welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Laurence Samuel Small  Vote_lcapLaurence Samuel Small  Voting_barLaurence Samuel Small  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Laurence Samuel Small

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Laurence Samuel Small Laurence Samuel Small  I_icon_minitime16.01.16 21:31

Laurence Samuel Small


Név: Laurence Samuel Small
Becenév: Laurence, Sammy
Születése hely, idő: 1975.február.2, Des Moines, Iowa
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály  
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Jim Root

Ki vagyok én...?!

Ha rám nézel, kedveském egy baszom magas srácot fogsz látni. Ó, hogy zavar a káromkodásom? Szokj hozzá! Mindig káromkodok, csúnya szokás és csak ritkán tartom vissza. Zenész vagyok, több évig voltam összezárva egy csomó pöcsfejjel, szóval jó okom van káromkodni. Annyira szokásos nálam, mint lefeküdni aludni, hehe. Na szóval, marha nagy cula vagyok. Minimum két métert sikerült elérnem. Világos barna hajam van, a mai "nagyon férfias" hajviseletet hordom csak elég hosszúra meghagyva. Ehhez persze társul még egy tekintélyes szakáll is. A szemeim világos zöldek, mint amilyen volt régen is. Ez tudtommal nem változik. Ruhaként mindig sportcipőt, farmert és inget hordok. Mindig is ilyet hordtam mióta az eszem tudom. Ami a viselkedésemet illeti, hogy maga után kivetni valókat, mert mint mondtam imádok káromkodni. Alapvetően kedves vagyok és vicces, vagy legalább is szeretném azt hinni, a szövegeimen legalább is szoktak mosolyogni az emberek.

