welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Botanikus kert Vote_lcapBotanikus kert Voting_barBotanikus kert Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Botanikus kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime20.05.12 2:36

Botanikus kert BerlinBG_Panorama
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime24.06.12 23:57

Chad Donaghue


El sem hiszem, hogy végre eljött ez a nap is, vagy inkább hajnal. Egy kimerítő éjszakai ügyelet után bújok ki fehér köpenyemből, majd veszem fel lenge dzsekimet. Igaz már eléggé melegek a reggelek, de még a hajnal órákban nem árt ha felveszek valami melegebb ruhadarabot is. Kulcsra bezárom szekrényemet, táskám után nyúlok és már ki is léptem az öltözőből. Magassarkúm hangos kopogással jelzi, hogy merre is járok. Elhaladva az egyik kórterem előtt megállok, halkan benyitok és egy mosollyal nyugtázom, hogy Matt még az álmok országában jár. Ezt a szeretni való fiút már régebbről ismerem, igaz még tíz éves sincsen, de mindig képes lesérülni, ezért is tölt itt annyi időt. Tovább is állok, miután meggyőződtem arról, hogy minden rendben van. A hosszú folyosón haladva a kijárat felé le sem lehet fagyasztani a mosolyt a képemről. Barátságosan köszönök el a recepciós lánytól és lépek ki az épületből. Mélyen belélegzem a nyári levegő kissé párás illatát, majd gondolok egyet és ahelyett, hogy taxival indulnék el, inkább gyalog eredek meg. Egy közeli kis üzletnél megállok, hogy vegyek egy pohár jó erős fekete kávét. Mivel egy hétig teljesen szabad vagyok, ezért semmiért nem kell aggódnom, főleg az időbeosztásom végett nem. Lassan kortyolgatom a forró kávét, közben elindulok a botanikus kert felé. Nem tudom megmagyarázni, de ez a hely, ezzel a sok növénnyel teljesen megbabonáz. Talán csak azért, mert szeretem a virágokat, régebben nekem is voltak, de a munkám végett nem jutott a gondozásukra elég időm és kiszáradtak. Egyedül csak a kaktusz él meg nálam, azt hiszem ezért is szeretek ebben a látványba gyönyörködni. Egy közeli padnál helyet is foglalok, táskámat magam mellé helyezem. Elmélkedve kortyolgatom továbbra is a jó erős fekete kávét, mikor egy felém közeledő ismerősnek vélt fickót meglátok. Homlokomat összeráncolva figyelem, már a lépteimről is megállapítom, hogy nem lehet túl józan. Kissé feszélyezve érzem magam, de segítőkészségem győzedelmeskedik felettem.
- Chad, minden rendben? - Hatalmas szemekkel meredek rá, hogy meggyőződjek arról, hogy azon kívül semmi baja, hogy túl sokat ivott. Leteszem a kávés poharamat a padra a táskám mellé és félénken megközelítem az említett férfit. Valahogy úgy érzem, hogy segítenem kell neki, hiszen az orvosa vagyok, de talán már ez nem tartozik a hatáskörömbe, de még is, nem nézhetem tétlenül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime25.06.12 7:34

Szeretem az ilyen estéket, mikor kiadhatom a gőzt. Sokkal jobb utána, mintha nem buliznék. Volt olyan időszakom is és sokkal feszültebb voltam. Most, hogy egy kicsit sokat ittam, ideje lenne hazamenni, csak azt tudnám, hogy az merre van. Pár csajt lekaptam a buliban, de utána fizettem is nekik egy kör tequilát. Azt hiszem, nem kellett volna mindegyikkel inni, de az egyik lány akkora volt, hogy azt pia nélkül nem lehetett megnézni. Én mondom, minek járnak ezek buliba? Gonosz vagyok, de nem érdekel, biztos, rólam is megvan mindenkinek a véleménye, viszont azt nem kérdezem. Gyorsabban mennék, hogyha józan lennék, erre akkor jövök rá, mikor már egy negyed órája sétálok egy 50 méteres távon és még mindig ugyanott vagyok. Hogy megrövidítsem még ennél is az időmet és előbb kerüljek ágyba, hogy kijózanodjak, átvágok a botanikus kerten. Örülnék, ha nem tartana fel senki, de ezt nem tudhatom előre. Ahogy rálépek az ösvényre, két vihogó csaj jön felém, akik engem néznek. Valószínűleg ki is beszélnek. Kacsintok rájuk és mivel nem bírom megállni, hogy ne szóljak be nekik, hát megteszem.
- Hello lányok. Nem bűntettek meg titeket még, azért mert ilyen csinosak vagytok? – Csábos félmosolyt ültetek ki az arcomra, hogy levegyem őket a lábukról. Mivel egymásba vannak karolva, ezért lehet, hogy sokat nem is kell tennem érte. A lányok csak nevetnek és megrázzák a fejüket, majd ott is hagynak. Elszomorodva, fordulok utánuk, azért az egyikkel kavartam volna. Tovább kóválygok, hogy az útból csak egyet lássak, de ez lehetetlen. Ekkor hallom meg a nevemet és egy kérdést, mire odafordulok és Charlotte áll velem szemben. Vigyorgok, mert az alkohol mindig ezt váltja ki belőlem.
- Hello cica, van gazdád? – Szólok oda neki a nagy macsó szövegemmel és elkapva a derekát magamhoz húzom. Magam sem tudom miért, de elkezdem végig szimatolni a halántékánál lévő hajat.
- Én szívesen leszek… - Súgom a fülébe, továbbra sem engedve el és a hangomon továbbra is hallható, hogy mennyire vidám vagyok. Nem kell sok és elengedem, mert valamit megláttam a háta mögötti bokorban. El is lépek tőle és odamegyek az említett növényhez. Elkezdem piszkálni, de még nem akar előmászni az, amit láttam. Így megfordulok, de nekem túl nagy lendület volt, így szétteszem a karjaimat, hogy megmaradjon az egyensúlyom.
- A pasidra vársz? – Nézek rá, félre döntött fejjel. Az igenleges válasz nagyon szívbe ütne, és ezért reménykedek a másik válaszra. A szívemet nem nagyon érzem, mintha nem is dobogna.
- Kérdeztél valamit? – Fáziskéséssel az is leesik, hogy mikor köszönt nekem, egy kérdéssel állt elő, amire most válaszolok is. A kérdésemhez hozzáfűzöm, mintha csak magammal beszélgetnék, nem hagyom meg neki az időt, hogy válaszoljon rá.
- Ja, igen… Minden rendben? Hmm… Nincs. Egy gyönyörű nő áll előttem, és még csak azt sem akarja, hogy lesmároljam. – Elhúzom a számat, túlságosan is őszinte vagyok, ha iszok. Ez talán másnapra lesz kellemetlen, mikor a fejfájást leküzdve vissza kell hallanom, hogy miket mondtam neki. Ezért jó még most, hogy nem emlékszek semmire.
- Hazafelé mész? Szívesen haza kísérlek. – Vigyorgok továbbra is, eddig tartott a „szomorúságom”. Az ital tényleg jó minden helyzetben, mert egyrészt őszinte leszek, másrészt meg ilyenkor nem tudok szomorú lenni. Alkoholtól csillogó szemekkel nézek bele az ő szemeibe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime25.06.12 21:15

Ilyen korán nem számítottam társaságra és főleg arra nem, hogy egy olyan személy fog velem szembe jönni, akinek én vagyok a kezelőorvosa. Nem kellett volna leszólítanom, csak halkan megkellet volna húznom magam a padon és hagyni, hogy elsétáljon mellettem, vagy hasonló. Ez a szituáció annyira idegen számomra, fogalmam sincs, hogy mit is kell tenni egy részeg emberrel. Persze azt tudnám, hogy a kórházban mit kezdenék vele, de így itt teljesen elveszve érzem magam. De még sem hagyhatom, hogy ilyen állapotban egyedül mászkáljon az utcán, még csak az hiányzik, hogy véletlenül egy száguldó autó elé kilépjen. De inkább most erre nem akarok gondolni, inkább vissza rángatom magam a valóságba, ahol Chad áll előttem ittasan. Még ilyen állapotban nem is láttam, az alkoholtól felszabadultabb és szókimondóbb, mint lenni szokott. Sokkal erősebb, mint én, ezért ellenkezni sem tudok, csak hagyom, hogy magához húzzon. Megpróbálok kiszabadulni, de nem megy. Teljesen letaglózok, mikor halántékomat megérinti, valamilyen szinten jól esik az érintése, de még mindig nem helyeslem az ilyenféle testi kontaktust semelyik betegemmel sem.
- Ez nagyon nem helyes. - Ellenkezek szavai hallatán. Teljesen megdöbbentett, ezért az első kérdésére válaszolni sem tudtam. Tisztán érzem a belőle áradó alkohol szagot, szinte már ettől megrészegülök. Mikor elenged fellélegzek. Össze ráncolt szemöldökkel figyelem, hogy éppen most mit tervez. Elképzelni sem tudom, hogy miért piszkálja a bokrot, de talán jobb is, ha nem tudom. Közben azon gondolkozok, hogy mit is kezdjek Chaddal. Hívnom kellene egy taxit, hogy haza vigye, de még így sem biztos, hogy épségben haza ér. Ilyenkor annyira tudom magam utálni, mikor nem tudok csak úgy a dolgok felett szemet hunyni.
- Nem, jelenleg nincs senkim. - Hebegem kissé zavartan. Az ilyen fajta közvetlenség miatt mindig zavarba jövök. Így utólag bele gondolva talán jobb lett volna, ha azt mondom, hogy van valakim. Nem akarom bátorítani, és azt sem szeretném ha túlzottan bele élni magát.
- Chad, részeg vagy, azt sem tudod, hogy mit beszélsz. - Próbálok kibújni a helyzetből. Biztosan csak az alkohol beszél belőle és reggelre mindent megbán, vagy éppenséggel elfelejt. Már most elég kínosan érzem magam, zavarba ejtő ez a túlzott őszinteség. Közben oda lépek a padhoz a maradék kávét egy közeli szemetesbe kidobom, megragadom táskámat és innentől már minden figyelmemet rá szentelem.
- Eddig úgy volt, de most hozzád megyünk. Majd én haza kísérlek téged, hogy épségben haza találj. - Hangomból kivehető a komolyság, közben oda lépek hozzá és ellentmondást nem tűrően megfogom a kezét, hogy még véletlenül se kóboroljon el. Szégyenlősen tekingetek felé, miközben már a kezét fogom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime27.06.12 6:29

