welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Star Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_lcapStar Moment Karaoké bár - Page 2 Voting_barStar Moment Karaoké bár - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Star Moment Karaoké bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime29.05.19 19:56

Fel sem fogok, hogy mi történik pillanatok alatt. Azt hallottam, ahogy Chelsea rászól Owen-re, de ő nem akarja egyáltalán abbahagyni az ütéseket. Örökké valóságnak tűnt, mire leszedték rólam és tényleg azt hittem, hogy ájulásig vagy halálig fog ütni. Eléggé fáj a fejem, de lehet erre az alkohol mennyiség is rátesz, amennyit ittam.
Felsegítettek és leültettek, majd a kezembe nyomtak egy pohár vizet, amihez semmi kedvem. Chelsea kérdését nem nagyon értem, hogyne fájna. Az lenne a csoda, ha nem sajogna mindenem.
- Persze, hogy fáj, ez az állat elég erősen tud ütni. Nem hiszem el, hogy kavartál egy ilyen erőszakos vadbarommal. - Még mindig alig tudom elhinni, hogy volt kettőjük közt valami. Nem hiszem, hogy csak úgy kitalálta, hogy most szerelmes Chelseabe, ha nem történt semmit köztük. Mindegy is, ő úgysem lehet az enyém, bár pont ezért nem értem, hogy miért kaptam én.
Mivel nagyon nem tudok merre menni, meg nem is akarok, így természetesen maradok a széken. Kicsit félek attól, amire készül, főleg amiket látok a kezeiben.
- És szerinted? - Nézem a szemeibe, akarom tudni, hogy ő hogy van ezzel. Már megérte, ha neki is bejön. Elvégre miatta szereztem a monoklit. Elég gyorsan közeledik a fertőtlenítővel, így csak felemelem a kezemet, amolyan védekezés célból.
- Ahh, rám ne kend! Nem kell fertőtlenítés! - Húzom el a fejemet is, jobban örülnék, ha nem találna ki ilyen hülyeségeket. Már csak az kéne, hogy még jobban fájjon a sebem. Inkább felé nyújtom a pohár vizet, mert nem kell, nem vagyok szomjas. Igazából egy fájdalomcsillapítót jobban elfogadnék, de mivel ittam gondolom ezért nem merült ez fel senkiben.
- Sajnálom, elrontottam a bulit. - Húzom el a számat, ahogy őszintén ránézek. Nem így kellett volna ennek végződnie.
- Legközelebb moziba hívlak. - Egy apró mosolyt erőltetek az arcomra, bár nem tart sokáig mert eléggé húzza a seb a szemem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime01.06.19 14:14


Alex & Chels



 
Most legszívesebben bevágtam volna, hogy tőlem is kaphat egyet, ha nagyon szeretne, aztán mégis visszaszívtam, mert én erre is képes vagyok. - Erre most mit vársz, mint mondjak? Már mondtam, hogy sajnálom... - Őszintén sajnálom, nem játszom megy ilyesmi, más különben már rég leléptem volna, mondjuk azzal az erőszakos vadbarommal. Az kicsit sem zavar vagy érdekel, hogy milyen jelzőkkel illeti, én a jó előbb egy orangutánhoz hasonlítottam, és mint az kiderült, nem is tévedtem, csakhogy ezzel a kijelentésével már inkább engem minősít, ami meg már nagyon is érdekel.
- Majd megmondom, ha nyugton maradsz. - Vontam meg a vállam egy sunyi kis vigyorral. Ennyiből azért már sejtheti, hogy mit is gondolok, de most nem az számít, hogy én mit gondolok, hanem hogy elég szépen helyben hagyták, amiről én tehetek, szóval az a legkevesebb, hogy megpróbálok legalább most rendes lenni, értékelhetné, nem kell mindjárt bunkózni, hogy milyen alakokkal kavarok vagy kavartam.
- Mi?! Dehogynem kell! Na, ne legyél már puhány, vedd el a kezed. - Most komolyan ezt fogjuk játszani? Mint a kicsi gyerekkel, amikor etetni akarják? Játszunk, repül a, repül a, repül fertőtlenítő kendőt, vagy mi? Bár én nem megetetni akarom vele, csak az arcára kenni. - Jobban hisztizel, mint egy két éves, aki nem akar sárgarépapürét enni. Ne csináld, engedd már! - Igen, fájni fog, igaz nekem még sosem mostak be, de azért estem már el gyerekként, pont így ellenkeztem, csak hangosabban, és azt hiszem rúgtam és haraptam is, szóval megtudom érteni, de már felnőttek vagyunk.
- A buli már akkor elvolt rontva, amikor ez a vadbarom betette a lábát ide. - Vagyis Alex végképp nem tehet semmiről, és ha valakinek bocsánatot is kell kérnie, akkor az én vagyok.
- Majd ha nem leszel ilyen puding, akkor megengedem. - Talán nem kellene tovább zrikálnom, de hátha így tudok rá hatni, vaaagy esetleg, elküld a fenébe, az is elég sanszos, bár azért kétlem, ha már moziba akar vinni.

