welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
New Years Time Bekah&Jack Vote_lcapNew Years Time Bekah&Jack Voting_barNew Years Time Bekah&Jack Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

New Years Time Bekah&Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime14.04.20 16:00



Jack & Rebekah








M
a van a nagy nap, szilveszter délután, azt hiszem ezt a napot soha sem fogja elfelejteni Andrea, az én ajándékom számukra a helyszín lett. Kibéreltem egy nagy kinti uszodát, és oda vitettem egy kisebb jachtot, DJ, szakács minden lesz, Dave a legjobb barátom, habár elkapkodottnak érzem az eljegyzést, hisz alig pár hónapja járnak még csak, de meg tudom érteni az érzést, hisz nekik köszönhetem Bekaht, a nőt aki szebbé teszi a napjaimat, aki nélkül túl szürke lenne, belebegett az életembe és ott ragadt, nem mondom, hogy bánom, a szex valami őrületesen jó, és hát már lassan nincs olyan pontja a háznak ahol ne próbáltuk volna ki egymás iránti vágyunk netovábbjait.
- Kész vagy már? Indulnunk kell, mindjárt itt van értünk Dave és Andrea.
Kiabáltam a nappaliból Bekahnak, a tükör előtt állva gombolgattam az ingemet és túrtam még bele a hajamba, én már kész is vagyok, villantok egy millió dolláros vigyort és felőlem már mehetnénk is. Fehér nadrágot és hozzá illő kék inget vettem fel, és persze napszemüveget, hisz hajóra megyünk, élni tudni kell, mintha az apámat hallanám, de amíg nem hív fel, hogy mi a franc ütött belém, hogy végre használtam a kártyámat inkább nem foglalkozok a gondolattal.
- Gyönyörű vagy, mint mindig.
Nyomtam egy csókot ajkaira, és körbeforgattam, hogy mindenhol alaposan szemügyre vehessem, rácsaptam a fenekére.
- Valami még hiányzik.
Mutatok a nyakláncára, szépen bekapcsolom, és közben puha csókot nyomok nyakának szirtjére.
- Indulhatunk?
Toltam finoman az ajtó felé, ebben a pillanatban jött is az SMS, hogy ideértek a kocsival, egy gyönyörű limo várt ránk, kinyitottam Bekah előtt az ajtót, még be sem ültünk rendesen, de már a pezsgős poharat nyomták a kezünkbe, látszott Daven, hogy kissé feszült és ideges, de iszik ellene, hisz nagy este vár rá. Egy körülbelül fél órás kocsikázás után érkeztünk meg a mi kis aquvaparkunkba ahol az este további részét élvezhetjük.
- Szerintem jobb ha ledobjátok a tűsarkukat.
Vihogtunk Davel.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime19.01.21 22:45

643f9304843cc6813dabf153cabecf3b7dceb489_hq.giftumblr_n1g2pkIjjl1s6z4auo5_250.gif
Egy újabb évnek inthetünk búcsút, különös, azt hiszem egyikünk sem merte azt hinni, hogy idén más lesz és nem csak mi csajok, ketten Andreával fogunk mondjuk úgy ünnepelni valahol, Jack... egyszerűen megállt minden, amióta Jack belépett az életembe és nem mondom, hogy mindent felforgatott, inkább csak szebbé tett, megvolt az első közös karácsonyunk, csak mi együtt és arra jöttem rá, hogy nem akarok több karácsonyt nélküle és ha lehet ma éjfélkor erre is szeretnék koccintani.
- Csak egy perc... - Kiabáltam ki a fürdőből, miközben belevarázsoltam magam a ruhámba, még mindig valami elképesztő és gyönyörű, hibátlanul áll és esküszöm percekig csak állok, ahogy végig simítok a ruhámon fentről lefelé.
Kilépve a fürdőből hajoltam le a dobozért, amiben a cipőm van, hogy gyorsan belebújjak és hát megálltam a mozdulatsor közepén, hűha, jól áll a fehér és ez az egész így egyben, jól áll neki, bár Jack-nek minden piszkosul jól áll, főleg én.
- Kész is vagyok, látod, mondtam hogy csak egy perc. - Csókoltam vissza édes ajkaira, majd pördültem körbe és nevettem fel halkan, amikor a fenekemre csapott.
- Hé, disznó. - És én mégis imádok minden egyes vele töltött percet, komolyan nem tudom, hogy csinálta, de nem akarom, hogy abba hagyja.
- Köszönöm. - Húztam végig ujjaim óvatosan a láncon, amint már a nyakamban volt, ajkaim húzódnak mosolyra és hunyom le a szemem egyetlen másodpercre, ahogy ajkaira érintik puha bőröm.
- Jó, jó, mehetünk, tényleg mehetünk. - Kaptam fel a táskám és széles mosollyal az arcomon hagytam magam kifelé invitálni a lakásból, majd az állam is bukfencezett egyet lefelé, ahogy leértünk az épület felé, ez most mi a és hogy a, komoly? Oké, még úgysem volt soha alkalmam betenni a hátsóm egy limuzinba.
- Sziasztok, oh köszönöm. - Értem, megadjuk a módját, el is temettük az első poharakkal még megérkeztünk a hát fogalmam sincs hova, nem sok mindent lehetett kiszedni Jack-ből se.
Értetlenül pislogtam Jack-re, egy, hogy akkor mi a csodának is vettem fel, kettő, beavatna valaki?
- Öhm, mihez is nem kell tűsarkú? - Fordultunk a két fiú felé  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime23.01.21 23:23