Amikor még elindultam bulizni még nem tudtam, hogy ennyire ki fog ütni az alkohol. Most viszont, az a lényeg, hogy nagyon is jó kedvem van, csak a holnapot nem várom, mikor minden bajom lesz. Ilyen állapotban felszabadultabb vagyok és szókimondóbb, őszintébb. Épp azért kezdek el flörtölni még itt az utcán is a lányokkal. Sajnos nincs szerencsém, mert elmennek mellettem, mintha észre se akartak venni, de azért jót mulattak rajtam. Félrebiggyesztem az ajkaimat, mikor egy ismerős lány jön velem szembe. Egyből eltűnik a rosszkedv és egy mosollyal az arcomon flörtölök tovább, mintha csak most akarnám felszedni. Ez részben igaz is. Megölelve köszönök és egy érdekes kérdést teszek fel neki. Egyből utána már el is mondom a vágyamat, meg sem hallom, azt, hogy nem helyes. De azt viszont megérzem, hogy elakar „lökni” magától, ami nekem nagyon rosszul esik. El is engedem, ha ennyire nem akar a közelemben lenni. Mivel felkeltette a bokorban lévő valami a figyelmemet, ezért odamegyek és elkezdem közelebbről tüzetesebben megvizsgálni, de semmit sem látok. Zene következik a füleimnek. Nagyon is vártam ezt a kijelentést, így vigyorogva megfordulok, hogy vele szembe legyek.
- Majd én leszek! – Jelentem ki határozottan, elvégre az akarok lenni. Az arcomról továbbra se lehet lemosni a vigyort. A szemeim még mindig csillognak az alkoholtól, de most valami mással is keveredik. Gyorsan őszintén mindent bevallok, azt hiszem, hogy másnap elég sokszor bocsánatot kell kérnem és ki kell engesztelnem a mostaniakért.
- Őszintén elmondom, mit akarok. Fáj az igazság? – Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mikor ledöbbenek azon, amit hallok tőle. Tényleg elveszi az ember jókedvét, pedig semmi rosszat nem tettem, még csak nem is voltam erőszakos. Ahogy a padhoz lép már azt hiszem, hogy elege van belőlem és nem akar velem lenni. Most fog elmenni, holnap meg se fog már bocsájtani csak azt akarja majd, hogy tűnjek el az életéből. Ezekre a gondolatokra, hamar elmegy az élet kedvem is és a számat is elhúzom. Leülök a padra, amint Charlotte megközelíti a kukát, majd visszafelé tart hozzám. Nem vártan nézek fel, reménykedve a szemeibe.
- Ezek szerint nálam alszol. – Széles mosoly lesz úrrá az arcomon és a szemeim újra csillogni kezdenek, most már a boldogságtól. El is kapom a derekát és behúzom az ölembe, majd hozzábújva megölelem.
- Szívesebben tölteném nálad az egész éjszakámat. – Súgom a fülébe, közbe még mindig ölelem, majd elengedve, ha feláll én is követem a példáját. Ahogy megfogja a kezemet, testemen egyből végig fut a meleg, onnan indulva, ahol hozzám ért. Összekulcsolom az ujjainkat, majd elindulok, kicsit labilisan és össze-vissza.
- Mit csináltál ma, hogy ilyen későn még itt vagy? – Nézek oldalra, hogy lássam a gyönyörű arcát. Szeretek így sétálni, főleg azzal a lánnyal, akit szeretek és egyre jobban érzem azt, hogy szerelmes vagyok Charlotteba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime27.06.12 13:42

Egy hosszú és fárasztó műszak után másra sem vágyok, mint egy forró fürdőre és egy kipihenő alvásra. De úgy látszik erre még jócskán várnom kell Chad jóvoltából. Arra még a legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy egyszer is ilyen állapotban fogok vele találkozni. Bevallom, sokszor végig futott szabad perceimben fejemben, hogy mi lehet vele, de erre most megkaptam a választ. Teljesen felgyógyult látszólag a sérüléseiből és éli az életét, ettől valamilyen szinten megkönnyebbültem. Már csak attól is, hogy tudom, hogy jól van. Jelenlétében vegyes érzelmek kezdenek el bennem kavarogni. Esélyes, hogy túl régi módú vagyok és azért nem tartom helyesnek, hogy a betegeimmel a rendelőn kívül is tartsam a kapcsolatot, de annak ellenére, hogy nem mutatom ki, még is örülök társaságának. Viszont ez a túlzott őszinteség nem tetszik, vannak dolgok, amiket jobb, ha nem tudunk.
- Köszönöm az ajánlatot, de nekem az ilyesmire igazán nincsen időm. - Chad komolysága nem kicsit döbbent meg, de még is valahogy megpróbálkozok azzal, hogy ne tűnjek túl visszautasítónak vele szemben. Elképzelésem sincs, hogy miért nekem tesz ilyen ajánlatokat, mikor annyi korabeli lány van, akinek csaphatná a szelet. Valljuk be nem vagyunk egy korosztály, ezért is reménykedek abban, hogy részéről csak el múló hóbort vagyok.
- Igen, fáj. - Szinte már beletörődve mondom, majd felsóhajtok. Nagyon remélem, hogy holnapra mindent elfelejt, mert már így is eléggé kínos ez a helyzet. De nincs mit tenni, ilyen állapotban segítenem kell rajta, hiszen megfogadtam, hogy segítek az embereken, vagy ezt csak egy piti indoknak használom fel, hogy vele lehessek? Bevallom fogalmam sincs. Próbálok vissza emlékezni arra a címre, ami a korlapján szerepel, de sehogy sem megy, ezért remélem, hogy van olyan állapotban, hogy megtudja mondani, hogy hol is lakik. De ha mégsem, akkor a legvégső tervem, hogy haza jön velem, ameddig ki nem józanodik. Majd közelebb megyek hozzá, hogy végre elinduljunk, mert csak akkor leszek teljesen nyugodt, mikor már nem lesz az utcán, ahol annyi veszély leselkedhet rá.
- Chad, ez nem így megy. Nem alszok nálad, az már tényleg nem lenne helyes. - Ismét ellenkezni kezdek vele. Egy óvatlan pillanatban ismételten elkapott. Már nem ellenkezdtem, engedtem, hogy öleljen, talán így gyorsabban fogok szabadulni. Még magamnak is nehéz lenne bevallani, de piszkosul jól esik az ölelése.
- Azt elhiszem, de erről szó sem lehet. - Kellemes borzongás járja végig egész testemet, ahogy a fülembe suttog. Ilyen fiatal, de még is olyan erős férfias hangja van. Ez az a hang, amire szívesen kelnék fel reggelente, biztosan jobban indulna a reggelem tőle, mint a rikácsoló ébresztő órámtól. Felállok és megfogom a kezét, még véletlenül sem akarom, hogy elkóboroljon mellőlem. Valahogy haza kellene kísérnem, hogy kialudja magát, aztán pedig szembe nézzen a másnapossággal járó tüneteknek.
- Csak a szeretőmnél voltam. - Komolyan ejtem ki szavaimat, majd oldalra pillantok, hogy lássam a reakcióját. De csak nem bírom ki arckifejezése láttán és elnevetem magam.
- Eddig ügyeltem, most lett vége a műszakomnak. Próbáltam kiélvezni, hogy mostantól pár napig szabadságon vagyok. - Őszintén válaszolok immár kérdésére, közben mindvégig fogom a kezét séta közben. Valahogy ez az egész számomra olyan furcsa, sosem voltam az a lány, aki az utcán bárkivel is kézen fogva sétálgat.
- Ugye a szüleid nincsenek otthon? - Milyen furcsa ezt kimondani, hogy tudatában vagyok azzal, hogy születésekor el lett cserélve. Erőt veszek magamon, hogy még véletlenül se tűnjön fel neki semmi. Remek, most már nem csak azon izgulok, hogy elszólom magam, hanem hogy ha esetlegesen otthon vannak a szülei és beállítok a fiúkkal ilyen állapotban. Még csak az kellene, hogy azt higgyék, hogy nekem is közöm volt a lerészegedéséhez.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime28.06.12 7:52