klikk




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime01.06.19 15:01

Kicsit bosszant, hogy nem válaszol, de valószínűleg csak azért vagyok ennyire érzékeny, mert fájdalmaim vannak. Máskor sosem lennék bunkó, főleg nem azzal a csajjal, aki nagyon is bejön.
- Nem vagyok puhány, csak nincs szükségem rá. - Tolom el a kezét, most egyáltalán nincs hangulatom ahhoz, hogy hozzám érjen. Főleg nem fertőtlenítővel. Így is majd szétesik a fejem és azon gondolkozok, hogy inkább haza megyek kicsit pihenni.
- Fúj. Nem is létezik olyan, hogy sárgarépapüré. - Húzom el a számat, még bele gondolni is rossz, hogy miket ki nem találnak a babáknak. Amúgy is sértő rám nézve, amit mond, mert pontosan érzem, hogy most mit is akarok és abban nem szerepel a fertőtlenítés.
- Legközelebb, ha meglátjuk őt, akkor átmegyünk máshova. - Rántom meg a vállaimat, bár remélem, hogy többet nem sikerül összefutnunk vele. Az egy beteg állat és ez már túlzás, amit csinált. Sosem fajulnék odáig, hogy valaki azért bántsak, mert féltékeny vagyok.
- Nem vagyok puding, csak szétesik a fejem és szédülök. Tudod, nem vagyok valami jól. Te meg ahelyett, hogy adnál időt még nagyobb fájdalmat akarsz okozni. - Nézek lefelé, mert eléggé rosszul vagyok és nagyon is sok minden megfordult már a fejemben. Haza nem biztos, hogy akarok menni, mert amennyire szétesik a fejem, a szüleim ebben nem segítenének egyáltalán.
- Én azt hiszem haza megyek. - Felállok nagy nehezen a székről, talán mégis csak szükségem van arra a pohár vizre. Elveszem a pultról és mielőtt bárhova is indulhatnék beleiszok. Nem is gondoltam, hogy ennyire jól fog esni és ennyire szomjas vagyok. Egyből meg is ittam az egészet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime01.06.19 15:44


