welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_lcapCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Voting_barCatch Me If You Can - Lionel & Chloe Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Catch Me If You Can - Lionel & Chloe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime03.08.20 23:33

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
- Köszönjük, hogy befáradt a kapitányságra Mr. Bloom. A kolléga ismerteti Önnel a tényállást, ami miatt ide hívtuk, én pedig addig gyorsan megnézem, hogy az arcrekonstrukció befejeződött-e már. Hamarosan visszajövök. – ezzel a fiatal, ám, de magát annál komolyabban vevő, frissen előléptetett Attkins nyomozó már át is viharzott a folyosón, magukra hagyva a másik két férfit.
- Bocs haver, nemrég helyezték át a pasast, nem tudja, hogy Te korábban itt loptad velünk a napot. – fordult a másik, Mark Jacobs nyomozó régi barátja felé.
- Az idegeimre megy, de kénytelen voltam a szárnyaim alá venni, különben a kapitány szétroppantja a golyóimat. Tudod… ez is valakinek a valakije. Na, de nem azért hívtalak, hogy ezzel untassalak. Az a helyzet, hogy van egy kis gebasz a házad táján. – kicsit halkabban folytatta a beszámolót a többi ott tartózkodó miatt.
- Hajnalban találtunk egy szénné égett kocsi roncsot nem messze az egyik raktáradtól. Ez önmagában még nem lenne gáz, de annak a pasinak a nevén van a járgány, aki Neked dolgozik és aki a feljelentésetek szerint meglógott Tőletek egy nagyobb szállítmány kézifegyverrel. Trevor Callaway. Ismered igaz? Nos G.I Joe meg van róla győződve, hogy a kocsiban talált, enyhén szólva is roston sült figura ez a bizonyos Callaway lesz, ahogyan arról is, hogy így vagy úgy, de közöd van a hapi halálához. Bosszú, amiért legombolt Rólad pár millát. Röviden ez a helyzet. A hulla felismerhetetlen, nem tudtunk róla sem ujj sem pedig foglenyomatot venni, ezért be kellett vetnünk a nagyágyunkat, hogy pofit varázsoljon a rondaságnak és biztosak legyünk abban, hogy valóban Callaway az. – időközben a másik férfi is visszatért.

- Carlson elkészült, mehetünk. – jelentette.
- Wow, sokkal hamarabb, mint hittem. – biccentett a másik, aztán visszafordult Lionel felé.
- Szerintem Ti még nem találkoztatok, hiszen mikor leléceltél még nem is volt arcrekonstruktorunk vagy hogy is hívják ezt az izét, amit csinál. De eszméletlen Lio. Képzeld, Carlson egyszerűen csak ránéz egy koponyára és pillanatok alatt rajzot készít arról, hogy hogyan is nézhetett ki az alany. Aztán amikor megcsinálja a hókusz-pókuszt a gépen is, kiderül, hogy száz százalék az egyezés. Sosem téved. – az ajtó előtt aztán kopog, de mivel nem érkezik válasz, így benyit.
- Hé Chlo… - lép oda hozzám és kezd el az arcom előtt integetni, mire riadtan kapom ki a füleimből a fülhallgatót.
- Baszki Jacobs, a frászt hoztad rám!
- Mi ez? Ac/Dc? – emeli a füléhez az egyik fülest, mire rácsapok a mancsára.
- Mi más lenne! – nevet fel, majd a társaság felé fordul.

- Chloe, az úr Lionel…
- Bloom. Tudom. Hallottam már hírét.
- Igen. Ő. Lionel, a hölgy Chloe Carlson, akiről az imént már beszéltem Neked.
- Üdv. – biccentettem, mire Attkins türelmetlenül fújt egyet.
- Elkezdhetjük végre?
- Pöcs. – dünnyögtem magam elé, amit nagyjából csak Lionel hallhatott, majd néhány gombbal kezdtem babrálni a táblán.
- Az áldozat harminc év körüli, fehér bőrű, nagyjából 187 centi magas. A könyökcsonton forradás nyomát találtam, nagyjából fél éve törhetett el a karja. Szilánkosra. A markerek és a genetikai jellemzők alapján a kocsiban talált férfi valahogy így nézhetett ki… - nyomtam le az utolsó gombot, mire meg is jelent egy holografikus kép az asztalon, ám az nem Callawayt ábrázolta.
- Nos Mr. Bloom… ismerős magának ez az alak? – fordult felé Attkins.
 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime04.08.20 16:11


