welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_lcapA little party never killed nobody! Mila & Anna May Voting_barA little party never killed nobody! Mila & Anna May Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A little party never killed nobody! Mila & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime20.06.20 22:38





Mila & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




E

l sem hiszem, hogy végre vége a hétnek, nagyon hosszú volt, kimerítő, egész napokat töltöttem bent a konzervatóriumban, vizsga héten nem is várok mást, szerencsére az elmúlt heteket azzal töltöttem, hogy felkészítsem a végzősöket a közeledő vizsgákra, na jó, többek között ezzel is mert mellette vagy négy különböző próba között egyensúlyozok naponta és még Lucas is az idegeimen táncol, szerencsémre már csak egy hét van hátra a Művészetek napjáig, és aztán már csökken a teher rajtam, lehet, hogy gonosz vagyok, de már várom, hogy ne kelljen ezer apró darabra szakadnom nap, mint nap, rám fog férni az év végén az a nyaralás Mila-éknál, sosem jártam még Maimiban, szóval vonz, nagyon is, de egy kicsit félik is itt hagyni mindent, bár meg fog várni, ez csak két hét, feleslegesen izgulok, igaz?
Sorban kapom az SMS-eket, hogy menjek ma én is le az új klubba, mert hát meg akarják hálálni a sok segítséget, és a többi, már inkább nem is foglalkozom velük, lenémítottam a telefonom és ott hagytam az asztalon a félbe hagyott kottám mellett, nem érzem magamban azt a lökést, hogy be tudjam fejezni azt a darabot, pedig ígéretesen indult, de most már inkább csak nyűg és szenvedés, nagyot sóhajtok, inkább pattogatok kukoricát és bevackolom magam a pihe puha ágyamba, nézek valami filmet, bár őszintén semmihez nincs kedvem, de még kevésbé ahhoz, hogy egy zajos bárban riszáljam magam pop zenére.
Felkapom a köntösöm és a fürdő felé veszem az utam, ha már szabadnapos vagyok hajat mosok és teszek pár lépést a nőiességem felé, feltekerem hosszú hajam a törölközőmmel, felveszem a puha köntösöm, a mikró csilingelve jelzi, hogy kész a pop corne.
- Köszi, anya.
- Itthon leszel ma Any?
- Azt terveztem, neked jó mulatást Maya-val.
Nyomtam egy puszit arcára és kukoricát nassolva lépdeltem be vissza a szobámba.
Végül egy régi klasszikus mellett döntöttem, teljesen mindegy mi szól a háttérben amíg a körmöm festem és a hajam fésülgetem. Elégedetten rágcsálom a nasim amikor Mila és Alex, hát rám rúgják az ajtót, talán ez a legmegfelelőbb szó.
- Mi a? Megbeszéltünk valamit?
Néztem rájuk nagy kék szemekkel, esküszöm nem emlékszem hasonlóra sem...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime21.06.20 19:28

a3ea26a3ba8491eb326329058926621f.png
Mila & Anna May

Ha megváltoztatod a szabályokat,
amelyek irányítanak,
akkor megváltoztatod a szabályokat,
amikkel irányíthatsz.

