welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
The Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_lcapThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Voting_barThe Greatest Showman. Anna May & Lucas Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

The Greatest Showman. Anna May & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 12:33





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




R

ég aludtam ennyire rosszul és rég voltam ennyire fáradt, hiába javítottam ki ötven dolgozatot, csak nem csitult a bennem dúló harag, bár nem tudom honnan jött és miért, de bosszantott, egész éjjel csak a mennyezetemen világító kis csillagokat számoltam, végül fél ötkor ráuntam és inkább felkeltem, lábujjhegyen osontam ki a házból, anyám még mélyen aludt, a kis termoszomba öntöttem kávét, felkaptam a tokjaim és a táskám. Úgy döntöttem gyalog megyek be, bár elég messze van, de még bőven ráérek, és még gyakorolni is marad időm, legalább elkezdhetem a délutáni anyagot is, a kotta még mindig az asztalomon van, mire beérek már majdnem hat, még így is van másfél órám mire bárki is el kezdene szállingózni, talán ma először emeltem fel kedvetlenül a hegedűm, imádok zenélni, de most még ehhez sincs kedvem, négyszer kezdtem bele és dobtam félre, hogy áh, nem, újra és újra, majd úgy döntöttem nem érdekel, ez most nagyon nem megy nekem, összefolynak a hangok. Előhúztam egy másik kottát, egy dalét amit hónapok óta próbálok megírni, de valami hiányzik a refrént is beleértve, nem tudom mi az, de úgy látom most sem fogok rájönni.
-  Szia Any, hát te mióta vagy bent?
Jelent meg Mila és Alex.
-  Ööö, az attól függ hány óra van.
-  Mindjárt nyolc.
-  Oh, akkor két órája, nem tudtam aludni.
-  Jaaaj, Anna May. Ne felejtsd el háromkor megbeszélésünk van.
Forgatta Alex a szemeit.
-  Alexander Petrov, mikor felejtettem én el egy leegyeztetett találkozót?
Húztam össze a szemöldököm, majd nevettünk egy jót, látogatóban vannak itt Maimiból, csak azért mert én azt kértem, hogy lépjenek fel ők a is a Művészetek napján, imádom őket, olyan szép pár.
A napom aránylag eseménytelenül telt, nem volt sok dolgom, csak néhány diák látogatott meg a kreditek miatt és, hogy mikor tudok segíteni felkészülni  vizsgákra.
-  Anna May? Kelj fel, hoztam neked kávét, idd meg és kezdjünk.
-  Ó, elaludtam? Köszi, David, mindjárt megyek.
Az órámra pillantok, öt perc múlva kettő, basszus, elaludtam az asztalomon óra vázlat közben, hát ez nem az én napom. Lehúztam a keserű, forró löttyöt, elfintorodtam, ez most kellett, majd felkaptam a táskám és mentem.
-  Sziasztok, hé hol van Ella? Látta valaki? Legalább átadta az üzenetem?
Mindenki csak a fejét rázta, remek, sóhajtottam, felemeltem a hegedűm és játszani kezdtem, szerencsére már kívülről megy az egész darab, néha meginogott a lábam de David az első táncos és segített, hogy talpon maradjak.
-  Ez, igazán jó volt srácok, pihenjétek ki magatokat a hétvégén, hétfőn találkozunk. Szia, Alex, na mit hoztál nekem?
Öleltem magamhoz szorosan.
-  Mit szólnál az All Of Me-hez?
-  All Of Me?
Ráncoltam a homlokom.
-  De hát az zongora darab.
-  Tudom, de hányszor is kísértelek már zongorán mielőtt elköltöztünk?
-  Igazad van, számtalanszor. Oké, legyen az, legalább Mila-nak is szép meglepetés lesz ez a vallomás.
-  Az, Mila-nak, igen.
Nem értettem de rá is hagytam, inkább essünk neki, egy időbe sokat játszottunk együtt szóval ismerem a darabot, és Alexnek kivételesen szép hangja van férfi létére, nem kellett sok idő, hogy mindenki aki még az iskolában volt tátott szájjal ne hallgasson minket ahogy betöltjük a nagy koncerttermet.
Basszus mindjárt öt, és késik a metró, és még onnan is gyalogolnom kell egy csomót,nem tévedtem, túl messze van.
Csendesítem a légzésem ahogy megnyomom a csengőt, kivételesen meleg nap volt, így csak egy farmer sortot és egy fehér pólót viseltem, a reggeli kockás ingem a derekamra kötöttem, akkor még azt hittem szükségem lesz rá.
-  Jó napot. Anna May Rodgerts vagyok és én, öhm  Lucast keresem.
Mutatkoztam be a hölgynek aki ajtót nyitott.
-  Nem vagy te túl fiatal kicsikém?
Értetlenül ráncoltam a homlokom.
-  Mármint mihez? Én csak gyakorolni jöttem egy zene darabot.
Emeltem fel a hegedűm.
-  Egyenesen, aztán balra fent az emeleten.
-  Köszönöm.
Bólintottam és követtem az irányt, felértem, de olyan sötét volt, hogy az orromig sem láttam.
-  Lucas, itt vagy?
Nem jött válasz. Megvontam a vállam, a sötétben kivettem a zongora alakját, letettem mellé a táskám és leültem, elé, végig húztam a billentyű fedelén az ujjaim, majd felemeltem, lássuk megy-e még, siklottak ujjaim a billentyűkre és lenyomva őket kezdtem el játszani az egyetlen darabot ami most a fejemben járt, az All Of Me-t.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 13:08

A mobilom sokadik erőteljes és erőszakos próbálkozására ébredtem fel, csakhogy ez épp nem az ébresztőm volt, francba... Az órára se néztem, csak felvettem és felültem az ágyon, ez fontos lesz.
- Mond, mi van? - Vettem fel és a vállammal tartva a telefont álltam fel az ágyról a ruháim után kutatva.
- Be kéne jönnöd a clubba. - Aha, jó szuper, akkor észhez kéne térni.
- Fél óra és ott vagyok. - Dobtam le a telefont az ágyra és kezdtem belebújni a ruháimba. Oké, kávézni bent fogok. Felkaptam a mobilom, a táskám, kulcsok és már indultam is.
- Jó reggelt Lucas. - Aha, azt, nem térhetnénk a lényegre? Sose kedveltem vagy értékeltem a fontos dolgok előtti csevegést jelentéktelen dolgokról, főleg, hogy ez, itt, nem az én bajom lenne, csak valaki egy barom volt. Ledobtam magam az egyik fotelbe és a mobilom kezdtem görgetni a hajnal óta érkezett üzeneteket olvasva.
- Hello Lucas, mit hozhatok? - Könyökömmel a karfán támaszkodva görgettem végig mindent, jó, nem érdekes, nem érdekes, majd hívj fel, Ella, oké, várhat. Rache hangjára emelem fel a tekintetem.
- Szia Rache, csak egy kávét. - CSAK egy kávét. Hangsúlyozom ki, őt én vettem fel és nem véletlenül. De most sürgősen vissza kéne követelnem  lelkem az alvilágból. Rohadt sokáig elhúzódott, valamikor kettő után értem haza, arra, hogy adjanak valami kaját és kell egy zuhany és nem érdekel semmi, hagyjál békén. Ó franc, ma próbálunk is, ugye? Miss Anna May Rodgerts-el... Szemtelen vigyorra kerekednek ajkaim, majd a pulthoz sétálok és töltök magamnak egy italt, majd hosszasan belekortyolok. Tudnék vele mihez kezdeni, szívesen elkápráztatnám, úgy bármivel. Leteszem a poharat a zongorához és elvonulok zuhanyozni. Törölközőt csavartam a derekam köré, úgy léptem ki a fürdőből, félhomály borította be ax emeletet, de már könnyedén kiismerem magam, tiszta alsót húztam ki a fiókomból, egy fekete farmer és fehér ing. Épp az ingemet igazgattam a vállamon és kezdtem el gombolgatni, amikor váratlanul felcsendült a zongorám egy kellemes dalt játszva, All Of Me.
- Anna May... - Szólítottam meg a háta mögül.
- Elnézést, nem hallottalak megjönni. - Tűrtem be az ingem a farmerembe és még felül kihagytam néhány gombot.
- Rám itt már nincs is szükség. - Mosolyodtam el, igazán vonzó látványt nyújt ebben a fényben a zongorámnál ülve. Általában ez tiltott terület, bár az igazat megvallva kicsit máshogyan is szoktunk játszani rajta, egyetlen feltétellel, vissza a körmökkel.
- Azonnal megvagyok, addig tölthetek valamit inni? - Hmm, biztosan Linda engedte be, nem is tudtam, hogy itthon van. Elhúzva a függönyöket fény töltöttbe be a tágas helységet, így jó lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 14:01