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Mióta is nem jártam itt? Már jó ideje... Bevallom nem is hiányzott. Nem véletlen hagytam itt ezt a melót, hogy megvalósítsam az álmaimat. Cseppet sem bánom, hogy felmondtam. Azóta sokkal többre vittem, legalábbis úgy érzem és most nem az anyagi dolgokról van szó... Vagyis nem csak arról. Mindig is szerettem a fegyvereket és gondolom ennek hatalmas köze volt ahhoz, hogy még anno rend örzőjeként láttam a jövőmet. Mára már egészen máshogy gondolom, de a fegyverek iránti rajongásom még mindig a régi.
- Semmi gond, valójában inkább csak szórakoztat. - Ennek ellenére mindvégig komoly ábrázattal hallgattam az előző ficsúr szövegelését. Akkor most hogy is van ez? Jó zsaru, rossz zsaru? Biztosan Mark fogja eljátsszani a jót, neki az a szerep sokkal jobban áll. Szerintem az pedig egyáltalán nem kérdés, hogy én melyik szerepben tűndököltem jobban.
- Szóval gyanúsított vagyok. - Miután Mark levázolta nekem a helyzetet nagyon is úgy tűnt, hogy azt gondolhatják, hogy nekem közöm van ehhez. Rendőr voltam, ha valakin bosszút akarnék állni és megölni, akkor tisztességesen el tudnám tűntetni a hullát. Régen őrizetben lennék, ha lenne ellenem valami használható bizonyíték, de mivel nem vagyok bezárva, így úgy tűnik, hogy semmi sincs ellenem, mindössze csak a gyanú. Ismertem, nekem dolgozott, blabla... Ennek ellenére, még ha megkárosított is, nem én vagyok az, akit keresnek.
- Ezzel egészen felkeltetted az érdeklődésemet. - Mióta elmentem innen úgy tűnik, hogy sok minden változott. Fejlődött a bűnüldözés. Ez a Carlson pedig tehetséges pasinak tűnik a hallottak alapján. Szentül meg voltam győződve arról, hogy egy férfit dicsőített Mark, aztán nem kis meglepetés volt, hogy egy csinos csajjal találtam szembe magamat.
- Úgy látszik, hogy a hírnevem megelőzött. - Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok meglepve. Mégis honnan tudja azt, hogy ki vagyok? Emékeznék arra, ha már találkoztunk volna személyesen. Talán egy rajongó...
Halkan nevettem, de igyekeztem torokköszörülésnek álcázn. Na most Attkins jól megkapta. Őszintén nekem is valami hasonló a véleményem róla, ezek szerint nem csak nekem unszimpatikus a csávó.
- Szerintem még életemben nem láttam. Ismernem kéne? - Az már biztos, hogy nem Callaway az, de akkor mégis kicsoda az áldozat? Ami még ennél is jobban izgat az, hogy nekem mégis mi közöm van hozzá? Valamiért úgy sejtem, hogy valaki azt fogja gondolni, hogy nagyon is sok, pedig én tényleg nem végeznék ilyen pocsék munkát, de ha ezzel hozakodnék elő, akkor nem hinném, hogy kikerülnék a gyanúsítottak közül, sőt...







A hozzászólást Lionel Bloom összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.08.20 1:50-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime04.08.20 19:43

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
- Szóval azt állítja, hogy még életében nem látta. Érdekes. Tudja mi az én teóriám Mr. Bloom? Szerintem maga nagyon is ismeri ezt a fickót. Szerintem épp maga bérelte fel arra, hogy végezzen Callawayel, amiért az meglopta magát. Szerintem abban a szénné égett autóban most Callaway hullájának kellene lennie, de az embere, nos, hogy is mondjam szépen… elpancserkodta a dolgot és ez lett a veszte. Callaway túljárt az eszén, most pedig vagy már árkon-bokron túl jár egy halom pénzzel és fegyverrel, vagy továbbra is itt bujkál valahol Vegasban és várja mikor vehet revansot. – fonta össze a karjait maga előtt Attkins.
- Ugyan már, csak nem képzeled, hogy… - látszott az őszinte megdöbbenés Jacobs arcán.
- Hogy mit? Hogy Mr. Bloomnak van annyi pénze és kapcsolata, hogy felfogadjon egy bérgyilkost a hasonló problémák megoldására? Nos, de, képzelem. Lehetséges, hogy ez nem is az első eset. – jelentette ki magabiztosan, mire felsóhajtottam.
- Barom.
- Hogy mondtad?
- Baromi jó….szépen levezetett elgondolás.
- Köszönöm.
- Bármelyik Agatha Christie regényt kenterbe veri.
- Carlson!
- Most miért? Komolyan mondom.
- Ne a gyanúsított előtt vond kétségbe a szakmai hozzáértésemet, ha szabad kérnem! Különben is, maradj meg a firkálgatásnál, a nyomozói munkát pedig bízd azokra, akik értenek hozzá.
- Eszembe se jutna a sztárnyomozó módszereit kritizálni, de azért lenne egy kérdésem.
- Éspedig?
- Tényleg akkora marhának nézed ezt az embert, hogy ex-zsaru létére ilyen szar munkát végezzen, ha egyszer ki akar nyírni valakit?
- Ex-zsaru?
- Az. De persze te ezt már biztosan tudtad, hiszen te vagy a nyomozó, én pedig csak egy firkász vagyok, aki csak ehhez ért.
- Ezt most alaposan benézted haver! – szólalt meg Jacobs is.
- Az, hogy rendőr volt még nem jelenti azt, hogy nem követhette el…
- Te tényleg egy barom vagy…
- Elég! Kifelé az irodámból! Kint essetek egymásnak és ott méricskéljétek össze a farkatokat ne itt!
- De…
- Semmi de. Mint ahogyan az meg lett állapítva, ez nem az én dolgom. Arcot kértetek, megkaptátok, lehet kerestetni a bűnlajtromát vagy tudom is én. De odakint! – jelentőségteljesen kinyitottam az ajtót, majd miután a két figura kisétált, jó hangosan bevágtam utánuk. Visszasétáltam az asztalomhoz és mérgesen felkaptam a rajzfüzetem, aminek az első lapján az áldozat rajza szerepelt. Ismét pontosan. Néhány pillanattal később, mikor már sikerült egy kicsit összeszedni magam, vettem csak észre, hogy nem vagyok egyedül.
- Segíthetek esetleg még valamiben?

