welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Anna May Rodgerts Vote_lcapAnna May Rodgerts Voting_barAnna May Rodgerts Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Anna May Rodgerts

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Anna May Rodgerts Anna May Rodgerts I_icon_minitime28.05.20 15:27


Anna May Rodgerts
Be the change you want to see in the world!


Név: Anna May Rodgerts
Becenév: Anna May, Any
Születése hely, idõ: 1997-08-16 / Anglia - London
Szeretett személyek: Vanda Rogerts, édesanyám
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Művészek
Foglalkozás: Konzervatóriumi tanársegéd
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Emily Rudd

Ki vagyok én...?!
Azt szokták rám mondani, hogy olyan vagyok, mint a méz,na, nem a ragadós részére gondoltam, hanem az édességére. Szerintem csak udvarias, figyelmes és mindenek előtt nagyon szeretni való. Mindig is anyu egy szem kicsi, jó kislánya voltam. Persze mindenkiben van mélyen egy kis gonosz, akiről csak az tud, aki elő tudja varázsolni. Külsőm elég átlagosnak mondható. Százhatvanhat centiméteres magasságom nem tűnik ki a tömegből, bár testalkatom elég vékonynak mondható. Csokoládé barna fürtjeim többnyire szabadon hullanak alá a vállamra és a hátamra. Izzó kék szemem sokszor dicsérik meg, amitől mindig halvány pír jelenik meg az arcomon, nem vagyok hozzá szokva a dicséretekhez, kivéve ha játékomról van szó.
Életem, létem, világom
Egy nyüzsgő nagyvárosban születtem, ami bárkit maga alá tud gyűrni ha nincs rá felkészülve, Londonban születtem Vanda Candel és William Rodgerts egyetlen gyermekeként. A zenei műfajban jelentett valamit a Candel név, legalább is  Angliában, a nagymamám elég elismert és híres hegedűművész volt, nagyon fájlalta is, hogy anyám nem követi az ő álmait, de Vanda egy lázadó típus volt, fiatalon esett teherbe, amiért a nagymamám ki is tagadta a családból, egy erős büszke asszony, akár csak szilaj természetű anyám is, el tudom képzelni a csatározásaikat. Apám persze tudta mi a "dolga" elvette anyám, túl fiatalok voltak, talán még annyi sem, mint én most, rengetek nehézséggel küzdöttek azért, hogy engem el tudjanak egyáltalán indítani az élet felé, visszagondolva talán itt roppanhatott meg valami apámban, a mindennapi csatározásokban anyámmal. Négy éves voltam amikor apám munkát kapott Las Vegasban, nem volt mit hátra hagyniuk, így csomagoltak és költöztünk, egy icipici kis lyuk volt az első lakás ahova költöztünk, az a típusú amikor azt mondod tetanusz kell, hogy be merj menni. Anya titkárnőként kezdett el dolgozni egy ügyvédi irodánál, apám pedig mi más, mint bróker, pénz, nők és ki tudja mi más még, túl kicsi voltam, hogy felfogjam a minden napi tányér csörgéseket, a csattanó pofonokat és anya könnyes szemeit. Vanda minden nap sokáig dolgozott, Will pedig soha nem volt annyira beszámítható, hogy el tudjon jönni értem az iskolába, így sok időt töltöttem az ódon falak között, hallottam valakit zongorázni egy ilyen láblógató délutánon, annyira imádtam minden egyes koppanó hangját, ahogy lenyomta a billentyűt, Gyorsabban, nem vagy elég fürge!, hallottam egy női hangot, muszáj volt benéznem, csak néztem őket és ittam magamba a zenét, soha nem játszottam még hangszeren, pedig elmúltam hét. Beosontam amikor végeztek, leültem a nagy koncert zongora elé, azt se értettem mik azok a hangyák a papíron, vagy melyik billentyűnek mi a neve, és jé ezeken pedálok is vannak, vajon mire jó? Pár percig csak néztem és próbáltam feldolgozni, majd egye fene alapon, úgy sincs itt más játszani kezdtem, ekkor játszottam életemben először hallás alapján, azt akartam, hogy olyan legyen, mint azé a fiúé, aki előttem játszott rajta. Kísértetiesen hasonlított, de mintha az enyémnek más lett volna az üteme, mint utóbb kiderült én elkaptam azt a gyorsaságot ami neki nem sikerült. Azóta már persze tudok kottát olvasni, vicces is lenne ha nem, de még mindig szívesen játszom hallás után is, valahogy ösztönből megy.
Sok évig zongoráztam, jártam versenyekre és zsebeltem be díjakat, a középiskolám is zene akadémia lett. Egy napon kaptam egy csomagot a nagymamámtól Angliából, "Ez már téged illet meg Anna May, egy igazi Candel vagy, leld benne te is örömöd.", nem értettem, hisz sosem ismertem őt, kibontottam és egy igazi, gyönyörű Stradivari hegedű volt a dobozban, persze alig vártam, hogy kipróbáljam, de fontosabb dolgom is volt, ekkor költöztünk el anyával, mikor végre beadta a válókeresetet. Tizenhat évesen fogtam először a kezemben hegedűt, mondhatnám, hogy olyan ösztönösen ment, mint a zongora, de hazudnék, és én sosem hazudok, megfogadtam időben, hogy én leszek az egyetlen anyám életében aki mindig szót fogad és igazat mondd. A zene vált a szerelmemmé, harmad éves voltam amikor szakot váltottam, két évet kellett behoznom pár hónap alatt, hogy lépést tudjak tartani azokkal akik amióta fogni tudnak hegedülnek, sok álmatlan éjszakám és kudarcom volt benne, de sikerült, azóta sem telhet el úgy nap, hogy ne gyakorolnék, egyszerűen muszáj, hajt a vérem, hogy tökéleteset alkossak, ebből a szempontból a nagymamámra ütöttem. Iszonyat munkám volt abban, hogy be kerülhessek a legnevesebb konzervatórium diákjai közé, először amikor megkérdezték mióta hegedülök a felvételin a képembe röhögtem amikor azt mondtam mindösszesen három éve, de én dacos arcot vágtam, felemeltem a hangszerem és játszani kezdtem megtöltve a helyiséget mindazzal amit nyújtani tudok, leesett állakkal és egy ösztöndíjjal sétáltam ki, mindösszesen három embert vesznek fel hegedű szakra évente! Sokat fejlődtem és sikeresen fejeztem be az iskolát, ami után felajánlottak egy tanársegédi pozíciót, bármikor használhatom gyakorolni a nagy koncert termet és mellette hatalmas zenészektől tanulhatok, akár zeneszerzést is, ami a következő nagy álmom, egy hatalmas, izgalmas világ nyílt meg előttem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Anna May Rodgerts Anna May Rodgerts I_icon_minitime01.06.20 16:40

Elfogadva!
Kedves Anna May!
Üdvözlöm a legújabb művészpalántánkat az oldalon, tehetséges emberekre mindig nagy szükség van, gyere és csempéssz vidám dallamokat az életünkbe.  Smile A lapodat elfogadom és jó játékot kívánok.  Wink  
Vissza az elejére Go down

Anna May Rodgerts

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jessica Anna Morgan - wants everything!
» Please say, Just a Nightmare! Lucas & Anna May
» Kapcsold ki! Lucas & Anna May
» A little party never killed nobody! Mila & Anna May
» The Greatest Showman. Anna May & Lucas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Művészek-