welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_lcapAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Voting_barAll I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 0:50





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Izgultam és ideges voltam egész nap. Szerettem volna, ha Mr. Hanning elégedett lenne a munkámmal és a szervezői képességeimmel, na meg az ízlésemmel is. Egyszóval nagyon le akartam nyűgözni. Na meg Nora alá dörgölni, hogy nagyon is megy ez nekem és nincs szükségem senki segítségére. Persze a dekor üzletben volt segítségem, de mindketten tudtuk, hogy miért ragaszkodtam a jelenlétéhez, de ennek ellenére mégis voltak jó ötletei, amiket fel is használtam. Már hajnalban ébredtem, hogy mindennel idővel tudjak végezni és persze valakinek irányítania kellett azt a sok embert, akik egész nap azon dolgoztak, hogy minden tökéletes legyen a partira. A mennyezetről rengeteg kis hópehely alakú dísz lógott, ízlésesen megvilágítva. Azt akartam, hogy meghitt hangulatot uralkodjon, ezért a hangulatvilágítás nagyon is látványos volt. Középen a pálya helyezkedett el, szépen feldíszitett kordonnal körülötte. Mr. Hanning kedvéért a jégkék szín kapta ma a főszerepet, de tökéletesen tudott harmonizálni a többi színnel, amiket választottam. Sőt, még a jégszobor is lenyűgözőre sikerült. Habár nem Mr. Hanningot ábrázolja, de a rénszarvas tökéletes kidolgozásnak hála elképesztően nézett ki. Ilyen mesterművet még soha nem is láttam. Minden a tervek szerint haladt. Szóltam Henry Talbotnak is, hogy legyen idén is a mikulás és a gyerekeknek is remek szórakozási lehetőséget biztosítottam és rengeteg karácsonyi manót és persze több embert is, akik felügyelnek rájuk, míg a szüleik szórakoztak. A felnőtteknek pedig ott a jégkorcsolya lehetősége vagy a pálya körül körben elhelyezkedő számtalan megterített asztal a kiválasztott édeségekkel. Ha már karácsony, akkor a hatalmas fa sem maradhat el, arany és ezüst díszekkel, ledes csillag alakú fényfűzérrel. Miután meggyőződtem arról, hogy minden tökéletes gyorsan haza siettem, hogy megfürödjek és átöltözzek valami alkalomhoz illőbb ruhába. Mielőtt elindultam volna vissza gyorsan betettem a táskámba a gondosan becsomagolt ajándékát. Tudom, hogy nem várja el tőlem és valószínűleg meg is fog lepődni, hogy ajándékot adok neki. Megláttam az egyik üzlet kirakatában és képtelen voltam ott hagyni. Mr. Hanning jutott róla az eszembe és valójában semmiség az egész, csak egy gesztus és miért is ne adhatnék ajándékot olyannak, akit kedvelek? Ő már így is túl sokat tett értem, szeretném ezzel tudatni vele, hogy fontos a számomra.




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 1:37




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
Őszintén, az égvilágon semmi kedvem ehhez az egész estéhez. Persze tudom, minden évben megtartjuk, én minden évben ott vagyok egy darabig, letudom a kötelező köröket, biztosítok mindenkit arról, hogy mennyire hálás vagyok a munkájukért, amit remekül végeznek, bejelentem a prémium összegét, amit titkon annyira várnak, lövünk két képet, én pedig lelépek és hagyom őket úgy szórakozni, ahogy csak főnök nélkül lehet. Megérdemlik, ráadásul nekem is szokott jobb dolgom lenni annál, mint, hogy bájcsevegjek és béna vicceket hallgassak az idősebb alkalmazottaktól. Ma még valahogy a női nem képviselőihez sincs túl sok kedvem, talán mert a magánnyomozóm megint aggasztó híreket közölt Mayáról és a társaságról, akikkel mostanában lóg… Fene se tudja. Próbáltam elterelni a figyelmem róla, de nem ment, ráadásul azért, mert nem tudtam eldönteni, hogy Maya most tényleg visszacsúszott vagy pusztán csak azért csinálja ezt, mert tudja, hogy figyeltetem és így akarja elérni, hogy újra kapcsolatba lépjek vele. Kvázi heccel, hogy újra „megbüntessem”. Fene se tudja, azt azonban igen, hogy elkéstem, ami nem szép dolog, mivel tudom, hogy Ms. DeSantos mennyit készült erre az eseményre és tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit alkotott. Gyorsan letusoltam és felöltöztem, majd bevágtam magam a fekete sportkocsimba és azzal hajtottam a helyszínre. Tudom, hogy mindenki puccos, stílusos belépőt vár tőlem, mint minden évben teszem, ezért nem is hagyhatom őket cserben, de mégis ügyelnem kell arra, hogy ezúttal ne lopjam el a showt. Mert az most Neki jár. Végül talán épp emiatt jutottam mégis arra, hogy idén elmarad a nagy bevonulás. Szép csendben, feltűnés nélkül léptem be az épület hátsó bejáratán, majd amennyire csak tudtam lopakodva tettem meg az utam a gyereksarok felé. Ott már csak a jelemre vártak, hogy a „manók” behozzák nekik a kis csomagokat, amikkel készültem. Elbújva egy oszlop mögött figyeltem a jelenetet, ahogy a lurkók bontogatnak és lelkendezve mutogatják egymásnak minket kaptak. Elmosolyodtam és tettem egy lépést hátra, ám ekkor beleütköztem valakibe.
- Elnézést, nem figyeltem, az én… - ekkor pillantottam őt meg és kis híján tátva maradt a szám – hibám. Khm… - gyorsan összeszedtem magam.
- Jó estét Ms. DeSantos. Igazán csinos ma este.  