 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime06.08.20 15:57


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Így legyen ötösöm a lottón. Attkins olyan teóriával állt elő, amire valójában számítottam is. Szóval egyáltalán nem lepett meg az, hogy annak ellenére, hogy azt vallottam, hogy nem ismerem a fickót még így is engem vádol. Bérgyilkos? Ez egyre érdekesebb lesz… Addig míg rám akarja verni a balhét, addig a valódi tettes eltüntethet minden nyomot és akkor tényleg nem fog sose ennek az ügynek a végére járni. Szórakoztatóbb, mint egy kabaré. Jacobs meg Attkins hatalmi harca számomra csak időpazarlás.
Lassan nagyon is külső szemlélőnek kezdtem magamat érezni. Mire szóhoz jutottam volna, addig Carlson átvette a beszélgetés fő fonalát. Szinte már úgy éreztem, hogy Carlson a védelmemre sietett. Nem tagadom, hogy nagyon meglepett azzal, hogy ennyi mindent tud rólam. Mire észbe kaptam már a két zsernyákot kiparancsolta az irodájából, én pedig mint egy barom maradtam ott, ahol eddig is voltam. Nem egészen értem, hogy most mi is történt… Attkins gyanúsít, Jacobs pedig szentül hiszi, hogy semmi közös az egészhez, Carlson pedig úgy gondolja, hogy ennél jóval rafináltabb lennék, ha bárkit is el akarnék tenni lábalól. Akkor számítsak arra, hogy még gyanúsítanak bármivel? Ez az egymillió dolláros kérdés.
- Azt hiszem, hogy segíthetnél. – Annyiban biztosan, hogy kíváncsiságomat kielégítse. Mert én azt hiszem, hogy még nem volt szerencsénk személyesen találkozni, de ennek ellenére nekem nagyon is úgy tűnik, hogy Chloe sokat tud rólam.
- Honnan tudsz ennyi mindent rólam? – Tettem felé néhány bizonytalan lépést, mert úgy gondolom, ha nem vigyázok vele, akkor hamar úgy végzem, mint az a szerencsétlen másik kettő. Ajtóval az arcomban. Közben kíváncsian néztem lopva körbe az irodájában. Amikor még én itt melóztam, akkor nem voltak itt ilyen laza emberek, inkább a karót nyelt típusok voltak többségben.
- Ez nem fair. – Néhány perccel ezelőtt, mikor még csak hallomásból ismertem akkor is pasinak hittem és erre kiderül, hogy akit dicsértek az egy nő… Ezzel még nem is lenne semmi problémám. Sőt, egy nagyon is csinos nőről van szó, de talán pont ez az, amiért jobban felkeltette az a kíváncsiságomat. Ha paranoiás lennék, akkor azt hinném, hogy azért tud ennyi mindent rólam, mert volt szerencséje olvasni az aktámat. Miért érdekelte volna? Egy újabb sok milliót érő kérdés.







A hozzászólást Lionel Bloom összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.08.20 1:50-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime08.08.20 16:14

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
- Hallgatlak. – visszatettem a füzetemet az asztalra, majd intettem, hogy nyugodtan üljön le az íróasztalommal szemközti üres székre. Leültem a székemre és közelebb húztam magam az asztalhoz.
- Mi sem egyszerűbb ennél… - vontam meg a vállam felpillantva rá.
- Olvastam az aktádat. – szerintem sejtette a válaszomat, ám mégis úgy tűnt, hogy miután az én számból is hallotta, igencsak meglepődött a dolgon.
- Nem csak az volt a feladatom, hogy rekonstruáljam az áldozat arcát, hanem az is, hogy megállapítsam a halála pontos okát. – ezzel egy távirányítóval az iménti tábla felé kapcsoltam, amin megjelent egy holografikus koponya.
- Nézd meg a repedéseket…betörték a fejét. Ebbe halt bele. A halála után ültették csak be az autóba és gyújtották rá az egészet. Ahhoz, hogy ilyen szögben és erővel meg tudj ütni egy 187 centi magas embert, nos magasabbnak és erősebbnek kell lenned nála. Tegnap este mikor Attkins még nem volt tisztában az imént vázolt információkkal, pusztán csak a feltevéseimmel, kiadta, hogy nézzek utánad, derítsek ki Rólad mindent, ami segíthet eldönteni, hogy megfelelhetsz-e gyilkosnak. Három perc alatt kidobta a rendszer az aktádat, amit ez a barom nem olvasott el, ellentétben velem. Ennyi a sztori. – ahogy eszembe jutott mi minden volt abban az aktában, akaratlanul is megjelent az arcomon egy apró mosoly.

- Fegyelmi eljárás, mert bemostál egy gyanúsítottnak, akit azzal vádoltak, hogy drogot adott el kiskorúaknak, akik közül az egyik túladagolásban elhunyt. Újabb fegyelmi eljárás, amit azért kezdeményeztek ellened, mert sértegetted a kapitányt és megszegted a kapott parancsot. Ezt végül eltusolták. Aztáán…. több rossz pontot is begyűjtöttél a kerületi államügyésztől, aki vaskosabb panaszokat tett rád és a nyomozói módszereidre, mint amilyen vastag Tolsztojtól a Háború és Béke. Úgy tudom a kollégáktól, hogy pezsgőt is bontott aznap, mikor felmondtál. – szegény, vajon mit tenne, ha megtudná, hogy hőn imádott ellenlábasa újra itt van, ám ezúttal, mint gyanúsított? Lehet, hogy most whsikyt venne?
- És ezek még csak az alap kalandjaid, a bevetésekről írt feljegyzések sokkal izgibbek voltak.


 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 1:50


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
Nyugodtan helyet foglaltam, elvégre addig ártatlan vagyok, míg be nem bizonyítják az ellenkezőjét. Ahogy pedig a jelenlegi nyomázás tart… Nem gondolnám, hogy hamar meg fog lenni a valódi tettes. Attkins pedig hiába erőlködik, nem fogom elvinni a balhét. Most jönne az a rész, hogy ügyvédet kellene hívnom? Kizárt, jogomban áll hallgatni. Sőt, azt se tudnák rám fogni, hogy hátráltattam a nyomozást, hiszen bejöttem azonosítani a holttestet, de nem a volt alkalmazottam volt. Szóval idáig együttműködtem velük, még akkor is, ha különös elméleteket kellett végig hallgatnom.
Olvasta az aktámat, eddig is sejtettem, de most már be is ismerte. Mégis miért? Türelmesen hallgattam a kis meséjét mire a végére mindent megértettem. Oké, akkor nem is egy rajongóval van dolgom, pedig már majdnem kezdtem azt hinni…
- Védelmemre szóljon, hogy az a rohadék még könnyen megúszta a dolgot. Kiskorúnak drogot adni… Tényleg még az én hibám volt, hogy ezek után eldurrant az agyam. – Sosem bírtam a mocskokat, akik az utcán terítették a cuccot, de az már nekem is sok volt, hogy mindegy volt nekik, hogy kinek adják el, csak menjen az üzlet… Olyan könnyű szemet hunyni. Elvégre a drogosok senkit sem érdekelnek, egészen addig míg meg nem halnak túladagolásban.
- Idióta embertől nehéz parancsot elfogadni. – Nem mindig a feletteseim hibája volt az, hogy ellenszegültem, mindössze csak nehezen tudtam alkalmazkodni ahhoz, hogy engedelmesen elfogadjam az utasításokat. Főleg akkor, ha nagyon nem értettem egyet velük. Rengeteg ilyen eset volt, csodálom is, hogy végül saját magam láttam be, hogy ez nem a nekem való munka, elvégre számtalan okuk lett volna, hogy kirúgjanak. Túl jó voltam ahhoz, hogy csak úgy elbocsátsanak, ez valójában amolyan nyílt titok.
- Valójában a pezsgőt én küldtem neki. – Játékosan kacsintottam rá. Régi szép idők… Ritkán gondolok vissza, de őszintén jó volt hallani, rengeteg régi emlék visszatért. Arról pedig végképp nem tehetek, hogy az államügyésszel sosem tudtunk megegyezni semmiben. Tanulságosnak mondanám a vele való rövid, de annál tartalmasabb beszélgetéseket.
- Kár, hogy akkor még nem voltál itt. – Biztosra veszem, hogy a közelemben sose unatkozott volna és a közreműködésével könnyebb lett volna számomra a munka is.
- Vajon feltűnt nekik, hogy engem itt felejtettek? – Szívesebben is maradok vele, mert nagyon nem hiányzik az most, hogy Attkins további vádaskodásait hallgassam. Szóval az már biztos, hogy nem saját kezűleg végeztem a hullával, de még mindig fenn áll a gyanú, hogy a felbéreltem valakit, elvégre az anyagi hátterem megengedi a dolgot… Nem mindig móka és kacagás a gazdag emberek élte.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 3:17

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
Érdeklődve hallgattam a szavait, ám azért be kell, hogy valljam, volt némi hátsó szándékom azzal, hogy felfedtem előtte a lapjaimat, szerettem volna ugyanis meglátni, hogy miként reagál, hogyan cselekszik a hallottak fényében. Hiszen attól még, hogy az aktája alapján szimpatikus alak, attól még nem szabad megfeledkeznem arról sem, hogy egy gyilkossági ügy potenciális gyanúsítottja és lehet, hogy épp azzal tud mindenkit félrevezetni, hogy senki se nézné ki egy ex-zsaruból, hogy képes lenne effélét elkövetni. Ha ártatlan, az igazság úgyis kiderül, még segíteni is fogok benne, ha viszont annak a féleszú Attkinsnek végül mégiscsak igaza lesz, az rám nézve is hatalmas szégyent jelentene, éppen ezért kell most észnél lennem.
- Neee…. Te most csak szivatsz! – nevettem fel, mikor elmesélte, hogy valójában épp Ő küldte a pezsgőt az államügyésznek.
- Istenem, annyira, de annyira megnéztem volna a képét. Az a barom eddig két ügyemet próbálta meg megfúrni, mert szerinte a munkám légbőlkapott és nem alkalmas arra, hogy bizonyítékként használják… - forgattam meg a szemeimet.
- Szerencsére mind a kétszer megszívta és nem sikerült ártatlan embereket leültetnie. Elégtétel volt látnom, hogy miközben a valódi tettest elvezették a bíróságról, a pasi dührohamosan menekült kifelé.

Kinyitottam az egyik kis fiókot az íróasztalom aljában és két dobozos kólát vettem ki belőle, az egyiket elé téve, a másikat pedig azonnal fel is bontottam.
- Valóban kár, így csak olvashattam a sztorikat, ahelyett, hogy élőben figyelhettem volna. – kortyoltam bele az üdítőmbe.
- Szerintem még kell nekik úgy… tíz- tizenöt perc, mire visszajönnek érted. Addig mond csak… a hallottak alapján… mi a te véleményed az ügyről? Tegyük félre, hogy gyanúsított vagy, és egy kicsit csöppenj vissza zsaru bőrbe.


 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 4:09


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Ha nem hiszel nekem, akkor hívjuk fel, hogy megkérdezzük. – Abban egészen biztos vagyok, hogy egyből bontaná is a hívást, ahogy megtudná, hogy ki van a vonal túlsó végén. Nagy hatással voltunk anno egymás éltére, de mindkettőnknek jobb egymás nélkül.
- Ne hagyd magad. Őt csak a statisztikák érdeklik, de az már kevésbé, hogy az elfogott személy tényleg bűnös volt-e. – Kezdem magam egyre jobban felhúzni ezen és már részben bánom, hogy megkönnyítettem a dolgát azzal, hogy felmondtam. Nem miatta tettem, hanem azért, mert úgy éreztem, hogy van, amit szívesebben csinálnék.
- Kösz. – Attkins feje már biztosan paprikavörös lenne, ha látná, hogy Carlson milyen jó vendéglátó, még kólával is megkínált. Egyből fel is bontottam és nagyot kortyoltam belőle.
- Nem tagadom, hogy most valami erősebb jobb lenne. Nem mindennap gyanúsítanak gyilkossággal. – Na mondjuk azon tényleg lehidalnék, ha előhúzna a szekrényéből valami töményet. Számomra a munka közben ivás nem játszik, de most nem is dolgozok, legalábbis én nem. Viszont szeretnék mihamarabb visszamenni és felügyelni az üzletemet.
- Az autó Callaway tulajdona ennyit tudunk biztosan. – Próbáltam bekapcsolni a fejemben azt a bizonyos hatalmas piros gombocskát, amit már jó régen nem használtam. Nem tagadom, különös ismét így gondolkoznom, átszellemülni…
- Na és annyit, hogy Attkins egy seggfej. – Ezzel nem árultam el nagy titkot. Nekem már az első pillanattól kezdve nyilvánvaló volt, rémes lehet egy ilyen emberrel dolgozni.  
- Ismerem az autó tulajdonosát. Megkárosított, de attól még nem öltem meg és nem is fogadtam fel senkit se, hogy megtegye. Ezt leszámítva annyi biztos, hogy Callaway autójában volt egy férfi hulla. – Perpillanat az elmondások alapján ennyit sikerült megtudnom. Aktát nem láttam és szerintem nem is fogok, hiszen az összeférhetetlenség lenne. Biztos vagyok abban is, hogy nekünk nem lenne szabad erről beszélnünk, hiszen érintett vagyok az ügyben.
- Ha eddig Callaway nem került elő, akkor látok rá némi esélyt, hogy lehet köze a hullához. Talán a társa volt és egy vita túlságosan elfajult közöttük. – Ez is csak egy elmélet, de az már most biztos, hogy szilárdabb lábakon áll, mint Attkins agymenése.
- Szerinted itt töltöm az éjszakát? Hozassak be pizsit? -  Próbáltam vicces lenni, de a gyilkosság gyanúja egyáltalán nem fog jót tenni a hírnevemnek. Hát tényleg nekem kell megoldani ezt az ügyet, hogy tisztázzam magam? Kezdem azt hinni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 12:27