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




M

indig sűrű a programom ez tény, de már rég kellett este is próbára mennem, és a mai nagyon nem az én napom, fáradt vagyok és a szokásosnál is figyelmetlenebb, szétszórtabb, ólomnak érzem a lábaim pedig futni próbálok, hogy ne késsek olyan sokat, muszáj volt haza ugranom legalább nadrágot cserélni mert annyira meleg van, hogy nem tudom tovább  elviselni a rám tapadó szövetet, e miatt persze lekéstem a csatlakozást, és várnom kellett, a másik metró pedig még késett is, szuper, ennél jobban nem tudom bebizonyítani mennyire megbízhatatlan vagyok az időpontjaim betartásában, na pont ezért nem lesz belőlem soha sem professzor, bár azzal a tudással ami nekem van már simán meg tudnám kapni a titulust, de nem nekem való az, túl szétszórt vagyok, heves és lobbanékony ha felbosszant valaki.
Valahogy úgy érzem a hölgy az anyja volt, bár az ahogy végig mért sok mindent mondott el amire nagyon nem voltam kíváncsi, nem az én dolgom, én csupán azért vagyok itt mert megkértek, és szeretem a munkám. Túl sötét van a kinti éles fények után, nehezen tájékozódom a sötétben, szerencsére ki tudom venni a zongora alakját, elé ülve kezdtem el játszani rajta, tudom, hogy ez nagyon illetlen, hisz nem az enyém még is birtokba veszem, kissé szégyenlem is magam érte, főleg mikor Lucas rajta kap, gyorsan kapom el a kezem, remélem túlontúl sötét van ahhoz, hogy látsszon mennyire belepirultam a lelepleződésembe.
- Semmi gond, elnézést kérek amiért csak úgy birtokba vettem, rég játszottam, és ez nem kifogás, még egyszer bocsánat.
Fogd már be Anna May, megint túl sokat jártatod a szád.
-  Ó, dehogynem.
Pattantam fel a zongora elől. ez nem az én területem, pillantásom egy röpke másodpercig akadt meg bőrén ahol még a gombok nem értek össze, finoman haraptam alsó ajkamba, majd gyorsan emeltem vissza a tekintetem arcára.
-  Rendben, megvárlak.
Fordítottam hátat, hogy kipakolhassam a kottám és hegedűm, majd lófarokba fogtam a hajam.
-  Egy kávét ha lehet, ma nagyon nyűgös vagyok.
Simítottam végig vállaimon, ez a stressz kikészít.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 16:25

Had jegyezzem meg, hogy azon a zongorán még senki sem játszott rajtam kívül.
- Odalent a társalgóban van még egy, ha később szeretnél játszani, ezen itt csak én szoktam játszani. - Ő is nehezen adta ki a hegedűjét a kezéből, szóval gondolom ezt nem kell magyarázni, azt amin dolgozol, az tiltott mindenki másnak. Az ember azt gondolná, hogy minden zongora, mindegyik billentyű ugyanúgy szól, ugyanaz a hang, hangzás, ez nincs így.
- Remek, mivel? Whiskyvel, rummal? - Válla fölé hajolva nyúltam el mellette a poharamért és kortyoltam bele. Amíg Ő nyugodtan kipakol, addig én lemegyek kávéért, és mivel persze elfelejtettem megkérdezni a tejről, cukorról, így rápakoltam mindent egy kis tálcára és felvittem neki egy pohár vízzel. Letettem a ki asztalra, majd a zongorámhoz léptem, hogy eligazítsam a kottát, akkor már ketten vagyunk ezzel így, merthogy én is jó régen játszottam, kísérettel pedig főleg, de majd visszarázódom.
- Kezdhetőnk, ha kész vagy. - Foglaltam helyet, oké akkor lássuk hogy is megy ez, ujjaim végigsiklanak a billentyűkön, majd laza könnyedséggel állapodnak meg a kezdő hangokon, a kottámra pillantok, hogy lássam mivel is indulok. Már csak rá várok és a hegedű bársonyos hangon szólalt meg, kissé behajlítom ujjaim a könnyedebb játékért, amikor másodjára is elhallgat a hangszer a kezében, felé fordulok.
- Nyugalom, csak kezd elölről. - Még mindig azt gondolom, hogy az ital jót tett volna vele, de ha nem, hát nem, én azért felkapom a poharam és belekortyolok az enyémbe, amíg várom, hogy bekapcsolódhassak. Gyöngéden ejtem le a hangokat és kapcsolódok be a játékba és valószínűleg ugyanabba a hibába esek, mint korábban Anna May, ez nem egy ismert dal, amit csak fel kell dolgoznunk és a magunkévá tennünk, hanem a mi darabunk, amit mi is most hallunk először és itt nekünk kell éreznünk a hangzást, hogyan lesz jó és átható és ez most nem az, így fel is engem a billentyűket.
- Hmm, ez így nem lesz jó. - Próbálgattam újra és újra leütni ugyanazt a néhány hangot erősebben, mélyebben vagy könnyedebben és lágyabban.
- Most próbáljuk csak ezt a részt. - Valamiért hamisnak tűnt és addig nem tudok továbblépni, amíg nem érzem jónak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 17:15





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




E

nnyire bénának és tehetetlennek már rég éreztem magam, talán akkor utoljára amikor hegedülni tanultam és nagyon nem tudtam lefogni a hangokat, de sokat üvöltözött akkor velem a tanárom és kérlelt az igazgató, hogy váltsak vissza zongorára, de én annál makacsabb vagyok, a hegedű hangja egy lelki állapotot tükröz, de az enyém most teljesen kaotikus, két hangot nem tudok egymás mellé rakni, és ez így volt már reggel is.
- Tisztán, feketén.
Nagyon ritkán szoktam inni, ilyenek a fogadások és akkor is többnyire pezsgőt, én vagyok az összeszedettség és a stabilitás mintaképe, mármint nem ma, hanem úgy általában, engem jobban frusztrál jelenleg, hogy jönnek a vizsgák, mint a diákokat, mert hozzám jönnek, hogy gyakoroljunk, multifunkcionális és elengedhetetlen lettem az életükben, e miatt nekem mindig toppon kell lennem, nem tudok megengedni magamnak egy másnaposságot, pedig esküszöm néha jó lenne félre dobni a sok terhet amit a nyakamba akasztanak és csak bulizni egy Isteneset, bár ha jól tudom Milanak van ilyen terve a vizsgák után, legalább is ezzel sokkolt valamelyik nap amikor készültem haza menni, bár nekem nem tudom miért kell ahhoz asszisztálnom, hogy Alexel dörgölőznek a táncparketten, de vannak dolgok amik alól egy jó barátnő nem bújhat ki.
Állam alá veszem a hegedűt, veszek egy mély levegőt, hunyorogva nézem a kottám, az úgy necces lesz ha nem látom a vonásokat, lefogtam a húrokat és elhúzva rajta a vonót kezdtem játszani, baszki ez így nem jó, reggel is pont itt akadtam el, benéztem egy G molt, sóhajtok és újra, de mintha gépi hiba lenne egy lemezen ugyan ott siklom ki.
-  Tudok kottát olvasni, csak iszonyatosan fáradt vagyok és összefolyik.
Hát jó legyen még egyszer, nem nem és nem, nem megy ez ma nekem.
Dühösen fújtam ki a levegőt.
-  Nem megy ez ma nekem, valahogy olyan, mint amikor muszáj valamit és annyira nem akarod, hogy csak rossz lehet, le kellett volna mondanom a mai napot ahogy reggel terveztem.
Megráztam a fejem, letérdeltem és vissza tettem a hegedűm a tokba.
-  Ebből ma már nem lesz zene, talán jobb lenne ha hazamennék.
Egyenesedtem fel és kortyoltam nagyot az amúgy nagyon is finom kávéból.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 18:13