Jack & Rebekah



Steven-R.-McQueen-in-Vampire-Diaries-Episode-5.08-17.jpg




A
pénz mindig fontos tényező az ember életében, ezt mindenki tudja, sokkal több dologra mész az életben ha van miből költeni, ha néha napján mélyen a zsebedbe nyúlsz, de én soha nem szerettem ezt, nem mondom, hogy a pompa és a nagy ház, nem vonzó, ahol mindenki megcsinál mindent helyetted, főznek rád, és még a fürdővized is pont tökéletes hőfokúra engedik, ebben nőttem fel, szó szerint arany kiskanállal a számban, de ahogy egyre idősödtem jöttem rá, hogy apám már nem tudna e nélkül élni, és, hogy én is csak egy vagyok a sok poronty közül akiket el kell tartani, persze, szerette anyámat, és szerintem azóta egyetlen nőt sem úgy, de mindenki akart egy szeletet az öregből, egy kicsit a pénzéből és a jóból, de nincs szerencséjük, az egyetlen törvényes gyerek, aki házasságból született én vagyok, én pedig nem adok a haszonlesőknek semmit. Amint a saját lábamra álltam tudtam, hogy nem akarok a nevemmel élni, tehát nem akarom, hogy valaki azért szeressen vagy akarjon mert egy közel százötven éves cégcsoport leendő tulajdonosa vagyok, azt akarom, hogy azért akarjon aki vagyok, ha öt dollár van a zsebemben, ha ötmillió, ettől jóval több, csak egy példa volt, és Rebekah pont ilyen, fogalma sincs ki vagyok és mi az amit neki adni tudnék, és ennek ellenére is mélységesen szeret engem, Ő a tökéletes nő, akit már most tudom, hogy egyszer el akarok venni, persze, nem fogok olyan gyorsan fejest ugrani a házasságba, mint a barátaink Dave és Andrea, bár szegény lány az egészből még mit sem sejt.
- Nos hölgyeim, szemeket becsukni.
Kiszálltam a kocsiból és megfogva Bekah kezét húztam ki, majd a szeme elé tettem a kezem, hogy biztos ne lessen.
- Vigyázz lépcső.
Navigáltam be, majd vettem el a kezem.
- Dave - el úgy gondoltuk, hogy nem szeretnénk egy zsúfolt bárban ünnepelni, így kibéreltük, nos az egész hely a mienk holnap délig, szóval jó szórakozást mindenkinek, és üdv a fedélzeten hölgyeim.
Mosolyodtam el, ahogy nyújtottam Bekah felé a kezem, hogy segítsek belépni.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Rebekah Walker
Rebekah Walker



TémanyitásTárgy: Re: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime17.02.21 20:13