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
- Szinte látom is magam előtt. – nevettem fel.
- Üdv Államügyész úr, itt ül mellettem az Ön legrégibb és legjobb barátja, Lionel Bloom. Mondja csak, tényleg kapott tőle egy üveg pezsgőt, mikor felmondott a rendőrségnél? Ezt már csak amiatt is fontos lenne tudnom, ugyanis Lionel úgy döntött visszatér az állományhoz és szeretném tudni, hogy erre az alkalomra mit küldhetek Önnek? Kis ciánt, esetleg patkánymérget? – te jó ég, esküszöm mióta csak itt dolgozom, most először sikerül valakinek megnevettetnie, ami egyfelől rémesen szomorú, másfelől viszont üdítő változatosság. Kár, hogy nem akkor kerültem ide, amikor még itt dolgozott, helyette maradt a halom karót nyelt kolléga.
- A rémes az egészben, hogy úgy hallottam, magasabb babérokra akar törni és idén megpályázza a lefőbb államügyészi posztot. Ha sikerrel jár, akkor akár vissza is mehetek a galériába festegetni és kiállításokat tartani, mert rövid úton elintézi, hogy abszolút ne vegyék komolyan az eredményeimet és az általuk szerzett bizonyítékokat. – sóhajtottam elkeseredetten.
- Vannak emberek, akik abszolút nem képesek haladni a technikával és már-már boszorkányüldözésbe fognak, ha valaki valami új módszerrel próbálkozik. – na jó, nem akarom untatni, végtére is nem ezért van itt.

- Ha nagyon megerőltetném magam, talán találnék itt valahol két sört, ami még a múltkori szülinapi banzájról maradt, de sajnos még tart a munkaidőm. – igyekeztem a létező legbánatosabb ábrázatot vágni.
- Mindkét megállapításban egyet értek. – leginkább abban, hogy Attkins egy seggfej. Persze tudom, nem szép dolog így beszélni egy kollégáról, de, ha egyszer ez az igazság, akkor kár is volna tagadni.
- Úgy látszik nem tévedtem, valóban ott van még benned a zsaru ösztön. – bólintottam elismerően.
- Nagyjából hasonló dolgokra gondoltam én is. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem lehetsz még így is sáros a dologban, de valami azt súgja, hogy ennek kicsi a valószínűsége. – újra kortyoltam a kólámból.

- Csíkos a pizsi? Mert akkor szívesen megnézném. – persze tudom, viccelj próbálja meg oldani a helyzetet, ami ettől függetlenül elég komoly.
- Nézd… szerintem tisztában vagy vele Te is, hogy a helyzet nem túl rózsás, de nem is menthetetlen. Megalapozott gyanú nélkül nem tarthatnak bent, amiről egyelőre nem beszélhetünk, így most biztosan haza fognak engedni, maximum a lelkedre csomózzák, hogy ne hagyd el a várost és hogy még fognak keresni. Blabla… Tudod, hisz biztos számtalanszor elismételted ezt a szöveget Te is anno. Ha rám hallgatsz, bár én csak egy firkász vagyok, mint hallhattad… akkor maradj elérhető, de mindenképp riaszd az ügyvéded, hogy legyen készenlétben, ha Attkins hepciáskodna. Gondolom párszor még meglátogat vagy berángat majd, igyekszik majd megtörni, de ha valóban semmi közöd az egészhez, akkor nem lesz baj, kihúzunk a szószból. – kicsit közelebb hajoltam és szinte suttogva szólaltam meg ismét.
- Ha viszont mégis te vagy a ludas… nem csak Stan és Pan lesz a nyomodban, hanem Én is. – ezzel ismét hátra dőltem a székemben.
- Egyébként… kicsit sem hiányzik az itteni munka?
 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 13:13


