welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_lcap"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Voting_bar"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime09.07.15 15:45



Lizbeth & Stephen

Kezdenek kicsúszni a dolgok a kezemből. Azt hittem mindent az irányításom alatt tartok, de voltaképpen minden kezd szétcsúszni, kivéve, amit felépítettem. A munkában valahogy mindig is sikeresebb és szót értőbb voltam, mint a magánéletemben. Talán, sőt minden bizonnyal ez az elsődleges oka annak, hogy még nincs feleségem, gyerekem... Mindig jó döntéseket hoztam meg, legalább is ezt gondoltam, most viszont fogalmam sincs mi lenne a jó döntés, a helyes irány, ami rendbe hozna legfőképp engem, mert még egyedül csak én nem estem még szét, de ez is csak idő kérdése. Lövésem sincs mihez kezdjek a kialakult helyzettel. Azt gondolom, hogy mégsem sikerült olyan jó embernek lenne, mint amilyen akartam lenni, minden közül csak a sikeres jött igazán össze, minden mással pedig még csak erősen próbálkozom. Többek között is zökkentett ki annyira az, hogy valaki apává szeretne avanzsálni, mert nem tudom, hogy vagyok-e annyira jó ember, hogy én ezt most megérdemlem. Ha a magam véleménye számít, akkor nem, viszont valahol mégis vágyom erre. Tulajdonképpen megtehetném, nem is igazán vagyok tisztában azzal, hogy akkor mi is tart vissza, valószínűleg én saját magam. Amikor ezt az egészet elkezdtem felépíteni felállítottam magamnak egy saját rendszert, amiben egyedül voltam, mégis minden működött, csak magamra kellett gondolnom, és csak magamra számíthattam és jó csapatot alkottunk. Egy gyerekhez már ketten kell jó csapatot alkotnunk és nem tudom milyen csapat lennénk Oliviával. Nem arról van szó, hogy benne nem bízom vagy magamban nem, egyszerűn csak ez még Tőlem is egy nagy lépésnek számítana, ami elég nagy mértékben kihatással lenne az életemre, sok minden megváltozna és még nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet, mert nem csak ez van, van még más is...
Elterveztem, hogy leülök egyedül és mindent alaposan átgondolok józan fejjel, az eredmény? Majdnem két üres whiskys üveg. Hát... Megpróbáltam, de mégsem jött össze. Több-kevesebb sikerrel feltámolyogtam az emeltre, de a saját szobám helyett Lizbeth-én kopogtattam be. - Lizbeth... - Támaszkodtam meg az ajtóban vagyis szerencse lesz, ha nem fogok orra bukni, amikor ajtót nyit. - Igen, tudom. Tudom, hogy részeg vagyok és, hogy nem érdemlem meg, de meghallgatnál? - Talán nem a legjobb ötlet épp vele megbeszélnem ezt, de még mindig Ő számít leginkább kívülállónak a helyzetben és a legközelebb hozzám jelenleg.


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime10.07.15 11:30

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Milyen érzés kihasználva lenni, tudatában annak, hogy csak játékszer voltál? Minden női társamnak ismerős lehet az érzés, de egyszerűen elmondhatatlan mennyi keserűséggel, csalódással, és némi szégyenérzettel jár. Mert igen, ehhez is két ember kellett. Senki sem tartott fegyvert a fejemhez, vígan, szinte már dalolva mentem fel utána a hotel szobába, még akkor is, ha tudtában voltam annak, hogy van barátnője. Szóval mindent összevéve csak magamat okolhatom és persze őt is, hogy nem volt hűséges a majdnem menyasszonyához. Pocsék érzés harmadik félnek lenni, még pocsékabb az, hogy miután lefeküdt velem hogyan nézett rám, azt az öntelt arcot sosem fogom elfelejteni, mikor a barátnőjét csókolta meg, pár percre azután, hogy engem csókolt. Ajkaimat és mezítelen testemet. Mégis, hogyan volt erre képes? De nekem kellett volna jobban ellenállnom a csábításnak, de mint kiderült képtelen voltam rá.
Jobb lenne, ha minél hamarabb elmennék innen. Nem tudom, hogy meddig bírok még ebben a házban élni, egy fedél alatt azzal a férfival, aki egyszerre vonz, de taszít is magától. Iszonyúan bonyolult már számomra ez az egész. Miatta minden annyira bonyolulttá vált. El szeretnék menekülni, de akárhová is megyek a történteken már képtelen vagyok változtatni.
- Jelenleg te vagy az a személy, akit most a legkevésbé szeretnék látni. – Ajtót nyitottam neki, de talán jobb lett volna, ha nem teszem meg. Nem is kellett volna mondania, hogy részeg már az első pillanatban feltűnt.
- Elvégre ez a te otthonod, mégis hogyan tudnálak kitiltani akár a saját szobámból is? – Szélesebbre nyitottam ki neki az ajtót, majd hátrálni kezdtem, hogy beljebb tudjon jönni, vagy négykézláb mászni ebben az állapotában, ez még kiderül.
- Végül is ennyivel tartozok neked azok után, hogy mikor én voltam ennyire elázva segítettél nekem. – Tettem le magam az ágyamra, lábaimat kecsesen keresztbe vetve.
- Szóval mit akarsz? Mi lehet az a szörnyű dolog, amiért ennyire le kellett innod magad? – Mit akarna nekem mondani? Azt, hogy egy tapló állat volt velem? Kizárt, biztosan nem ezt fogom a szájából hallani.

ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime13.07.15 18:31



Lizbeth & Stephen

- Tudom, látni sem bírsz, de mivel Te valószínűleg utálsz Te is vagy erre a beszélgetésre a legalkalmasabb. - Plusz mert voltaképp gőzöm sincs kivel beszélhetném meg, ezen kívül fogalmam sincs mit keresek itt, valószínűleg Ő volt hozzám most a legközelebb és most vele beszélnék a legszívesebben, mert tisztában vagyok vele, hogy gyűlöl, épp ezért őszinte lesz, nem fog semmit se szépíteni vagy ködösíteni, azt mondja, amit igazán gondol és nekem most pontosan erre is van szükségem, hogy valaki könyörtelenül őszinte legyen velem, amennyire megérdemlem, legalábbis bízom benne, hogy ennyit még Tőle is megérdemlek.
- Ez most cinizmus volt? Tudtad, hogy ilyenkor összefutnak azok a pici ráncok azon a csinos kis pofidon? Nem mutatnak jól... - Tényleg nem. - Mindazonáltal fenn áll a jogod, hogy elküldhetsz a búsba, ha inkább nem vagy kíváncsi a piától átitatott mondanivalómra, megtudnám érteni. - Még ha ennek most kivételesen semmi köze sincs hozzá, egyszerűen csak valami oknál fogva bízom abban, hogy Tőle megkapom azt, amit akarok. Tiszta válaszokat, aminek útján eltudok indulni, kivéve, ha sikerül ledöbbentenem, mert kétlem, hogy erre vagy akár valami ilyesmire számítana.
- Ez pedig most szánalom, igaz? - Támolyogtam beljebb a szobájába. Azt hiszem ismerem már annyira, hogy tudjam mikor milyen. - Kérnem kell valami furcsa dolgot, vagyis inkább kérdeznem. - Tulajdonképp minél többet gondolkodtam ezen annál kevésbé van fogalmam róla honnan kellene megközelítenem ezt az egészet, hogy megtudjam azt, amire most mindennél jobban szükségem lenne. - Ha az az este nem múlik el következmények nélkül, ha terhes maradsz, megérdemeltem volna, hogy apa legyek? - Térdeltem le az ágy elé mindkét kezemmel a combjára támaszkodva. Nem hiszem, hogy érti mennyire fontos ez most a számomra, de azért mégis reménykedem benne, hogy legalább belegondol mi lett volna, ha...


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime13.07.15 23:19

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



- Áh, dehogy volt cinizmus, és egyáltalán nincsenek ráncok az arcomon, biztosan csak túl sokat ittál és nem látsz jól. – Szóval ennyire kiismert volna? Akkor sem adnék neki igazat, még ha tényleg igaza lenne, mondjuk úgy, mint most.
- Számít az, hogy miért nem csaptam rád az ajtót? – Talán azt kellett volna tennem, de mégis inkább beinvitáltam. Rossz passzban van, és nem halok bele abba, ha meghallgatom mit is akar nekem mondani. Értetlenül figyeltem, hogy elém térdel. Oh, ez nem az a szokásos, romantikus lánykérős pillanat, szóval ez meg sem fordult a fejemben. Na jó, talán egy kicsit, mikor azzal hozakodott elő, hogy kérdezne tőlem valamit. Mégis miért reménykedek ennyire? Mi sosem leszünk együtt, mindössze egyetlen egyszer feküdtünk le egymással, az is hiba volt, hiszen neki van barátnője, akit állítólag el is fog venni feleségül. Állítólag.
- Őszintén? – Elgondolkoztató volt a kérdése, de leginkább az foglalkoztatott, hogy mégis miért ezzel hozakodott elő? Mindössze csak sokat ivott, vagy tényleg érdekli a válaszom, mert múlni fog rajta valami? Ez kissé bizarr. - Azok után, amit tettél velem… - Hangosan felsóhajtottam, elfordítottam tekintetemet, mert nem akartam, hogy lássa rajtam, hogy mennyire bánt még, hogy mennyire az önérzetembe gázolt aznap este. - Ha terhes lettem volna tőled, akkor egy szó nélkül összepakoltam volna és olyan messzire mentem volna tőled, hogy ne is tudj arról, hogy gyereket várok. Talán sosem mondtam volna meg neked, hogy tőled van. – Tudom lehettem volna vele kíméletesebb is, de lefeküdt velem, aztán volt még az arcán annyi bőr, hogy a barátnőjét csókolgassa előttem néhány perccel azután, hogy együtt voltunk, de persze ehhez is két ember kellett, de utálok harmadik fél lenni. Nem kellett volna megtennem.
- De ezt mi csesztük el. Ha a körülmények mások lettek volna, ha nem velem csaltad volna meg a barátnődet, hanem én lettem volna akkor a barátnőd és terhes lettem volna tőled, akkor biztosan boldog lettem volna, hogy a gyerekemnek ilyen apja fog lenni. – Mert akármennyire is próbálom most gyűlölni, de mégis úgy vélem, hogy belőle akár még kiváló apa is válhatna.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime15.07.15 15:30



Lizbeth & Stephen

- Igen, számítana, de egy másik alkalommal. - Számítana, de azt a részletet most halasszuk más korra, különben is egyáltalán nem biztos, nincs arra semmi garancia, hogy azt hallanám, amit szeretnék, szóval nem is biztos, hogy hallani akarom. Most inkább nem. Így is eléggé rossz passzban vagyok, méghozzá elég látványosan.
- Na és Ő? Még a világon se lett volna Te máris megfosztottad volna attól a lehetőségtől, hogy megismerje ki az apja? Vagyis, ha én nem érdemeltem volna meg, akkor inkább a gyerek is nőjön fel egy csinos kis hazugságban. Értem... Hát, legalább őszinte volt. - Csúsztam le a földre. Mit mondhatnék még? Erre számítottam. Pontosan erre. Se nem többre és nem is kevesebbre. Ez minden, amit megérdemlek. Most előhozakodhatnék azzal, amivel voltaképpen sokkal korábban kellett volna és akkor sem hitt volna nekem, hogy fogalmam sincs mi ütött belém akkor, dühös voltam, elveszítettem a fejem, de mégis mit érnék el vele a megvetésén és a szánalmán kívül? Őszinte megbocsátásra nem számítok, másra meg nincs szükségem. - Az van, hogy csöppet sincs, a legkevésbé sincs bűntudatom, még ha nem is tudom pontosan mi történt. Lefeküdtünk és túl jó volt ahhoz, hogy megbánjam. Te is élvezted, csak szégyelled bevallani még magadnak is... Ezért inkább hibaként fogod fel, mert így könnyebb elviselni. - Ezért jutna eszembe utoljára bocsánatot kérni, főleg úgy, hogy egy percét se bánom. De erre nem igazán kell várnia, mert most is valószínűleg csak a piának köszönhetően bukott ki belőlem. Remélhetőleg más már nem fog.
- Milyen? Milyen apja? - Emeltem fel rá a tekintetem. - Milyen apa lennék? - De ennél van egy jobb kérdés. - Milyen ember vagyok? - Egy biztos, az utóbbi időben nem olyan, nem az az ember, aki lenni akartam. Valahol nagyon elveszítettem a kijelölt útvonalat, amit saját magamnak rajzoltam ki, szándékomban áll rá visszatalálni, csak még azt nem tudom hogyan...