Kihitte volna, hogy a visszautasítást jobban bírom részegen, mint józanon. Valószínűleg elkezdeném sorolni neki, hogy miért járna velem jobban, mint más férfiakkal. Most mégsem teszem, csak félrehúzom az ajkaim és szomorúan sóhajtok egyet. Charlotte tudja, hogy hogyan tegye tönkre az ember jókedvét. Pedig még nem is tud rólam semmit.
- Majd ha lesz, szólsz? – Döntöm félre a fejemet és nézek bele a szemeibe, bár könnyebb lenne ha nem forogna ennyire. Azért még így részegen is próbálom rávenni erre, de biztos, hogy ezek után már egy szavam sem lesz hozzá ilyen jellegben. Az a szívembe vésődik, hogy azt hallom tőle, hogy fáj neki az igazság, amiket mondok neki. Fejemet leszegve nézem a cipőmet, most már tényleg nem tudom, hogy miért vagyok itt a társaságában. Rég elhúzhattam volna, ha ennyire nem akar velem lenni, de egy részegtől minden mozdulat nehezebb.
- Kinek? Akkor mond a szemembe, hogy utálsz velem lenni, hogy csak zaklatlak. – Próbálok a szemeibe nézni és kevésbé dülöngélni. Azért kíváncsi vagyok, hogy ezt megteszi-e nekem. A szájából akarom ezt hallani, még ha holnap nem is fogok rá emlékezni. Talán sokkal egyszerűbb, így beszélgetni. Azért mielőtt megkapom a végső elutasítást, még az ölembe rántom, hogy megölelhessem, talán ezzel elvonom a figyelmét, és teljesen máshogy – úgy ahogy én akarom -, nyilatkozik. Tévedtem, mikor megint visszautasít. Sóhajtok egyet és elengedem, hogy menjen. Felállok én is, hogy egy teljesen más irányba menjek, de az, hogy megfogja a kezemet megállásra késztet. Egyből elhúzom, mikor megmondja, hogy hol volt. Nem kell, hogy fogja a kezemet, nem vagyok 5 éves, főleg ha ilyeneket mond nekem.
- Van szeretőd? – Kérdezem meg hitetlenkedve és szomorúan. Nem várt fordulat jön, valami élesen belenyilall a szívembe. Ez most fájt, főleg, hogy még ki is nevet. Eltekintek más irányba, hogy valami ismerős erre fele jön-e, hogy letudjak lépni. Kellemetlen már itt lenni, de most, hogy megint mást mond. Oké, részeg vagyok, de nem hülye. Kérdőn felvonom a szemöldököm, hogy most miért is egészíti ki mással a mondandóját.
- Nagyszerű. – Ennyit mondok lehangolóan, majd kezeimet a zsebeimbe dugom, és mellette sétálok. Már amennyire tudok egyenesen menni. Még mindig nem értem magam, hogy miért megyek mellette mikor kegyetlen mód megbántott.
- Nem hiszem, de ugyan minek érdekel? – Rántom meg a vállaimat, majd magam elé nézek. Egész érdekesnek tűnik a cipőm orra, ha már itt tartunk. Ekkor villan be valami és megállok.
- Mennem kell. Legalább örülsz, hogy nem kell velem lenned. – Mondom neki gúnyosan, majd megfordulok, ami egy kicsit rossz ötlet volt, mert szédülök tőle, de elindulok a másik irányba, arra amerről jöttünk. Nem fogok sehova se menni vele, mert nekem fáj minden elutasítása, és látom rajta, hogy nincs kedve a társaságomhoz is. Mivel messzire nem jutok, mert részeg vagyok, ezért még könnyen utolérhet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime28.06.12 17:10

A körülményeknek hála minden olyan nehéz. Azt hiszi, hogy nekem olyan könnyű? Mert ez nagyon nem így van! Olyan jó lenne hozzá bújni és érezni édes és kellemes illatát. De még is annyi minden gátol meg abban, hogy azt tegyem, amire vágyok. Túl sok félelmem van és tudom, hogy nem helyes, hogy Chad azért szenved, mert félek. Félek a boldogságtól és attól is, hogy amilyen gyorsan jön, úgy el is múlik és teljesen össze fogok omlani. Valahogy nem hiszem, hogy a munkám mellett lenne rá elég időm. Egy olyan férfi, akinek túl elfoglalt barátnője van az még is mit csinálhat más lányok becserkészésén kívül? Rettegek attól, hogy megcsal. Még olyan fiatal, nem hiszem, hogy egy tőle jóval öregebb nővel boldog lehetne. Nem vagyok bulikba járó fajta és azt sem tudom, hogy egyáltalán van-e közös érdeklődésünk. Valójában alig tudok róla valamit, de már így is teljesen elveszve érzem magam a közelében. Annyi kétségem és aggályom van vele kapcsolatban, vagy az is megeshet, hogy túl sok mindent képzelek a dolgok mögé.
- Talán szólni fogok. - Nem akarom megint elutasítani, mert félek, hogy valami hülyeséget fog csinálni ilyen állapotban ennyi elutasítás után.
- Nekem nem lenne helyes. Nem utállak és nem is zaklatsz. - Nem is tudtam, hogy Chad az ilyenekre ennyire érzékeny. Eléggé úgy látszik, hogy bármit mondok neki azt rögtön a szívére veszi. Nem akarom bántani, mert kedvelem vagy talán már többet is érzek iránta, de ez az én kis titkom marad. Ha nem éreznék semmit, akkor most nem lennék itt vele és lesném minden lépését, hogy nehogy valami baja legyen ilyen állapotban.
- Nincs, veled még viccelni sem lehet? - Most annyira rosszul érzem magam, nem hittem volna, hogy ennyire elrontom a kedvét. Ezért valamivel ki kell engesztelnem, csak még azt nem tudom, hogy mivel.
- Mert semmi kedvem sem lenne nekik magyarázkodni, hogy a kicsi fiúk miért érzi ennyire jól magát. - Elszúrtam, most haragszik rám és még a kezemet sem fogja. Pedig mennyire jó volt érezni teste melegét. Az ilyenekre még gondolnom sem lenne szabad, de sehogy sem tudom kiverni a fejemből.
- Chad... - Mondom elhaló hangon. Alig hiszem el, hogy képes faképnél hagyni. Veszek egy mély levegőt és utána megyek. Megragadom a kezét, majd elé állok, hogy szemtől szembe legyek vele. Tanácstalanul nézek rá, mivel jogosan haragszik rám, de azért jobb lenne megbeszélni a dolgokat.
- Miért csinálod ezt velem? - Mindvégig csak is jót akartam neki, bár lehet, hogy talán kegyetlennek tűnök. Egy pillanatra sem veszem le róla szempáromat, de ez a szomorú tekintete nagyon nem tetszik nekem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime28.06.12 22:14

Legalább annyit elérek nála, hogy most nem utasít vissza. Az eddigi pesszimista hozzáállása nagyon lerontsa a kedvemet. Az a talán szócska nagyon is sokat dob, hogy újra jó kedvem legyen. A halvány mosolyom egészen addig marad az arcomon, amíg rá nem jövök, hogy mit is gondol erről az egészről. Sóhajtok egyet, hogyha már így látja, akkor el kell fogadnom, hogy semmi esélyem nála. Valóban jobb lett volna magammal hoznom egy üveg alkoholt, hogy azzal enyhítsek a szívem sajgásán.
- Aha… - Nyögöm ki, majd másfelé nézek. Tudom, hogy teljesen az ellenkezőjét gondolja, mint amit mond. Tudom, hogy utál és, hogy az egészet zaklatásnak veszi, hiába mondja az ellenkezőjét. Lehangolt vagyok, sajnos az alkohol segít a depresszió erősítésében. A jókedvem pillanatok alatt szállt el és már semmi kedvem itt lenni, egyedül akarok lenni valahol, ahol nem talál rám senki. Karjaimat összefűzöm a mellkasom előtt. A szerető hallatán egyre rosszabbul kezdem érezni magam. Valami nyom a mellkasomban, a keserűség és most kezd össze is zavarni.
- Nem… Ebben nem. – Mondom teljesen őszintén, majd meg is rántom a vállaimat, hogy ezzel is a tudtára adjam, hogy teljesen mindegy, hogy mit csinál. Kezdek rájönni, hogy hiába próbálkozok, nem lehetek vele. Így részegen elég könnyű megérteni, csak a másnap lesz még kérdéses.
- Nem vagyok a kicsi fiúk. Felnőtt vagyok, vedd már észre! – Fordulok felé, hogy a szemeibe nézhessek. Komolyan jelentem ki az utolsót, mert kezd elegem lenni, hogy csak egy éretlen gyereket lát bennem. Tényleg fel kell adnom ezt az egészet, mert így nem megyünk semmire. A betegeként tekint rám, pedig már nem vagyok az. Ezért meg is fordulok, hogy más merre menjek. Nem akarok a társaságában lenni, ahogy ő sem az enyémben. Tudom, mert látom rajta. Még azt is csak tűrte, hogy megöleltem és összekulcsoltam az ujjainkat. Tudom, hogy szánalmasnak tart és nem akar velem lenni, ami nekem nagyon fáj. Hiába meredek magam elé, miközben próbálok egyenesen kisétálni innen, utolér és elkapja a kezemet, amitől megállásra kényszerülök.
- Nem csinálok semmit. – Rántom meg a vállaimat, majd a cipőm orrát kezdem el pásztázni a tekintetemmel. Kezd kínos lenni és fájdalmas, csak elakarok innen menni, minél előbb.
- Van még valami? – Nézek fel rá, és ha van, akkor meghallgatom, ha nincs akkor meg csak csendben állok előtte, mindvégig a cipőmet nézve. Ekkor érzem meg a zsebemben lévő telefon rezgését. Kérdőn nézek oda, majd előhúzom a telefonom, kis híján eldobva.
- Helló… Nem zavarsz, mond… Aha… Nagyszerű… Remekül… De, baromi jó kedvem van… Helló. – Nem vagyok bőbeszédű, viszont ironikus is. Amint leraktam visszacsúsztatom a mobilt a zsebembe és még mindig várok arra, hogy akkor most mit akar tőlem tulajdonképpen Charlotte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime29.06.12 0:52