Oldalra csúszok a székemen, de olyan gyorsan elhadarta, hogy ez ma nem fog menni, hogy nem túl sok mindent tudtam még idejében hozzáfűzni és az az érzésem, hogy meg sem hallotta volna, ha megpróbálok bármit is mondani, olyan ez, mint amikor a nők vitatkoznak és Te mondani próbálsz valamit, szóra nyitod a szádat de szinte esélytelen, hogy egyetlen hang is kijöjjön rajta, mert beléd fojtsák.
- Ne rohanj el, lazíts és fújd ki magad. - Álltam fel a székről, hogy karja után nyúlhassak és finoman megfoghassam, még képes lett volna elrohanni. Vacak volt, én is tudom, az én játékom is, meglehet neki nem tűnt fel, de nekem igen és majd dolgozom rajta, de most foglalkozzunk inkább mással, mondjuk vele.
- Na, huppanj le valahova. Töltök neked valamit, van, amit csak szeretnél. - Toltam lassan hátrébb ezzel is kérlelve, vagy inkább biztosítva, hogy még nem megy sehova, még olyan korán van és még csak most kezdtük.
- A borokat nem javasolnám, ha fáradt vagy, mert csak elnyom, inkább valamit töményet, de parancsolj. - Tártam ki a karom, szerintem egy kocsmát is megszégyenítené az a választék, ami a falamat díszíti és nem csak árban, de minőségben is. Akad néhány dolog, amit megválogatok az életemben, ilyen a pia, a tiltott szerek és a nők, az utóbbival már csak annyi a probléma, hogy annyira gyönyörűek, hogy összecsordul a nyál a szádban, mint amikor a legínycsiklandóbb ételt teszik eléd, amit valaha ettél.
- Szólj, ha sikerült választani. - Mondtam, miközben elengedtem, hogy az italos szekrényhez sétáljak és elővegyek neki egy poharat. Igen, én már csak ilyen vagyok. Mindig megszerzem, amit akarok, erről túl sokan is tanúskodnának. Erőteljesen kezd bizseregni a combom, mire kapcsolok, hogy a zsebem az, mi van? Húzom elő és nyitom meg az üzenetet, "Ma este a városban leszek, nincs kedved meginni valamit? L."
Ezen el kellett gondolkodnom egyetlen percig, de megvan, halovány mosolya húzódnak ajkaim. Majdnem mindegyik nő keresztnevére emlékszem, akivel lefeküdtem és amire én nem emlékszem, azt tudja a noteszem.
"De igen, majd hívlak." Gépelem be a gyors választ, majd csúsztatom vissza a mobilom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 18:39





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




F

újjam ki magam mi? Hát ezen ez már nem segít, egyszerűen túl sok felé akarok szakadni, azt sem tudom, hogy fogom megoldani a Művészetek napján a három fellépésem, még nem tudom ki állítja össze a  programot, de háromszor kell átöltöznöm és áthangolnom magam három különböző stílushoz, szóval ajánlom, hogy ne egy szám legyen közte mert akkor ráborítom valakire az asztalt. Veszek pár mély levegőt, majd újabbat kortyolok, hogy elfogyjon és mehessek végre haza, talán áthívom Milat, vagy megkérem, hogy gyerünk el sétálni vagy bánom is én mit akar, csak ne kelljen a négy fal között azon gyötrődnöm mennyire vagyok béna a mai alakításom után. Ráncolom a homlokom és értetlenül nézek rá.
- De én nem szoktam inni alkoholt.
Engedtem a nyomásnak és próbáltam úgy lépni, hogy ne rúgjak fel semmit, nem ismerem még a helyet, tuti felrúgnék valamit ami egy éves fizetésem lenne, el is ájulnék menten az biztos.
-  Egyébként szép kis, hát minek nevezzem, lakosztályod van, bár nekem kicsit sötét, a világos dolgokhoz vagyok szokva.
Vontam vállat, de egyébként tényleg az, valakinek aki nem akarja, hogy lássák mi folyik az életében. Nekem nem menne, a mocskos kis titkok nem az én asztalom, őszintének nevelt az anyám, legalább én legyek az az életében, ha már semmi más nem volt az.
Lehuppantam és hát próbáltam rájönni mi micsoda, hát nem nagy sikerrel, nem értek hozzá.
-  Azt tudom, anyám is azt szokott inni ha nem tud aludni.
Végül úgy döntök, hogy találomra választok, ami szimpatikus, mert egyik ízét sem ismerem és nem tudom, hogy szeretem-e.
-  Szerintem van jobb dolgod is az én pesztrálásomnál.
Pillantottam egy másodpercre rá ahogy a mobilját nyomkodja.
-  De essünk túl rajta, legyen hm, az a zöld ott.
Mutattam az abszintos üveg felé.
-   Nem ismerem a töményeket, szóval nem tudom milyen, de ha végre békén hagysz akkor kérek egy olyat.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 20:00

- Jaj már, csak egy pohárkával, annyi még senkinek sem ártott meg. - Mondjuk ez attól is nagyban függ mekkora is az a pohár, de nem állt szándékomban tajtrészegre itatni egy nőt, ha nem akarja, az annyira szánalmas is lenne, önmagamtól pedig nem elfogadott, mégis minek nézel engem?
- Hmm, és milyen jól teszi. - Tudhat valamit. Jegyzem meg csak úgy magamban. Komolyan kíváncsivá tett, mármint az a nő, aki egy ilyen tiszta szépséget a világra szült, csakis vonzó asszony lehet. De kanyarodjunk csak vissza, hol is hagytuk abba? Még mielőtt bármi egyéb is kicsúszna a számon. Igen, megvan. Én az enyémet el se tudnám viselni napi szinten valami erős nélkül, de hát csak én lehetek ilyen peches.
- Én szeretem a magányt, amikor arra van szükségem és itt legalább senki sem zavar és köszönöm, én magam rendeztettem be. - Igaz, volt lakberendezőnk, de voltak ponton, ahol nem értettünk egyet, mondjuk nem a szex terén, mert abban nagyon is odaadó volt, kedveltem is egy ideig, de azt hiszem ez nem egészen tartozik ide és nem hinném, hogy Anna May hallani szeretné, hogyan rendeztük be az én kis lakosztályomat, de annyi szent, hogy Gia megdolgozott érte, hogy nagyon is elégedett legyek.
- Ja, hogy ez? Igen valóban, de csak később. - Van még időnk, tekintek ki az ablakon, és nem akartam, hogy csak úgy elsiessen, még nem is próbáltunk és én nem hiszem, hogy nem megy, plusz megakarom ismerni, kitapasztalni mindent, hogyan jó neki, esküszöm megtanulnám bármi is legyen az.
- Jó választás. - Vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy merész, fordultam meg, hogy levegyem az abszintos üveget, ebbe most szívesen kísérném, de kocsival tervezek menni később, szóval én most csak nézni fogom, kispoharat veszek elő és töltök, előhúzok a fiókból egy kanalat, kockacukor helyezek bele, amit a pohárba mártok, majd fölé tartva meggyújtom és hagyom égni néhány másodpercig, hogy karamellizálódjon a cukor benne...
- Hát akkor egs a hölgynek, egészségedre! - Engedtem vissza a cukrot a pohárba, megkavartam és elé toltam.
- Ne vacakolj vele sokat, csak fenékig! - Engedtem gyorsan egy jókora pohár vizet kísérőnek, van egy olyan érzésem, hogy ez kelleni fog.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 21:12





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




M

ég, hogy senkinek nem ártott meg, hát amennyit én szoktam inni szerintem igenis megártana, szerintem még soha sem voltam részeg, nem nagyon rajongok az alkohol kesernyés ízéért, az valahogy nem az ami boldogságot csempészne az életembe.
- Oké, csak találjam meg a metró lejáratát.
Dörzsölgettem a homlokom.Nem szoktam anyám életébe mártani magam, már rég leültünk és megbeszéltük, hogy az a tiéd ez az enyém és úgy rontom el ahogy akarom, bár eddig nem lehet panasza, jó munkám van, amit elismernek és szeretnek, neves barátaim vannak akik jó körökben mozognak, fűt a tett vágy és a tanulás, se nem iszom, drogozom vagy dohányzom, nem bulizom és még csak pasikat sem viszek fel, szóval egy igazi minta gyerek vagyok, úgy őszintén az előbb felsoroltak közül semmi sem hoz lázba, most is csak azért mondok igent, mert nem tudok jobb módot arra, hogy vezessem le a feszültséget. Jó, Mila tudna, betolna egy diszkóba és rázd a hátsód kislány, tudom már egyszer megtette, még mielőtt összejöttek Alexel, amikor mi hárman még tényleg csak barátok voltunk, bár azokat a csillogó szemeket nehéz elfelejteni amit Mila rebegtetett Alexander felé amint meglátta az iskola első napján.
-   A magány egy jó dolog, alig várom, hogy egyszer megtapasztalhassam, bár vannak az elérésére terveim, meghívtak Milaék a nyáron Maimiba két hétre, ott lesz időm egyedül lenni.
Már megint feleslegesen fecsegsz Anna May!
-  De ez téged nem érdekel, elnézést, csak úgy kibukott.
Forgattam a kis poharat az ujjaim között, hát furán néz ki, beleszagoltam, ánizs, szeretem az ánizst.
-  Egészség.
Vettem egy mély levegőt és hátra hajtva fejem húztam le az egész kis pohár tartalmát, hatalmasra kerekedtek kék szemeim és esküszöm a torkomhoz kaptam, majd köhögni kezdtem, de úgy rendesen. Nyeltem egy nagy korty vizet, hát nem lett jobb.
-  Amúgy finom íze van, édes és ánizs, de nem kapok levegőt.
Hüledeztem látványosan kezemmel legyeztem az arcom.
-   Esküszöm még az ajkaim is égnek.
Nyúltam bele ujjammal a pohárba, hogy végig húzzam rajtuk enyhítve a szenvedést.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime10.06.20 22:33