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime20.07.15 11:43



To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Egyre jobban kezd számomra ködös lenni az itt léte oka. Az egy dolog, hogy egy fedél alatt lakunk, de ettől függetlenül eddig nem igazán volt szokása felkeresni. Most pedig mégis itt van, a saját szobámban, csak azért mert hajlandó voltam beengedni, talán hiba volt, de valamiért mégis érdekel, hogy mit akarhat.
- Talán így lett volna a legjobb, de ezek csak mind feltételezések, hogy mi lett volna ha… Az is lehet, hogy ha tényleg megtörtént volna az, hogy a kis egyéjszakás kalandunk során terhes lettem volna tőled egészen másként reagáltam volna. – Nem mentegetőzésként szántam, de tényleg nem tudhatom, hogy hogyan viselkedtem volna abban az esetben. Ugye a nők és a terhes hormonok nem jó párosítás.
- Hiba is volt, de azt képes vagyok bevallani, hogy élveztem. Most jobb? – Ahhoz túl jó szerető, hogy ne élveztem volna azt, amit aznap a hotelszobában velem művelt. Nálam csak azzal csapta ki a biztosítékot, hogy azután hogyan viselkedett velem. Pusztán csak egy újabb trófea voltam számára, semmit több. De nem akarok a játékszere lenni.
- Azért kérdezed mindezt tőlem, mert az újabb kis kalandod során sikerült valakit teherbe ejtened? – Néztem rá értetlenül, nem igazán értem, hogy miért bombáz most ilyen kérdésekkel, de úgy tűnik, hogy számára nagyon is fontos az, hogy mit fogok válaszolni.
- Az anyagai körülményeid meg vannak ahhoz, hogy a gyereked semmibe sem szenvedjen hiányt. De azt már nem tudom, hogy mennyire lennél jó apa, ez csak akkor derülhetne ki, ha ténylegesen apa lennél. – Mi ütött belé, esetleg Vanessa terhes lett tőle és ezért van mindez? Nem is kicsit kezd összezavarni.
- Már fogalmam sincs arról, hogy milyen ember vagy. – Azt hittem, hogy ismerem, de aztán rá kellett jönnöm, hogy sikerült félreismernem, vagy csak a körülmények áldozatává váltam és sikerült a lehető legrosszabb oldalát is megismernem.
- De úgy tűnik, hogy számodra nem jelent problémát másokkal játszadozni, vagy csak én kaptam ezt a megtiszteltetést, hogy velem játszadozzál? – Még mindig képtelen voltam túltenni magam azon, amit velem tett, de ebben mégis az a legrosszabb, hogy tudom, hogy hiba volt vele lefeküdni, de egy túlságosan élvezetes hiba, amit újból megtennék.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime01.09.15 10:09



Lizbeth & Stephen

- Nem éppen, az sokkal egyszerűbb lenne. Nem lenne már min gondolkodni, például, hogy akarom-e ezt, de ez ennél bonyolultabb és szükségem volt valakire, aki utál legalább annyira, hogy fájóan őszinte legyen velem. - Erre a kedves barátnőm jelenleg nem egy alkalmas személy, tekintve, hogy gőzöm sincs arról neki mégis hogyan fogom még ezt beadni, ha úgy döntök, hogy mégis csak belevágok Oliviával. Bár neki azt mondtam, hogy ha erre a kérdésre tudni fogom a választ, akkor a Vanessával kapcsolatos dolgok is elfognak dőlni, csak ez megint csak nem ennyire egyszerű. Még azt sem tudom, hogy mi a fene van velem az utóbbi időben, nemhogy felelősséget vállaljak a tetteimért és a döntéseimért, pedig pontosan ezt kell tennem és ezt is fogom tenni, csak kell még egy kis idő meg jó sok whisky.
- Akkor kezdjük onnan, hogy milyen embernek ismertél meg? - Azután térjünk rá arra, hogy milyen embernek lát most, bár ahhoz nem kell sok, hogy magamtól is kilogikázzam. Lefektettem. Ennyi és nem több és nem érdekelt miféle eszközökkel érhetem ezt el, csak megkapjam, amit akarok, de még így sem stimmel valami. - Elhiszed, ha azt mondom fogalmam sincs miért csináltam? - Mert ez az igazság, akár hiszi, akár nem, de őszintén nem lepne meg, ha egy szavamat se hinné el.
- Na és mi van veled? Akartál. Akartál engem. Én pedig elvettem, amit felkínáltál. Az egyetlen eszközödön sem tudtál uralkodni, amivel harcolhattál volna a hibánk ellen. Képtelen voltál nemet mondani... Ettől érzed most magad játékszernek és bármennyire is engem akarsz megvetni azért, amit tettünk erről nem én tehetek... - Talán mégsem a legjobb emberhez fordultam, ha már megint itt tartunk, valami oknál fogva újra és újra visszakanyarodunk a kis kalandunkhoz, ami bár hiba volt mégsem tudjuk elfelejteni, talán okkal.


