welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jack Garwin Vote_lcapJack Garwin Voting_barJack Garwin Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jack Garwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jack Garwin Jack Garwin I_icon_minitime23.08.13 1:34

Jack Garwin Tumblr_m1tgq1GuRy1qd54da

Név: Jack Garwin
Becenév: Sütiszörny
Kor: 23
Születése hely, idő: 1990. február 12. / Anglia - Bristol  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Körözött
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem:
Általában azt mondják, hogy nem vagyok normális. Sőt, mi több... azt mondják, hogy egyenesen őrült vagyok. Be kell látnom, hogy voltaképpen igazuk van, mert a cselekedeteim nagyrésze tényleg őrültségekből áll. Úgy vélem, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy unatkozzunk, ezért minden balhéban benne vagyok. Semmire sem mondok nemet, és nem különösebben érdekel a többiek véleménye, sem pedig az, hogy esetleg megbántok másokat az idióta viselkedésemmel. Ezt leginkább úgy tudom szemléltetni, hogy csapkodok, de szarok rá, hogy lefröcskölöm-e a körülöttem lévőket. Mert ilyen vagyok, ez vagyok én. És hogy miért vagyok ilyen? Nos, egészen egyszerűen azért, mert már csak ez maradt nekem. Nincs semmim, csak ez a hatalom, ami a kezemben van, hogy könnyedén képes vagyok kiakasztani másokat. Egyedül ez az én fegyverem.

Külső:
Kinézetre teljesen átlagos vagyok... Sajnos nem lett belőlem égimeszelő, így csak a 180 centimmel tudom boldogítani a népet, de még nem volt rám panasz. Legalábbis emiatt nem, más pedig téged ne zavarjon.
Fejlett izomzatom van, ezért sokan néztek már boxolónak, amit nem is egészen értek, hiszen hiába, hogy sportos alkatom van, de nem vagyok egy kigyúrt állat. És ki kell, hogy ábrándítsak mindenkit, de boxoló sem vagyok. Ettől függetlenül az tény és való, hogy simán beverem akárki képét, úgyhogy inkább ne kekeckedj velem.
A testemet különböző tetoválások fedik, odáig meg vissza vagyok a tetkókért, és magáért a varratásért is. Szeretem, amikor a tű a bőrömhöz ér. Nem vagyok mazochista, becsszó.
Rövidre nyírt sötétszőke hajam van, bár olykor-olykor előfordul, hogy világosbarna árnyalatot ölt, ha éppen a fény olyan szögben világítja meg.
A szemem színe világoskék, és azt hiszem, hogy ezt szeretik rajtam a csajok a leginkább. Természetesen csak a megnyerő személyiségem után, mert az értelemszerűen olyan dolog, ami überelhetetlen.

Előtörténet:
Nem hiszem, hogy ismered azt az érzést. Azt a nyughatatlan érzést, amitől nem tudsz megszabadulni, mert a hatalmába kerít. Elveszi az eszed fölött az irányítást, és képtelen vagy magadnak parancsolni. Bekúszik a bőröd alá, beköltözik a gondolataidba és átjárja lényedet. Egyszóval megöl… Megöl, mert egy gyilkos vagy, és ezzel a tudattal nem tudsz együtt élni. A gyilkosság nem olyan ám, mint a filmekben, hogy megölsz valakit, mert csúnyán nézett rád, aztán megúszod. Nem, a való világban nem azért ölnek az emberek, hogy példát statuáljanak. Persze akad azért olyan, aki tényleg azért gyilkol, mert megteheti, vagy egyszerűen képes rá, mert már nincs benne semmi olyan emberi tulajdonság, ami visszatarthatná, de a normál személyek esetében sokkal kevesebbről van szó, ha az indítékot nézzük. Ölhetsz azért, mert elborul az agyad, hirtelen felindulásból. Mert részeg vagy, esetleg be vagy drogozva… Teljesen véletlenül, egy balesetnek köszönhetően, vagy csak szimplán a saját hátsódat akarod védeni, mert rossz fazonokkal kezdtél ki, aztán a túlélési ösztönöd hajt. Vagy ha mást akarsz védeni… Igen, az én esetemben ez volt. És rólam köztudott, hogy nem vagyok normális, forrófejű vagyok, és hamar felmegy bennem a pumpa, így aztán nem volt nehéz megtenni. Sőt, ami azt illeti, sokkal inkább az volt nehéz, hogy megálljam. Ja, ez megy a gyilkolás pillanatában, nem gondolkodunk. Aztán utána mi van?
Menekülök. Menekülök az igazságszolgáltatás és a saját démonaim elől. Nem számít, hogy már évek teltek el azóta, hogy megtörtént az eset. Ez olyasmi, amit az ember nem tud kitörölni az emlékezetéből, hacsak nem gyilkosnak született. Rengeteg dolgot el lehetne rólam mondani, csak éppen egyet nem. Mégpedig azt, hogy gyilkos vagyok.
Ugyanakkor álszent volnék, ha most azt állítanám, hogy a „baleset” óta megváltoztam, és másféle életet élek. Nem, ilyen szempontból ugyanaz maradtam, aki voltam. Kicsit visszavettem ugyan a hardcore stílusomból, de az hogy más vére tapad a kezeimhez… hm, mit is mondhatnék erre? Kutyából nem lesz szalonna.
És hogy végezetül megbántam-e, amit tettem? Igen is, meg nem is. Higgyétek el nekem, hogy nem jó embert ölni. Ettől függetlenül, ha még egyszer így alakulna a helyzet, ugyanúgy megtenném, szemrebbenés nélkül. Mert ilyenek vagyunk mi, emberek, bármit képesek vagyunk megtenni azért, akit szeretünk. Bármit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Jack Garwin Jack Garwin I_icon_minitime07.09.13 18:49




Jack Garwin!
Történeted elnyerte tetszésemet. Szépen kidolgoztad és ötletes is volt. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Sütiszörny! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Jack Garwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jack Forrester
» Jack Walker
» Merry Christmas! - Jack & Bekah
» New Years Time Bekah&Jack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-