- Semmi baj, Miami jó hely, ne hagyd ki. - Engem most minden érdekel, amit Anna May-t övezi, tény, hogy erről nem tudnám megmondani miféle módon kapcsolódik az érdeklődésemhez, de eléggé jól tudom hozni az érdeklődő férfit, szóval mondja csak, engem minden izgat, amit Őt, aztán majd kitalálom hogyan használjam fel a céljaimhoz, ami nem kevesebb, mint Ő maga. Eddig szinte még figyelmen kívül hagyta minden módon való közeledésemet és ehhez nem vagyok hozzászokva, talán még tetszik is.
- Igen, tudom. - Toltam elé a vizes poharat, de nem tudtam megállni nevetés nélkül a képet, amit vágott, ahogy megrázkódott, majd levegő után  kapkodott és legyezte magát. Igen, sejtettem, hogy ez lesz, ezért is töltöttem előre vizet kísérőnek. Szólhattam volna, hogy ez egy kisit erős kezdés lesz, de az nem lett volna ennyire szórakoztató. Én inkább valami mást ajánlottam volna, talán maradtunk volna a whiskynél, azt is keserűnek találta volna, de kevésbé van maró hatása.
Ne, ezt ne csináld, megigézett barna szemeimmel figyeltem, ahogy ujjait végighúzza égő kiszáradt ajkain és olyan, annyira csábító volt, hogy már,már éreztem, ahogy megérintem őket és akkor tudtam, hogy képtelen vagyok megállni, hogy ne tegyem meg. Megakartam csókolni, csak egyszer ajkaimmal az övéire tapadni és hosszasan édesgetve őket magamhoz. Olyannyira elbódított a gondolat, hogy csakis telt ajkaira tudtam figyelni, meleg barna szemeim fúrtam az övébe és hajoltam hozzá lassan, de határozottan közelebb. Arcát a kezembe fogva tartottam és simítottam végig hüvelykujjammal álla vonalán. Puhán csókolom meg, majd kezdem húzni magam felé és az egyetlen dolog, ami meggátol abban, hogy most azonnal felkapjam és felültessem ide, az maga a közöttünk lévő pult, mert tudom, hogy ha elengedem többé nem kapom meg és ezt most itt nem kockáztatom meg, semmi sem érdekel, hátrébb hajtja fejét, én pedig követem ajkait, ahová csak viszi, kérlelve és telhetetlenül tapadok rájuk, nem akarom elereszteni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime11.06.20 14:17





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




N

em vagyok az a merész próbáljunk ki mindent hátha vicces lesz fajta, az Mila, imádom érte, mert ez által néha engem is kirángat a komfort zónámból, nem mondom, hogy mindig jól sül el, de legalább nem a megszokott, felpörget az adrenalin és jó érzés élni, de egyedül nem tenném meg, ahhoz túlzottan is bátortalan vagyok, mondanám, hogy ezért nem volt még soha pasim, de azt hiszem ez inkább abból fakad, hogy simán nem érdekelnek, a korombeli fiúk annyira sekélyesek és egocentrikusak, a művészeim meg túl laza erkölcsűek ahhoz ami engem talán érdekelne, láttam apám miközben felnőttem hányszor csalta és ütötte meg anyám, kihagynám az élményt, tökéletesen jó nekem egyedül is, és amit nem tudsz milyen nem tud hiányozni, nem igaz?
Csíp, csíp, csíp, uram Isten, nem értem, hogy lehet szeretni tisztán a töményet, talán ha keverve lenne valamivel akkor nem égetne ennyire, de így, ah meghalok, jelenleg bármit megadnék azért, hogy enyhíteni tudjam a fájdalmam, mintha a pokol tüze égetné a torkom és az ajkaim, úgy érzem nem ez lesz a  kedvencem, mindazon által tényleg finom, de miért kell ennyire tüzesnek lennie? Legyezem arcom, és kortyolok a hideg vízből, pillanatnyi csak az elégedettségem, mert nem elég, túl lassan szűnik meg a fájdalom. Égő ajkaim próbálom hűteni vízbe mártott ujjaimmal, nem sok sikerrel.
- Basszus, ez nem hat!
Csúszott ki, ahogy az esélytelenek nyugalmával húztam el ujjbegyeim ajkaimon, Lucas tenyere siklott arcomra, rá emeltem kék íriszem és kissé értetlenül figyeltem tekintetét, nem tudtam volna megmondani mit látok mély barna szemében, finoman húzta végig ujjait, majd száraz és még forró ajkaimra tapadt, egyetlen pillanatig engedtem a magamban dúló viharnak és csókoltam vissza édes ajkait, de amint húzni kezdett ébredt fel bennem a védekezési ösztönöm, Anna May nem szabad, ennél több vagy, ne tedd! Elhúztam az arcom, de mohón kapott utána, ijedtségtől nyíltak tágra pupilláim és reflexből vágtam pofon. Rémület játszott az arcomon ahogy elengedett, tenyerem kaptam a szám elé, egy pillanatig ültem mereven, majd leugrottam a székről, felkaptam a táskám és leszaladtam a lépcsőn, tudtam, hogy haza kellett volna mennem.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime12.06.20 14:16

Óvatosan húzom ki a kezem Rachel alól és ülök fel az ágyon, ccch áááhh, szétesik a fejem, kibújok a takaró alól és csöndes léptekkel kezdem meg az ilyenkor megszokott kis rituálémat, nem mondom azt, hogy ez a minden napos vagy a reggeli, mert amikor éppen elkap és amikor épp felébredek, vizet töltök és két aszpirint dobod be, ma még észnél kéne lenni, az ágy felé fordulok, még alszik, hmm nem ébresztem fel, félő akkor nem fejeznénk időben és szerintem Ő már amúgy is elkésett. A résztulajdonossal való kefélés nem mentesít fel a munka alól, lezuhanyzom és épp, hogy csak megtörölközöm, de anélkül még mindig teljesen és tökéletesen meztelenül lépek ki a fürdőből, jól esne egy kávé, majd később, félresöpörve a gondolatot ülök le a zongora elé, rágyújtok egy füves cigarettára és halkan szólaltatva meg a billentyűket játszani kezdek az "All Along the Watchtower" című dalt. Egyre jobban belefeledkezem a zenébe és csak hagyom, hogy önmagamon kívülre lökjön, Rache bújik be karjaim alatt és mászik az ölembe.
- Jó reggelt. - Nem hagyom abba tovább játszom, miközben érzéki csókjaival borít be, finomak.
- Elfogsz késni. - Engedem ki a füstöt ajkaim közül, nekem pedig ma még amúgy is dolgom van, lesz, hamarosan. Meglepetten figyelem, ajkaim pedig komisz mosolyra húzódnak, amint azt suttogja, hogy ma szabadnapos, hmm érdekes, én adtam volna?
- Ne ficánkolj... - Suttogom ajkai közé, miközben hátrébb utasítom és hátával a zongorának dől, ezzel megtörve a dalt. Mondom, hogy ne ficánkolj. Nyughatatlan szándékaimtól vezérelve esem neki nyelvemmel a nyakának, elvégre kár volna csak úgy veszni hagyni az alkalmat, oldalra döntve fejét biztosítok magamnak még tökéletesebb hozzáférést, hosszasan szántom végig hamvas bőrét és már épp kezdett volna semmi sem érdekel, amikor Rachel hirtelen félbevágta a pillanatot.
- Ő meg ki? - Mi? Kicsoda? Kit érdekel? Bújok vissza nyakába, mire az arcomra simítja a kezét és két ujjával megfogva állam fordítja a szóban forgó nő felé, először elkerekednek szemeim, hűha, már annyi az idő?
- Anna May! - Vigyorodok el és hajolok hátrébb, kezet is csókolnék, de azt hiszem azt most Ő sem akarhatja, hogy felálljak innen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime12.06.20 18:54