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime01.09.15 11:55

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Mégis miért van szüksége ennyire az őszinteségemre? Biztosan okkal. Van valami a háttérben, amiért ivott, aztán pedig úgy döntött, hogy feltétlen szükséges engem meglátogatnia. Ez még mindig zavaros a számomra, hogy miért akarja tudni, hogy mégis milyen apa válna belőle. Tán már az alkohol hatására rá jött a kapu zárási pánik és most döbbent rá, hogy már itt lenne az ideje annak, hogy családot alapítson?
- Nem olyan embernek, aki képes lett volna pusztán csak játékszerként használni, hogy kielégítse a vágyait. - Khm, arról inkább már nem tettem említést, hogy bizony az én vágyaimat és alaposan kielégítette azon az éjszakán. Még egyetlen egy férfi sem volt az ágyban ilyen szenvedélyes. Még sosem élveztem ennyire még soha senkivel sem a szexet. Azóta pedig magamnak sem tudom bevallani, hogy az számomra nem csak pusztán szexet jelentett, az sokkal több volt annál, de hagynom kell, hogy ez elmúljon. Majd szépen lassan ezen is túl fogok lenni. Elfelejtem a történteket, így lenne a legjobb.
- Mármint fogalmad sincs arról, hogy miért feküdtél le velem, vagy az azt követő utáni részről beszélsz? - Azután alig néhány percre már a szemem láttára csókolgatta a barátnőjét azzal az önelégült mosollyal a képén. Megalázó volt látni, még ha tudnom is kellett volna, hogy ennél többet ne várjak el tőle, végül is barátnője van és akárhogy is nézzük én lettem a felesleges harmadik személy a kapcsolatukban.
- Szerinted nekem most erre van szükségem? Ha azt akarnám, hogy újra és újra az orrom alá dörgöld, hogy mennyire elcsesztem akkor nem próbáltalak volna elkerülni az utóbbi időkben. Hibáztam. Megtörtént, de ezen már sehogyan sem tudok változtatni. Megtettük, nem csinálhatjuk vissza, de az már nagyon nem hiányzik, hogy rávilágíts arra, hogy mennyire akartalak, de tudod mit? Ez rólad is elmondható, mert ahhoz is két ember kellett. - Mert ha szeretné a barátnőjét, akkor hűséges lett volna hozzá, de mégis velem kötött ki abban a hotelszobában és nagyon élvezetes elfoglaltságot találtunk együtt. Hm, nagyon élvezetes elfoglaltság volt.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime10.09.15 15:15



Lizbeth & Stephen

- És csak erről szólt? Több nem volt? - Tudom, hogy ezt a kérdést most nem nekem kéne feltennem, sokkal inkább megválaszolnom vagy megmagyaráznom, csakhogy az sem megy. Megtörtént. Mit kéne mondanom? Azt, hogy szégyellem, hogy olyan csúnyán bántam veel, ahogy soha senkitől sem érdemelte volna meg? Igen. Valami ilyesmit kellene mondanom, de van egy kis bökkenő. Talán bűntudatot kellene éreznem, mégsem bánom, hogy megtörtént, mert sokat adott nekem az az este, még ha ezt nehezen is vallanám be. Szükségünk volt egymásra. Ilyen alapon pedig nem használtam ki, inkább csak megadtam mindkettőnknek, amire vágyott. Többet adott számmora az az egy alkalom, min az utóbbi időben bármi más.
- Biztos? Nem is vágytál rá kicsit se, hogy valaki a nőt lássa benned, igaz? - Mindjárt az is kiderül, hogy most nekem akar hazudni vagy saját magának, de akárhogy is nem fogom meggátolni benne, ha ezt akarja.
- Igazából az azt megelőző részre gondolok, amikor is nekem rád se szabadott volna néznem úgy, ahogy... De engedtél nekem és ez túl csábító volt. - Talán ez volt az oka az egésznek, az egyik oka. Vagy inkább az, hogy vele éreztem valamit. Valamit, amit már régen nem és még nem akartam elengedni.
- Mire akarsz kilyukadni? Azt akartad mondani, hogy ha szeretném a barátnőmet, akkor nem feküdtem volna le veled? Igazad van. Nem szeretem. Már nem. - Olyan könnyen és egyszerűen mondtam ki, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb és legnyilvánvalóbb dolga.
- Most viszont kell még egy ital... - Tápászkodtam fel nagy nehezen és indultam meg igen nagy behatárolhatatlan és instabil léptekkel az ajtó irányába.


©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime13.01.16 7:34

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Mégis mit mondhatnék neki? Ez a huszonkettes csapdája. Minek ismerjek be neki bármit is? Attól még semmi sem fog közöttünk változni. Megtörtént. Lefeküdtünk egymással. Akarta. Én is akartam. Ezen mit kell túlragozni? Persze ezt csak az teszi bonyolulttá, hogy tudtában voltam annak, hogy van barátnője, de mégis közre játszottam abban, hogy én legyek az a fél, akivel megcsalja.
- Csak szex volt, semmi több. - Mást kellett volna mondanom, de lelki szemeim előtt megjelent az a kép, amikor a hotelban voltunk... Alig pár perce azután, hogy megkapott hogyan viselkedett velem. Azt éreztette velem, hogy csak egy rongy vagyok, akit kedve szerint kidobhat, ha már ráunt. Tudom erős ez a példa, de akkor ezt éreztem. Úgy gázolt át rajtam, mint egy úthenger, úgy, ahogyan még soha senki.
- Oh, édesem. - Hangosan felsóhajtottam. - Bárki, aki rám néz az a nőt lássa bennem. - Lehetnék még ennél is nőiesebb? Tudom ez beképzeltnek hangzik, de mindig megfordulnak utánam a férfiak, eléggé dekoratív személyiség vagyok és tudom is, hogy hogyan kell használom az adottságaimat.
- Tiltott gyümölcs voltunk egymás számára, az pedig mindig édesebb... Egyszerűen csak erről volt szó. Azért akartuk egymást megkapni, mert nem lett volna szabad. - Főleg, hogy neki még barátnője is van és a szüleink most bútoroztak össze, mi pedig már sikeresen megtettük azt, amit sosem lett volna szabad.
- Talán ezt nem ártana vele is közölnöd. Ha nekem be tudtad ismerni, akkor neki miért nem? - Megmondanám én is a barátnőjének, mert végül is bűntudatom van az miatt, amit vele műveltünk, de inkább tartom a számat, mert nem akarom, hogy kiderüljön, ami kettőnk között történt.
- Szerintem már eleget ittál. - Léptem utána, elkaptam karjánál fogva, remélhetőleg megállásra bírtam.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime25.03.20 19:56