643f9304843cc6813dabf153cabecf3b7dceb489_hq.giftumblr_n1g2pkIjjl1s6z4auo5_250.gif
Kuncogva hunytam be a szemem, tudhattam volna, hogy készülnek valamire, kezem nyújtottam Jack felé, hogy kisegítsen a limuzinból, amitől már kezdetlegesen leesett az állam, azt nem mondom, hogy még életemben nem láttam ilyen drága autót, mert ez Las Vegas, elég gyakorta megfordul egy-egy, de azt valahogy sosem képzeltem, hogy egyszer ülni is fogok egy ilyenben, hm vajon miért is nem? Mert egy bárban dolgozom? Mert egy kis lakásban lakom, amit egyébként imádok, nem, azt szeretem, hogy Jack-el élhetek benne.
- Jó, oké, nem lesem... - Szálltam ki, majd előbb kicsit bátortalanul lépkedtem előre, tudtam, hogy nem hagyna elesni, egyik fok a másik után, azt hiszem nincs több.
- Hihetetlen vagy. - Ráztam a fejem mosolyogva, oké, ez elképesztő, de tényleg, a pillanat hm hevében vagy inkább varázsában meg sem fordult a fejemben, hogy nekünk erre mégis mi a csodából volt pénzünk, tudtommal még egy alkalommal nem vásároltunk lottó szelvényt és nem is kaszinózik, kecses mozdulattal csúsztattam kezem az övébe és léptem fel a khm fedélzetre, elment az eszük, de tetszik, imádom.
Belépve fontam magam ujjai közé, majd közelebb lépve hozzá nyomtam finom csókot ajkaira és bújtam hozzá szorosan, lám, lám, lám, húzódott huncut mosoly ajkaimra, ahogy megpillantottam felakasztva a filmekből már jól ismert matróz sapkákat, khm... kibújva karjai közül nyúltam el egyért és emeltem le, majd helyeztem rá a buksimra.
- Hát akkor... - Csúsztattam egyik kezem a csípőmre, a másikat pedig felemeltem.
- Szolgálatra jelentkezem kapitány. - Alig tudtam megállni, hogy közben ne nevessem el magam és a végére nem is sikerült. Nyaka köré fonva karjaim húztam közelebb magamhoz.
- Említettem ma már milyen helyes pasim van? - Lábamat enyhén behajlítva billentettem az övéhez, az idilli pillanatunkból drága Dave és Andrea visítottak ki, igyunk valamit, jól van na, megyünk már, nem kell olyan erőszakosnak lenni, végül is ezt még holnap délig nagyon sokszor megtehetem és szándékomban is áll.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ifj. Jack Daniels
Ifj. Jack Daniels



TémanyitásTárgy: Re: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime01.03.21 19:11



Jack & Rebekah



Steven-R.-McQueen-in-Vampire-Diaries-Episode-5.08-17.jpg




A
z ember életében egyszer jön el az a pont amikor tényleg bármit megtennél az adott nőért, a hölgyek esetében ez másként működik, többször is tudnak olyan mélységes szerelembe esni, hogy az életük is adnék a szerelmükért, persze, másként is vagyunk kódolva, sokkal kevesebb boldogsághormonból kell kihoznunk a maximumot, ami lássuk be férfiak esetében elég édes kevés tud lenni, egy oda böfögött szeretlek és néha egy egy csokor virág, az én életemben most jött el az a személy akiért ki akarom fordítani a világot a négy sarkából, Rebekah az a nő, aki mindezt meg is érdemelné, és én nem fogom feladni, hagyni ellaposodni a kapcsolatunk és elsüllyedni a mélyesztőbe, ahogy az eddigiek mindig végződnek, őt tényleg akarom, testestől, lelkestől minden édes és kevésbé édes apró kis hibájával együtt, az én másik felem, a kiegészítőm, tudom, túl korai és túl nagy szavak ezek egy pár hónapos kapcsolathoz, de ha ezt érzem miért tagadjam le?
Talán túl hamar tárulkozom ki ennyire neki. hisz mindig is titokban tartottam ki vagyok és honnan is származom, és próbáltuk elütni egy poénnal, hogy valaki vicces kedvében volt amikor a nevemet adta, haha haha na lépjünk tovább, de Ő más, akarom, hogy az apró titkom hatalmas részese lehessen.
- És én mondtam már, hogy milyen átkozottul szexi barátnőm van, főleg ebben a ruhában.
Csúsztattam végig a kezem a hátán és finoman markoltam bele tökéletesen kerek fenekébe, pontosan illik a tenyerembe, vigyorogva figyelem pimasz kis mosolyát, legszívesebben addig csókolnám még kimerülve meg nem adja nekem magát, de nem vagyunk egyedül és a többiek valamiért szomjan akarnak halni, mondjuk Dave-et meg is értem, amilyen izgatott szegény, csoda, hogy egymás elé tudja rakni a lábait.
- Gyere, menjünk, vár minket a bármixer.
Nyújtottam felé a kezem, majd ujjaim fontam övé köré, és húztam magam után.
- Fejre vigyázz közlegény.
Nevettem el magam ahogy besétáltunk a hatalmas belső térbe, már el is felejtettem milyen gyönyörűek és hihetetlenül tágasak ezek belül, Bekah kezébe adtam egy itallapot, kitettek magukért, ilyen pofás svédasztalt se láttam még, és a bár felszereltsége is vetekszik bármelyik kocsmáéval, ez egy tökéletes évlezárása lesz egy feledhetetlen évnek.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: New Years Time Bekah&Jack New Years Time Bekah&Jack I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

New Years Time Bekah&Jack

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Merry Christmas! - Jack & Bekah
» Jack Forrester
» Jack Garwin
» Jack Walker
» Once upon a time

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-