Most annyira tanácstalannak érzem magam. Persze, ha a műtőasztal felett lennék szikével a kezemben, akkor nem lennék ennyire bizonytalan. Számomra a műtőben minden sokkal könnyebb, ott tudom a szabályokat, de a való életben és a kapcsolatokban sikertelen vagyok, ezért is menekülök ennyire a munkámba. Persze erről Chad nem tehet, ez csak is az én hibám, hogy azért nem merek közeledni hozzá, mert félek a következményektől. Minden logikus érvelésemnek ellent mondanék, ha bele bonyolódnék egy Chaddal való kapcsolatba.
- Miért érzem úgy, hogy most nem hiszel nekem? - Lebiggyesztett ajkakkal nézek rá. Zavar, hogy ennyire őszinte voltam vele és még sem hisz nekem. Ha zavarna vagy úgy érezném, hogy zaklat akkor szólnék neki, de mivel ez nincs így, ezért egy szavam sem lehet hozzá. Egyre inkább tanácstalan vagyok. Nekem sem kellene leállni vele, hiszen ivott és nem tudom, hogy ilyen állapotban mennyire lehet kezelni. Egyikünknek sem tesz jó most ez a túlzott őszinteség.
- Sajnálom, legközelebb nem fordul elő. - Nem hittem volna, hogy ennyire érzékenyen érinti ez a téma. Valójában azt sem hittem volna, hogy ilyen sokat jelentek neki, hogy hirtelen ennyire megsértődik. Egyrészt aranyos tőle, hogy ezt ennyire rosszul viseli, másrészt elmondhatatlanul rosszul érzem magam. Jobb lett volna befogni a számat, akkor ezeken a kellemetlen beszélgetéseken nem kellene átesnünk.
- Ha már az észrevételeknél tartunk, neked meg azt kellene észre venned, hogy túl öreg vagyok hozzád. - Tudtommal legalább van köztünk vagy hat év. Nem azért mondom mert nekem annyira jó lenne, de olyat kellene maga mellé választania akivel egy korosztályban van. Azt pedig már rég észre vettem, hogy felnőtt, de a viselkedése most sem ezt igazolja. Ami részben az én hibám is, hiszen ha nem viselkednék így vele, akkor most Chad sem lenne miattam ilyen rossz passzban.
- Még, hogy nem csinálsz? Most is hátat fordítottál nekem, ahelyett hogy mindent megbeszéltünk volna. - Már azon sem csodálkoznék, hogy ezek után már nem akarna velem beszélni és az is meglehet, hogy teljesen kiábrándult belőlem.
- Igen, van. Ha azt hiszed, hogy egyedül hagylak ilyen állapotban, akkor előre szólok, hogy tévedsz. Ha tetszik ha nem, addig nálam fogsz lenni, még ki nem józanodsz. - Komolyan ejtem ki szavaimat, ellentmondást nem tűrve. Majd türelmesen várakozok, ameddig gyorsan elintéz egy hívást. Érdekel, hogy ilyenkor ki keresheti, de azért nem leszek annyira pofátlan, hogy még rá is kérdezek.
- Szóval mehetünk? - Csillogó szemekkel nézek rá, közben felé nyújtom kezemet abban reménykedve, hogy megfogja azt. Nem akarok vele veszekedni, csak végre biztonságban akarom tudni. Arról nem is beszélve, hogy mennyire hiányzik már az ágyam, számomra ez a nap már így is elég fárasztó volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime01.07.12 19:44

Nagyon rosszul esik minden visszautasítása, és kezd az agyamra menni, hogy nekem kell mindig győzködni a másikat. Így részegen különösen nagyobb az inger arra, hogy kiakadjak és faképnél hagyjam. Egy miatt nem tudom megtenni, méghozzá azért, mert szeretem. Nem tehetek róla, de belezúgtam és a közelébe akarok lenni, ellenben teljesen máshogy viselkedek most, mert nekem is van lelkem és érzéseim, amikbe most szépen belegázolt.
- Azért, mert nem hiszek neked. Látom rajtad, hogy zavarlak, de tudod mit? Akkor innentől kezdve még a számodat is kitörlöm, hogy jó legyen neked! – Jelentem ki határozottan és előkapom a telefonomat, majd megkeresem Charlotte nevét és rányomok a törlés gombra. Mindezt csak azért, hogy komolyan vegyen és mert nem viccelek. Ha ezt akarja, akkor megpróbálom elfelejteni, ami nem fog egy könnyen menni, talán soha. Megrántom a vállaimat, szerintem legközelebb már úgy sem lesz, ezért nem izgat, hogy mikor kivel fog viccelődni. A féltékenység már most elkap, ahogy belegondolok abba, hogy más férfiakkal lesz és nagyon is jól el lesz velük. Talán az egyikhez hozzámegy feleségül, még gyereket is szül neki, engem meg elfelejt, én meg otthon fogok belepusztulni abba, hogy Charlotte nem az enyém. Már most pocsékul érzem magam, bár ezt lehet annak venni, hogy az alkohol miatt érzem magam ennek, pedig ez részben van így. Leginkább kezdek lelki beteg lenni, de nem fogom előtte kimutatni, hogy mennyire fáj az, amit most velem csinál.
- Jó, akkor leszállok rólad… - Rántom meg a vállaimat, beletörődően, mert látom, hogy mindenképp ezt akarja elérni, hát győzött. Akkor békén hagyom, majd a fényképét nézegetem, vagy kidobom, hogy megpróbáljam örökre elfelejteni és valaki mást keresni magam mellé. Ezért úgy döntök, hogy itt már nincs semmi, ami kettőnkről szólna, ezért hátat fordítok neki és elindulok valamerre, zsebre dugott kezekkel. Igaz, amerre lakok, az pont az ellenkező irányban van, de nem érdekel. Az, hogy megállít, nagyon is meglep, főleg, amit mond.
- Mit kéne megbeszélnünk? Azt akarod, hogy hagyjalak békén, mert idősebb vagy nálam, hát tessék. Most elmegyek és kiszállok az életedből, most mit akarsz még? – Nézek rá kérdőn, kicsit ingerült a hangom, főleg így a végére ért kérdésnél. Tényleg nem értem, hogy miért csinálja ezt velem, miért hülyít, mikor nem akar tőlem semmit. Ettől csak még pocsékabbul fogom magam érezni, de ha erre megy ki a játék, akkor elérte a célját.
- Én hazamegyek, és te is. – Jelentem ki, majd letekintek a kezére és elmegyek mellette, nem fogom meg, ha ennyire pátyolgatni akar, hogy hazakísér, mert azt hiszi 5 éves vagyok, akkor menjünk. Legalább előbb túl leszek azon, hogy elbúcsúzzunk egymástól örökre. Csak zsebre dugott kezekkel megyek mellette csendben. Nincs kedvem megszólalni, a gondolataimba vagyok mélyedve és iszonyúan sajog a szívem. Szerintem már itt nincs mit beszélnünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime02.07.12 23:27

Túl fáradt vagyok ahhoz, hogy most logikusan tudjak gondolkozni. Sajnálom én is emberből vagyok és engem is kimerít az egész éjszaka az ügyeleten, most meg itt van Chad is. Ezt az egészet nem így akartam, fogalmam sincs, hogy mi ütött belém. Szándékosan sosem sértettem meg volna ennyire, most pedig még is sikerült. Ezt gyorsan jóvá kell tennem, mielőtt még elveszteném. Elveszteni? De hát sosem volt igazán az enyém. Amit sajnálok, de ilyen az élet.
- Szerinted attól jó lett nekem, hogy kitörölted a számomat? - Miután végig néztem a kis produkcióját megszólalok. Az nem jelent semmit, hogy kitörölte, attól még emlékezhet rá, vagy talán valahova leírta. Komolyan mondom legszívesebben torkom szakadtából ordibálnék vele, de megőrzöm a hideg véremet, főleg azért, mert nem akarom nyilvános helyen zavarba hozni. Nem hiszem el, hogy annyira el van foglalva a saját érzelmeivel, hogy azt nem veszi észre, hogy én mit érzek és ez nekem is éppen annyira fáj, mint neki. Csak valahogy jobban tudom leplezni. El sem tudja képzelni, hogy mennyire vágyok a szeretetére, de még is valahogy úgy érzem, hogy nem lenne helyes egymás felé gyengéd érzelmeket táplálni. Nem tudom, hogy meddig bírom még magam kontrollálni, talán ha elutaznék jó messzire, ahol nem lenne esélyünk találkozni, úgy talán sikerülne valahogy kivernem a fejemből, hogy valaha is szerettem.
- Nem azt mondtam, de úgy látszik, hogy hiába is magyarázkodok neked. - Nem szoktam inni, de most szívesen meginnék valami töményet, hogy mindent elfelejtsek, ami most kettőnk között zajlik. Különös, de már képtelen vagyok elképzelni az életemet Chad nélkül. Nem tudom, hogy mit művelt velem, de azt piszkosul jól csinálta. Mióta felgyógyult veszettül hiányzik, hogy minden nap lássam. Mikor nyílik a rendelőm ajtaja mindig titkon abban reménykedek, hogy majd hirtelen betoppan.
- Azt egyáltalán nem akarom, hogy kiszállj az életemből. De ha még is azt hiszed, hogy az lenne a legjobb, akkor legalább úgy váljunk el, hogy egyikünknek se fájjon annyira. - Ha tényleg menni akar, hát elengedem. Nem láncolhatom magam mellé. Nem akarom elveszíteni, viszont még azt sem tisztáztam magamban, hogy miért nem akarom, hogy kilépjen az életemből.
Szóhoz sem tudok jutni szavai hallatán. Nagyon is meglepett ezzel a határozott kijelentésével. Csupán pár pillanatig bírom ki, hogy csendben sétáljak mellette. Hiányzik keze melegsége és férfias hangja. Úgy érzem, ha most nem lépek, talán örökké azon fogok rágódni, hogy mi lett volna ha... azt pedig nem szeretném. Finoman megragadom kezét, majd megtorpanok. Hatalmas szemekkel meredek rá. Pár pillanatig meg sem merek szólalni, de végül erőt veszek magamon és bele kezdek mondandómba.
- Chad, sajnálok mindent. Nem lett volna szabad veled így bánnom. Hibáztam, de... - Ekkor tekintetem ajkaira téved. Ha már úgy alakul, hogy vége mindennek nem akarok úgy elválni tőle, hogy egyszer sem érezhettem csókja ízét. Nem törődve a következményekkel közelebb hajolok hozzá. Ha már eddig is hibát hibára halmoztam, akkor még bele fér egy édes kis baklövés. Ellentmondást nem tűrően kezdem el falni édes ajkait, egyre inkább követelőzőbben. Kimondottan élvezem, de talán nem sokáig, mert azt egyáltalán nem csodálnám, ha ellökne magától és már tényleg nem akarna tőlem semmit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime03.07.12 7:10