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 2:23





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem túlzás, ha azt állítom, hogy egyszerűen minden tökéletes. Nem csak én gondolom így, de az érkező vendégek szája is tátva maradt, amikor belépve megpillantották ezt a „karácsonyi álom” hangulatú remekművet. Nem is kellettek a dicsérő szavak, elég volt az is, hogy láttam mennyire meg van mindenki elégedve, persze azért jócskán kaptam elismerő vallomásokat azoktól, akik tudták, hogy én vagyok a felelős azért, hogy ezt így meg tudtam valósítani. Valójában szerintem meg az érdem Mr. Hanninget illeti, hiszen Ő volt az, aki hitt bennem és megbízott a szervezéssel. Már alig vártam, hogy megérkezzen, mert valószínű, hogy az Ő véleménye lesz mérvadó. Első sorban neki szeretnék megfelelni és nagyon remélem, hogy kapok rossz kritikát tőle. Vicces, hogy eddig azon aggódtam, hogy mit fog szólni ehhez az egészhez, mert úgy hiszem, hogy már minden vendég megérkezett és már csak rá várunk. Iszonyú dühös fogok lenni rá, ha inkább úgy döntött volna, hogy nem akarja megzavarni az alkalmazottjai szórakozását és ezért jobb, ha otthon marad. Ebben az esetben tejesen jogos lenne az elfenekelés, de most Mr. Hanning lenne a szenvedő alany, mert esküszöm megfogom tenni, ha nem tolja ide azt a jóképű fejét. Már kétségbeesésemben azt gondoltam, hogy talán Nora tudhat róla valamit, ezért elindultam megkeresni a nőt, miközben igyekeztem nyugodt maradni, mert nem akartam, hogy bárki is bármit észre vegyen rajtam.
- Elnézést. – Váratlanul ért az ütközés és automatikusan kértem bocsánatot, mielőtt még megpillantottam volna, hogy kivel is csapódtam össze.
- Miért csinálja ezt velem? – Ez a pasas kikészít. Szinte ösztönösen bokszoltam bele a vállába, de persze nem adtam bele minden dühömet és most az sem érdekel, ha szemtanúja lenne annak, hogy kezet mertem emelni a nagyságos Mr. Hanningre.
- Egész este bókolhat nekem, ha azt akarja, hogy képes legyek megbocsájtani azt, hogy ennyit késett. – Vettem egy nagy levegőt, hogy lehiggadjak.
- Már kezdtem aggódni. – Vallottam be. Már minden megfordult a fejemben csak az nem, hogy a hatás kedvéért biztosan nem fog időben érkezni. Oké, elismerem, hogy túlreagáltam, de akkor sem volt szép, hogy ennyit késett miközben pontosan tudta, hogy mennyit munkám van abban, hogy minden elképzelését felül tudjam múlni.




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 3:02




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Hogy mit miért csinálok? – értetlenül pislogtam rá, miközben zsebre dugtam mind a két kezem és úgy ácsorogtam, mint valami rajtakapott diák, aki puskázott a dolgozat közben.
- Ó hát bókokból nem lesz hiány biztosíthatom, hiszen a terem fantasztikusan néz ki, a díszeket nagyon eltalálta és a világítás is tökéletes, nem a szokásos irodai neon.  – pillantottam körbe a térben.
- Úgy tűnik, hogy mindenki jól érzi magát, hála önnek. – bólintottam elismerően.
- Aggódni? De hát miért? – nem tudtam a dolgot mire vélni, majd egyszer csak szörnyű gyanúm támadt.
- Az a német Matahari ismét köpött magának, igazam van? Meséljen csak, hogy volt? Greta felhívta magát, hogy elmondja, Maya ismét rossz társaságba keveredett, én pedig emiatt reggel megint idegbeteg voltam, miután a magánnyomozóm jelentkezett? Hogy teljesen összezavarodtam? Maga meg aggódik, hogy kínomban felvágom az ereimet vagy stílszerűen leugrom valahonnan, hogy a nagy Dylan Hanning hozzá illő véget kapjon? – oké egy kicsit talán elragadtattam magam, ráadásul látva a lány arcát csakhamar levettem, hogy fogalma sem volt eddig a történtekről.
- Én… én sajnálom… mármint… nem tudott róla, nem tudhatott… bocsánat. – intettem a pincérnek, aki oda lépett hozzánk, én pedig levettem a tálcájáról két pohár pezsgőt. Egyet a lánynak adtam, egyet pedig magamnál tartottam.
- Felejtse el az egészet és koccintsunk inkább a sikerére. – emeltem fel a poharam, majd egyszer csak szöget ütött valami a fejemben.
- Ha nem Maya miatt aggódott…. akkor mégis miért? Mit hitt Ms. DeSantos, mi történt? 


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 10:19





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Most tényleg nem érti, vagy csak megjátssza magát? Nekem most se időm, sem pedig kedvem nincs kideríteni melyik verzió tükrözi a valóságot.
- Ezek szerint a fejem a helyén marad? – Mert még mindig elevenen él bennem, hogy a lefejezésemmel ijesztgetett. Mégis úgy érzem, hogy szívemet és lelkemet bele adtam, időmet és energiámat nem kímélve, hogy mindenki jól érezze magát a mai partin.
Szerintem látható volt arcomon a döbbenet miután végig hallgattam, hogy szerinte Greta mit tett, de Mr. Hanning nem is tévedhetett volna ennél nagyobbat. Fogalmam sem volt egészen eddig arról, hogy Maya ismét azon mesterkedik, hogy felhívja magára a figyelmét. Az a nő tényleg sosem fogja már békén hagyni? Tejes szívemből gyűlölőm. Alig ismerem, de még senki iránt sem éreztem ekkora ellenszenvet. Még a gondolat is szó szerint fájdalmat okoz, hogy még mindig engedi, hogy a történtek után ekkora hatással legyen még mindig rá. Mért van az, hogy amikor azon vagyok, hogy Mr. Hanning jól érezze magát Maya mindig tesz valamit, amiért kizárólag az övé lehet a főszerep? Tudom, hogy nem az én hibám lenne, ha ma nem érezné jól magát a történtek után, de mégis úgy érzem, hogy feleős vagyok érte annyira, hogy ne engedjem, hogy ma minden egyes másodpercben Maya járjon a fejében. Ez a nő nem érdemel ekkora figyelmet.
- Eddig tényleg nem tudtam… - Ezt is alig bírtam kinyögni. Végig Mr. Hanning arcát fürkésztem, mintha képes lennék megfejteni, hogy mi járhat most a fejében. Legszívesebben most szorosan magamhoz ölelném, de mégsem teszem meg. Túl sokan vannak körülöttünk és túl sok kérdést vetne fel mindenkiben, ha ölelkezni látnának minket.
- Nem is látta, hogy mennyiszer próbáltam hívni? – Minek van telefonja, ha rá se pillant? Már magam sem tudom, hogy mit hittem, neki bevallani pedig főleg nem vagyok képes.
- Egyszerűen csak aggódtam. – Nem néztem a szemébe, most nem is tudnék. A kezemben lévő pezsgőre meredtem, de még egy kortyot sem ittam belőle.
- Ez normális, nem? Aggódunk azokért, akiket kedvelünk. – Őszinteséget ígértem neki, hát most meg is kapta. Nem, ez nem egy elcseszett szerelmi vallomás volt a részemről, egyszerűen csak tudatni akartam vele, hogy az elmúlt hetek történései mély nyomot hagytak bennem és Mr. Hanning mindvégig ott volt mellettem, rá mindig számíthattam. Túl sok mindent tett meg értem, ezért akaratlanul is belopta magát a szívembe.





ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 21:28




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Igen, a feje a helyén marad… most még. – el kell ismernem, hogy tényleg tökéletes munkát végzett, hiszen az egész hely remekül néz ki, végre nem giccses vagy avítt, az emberek pedig nevetgélnek, felszabadultan korcsolyáznak vagy épp beszélgetnek egy nyugisabb sarokban. Persze nem azt mondom, hogy Nora partijai rosszak lettek volna, épp csak szükség volt már egy kis újításra, fiatalosabb pezsgésre. Féltem tőle, hogy vajon mit fog majd szólni ehhez az egészhez, hogy mennyire fog majd megsértődni a lány sikerén, ám amikor észrevettem, hogy a férjével együtt épp a pályán „enyelegnek”, kezén fogva, kacarászva, egyből elszállt minden ilyen gondolatom. Egy másodpercre még el is mosolyodtam egy kicsit, ám amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnt.
- Rossz pénz nem vész el Ms. DeSantos. – feleltem az aggodalmára.
- Nem, nem láttam mennyiszer keresett, le van némítva a telefonom. Sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam önnek, de most már itt vagyok, maga pedig elvegyülhet végre a tömegben, hogy kiélvezze egy kicsit a munkája gyümölcsét és bezsebelje az elismeréseket. – próbáltam szándékosan figyelmen kívül hagyni azt a részt, amit a kedvelésről mondott, mert őszintén szólva, nem tudtam beazonosítani az érzést, amit kiváltott belőlem. Furcsa, eddig még sosem tapasztaltam hasonlót…

- Végül kit sikerült kifognia a nagy húzáson? – intettem a fejemmel néhány ember felé, akik egy csoportban éppen ajándékokat cseréltek egymás között, mire megjelent mellettünk egy picit testesebb, szemüveges srác, feltehetőleg az IT osztályról. Legalábbis így első ránézésre… - szólt a kocka…
- Öhm… Lauren… én… én téged… húztalak. – ezzel átnyújtott neki egy rénszarvasos papírzacskót a maga suta módján, majd egy puszit nyomott a lány arcára és sietve távozott is. Oké, ez fura…
- Úgy látom megvan az első rajongója… - ittam bele a pezsgőmbe, közben kukucskáltam, hogy vajon mi lehet a szatyorban. Nagyon nehezen bírtam komoly maradni, mikor észrevettem az ajándékot.
- Én... én fizetek magának, csak, hogy azt felvegye...


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 23:24





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Mi az, hogy most még? – Miért nem hagyja, hogy nyugodtan élvezzem egy egészen kicsikét az elismerő szavait? Az előtt még azt mondta, hogy a terem fantasztikusan néz ki, most meg ezzel a szöveggel jön… Már nem is próbálkozok azzal, hogy meg tudjam érteni.
Szó szerint komplett idiótának érzem magam és legszívesebben jó messzire menekültem volna tőle, mert úgy tűnik, hogy a közelségében már képtelen vagyok józanul gondolkozni, ha már efféle vallomásokkal rukkolok elő. Mégis az egészben az volt a legrosszabb, hogy semmit se reagált rá, még csak ki sem nevetett. Valami nagyon nincs rendben vele, vagy csak túl érdektelennek találta az iménti vallomásomat. Már mindegy, nem tudom visszavonni. Majd úgy teszünk ahogy szoktunk, sose beszélünk arról, hogy én valaha is ilyet mondtam volna neki. Ennyire egyszerű az egész.
- Ebben igaza van, kiélvezhetem. – Nem is tudom, hogy kire voltam mérges rá, vagy sokkal inkább saját magamra, hogy ilyen meggondolatlan vallomásokkal zaklattam… Eddig nem akartam inni, de aztán meggondoltam magam és gyorsan el is tűntettem a poharam tartalmát.
- Sikerült a kedvencét kihúznom. –  Rengeteg ember közül fogalmam sincs, hogy ez mégis, hogy jöhetett össze. Mikor megláttam, hogy Nora neve szerepel a cetlin alig bírtam ki nevetés nélkül.
- Ja és köszönöm a tippet. – Mintha előre sejtette volna, hogy ez fog történni, vagy csak sikerült bevonzanunk, de neki hála remélhetőleg megfelelő ajándékot sikerült választanom. Később át is fogom neki adni.
- Köszönöm. – Átvettem tőle az ajándékot és mire észbe kaptam már egy puszit is kaptam a számomra teljesen idegen sráctól. Fogalmam sincs, hogy melyikünk lehetett jobban zavarban ettől az egésztől, de amilyen hirtelen mellettem termett olyan sietősen távozott.
- Rajongóm? – Felhúzott szemöldökkel vontam kérdőre. Igyekeztem nem többet bele látni a dolgok mögé, mint amiről valójában szó lenne… Adott egy ajándékot és mondjuk azt, hogy kedves gesztusként szánta az arcomra nyomott puszit.
- Maga most viccel velem? Szerintem nagyon aranyos. – Tartottam magam elé a pulcsit és hiába tudtam, hogy nem illik most a rajtam lévő ruhához mégis úgy döntöttem, hogy bele bújok legalább egy kis időre, hogy ezzel is boldoggá tegyem a srácot és tudassam vele, hogy értékelem az ajándékát.
- Megfeledkeztem a címkéről, segítene? De óvatosan! – Egyik kezemmel összefogtam a hajamat, hogy a nyakam szabaddá váljon és hátat fordítottam neki, hogy le tudja tépni az árcédulát.  




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime02.11.21 23:56




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Ezt most komolyan mondja? Tényleg Norát húzta? – nem bírtam ki, elnevettem magam. Most komolyan, erre mégis mekkora esély volt egy akkora cégnél, mint az enyém? Még, ha csak azt is nézem, hogy azok húztak egy kalapból, akik ugyan azon az emeleten dolgoznak, akkor is vannak vagy ötvenen, ha nem többen és mégis… Azt hiszem ez csakis a karma lehetett.
- Hát remélem, hogy hasznos tanácsot adtam és nem kevertem össze Nora szenvedélyét Judyéval a büfésével… - tettettem hírtelen riadt képet, mintha komolyan fennállna annak a valószínűsége, hogy összekevertem a két nőt és emiatt rossz tanácsot adtam a lánynak.
- Vagy a vintage az Olive volt a patikából és Nora a modernista festőkért rajong? – játszottam tovább a szerepem, ám aztán csak nem bírtam tovább, rákacsintottam.
- Majd meséljen, hogy sült el a dolog. – közelebb hajoltam egy picit.
- Mit vett neki? Valami régi brosst? Vagy dekorációt otthonra? – kíváncsi vagyok meddig fejlesztette a tőlem kapott tippet, már csak azért is, mert örülnék, ha jól kijönnének egymással és nem Nora duzzogását kellene hallgatnom telefonon.