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




H

étfőn reggel az első dolgom volt, hogy ráverjem az ajtót a dékánra, egy határozott szándékkal mentem el kell vennie tőlem a Lucas-szal közös projektet, ez nekem nem megy, így nem, ez után már nem tudnám úgy átadni magam a zenének és nyugodtan játszani a közelében, ajkai érintése mélyen égette bele magát az elmémbe, izzó lávaként törve előre és követelve magának dicső helyet, emlékeim tökéletesen tiszta kis polcán, tudtam, hogy ha ott nem állítom le, nem lett volna olyan amitől nemet tudok mondani, nem értem hogy tudott ennyire hirtelen és ennyire nem is tudom megfogalmazni, törekvően beenni magát a gondolataimba, talán azért mert a zongora hangját sikerült teljesen összekötnöm vele és a jelenlétével, ő maga vált számomra az ódon, nagy és varázslatos hangszer jelentésévé.
Annyit sikerült elérnem, hogy első körben kinevetett, hogy ugyan már Anna May, majd második körben közölte velem, hogy elég volt a hisztiből és ha nem fejezem be kereshetek magamnak új munkát, így nem volt más választásom vissza kellett mennem, a vizsgák hetében nem túl sok kedvem volt mindehhez még pluszban.
- Sziasztok, Ella?
Mindenki a fejét ráztam, ez zsinórban már a sokadik nap.
- Mondjátok meg neki, hogyha holnap se jön, ki kell tennem belőle és Cheryl áll a helyére.
Még jó, hogy mindig van tartalékom, kissé tovább próbáltunk, mert már lassan fél négy, hupsz elrepült az idő, Alex már az ajtónak támaszkodva várt a sorára.
- Gyere, van még egy kis időm, most te jössz.
Tudtam, hogy el fogok késni, de őszintén el sem akartam menni, szóval egy fél óra belefér. Tökéletes összhang és hanghatás, ez az ami nekem Lucas-szal nem megy, nem játszhatna inkább Alex helyette?
Út közben megálltam egy ital boltban, vettem egy üveg abszintot, egy apró cetlire ráírtam, hogy "Béke jobb?".
Felérve az emeletre, egy pillanatra állt meg bennem az ütő, ez a nagyon rosszkor jöttem. Letettem a földre az üveget, majd összeszorítottam a pilláim és a szemem elé tettem a kezem.
- Semmi gond, úgy is van más dolgom, kitalálok.
Majd lesiettem a lépcsőn, próbáltam hajam alá rejteni arcom tökéletes vörös színét és a lehető legrövidebb úton távozni, visszamentem a konzervatóriumba és egyedül gyakoroltam órákig, már nem akad meg a kezem, tökéletes.
Az asztalomra borulva ébredtem fel, sötét van, hány óra? Hajnali egy? Basszus, elaludtam dolgozatjavítás közben és még megígértem Susannak, hogy átnézem a kotta vázlatát a vizsgája előtt, kettőkor elcsaptam a lámpám és haza metróztam.
Másnap reggel fáradtan vettem a hegedűm a kezembe, de még így is hiba nélkül játszottam el, elnyűtt, bágyadt mosoly terült szét az arcomon, menni fog ez, legalább is ami engem illet tuti, és remélem a dékánnak ennyi elég lesz.
Ma is sikeresen megcsúsztam a próbákkal, fél hétkor álltam meg a hatalmas ház ajtaja előtt, vettem egy mély levegőt és becsöngettem.
Megtorpantam a lépcső feljáratánál, felemeltem a tekintetem, ma nem vagyok felkészülve meglepetésekre.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime13.06.20 13:07

A mai az valahogy nem volt az én napom, túl korán kezdődött, túl kevés piával és túl sok számmora kellemetlen ember társaságában és alig aludtam egy-két órát. A legkorábbi géppel indultam Los Angelesbe, mert Roger annyira ráér a börtönbe, hogy kitalálta, hogy beszélnünk kell, oké igaz, én kötöttem ki, hogy a fontos ügyeket nem telefonon, délutánig megjártam, álmosan dörgölgetem szemeim a volán mögé, és ma még Anna May is, bár nem csodálkoznék, ha nem jönne el, nem tehetek róla na, elszaladt az idő és hát megfeledkeztem róla, hogy Linda mindig olyan készségesen felküldi hozzám.
Kávéért megyek a konyhába és töltök egy vödörrel, na jó, nem csak a bögrémmel és komolyan gondolkodom azon, hogy megspékelem valamivel, m komolyan nem kérek sokat, csak ne szóljanak hozzám, elég lesz a próba, aztán pedig el kell intéznem Roger ügyes bajos dolgait, hogy rendben menjenek, hosszú nap lesz.
- Mi volt az apáddal? - Állt meg Linda az ajtóban. Hahhh, sóhajtok fel, majd megerőltetem magam, hogy a gondolataim, csak gondolatok maradjanak. Fogalmam sincs anya, a hitvesi látogatásról még nem hallottál? Vagy már divatja múlt? Fene se tudja.
- Később anya, most más dolgom van, mindjárt itt lesz Miss Rodgerts. - És még az előtt kéne összekapnom magam.
- Ó, az a helyes kis hölgy? Ő már nem is tudom, sokadjára van itt... - Vontam össze szemöldökét, értettem én nagyon is, csak épp nem érdekelt. Kíváncsiság bujkált a hangjában, ami egyszerre volt szokatlan és ijesztő, hirtelen nem tudtam volna eldönteni, így inkább csak megkavartam a kávémat...
- Aha, lehet, nem tudom anya... - Magyarázok csak úgy, majd magára hagyom, ne most bontakozzunk ki ebben, jó? Ha nem úgy mondjuk soha. Épp felindultam az emeletre, amikor a lépcső feljárónál megpillantom Anna May-t.
- Ó Miss Rodgerts... - Mosolyodom el. Furcsa volt, zavartnak tűnt és csak felfelé nézett.
- Itt vagyok és ruhában, csak mi vagyunk és kezdhetünk. - Ígérem nem várja odafent semmi megbotránkoztató, mondjuk nagy kár, legalább lenne, ami feldobna kicsit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime13.06.20 15:23





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




Ú

gy érzem ma nem akarok több meglepetést a napomba, ez elmúlt pár nap bőven kiütötte nálam a biztosítékot újdonságok, amikre még nem voltam felkészülve terén, kezdve az égetően erős alkoholtól, folytatva a csókkal amire nem, hogy felkészülve nem voltam, nem is számítottam, hogyan és miért tette, ezen kattog az agyam már péntek óta, de a miértek veszítették értelmét a tegnapi pucér látványok után, azt viszont szentül megfogadtam, hogy én ahhoz többet nem nyúlok és oda többet le nem ülök, kiráz a hideg is az emlékképekre amik a fejembe tornyosulnak és oly látványosan törnek utat a felé, hogy újra magam előtt lássam, mintha csak most történne és nem a tegnapi nap borzalmai lennének. Sóhajtok, túl fáradt vagyok ahhoz, hogy most ezzel foglalkozzak, inkább haza mennék, ma szabadnapos anya és egy pohár bor mellett hallgatnám milyen szörnyű a főnöke, ó ha te azt tudnád, már komolyan a hócipőm is tele van a dékánnal és azzal, hogy lenézi a munkám és a női mivoltomat, ha nem váltják le hamarosan lehet, hogy munkahelyet fogok váltani, Mila olyan jókat áradozik Miamiról, és ugyan engem mi tartana ide?
- Aaz jó.
Csak ennyit tudtam kibökni ahogy megjelent mellettem, majd lehajtott fejjel fellépcsőztem utána, biztos ami biztos én nem nézek fel, nincs szükségem több meztelen női mell látványára.
- Akkor essünk neki, még ezer dolgom van, és jó lenne ma nem hajnali kettőkor hazamenni.
Magyaráztam miközben letérdeltem és elő vettem egy régi hegedűt, megpengettem a húrokat.
- Jaj, drágám, hát téged hangolni kell, csak egy perc.
A gyönyörű, csillogó Stradivarim ma otthon maradt, és helyette az iskola egyik hangszerét hoztam el, szerintem senkit sem zavar, nem sok másik hegedűs van mellettem és nekik is van sajátjuk, de nem akartam elhozni, gyakorlás céljára ez is megfelel.
- Kezdhetjük.
Egyenesedtem fel, állam alá emeltem a hegedűm becsuktam a szemem, mélyen beszívtam a levegőt, ami bőre illatával volt tele, megvártam még lecsendesedik a szívverésem, lassan kifújtam és elcsúsztatva a vonót a húrokon kezdtem el játszani, négy napja gyakorolok minden szabad időmben, nincs már szükségem kottára, hogy tökéleteset alkossak.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 10:44