Alex & Chels



 
- Akkor szenvedj, bánom is én! - Adtam fel a dolgot, legszívesebben ahelyett, hogy próbálnám ráerőltetni, hogy engedje, hogy segítsek, inkább jó alaposan fenékbe rúgnám, aztán csessze meg! Elvégre, én ehhez amúgy sem értek, csak ahhoz hogyan kavarjak vadbarmokkal, nem mellesleg egy barom most is itt áll, vagyis épp ül előttem, szóval ezt inkább ne is vesézzük tovább.
- Persze, rendben van. Menj csak. - Nem állt szándékomban útját állni vagy megakadályozni ebben, így szépen körbefont karral végignéztem, ahogy nagy nehezen feláll a székről és stabilan két lábon is marad, bár hogy mennyire stabilan, arra nem fogadnék, és megindul a kijárat felé. Lassú léptekkel haladtam utána, egyrészt mert látni akartam ezt mégis hogyan képzelte el a kis fejében, másrészt, ha nem jön össze a haditerve, legalább az orra alá dörgölhetem. Csökönyös szamár. Szinte filmbe illő volt a jelenet, ahogy megszédült, csak reméltem, hogy azért nem fogunk mit ketten felnyalni valahova, ha megpróbálom megtartani, így gyors léptekkel teremte mögötte és bújtam be a válla alatt, hogy segítsek neki egyensúlyt tartani.
- Inkább ne szólalj meg, csak gyere! - Őszintén már ott tartok, hogy azt sem tudom mire is vagyok dühös igazából. Talán kicsit mindkettejükre. Az ég szerelmére, csak bulizni akartam, erre kibuliztam magamnak egy részeg disznót, meg egy másikat, aki alig lát ki a fejéből a szeme alatt lévő duzzanattól, de azért jól van. Kiérve leintettem az első taxit, majd a kocsi felé irányítottam, vagyis hát megpróbáltam arra dönteni.
- Befelé! - Nem nagyon érdekel mit akar vagy hova akar menni, nincs épp a helyzete magaslatán, szóval így járt, a lesz, amit én mondok, végre! Tényleg, ne segíts! Kimelegedtem, mire betuszkoltam a kocsi hátsó ülésére, félig-meddig ülő- fekvő pozícióban, nem számít, de bent van, beültem mellé, majd bemondtam a címet. A sofőr először úgy nézett ránk, hogy ha lerókázod a kárpitot, halott ember vagy, de most nem igazán foglalkoztam vele, amúgy sem az elfogyasztott alkohol a nagyobb problémája, sokkal inkább a sajgó feje.

klikk




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime01.06.19 16:49

Nem akarom a fertőtlenítést, talán később, amikor már elmúlik valamennyire a fejfájásom vagy a lüktető arccsontom. Mindenesetre még egyféle fájdalmat nem bírnék elviselni, így nem akarom. De nem megértést kapok, hanem bunkózást.
- Hű de kedves, Jégkirálynő... - Gúnyosan szólalok meg, bár nem akarom bántani, de egyre jobban megy le a hangulatom. Csak vizszintesben akarok lenni és holnapot akarok, hogy elmúljon ez az egész. Nem is érdekel, hogy mit mond, fogom magam felkelek nagy nehezen a székről, bár azért annyira stabil nem vagyok, ezt még én is érzem.
Viszont amint megittam a pohár vizet már megyek is kifele. Próbálok a tömeg közt szlalomozni, de nem megy és van, hogy egy-két ember belém jön így elvesztem az egyensúlyom. Meglepettségemre, nem esek el, mert Chels ott van és már bújik a karom alá.
- Csak azt akartad, hogy átkaroljalak... - Magamnál se vagyok, félig úgy érzem, hogy el akarom veszíteni a tudatom, de valami mégsem engedi. Ez a köztes állapot viszont nagyon idegesít. Kint az utcán, már indulnék neki az útnak, hogy haza sétáljak, de Chelsea nem engedi. A taxi pont jókor jött, mert már estem volna hátra, így könnyedén neki tudtam dőlni az autónak.
- Ne parancsolgass! - Szólalok meg dühösen, egyre jobban úgy érzem, hogy ez a fájdalom nem fog elmúlni és nagyon is rossz kedvem van. De nem ellenkezek, beülök valahogy a hátsó ülésre, bár azt nem tudom, hogy hogyan sikerült. Észre se veszem, hogy teljesen más cimet mond, mit ahol én lakok, csak azt tudom, hogy most annyira kényelmes. Hátradöntöm a fejemet és lehunyom a szemeim. Eszméletlen fáj még mindig az ütés helye és a fejfájás se akar csillapodni. A szédülésről nem is beszélve, olyan mintha túl sokat ittam volna, pedig ez egyáltalán nem igaz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime01.06.19 18:05

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Star Moment Karaoké bár Star Moment Karaoké bár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Star Moment Karaoké bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» North Star
» One moment - Oliver & Nadia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-