Most jelen pillanatban fogalmam sincs, hogy mi lenne a legjobb nekem és Charlottenak, de nagyon kiakasztott az, amit mondott. Meggondolatlanul cselekszek és kitörlöm a számát az orra előtt. Legalább látja, hogy komolyan gondolom, hogy kiszállok az életéből, ha már ezt akarta. Viszont a kérdése hallatán, nem tudom hova tenni az előbbi cselekedetemet.
- Neked megvan a számom. Ha akarsz valamit, majd felhívsz. Legalább most a te kezedben van az, hogy a közeljövőben találkozunk-e még. - Rántom meg a vállaimat nemtörődően. Ezzel tényleg a kezébe adtam a döntést, hogy találkozunk-e még valaha vagy sem. Azért az előbbinek jobban örülnék, bár így részegen kicsit se mutatom ki. Minél előbb haza akarok menni, hogy ezt az egészet elfelejtsem. Őt semmiképp sem akarom, csak ezt az estét. Túl sok mindent vágtunk egymás fejéhez, hogy rosszul érezzem magam. Talán az alkohol erre egy picit rá is segített. Bár ahogy érzem, idekint a friss levegőn, mintha nem szédülnék, de ettől a melegtől szerintem csak jobban fejbe vágott, így a véralkohol szintem ugyanolyan magason van, mintha még mindig innék.
- Nem kell magyarázkodni, már felfogtam, hogy nem akarsz tőlem semmit. Még barátságot sem. Ez van, majd túl teszem magam rajta... Vagy nem. Ez már az én gondom. - Rántom meg a vállaimat megint, látszik rajtam, hogy kezdek ebbe beletörődni. Már csak azt kéne elviselnem, hogy ez lelkileg ne fájjon, de ez lehetetlen. Itt áll előttem a szerelmem és elutasít. Ezt nem lehet túlélni. Mondjuk én sem könnyítem meg a helyzetét, de mit kéne csinálnom? Nem fogok úgy ugrálni, ahogy ő akarja, mert akkor nagyon elbízná magát, én meg utálom, ha felettem uralkodnak.
- Az nem fog úgysem sikerülni. Csak, hogy tudd, nekem mindenhogy kegyetlenül fog fájni, még ha te könnyedén átsiklasz ezen. - Nézek a szemeibe, kezeimet meg a zsebeimbe süllyesztem. Nem tudom, hogy miért mondtam el neki, de akartam, hogy tudja. Talán ezzel egy kicsit lelki ismeretfurdalást okoztam. Nem mutatom ki, de most törni-zúzna lenne kedvem, vagy a sárgaföldig leinni magam, még ennél is jobban, mint amilyen állapotban vagyok. El is megyek mellette, hogyha ennyire felügyelni akar, mert még mindig a betegét látja bennem. Érzem a kezemen, hogy megállít, így csak kérdőn nézek rá, amikor nem válaszol. Sóhajtok egyet és indulnék tovább, mikor megszólal. Látom, ahogy közelebb hajol hozzám, mindennél jobban akarom ezt a pillanatot és a nekem kijáró csókot, de nem így. Elfordítom a fejem és a földre fordítom a tekintetemet.
- Nem oldasz meg ezzel semmit, csak még nehezebb lesz. - Mondom szinte a földnek, de Charlottenak címezve. Tudom, hogy bánni fogom, hogy most nem csókolóztam vele, de úgy sem emlékeznék rá, én meg azt nem akarom.
- Hazakísérlek. - Mondom neki, immáron a szemeibe nézve, majd elindulok felé. Remélem, hogy ő is jön és engedi, hogy hazakísérjem. Közben nem szólok semmit, csak a csókon gondolkozok, amit már most megbántam, hogy nem tettem meg. Érezni akarom az ajkait, ahogy az enyémet érinti, a testét, amikor hozzám simul. Teljesen kész vagyok, de mégis úgy érzem, hogy jól döntöttem, mikor elfordítottam a fejemet. Oldalra pillantok, majd a kezemmel megfogom az ő kezét, már ha engedi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime03.07.12 7:44

Ezen sürgősen változtatnunk kell, mert ez egyikünknek sem jó, hogy csak egymásnak okozunk sebeket, amiket csak egy valami tudna begyógyítani, de mindketten túl makacsok vagyunk ahhoz, hogy szemtől szembe kimondjuk. Pedig én már úgy kimondanám, de várok a megfelelő pillanatra, na meg arra, hogy meggyőződjek arról, hogy Chad nem csupán úgy kezelne, mint egy trófeát. Mert addig lehetek érdekes, ameddig meg nem kap, de mi lesz azután? Ez az, amit nem tudok és ez a bizonytalanság felemészt.
- Egyáltalán akarod, hogy hívjalak? - Szomorú tekintettel meredek rá. Hatalmas önkontrollal de vissza tudom tartani könnyeimet. Nem akarom, hogy sírni lásson, nem kell azt azt higgye rólam, hogy gyenge vagyok. Vagyis most tényleg gyenge vagyok és megrémült. Egyáltalán nem tudom, hogy mitévő legyek. Persze a filmekben minden könnyebben megy, most határozottan szeretnék egy filmben lenni, hogy nekünk is minden gondunk megoldódjon, úgy, ahogy ott is lenni szokott. De észhez kell térnem és végre fel kell fognom, hogy ez a színtiszta valóság és, hogy amolyan válaszút elé lettem állítva.
- Nem arról van szó, hogy nem akarok tőled semmit, hiszen most is barátok vagyunk, vagy nem úgy gondolod? - Hirtelen alsó ajkamra harapok, hogy még véletlenül se mondjak olyat, amit később határozottan megbánnék. Nem akarok már vele több veszekedést, már így is belülről mardos a szívem. Ilyet még nem éreztem és orvos létemre diagnosztizálni sem tudom. Ez nem betegség, ez valami egészen más, ezek az érzelmek, akiket eddig kizárva tartottam az életemből.
- Nem akarom, hogy fájjon neked, de ha ez vigasztal, nekem sem lesz jobb, bármit is hiszel. - Ha már itt van az őszinteség ideje, tőlem még ennyi éppen, hogy bele fér. Valójában nem is tudom, hogy miért bajlódok vele, hiszen részeg és holnapra úgyis mindent elfelejt, velem ellentétben.
Ismét megállítom, hogy mindent tisztázhassak vele, de akkor minden ösztönöm azt súgja, hogy csókoljam meg. Akartam, veszettül akartam, mint még soha semmit, de csókom nem talált viszonzásra. Megdöbbenten néztem Chadra, hát tényleg itt a vége. Biztosra veszem, hogy mindent elrontottam és teljesen kiábrándult belőlem.
- Sajnálom, többet nem fog előfordulni. - Közlöm vele elcsuklott hangon. Már megint a sírás szélén állok, de nem fogom megengedni magamnak, hogy sírni lásson. Majd otthon a lakásomban ha egyedül leszek, krokodil könnyeimmel az egész lakást eláraszthatom.
- Rendben. - Csupán ennyit tudok kibökni elhaló hangon. Nem nézek rá, inkább az utat bámulom, nem akarom, hogy feltűnjön neki, hogy mennyire megvisel, hogy vissza utasította csókomat. Teljesen megsemmisültnek érzem magam és megalázottnak. Olyan szinten lement a hangulatom, hogy már élni sincs kedvem, legalább ha meghalnék, akkor már nem lennének ilyen gondjaim. Az ilyenféle gondolataimból Chad ránt vissza, mikor megint megérzem keze melegét. Nem szólok semmit, csak fogom a kezét és szótlanul sétálok vele. Fogalmam sincs, hogy ezek után mit is mondhatnék már neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime03.07.12 8:04