- Rajongó bizony. – bólintottam a nyomaték kedvéért.
- A srác olyan gyorsan spurizott el zavarában, hogy csak a kondenzcsík maradt utána… - újra kortyoltam a pezsgőmből.
- Mármint a pulcsi vagy a srác? – ismét elnevettem magam, mert szerintem ez a pulcsi tiszta röhej, mégis mikor belebújt valahogy rögtön abbahagytam. Rajta tényleg aranyosan mutatott.
- Nem is olyan szörnyű… - köszörültem meg a torkom, majd, amikor felém fordult, hogy levegyem a címkét egy határozott rántással oldottam meg.
- Így ni. Szegénynek nem tanították meg, hogy sosem hagyjuk a… - de akkor észrevettem, hogy ez bizony nem az árcédula volt rajta.
- Nocsak… - néztem meg alaposabban a papírt.
- „Lauren, szerintem neked van a legszebb mosolyod az irodában és az illatodat is nagyon szeretem…” - összevontam a szemöldököm.
- „Boldog karácsonyt, remélem egyszer eljössz velem kávézni. Larry az IT osztályról…” - átnyújtottam neki a papírt és felhajtottam a maradék italom.
- Maga nagyon népszerű Ms. DeSantos. – tettem le a poharat, majd, amikor megszólalt a zene hírtelen elvettem a lánytól a zacskót, a pohár mellé tettem és a parkett felé böktem a fejemmel.
- Egy tánc?


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime03.11.21 23:03





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Igen, ilyen szerencsés vagyok. – Kedvem lett volna újból vállon bokszolni, amiért ilyen jól szórakozik rajtam, de a szemtanúknak hála inkább nem tettem meg. Nem sok kellett ahhoz, hogy bedőljek neki és elhiggyem, hogy pusztán véletlenül, de rossz tippet adott, de miután rám kacsintott egyértelművé vált számomra, hogy csak tréfál velem. Szerencsére.
- Ékszeres dobozt. – Gyönyörű darab, de nem hasonlítható még akkor se ahhoz a zenedobozhoz, amit tőle kaptam. Azóta az éjjeliszekrényemet díszíti. Elalvás előtt a zenedoboz az utolsó, amit látok és ébredéskor pedig az első, ezért még ha akarnám se lennék képes arra, hogy megfeledkezzek arról, hogy milyen gondoskodó és figyelmes volt velem.
- A pulcsi. – Nem is értem mégis hogyan feltételezheti azt, hogy Larry a rajongóm, na meg főleg azt, hogy aranyosnak találnám… Nem is ismerem.
- Annyira puha. – Nem bírtam ki, hogy ne simítsak végig mindkét karamon kiélvezve a pulóver anyagának puhaságát, szerencsére azt kibírtam, hogy megkérdezzem csatlakozik-e hozzám. Fura is lett volna, ha mások azt látják, hogy Mr. Hanning simogat, még akkor is, ha csak az új pulcsim remek anyagáról dicsekednék neki.
- Ez igazán kedves… - Annyira zavarba jöttem Larry vallomásától, hogy lényegében azt se tudtam, hogy hogyan kellene reagálnom. Úgy tűnik, hogy volt alkalma jól megfigyelni, miközben én valójában a létezéséről sem tudtam. Átvettem tőle a papírt és szinte kényszert éreztem, hogy saját szememmel is meggyőződjek arról, hogy tényleg az van-e ráírva, amit Mr. Hanning felolvasott nekem, vagy ez is csak egy újabb tréfa… Mégis szóról szóra megegyezett a tartalom azzal, amit az imént felolvasott nekem.
- Ezt komolyan gondolja? – Ha egyetlen egyszer is bele pillantott a kamerák felvételeibe, akkor láthatta, hogy a kisujjamat se mozdítom azért, hogy odabent bárki is megkedveljen. Amúgy se lenne semmi esélyem, az irodai Barbie babákkal szemben. Első ránézésre néhány kolléganőm annyira tökéletesnek tűnik, hát igen… A szilikon jótékony ereje.
- Valójában kivel szeretne táncolni? Velem, vagy a jegesmedvével? – Őszintén nem hittem, hogy ma ennyit tudunk beszélgetni egymással, de hogy még táncolni is felkérjen… A Barbie babák szemébe ettől közutálat tárgya fogok lenni.
 




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime03.11.21 23:52




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
Felsétáltam vele a parkettre és táncolni kezdtem vele, de még mindig valami egészen különös érzés uralkodott rajtam, így először meg sem hallottam a kérdését, csak később esett le a tantusz.
- Természetesen a medvével. – jelentettem ki fapofával.
- Szóval azt már tudjuk, hogy magának van a legszebb mosolya az irodában és azt is, hogy Larry az IT osztályról szereti az illatát… - csak úgy mellékesen érdekelne, hogy mikor keveredett Larry az IT osztályról olyan közel Hozzá, hogy érezze az illatát és megszeresse? Ahogyan az is, hogy Larry az IT osztályról mégis miért tartotta szükségesnek, hogy ezt megossza vele épp most? De talán, ami a legjobban, az az, hogy vajon miért érzek ellenállhatatlan késztetést arra, hogy betonba döngöljem Larryt az IT osztályról úgy, hogy aztán arra húzhassam fel a következő irodaházam?
- Egyébként… ez az illat valóban finom. – hajoltam egészen közel hozzá, hogy érezhessem a parfümjét.
- Különleges… - nem szokta minden nap viselni, ebben teljesen biztos vagyok. Eddig csak egyszer éreztem, azon a bizonyos estén…
- Milyen virág ez? – közben lassan kipörgettem, majd vissza, egészen közel magamhoz. A dal lassan véget ért, de én nem eresztettem el, egyből belekezdtem vele a következő táncba. Ekkor azonban bátortalan krákogó hangra lettem figyelmes.

- Öhmm…. én öhm…. én… lek… lekérhetem… a hölgyet… Mr. Hanning? – na vajon ki volt az? Hát persze, hogy Larry az IT osztályról. Szerencsétlen flótás összeszedte minden maradék bátorságát, hogy ide merjen jönni és le merje kérni a lányt a főnökétől, az meg kb úgy mered most rá, mint a véres rongyra.
- Foglalt! – vetettem oda, a szánalom legkisebb jelét sem mutatva irányába.
- Ak… akkor a köv… következőre. – ezzel félre állt az útból.
- Kitartó rajongó – forgattam meg a szemem.



Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime04.11.21 3:10





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Fogadni is mertem volna rá, hogy ezt fogja válaszolni. Kibírtam, hogy ne szúrjak oda egy riposztot, ezért csak magamban jókedvűen mosolyogtam, egészen addig míg elő nem hozakodott Larry vallomásával. Ez nem is jöhetett volna rosszabbkor. Kellemetlen ez számomra, mert senkit se szeretnék megbántani, de ha kedves lennék vele, akkor az reményt adhatna neki és csak még jobban felbátorítanám. Nem akarok játszani Larry érzelmeivel, habár érdekelne, hogy miféle érzelmeket táplálhat egy olyan ember iránt, aki eddig szó szerint a létezését se vette észre.
- Úgy tűnik a mosolyom csak bajt hoz rám. – Szerettem volna komoly maradni, de mégse bírtam ki, hogy ne mosolyogjak rá. Már megtörtént a baj, akkor meg nem mindegy?
- Hát maga tényleg nem figyel rám? – Aznap este is ezt a parfümöt használtam… Aznap mikor megígértette velem, hogy mindig őszinte leszek hozzá és sosem árulom el.
- Akkor is megtartottam ezt a titkot magamnak és most is megfogom. – Sejtelmes mosoly jelent meg ajkaimon.
- Attól tartok, hogy megcsappanna a vonzerőm, ha minden női fortélyomat felfedném maga előtt. – Ebben pedig az volt részemről a legnagyobb poén, hogy Mr. Hanningra semmiféle hatással sem vagyok, szóval nem kell tartanom attól, hogy a vonzerőm levenné a lábáról. Nem volt túl hangos a zene ezért nem kellett túlordibálni, hogy hallja a hangomat és ilyen közelségből elég volt csak suttognom. Olyan közel tart magához, amit a tánc megkíván, de ennél semmi többről nincsen szó.
- Nem akarok vele táncolni. – Vallottam be a főnökömnek, miután Larry kicsit távolabb állt tőlünk. Fel sem tűnt, hogy még jobban hozzá simultam, ha ez még egyáltalán lehetséges lett volna. Most úgy érzem, hogy Mr. Hanning karjai között vagyok a lehető legjobb helyen. Egyszerűen csak biztonságban érzem magam vele és tudom, hogy neki nincsenek hátszószándékai velem.
- Nem akarom megbántani, de ha táncolok vele az neki sokkal többet fog jelenteni. Reménykedni kezd és… - Inkább nem mondta, hogy Jonathan módra vallomást tesz.
- De jó is lenne, ha egész estére kisajátítana magának. – Abból a szempontból tényleg jó, hogy nem kell mással táncolnom, viszont, hogy meg lennék szólva érte…
- Magát már egészen megszoktam és ha nem tudnám, hogy csak arra használ fel, hogy gyakorolni tudjon, akkor nagyon is meg lennék lepődve, hogy szinte mindig az én társaságomat keresi fel, ha táncolni szeretne. – Mert mi más okból akarna mindig engem megtisztelni a figyelmével a táncparketten? Főleg, hogy rengeteg nő szívesen helyet cserélne velem, akár most is.
- Mivel nem kérhetem meg magát, hogy legyen bunkó vele és üldözze el valahogy, ezért megelőzve a további kellemetlenségeket jobb, ha minél előbb távozok. – Sem Larryt, sem pedig más férfit nem akarok közel engedni magamhoz és hiú ábrándokba kergetni. Mr. Hanning meg… Hát Ő Mr. Hanning. Rá valami oknál fogva máshogy tekintek. Őt nem esik nehezemre közel engednem magamhoz, hiszen megkedveltem, akármennyire is hihetetlenül hangzik.




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 9:02




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- A mosolya nem csak magára hoz bajt… - csak ennyit mondtam és nem többet, már ezzel is túl messzire mentem. Amióta csak belecsöppent az életembe folyamatosan azon kapom magam, hogy furcsa szituációkba csöppenek miatta, különös gondolataim támadnak, ráadásul még Maya és Jonathan is féltékeny miatta. Van benne valami, ami megbolondítja az egész világot, épp csak nem jövök rá, mi lehet az…
- Nem szeretem a titkokat Ms. DeSantos. – suttogtam a fülébe, majd ismét a nyakához hajoltam, hogy érezhessem a parfümje illatát. Elveszi vele az eszem, teljesen elbódít. Magamnak akarom, csak magamnak, nem akarom, hogy mások is érezhessék ezt rajta.
- Megtiltom, hogy az engedélyem nélkül újra használja ezt a parfümöt. – a hangom teljesen komoly volt, parancsoló és határozott.
- Ez az enyém. – nem tudom mi ütött belém, de nem is fontos, a lényegen mit sem változtat. Nem akarom, hogy holmi Larryk az IT osztályról szagolgassák… ez csak nekem jár.

Figyelmesen hallgattam a szavait arról, hogy nem akar azzal a marhával táncolni, de megbántani sem szeretné, annál a résznél pedig, mikor azzal jött, hogy bárcsak lefoglalnám egész estére, magamban egyszerre mosolyogtam egy nagyot és keseredtem el. Nem tehetem meg, amit szeretnék több dolog miatt sem. Egyrészt, ha kisajátítanám, akkor nem csak a kollégák, de a sajtó is rászállna, gyanakodva, hogy van köztünk valami, ami persze nem igaz. Másfelől már így is furcsa a viszonyunk, nem szeretném tovább bonyolítani a dolgokat. Köztünk nem lehet semmi, ezt világosan letisztáztuk több alkalommal is, nem csak mert nem vagyok az esete, hanem mert tőlem sokkal jobbat érdemel. Ráadásul ott van Maya is…. kész téboly az egész. A dal véget ért, én pedig mielőtt még bármit is mondhattam volna csapdába kerültem. Két igencsak dögös alkalmazott lépett oda hozzánk.
- Ugye velünk is táncol Mr. Hanning?
- Igen, ugye nem feledkezik el rólunk sem?
- Önökről hölgyeim lehetetlen! – felöltöttem a szokásos szexi félmosolyom miközben hátra léptem Tőle, majd elindultam a lányokkal, de közben agyaltam, hogy érte mit tehetnék… Láttam, hogy Larry elindul felé, ami felcseszte az agyam, így egyszer csak megtorpantam és megfordultam.
- DeSantos készítsen fotókat a sajtórészleg számára! Menjen körbe, mindent rögzítsen! – a végén észrevétlenül rákacsintottam, majd eltűntem a tömegben, pedig őszintén szólva tényleg nincs kedvem most ehhez az egészhez. Csak vele szerettem volna táncolni, remélem még az este lesz rá módom…


