welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Julian Avery Vote_lcapJulian Avery Voting_barJulian Avery Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Julian Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Julian Avery Julian Avery I_icon_minitime30.06.15 10:34

Julian Avery


Név: Julian Avery
Becenév: -
Születése hely, idő:1975. 05. 19 / USA - Las Vegas  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Körözött
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Nikolaj Coster-Waldau

Ki vagyok én...?!

Mohó vagyok, sosem tudtam beérni azzal amennyim volt, mindig egyre többet és többet szeretnék mindenből, legyen szó akár pénzről, akár az élvezetekről. Nem mondanám magam kimondottan rossz embernek, mindössze a rossz körülmények és a környezetem volt rossz hatással rám. Ha egy rendes családba születtem volna bele, akkor most talán egy törvénytisztelő polgár lennék, mondjuk egy ügyvéd, ahelyett, hogy lopok, csalok, hazudok. Nincsenek gátlásaim, nem vagyok se szívbajos, sem pedig szégyenlős. Miért is lennék? Korom ellenére még mindig jó formában vagyok, mint külsőleg, mint fizikailag egyaránt. Szőke rendezetlen hajam amolyan rosszfiús hatást kelt. Arcomon már megjelentek a ráncok, szemem körül pedig a szarkalábak, de mégis igézően kék szempárom ragadja meg mások tekintetét, ha az arcomat kezdik el fürkészni. Rendszerint borosta fedi arcomat. Ruházatom kialakításában semmi rendszer sincs, de inkább a kényelmes holmikat aggatom magamra, inkább a sötétek színek keretein belül.
Életem, létem, világom

Anyám mindig azt szajkózta, hogy sosem leszek jó semmire sem, sosem lesz belőlem elég jó ember, mindössze egy semmirekellő vagyok, ahogyan az apám is. Aztán igaza is lett. Fene sem tudja, hogy azért mert egész gyerekkoromban szinte minden nap ezt hallgattam és végül nem akartam kitörni a rám erőltetett skatulya szerepből. De az is lehet, hogy mindvégig tisztában volt azzal, hogy sosem fogok teljesen kitörni a mocsokból. Bent ragadtam a kis piti dolgok kellős közepében. Van, mikor jobban megy a szekér, de vannak olyan napok, amikor fogalmam sincs, hogy mit fog hozni a holnap. Valójában már évek óta nem tervezek előre, csak sodródok az árral, így alakulhatott az is, hogy már tiszteletemet tettem a börtönben is. Inkább nem térnék ki a börtönben töltött időszakomra, tényleg annyira durva, mint a filmekben levázolják, sőt még durvább is. Nincs más választásod, ha bekerültél csak arra kell koncentrálnod, hogy egy nap ki is fogsz jutni a sittről, ha pedig kijutottál onnan, akkor minden újra kezdhetsz, tiszta lappal indíthatsz. A börtönben időm az volt bőven, ezért alaposan át tudtam értékelni odabent az életemet, de aztán mégis ahogy kijöttem visszacsöppentem a régi bevált rendszerembe. Minek változtatni valami, ami egyébként tökéletesen működött azelőtt? Mindössze óvatosabbnak kell lennem, a fene se akar újra a rácsok mögé kerülni. Megtanultam odabent értékelni a szabadság érzetét, de nap, mint nap kockáztatok azzal, hogy nem tettem le a régi rossz szokásaimról. Minden piti kis balhéba benne van a kezem a környéken, mindenről tudok, ami a közelemben történik, legyen szó akár drog, vagy fegyverkereskedelemről, de a maffiával nem akarok összetűzésbe keveredni, nekem éppen elég a saját placcom is, később is ráérek terjeszkedni. Hogy mit akarok az élettől? Erre a kérdésre még magam sem tudom a választ. Talán nem ártana, ha valahol gyökeret eresztenék, találnék magam mellé valakit, akit nem zavar, hogy miből élek, hogy az életem milyen veszélyes szokott lenni. Túl nagy kérés, ugye? De a magam negyven évével már én sem leszek fiatalabb. Az idő felettem is elmúlik, de még esélyem lehet arra, hogy nemzzek egy utódot, aki tovább viheti az Avery nevet. Egy utódot, aki mindent megkapna tőlem, de sosem engedném, hogy részt vegyen az apja mocskos ügyeiben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Julian Avery Julian Avery I_icon_minitime30.06.15 11:19




Julian Avery!
Tetszett a történeted. Érdekes volt, remélem azért a játéktéren többet is meg tudhatunk rólad. Mivel mindent rendben találtam történetedben, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Julian! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Julian Avery

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Julian Frost
» Julian & Lara
» Julian Frost
» Avery Montgomery
» Julian Ledford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-