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Garantált a szívroham. – Ez már biztos. Jó mókának tűnne tényleg felhívni, de akkor számolni kellene az esetleges következményekkel, most pedig pont elég nekem az is, hogy egy gyilkosság gyanúsítottja vagyok, nem kell, hogy még az államügyész is rám szálljon. Tuti, hogy szeretne a rácsok mögött látni, sőt, ha rajta múlna már be is zárt volna és a kulcsot jó messzire elhajította volna. Akármennyire is szerette volna ezt tenni nem teheti, hiszen fogjuk rá, hogy törvénytisztelő polgár vagyok. Na jó ez túlzás, de biztosan nem vagyok gyilkos.
- Ha rajtam múlik, akkor mindent megteszek annak érdekében, hogy ne járjon sikerrel. – Nem mondanám azt, hogy nagyon befolyásos ember lennék, de ennek ellenére nekem is megvannak a kapcsolataim. Akárki is lesz az ellenfelé azt fogom támogatni az ügyben.
- Csodálkozol ezen? Régebben is ez volt, ha valaki valami újjal állt elő, akkor megkezdődött a boszorkány üldözés. – Van, akinek nehéz haladni a korral, főleg akkor, ha még azokban az időkben született mikor a legjobb barátja egy tirannoszaurusz volt.
- Azt hiszem Attkins agyvérzést is kapna, ha visszajönne és rajta kapna minket, hogy sörözünk. – Az már biztos, hogy nem vetne rám túl jó fényt, ha itt és most berúgnék. Egy sör után biztosan nem lennék részeg, de a mostani körülmények megkövetelik a józanságot.
- Sose hittem, hogy ez velem is megtörténhet. – Van némi protekcióm azt el kell ismernem, mert ha nem lenne, akkor most a kihallgatószobában várnám, hogy telefonálhassak az ügyvédemnek. Ha jól sejtem, akkor Jacobs miatt nem kell most a kihallgató kényelmetlen székét élveznem, de az mégsem szakszerű húzás, hogy csak úgy itt hagytak. Bánom? Nem.
- Ha kockás lenne, akkor már nem is érdekelne? – Viccelődünk ezzel, de ha Attkins bent akar tartani, akkor biztosan ki fog találni valamit és akármennyire is utálom ezt az egészet be kell látnom, hogy megteheti.
- Nincs semmi közöm hozzá, de ezt bárki mondhatja. – Álltalában a tagadás a legnépszerűbb, kevés esetem volt olyan, hogy egyből megtörtek és mindent bevallottak volna. Az már majdnem sértő, hogy Attkins szerint felbéreltem volna valakit, aki ilyen pocsék munkát végezne. Viszont azzal se lennék jobban ártatlan, ha azt mondanám, hogy ha saját kezűleg akartam volna elintézni a pasast, akkor ennél sokkal jobb módszereim lettek volna.
- Ez figyelmeztetés volt, vagy inkább fenyegetés? – Annyira meglepődtem, hogy nem sok kellett ahhoz, hogy a számban lévő kólát visszaköpjem. Szerencsére mégis sikerült lenyelnem.
- Eleinte talán hiányzott, de hidd el sokkal jobb a saját főnöködnek lenni. – Ezzel szerintem mindent elmondtam.  






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chloe Carlson
Chloe Carlson



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 13:58

Lionel & Chloe

 
5ae8212b41f5462e8f623c66cca721ae.gif
Érdekes egy pasas meg kell hagyni. tetszik, hogy ő is haladó gondolkodásúnak tűnik és nem a régi tankönyvek alapján képzeli a rendőri munkát, ahogyan itt sokan mások. Ráadásul többnyire még a humorával sincsenek problémák.
- Kockás?! Kérlek… ne teremts itt diszharmóniát! A rácsos cella rácsos pizsit követel, legfeljebb a narancssárga vagy kék kezeslábas jöhet még szóba, semmi más. – persze, állama és börtöne válogatja az „egyenruhát”.
- Na jó… talán még Attkins kedvéért legalizálhatjuk a Tininindzsa Teknőcös darabokat, a fiúk ugyanis azt pletykálják az öltözőből, hogy Attkinsnek van egy olyan mintás alsója. De ez hivatali titok! – kacsintottam rá, de csakhamar újra elnevettem magam, hiszen lássuk be, elég röhejes látványt nyújthat a pasi egy ilyen gatyában. Nem tudom eldönteni, hogy áldásként tekintsem, hogy én kimaradtam a dologból vagy sokkal inkább sajnáljam, mert ilyet többet nem szül a korszellem.

- Nos igen, általában tíz esetből tizenöt alkalommal mondja magáról a bűnös, hogy ártatlan, ez nem elég ahhoz, hogy el is higgyék róla, de ha valóban az, akkor az más dolgokon könnyedén megmutatkozik. A lélekjelenlétén, a hangszínén, valahogy az egész magatartásán, kisugárzásán. Erre mondaná azt Attkins, hogy ez a humbug módszer, puszta megérzések, nálam valahogy eddig mégis működött. De az is lehet, hogy pusztán csak szerencsém volt. – vontam meg a vállam.