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 11:41





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nagyon szerettem volna ráfogni arra az egy pohár pezsgőre, amit az imént ittam, hogy az miatt „hallucinálom” azt, hogy Mr. Hanning ennyire birtokolni akar. Még ha a maradék józan eszem azt súgja, hogy valamit nagyon félreértek vele kapcsolatban. Mégis annyira kétértelműen fogalmaz néha, hogy már fogalmam sincs, hogy olykor mégis hogyan kellene értelmeznem. Ez baj. Nagyon nagy baj. Itt az ideje újból letisztáznom magamban, hogy Mr. Hanning a főnököm és ennél semmi több, még ha akarnám akkor se lehetne, hiszen egyértelművé tette számomra, hogy nem vagyok az esete, sőt az előtt még jól le is égettem magam előtte, mikor bevallottam neki, hogy kedvelem, de szavaim viszonzatlanok maradtak. Ezek szerint még csak azt se tudtam elérni nála, hogy egy egészen kicsikét megkedveljen. Számára csak egy beosztott vagyok a sok közül, ennyire egyszerű az egész.
- Ugye nem szokott hozzá ahhoz, hogy van, aki nem engedelmeskedik magának? – A meglepettség nem is megfelelő szó arra, amit kijelentése után éreztem. Mr. Hanning sok mindenben parancsolgathat nekem, de nem fogom neki engedni, hogy ekkora hatással legyen az életemre. Mi az, hogy megtiltja, hogy az engedélye nélkül használjam a kedvenc parfümömet? Mert biztosan nem fogok engedélyt kérni tőle!
Már vártam, hogy a keselyűk lecsapjanak rá, sőt csodálatam is, hogy eddig tartott, mert tényleg azt hittem, hogy már az első pillanattól kezdve Mr. Hanning nyakán fognak lógni és azon lesznek, hogy minél közelebbről megmutassák a mélyen dekoltált ruhájukban a melleiket. Nevetni szerettem volna miután „lecsapták a kezemről”, de hirtelen minden jó kedvem elillant, mikor Larry közeledett felém. Kezdett iszonyú rossz előérzetem lenni, de ekkor az én drága főnököm ismét a megmentésemre sietett. Hálásan mosolyogtam rá, mert pontosan tudom, hogy miért osztotta ki ezt a feladatot. Ameddig a fotó készítéssel vagyok elfoglalva addig nem kell táncolnom Larryvel, se senki mással.
- Bocsánat. – Ekkor oda ért mellém Larry, aki olyan közelségben volt eddig is, hogy biztosan hallotta, hogy most nem fogok ráérni vele táncolni, ezért nem is akartam magyarázkodni, inkább csak lesétáltam a tánctérről. Kibújtam a pulóverből és visszatettem az ajándékzacskóba. Megigazítottam a hajamat és engedelmes beosztott módjára megindultam képeket készíteni.
- Ha a saját gyűjteményedbe akarnál képet rólam, akkor szívesen átküldök néhányat. – Hogy mi van?! Trevor lépett oda hozzám, aki az előtt még egy nagy társaság középpontjában volt és lőttem róluk néhány képet. Fogalmazhatunk úgy is, hogy Trevor nagyon népszerű az irodában.
- Ez nagyon figyelmes, de egyik képet se fogom felhasználni saját célokra. – Istenem! Hogy lehet valaki ennyire elszállva saját magától?
- Nagy kár. Szólj, ha meggondolnád magad. – Mielőtt bármit tehettem, vagy mondhattam volna a kezembe nyomott egy névjegykártyát és távozott. Én meg ott álltam ledermedve a kis laminált névjeggyel a kezemmel, amin Trevor privát elérhetőségei voltak feltüntetve.



ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 12:12




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
Már a második lánnyal táncoltam, amikor észrevettem valamit, ami a lehető legkevésbé sem volt az ínyemre. Elküldtem a lányt fotózni, hogy megmentsem Larry karmai közül, erre mit csinál? Ahelyett, hogy kihasználná a lehetőséget és ezzel az ürüggyel távol tartaná magát mindenkitől, inkább ismerkedik! Mert bizony nagyon is jól láttam, ahogy az iroda egyik ügyeletes szépfiúja átnyújtotta neki a névjegykártyáját, ő pedig ahelyett, hogy hozzávágta volna, eltette! Lehetséges, hogy ennyire félreismertem volna? Talán a népszerűség, aminek „akaratán kívül örvend” mégsem a véletlen műve és mégis tesz róla, hogy oda legyenek érte a pasik? Először Jonathan, aztán ez a Larry gyerek, most meg Trevor…. ennyi véletlen nem lehet. Jobb, ha vigyázok vele, míg rá nem jövök a titok nyitjára. Frusztrált a dolog, olyannyira, hogy az már kiverte az agyamból a biztosítékot és mire észbe kaptam, már a második lányt kézen fogva indultam meg vele egy elszeparált terület felé, ám előtte még odaszóltam Ms. Népszerűnek.
- Magát nem fotózni küldtem DeSantos? A magánélet még várhat! – ezzel ott is hagytam, majd eltűntünk egy időre a csajjal…

Legalább fél óra eltelt, de inkább több, mire ismét feltűntem, megigazítva az ingemet és végig simítva a hajamon, hogy a megjelenésem ismét kifogástalan legyen. Sokkal nyugodtabb voltam, Clarissa tett róla, ráadásul vele képes voltam elhitetni az elmémmel, hogy az iménti kirohanásom semmi sem volt, ő pedig nincs rám különösebb hatással. Clarissa is visszatért a barátaihoz, de azért még rám kacsintott előtte. Egynek nem volt rossz, de tisztáztuk, hogy ebből nem lesz rendszer, remélem komolyan vette és nem táplál hiú reményeket. Kerítettem magamnak egy pohár whiskyt, majd az emeleten megállva figyeltem az alattam táncolókat és a tömeget. Lassan ideje lenne megpattannom, de előtte még van valami, amiről gondoskodnom kell. Leintettem az egyik pincért és átadtam neki egy kisebb dobozt azzal a megbízással, hogy miután elmentem, adja majd át Neki. Miután ezzel megvoltam kiadtam a jelet, a zenekar pedig leállt, hogy szóhoz juthassak. Kaptam egy mikrofont, így meg tudtam szólítani mindenkit.
- Remélem mind jól érzik magukat ma este. A csodás helyszínért, a műsorért és az egész tető alá hozásáért hatalmas köszönet és elismerés jár Ms. DeSantosnak, aki nélkül mindez nem jöhetett volna létre, nagy tapsot neki. – mondtam, mire mindenki valóban tapsolni kezdett, és páran még gratuláltak is neki.
- Ezt az évet ismét sikeresen zárhatjuk, rengeteg nyereséggel, amiért hálás vagyok mindannyiuknak a szorgalmukért és az idejükért. Remélem kimutathatom a hálám az önöknek szánt prémiumokkal… - ekkor csörrent meg mindenki mobilja, jelezve, hogy utalás történt, nem is kis összegekkel.
- További szép estét mindenkinek! – emeltem feléjük a poharam, majd kortyoltam belőle, a zene pedig újra elindult.


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 13:13





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ma mindenki megbolondult? Először Larry volt elég egyértelmű a szándékait illetően, most meg Trevor jött oda hozzám… Esküszöm, hogy eddig az irodában észre sem vettem, hogy bármi olyasmit akarnának tőlem, ami szerintem nem fér bele egy kollégák közötti kapcsolatba. Tartom magam ahhoz, hogy sose jó ötlet egy kollégával kezdeni, mert ha bármi balul sülne el, akkor napi szinten kellene kerülgetnünk egymást és az túl kínos lenne. Szeretem a munkámat és nem akarok csak azért távozni, mert valakivel nem működött a kapcsolatom és ezért inkább elkerülve a további kellemetlenségeket felmondanék. Mert ezt tenném… Ezért nem akarok senkitől se semmit az iroda falai között. Mégis úgy tűnik, hogy erről nem ártana a főnökömnek is szólnom, hogy ne vádoljon meg olyannal, amiről valójában nem is tehetek. Más körülmények között biztosan nevettem volna, hogy azt hiszi, hogy Trevor és köztem lehetne valami, de attól a látványtól, hogy azt a másik nőt kézen fogta hirtelen még a maradék jó kedvemnek is lőttek. Mert… Miért is érdekelne engem, hogy mit csinál és kivel? Semmi közöm hozzá. Mégis zavart a tudat, hogy pontosan tudtam miféle elfoglaltságot tervezett magának. Ha nem tudnám, hogy nem vagyok az, akkor azt hinném, hogy most a féltékenységem végett zavar ennyire ez az egész. Ez mégse az, mert nem lehet az!
Ha az volt a szándéka, hogy zavarba hozzon, akkor sikerült neki. Szükségtelen volt ezt tennie, de mégis jól esett a lelkemnek, hogy így mindenki előtt elismerte, hogy mennyire elégedett a munkámmal. Megérte az a rengeteg fáradozás, hogy minden a lehető legtökéletesebb legyen. Mosolyogva fogadtam a gratulációkat. Egészen addig, míg elő nem kerültek a telefonok. Ekkor én is elő vettem a sajátomat, de nem a banki utalásról szóló üzenetet nyitottam meg, hanem azt, amit előtte kaptam, de eddig nem vettem észre. Ismeretlen számról lett küldve, mégis volt egy rossz megérzésem, hogy ki lehet az üzenet küldője. „Beszélnünk kell! Fontos!” Írtam Mr. Hanningnek egy üzenetet, mert már nem ott állt, ahol az előtt és semmi kedvem a tömegen átvergődve a keresésére indulni, mégis amit mondani és mutatni akarok neki az nem várhat.



ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 13:38




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
Miután elmondtam a kis beszédemet úgy döntöttem, hogy jobb lenne minél előbb megpattanni a helyszínről, hiszen pontosan tudom, hogy az alkalmazottaim akkor fognak majd csak igazán felengedni, ha a főnökük már árkon-bokron túl jár és nem kell előtte moderálniuk magukat. Jár nekik ez az este, mivel tényleg remek teljesítményt nyújtottak az évben, aminek köszönhetően magas bevételre tettünk szert. Természetesen a nyereség jó részét visszaforgatom a fejlesztésekbe, új projektekbe, ami majd még több munkával látja el őket egy időre, ami segíthet nekik stabil munkahellyel szolgálni, a másik részét pedig az alapítványom kapja, mert ott is új dolgokkal készülök előrukkolni. Felsétáltam a tetőre és felhívtam a pilótámat, hogy jöjjön értem, aki azt mondta szüksége van még legalább húsz percre, így hát addig is megálltam a város felett, hogy magamba ihassam a látványát és egy kicsit megnyugodhassak a ma történtek után. Maya még mindig nem megy ki a fejemből, sem az, amit megtudtam róla, egyszerűen nem hagy nyugodni. Mi van, ha tényleg visszacsúszott és ez nem csak egy trükk?

A gondolataimból egyszer csak a telefonom hangja rázott fel és egy sms, amit Lauren küldött. Vészjóslónak tűnt a dolog és nem abból a le akar cseszni, mert beszóltam neki kategóriából, így hát megírtam neki, hogy a tetőn várom. Rágyújtottam és várakozni kezdtem, mikor pedig megérkezett egyből aggódva közelebb léptem hozzá.
- Jól van? Mi történt? Mi olyan fontos? – tudom, hogy ő nem dobálózna csak úgy ezzel a szóval…


Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 15:10





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Eddig még soha életemben nem kaptam senkitől se fenyegető üzenetet, egészen a mai napig. Nem is a fenyegető szavak zavartak jobban, hanem az, hogy alaptalanul vádol. Biztos vagyok abban, hogy Maya írta az üzenetet, de fogalmam sincs arról, hogy mégis honnan veszi azt, hogy bármi is van Mr. Hanning és köztem. Hacsak nem abból indul ki, hogy egykor Maya volt az elődöm és így kerültek igazán közel egymáshoz. Ezzel a gondolatmenettel csak egy baj van. Én nem Maya vagyok és nem áll szándékomban az ujjaim köré csavarni a főnökömet. Én nem autó lopási kísérlettel hívtam fel magamra a figyelmet, hanem engem választottak rengeteg jelentkező közül. Mégis az volt az első gondolatom, hogy meg se említem neki ezt az üzenetet, de aztán eszembe jutott a neki tett ígéretem. Ha most nem lennék hozzá őszinte, akkor szerintem örökre elveszíteném a már most is törékeny bizalmát irányomban. Miután válaszolt az üzenetemre megindultam a tető felé, ha már tudatta velem a tartózkodási helyét.  
- Ezt magának küldik. – Lépett elém az egyik pincér és a kezembe nyomott egy ajándékot. Fekete papírral csomagolt, vörös szalaggal díszitett csodálatos meglepetést. Meglepetten vettem át, de most nem volt időm ezzel foglalkozni, sem pedig kicsomagolni, hogy megtudjam mit rejt a doboz belseje.
- Köszönöm. – Sietős lépetekkel haladtam a tető felé, miközben a táskámba tettem a névtelen hódolom ajándékát. Miért egy pincér adta át, miért nem volt annyi bátorsága, hogy elém álljon és személyesen adja át? Talán mindenre választ fogok kapni miután megtudom, hogy mit titkol a vörös szalag.
- Nem szeretnék több ilyen üzenetet kapni. – Neki még fogalma sincs arról, hogy miről beszélek, de mindjárt mindent meg fog érteni. Elővettem a telefonomat, hogy szóról szóra fel tudjam olvasni.
- Tudom, hogy miben mesterkedsz te ribanc! Ő az enyém! Tartsd távol magad Tőle, különben megbánod! – Miután felolvastam felé tartottam a készüléket, hogy saját szemével is lássa ezt a csodás érzelemdús szöveget.
- Nagyon kedves a volt barátnője, de szerintem rossz számra küldte ezt a fenyegető üzenetet. Lehet, hogy továbbítanom kéne Clarissanak. – Nem én vagyok az, aki lefekszik vele, de mégis engem talál be a fenyegetésével? Ez mégis, hogy lehetséges? Meg mi az, hogy tudja, hogy miben mesterkedem? Ez a nő teljesen őrült és mániákus.  




ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 15:26




Ms. DeSantos & Mr. Hanning


"I love the trouble and the trouble loves me
Dropping like a match in the gasoline
Living for the high, that sweet release
I love the trouble"

tumblr_inline_mfm19tw4ig1rxb8do.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Milyen üzenetet? – pislogtam a lányra értetlenül, ám nem kellett, hogy sokáig várjak a válaszra, mivel csakhamar felolvasta nekem azt a fenyegető üzenetet, amit minden kétséget kizárólag Maya küldött neki nem is olyan régen. Elhűlve hallgattam a sorokat, miközben rágyújtottam a következő szál cigarettámra, hogy le tudjak pörögni.
- Nagyon sajnálom Ms. DeSantos. – szólaltam meg halkan, miután felolvasta az üzenetet.
- Biztosíthatom, gondoskodni fogok róla, hogy ilyen soha többé ne történjen. – ezzel elővettem a telefonomat és pötyögtem egy gyors üzenetet róla, majd visszafordultam a lány felé.
- Nem hinném, hogy szükség lenne rá, hogy továbbítsa, ez pusztán egy futó dolog volt köztünk, nagyjából már el is felejtettem. – tudom, hogy még csak néhány perce történt, de nagyjából annyit is jelentett számomra, néhány kellemes percet, ami elmúlt, kár is szót vesztegetni rá. Hiába ítél el érte, egyáltalán nem hitegettem többel Clarissát, nincs oka rám haragudni, vagy bármit is számonkérni. És Clarissának sem. Belement a dologba ismerve a szabályokat, ha mégis másképp vélekedne, azt nagyon sajnálnám.
- Törölje ki és felejtse el, én pedig gondoskodom róla, hogy Maya leszálljon magáról. Majd kap tőlem egy kis leckét, amit sosem felejt el… - szívtam ismét egy slukkot a cigarettámból.
- Készüljön az ünnepekre, erre a másfél hétre bezár az iroda is, hogy mindenki a családjával lehessen. Január másodikáig nem akarok hallani magáról… már ezt most vegye jó értelemben… - kacsintottam rá. Lazítson végre, megérdemli.
- Aznap jövök haza az utamról, így ha kellek, otthon megtalál majd az aláírnivalókkal.



Mr. Hanning


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lauren DeSantos
Lauren DeSantos



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime07.11.21 17:51





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Miért van az, hogy mindig Maya van a középpontban? Ma már így is sikerült felhívnia magára Mr. Hanning figyelmét és ez se volt neki elég. Oké, azt el kell ismernem, hogy talán Maya nem is tudja ezt, vagy pontosan tisztában van vele és minden egyes lépését alapos megfontolás után teszi. Milyen szerelem az ilyen? Ha valakit úgy szeretnék, ahogy állítólag Maya szereti Dylant, akkor sose tudtam volna neki ennyi fájdalmat okozni és sose zaklatnám a szerelmemmel. Ideje lenne bele törődnie abba, hogy az, hogy együtt voltak az már a múlt és számukra nincs közös jelen, se jövő és felesleges erőfitogtatásból fenyegető üzenetet küldenie nekem.
- Nem maga tehet róla. – Remélem nem hiszi azt egy pillanatra sem, hogy az őrült volt barátnője üzenete végett úgy gondolnám ezért felelős lenne. Mr. Hanning nem vállalhat felelősséget azért, amit a lány kétségbeesésében elkövet.
- Mégis honnan tudja a számom? – Az még ennél is jobban aggaszt, hogy mégis mire lenne képes még? Az pedig szinte már vicces számomra, hogy pont bennem lát konkurenciát, mikor én egyetlen egyszer se feküdtem le vele.
- Maya tényleg elfogult lehet magával kapcsolatban, ha azt hiszi, hogy egyetlen egy nő sem képes magán tartani a bugyiját, ha maga a közelben van. – Én vagyok az élő példa rá, hogy mégis lehetséges. Várjunk csak… Mi van akkor, ha az egyetlen nő vagyok, aki ennyi ismeretség után nem tette szét neki a lábát? Mert Mr. Hanning bárkit megkaphat, kivéve engem, de engem nem is akar.
- Mi arra a garancia, hogy nem fogok több ilyen hamis vádakat kapni? – Mégis, hogy lehet ennyire nyugodt? Most fenyegetett meg a volt barátnője és csak töröljem ki az üzenetet? Ennyire egyszerű lenne az egész? Nem vagyok az a bosszúálló típus, de Maya nagyon is a bögyömben van már, amiért újra és újra fájdalmat okoz neki. Rengeteg lehetőség eszembe jutott, amivel válaszolhatnék neki, de nem kellene provokálni. Pedig megnézném az arcát, hogy mit szólna egy neki küldött közös képnek Mr. Hanningról és rólam? Úgy szeretnék valamivel visszavágni csak azért, mert sérti a büszkeségemet az engem ért vád.
- Rendben. – Ezek szerint nincs más tennivalóm, mint kiélvezni a szabadságot és az ünnepeket kellemesen tölteni, közben meg nem is gondolni erre az egészre.
- Akkor előre is szeretnék kellemes ünnepeket kívánni. – Léptem közelebb hozzá, miután minden bátorságomat összeszedtem és nyomtam egy puszit az arcára.
- Vigyázzon magára! – Elhúzódtam tőle és rámosolyogtam. Majd hátat fordítottam neki és elsétáltam, de mielőtt a tetőről vezető lépcsőhöz értem volna még egyszer megfordultam, hogy még utoljára rámosolyogjak mielőtt távoztam volna.



ruha  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

All I Want for Christmas Is You - Dylan & Lau

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Graham & Hayley - christmas
» Christmas Time! ~ Ben & Simon
» Merry Christmas! - Jack & Bekah
» Welcome! - Maya & Dylan
» Are you OK? - Maya & Dylan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-