Életem, létem, világom

Kezdeném azzal, hogy marha jó családba születtem. Tényleg elképesztően fasza volt és máig az. Egyszóval imádom a rokonaim. Mind lököttek a maguk módján. Szóval gyerekkorom Iowába kezdődött, de két éves koromba el is költöztünk onnan mert megszületett a húgom. Nem miatta volt, csak a szüleim jobb állást kaptak. Apám zenetanár volt, anyám pedig egy zeneboltban eladó. Marhára csíptem mindkettőjük melóját mert majdnem minden szülinapomra valami király cuccot kaptam. Például harmadik osztályba kaptam egy nagyon menő neonzöld gitárt. Karácsony előtt mindenki bevitte az ajándékot, amit kapott. Na, amikor én bejöttem, csaptam olyan zajt, hogy a tanárnő egy csengő maflást lekevert. Pedig én csak a "Smoke On The Water"-t játszottam le. És milyen királyul hangzott! Erre az a fapicsa rikácsolva kihúzta az erősítőt és még le is baszott.
Aztán később kaptam egy dobot, úgy hatodikosként, de ahhoz lószar érzékem nem volt. Ellenben a húgommal aki viszont jól nyomta csak azt hallottad az én TAM-TAM-TAM szerű tompa püfölésem mellett, hogy Tarararararam! Na ezt jól megfogalmaztam, mi? Hehe!
Aztán elkezdődött a középsuli és én szépen búcsút intettem az otthoni levegőtől. Nem mintha nem szerettem volna ott lenni, de elakartam szakadni, hogy a magam világát éljem. Koleszos lettem és két pöcsfejjel kerültem össze. Az egyik egy balfasz volt aki állandóan azt a rohadt Mamma Mia szerű szarságot énekelte, a másik meg valami díszbuzi volt. Gondolhatjátok, hogy néztek mikor beállítottam a már akkor is 190 centimmel, meg a derékig érő éppen szőke hajammal. Elsőre azt hihették, hogy valami debella csaj érkezett a szobájukba. Aztán egy rövid "helló" elég volt ahhoz, hogy rájöjjenek: másra kell hegyezni a pöcsüket.
Summa-summárum, el voltam az iskolába. Nem sok emberrel haverkodtam, nem voltam rossz gyerek, a tanulmányom is úgy ahogy elment. Végül egy csapat KISS rajongó sráccal összebarátkoztam úgy a fél év második hetében. Először csak dumáltam velük majd párszor átjártam hozzájuk. Mivel a saját gitáromat otthon hagytam a biztonság kedvéért, az egyik csávó felajánlotta a sajátját nekem.
Mike Brochasternek hívták, a későbbi bandánk énekese. Aztán ott volt mellette a pattanásos képű. lófogú haverja, Shawn Domerio. Belőle lett a dobosunk.
Persze akkoriban nem volt semmi nagy ötletünk, hogy zenészek leszünk, de azért jó pofa dolog volt mikor mindhárman utánozva Gene Simmons rekedt hangját, elkezdtük a "Dr.Love"-ot énekelni. Az egyik ilyen alkalommal volt, hogy hirtelen valaki bekopogtatott az ajtón. Mikor kinyitottuk egy bazinagy orr volt az első amit észrevettünk. Komolyan az a szar akkora volt, hogy a Buckingham palota bejáratának kilincsének elment volna. Aztán csatlakozott nemsokára hozzá a gazdája, egy sötétvörös hajú csávó egy méretes bassz gitárral. Se szó, se beszéd befurakodott és elkezdett gitározni a zenére.
Ő volt Dorian McAlwoy a basszgitárosunk.
Ezek után gondolhatjátok mi lett, de tévedtek. Egy ideig barátok voltunk, majd szép lassan szétszéledtünk. Igazából csak a zene miatt bírtuk egymást. Alapjáraton egyikünk se volt oda a másikért. Shawn állandóan betépett ami miatt egy vigyori faszkalap volt, Mikenak barátnője lett és leszart minket. Egyedül Doriannal maradtam jóba, de aztán el kellett hagynom a sulit mert beütött a kaki.
Volt egy Scotty nevű srác aki nagyon szerete bárkit basztatni. Na sikerült neki sikerült elérni, hogy megszívja.
Ugyanis belenyírt a hajamba.
Én pedig az ő pofájába. A kezében lévő ollóval. Pontosabban kimetszettem a füléből egy darabot. Ezek után az volt a csoda, hogy csak kirúgtak a suliból és nem lett rendőrségi ügy.
Ezek után hazamentem és a sulit ott hagyva, melózni kezdtem. Nem voltak túl jó munkák. Mosogatóstól elkezdve a pizza futárig minden szar voltam.
Aztán eljött a kitörés!
22 évesen anyám hangszerboltjában voltam karbantartó, mikor egyik nap régi KISS-es haverjaim meglátogattak. Mint kiderült akkor már rég zenéltek, a kirúgatásom után nem sokkal csináltak egy kis bandát. Először kocsmákba léptek fel majd kisebb rendezvényeken. Mivel Mikenak nehéz volt énekelni és gitározni, ezért eljöttek értem.
Nem tököltem sokat, másnap egy utazótáskával a hátamon mentem velük. Csak két nap múlva jutott eszembe, hogy előbb felkéne mondanom.
Mikor bekerültem, határozottan banda volt ahova jöttem. Profik voltak, én pedig hülyének éreztem magam. Nem voltam elveszett, de őszintén bevallom: egy számukat nem hallottam előtte.
De végül belejöttem. Meg volt a banda varázsa, Dorian mellett király volt feszíteni, még ha 30 centivel magasabb is voltam.
Tíz csodás év! És egy csettintés kell, hogy mind ez eltűnjön. Hogyan?
Nem kell más, mint egy Ford Mustang és egy Toyota Supra találkozása. Utóbbiban én ültem, mint sofőr. A Mustangba pedig egy Sharon nevű drogos picsa. Be volt kokózva és gondolta jó ötlet, ha 120-al belehajt a Suprámba. Eredmény az én részemről: a becsatolt öv megmentett. A légzsák viszont nem nyílt ki, így sikerült a szélvédőt betalálnom. Aztán becsúsztam egy árokba, úgyhogy további három borda törés, jobb kezemen nyílt törés, a jobb bokám kificamodott. Továbbá a kimentésem során a nyakam megrándult. De tök mindegy, mert az utolsó dolog az két fényszóró volt amit láttam.
Aztán három hét kiesett.
Ellentétben Sharonnal.
Ő kirepült a szélvédőn és miután az én kocsim tetejét végignyalta a hülye fejével, a betonon is még csúszott pár métert, de addigra egy ép arcvonása nem maradt és a rendőr szerint, akivel később beszéltem, nem győzték összekaparni a vonásait.
Nem sajnálom.
Mikor felkelltem három dolog zavart, de az első kettő nem volt nagy ügy. Először is szomjas voltam, másodjára csövek lógtak ki a kezemből, harmadjára...
Na igen...
Tök kopasz voltam. 14 év munkának búcsút intettem. A fejtetőm és a homlokom tele volt hegekkel, amiknek köszönhetően megkellett szabadulni a hajzuhatagomtól. Szerintem nem kellett volna az összeset eltűntetni, de ők rávették magukat e tettre.
Nem kis dolog volt felépülni. És nem is lett minden a régi. Azóta sántítok és nem megy már olyan gyorsan a gitározás, bár még mindig fasza vagyok, hehe. De komolyra fordítva a szót, ott hagytam a bandát. A baleset után egészségileg semmi kedvem nem volt velük tartani, így szép csendbe és megtartva a barátságot velük, leléptem. Azóta beugrós ex-bandatagként ott vagyok.
Ami a séróm illet már nem lett újra derékig érő. De most olyan amilyen és meg kell, hogy valljam: bejön. Meg persze a hozzálévő viking szakáll. Amíg ki voltam ütve egy kevéske szakállat növesztettem, ami eddig sose volt. Bejött. Azóta ilyen.
Szóval csak azzal búcsúznék, hogy marha boldog vagyok, hogy élek és élem a nyugdíjas rock sztárok életét. Ami persze nem rossz, de negyven évesként persze még korai is.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Laurence Samuel Small Laurence Samuel Small  I_icon_minitime17.01.16 21:54




Kedves Laurence!

Én pedig akkor azzal kezdeném, hogy üdvözöllek az oldalon. Engem máris megvettél a szóhasználattal, mivel minden rendben volt, sőt bőven volt mit olvasnom, nem is maradt más hátra, mint elfogadnom a lapodat. Kérlek foglalj avit, ha még nem foglaltál és irány a játéktér.  Wink      
   
   

Lyna

Vissza az elejére Go down

Laurence Samuel Small

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Samuel Darrowney
» Arthur Samuel Thorel
» Jonathan Samuel Wolf - The Bad Wolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-