welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lara Vote_lcapLara Voting_barLara Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Lara Lara I_icon_minitime05.03.20 7:55



Lara Watson
Van amit nem kell megtalálni.


Név: Lara Watson
Becenév: Lara
Születése hely, idõ: 1993-Május-20 / Anglia London
Szeretett személyek:
Pressia Watson, anya 46 éves
Elizabeth McGregor, anya barátnője 43 éves
Dr. Evan Blackwood, anya pasija 47 éves
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: városlakók
Foglalkozás: régész
Szexualitás:lesbian
Avatar alany: Alicia Vikander

Ki vagyok én...?!

Jellem:
Pozitív tulajdonságok:
Nagylelkü vagyok, szeretek adni mert ahogy a közmondás is tartja, jobb adni mint kapni. Megbízható vagyok, ha valamit megbeszélünk, tartom magam hozzá. Türelmes vagyok, vagyis nem esek neki a kajának ha készen van, megvárom, hogy hüljön, és annó anyát vagy a barátnőjét is megvártam míg egyikük értem jött a suliba. A munkámban kitartó vagyok, nem hátráltat meg pár nehézség, és önálló vagyok, vagy is nekem elég egyszer megmondani, hogy mit csináljak, s ha végeztem találok más tenni valót.
Negatív tulajdonságok:
Önfejü vagyok mert ha valaki azt meri mondani, hogy ne
úgy csinál, én csak azért is úgy csinálom. Lusta is vagyok, mert . Egészen féltékeny tudok lenni, főleg ha a barátnőm ről van szó, ha a másik felemről van szó, ha mással látom az kiborító. Kritikus vagyok, nem csak magamnal szemben, de másokkal szemben is, és főleg anyuval szemben aki képes sokszór veszélybe kerülni, azzal nem törődve, hogy velem mi lesz.
Pár dolog, amit szeret:
Család, Meditálás, barátok, Indiana Jons filmek, Zene, Pizza, tea, Meleg szendvics, Tomb Raider videó játékok
Pár dolog, amit nem szeret:
A magányt, Ha kérdeznek, de nem hallgatnak meg, Az emberi ostobaságot, a szélsőségeseket
Legnagyobb félelme:
Anyának csalódást okozni
Legnagyobb vágya:
Anyát büszkévé tenni
Fura/Idegesítő szokás:
haj birizgálás, köröm rágás
Külső:
Anya szépségét és külsejét örököltem, hosszú sötét barna haj a mit hol kibontva hol cofba fogva hordok. Mindent anyátol örököltem, kivéve a szememet, mert az apáé. Ismerős igaz? Anyának nem csak a külsejét örököltem, de a hajlékonyságot, a kecsességet, a nőiességet. A karcsuságért pedig magamnak is tennem kell, és biztos, hogy a testem nem magától ilyen szálkás, azon is dolgoznom kellett. Fiatalos külsőmet, annak köszönhetem, hogy nem vettem részt féktelen bulikban, és nem piáltam esztelenül. A mai napig el kérik a személyimet, ha néha olyan helyre megyek.
Életem, létem, világom

Kihasználva, hogy szabin vagyok ma jósok mindent megcsináltam, a mosástól kezdve a takaritásig, pedig nagyon nem jellemző rám, hogy megtenném. Mostis csak azért csinálom, hogy ki sit eltereljem a gondolataimat arról, hogy hamarosan kiköltözöm az albérletből, mert a főbérlő fel mondott nekem, s három hét áll rendelkezésemre, hogy új lakást találjak, aztán mehetek az utcára vagy akár haza is Angliába. Bár míg itt dolgozom segítve az itteni régészeket, addig itt kell lennem.

Vissza az elejére Go down

Lara

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lara Dawson
» Julian & Lara
» Disturbia ~ Lara & Will
» Lara és Gywen - Az a bizonyos este

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-