Valóban nem tesz jót egyikünknek sem az, hogy így kínozzuk egymást. Vele akarok lenni, de úgy tűnik, hogy ő egyáltalán nem ezt akarja, ami nekem fáj. A szívem fájdalmasan ver és majd leakar állni, de nem hagyom, hogy egy nő tönkre tegyen, bármennyire is szeretem és nem lehet az enyém. Sóhajtok egyet, hogy ezek a szomorú gondolatok a fejemből kiszálljanak. Tényleg jobb lenne, ha békén hagynánk egymást, akkor nem fájna nekem ennyire a visszautasítása. Szép lassan felemésztene a hiánya, utána meg talán jobb lesz.
- Az nem számít, hogy mit akarok. Neked kell döntened, hogy akarsz-e velem még találkozni. - Mondom neki őszintén, hogy ne azt vegye figyelembe, hogy én mit akarok. Nagyon szeretném, hogyha felhívna, mi több, ha összejönne velem, de erre nem látok esélyt, ami csak jobban a béka s*ge alá sodor életkedvileg. Alig bírok a szemeibe nézni, mert az enyémek tükrözik, hogy mennyire fáj ez a kialakult helyzet, még ha részeg is vagyok.
- Az előbb még azzal jöttél, hogy idősebb vagy nálam és keressek egy saját korosztálybeli lányt. Most mit higgyek ezek után, hogy bármit is akarsz tőlem? - Kezdek kiakadni, a hangom is picit megemelkedik a végére, ahogy követelőzően várom a választ. Tudom, hogy nincs ehhez jogom, de ez a bizonytalanság megőrjít. Nem kiabáltam vele, csak egy picikével hangosabban mondtam a normál hangerőnél. Azt hiszem, hogy nem lehet megkérdőjelezni azt, hogy ennyire kiakadtam. Magam sem tudom, és szerintem Charlotte se, hogy mit akar.
- Nem úgy nézel ki, mint akit érdekelne ez a dolog. - Szólalok meg kicsit lekezelően, mert eddig semmi olyat nem mutatott ki, hogy akar tőlem valamit, most meg folyamatosan az ellenkezőjét próbálja bebizonyítani. Teljesen összezavar, bár amilyen hülye vagyok, hagyom is neki. Eddig az orromnál fogva vezetett, de most nem fogom hagyni. Ezért is fordítom el a fejemet a csóktól, bár legbelül éget a fájdalom a csók iránt. Akarom a puha édes ajkait és az egész lényét. Most mégis megállásra kényszerültem, mert úgy gondolom ez a helyes.
- Nem tudok rajtad kiigazodni. - Rázom meg a fejemet, mert eddig nem volt ilyen problémám, hogy a kiválasztott lány ne akart volna velem lenni. Ennyit még nem tepertem egyik után sem, de talán a kor különbség miatt van ez. Belül mindjárt széttép valami, de fegyelmezem magam. Csupán beleegyezően inkább hazakísérem. Annyira megakarom ölelni és megcsókolni, aztán vele aludni, hogy szerintem ezt még Charlotte se tudja elképzelni. Nem szólok én se semmit, mert nincs értelme. Eléggé összekaptunk és még az sem segít, hogy megfogom a kezét, ő meg eltűri. Nem tudom, hogy mit gondoljak erről az egészről. Egészen hazáig kísérem és megállok az ajtónál vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime03.07.12 8:37

Felnőtt nő létemre most még is úgy érzem magam, mint egy kamaszlány, akinek fogalma sincs az élet nagy dolgairól és éppen hogy elkezdte más szemekkel tekingetni a körülötte lévő nagyvilágra. Vissza gondolva az előző éveimre, egyetlen egy férfival sem szenvedtem ennyit. Akkoriban minden olyan könnyen ment, most pedig talán az én hibám, hogy véresen komolyan kezelem a dolgokat. Nem kellene azzal törődnöm, hogy mi lesz velünk, csak élveznem kellene a közelségét és engednem kellene, hogy szeressen. De valamiért még nem vagyok rá kész. Meglehet, hogy a legutolsó kapcsolatom feszélyez ennyire, ami nem végződött túl jól és nem akarom, hogy még egyszer átessek a fájó dolgokon. De elvégre az is fáj, ha nem lehetek vele. Talán mazochista lettem, hogy magamat szenvedtetem.
- Azt hiszem, hogy ezt még át kell gondolnom. - Nem akarom elhamarkodottan döntést hozni és hiú reményeket táplálni még ennél is jobban benne. Tudom eddig nem játszottam túl tisztességesen, de megpróbálok őszinte lenni vele, még úgy is, hogy azzal ellent mondok mindennek, amit eddig hittem és jónak tartottam. Kell még egy kicsi idő, hogy mindent tisztázni tudjak magamban és mérlegelnem kell a dolgokat. Ha netán össze is jönnénk én lennék mindenki szemében a gaz csábító, hogy egy tőle fiatalabb férfit elcsábított. De ha hosszú távra szeretnénk tervezni, akkor fel kell vállalnunk a kapcsolatunkat, és számolnunk kell a következményekkel, már ha egyáltalán lesznek.
- Ez így igaz, idősebb is vagyok nálad. Miért ragaszkodsz egy magamfajta vénséghez? - Ami pedig azt illeti, hogy mit higgyen... arra még magam sem tudom a választ. Bár az tény, hogy fiatalabb nálam, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehet érettebb a koránál. De eddig csak a kisfiús dühösségét láttam tőle, ami ebben az esetben teljesen jogos is volt. Tudom, bennem van a hiba, de olyan elképzelhetetlennek tartom, hogy mi ketten valamikor is egy párt alkossunk. Már így képesek vagyunk egymásnak esni, mi lesz még akkor, ha a kapcsolatunkban problémák lépnek fel? Erre most gondolni sem merek, hiszen jelenleg elég nekem arra a problémára gondolni, hogy mit is kezdjek a kialakult helyzettel.
- Sajnálom nehezen tudom kimutatni az érzelmeimet. - Szomorúan ejtem ki szavaimat, miközben megrántom vállamat. Munkámból adódóan mindig józanul kellett gondolkoznom, ezért úgy döntöttem, hogy nem hagyom, hogy az érzelmeim irányítsák az életemet, inkább a józan eszemre bíztam az irányítást. Ezzel csak magamat próbáltam megóvni, de azt észre sem vettem, hogy némely személyeket, mint Chadot is mennyire megérint a dolog. Ameddig nem tudok teljesen megbízni benne úgy képtelen vagyok előtte megnyílni. Kell a bizalom, hogy szeretni tudjak. De akit szeretek az mindennél fontosabb számomra. Szeretném Chadot is szeretni mindennél jobban, de hiszem még alig ismerem... az eszem azt suttogja, hogy nem szabad a szívem pedig már epekedve várja, hogy megkaparintsam magamnak.
- Talán azért mert nem ismersz eléggé. - Végre sikerült magamból kipréselni egy egész mondatot. Még mindig küszködök az előtörni készülő könnyeimmel. Sosem állítottam magamról, hogy könnyű eset lennék, de ha valaki szeret, az úgy szeressen amilyen vagyok. A szeszélyességemmel a kedvességemmel és néha az ellentmondásaimmal együtt. Újra is újra az a pillanat játszódik le előttem séta közben, mikor Chad elfordítsa a fejét. Legszívesebben most térdre rogynék és torkom szakadtából ordítanék a bennem felgyülemlő fájdalom végett. Biztosra veszem, hogy ezek után egy gumiszobában találom magam egy kényszerzubbonyban.
- Szeretném, ha bejönnél. Az még bele fér? - Nézek rá bizakodó tekintetemmel. Ígérem nem fogom letámadni, nem lesz több magán akcióm, hogy ajkát végre ajkaimon érezzem. Csupán még nem akarom elengedni. Félek, ha most megteszem többet már nem fogom látni. Nem mellékesen ilyen állapotban féltem, talán túlságosan is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime04.07.12 6:58

Nem erre a válaszra számítottam, hogy neki ezt át kell gondolni. Azt hittem, hogy már tudja, hogy mit akar, de ezek szerint tévedtem. Elhúzom a számat és a föld felé tekintek, hogy ne lássa az arcomon a csalódottságot. Talán tényleg túl hamar töröltem ki a számát, de így részegen nem gondolkoztam tisztán. Mindennél jobban vágyok arra, hogy végre otthon lehessek egyedül. Mivel én mondtam neki, hogy ő döntsön a sorsomról, hogy valaha is találkozni fogunk újra, ezért nem vonhatom kérdőre. Beletörődök, bár már most úgy dobog a szívem, hogy az már fáj. Kicsit kedvileg összezuhantam. Nincs is már kedvem mosolyogni és itt lenni. Ölelni szeretném, hogy az enyém lehessen, de nem tehetem meg. Bele fogok pusztulni a szerelembe.
- Mert én nem a vénséget látom benned. Nem tudom honnan szedted ezt, de tükörbe kéne nézned. Egy csomó férfi utánad fordul. – Nézek bele a szemeibe, már vitatkozni sincs kedvem, így mindezt beletörődően mondom. Zsebeimbe dugom a kezeimet és eltekintek az egyik irányba. Vágyakozva nézek arra, hogy mennem kéne, mert már felesleges vagyok itt. A kusza gondolataimból az ébreszt fel, hogy Charlotte hangját hallom. Oda is fordítom felé a fejemet, mire csak sóhajtok egyet.
- Vettem észre. – Jegyzem meg halkan, elhúzva az ajkaimat. Ahogy kezdem látni, ő sem nagyon akar már velem beszélgetni. Eljött az a pillanat, hogy rosszul érzem magam és ezen semmi más nem segíthet csak a pihenés vagy még több alkohol. Mivel alkoholista nem akarok lenni, mert nem akarom megadni Charlottenak azt a lehetőséget, hogy így lásson és ez miatt végleg megszakítson velem minden kapcsolatot, ezért a pihenés marad számomra. Az meg nem fog segíteni már most tudom. Annyira szívesen elmondanám neki, hogy mit érzek iránta és, hogy mennyire összeakarok jönni vele, de ez a sok visszautasítástól elment a kedvem.
- Mert nem engeded, hogy megismerjelek. – Szólalok meg kedvetlenül. Egészen hazáig kísérem, ahol az ajtaja előtt megállok. El is engedem a kezét és bedugom a zsebembe. Annyira szívesen megölelném, de mennem kell, viszont a lábaim nem akarják az utasítást követni, amit az agyam parancsol nekik. Meglep a kérdése, de tudom, hogy nem helyes, így sóhajtok egyet és a szemeibe nézek.
- Inkább hazamegyek. – Nehezen ejtem ki a szavakat, de úgy érzem, hogy csak a terhére lennék és nem azért akar velem maradni, mert kellek neki, hanem, mert részeg vagyok. Utálom, ha sajnálnak, de ezt én értem el, tudom. Még egyszer végig nézem, azért, hogyha mégsem hívna, legalább legyen egy képem az emlékezetemben.
- Szia, jó éjszakát. – Motyogom, majd hátat fordítok neki és elindulok végig az utcán, hogy valahogy haza kóvályogjak. Közben folyamatosan a meg nem történt csókon és az egész estén jár az agyam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime04.07.12 9:11