78fdc5c2777a2dac5ad4dc739462103f.gif
Rengeteg minden történt amióta hazalátogattunk és úgy érzem, hogy éppen itt az ideje annak, hogy kiengedjem a fáradt gőzt. Erre pedig a legalkalmasabb elfoglaltság egy kis bulizás, néhány feles, Alex és Anna May társaságában. Mindenekelőtt azonban utána kellett egy kicsit járnom annak a jóképű idegennek, aki a múltkorában Any körül legyeskedett.
Meg kell, hogy mondjam igazán szép páros voltak ahogy besétáltak az étterembe és annak ellenére, hogy kifejezetten megkért rá a barátnőm, hogy ne kombináljak, én mégis megteszem. Mesés kerítőnő lenne belőlem, hiszen jobban ismerem a barátnőmet, mint a saját tenyerem. Arról nem is beszélve, hogy éppen itt az ideje, hogy egy kicsit Ő is megbolonduljon és ellepje az agyát a rózsaszín köd.
- Aleeeec! Nem láttad a kulcsom? Sehol sem találom, és anélkül nem tudunk elindulni. - kiabáltam be a fürdőben készülődő szerelmemnek.
- Nézd meg a kanapén. Tudod, hogy Silver rá van kattanva a kulcstartódra. Lehet ő lopta el. - kukucskált ki félmeztelenül az ajtón.
Alex és én annyira különbözünk és mégis annyira jól passzolunk egymáshoz mint a kirakós két összeillő darabkája. Egyszerűen nem tudom elképzelni az életem nélküle, hangozzék is ez akármennyire nyálasan.
- Az a kis nyálgép. - tettem csípőre a kezem, miközben bőszen kutattam a nyolc hónapos kiskutyánk után. 
Silver-t egy Miami-ban élő ismerősömtől kaptam ajándékba a legutóbbi születésnapomra, mivel pontosan tudta, mennyire szeretnék egy kisállatot. A kis vakarcs azóta keseríti meg a mindennapjainkat, de ennek ellenére nem adnám Őt oda senkinek, semmi pénzért.
- Te kis szörnyike, add vissza a kulcsom. - kaptam el fentről aminek az lett az eredménye, hogy a francia bulldogokra jellemző kis turpic orrának hála röfögött egyet és már dobta is el magát, hogy vakarjam meg a hasát.
Most őszintén? Ki az, aki hosszú távon képes haragudni egy ilyen kis dögre? Merthogy én nem, az tuti. Úgyhogy gyorsan megvakargattam a hasát és elsétálva mellette, beletúrtam a kanapén sorakozó párnák sokaságába. Nem is kellett hozzá sok idő, hogy megtaláljam amit keresek.
- Megvannak. Mehetünk! - lelkendeztem, miközben elindultam Alexander felé, aki immáron talpig fess volt.
Nem laktunk messze Anna May és az anyukája otthonától, mégis vagy ötször leizzadtam mire odaértünk.Komolyan mondom, hogy az itteni sofőrök kiakasztanak. Itt már minden elmeháborodott kaphat jogosítványt?
- Meglepi! - robbantunk be a legjobb barátnőmhöz abban a reményben, hogy semmi halaszthatatlan programja nincs és készenál velem és Alexanderrel bulizni a Lux-ban.
- Öltözz kisanyám! Bulizni megyünk! - vigyorogtam lelkesen, miközben lehuppantam mellé a kanapéra és csórtam egyet a kukoricájából.


  Awww   × 390
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime21.06.20 20:05





Mila & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




É

lvezem az édes semmitevést, látom néha a szemem sarkából újra és újra felvillanni a telefonom, de úgy őszintén egyetlen porcikám sem kívánkozik jelenleg tömeg és hangos zene közé, inkább maradnék itthon, mára már letettem a hegedűm, fanatikus vagyok, de nincs már erőm, kell egy kis lazítás, így lezuhanyozok és régi klasszikusokat nézek, körmöt festek, kukoricát majszolok, számomra jelenleg ez a legtökéletesebb program amit el tudok képzelni, mindenki más élvezze nyugodtan a túl közeli testek egymáshoz simulását, különben sem az én világom, én jó angol lévén szeretem a távolságot, és ha hagynak békén a saját dolgommal foglalkozni, nem a vadulásról vagyok híres, sokkal inkább az udvariasságomról és visszafogottságomról, szerintem ebből a szempontból sosem látott nagymamámra ütöttem, mert ahogy elmondja anya pont ilyen, mint én, kezd már érdekelni a vénasszony, főleg, hogy neki köszönhetem a hőn szeretett Stradivarim is.
Gondolat menetemből szakított ki a tény, hogy szinte falnak vágódott az ajtó, nagyra nyíltak kék szemeim, és megállt a kezemben a kukorica úton a szám felé, elszoktam Mila látványos belépőitől, már túl rég nem töltöttünk együtt huzamosabb időt.
- Hogy mit csinálunk?
Néztem rá teljesen értetlenül.
-  Nem, nem és nem. Én biztosan nem, ezért némítottam le a mobilom is, zaklatnak ezzel a hülyeséggel épp eleget a végzősök, nem gondoltam, hogy még te is ezzel fogsz.
Dobtam be a kukoricát, és figyeltem ahogy a kajám lopja, mosolyra húzódott a szám.
- Bár gondolhattam volna, hogy te nem bírod ki ha új hely van a városban, de ehhez én miért kellek? Tudod, hogy nem szeretem az ilyen helyeket.
Fintorodtam el, miközben ujjaim között csavargattam a hajtincseim, nagyot sóhajtottam.
- Én, nem maradhatnék itthon? Nekem ilyesmihez ruhám sincs.
Fogtam könyörgőre, tényleg nem tartok itthon tonnányi felesleges ruhát, van egy kettő amiben fel szoktam lépni, meg amiben dolgozom, kb ennyi, fel se tudnék öltözni egy ilyen helyre, jobb nekem itthon.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime21.06.20 21:05