Ma szeretnék aludni kettőkor, persze ez még nem azt jelenti, hogy össze is jön, voltaképp volna még dolgom csak épp a tököm ki van jelenleg, csak tudjuk ezt le Miss Rodgerts-el, a többit addig kitalálom, nem talált épp a legjobb formámban, de ez nálam már csak ilyen, de a zongora az mindig megy, még ilyenkor is és szorít az idő, ha már ráadtam a fejem, akkor végigcsinálom, nagyon ráérek és háát, hátha jó lesz, abba vajon belegondolt, hogy nem csak a próbák ideje fog minket összekötni, de a közös előadások is, egy darabot nem egyszer szoktak játszani és pont, vicces lesz, de én jól fogok szórakozni, talán épp ez az, ami kellett és hiányzik most.
- Jó az, csak akkor nem, ha dolgoztál, egyszer próbáld ki. - Vontam meg a vállam két tenyeremmel végigsimítva arcomon, az én kávémba most határozottan kellene valami, csak nem tudom, hogy a koffeint hígítsam vele vagy a whiskyt.
- Egészen nyugodtan Miss Rodgerts, ráérünk. - Fordítom tekintetem egy másodpercre az italos polcra a falon, megakad a szemem abszintos üvegen, azon amelyiket tőle kaptam, a cetlivel együtt kapott helyet, nem is emlékszem miért, talán csak úgy odaraktam.
Végül csak töltök magamnak egy pohárka italt és a zongora tetejére teszem, a kávém mell, leülök és elmerengve gondolataimba nyomom le a billentyűket, amíg Miss Rodgerts-re várok.
- Akkor kezdjük. - Vettem egy mély levegőt, behunyt szemekkel hangtalanul simítom ujjaimat a kezdőhangokra és várom őt, ó de még mennyire, bekapcsolódom játékba és együtt visszük tovább összefonódva egymással, tökéletes és hibátlan volt, nem hamis és nem akadtunk el, egészen az utolsó hangig. Lassan engedem fel ujjaim és csúznak le ujjaim, Anna May  felé fordulok és csak nézem, hosszasan elveszve látványában, majd inkább elengedem a dolgot, elveszem a poharat és belekortyolok, jólesően sóhajtok fel, ez kellett.
- Még egyszer? - Fordulok ismét felé, mondj vagy csinálj valamit, mert én fogok, és annak legutóbb az lett a vége, hogy felképelt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 13:07





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




E

gy teljesen más ütem és dallam jár most a fejemben, valahogy az All Of You, nem megy ki a fülemből, Mila nagyon boldog lesz, bár talán őt is megcsillogtatná a hangját, majd megkérdezem a hétvégén, mert egyel több vagy kevesebb már igazán nem számít, de legalább az iskola legtehettségesebbjei megcsillogtatnák a tudásukat, ezzel is öregbítve a konzervatórium jó hírnevét, ez nem is rossz ötlet, hátha a dékán is megenyhül végre irányomba, mert jelenleg elég paprikás közöttünk a hangulat, és ő szabja meg, hogy meghosszabbítsák-e a  szerződésem, amire nekem nagyon nagy szükségem van, az életem elengedhetetlen részévé vált már ez az intézmény.
- Hétköznap nem tehetem meg, hogy úgy elengedjem magam. Olyankor dolgozom hajnali kettőig, amikor éjféltájt ráájulok az asztalomra a kimerültségtől.
Imádom, hogy nem tudom befogni a szám és mindig feleslegesen fecserészek, akkor is ha nem kellene, sőt, általában nem kellene, tudom tartani a szám, mindig is tudtam, kivétel ha feszült légkörben érzem magam, ha zavarban vagyok, akkor mindig csak úgy áradnak belőlem a felesleges mondatok, akik úgy igazból senkit sem érdekelnek.
- Köszönöm, Mr. McNamara, igazán megtisztelő.
Enyhe gúny vegyült szavaimba, ez nem az a nap, amikor hálás lennék az idejéért, én is pont annyira nem akarok itt lenni, mint ahogy ő sem, szóval hagyjuk ki a felesleges udvariassági köröket és gyakoroljunk, őt várja valahol egy pihe puha ágy, ahogy engem is, csak annyi a különbség, hogy én alig várom, hogy kidőlhessek aludni, ő pedig másokat dönt bele.
Állam alá emelem a hegedűt, magas, csendülő hangja tölti be a szobát, ahogy belekezdek a bevezetésbe, a megfelelő ponton csatlakozik hozzám a zongora lágy és búgó hangja, tökéletesen összefonva és körül ölelve a dalt, amit nekünk írtak a nélkül, hogy valaha is ismertek volna minket, hogy tudnák kik vagyunk és mire vagyunk képesek, mégis annyira tökéletes és egybe hangzó, mintha mindig is tudtuk volna minden egyes hangjegyét, mámorító érzés volt ahogy az utolsó elnyújtott hangjegyet húztam ki a hegedűből. Egész kipirultam, hajam kissé kócos lett ahogy beleéltem magam a szerepembe, légzésem szaggatott, felnézek rá nagy kék szemeimmel és bólintok.
- Igen, még egyszer.
Suttogom a csendbe.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 14:16

Bólintok egyszerűen és valamiképp rákényszerítem magam, hogy levegyem róla a szemem, újabbat kortyolok a poharamból és csak várom, hogy elkezdje, ujjaimmal játszom a zongora fölött azon gondolkodva vajon hol siklott el minden, de szerencsére nem volt több időm, a válaszig pedig reggelig sem jutnék el és valószínűleg rá is borulnék, ahogy Miss Rodgerts a dolgozóasztalára éjfél után. Lágyan és halkan szólaltatom meg a zongorát ujjaim alatt összefonva játékomat a hegedűvel. Közben néha felé pillantok, ajkaim félmosolyra húzódnak, nincs fogalma róla mennyire gyönyörű. Ő egy olyan nő lehet, az, akit soha sem érdemelnél meg és csak néznéd percekig vagy akár hosszú órákig. Különös élvezettel tölt el nézni, ahogyan magával ragadja a dal, megrázom a fejem és inkább magam elé meredek, engedve, hogy mélyen ragadjon meg mindaz, amit csak adni képes a vonója és a vastag húrok kezünk alatt., The Greatest Showman, jobban belegondolva tényleg ironikus.
Egyfajta mámoros csend borította be a szobát, ahogy elhallgatott a hegedű, felsóhajtottam, hát felőlem elpróbálhatjuk még bármennyiszer, újra és újra, ujjbegyeim még mindig a zongora billentyűin pihentek, nem szólaltam meg, rá sem néztem, a poharamért nyúlok és belekortyolok az italomba, egyszerre mar és éget egyetlen másodpercig, lassan indulok meg a hangokon és kezdem játszani a Crazy in love-ot, másodpercekkel később pedig meglepetten pillantok fel, amikor felcsendül a hegedű és kísérni kezd. Könnyedén ütöm le ugyanazt a billentyűt többször is, annyira könnyű, hogy bárki képes lenne eljátszani. Egyszerre halkultunk el, ahogy ennek is a végére értünk, ahogy az előző kettőnek is. Ujjaim lecsúsznak a billentyűkről, és a combomon megtámaszkodva fordulok felé.
- Válassz valamit, bármit... - Én már választottam és most kíváncsi is lennék mi jutna eszébe először. Nem ismerem, semmit sem tudok róla, de ez jelen pillanatban egyáltalán nem zavar, egy művésznek a festménye vagy egy zenésznek a játékba többet elárul róla, mint Ő saját maga, ez már sajnos csak így van. Ez az az alkalom, amikor te magad kerülsz kívülre és önként adsz ki magadból mindent anélkül, hogy képes volnál falakat húzni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 15:47