Soha sem szerettem, ha döntés hozatal előtt állok, mert olyan szerencsém van, hogy mindig a rosszat választom. Szívesen lennék vele, de még annyira nem érzem magam készen egy új kapcsolatra, még akkor is, ha gyengéd érzelmeket táplálok felé. Pedig olyan jó lenne, ha csak is az enyém lenen és nem kellene attól rettegnek, hogy valaki elveszi tőlem. De tudom, hogy ha nem hozom meg gyorsan a döntésemet más dönteni fog majd helyettem és akkor már annyira mindegy lesz, hogy mit is szeretnék.
- Pedig azt kellene látnod bennem, csak nem veszed észre, mert túlságosan elfogult vagy. - Az pedig, hogy egy csomó férfi utánam fordul az egyáltalán nem érdekel. Engem már nem érdekel senki, csak Chad, de neki meg nem merem bevallani. Teljesen nevetségesnek érzem magam ettől az egész kialakult helyzettől. Úgy viselkedek, mint egy három éves kislány, aki még mindig anyuci szoknyája mögé bújik, ha valamitől megijed. Pedig már érett nő vagyok, akinek döntéseket kellene hoznia, de azokat is csak halogatom.
- Tényleg sajnálom, de ez ellen nem tehetek, ilyen a természetem. - Ha szeret, akkor szeressen úgy amilyen vagyok. Nehezen tudom kimutatni az érzelmeimet, mert félek, hogy mások gyengének lássanak és nem akarom, hogy rájöjjenek, hogy nekem is vannak gyenge pontjaim. Időre van szükségem, hogy szeretni tudjam. Ezt neki is meg kell értenie, hogy nem tudok csak úgy bele csöppenni egy teljesen új világba, amit a vele lévő kapcsolatom okozna. Emellett túl elfoglalt vagyok és nem tudom, hogy hogyan tudnék rá időt találni, ez az orvosi szakma hátulütője.
- Mert attól tartok, hogy ha megismernél csalódnál bennem. - Halkan közlöm vele, majd felsóhajtok. Félek attól, hogy ha jobban megismer, kiábrándul belőlem és rá jön, hogy nem rám vágyott. Fogalmam sincs, hogy miért félek ettől ennyire, talán azért húzom fel magam köré a falakat, hogy ne engedjek belátást sérülékeny világomba.
Lassan el is értük a vég célunkat. A történtek után nem érzem túl jól magam és úgy érzem, hogy mindenem fáj.
- Ahogy jónak látod. - Nem mondom, hogy nem csalódtam a döntésében, mert reménykedtem benne, hogy esetleg bejön, megiszunk egy kávét és megvárom, hogy kijózanodjon, vagy kialudná magát. Mindent meg akartam vele beszélni és nem így válni el tőle, de majd legközelebb. Ha egyáltalán nem olyan.
- Neked is, szia. - Még ennyire sosem fájt még a búcsúzás. Megdermedve állok és csak nézem, ahogyan egyre jobban távolodik és még csak hátra sem néz. Mikor az egyik sarkon eltűnik bemegyek a lakásomba. Erőtlenül vetem magam a kanapéra és könnyeimben úszva szenderülök álomba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime19.07.12 9:26

Játék vége. Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime25.11.12 11:51


Joshua & Justine
A fehérmaszkos, szőke hajú lány, kezében a késsel elkezdett felém közelíteni. Bár egyáltalán nem voltam kimerült, mégsem tudtam fölkelni a földről, hogy elrohanjak. Mintha valaki odaragasztott volna, megmozdulni nem tudtam. És akkor rájöttem: álmodom. Ez ugyanaz a rémálom, amit újra és újra megálmodok. Szinte nem telik el úgy egy hónap, hogy ne jelenne meg álmaimban ez a szörnyűség. De nem tehetek ellene semmit, pszichológushoz pedig hülye leszek járni.
Próbáltam felébredni de nem ment, amit egyáltalán nem értettem. Máskor mindig azonnal sikerült, de ezúttal nem. Sőt, tovább folytatódott az álom és a lány levette a maszkját. Tudtam, hogy csakis Clarice arca fogadhat, de mikor megláttam így is lesokkolt. Pedig semmi változás nem volt rajta, ugyanúgy nézett ki, mint mikor legutóbb láttam, viszont mégis teljesen megrémültem. Clarice arcára lassan egy gonosz mosoly ült ki, majd szóra nyitotta a száját...


Hirtelen felpattantak a szemeim, majd lélegzetvisszafolytva vártam, hátha még mindig álmodom. Azonban nagyjából fél percnyi bámulás, fülelés és lélegzetvisszatartás után rájöttem, hogy már felébredtem. Lassan felültem, s kikászálódtam az ágyból, majd sóhajtottam egy nagyot. Az ember azt hinné, hogy egy rémálom nem tart olyan sokáig, hamar elmúlik. De nem, minden közönséges halandónak vannak visszatérő rémálmai, mert persze hogy még az alvás sem lehet mindig nyugodt. Néha megkérdezném az égieket, hogy mégis mit ártottam én, hogy ilyeneket kell álmodnom. Senki ne mondja, hogy a hiba bennem van. Részben talán igen, mert én voltam az a szerencsétlen aki anno megbízott abban a lányban, akiről később kiderült, hogy egy elmebeteg sorozatgyilkos... de ezért nem érdemlem meg azt, hogy rémálmokkal büntessenek meg.
Ezek a gondolatok futottak át bennem, miközben szemet dörzsölgetve beléptem a fürdőszobába. A tükörben megpillantva magamat, megint a nehéz éjszakák utáni látvány fogadott: hatalmas karikák a szemem alatt, amit hat kiló smikkel sem lehet eltakarni. Viszont délelőtt 11-kor visszaaludni is lehetetlen, itthon maradni meg hülye leszek, ezért össze kéne szednem magam és szívni egy kis friss levegőt. Nem is gondolkoztam tovább, hanem elvégeztem a szükséges higiéniai intézkedéseket és megreggeliztem. Odasétáltam az ablakhoz, majd kinyitottam, hogy beengedjek egy kis friss levegőt. Meglepetésemre az idő nem volt annyira hideg, valószínűleg elég lesz, ha csak egy dzsekit veszek fel a többi ruhára. Hamar fel is vettem egy dzsekit, majd fényképezőgépemet nyakamba akasztva léptem ki a házból. Aki csak ismer, az tudja, hogy szenvedélyem a fotózás, így mindig magamnál hordom a fényképezőmet. De a legújabb, legprofibb gépek helyett jobban szeretem a retro darabokat használni, amik még a hatvanas, hetvenes években készültek. Ha művészi képet szeretne készíteni az ember, szerintem ezek rá a legjobbak.
Az utcákon végigsétálva nem sok olyan dologba ütköztem, amit még nem örökítettem volna meg, ezért a botanikus kert felé vettem az irányt. Tipikusan olyan hely az, ahol mindig történik valami, amit érdemes lefotózni. Imádok érdekes embereket lencsevégre kapni, ezért mikor egy vörös hajú, hét év körüli, szeplős kislányt láttam meg egy imádnivaló kiskutyával játszani, nem hagyhattam ki a pillanatot. A gyerek anyukája persze észrevett, de nem volt mérges, helyette inkább kedvesen rámmosolygott. Nem mosolygok túl gyakran, de a kedvéért azért magamra erőltettem egy halvány mosolyt. Sokan pont a kevés mosolygás miatt hiszik azt, hogy boldogtalan vagyok, pedig nem így van. Attól, hogy valaki éppen jó kedvében van, még nem kell, hogy állandóan vigyorogjon, mint a vadalma. Ha belegondolunk, elég fárasztó lehet folyton fülig érő szájjal járkálni.
Egy idő után már úgy éreztem elég képet készítettem a vidám kislányról és az édes kutyusról, ezért tovább sétáltam a parkban, hátha még több érdekes dologba ütközök. Egyszer csak megláttam egy férfit az egyik padon, aki első ránézésre egy átlagos, harmincas éveiben járó fekete pasasnak tűnt, de ahogy jobban megnéztem, érdekes kifejezést láttam meg az arcán. Annyi érzelem keveredését vettem rajta észre, hogy meg nem tudtam állapítani, milyen hangulatban van. Minden más embernek egyértelműen jó kedve volt, csak neki nem. Vagy lehet, hogy mégis. Pont ez az, hogy nem tudtam rájönni.
Elég érdekesnek találtam ahhoz, hogy ismét kattitgatni kezdjek. Reméltem, hogy nem fogja zokon venni, hogy őt kapom lencsevégre, mikor észrevesz. Ugyanis volt már pár ember, akik előtt szinte földön kellett csúszni, hogy megbocsássanak. Pedig én csak fotózok, olyan nagy dolog ez? Nem híres embereket örökítek meg, szóval nem kell attól félniük, hogy a fél világ felismeri őket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime25.11.12 13:55

