündisznókhoz hasonlítanak, dehát muszáj védekezni valahogy. Mindig megvan mindenkiről a véleményem, csak udvariasságból tartom meg magamnak. Makacs vagyok, és kérlelhetetlen. Ha elhatározok valamit, akkor amellől nem tágítok semmiképp. Nem tagadom, szoktam hazudozni, gúnyolódni és az iróniát is imádom. De mindemellett nagylelkű vagyok és önzetlen. Leginkább olyan vagyok, mint egy licsi. Kívül van a kemény héj, utána jön a puhaság, és legbelül van a szív, amit mindez megvéd. Sok-sok csalódás és keserűség volt a tanítómesterem. A családomért bármire képes vagyok, ahogy a szeretteimért is, csak tudni kell kezelni engem, ami igazán nem könnyű műfaj.
Életem, létem, világom

Állatira allergiásnak mondanám magamat arra, mikor az emberek a fejemhez nyúlkálnak. Az, hogy ez a kicsit sem kedves nő már fél órája maszatol a nyakamnál eléggé kellemetlen, hát még, hogy egy másik fejlefogás címen a homlokomnál tart. Leginkább azért bánt annyira már a tény is, hogy ott van, mert rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban. Ha nem lennének, most nem is feküdnék itt.
Pár hónapja kezdődött. A bátyám olyanba keveredett, amibe nem kellett volna, hogy finoman fogalmazzak, végül a szokásos, klisés vége lett, velem zsarolták. Valószínűleg már mindenki hallott róla, ha máshol nem, hát horror történetekben, amit elektrosokk-terápiának hívnak. Hát, pár kör után, nem, hogy a bátyám beadta a derekát, de belőlem se maradt sok. Nem haragszom rá, nehogy azt higgye akárki is, nagyon hasonlítok, csak én jobban képben vagyok azzal, hogy hol vannak a határok. Ez után költöztem Vegasba, hogy kicsit helyre jöjjek. De még mindig remegnek a tagjaim, és néha elfelejtem, hogy hol tartottam a mondandómba, a múltam kisebb részei kiesnek, és úgy általában az egész mentális rendszerem felborult. Ez fajult odáig, hogy már teljesen elvesztettem a fonalat, az őrjítő gondolatok száguldoztak körbe-körbe bennem, idegesítően, egyre hangosabban, hol a bátyám, hol az anyánk hangját használva fel kiidegelésemre.De a fájdalom csodákra képes, csendet hoz a káoszba. Először csak a kézfejembe mélyesztettem a körmeimet, majd az alkaromba. A hangok távolodtak, majd elhaltak, és végül csend lett. Zihálva álltam a fürdőmben, ujjaim véresen cirkáltak testem mellett, szemeim lehunyva... ebbe a csendbe robbant be a volt párom hangja. Egyre hangosabban, követelődzőbben, a világ lágyan pulzált előttem, majd össze-összeugrott, ahogy a terápia alatt is tette. Akkor kezdtem el sikítani és a torkomat karmolni. Pechemre a bátyám úgy döntött, felugrik megnézni, hogy vagyok. Miatta vagyok itt.
Holnap kiengednek, de azonnal mehetek is valami agyturkászhoz. Legszívesebben ki se mozdulnék otthonról, mivel szánalmasan nézek ki. A nyakam be van pólyálva, mintha hiányozna az egyészről a bőr, és így van ez mindkét kezemmel egészen a könyökhajlatomig. Így mégis hogy a pokolba kéne festenem?! Muszáj, az a munkám. De semmi kedvem nincsen elmenni... öhm... Dr. Oliver McAvoy-hoz. Bárki is legyen az, nincs mondanivalóm neki. Megvagyok, a gondolatok, melyek az őrületbe kergetnek majd elülnek, nincs szükségem a tanácsaira. Már csak az kell, hogy egy vadidegen mondja meg, mi a jó nekem.
Persze, ilyen vagyok. Hisztériázok, aztán fogom magam, és elmegyek. Felöltözöm, csinosan, de sportcipő, bőrkabát, nem viszem túlzásba, hajam eltakarja a kötéseket arcom és nyakam oldalán. Csengetek, de ha nem nyitja ki mondjuk tíz másodpercen belül, akkor megengedem magamnak, hogy távozzak. 1... csend... 2... még mindig semmi... 3... na jó, ez így lassú, 4, 5, 6, 7... vah, csalok, nem érdekel! 8, 9...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Vanellope de Chartes Vanellope de Chartes I_icon_minitime14.04.15 0:15




Vanellope de Chartes!
Tetszett amit olvastam. Izgalmas karakternek ígérkezel. Kreatívan bánsz a szavakkal, érdekes volt olvasni a történetedet. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Vanny! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Vanellope de Chartes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Oliver & Vanellope

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-