welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_lcapI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Voting_barI think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Vladimir Udinov
Vladimir Udinov



TémanyitásTárgy: Re: I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H - Page 2 I_icon_minitime17.06.22 12:43





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mégis miért akartam ennyire, hogy a saját szemével is lássa, hogy tényleg anyámmal beszéltem telefonom? Túl sok megválaszolatlan kérdés kavarog a fejemben mióta megismertem. Na meg ennyi erővel akár egy hirdetőtáblára is kiírhattam volna, hogy nincsen barátnőm, de alá kisbetűkkel azt is feltűntettem volna, hogy csak azért, mert még mindig nincs igényem semmilyen komoly kapcsolatra. Addig nem is volt annyira kínos a szitu, míg én sokkal kínosabbá tettem azzal, hogy szinte az orra alá dugtam a telefonomat, mintha csak azt üzenném neki: „Szabad préda vagyok, nyomulj rám, mire vársz még? Rajta! Rajta!” Hát ez felettébb gáz, de valójában tetszeni szokott, ha a csajok annyira bátrak, hogy oda jönnek hozzám és ők teszik meg az első lépést. Ez már majdnem úgy hangzott, mintha hatra dőlve várnám a jelentkezőket. Nem erről van szó, mert ha valaki megtetszik, akkor oda megyek hozzá és kezdeményezek, de általában ez ritkábban történik meg.
- Az én családom túl érzelmes és összetartó… - Próbáltam valamiféle magyarázatot adni, mielőtt azt hinné, hogy a mama pici fiacskája vagyok. A családom túl sok mindenen ment át eddig és ettől különleges erős kötelék alakult ki köztünk. Sokáig csak mi voltunk egymásnak, csak egymásra számíthattunk egy idegen országban, ismeretlen emberek között. Ha tudná, hogy mit éltünk át, akkor világos lenne számára minden, de nem avathatom be.
- Tőled jobb társaságot nem is kaphatna. – Ez mi volt? Bók, vagy őszinteségi roham? Fogalmam sincs. Kész felüdülés volt egy ilyen lány társaságát élveznem. Habár eléggé furcsa, hogy nem potenciális pasi jelöltet látott bennem és nem akart mindent bevetni annak érdekében, hogy érdeklődni kezdjek iránta. Valami baj van velem? Nem is érdekelem? Az egómat megviseli ám ez a ki nem mondott visszautasítás. Persze be kell látnom, hogy nem lehetek mindenki esete. Talán az van, hogy neki egyáltalán nem jövök be.
- Igazán nincs mit. – Nem esett nehezemre segíteni és mikor nem kínos helyzetbe hoztam saját magam, akkor még jól is szórakoztam.
- 212 a szobaszámom, ha esetleg további segítségre lenne szükséged. – Megragadtam a pólómat és lazán a vállamra dobtam.
- Egy élmény volt. – Rákacsintottam mielőtt kiléptem a folyósóra, hogy a saját szobámba visszatérjek.


 





Vissza az elejére Go down

I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-