Lizbeth & Stephen

- Hagyjál... - Próbáltam meg ellökni magamtól, de nem hagyta magát, erősen megragadta a karomat, ezért visszafordultam és egészen közel húztam magamhoz szorosan tartva a karjaim között. - Talán hagynod kéne menni. Tudod, mostanában hibákat hibákra halmozok. - Bár nem vagyok túl stabil, de még megtudok tartani egy nőt, ha azt akarom, így nekitáncoltunk az ajtónak. Háttal nekitoltam, és nem eresztettem. Az meglehet, hogy többet ittam a kelleténél, de nem ezért jöttem és megígérhetem nem fogok okot adni rá, hogy újabb hibás döntést vághasson a fejemhez, ha egyáltalán valóban az volt.
- Még mindig azt akarod, hogy ne menjek? - Hajoltam hozzá egészen közel és láttam a szemeiből elveszni a korábbi határozott és magabiztos nőt. Számomra ez volt a válasz. Egyetlen pillantása többet elárult. Máris sokkal törékenyebbnek tűnt, labilisnak, ahogy ajkai lassan kinyíltak a pillanatnyi vágytól. Ez már önmagában elég lett volna, de a szemei még arra kérleltek, hogy ne csináljam ezt és most az egyszer a józannak csöppet sem mondható eszemre hallgattam még időben.
- Bocsáss meg, hogy zavartalak. Jó éjt, Lizbeth!  - Léptem tőle távolabb, majd további szavak nélkül kisétáltam követlen mellette az ajtón, egyenesen át a saját szobámba. Nem voltam fáradt és különbem sem hinném, hogy tudtam volna aludni, ezért kinyitottam a balkonra néző ajtót, és csak leültem a padlóra, nekitámaszkodva az ablaknak és bámultam az eget. Jól esett a friss levegő. Kezdett tisztulni a fejem, mindez viszont a fejemben lévő gondolatokról már nem mondhatóak el, azok nem változtak. Egyik percben akarom, vágyom arra a gyerekre Oliviával, még ha tisztában is vagyok vele, hogy ez közöttünk nem egy kapcsolat, de mégis sokkal több jó köt hozzá, mint a jövendőbeli feleségemhez, aki ha ezt megtudja, többé már nem lesz a jövendőbelim. A másik percben pedig már attól félek, hogy valamit idővel elfogok szúrni, mert mindig ez történik a magánéletemben. Valami folyton kisiklik.


:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime05.04.20 22:47

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Mikor részeg voltam, akkor nem hagyott magamra, de azóta már történt közöttünk néhány dolog... Olyan közel kerültünk egymáshoz, mint még soha, de azután hatalmas távolságot tartottunk egymástól. Nem szabadna egymás közelében lennünk. Ha vele vagyok, akkor nem vagyok más, mint egy nő, aki másik nő barátjára vágyik. Mellette szajhának érzem magam. Szeretője lettem, de csak egyetlen éjszakára, amikor mindketten engedtünk vágyainknak. Hatalmas hibát követtünk el, de mégis szeretnék ismét bűnbe esni vele, még akkor is, ha nem ezt a bánásmódot érdemlem.
Hosszú percekig meg sem mozdultam. Szinte már ledermedve álltam miközben próbáltam összerakni a kirakós darabjait. Végül rá kellett jönnöm, hogy semmit sem értek. Főleg Stephen viselkedésén nem tudok kiigazodni. Ha pedig válaszokat akarok kapni, akkor azokat csak egy helyen kereshetem. Erőt vettem magamon és megindultam, eszem ágában sem volt kopogni, úgy rontottam rá, hogy ideje sem lett volna kitessékelni.
- Ha képes leszel tőlem bocsánatot kérni a viselkedésedért, akkor talán meg is fogok neked bocsájtani. - Nem azért vagyok rá mérges, mert lefeküdtünk egymással, mert ahhoz is ketten kellettünk. Mindketten akartuk, szóval ebben én is hibás vagyok. Azért vagyok rá dühös, mert utána hozzám vágta, hogy olyan leszek, mint az anyám. Alig akartam elhinni, de leültem mellé a padlóra, nem akartam magára hagyni.
- Miért érdekelt, hogy milyen apa lennél? - Hihetetlen, hogy arra készülök, hogy lelkizek vele, miközben azt hittem, hogy a kettőnk között történtek után már egy szobába sem leszünk képesek lenni egymással. Miért kell, hogy minden ennyire bonyolult legyen? Jobb lett volna, ha sose költöztem volna be ebbe a házba. Most túl sok gondom van, de ha sose jövök ide, akkor ezek a gondok más problémái lennének. Ilyen az én szerencsém.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime05.04.20 23:58



Lizbeth & Stephen

Őszintén nem vártam, hogy utánam jött, ahogyan bántam vele, ahhoz viszonyítva meg főleg nem, nem érdemlem meg, hogy most itt legyen.
- Talán nem akarom, hogy megbocsáss. - Néztem rá fel egy  pillanatra. Nem hazudtam, akkor tenném, ha a bocsánatát kérném, de tényleg nem várom, sőt nem akarom, hogy megbocsásson. Ha most őszintén elmondanám mit gondolok valószínűleg azt mondaná, hogy ennek semmi értelme, de most úgy érzem szükségem van arra, hogy valaki bár utáljon és mindezt a képembe is mondj és ő megteszi. Így nem fogom azt mondani, hogy sajnálom.
- Miért téged kérdeztelek? Mert saját magamtól félek megkérdezni. - Oliviának ez fontos, így nekem is az. Mellettük akarok lenni, ezt már tudom, de mégse akarok egy napon a lányomtól vagy a fiamtól bocsánatot kérni, amiért sosem voltam jó apa. Tény, hogy még sosem gondolkodtam az apaságon, egészen addig, amíg Olivia be nem robogott hozzám azzal, hogy csináljunk gyereket. Ez nem csak egy projekt, amit sikeresen megvalósít az ember, de neki mégis hamarabb mondanám azt, hogy vájunk bele, mint bárki másnak.
- Tudod, jól is, hogy összetörted azt a képet, hamarosan már úgysem lesz szükség rá. - Mert ha ezt megtudja, azonnal ki fog dobni, amit egyáltalán nem bánok. Közöttünk ez sosem működött igazán, de megadom neki azt az örömöt, hogy jelenetet rendezzen, mert szarul bántam vele, akárcsak Liz-el. Már régen felbonthattam volna az eljegyzést, így utólag visszagondolva magam sem tudom kit akartam becsapni a látszattal. Egyszerűen csak, ez az, ami még hiányzik az életemből és azt hittem elég, ha őt magam mellett tartom, talán még azt is elhittem, hogy szeret, lehet így is van, nem tudom és ha elhiszem, hogy tökéletes minden, akkor az is lesz.
- Akár mind összetörheted dühödben. - Úgysem számít. Úgy kezeltem a magánéletem, akár a karrierem, felépítettem és mindent jól elbasztam.


:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime06.04.20 13:27

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Valami nagyon nincs rendben. Nem mondhatnám, hogy ismerem, mert az elég túlzás lenne a részemről, attól, hogy lefekszel valakivel még nem feltétlen jelenti azt, hogy ismered is az illetőt, mármint nem olyan, mintha idegen lenne, de nem ismertem még ki teljesen. Viszont ennyi ismeretség után is tudom, hogy valami baj van. Különösen viselkedik és lássuk be, hogy ez a Stephen már nem olyan, amilyen a kapcsolatunk legelején volt. Akkor még jobban érdeklődött irántam, de úgy tűnik, hogy már unalmas vagyok számára. Megkapta tőlem azt, amit szeretett volna és ennyi. Hibáztathatnám, de mindketten hibásak vagyunk ebben.
- Miért nem? - Jelen pillanatban a mi kapcsolatunk szerintem több, mint bonyolult. Egy bocsánat kérés azért jól esett volna. Nem azt mondom, hogy akkor tiszta lappal kezdhettük volna mindent előlről, de azért talán számított volna valamit. Tényleg számitana? Az is lehet, hogy csak én akarom azt hinni.
- Nem fogok semmit sem összetörni. - Az első találkozásunk alkalmával is csak véletlen törtem össze a közös képük keretjét. Megijedtem és elejtettem. Ennyi. Most viszont teljesen összezavar. Már miért törném össze mindet dühömbe? Őszintén már nem is vagyok rá dühös. Inkább csak csalódtam, főleg magamban. Nem is értem, hogy miért feltételezhettem azt, hogy akár több is lehetne közöttünk... Csak szex volt, se több, se kevesebb.
- Teljesen összezavarsz. Először jössz azzal, hogy belőled milyen apa válna... Aztán pedig azzal, hogy nem lesz szükség a barátnőddel közös képekre. - Ezt meg mégis hogyan kellene értelmeznem? Jó lenne, ha segítene, mert lassan már semmit sem értek. Pedig szerintem nem is ivott még annyit, hogy butaságokat beszéljen. Akkor mégis miért érzem úgy, hogy ezzel azt akarja mondani, hogy vége a kapcsolatuknak? Ezt vajon egyedül döntötte el? Egyáltalán vége van már, vagy csak Stephen akarna véget vetni neki? Mégis miért?
- Elmondanád végre, hogy mit vársz tőlem? - Vajon miért gondolja úgy, hogy majd én tudni fogom a kérdéseire a választ? Főleg így, hogy semmi konkrétat nem tudok még.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime07.04.20 0:42



Lizbeth & Stephen

- Mi van akkor, ha mindvégig azt akartam, hogy megutálj? Ha végig az volt a célom, hogy valaki végre meggyűlöljön azért, aki vagyok. - Sikeres vagyok, jó állásom van, karrierem, és mint azt a mellékelt ábra is mutatja bármikor vehetek magamnak egy kedves menyasszonyt, aki nem lát a saját szemétől és képes volna családot alapítani velem, mindössze miért? Az anyagi háttérér, a biztonságért? Mert a mi kis családunkról lehetne mintázni az amerikai álom fogalmát, ahol gyerekek szaladgálnak, én későig dolgozom, a feleségem pedig odahaza vár? Jól hangzik. Túl jól. A valóság azon nem ez. Meglenne az elit esküvők elitje, utána két éven belül egymásra unnánk, oké, előbb talán egy gyereket még összehoznánk, már hétvégeken is bejárnék dolgozni, mégis én lennék a pocsék férj, de mindeközben próbálnék jó apa is lenne, aki minden este bemegy csendesen a gyerekszobába halk léptekkel, hogy jó éjt puszit nyomjon az alvó kölyök homlokára. Idilli, nem igaz?
- Már választ adtál mindenre és köszönöm. - Bocsánatot nem kérhetek, mert az ellenkezne mindazzal, amit gondolok, úgy pedig mi értelme, még őt se csapnám be vele, de megköszönni dolgokat képes vagyok, ha másért nem is, akkor legyen ez azért, hogy meghallgatott, őszintén azt hittem ki fog rúgni a szobájából, szóval ez már így több is, mint amire számíthattam volna.
- Késő van, menj nyugodtan aludni, én elleszek itt még egy ideig. - Valahogy csöppet sem vagyok most álmos, a friss levegőn pedig szép lassan magamhoz térek. Újra tudok gondolkodni és azt hiszem kezdem megérteni a dolgokat és tudni a válaszokat. Ha nem az éjszaka közepén járnánk azt sem tartom kizártnak, hogy felhívnám, nem, nem, most azonnal felpattannék, kocsiba ülnék, hogy beszélhessek Liv-vel, aki valószínűleg közölné, hogy részeg vagyok, az is vagyok és, hogy most csak az alkohol beszél belőlem, ez nem igaz, de kétlem, hogy ha felállnék innen, mondom ha, szóval ha felállnék innen egyenesen eltudnék sétálni, akár az ágyamig is.


:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime08.04.20 0:26

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



- Pont engem szemeltél ki erre a szerepre? - Miért akarja azt, hogy utáljam? Komolyan mondom, hogy én már semmit sem értek. A mi kapcsolatunk mindig is túlzottan bonyolult volt, de Stephen... Még inkább bonyolultabbá teszi. Mennyire egyszerűbb volt minden, mikor még azon bosszankodtam, hogy pofátlanul bámulja a dekoltázsomat. Azóta viszont Stephen nagyon, de nagyon különösen viselkedik. Ez most még rosszabb. Még annál is rosszabb, mikor olyan durván bánt velem.
- Nagyon egyszerű lenne csak úgy kisétálni az ajtón... De valamiért képtelen vagyok rá. - Nem érzem helyesnek azt, hogy magára hagyjam, még a végén tovább inna és ki tudja, hogy mit művelne részegen. Nem azt mondom ezzel, hogy fontos nekem és aggódok érte, de biztosra akarok menni, hogy megéli a holnapot. Ennyit igazán megtehetek érte. Stephen is megtette ezt értem. Ott volt mellettem mikor piásan rossz passzban voltam.
- Miért nem mondod el, hogy mi bajod van? Biztosan pocsék lehet neked... Mindened megvan. - Gazdag és sikeres. Jó állása van, sőt nagyon is ért ahhoz, amit csinál. Egyedül csak a magánéletében van némi zökkenő, de azt is csak saját magának köszönheti. Vanessa sosem az a nő volt az életében, aki hozzá váló lenne. Ha egészen más körülmények között találkoztunk volna... Talán még szerethettük is volna egymást. Jóban és rosszban és az a bizonyos gyűrű is az én ujjamra került volna.
- Az van, hogy addig nem fogok kimenni a szobádból, ameddig ágyba nem kerülsz. - Fene se tudja, hogy miért akarom ennyire ráerőltetni az akaratomat, de ha nagyon kiakadna és elhordana mindennek, akkor biztosan lelépnék. Nagyon rossz passzban van és most nekem nagyon úgy tűnik, hogy szüksége van valakire. Habár az is lehet, hogy nem pont én vagyok erre a megfelelő személy, de azt hiszem, hogy jelen helyzetben nem túl sok jelentkező közül válogathat.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime08.04.20 12:37



Lizbeth & Stephen

- Úgy fest, még okot is adtam rá, nem is egyszer, mégsem megy, az egyetlen akitől elvárható lenne, hogy rám se tudjon nézni, most itt ül. Tudod ez miért lehet? - Hát én sem. Bántottam, azt hiszem minden elképzelhető és létező módon, ahogyan csak egy nőt lehetséges. Persze amiatt bocsánatot kérhetnénk, hogy ez nem volt mindig szándékos, sokszor csak dühös voltam, Liz pedig egyszerűen csak kéznél volt, rosszkor, rossz helyen, azt hiszem így mondják. Nem rá voltam dühös, szimplán csak közel volt, én pedig nem gondolkodtam. De az Ő vérében még csak alkohol sincs most, a józan esze azt diktálhatná, hogy fusson, rohanjon, minél messzebbre tőlem.
- Te mindenkivel törődsz, akit utálnod kéne? Nehéz lehet az életed... - Ilyen az én formám. Az egyetlen nő, akitől azt várnám, hogy szívből megvessen, elkezd törődni velem. Létezik erre reális magyarázat?
- Hát ez igazán... őszinte volt. - Alakul, végre valamit a fejemhez vág, meg sem próbálok visszaütni szavakkal, minek, hiszen igaza van. Mindenem megvan, amire csak egy ember vágyhatna, talán még több is, sőt egészen biztos, hogy több is. Legalábbis kétlem, hogy Lizbeth anyja kivárná az örökséget, csak jól megszedi magát, aztán a válóper során még legombolja amennyit csak lehet, utána sayonara.
- Ezen könnyen segíthetünk. - Jó, annyira azért mégse, vagyis azt mindjárt meglássuk. Nagy nehezen felálltam, előbb kivártam, hogy meg is tudok-e állni két lábon, miután ez megvolt, fogtam az üveget, majd hanyatt vetettem magam az ágyamon.
- Látod? Az ágyban vagyok. - Tártam szét mindkét karom mosolyogva immár a párnák között feküdve.
- Elárulnád most mit művelsz? - Pislogtam meglepetten, mikor láttam, hogy az ágy előtt kibújik a cipőjéből, majd felmászik hozzám az ágyra. Jesszusom, itt lett volna a tökéletes alkalom, hogy ismételjen valamit a fejemhez vágjon, majd diadalmasan kisétáljon, erre mit tesz, itt van velem az ágyban. Hát ez hosszú estének bizonyul.

:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime09.04.20 1:11

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



- Mert már fel sem tűnik nekem? - Stephen nem ismer. Valójában mit tud rólam? Szerintem semmit se. Mindig azt ismételgeti, hogy olyan hozományvadász leszek, mint az anyám, pedig fogalma sincs arról, hogy eddig mások miatt mennyi szenvedésből állt az életem. Valószínűleg nem is fogom beavatni, túl személyes és tényleg nem kell erről tudnia. Túl sokszor költöztünk és mindig mindent kezdhettem előlről és néha nem a legjobb döntéseket hoztam. Ahogy a vele való szenvedélyes szex sem sorolható a legjobb döntéseim közé.
- Ha tudnád mennyire. - Ezen el is nevettem magam, de inkább csak kínomban. Elvégre nagyon is közel áll a valósághoz.
- Nagyon ügyes vagy. - Sőt, még meg is tapsoltam, hogy érezze a törődést. Egy élmény volt látni, hogy elbátorkált az ágyig. Itt lett volna a megfelelő alkalom, hogy távozzak a saját szobámba, de az túl egyszerű is lenne. Úgy tűnik, hogy szeretem a dolgokat túlbonyolítani.
- Maradok addig, míg meg nem győződök arról, hogy bele nem fulladsz a saját hányásodba. - Közöltem vele miután elfoglaltam az ágy másik felét. Még sosem voltam az ágyában és most egészen különös érzés fogott el. Azt hittem, hogy ha egyszer itt fogok kikötni vele, akkor egészen mást fogunk csinálni.
- Vagy addig ameddig el nem alszol és biztos leszek abban, hogy nem iszol többet és még véletlenül se művelsz részegen semmi olyat, amit holnapra megbánnál. - Kinek van a legjobb mostoha tesója? Oké, mi sosem leszünk igazán azok, de ettől még nem halok bele, ha ma vigyázok rá.
- Nyugi, nem terveztem, hogy kihasználom az ittas állapotodat. - Egy ágyban vagyunk, de ennyi és nem több. Nem fogok már vele semmi intimet művelni. Azt pedig nem hinném, hogy Stephen most kikezdene velem, de ha tévednék, akkor majd szépen visszautasítom. Ennyi.  

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime10.04.20 21:29



Lizbeth & Stephen

- Ha azt tervezném, hogy úgy leiszom magam, hogy belefulladjak a saját hányásomba, elhiheted azt úgy csinálnám, hogy senki ne lássa és senki se tudjon róla. - Meglehet kissé drasztikusan hangozhatott, de ez van. Bár nincsenek öngyilkos hajlamaim, de ha lennének gondoskodnék róla, hogy még véletlenül se érjenek oda időben, legyek bárhol is. Milyen nevetséges is lenne... Szinte már látom  lapokban, a gazdag ficsúr végett vetett életének, vajon mi vezette rá?
- Ez vicces. Sokkal valószínűbb, hogy akkor fogok valami olyasmit tenni, amit holnap megbánnék, ha itt maradsz... velem. - Tartottam kis szünetet. - Vagy ettől nem félsz? - Fordultam felé egy pillanatra, meglepne, ha erre nem is gondolt volna, plusz felvetne kérdéseket. Talán azért nem fordult meg a fejébe, mert nem zavarná, vagy mert nem tartja valószínűnek, hogy bármivel is próbálkoznék. Én mindenesetre nem volnék olyan biztos ebben.
- Nincs ezen mit kihasználni. Részeg vagyok. Attól szerinted nem tudom mit csinálok? Olyat nem tudnék tenni veled, hogy ne tudjam mit művelek. - Ezt veheti jóként, vagy rosszként, rá bízom. Igazából arra szerettem volna kilyukadni, hogy annyi alkohol nem tud lenni a szervezetemben, ami olyan hatással lenne rám, hogy olyasmit tegyek, amit másnap megbánnék, és itt nem a szexre gondolok elsőként, különben sem a szex volt az, amivel leginkább bántottam.
- De, hogy nyugodt legyél... Ennyivel tartozom neked. - Tettem le az üveget az éjjeli szekrényre, majd lejjebb csúsztam a párnákon. - Jó éjt Lizbeth, látod? Alszom. - A hatás kedvéért be is hunytam mindkét szemem, mélyeket kezdtem szuszogni, de aztán csak elmosolyodtam még mindig behunyt szempárral.
- Itt is maradsz? Engem nem zavar, csak kérdem. - Éreztem már úgy, hogy túl messze van a szomszéd szoba, szóval én megértem, csakhogy Lizbeth szín józan, így meglepne, ha mégis inkább velem maradna, a pizsivel kicsit gondban lennénk, de már amúgy is láttam mindent.

:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime12.04.20 13:23

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.



Maradjunk inkább annyiban, hogy ma este senki sem fog hányni. Nem is bírná a gyomrom, ha előttem adná ki magából a gyomortartalmát, attól pedig egyenesen ki is borulnék, hogy ha véletlenül úgy sikerülne, hogy rám is kerüljön belőle.
- Félnem kellene? - Hiányzik az a pezsgés, ami régen körülvett minket. Az a sok ki nem mondott szó, a suttogások és persze a titkos pillantások. Régebben úgy nézett rám, mint aki tényleg képes lenne levetkőztetni a szemével és engem teljesen zavarba is tudott ezzel hozni, pláne akkor, ha mindezt nyilvános helyen tette meg velem. Talán még mindig ez jellemezné a kapcsolatunkat, ha nem adtam volna be a derekemat neki olyan hamar. Mára már biztosan csak úgy gondol rám, mint egy megunt játékszerre.
- Szerinted mennyire találhatok izgatónak egy részeg férfit? Főleg úgy, hogy én teljesen józan vagyok. - Hiába fekszem mellette az ágyában, még csak nem is gondoltam arra, hogy bármi is történhetne közöttünk. Mindössze tényleg csak meg akarom várni, hogy végre elaludjon, hogy aztán vissza térhessek a saját szobámba. Szóval nincs olyan elvetemült tervem vele kapcsolatban, hogy egy pillanat leforgása alatt minden ruhámtól megválok és rámászok.
Felé fordulva az oldalamra feküdtem, kezemmel támasztottam fejemet és néztem a remek műsort, amit Stephen leművelt előttem. Ha már ennyi színészi tehetség szorult belé, akkor már azt hiszem, hogy pályát tévesztett, de engem nem tudott megtéveszteni.
- Egészen addig fogok itt maradni, ameddig el nem alszol. - Csak viselkedjen jól és engedelmeskedjen. Mindkettőnknek az lesz a legjobb, ha minél hamarabb elalszik.
- Aztán holnap reggel úgy teszünk, mintha ez a mai meg sem történt volna. Legalább a színleléshez értünk. - Talán mások betegesnek találnák a kapcsolatunkat, és biztosan a külső szemlélők nem is értenék, hogy miért maradok most vele, hiszen minden okom meglenne arra, hogy minél távolabb akarjam tudni magam tőle.  

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime12.04.20 18:27



Lizbeth & Stephen

- Szerinted mennyire akartalak én ma izgalomba hozni? Tapasztalhattad már, hogy ennél azért jobb vagyok benne, esetleg meg se próbáltam, azért van ez így, de nyugodtan ringasd csak magad valami másban, nem bánom. - Most valahogy nem tud érdekelni, kivételesen nem voltak hátsó szándékaim, amikor is bekopogtattam hozzá. Tudom, hogy részeg vagyok, sőt az inkább finom kifejezés, szóval elhiszem, hogy ma nem csúszott le a bugyi róla a viselkedésemtől, de ha picikét visszapörgetjük az eseményeket nem is olyan régen az a bugyi még nekem könyörgött, hogy vegyem le, szóval akkor most ki a lekezelő? De gondolom megérdemlem és most semmi kedvem ez ellen harcba szállni, élvezze csak ki a látványt.
- Úgy nem lehet aludni, ha fecsegsz közben. - Rántottam magunkra a takarót. Nos, ha eddig nem sétált ki, akkor most már itt marad reggelig, vagy majd kioson, miután elalszom, nekem teljesen mindegy, nem igazán zavar a jelenléte, az se, ha inkább távozik, nem fogom marasztalni.
- Ssshhh... - És már helyezkedtem is az oldalamra. Bízzunk benne, már ha velem alszik, hogy nem fogom az éjszaka közepén felébredve hirtelen azt hinni, hogy Vanessa az és nem fogom átölelni, vagy magamhoz húzni, de ha mégis majd reggel kimagyarázom, bár az utóbbi időben nm igazán szoktunk összebújva aludni, leginkább ő telepszik rám, miután már nem tudok tiltakozni, csak hagyjon aludni. Így még engem is meglepne, ha bármit is csinálnék vele álmomban vagy félálomban. Maximum a takarót húzhatom le róla, vagy gyűrhetem be magam alá, ahogy forgolódom, bár az is elég nagy. Teljesen olyan lesz, mint egy szokványos éjjel a kicsi húgommal, cak jobb családoknál nem szokás előtte megdugni a húgicát, de ez felénk már csak ilyen. Ami családunk azt hiszem sosem lesz szokványos. Nézzünk csak engem, jegyben járok valakivel és a leszbikus barátomnak akarok gyereket csinálni, ez ugye teljesen rendben van?

:copyright:

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen "The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday." - Liz & Stephen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Stephen & Liz
» I'm Yours - Stephen & Liv
» Stephen & Liz ~ champagne
» Stephen & Liz ~ morning
» Stephen O'Connell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: O'Connell villa-