a3ea26a3ba8491eb326329058926621f.png
Mila & Anna May

Ha megváltoztatod a szabályokat,
amelyek irányítanak,
akkor megváltoztatod a szabályokat,
amikkel irányíthatsz.

78fdc5c2777a2dac5ad4dc739462103f.gif
A hatásos belépőim amolyan védjegyeimnek mondhatóak és ezt Anna May is nagyon jól tudja. Úgyhogy egy pillanatra meglep az arcára kiülő döbbenet.
- Jól hallottad. Bulizni megyünk és nincs kibúvó! - vágtam rá egyből.
Ismerem nagyon jól. Szóval a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy tiltakozni fog. De Ő is ismerhetne már annyira, hogy ez engem sose érdekelt. Na jó egy kicsit megszállott vagyok és makacs és minden ilyesmi, de az ég szerelmére. Fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy otthon gubbasszunk péntek esténként, mint az öregasszonyok.
- Gyerünk! Ne csináld már! Még az öreganyámban is több party kedv van, mint benned. - csúfolódtam vigyorogva, miközben csórtam még egyet a kukoricájából.
Nem hiszem el, hogy egy ekkora buligyilkos, pedig mindig is ilyen volt, de valahogy az évek megszépítik az emlékeket. A tini korszakunk pedig életem egyik legjobb időszaka volt.
- Na végre rátérhetünk a lényegre. Ez az új hely valami szuper. szexi, színvonalas és lenyűgöző. Szóval muszáj jönnöd. - gyözködtem rendületlen, miközben felpattantam mellőle és a keze után nyúltam, hogy berángathassam a szobájába, hogy öltözzön már végre.
Még kész szerencs, hogy ennyivel előbb elindultunk, mert azért halovány sejtésem volt róla, hogy nem lesz egyszerű őt elrángatni a klubba.
- Tudod, hogy én mindig feltalálom magam. Szóval ez nem kifogás. máris kerítek neked valamit. - rángattam magammal, mialatt Alec lehuppant a kanapéra és frappánsan csak annyit fűzött hozzá a dolgokhoz, hogy...
- Hagyd magad Anna May. Gyorsabban szabadulsz. - és kajánul vigyorogva elkezdte felfalni a parlagon hagyott popcorn-t.


  Awww    ×  Bújócska
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Anna May Rodgerts
Anna May Rodgerts



