welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_lcapMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Voting_barMeghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila I_icon_minitime17.09.20 21:03


watercolor-flower-png-8.png
Anna May & Mila

Semmi nem hozza úgy össze az embereket,
mint a közös káros szenvedély és a sötét titkok.

camila-cabello.gif?w=500&h=225&crop=1&resize=540%2C243
Baromira későn kerültem ágyba, de ennek ellenére mégsem aludtam valami jól. Valami nem hagyott nyugodni. Talán a kíváncsiság, vagy az a dal ami a fejemben motoszkált az este végére, fogalmam sincs. De azt tudom, hogy tíz órakor már a konyhában motoszkáltam és serényen készítettem Alex reggelijét. Akarva, akaratlanul is a múltkori alkalom kúszott a lelki szemeim elé. Istenem, hogy ez a pasi mennyire eltudja venni az eszem.
De ha már a pasiknál tartunk akkor kíváncsi lennék, hogy mi zajlik Anna May és Mr. Pénzeszsák között. Nem tudom miért de olyan megmagyarázhatatlan és fura érzésem van azzal az alakkal kapcsolatban. Egyszerre kedvelem és nem, ez pedig baromira frusztráló. Úgyhogy a megnyugtatásom végett muszáj egy kicsit jobban utánajárnom a dolognak. Kezdetnek pedig a barátnőm lesz a legjobb célpont. Úgyhogy a reggeli mellé lefirkantottam pár sort Alex-nek és összeszedve a cuccaimat útnak indultam.
Már egy ideje a reggeli dugóban ültem amikor úgy döntöttem, hogy azért nem árt ha felhívom Anna May-t, hogy amúgy úton vagyok. Na nem mintha ez nálunk valaha is problémát jelentett volna. Mondjuk az is igaz, hogy legtöbb esetben én toppantam be hozzájuk a leg lehetetlenebb időpontokban, de ez részletkérdés.
Meglepően hosszú időbe telt mire felvette a telefont, ami alapból gyanúsnak kellene, hogy legyen. Viszont betudtam a dolgot annak, hogy biztos jobban aludt, mint én. Ergó, lehetséges, hogy én ébresztem. Szóval kitartóan csörgettem és csörgettem ameddig fel nem vette a telefonját, vagy az ezredik csörgésre.
Gyorsan hadartam el amit akartam, hiszen már úgyis úton voltam és amúgy is szeretem személyesen megbeszélni azt amire kíváncsi vagyok, ha már úgyis vissza kell mennem hamarosan a suli miatt és ki tudja mikor láthatom újra.
A húsz perccel talán nem lőttem volna nagyon mellé, ha nem kell megkerülnöm a fél háztömböt egy hülye csőtörés miatti útlezárásnak hála. De így kb. még tíz-tizenöt percet ráhúztam. Amit gyanítom a barátnőm nem sajnált, ha tényleg akkor ébresztettem.
Az évek alatt, már-már családtaggá váltam, így nem annyira meglepő, hogy kaptam egy saját bejáratú kulcsot a legjobb barátnőmék otthonához. amit szívesen használok is, ha úgy hozza a sors. De jelen pillanatban azt kívánom, hogy bárcsak ne tettem volna.
A konyhába lépve pont sikerült elkapnom egy olyan pillanatot, ami azt hiszem örökre a retinámba égett.
Bevallom őszintén, nem sűrűn esik meg velem, hogy nem tudok megszólalni egy adott helyzetben. De itt csak tátogtam, mint egy partra vetett hal. Akkor ezek szerint nem tévedtem és ezek ketten mégis csak összemelegedtek. De még, hogy mennyire összemelegedtek, és áhhh… Te jó ég, miért kellett ezt nekem látni?
A kezemben lévő kulcsokkal zavartan szórakoztam ameddig ez a két jómadár felocsúdott és rendezték soraikat.
- Úgy látom jól indult a reggel. – motyogtam jelezve, hogy túl akarok lépni az imént látottakon és szívesebben nézném a kávésbögrém mélyét, mint őket együtt.
Na ha eddig álmost lettem volna akkor tuti biztos, hogy ettől a jelenettől felébredtem volna. Fogalmazzunk úgy, hogy legmerészebb álmomban sem gondoltam volna, hogy egyszer egy ilyen jelenet közben „rontok” rá Anna May-re.
- Te és Mr. Nagymenő!? Mióta fűzi már az agyad? – kíváncsiskodtam, miután egy jó nagyot kortyoltam a gőzölgő fekete nedüből.

 Kávé   × 507
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila I_icon_minitime29.09.20 19:22





Mila & Anna May






e44190716ec3835be3a4139abb307a65.gif

ReliableHeavyBass-max-1mb.gif




H

át fogalmazhatunk úgy is, hogy khm jól indult a reggel, igen Mila, ezt most eltaláltad, na nem a telefoncsörgés része, főleg, hogy akkor még azt sem tudtam hol vagyok, bár szeretem azt a számot, és egy milliószor le is játszottam már a saját Stradivarimon, de most kivételesen éles, fejfájást okozó hangként visított a fülembe, én simán hagytam volna még csörögni amíg rá nem un, ha Lucas nem morogja a nevem, jó, jó felveszem, ne idegeskedj már, bár azt sem tudom pontosan hol van, tapogatom az éjjeli szekrényem, felemelve a telefonom és fél szemmel sandítva a kijelzőmre látom, hogy Mila hív, felvettem ugyan de elsőkörben fogalmam sem volt arról mit is darált le, muszáj volt rászólnom, hogy lassabban és még egyszer, kérlek, még alszom, dőlök a hátamra, amit Lucas kihasználva vette birtokba fedetlen bőröm, azt hiszem ideje letennem.
Szóval igen Mila, ha úgy vesszük jól indult a reggel, kétszer is, muszáj halkan elnevetnem magam ahogy a kávégép fölött pakolászom bele az édes fekete nedűhöz szükséges alapanyagokat, fenekemen még mindig érzem Lucas puha ajkainak és erős ujjainak nyomát, alsó ajkamba harapok és próbálom nem tudomásul venni, hogy a fülem tetejéig vörös vagyok, nem, nem jöttem zavarba, én soha.
Amint lehúzta a kávéját kikísértem ŐT és laza léptekkel vissza léptem a konyhába, neki dőltem a pultnak és a kezembe véve a bögrém meredtem újra Mila-ra.
- Most arra vagy kíváncsi mióta fűz, vagy, hogy mióta szexelünk, mert a kettő nem ugyan az.
Látom, hogy sikerült alaposan megdöbbentenem a kérdésemmel, majd bele fulladt a következő korty kávéjába, muszáj volt felvetnem rajta, majd leültem a konyha asztalhoz, és intettem, hogy jöjjön Ő is ez egy hosszú pletyka parti lesz.
- Fűzni fűz amióta megismert, tehát kábé egy hónapja, a másikra is biztos tudni akarod a választ?
Tudom, hogy mindig minden érdekli, de eddig mindig azokról a pasikról beszéltünk akik ŐT hódították meg, de még soha sem olyan pasikról akik az én bugyimban mászkálnak, ez egy merőben új terep számunkra, számomra meg főleg-




Vissza az elejére Go down

Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A little party never killed nobody! Mila & Anna May
» Mila Anderson
» Anna May Rodgerts
» Baby, one more time! Lucas & Anna May
» Kapcsold ki! Lucas & Anna May

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Anna May garzonja-