- Ez? Egyik sem Mr. Bloom… ígéret. – nincs okom arra, hogy fenyegessem, mivel a magam részéről egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem Ő a mi emberünk, de hát csak akkor lehet valamit száz százalékosan kijelenteni, ha már megvan a valódi tettes.
- Elhiszem. – mielőtt folytathattam volna a mondanivalómat egyszer csak kivágódott az ajtó és egy középmagas, enyhén köpcös pasi sietett be rajta, majdhogynem lihegve, nyomában Attkinssel és Jacobsal.
- Hát itt vagy Lionel. Egyetlen szót se mondj többet, hallod! Még jó, hogy a titkárnőd értesített!
- Minő szerencse! – horkant fel Attkins a háttérből.
- Látja Mr. Talbot, nem bántottuk az ügyfelét. – szólalt meg Jacobs is.
- Gyere Lionel, nincs több keresnivalód itt. Uraim, ha van még kérdésük, előbb engem keressenek! – ezzel a köpcös már meg is indult kifelé.
- Éljenek a buzgó titkárnők! – suttogtam Lionelnek, majd felé emeltem a kólás dobozom.
- Egy élmény volt Mr. Bloom! – ezzel visszafordultam a papírjaimhoz, hogy ne lássam Attkins reakcióit vagy azt, ahogy Jacobs szabadkozik.

 


Outfit: Ezt viselem
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lionel Bloom
Lionel Bloom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime09.08.20 16:51


Chloe & Lionel


giphy-1488391123.gif
- Ezek után biztosan rémálmaim lesznek. – Az már biztos, hogy erre nem voltam kíváncsi. Ennek ellenére lelki szemeimmel látom azt a bizonyos képet magam előtt. Hát nem szemet gyönyörködtető látvány. Ha pedig saját szemmel kellene látnom, akkor biztosan ideiglenesen el is veszíteném a látásomat.
- Biztos vagyok abban, hogy Attkins és az ügyész szerint is a profilozok is haszontalanok. – Fejlődött már annyira a rendszer, hogy a nyomozásba bevonták az orvosszakértőket, laborosokat, profilozókat és még sorolhatnám, hogy mennyi ember segíti a bűn üldözést mostanában. Régen a DNS tesztet se akarták elismerni, most meg mennyi ember ül miatta rács mögött.
- Szóval szemmel fogsz tartani. Szeretném megkönnyíteni a munkádat. – Habozás nélkül húztam ki a zakóm belső zsebéből a névjegyemet, gyorsan rá is firkantottam a privát számomat is, amit nem osztogatok csak úgy akárkinek.
- Bármikor hívatsz, ha elakadtál a nyomozással, vagy akár akkor, ha szemmel akarnál tartani. – Egy próbát igazán megért. Rányomultam volna? Mindössze csak arról van szó, hogy szeretnék minden erőmmel segédkezni a nyomozásban. Persze, ez annyira igaz, mint az, hogy pap vagyok… Ha tényleg erről lett volna szó, akkor akár Attkins orra alá is dughattam volna a névjegyemet.
- Nyugi Bobby nem mondtam semmit se. – Hülyének néz? Fejből tudom a jogaimat, sőt biztos vagyok abban, hogy a többség nincs is tisztában azzal, hogy miféle jogokkal rendelkezik ilyen esetben. Szabad akaratomból vagyok itt, de úgy tűnik, hogy az ügyvédemnek nagyon nem tetszik, hogy szóba hozták a nevemet egy gyilkossági nyomozással. Bevallom nekem se tetszik, de ez van.
- Még találkozunk. – Kacsintottam a kis boszira. Ha már boszorkányság, amit művel mások szerint, akkor lehet, hogy tényleg boszorkány. Ez magyarázatot is adna arra a kérdésre, hogy hogyan sikerült ilyen gyorsan elbűvölnie.
- Gyere Bobby, igyunk meg valamit. Ünnepeljük meg, hogy életemben először vádolnak gyilkossággal. – Szúrós szemekkel néztem Attkinsre ahogy elhaladtam előtte, Jacobs mindössze egy biccentéssel köszönt el tőlem. Én pedig nem vágytam nagy drámai kilépőre, ezért egyszerűen csak távoztam, de még az ajtóban vállam mögül vissza pillantottam a bűbájos kis boszorkára.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Catch Me If You Can - Lionel & Chloe Catch Me If You Can - Lionel & Chloe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Catch Me If You Can - Lionel & Chloe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Million Reasons - Chloe & LIonel
» Lionel Bloom
» Chloe Easton
» Timur & Chloe
» Connor & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Rendőrség :: Labor-