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




A

múltkori próbánkhoz képest annyira tökéletes volt a hangzása, hogy már- már azt kell feltételeznem, hogy készült is, bár kétlem, ahogy őt eddig megismertem sokkal inkább vágta be a kottát a sarokba és lesz ami lesz, mintsem, hogy készüljön arra, hogy jönni fogok, tanulva a tegnapi napból amikor azt is elfelejtette, hogy hány óra van, vagy, hogy létezik a telefon és az üzenetküldés funkció, másokkal egész jól megy már neki, szóval kezdhetné már mindezt irányomba is gyakorolni, vagy alkalmazni ahogy jobban tetszik, hogy ne érjen több ilyen "baleset", inkább szóljon mennyit késsek és akkor ebből nincs probléma, de a közös próba lényege az lenne, hogy együtt csinálunk valamit, nem pedig én egyedül, na de ezen már nem is bosszantom fel magam.
Csillogó, kék szemeim emelem fel rá ahogy újra elhallgat a zongora és én is kihúzom az utolsó elnyújtott hangot is, talán még soha sem voltunk ennyire összhangban, vagyis pontosítok, a játékunk nem volt még soha ennyire tökéletes, hibátlan összhangban, minden porcikám bizsereg a felismeréstől mennyire tökéletesen eltalált hangzás ez, nem is értem, hogy tudták így eltalálni, vagy talán csak mi tettük azzá ami? Egy feledhetetlen, fülbemászó dallammá, ami megéget, és nyomot hagy, mint a viasz pecsét a megolvasztott anyagon.
- Ó ezt ismerem.
Jegyeztem meg halkan, majd vele együtt kezdtem el játszani, ez a Crazy in love, még Mila taníttatta meg velem, amikor Alexel az évfordulójuk volt, és meg akarta kérni, hogy költözzön vele Miamiba, nagy sikerem volt vele, pontosan emlékszem még minden hangjára, ezerszer elpróbáltam.
- Öhm, bármit?
Ráncoltam a homlokom, de nekem csak egy dal jár az eszemben.
- Emlékszel mit játszottam a zongorán amikor először jöttem? De buta is vagyok, hülye kérdés, biztos nem.
Csúsztattam be combjaim közé a vonót, hogy felszabadítsam az egyik kezem amíg magyarázok, legyintettem és folytattam.
- Egy ideje próbáljuk már egy barátommal, Alexanderrel az All Of You-t, annyira belopta magát az agyamba a dallam, hogy egyszerűen nem tudom kiverni, lehetne azt? Hátha végre sikerülne megszabadulnom a gondolatától.
Húzódott szégyenlős mosolyra a szám.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 20:24

Figyelmesen hallgatom, még csak nem is pislogok, billentyűzet szélén támaszkodom meg államat kézfejemen pihentetve, olyan mulattató, amikor így elfeledkezik magáról és csak fecseg, fogalmam sincs miről, de szórakoztat, amikor zavarban van és nagyon könnyű zavarba hozni.
- John Legend? Igen, persze, az egy jó dal. Mehet az All Of me. - Bár érdekes választásnak tartom, még mindig jobb, mint valami klasszikus, annyit és annyiszor kellett játszanom Schubert-et, Chopin-t meg az összes többit, hogy esküszöm soha többet, a kisujjamból ráztam már ki őket, és még akkor sem volt tökéletes Erikának, talán ezért is van az, hogy észreveszem a legapróbb hibákat is a játékomba, ha nem megfelelő a hang mélysége, magassága vagy egyszerűen hamisan hangzik, egy külső hallgató ezt persze nem veszi észre, mert beleveszik az elvétett hang a dalba, de én hallom és az már elég.
Akkor All Of me Miss Rodgerts, húzódnak halovány mosolyra ajkaim, visszahelyezkedem stabil ülőhelyzetembe, gyengéden mégis kifejezően szólaltatom meg a zongora húrjait és csendül fel a kívánt dal. Ebben megengedett lett volna az, hogy hibázzunk, legalábbis én, hiszen bárminemű gyakorlás nélkül mindössze emlékezetből és hallás után igyekeztem eljátszani neki és pusztán a szórakozás kedvéért, plusz talán ezzel is próbálom kiengesztelni a legutóbbi kis kellemetlenségért, ami egyáltalán nem volt az, ellenkezőleg, csak nagyon benéztük az időt, de mindegy is, ne taglaljuk, játszunk. Közben az is eszembe ötlik mi legyen a következő, ha már ilyen romantikusokat veszünk elő, akkor egy kis Sia igazán belefér.
- Én jövök. Elastic Heart. - Furcsa módon jól érzem magam, mindössze ezt próbálom gyümölcsöztetni és ha közben netalán megkedvelne, ha nem is engem, de bár a játékomat, az sem volna hátrány, mert szó sincs róla, hogy feladtam volna, csupán újratervezek, ezen a világon minden a miénk és mindent ellehet érni, lehetséges, csak ne állj le, soha ne állj meg, rekedj meg vagy ereszkedj le.
Lágyan szólaltatom meg az első hangokat és vonom bele magammal még néhány percnyi művészi mámorba és nem hagyom abba, amíg arra nem kér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 21:18





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




S

ikerült minden gondom és problémám, kétségem és dühöm a háttérbe szorítani és csak játszani, és játszani, újra és újra, átadva magam a zene varázsának,  arcomon tükröződnek az érzelmek amiket beleviszek a zenébe, szemem csukva, és csak a hallásomra támaszkodom, a tökéletes, abszolút hallásomra, ennek köszönhetem, hogy bármit eljátszom hallás alapján, mégsem tudok befejezni egy darabot, kissé bosszant, bár már lassan próbálom elengedni, hogy valaha is kész lesz, nem tudom milyen Isteni csoda, vagy ihlet kellene ahhoz, hogy kész legyek vele valaha is, nem értem a zene írókat, komolyan, nekem nehezebben megy, mint bármit eljátszani, akár csak az után is, hogy valaki játssza épp.
-  Hát, még sosem játszottam, de kezdj bele és követlek, ebben már jó vagyok.
Vontam vállat és próbáltam eltalálni a hangnemet és az akkordokat, nem mondom, tényleg gyönyörű egy szám, de nem a legkönnyebb hegedű darab, gyorsak benne a váltások, és nem is mindenhol szükséges, hogy kísérjem a zongorát, de végül csak sikerült beállnom és követnem őt a végéig.
- Hát, ez egész jó volt.
Eresztettem meg egy mosolyt, ahogy kifújtam magam, hirtelen támadt köztünk a hatalmas csend, alattomosan kúszva be magát a szoba sötétjébe, nem sok világítás van, de nem is sok kell, ez így bőven elég, fenézek és az arcán játszó árnyak kötik le a tekintetem. Hosszan kezd el búgni a padlóra dobott táskám, zavartan kaptam el a tekintetem ahogy letettem a hegedűt, és kutattam a táskámban a mobilom után.
- Szia Mila, mi a baj?
Tűrtem tincseim a fülem mögé, ahogy hátat fordítottam és pár lépéssel arrébb mentem.
- Ó, bocsi, miért, hány óra? Mennyi? Uh, elszaladt az idő, és nem láttam a mobilom, de persze, egy fél órán belül ott leszek, csak hazaugrok átöltözni és mehetünk vacsizni, hova is kell mennem? Aha, Olive Garden, rendben, nem sokára ott leszek.
Bontottam a vonalat és visszaléptem a dolgaimhoz, közben a telefonomra pillantottam, egy csomó üzenet és nem fogadott hívás, nem hallottam a zenétől, és igen, valóban este kilenc van, basszus.
- Nagyon elszaladt az idő, nekem most mennem kell.
Pakoltam sebesen mindent össze.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 21:55

Egy másodpercre én is meglepetten pislogok, az úgy pazar, nekem még... na mindegy, belekortyolok a hideg kávémba, majd el is fintorodok, vhhh, hideg kávé, mit is vártam így négy óra távlatában, közben akaratlanul is hallom szavait, felcsillannak szemeim és kapva kapok az alkalmon.
- Elvigyelek? - Ajánlom fel szenvtelenül, ebben még igazán nincs semmi rossz. Lett volna még dolgom, de talán napolom, fáradt is vagyok és hirtelenjében annyira nem is foglalkoztat, jobban érdekel Anna May és minden, ami körülötte zajlik, szóval fecsegj csak, inni fogom minden egyes szavad amíg el nem árulod nekem hogyan lehetsz az enyém, figyelni fogok.
- Úgy gyorsabb lesz. Na gyere, elviszlek, nem sokkal előtted érkeztem meg én is, még kint áll a kocsim. - Ellenvetésnek helye nincs, felkapom a dolgaim, majd előre engedem, odakint parkol egy zafírkék Jaguar Cabriolet.
- Parancsolj. - Lépek előre, hogy kinyissam előtte az ajtót, majd mikor kényelmesen elhelyezkedett az első ülésen becsukom és megkerülve  kocsit én is beülök mellé. Felé fordulok, én bárhová elviszlek, de úgy elég nehéz lesz, ha nem mondod meg hová kell menni, hosszasan pislogok rá, majd elmosolyodok, majd miután kiszórakoztam magam és eleget doboltam a kormányon megtöröm a csendet.
- A címet is mondod? - Úgy vélem Miss Rodgerts ismételten zavarban van, de azért induljunk csak el. Sebességbe teszem az autót és lassan kigördülünk a parkolóból és besorolunk a forgalomba, ami a külvárosban még egész tűrhető, a belvárosban pedig kész téboly. A várt mélységes csend nem maradt el, betápláltam a címet a navigációba és perceken belül, na jó, nem annyira perceken belül, volt legalább húsz perc, amíg megérkeztünk, félrehúzódtam a ház előtt.
- Megérkeztünk Anna May. - Hangom kifejezően csengett nyelvem alatt, ajkaimat puhán és érzékien zárom össze. Mondtam már, hogy eszméletlenül jól fest a kocsimban? Gyakrabban is elviselném ezt a látványt, de valamiért az a gyanúm, hogy egyedül vagyok ezzel így.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime14.06.20 23:11





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




M

élyen veszem be a levegőt és lassan fújom ki, mikor repült el így az idő, arra emlékszem, hogy fél hét után értem ide,egy pár perc udvariasság, amíg felhangoltam a hangszerem és játszani is kezdtünk, mikor és hol ment el az együtt töltött idő ilyen sebesen? Élveztem, mert kikapcsolódtam és elengedtem magam, ahogy együtt játszottunk, annyira szépen szólaltja meg a hangokat, szinte mondhatom azt is bátran, hogy akaratának engedelmeskedik a zongora, mint egy tapasztalt szerető, aki sosem hagy el, én is mindig hasonló képen vélekedtem a Stradivarimról, ő csak az enyém, és csak én tudom kicsalogatni belőle azokat az édes kis hangokat.
-  Ööö, oké.
Néztem rá zavartan, hát ezt jól megbeszélte nélkülem is saját magával, így már hiába is tiltakoztam volna, bár úgy érzem a fél óra túlzás volt, még ha időben haza is érek, még kutatnom kell egy ruhát, rendbe hozni magam és a tömegközlekedés sem a legmegbízhatóbb ilyenkor este, de más nem hívok taxit, ezt majd kitalálom ha már itt az ideje.
- Köszönöm, szép kis kocsi.
Vizslattam át tekintetemmel miközben elfoglaltam a felkínált helyet, szerintem én még ilyen drága autóban nem is ültem, és ennyire mélységesen zavarban sem éreztem magam, a kárpitból is az ő erős illata árad, itt még koncentráltabb, mint bent a házban ahol el tud veszni a nagy térben.
- Ó, sajnálom, Rosswell street 145.
Diktáltam be automatikusan a címet, és inkább kifelé bámultam az ablakon úgy érzem jobb lesz az most nekem, a csend és a béke, szinte észre sem vettem, hogy hazaértünk, pedig ez a környék azért nem egy villákkal teli gazdag negyed, ez az én kis otthonom, ahol felnőttem.
- Ó, igen, köszönöm.
Nyúltam az ajtó felé, de nem bírtam befogni a számat.
- Esetleg nincs kedved  velünk jönni? Úgy is csak pár zenész fog olasz kaját enni és dicsőíteni a játékát. Bár nekem még át kell öltöznöm, szóval megértem ha nincs kedved, csak gondoltam ha már miattam maradtál le a vacsora időről.
Remek megint áradnak belőlem a szavak....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lucas McNamara
Lucas McNamara



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime15.06.20 11:49

Igazság szerint semmiről sem maradtam le és semmi sem érdekel most különösebben, és nagy valószínűséggel senkit sem ismerek a barátai közül, Ellát kivéve, ha Ő annak minősül és az üzeneteim jelentős részét Ő teszi ki az utóbbi héten, hát ez nem volt egy megfontolt döntés, de a magánéletemben mi számít annak? Anna May-t kivéve, mert Ő nagyon is az, többször is megfontoltam, na jó fogjuk rá, nem szeretek gondolkodni ha arról van szó hogyan is élvezzük az életet, azon nem kell gondolkodni, és bárhova elmegyek, ahová csak hív.
- Rendben Anna May, szívesen elmegyek. - Bólintottam rá egyből, majd leparkoltam a házuk előtt, leállítottam a motort és gyorsan kiszálltam, hogy kinyissam előtte az ajtót, nem, ez most nem tartozik azon alkalmak közé, amely okokból egy férfi ajtót nyit egy nőnek. Akkor vagy a kocsi új, vagy a nő.
- Csak utánad. - Sosem éltem még tömbházban és kertvárosi házban sem igazán, bár mondhatnám, hogy igen, akkor talán minden másként alakul, de mi már régen nem súroljuk a normális határait, szóval gyerekkorom óta nem ábrándozok ilyesmiről, csak beletanultam az életünkbe, pontosabban azon részébe, ami a kötelességemnek tekinthető a McNamara név alatt. Ironikus, hogy pont az én anyám lenne család centrikus, de ha valaki az nálunk, akkor Linda, végül még mind élünk és nem akarjuk egymást megfojtani az összejöveteleken, ami már valamiféle sikerként könyvelhető el, de hogy család lennénk, hát... vannak közös érdekeink, fogalmazzunk így.
- A családoddal élsz itt? - Hm, el sem tudom képzelni, hogy egy ekkora kis lakásban legyek összezárva bárkivel is, rémes lehet, szörnyű még belegondolni is, főleg, ha az enyémekről van szó. Egy egész emeletet alakíttattam mát lakosztállyá és még így sem igazi, de elviseljük egymást és legalább van aki kávét főz, jó és néha méf főz is, amikor épp előtörnek belőle anyai ösztönei, olyankor őszintén és erősen gyanakszom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime15.06.20 14:03





Lucas & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




Ő

szinte mosoly ült ki az arcomra, amikor rábólintott.
- Szuper.
Szedtem össze a cuccaim és hagytam, hogy kinyissa előttem az ajtót.
- Köszönöm, bár erre egyáltalán nincs szükség.
Nem túl nagy a társsas házikó, igazából három emelet és kilenc lakás az összes, de persze a miénk a kilences, ami az utcára néz és ahol a tűzlépcső is levezet, nem túl nagy, de kettőnknek bőven elég anyával, igyekeztünk a lehető legtakarosabban berendezni, tiszta letisztult formák, fehér, bézs és a halvány színek dominálnak, a modern és a régies tökéletes átmenete, nem hiába élnek itt művészek.
- Igen, az anyukámmal, a szüleim már nagyon régen elváltak.
Magyaráztam ahogy az ajtóhoz értem és a kulcsom után kutattam, majd becsúsztattam a zárba és elfordítottam.
- Mondjuk neki pont itthon is kellene lennie.
Lépek be az ajtón, és ledobom a kulcsom a helyére, majd kilépek a cipőmből is.
- Szia anya, megjöttem.
Kiáltom el magam, de válasz nem jön, nem olyan nagy ez a lakás, hogy ne hallja, bementem a konyhába ahol egy cetli várt a hűtőn. " Mayanál vagyok, Mila rakott ki neked egy ruhát. Érezd jól magad! XO Anya."
- Oh, hát nincs itthon.  
Magyaráztam a cetlivel a kezemben, majd a hálóm felé vettem az irányt, felkattintottam a lámpát, minden a helyén, egy ruha tényleg lóg a szekrényemen.
- Istennő vagy Mila.
Motyogom magam elé, majd megfordulok, hogy lepakoljam a táskám és a cuccaim az asztalomhoz.
- Hé! Lucifer, sicc le az ágyamról!
Csattant fel a hangom, de nem nagyon hatotta meg.
- Mondom sicc, ne panaszkodj, menjél le.
Nyújtózkodva, és ásítozva ugrott le az ágyamról egy hatalmas fekete maine coon. Gyanakodva mérte végig a vendégem, oda somfordált, megszagolta, dörgölőzött egy kört majd bemászott az ágyába.
Leakasztottam a ruhám, és a fürdőmbe mentem vele, hogy bele bújhassak.
A szobám egy múzeum, tele van emlékekkel, képekkel, diplomákkal, serlegekkel, mindennel amit eddig elértem, egészen kicsi koromtól amikor még a zongorát nyomkodva készültek rólam képek, egészen addig amikor már ezt felváltotta a hegedű, a mai állapotig amikor már hárman koncertezünk Alex, Mila és én.
- Öhm, Lucas, tudnál nekem egy kicsit segíteni?
Léptem ki, szorosan magamhoz tartva a ruhát.
- Nem érem el hátul a cipzárt és más nincs itt.
Fordítottam hátat, félre húzva az útból a hajam, éreztem ahogy lángol az arcom zavaromban, ennek sosem lesz vége?

Lucifer
Ruha



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: The Greatest Showman. Anna May & Lucas The Greatest Showman. Anna May & Lucas I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

The Greatest Showman. Anna May & Lucas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May
» Kapcsold ki! Lucas & Anna May
» Baby, one more time! Lucas & Anna May
» Anna May Rodgerts
» Jessica Anna Morgan - wants everything!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: McNamara ház, Lucas otthona-