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime21.06.20 22:27





Mila & Anna May






tumblr_o5hl4gDfKH1qk34klo8_400.gif

YCsjvI2.gif




C

sak figyelem ahogy magyaráz, de egyetlen alaposan átgondolt és megfontolt érvet sem találtam abban amit leprodukált itt nekem, igen, értem tűz és víz, én inkább olyan vagyok, mint Alex, ez a jó nekem itthon, neki sem lehet egyszerű Mila mellett, de hát a szerelem nagy úr, gondolom, bár igazából fogalmam sincs, nem ismerem ezt az érzést, kizárólag a hangszerem és a zenét szeretem, a többi maximum hála és barátság, némi harag és van valami amire nem tudok rájönni mi, ezt a katyvaszt váltja ki Lucas, amit nem tudok megfejteni, talán Milanak igaza van és el kellene engednem magam, akkor talán nem agyalok túl semmit, tudom, hogy mindig mindent meg akarok tanulni, és nem szeretem ha valamit nem tudok és nem értek, de talán jobb és egyszerűbb lenne azt a bennem növekvő káoszt egyszerűen elengedni, bedobni egy feneketlen kútba és rá vágni az ajtót, nem látom, nem hallom, csend kell a lelkemnek.
- Na jó, menjünk.
Adom meg magam a drága barátnőm szeszélyének és felkelve a kanapéról követem őt a hálómba.
-  Igen Alex, tudom, ennyire már rájöttem a húsz év alatt amióta ismerem.
Nevettem fel, valahogy nem tudom néha eldönteni, hogy melyikünk is ismeri őt jobban, mert régebb óta én, ez nem kérdés, és mindig mindent megbeszélünk, de Alex más, pillantok vissza rá vállam felett, minket néz ahogy távozunk, és közben falja a kajám.
- Azért ne edd meg az össz vacsorám.
Szóltam vissza mielőtt Mila becsukta volna előttem az ajtót. Kérdés nélkül esett neki a ruhás szekrényemnek és túrta át, elővett három ruhát, hát én egyre jobban húztam a szám, de felvettem sorba mindet és forogtam egyet a nagy tükröm előtt.
- Hááát, ha nagyon muszáj választanom, akkor azt a feketét, de kérek hozzá harisnyát, ebből nem engedek!
Abban sem vagyok biztos, hogy ez a túl rövid csoda az enyém volna, de jó, hát legyen ez, van ehhez valahol egy hozzá illő kalapom is, a fejemre tettem, előre húztam a szememre, és pofákat vágva néztem Milara aki nehezen türtőztette a belőle előbukó nevetést.

Ruha



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime23.06.20 18:17

a3ea26a3ba8491eb326329058926621f.png
Mila & Anna May

Ha megváltoztatod a szabályokat,
amelyek irányítanak,
akkor megváltoztatod a szabályokat,
amikkel irányíthatsz.

78fdc5c2777a2dac5ad4dc739462103f.gif
A legjobb barátnőm és mégis néha az őrületbe tud kergetni azzal, hogy ennyire Angol a szentem. De most mit csináljak? Szeretem és ezenaz sem fog váloztatni, ha kamiont kell bérelnem azért, hogy elvontassam a klubba.
-Wíííí... Na végre! - ujjonam örömömben, hogy végre iggen mondott.
Meg se tudnám mondani, hogy mikor voltunk együtt utoljára valahol úgy, hogy ott nem az volt a cél, hogy zenéljünk. Szórakozni akarok és táncolni és meginni egy-két tequilát.
Alec gonoszkodó kis megjegyzését már fel sem vettem. Pontosan tudta, oy milyen ember is vayok amikor összejöttünk. Szóval nem most van itt az ideje a reklamálásnak és az elégedettlenkedésnek.
- Hmm... - lapozattam a barátnőm ruháinak nem túl széles választékában.
Esküszöm, hogyha egyszer végre sikerül megdumálnom, hogy kölözzön Miami-ba akkor az első bevásárlokörutunk a kedvenc butikomba fog vezeni. Szörnyen kevés ruálya van amik nem csak fellépésekhez jók. De ahogyan szoktam mondani, "Lehetetlen nincsen, csak tehetetlen!". Úgyhogy pár percen belül már árom opcionális szett állt a rendelkezésére. Kettő dologban vagyok nagyon-nagyon válogatós és az a divat, meg a pasik. Nem véletlen az sem, hogy alex mellett kötöttem ki.
- Hogy te, milyen kis szemérmes vagy. - jegyeztem meg vigyorogva, miközben a kezébe nyomtam egy fekete harisnyát.
Az összhatást elnézve elégedett voltam, de azok a grimaszok amiket Anna May produkált, feltették a pontot arra abizonyos I-re. Neezen türtőzttettem magam, úgyhogy inkább, elindultam kifelé Alex-hez.
- Na, mit szólsz a művemhez? - húztam magammal azt a félős kis nyuszit.
- Ja ne csináld már Anna May! Írtó dögös vagy ebben a cuccban. - főzem hozzá, miközben lehuppanam Alec mellé és és újra csóram egy kukoricát a tálban lévő maradékból.


  Awww    × Bújócska
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A little party never killed nobody! Mila & Anna May A little party never killed nobody! Mila & Anna May I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A little party never killed nobody! Mila & Anna May

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A little party never killed nobody - Mona & Max & Jenni
» Meghívlak egy kávéra... Nálad - Anna May & Mila
» Mila Anderson
» House party
» Egy kis grill party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Anna May garzonja-