Félve mentem ki az utcára ma.
Tegnap este hatalmas tűz párbaj volt, csoda, hogy egyáltalán épen és egészségesen kerültem ki. Egy latin csapat érkezett Amerikába. Úgy volt, hogy őket kell fogadnunk, így egy fekete Ford Mustangban ülve néztük ahogy a csapat tizenkét tagja lesétál a hajó hídján. Jeremy, a mellettem ülő társam figyelmeztetett, hogy két gyanakvóan sétáló fickó közelít.
Odaküldtem Duncant és Vinniet, hogy állítsák meg őket. Mint kiderült nyomozók voltak. Már kezdtem örülni, hogy nem történik semmi, ám két Yamaha húzott el mellettünk és tüzet nyitottak. Az egyik a latin csapatra, a másik pedig ránk lőtt.
Nálunk csupán a sofőrt, Dereket súrolta a golyó, ám a latinoknál négyen estek össze holtan.
Muszáj volt közbe avatkozni így hátraszóltam Shawnak, aki az ülés egy kialakított lyukjában hevert, hogy osonjon hátra és vegye ki a fegyvereket a csomagtartóból. Nehezen, de sikerült.
Azonban mire felócsudtunk, a latinok vezére is halott volt akárcsak 11 társával együtt.
Szóval jó okom volt, hogy féltem az utcán. A legrosszabb, hogy a pisztolyom se volt nálam. A szememet körbe- körbe hordoztam a tájon. Mivel nyugalomra volt szükségem Vegas legnagyobb botanikus kertjéba mentem. Sok ember volt, itt biztos nem löhetnek le.
Bár ősz volt, még így is szép volt ez a hely. Az egyik fa mellett megálltam és odatámaszkodva vártam valamire. Mire is?
Talán csodára.
Hirtelen valaki megszólított amitől majdnem bokáig összecsináltam magam.
- Elnézést, uram?
Nyeltem egyet majd válaszoltam.
- Igen?
Egy középkorú, kopaszodó, vékony férfi volt, hatalmas horgas orral.
- Legyen szíves, nem támaszkodni a fának.
- Elnézést.- motyogtam.
Felsétáltam egy frissen vakolt lépcsőn majd a tájat bámultam.l
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime27.12.12 4:40

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime06.04.13 0:57

Csak egyetlen mozdulat volt az azt megelőző öt perces hajsza után. Az már biztos, hogy az olyan hájfejeknek, mint amilyen White volt, nem sokra vitte volna olimpikonként. Az első húsz méteren meghalt volna, de utáltam a könnyű prédát mindig is, engedtem, hogy kifulladva sodorja magát még beljebb a növények közt olyan helyre, ahol az este már a kutya sem járt. Tökéletes, anélkül is, hogy tudta volna, mit tesz, a kezem alá dolgozott. Ahogy roppant a csigolya, már a test ernyedten esett össze előttem kisebbfajta földrengést okozva a környéken, én pedig felvontam a szemöldököm. Nem véletlen volt a halála. Már csak abból kifolyólag sem, hogy engem kértek meg.
Lassan körbenéztem, megroppantva a hátam a nadrágom zsebéből előhalásztam a bőrkesztyűmet, amit a kezeimre húztam lassú, kimért mozdulatokkal, majd leguggoltam a bálna mellé, leszedtem róla a cipőt, a zoknit, majd egymás után minden ruhájától megfosztottam, amikre aztán az nyílt lánggal égő öngyújtót dobtam, hogy azok lángra lobbanjanak. Csak egy kis hatásszünetet tartva kaptam a fickó robosztus testéért, és még nekem is erőlködnöm kellett, hogy megmozdítsam, de sikerült, a mellkasáért nyúlva megemeltem azt, lábai végigsúrolták a koszos-kavicsos járdát, majd a füvet is, de nem érdekelt.
Halkan engedtem le a tó partján a testet a fűre egyetlen szusszanásnyi időre érzelemmentes arccal néztem végig White-on, aki egykor bankár volt. Egészen ma estig, amikor a vaskos kötegeket pakolta el amiatt, mert megengedte, hogy egy rohadék a fiát próbálja fel. A kölyök történetesen alulról verdeste a hatot, és nem, nagyon nem voltam emberjogi aktivista, de majdnem eljutottam az Arisztotelészi esküig, és az anya előbb a férget nyíratta ki, a végére hagyva ezt a szemetet, én pedig boldogan vetettem véget az életének.
A lábammal löktem be a vízbe a szarkupacot, és egészen addig a test merülését figyeltem, ameddig meg nem hallottam egy halk, sercegő hangot egészen messziről, és ahogy felnéztem, távolabbról egy test sziluettjét láttam meg, azonnal elkapott a harci kedv, és mielőtt meggondolhattam volna, megiramodtam felé, remélve, hogy még egy vadászatra lesz időm.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime06.04.13 2:09



Chris & Shay


Így este felé olyan nyugodt volt minden. Pont amennyire én is, ami meglepő, mert hirtelen nagymértékű hangulatingadozásaim miatt dilisnek lettem titulálva. Jó, délután tényleg kifordultam magamból, de csak azért, mert anyám hozzám szólt. Pontosabban felhívott. Nem elég nyilvánvaló neki, hogy utálom? De ő azért erőlteti. Szegény, már bekattant az évek alatt. Valószínűleg nekem is közöm van hozzá, de nem tudok mit csinálni. És őszintén szólva nem is akarok. Nem igazán viselem a szívemen a sorsát. Jó nekem így külön a családomtól. De ha nem lenne ez, valószínűleg már akkor is rég elhúztam volna otthonról a csíkot.
A tévében nem ment semmi értelmesnek mondható műsor, szóval kikapcsoltam az ócska készüléket - ami igazából nem is volt olyan ócska, hiszen egy LCD tévére nem illik ez a szó -, majd hirtelen ötlettől vezérelve felkaptam a fényképezőmet, a kabátomat és lementem az utcára. Már nem igazán voltak ilyenkor kint. Mindenki bezárkózott, a családjával volt. Jajj...család...de szar.
Emberek híján azt fotóztam, amit találtam. Bár, már kicsit sötét volt hozzá, de azért feltaláltam magam. A botanikus kert mellett sétálgatva hangokat hallottam. Én pedig nagyon kíváncsi tudok sajnos lenni néha. Mivel nem járt errefelé senki, ezért szinte észrevétlenül osontam be. Nem akartam zajt csapni, mert ki tudja, mit csinált éppen az a valaki ott, nem is olyan messze. Lehet, hogy valami rosszban sántikált. Akkor pedig vagy végignéztem volna és leléptem volna, természetesen észrevétlenül, avagy csak szimplán leléptem volna. Lassan egészen kirajzolódtak már a körvonalak és láttam, hogy mi történik. Komoly? Itt? Egy hullát? Csak gratulálni lehet hozzá. De végül is, ő tudja. Az ő dolga. Ő nyírta ki a fószert. Én csak pár képet készítek.
Kattintottam is néhányat. Megnéztem a képeket, de totál ismeretlen volt a csávó. Az élő is meg a halott is.
Mikor úgy döntöttem, hogy ideje távozni, ahogy hirtelen meg akartam fordulni, nekimentem egy bokornak, amire valószínűleg felfigyelt a nagyon is élő pasas. Sejtésem beigazolódott. Főleg, hogy egyenesen felém tartott, de nem igazán ijedtem meg. Viszont, amikor eljutott a tudatomig, hogy egy gyilkos tart felém, akkor azért lepergett előttem az életem. Sarkon fordultam és a legrövidebb kivezető út felé kezdtem szaladni remélvén, hogy nem ér utol. Volt egy olyan érzésem, hogy nem
hívna meg egy kávéra.




A hozzászólást Shannon Davis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 19.04.13 0:43-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime07.04.13 23:56

Hibalehetőség mindig akadt. Még az én szakmámban is. Kevés, de akkor azért nagyon is megfizettünk, így nem kockáztathattam a lebukást. Az a pár zűrös eset, amibe belekeveredtem, megtanított arra, hogy tüntessem el a bizonyítékokat, hogy hallgattassak el embereket. Egyetlen szó volt a megoldás minden bajra, mégpedig a fájdalom. Csak pár letépett köröm, lassú mozdulatokkal elválasztott bőr a ízületek mentén, összeroppantott csontok, vagy a jól bevált és régóta alkalmazott kínzási módok tökéletesen egyenesbe billentették a korábban elkövetett hibáimat és nem is voltam rest alkalmazni őket. Ha a korrigáláson múlt, hogy elbukom-e vagy tovább csinálhatom azt, amit szerettem, akkor igen, a lehető legkisebb volt a túlélési esélye annak, aki az utamba állt. Leginkább a pénz motivált, de ha valaki akadályozni próbált, akkor úgy sem voltam elnéző. Mint ahogy a nővel.
Lassabb volt, és az üldözött, bennem pedig tombolt a tettvágy, és az, hogy nem szökhet, mert bizonyítéka lenne ellenem. Ott himbálózott a kezében a futás közben, és már csak pár lépés kellett, és mielőtt még kiért volna a forgalmasabb részre, elrugaszkodva, a derekát elkapva rántottam le a földre, úgy, hogy lehetőleg ne legyen nagyobb sérülése. A lendületet kihasználva tepertem magam alá hevesen emelkedő és süllyedő mellkassal préseltem a fűvel borított terepre, ahogy szembe fordítottam magammal, de az egyik kezem már a fényképezőgépért nyúlt, amit ha nem szorított nagyon, megkaparintva magamhoz ragadtam.
- Azt hitted, gyorsabb vagy. - nem kérdés volt, inkább egy meglepett tény. Talán ha jobb kondícióban lett volna, akkor sikeres lett volna a menekülése. Szorítva a csuklóját, hogy el ne tudjon szökni kiszenvedtem a gépből a kártyát, amit a farzsebembe toltam, hogy a lehető legtávolabb kerüljön a nőtől az.
- Elcseszted a házszámot, kislány! - morogtam nem túl boldogan, feltápászkodva magammal rántva őt is, ha engedte és nem kellett inkább még jobban lefognom őt, a gépet pedig darabjaira törtem rálépve arra.
- Mit láttál? - érdeklődtem még normális hangszínnel, lehalkítva a hangomat, és reméltem, hogy fogja az adást, nem kell a riasztás, mert akkor ő is hasonlóképpen végzi, vagy még rosszabbul, és azt hiszem, egyik sem tetszene neki. De a döntés joga az övé volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Botanikus kert Botanikus kert I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Botanikus kert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros-