welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_lcapFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Voting_barFriendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime22.01.15 16:53

Jenni & Max


- Jah, persze... - mosolyodtam el ismét. Minden lány ezzel jön. Az csak egy dal, de igaza van talán neki is szólhatna. Nem azért tettem, mert a hőse akarok lenni, hanem mert megérdemli, hogy végre valaki méltóan viselkedjen vele. Igaz, hogy még szinte alig ismerem, de amit eddig tudok róla az mind a javára szól... Ez a Brandonos dolog az egyetlen ami eddig meglepett vele kapcsolatban, de azt hiszem reggelre már nem is emlékszem majd rá. - Meg van bocsájtva.... - Ez az este azt hiszem, igen csak jól fog alakulni. Jenni mindent megtesz annak érdekében, hogy fen tartsa a jó hangulatott és azt hiszem megy is neki a dolog. Kedvelem Őt, nem is kicsit, de ezt talán még magamnak sem vallanám be, nem hogy neki. A vonzalom ami kettőnk között zajlik egyre erősebbé válik. Én is érzem azt a kínt amit Ő de addig még csak barátok vagyunk nincs mit a másik fejéhez vágni. Ameddig csak tudjuk fentartjuk ezt az álapotott...
- Tetszik? - pislogtam kérdően Jenni felé. Azt hiszem most sikerült alapoan meglepnem Őt és nem csak Őt hanem az egész társaságott. Mégsem hagyhattam, hogy taxizunk vagy esetleg gyalogoljunk. Pokolian messze lakom és nem is vagyunk olyan állapotban, hogy elcaflassunk odáig. Jenni arcára kiült a meglepetség, majd az öröm. Küldetés végrehajtva...
- Jenni, megint kezd előjönni belőled az örült... - ültem be Jenni mellé a fehér bőr kárpitra. Méghogy megcsókolni? Hát azt hiszem nem tudnék megelégedni annyival és szerintem azt senki sem szeretné végignézni. - Okos fiú.... Te aztán tudod, hogy kell egy nő bugyijába mászni... - pislogott rám Genevieve, majd Jennire pilantott.  Csak egy mosollyal nyugtáztam Genevieve megjegyzését. Basszus ez a kocsi nagyobb belül mint kivűl... - Szevasz, Haver! Ez nem a megszokott.... - nyujtottam előre a kezem, hogy kezett fogjak a sofőrrel. - Hát gondoltam, ez jobban fog tetszeni... - Kösz, tesó...   - és ezzel vissza is ültem Jenni mellé. Kezembe vettem egy üveg pezsgőt, és elkezdtem tekerni a rajta lévő fém drótott. Meg is lett az eredménye... A dugó úgy szált el mint egy lövedék és kishiján majdnem arconlőtem magam vele. A pezsgő mint a kezemre ömlött még jó, hogy arébb húzódtam, hogy nem locsoljam le magam.  Beleittam az üvegbe, majd Jenni felé nyujtottam... - Kérsz?
Belülröl !!!
Kivűlröl!!!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime22.01.15 23:17

Max & Jenni


- Tévedsz. Én mindig ilyen vagyok. - Akkor, ha akarok valamit, akkor azt akarom és most nagyon akarom és most kell a leginkább kivárnom a fogalmam sincs mit, amikor a legkevésbé érzem magam képesnek rá, mert minden egyes percben, amikor kettesben maradunk vagy egyszerűen csak túl, túl közel vagyunk, kerülünk egymáshoz nem számít hogyan csak arra tudok gondolni, hogy édes istenem, most úgy megcsókolnám és nem azért kell, mert nem kaphatom meg.
- Genevieve-nek igaza van. Még senki sem mondta? Max, neked olyan pillantásod van, amitől csak úgy lepattog a nőkről a bugyi. Azután nő legyen a talpán, aki kibírja... Te pedig még csodálkozol. - Még szép, hogy ezek után kérek abból a pezsgőből, el is vettem tőle, hogy belekortyoljak. Bár nekem most édes mindegy, ha sor lenne, akkor is kérnék, pedig azt utálom. Nem. Ez nem egy újabb őszinteségi roham. Ez az igazság. Így van. Tényleg olyan pillantása van, hogy a legbiztosabb az, ha ellenőrzöm megvan-e még a bugyim miután olyan szemekkel néz rám vagy már lecsusszant.
- Most azon gondolkodsz miről is beszélgethetnénk, ami nem torkollik kettő másodpercen belül szex közeli témába? Féltucat nő vesz körül és itt van nekünk Genevieve. Ne erőlködj. - Vontam meg a vállam végül könnyedén, majd Genevieve-re pillantottam és valahányszor ezt teszem valamiért mindig azt látom rajta, hogy annyira kibukna vagy mindjárt kifog bukni belőle valami olyan megjegyzés, hogy mi köpni, nyelni nem tudunk majd... Limuzin, pezsgőzés, mi fog következni ezután? Mert eddig szinte csak sodródtam az árral, bár meg kell mondanom tetszik, ahogy irányítja a dolgokat. Tényleg nem gondoltam volna, hogy ennyire érdekelné vagy fontos lenne neki a szülinapom, mert voltaképp egyszer már elszóltam magam arról mikor van, de azt gondoltam, hogy túl elfoglalt lenne ehhez, azután meg kis híján az én állam esett le.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime23.01.15 15:07

Jenni & Max


- Akkor én hol a picsában voltam, amikor ez előtt ilyen voltál? - húztam el a számat mosolyogva. Még hogy Ő mindig ilyen volt? Mondjuk lehet, hogy legbelül tényleg ilyen, és nem pedig az a szende kislány, akit megsismertem. Na jó, a száját nem mindig tudja visszatartani, de azt én sem ezért ez meg van neki bocsájtva. Összintén? Ha ilyen annál jobb... Nem tagadom, hogy élvezem a helyzetett, de nem fogom hagyni neki, hogy túlzásba essen, mert annak nem lenne jó vége. Azt peddig egyikünk sem szeretné, ha elveszítenánk az eszünket és olyasmit tennénk, amit reggel már lehet, hogy bánnánk.
- Tudok róla... - vontam meg bűszkén a vállam. Lehet, hogy ez most egoistán hangzott de tudok róla, hogy néha hogyan tudok nézni. Anya szerint már amikor kicsi volotam, akkor is a szemeimmel kápráztattam el a nők nagy töbségét. Minden barátnője álandóan fel akart venni, én meg már a végén úgy menekültem, hogy hadjanak békén. Aztán megszületett az öcsém és szintén ezt a tűzesnek mondott tekintetett örökölte mint én. Anyám barátnői el voltak kápráztatva. Egy gyereknek ilyen tekintett, de hogy ketőnek, na ez már sok... Onnantól Őt is állandóan kínozták én meg jokat nevettem rajta, mert pont úgy ahogy én, Ő is utálta, ha dajkálták. - Na és te nő vagy a talpadon?.... - hajoltam egész a füléhez és úgy sutogtam, hogy növeljem a hatást. Ha játék, akkor játszunk... Nem vagyok semmi jó elrontója. A szavak olykor többett mondanak, mint a tettek...
- Aham, pont a zenén járt a fejem.... Te próbáltad már zongorán? - nevettem el magam. Nem hinném, hogy mi valaha is tudunk két normális mondatott váltani anélkül, hogy ne a sex-nél lyukadjunk ki. Pont ezért nem is erölködöm, hogy eltereljem a témát. Semmiképp nem tudjuk úgy sem kiverni a fejünkből azt, hogy mennyire forr a levegő kettőnk között. Visszavettem az üvegett Jenni-től és ismét a számhoz emeltem. Azt hiszem ha igy fojtattom akkor holnap reggel a diagnózik súlyos másnaposág.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime23.01.15 21:28

Max & Jenni


- Nekem kellene tudnom? - Vontam meg a vállam. Fogalmam sincs, hogy eddig hol volt, de azt tudom, hogy ezek után már nem akarom elengedni, mert a legjobb helyen van, ezt be is bizonyítanám, azaz szeretném, ha engedné. Bevallom vannak percek amikor egy naiv picsának érzem magam, mert gyakorlatilag rá várok, arra, hogy végre felfogja, hogy önmagáért akarom, de egyáltalán elfogja ezt valaha is fogadni? Mert időnk az van, amennyi csak kell, csak én nem fogom addig bírni.
- Disznóság, hogy hozzám sem érsz, mégis eléred, hogy beleremegjek már csak abba is, ahogyan rám nézel vagy a fülembe suttogsz. - Hajoltam hozzá egészen közel, aminek eredményeképp annyira közel kerültünk egymás ajkaihoz, hogy szinte fizikai fájdalommal járt hátrébb húzódnom, más különben kínos pillanatok következtek volna, ha Ő húzódik el, hogy ezt inkább ne. De ez így akkor sem fair.
- De még igen... - Nyomtam meg a hangsúlyon ezen kicsit. - Minden elképzelhető értelemben. - Igen. Nő vagyok a talpamon. Igen, bírom még. Hogy még meddig arról fogalmam sincs, de az utolsó cérnaszállal is harcolni fogok, mert számomra jelenleg az egyetlen férfi, aki a világon van és érdekel, az Ő. Senki más. Az egyetlen, akiért úgy érzem valósággal megveszem.
- Nem... De szeretem a zongorákat, bár a zongora hangját jobban, mint az enyém a zongorán, de ha egyszer elég vonzó az ajánlat... - Genevieve-ből jellemzően kitört a nevetés már csak a kérdés hallatán is.
- Ennyi erővel már smárolhatnátok is. - Bukott ki Genevieve-ből újabb bölcsessége, amikor elvettem Max-től az üveget és ismét belekortyoltam, sikerült is félrenyelnem.
- Szeretlek cica. - Csak ennyit tudtam kinyögni miközben rá néztem, de Max felé nyújtottam vissza a pezsgős üveget. Ha nem az egyik olt le, akkor a másik. Milyen szerencsés vagyok, na meg azért is, mert mindenki annyira kurvára tudja, hogy nekünk mit kellene tennünk, csak mi nem.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime24.01.15 22:14

Jenni & Max


- Pont az a baj, hogy én sem tudom... -mosolyodtam el. Innen látszik az, hogy állandóan csak a melóval foglalkozom... Mindig ujabb és ujabb dalok járnak a fejemben. Reggel irány a studió és van amikor hajnalban az asztalra borulva alszom el. Minden nap ugyan az, élni meg már el is felejtettem. Tisztára olyan vagyok néha mint egy robott, ami csak azt csinálja ami be van programozva. Meg sem tudom mondani, hogy utoljára mikor szórakoztam ilyen jót mint most. David-el közöltem is, hogy holnap ne várjon engem a studióba, mert ma kirugunk a hámból és holnap örülök, hogy ha arra lesz erőm, hogy kimászak az ágyból, már ha egyáltalán lesz rá valami okom. Igazán rámférne már egy lustálkodós nap. Azt hiszem ennyi meló után kiérdemeltem.
- Na jó Jenni... ez azért kezd tizennyolcas karikás lenni... - tettem fel a kezem tiltakozóan, de mosolyogva. - Mármint nem vagyok semmi jó elrontója, de itt szerintem kicsit sokan vagyunk ehez... - magyarázkodtam. Hát nem tagadom tetszik, hogy ilyen rámenős, de nem szeretném, mindenki előtt leleplezni magam. - Talán majd ha kettesben leszünk... - hajoltam ismét a füléhez. Persze, hogy sajátmagam ellen dolgozom. Képtelen vagyok leállni... Ez mind az Ő hibája, mert provokál már a puszta jellenlétével is.
- Meglátjuk, meddig.... - eresztettem el egy huncut mosolyt. Kíváncsi leszek meddig tudja tartani magát. Tévedés ne essék nem tartom magam egy gaz csábítónak, de Ő már elárulta magát... Tudom azt, hogy tudok rá hatni pusztán az ilyen érdekes pillantásokkal vagy sutogásokkal. Ő is hatással tudd lenni rám nem tagadom, de talán én jobban leplezem a dolgott. Pusztán azért, mert joval jobban bírom az alkoholt, mint Ő.
- Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy van zongorám.... - nevettem el magam, majd Genevieve-re pislantottam aki majd megfuladt a nevetéstől, ahogy megpróbáltam leoltani a barátnőjét.  Kivettem az üveget Jenni kezéből, majd belekortyoltam és Genevieve felé nyujtottam, hogy igya ki azt a két kortyott az üveg ajáról. Nem vagyok finnyás, nem érdekel ha valaki beliszik előttem az üvegbe. Mire Genevieve végzett az utolsó korttyal, a kocsi megált a ház bejáratánál. - Kössz! - szóltam előre, majd kimásztam a kocsiból. Amint talpra álttam azzonal éreztem az alkohol "jótékony" hatásait. Mindenki kiszált szép lassan és a kocsi elhajtott. Pár perc kutatás után rátaláltam a kulcsimra és kinyitottam az ajtót. - Isten hozott nálam... - tártam ki a karom, amint beléptem a napaliba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime25.01.15 22:10

Max & Jenni


- Szerintem meg akkor inkább ne nézz rám, ne szólj hozzá, ne suttogj a fülembe és ne érj hozzám... Menni fog? - Fordultam felé kicsivel komolyabban pillantva a szemébe. Az a igazság, hogy most is, mint mindig túl közel van és lassan már szinte fizikai fájdalommal jár ellenállnom a nem kis kísértésnek, még akkor is ha ezzel csak önmagam kínzom.
- Szívi, előbb megszoktak legalább vacsizni. - Akaratom ellenére is egy mély sóhaj hagyta el ajkaim, ahogy hátrébb húzódtam Tőle. Komolyan, ennél bármi, bármi könnyebben menne. Mert nekünk valahogyan mesterien megy, hogy mindig túl közel kerüljünk egymáshoz, de ezt már aztán nem kenheti egyedül rám. Nem egyedül tehetek róla. Őt se kell épp nagyon noszogatni...
- Ameddig bírom, addig bírom. Ha pedig már nem bírom, arról Te is tudni fogsz még időben. - Ahhoz hogy eldönts mi is az, amit választasz. Fejeztem be magamban a mondatom. Talán azon az állásponton van, hogy nekem pontosan tudnom kellene hányadán is állunk, de fogalmam sincs. Ellenkezőleg, az az igazság, hogy egyre kevésbé tudom mit gondoljak vagy mit kellene gondolnom.
- Ez leoltott... - Bukott ki a nevetés Genevieve-ből, mint szokás szerint. Én meg lassan már kezdek hozzászokni, hogy előszeretettel műveli ezt velem.
- Na és tudsz is rajta játszani? - Fordultam felé egy elbűvölő mosollyal, amiből nagyjából az olvasható le tisztán, hogy most nagyon utállak, de elképzelni sem tudod mennyire és mesélj még...
- Genevieve, Genevieve... - Húztam vissza, hogy maradjunk le egy kicsit a tibbiektől na meg persze Max-től, aki jobb is, hogy most előre ment. - Ígérd meg, hogy nem engeded, hogy holnap fájjon a fejem bármiért is a másnaposságomon kívül... Ígérd meg! Te ismersz a legjobban. Tudod mire gondolok... Csak ne engedd. Kérlek, kérlek, kérlek! Ezt most muszáj... Fontos! - Néztem a barátnőmre hatalmas kérlelő bambi szemekkel.
- Jól van. Megígérem. - Megkönnyebbülve mosolyodtam el a válasz hallatán és köszönetképp megöleltem. - Köszönöm. - Utolsókként sétáltunk be a nappaliba, a többiek már mind bent voltak, vagyis a legtöbben már a medencénél voltak. Gondolván egyet sétáltam Max háta mögé, majd végigsimítva a vállán álltam meg végül vele szemben.
- Segítenél? - Én nő vagyok a talpamon. Akkor most lássuk az úriember mennyire férfi a talpán és meddig tud az is maradni. Lassan hátat fordítottam neki, de a vállam fölül továbbra is rá figyeltem.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime25.01.15 23:03

Jenni & Max


- Hát ezt most ne igérhettem meg, mert én is csak ember vagyok és férfi is... - néztem ismét rá azzal a jellentőségteljes pillantással, amit annyira szeret. Tudom,hogy ezt most Ő sem gondolta komolyan, hogy egyáltalán ne foglalkozzak vele, teljesen hadjam figyelmen kivűl azt, hogy itt van és azt, hogy olyan örjitően szexi, hogy ugy kell ráparancsolnom magamra, hogy ne essek túlzásokba. Na nem... Ez még akkor sem menne, ha kényszeritene rá. Egyszerűen nem tudom nem észrevenni, hogy pont úgy élvezi a kialakult helyzetett,mint  én. Az alkohol nagyban rásegitt arra, hogy így viselkedjem, de nem bánom... Talán van annyi önuralmam még részegen is, hogy nem teszek semmi olyant, amit aztán esetleg, holnap megbánék. Ameddig Ő játsza ezt a játékot, addig ne várja el tőlem, hogy visszafogjam magam. - Rendben van, akkor ha majd tiszta lesz a fejünk esetleg van kedved velem vacsorázni? - ajánlottam fel. Ha már meg kell előtte hívnom egy vacsira, hát egye fene... Na jó persze komolyan gondoltam, hogy esetleg eljöhetne velem vascizni, vagy főzhetnénk valamit... Olyan bunkó azért nem vagyok, hogy csak azért vigyem el vacsizni, hogy aztán magam alá gyürhessem. Azért ez soha nem volt az én stílusom és nem is nagyon akarom alkalmazni.
- Azért annyira még nem tanultam ki belőle remélem... - nevettem el magam. Imádok az idegein táncolni. - Na de viccet félretéve, négy év zenesuli után illendő lenne tudnom. - Sokáig tanultam zongorázni és gitározni. Mindkettő megy profi szinten és ezt most nem önfényezés céljából mondom.
Szép lassan mindenki beszélingózott a házba és elkezték otthon érezni magukat. A konyhába menttem, hogy ittalt vegyek ki a hűtőböl és poharat adjak mindenki kezébe. Ahogy sürögtem ide- oda láttam, hogy néhányan a medence mellett ücsörögnek. A fiúk a napaliban ültek le.
- Max vagyok... - nyujtottam a kezem a két fiú felé. - Dean vagyok... - nyujtotta felém a kezét a szőke srác. - Liam... - szólalt meg a másik is. - Nyugodtan találjátok fel magatokat. - ajánlottam fel. Egyáltalán nem zavar ha otthon érzik magukat. Már épp visszaindultam a konyhába mikor Genevieve utánam szólt. - Szabad? - pislogott rám, majd a medence felé mutatott. - Persze csak ne fuladjatok bele... - nevettem el magam és visszamentem a konyhába. A jéggel voltam elfoglalva, mikor Jenni belépett a konyhába. A kérdés amit feltett,nem is kicsit ért váratlanul. Nem tudtam egy szót sem szólni, csak a háta közepén húzódó cipzár felé nyultam. Lassam huztam le a cipzárt egészen a fenekéig. Olyan legyőzhetetlen vágy tombolt most bennem, ami még soha sem eddig. Pillanatra lejátszódott a fejembe, hogy söprök mindent le a pultról és nem törödve azzal, hogy valaki megláthat minket, veszem el amit olyan régen akarok. De aztán visszahoztam magam a jellenbe és megtiltottam magamnak, hogy ilyenekre gondoljak. Bár az sem vált a hasznomra, hogy egyettlen mozdulattal huzta le a váláról a ruháját, ami azzonal végigcsusszant testén,még csak a padlón földet nem ért. Előkerült az az örjítően sexi fekete csipke,és én abban a pillanatban lehajtottam a fejem, mert azt éreztem ha ránézek, nem fogom tudni visszafogni magam.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime25.01.15 23:26

Max & Jenni


- Én legalább nem akarlak vetkőztetni a pillantásommal, de Te nem tudod letagadni, ahhoz túlságosan árulkodó az a csábító szempár, de nyugi, kibírom. - Nem kell aggódni. Annyit nem tudok vagyis inkább nem bírok inni, hogy ne legyek képes magamon tartani az alsóneműm, ha épp nem akarom levetni. Ő pedig remélhetőleg nem képes annyira szuggerálni a pillantásával, hogy az lecsusszanjon.
- Majd ha tiszta lesz, akkor kérdezd meg újra... - Mert jelenleg őszintén bevallom fogalmam sincs mikor vehetem komolyan és mikor nem és ebben a dologban valahogy nincs kedvem játszani, sem pedig  játékszere lenni, a válasszal pedig Ő is tisztában van. Ha a világ végére készülne az sem érdekelne, csak mehessek vele. Még eddig soha senkibe sem sikerült ennyire belehabarodnom. Fogalmam sincs mi lesz ebből, de nem akarom, hogy fájjon.
- Imádom hallgatni. - Ez pedig most komoly. Tényleg nagyon imádom hallgatni. Elvarázsol mások zongorajátéka. Órákig is képes vagyok hallgatni, arról nem is beszélve, hogy nyugtatóan hat rám és kellemes is a hangzása. Egyszerűen gyönyörű.
- Köszönöm... - Egyetlen könnyed mozdulattal siklott végig rajtam a ruha, majd egyszerűen ki kellett lépnem belőle. - Te nem jössz? - Pillantottam még egyszer hátra... - Ez aranyos. Max, láttál már nőt fehérneműben és gondolom anélkül is elég sokszor, nem igaz? - Aranyos, ahogy lehajtotta a fejét, de fog ma még így látni és kétlem, hogy minden alkalommal elszeretne fordulni.
- Ha meggondolnád magad szívesen segítenék... - Mutattam az ingére, majd elindultam a nappali felé, leterítettem a ruhám a kanapéra és a többiek után indultam ki a medencéhez.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime26.01.15 0:03

Jenni & Max


- Sajnálom, de mint már mondtam én is csak egy férfi vagyok... - akit a farka vezérel. Fejezték be Genevievel a mondatott magukban mindketten. Hogy ezt honnan veszem? Hát onnan, hogy a nők azt hiszik minden pasi egyforma és mindannyian a farkunkkal gondolkodunk. Peddig ez korán sincs így. Igen is tudunk egy szép nőhöz pusztán szerettetből közeledni, vagy barátságból. Persze tudom, hogy én sem úgy tekintek rá már mint a barátomra, de akkor sem esem neki és használom ki, hogy megadná magát, majd ha meguntam akkor félredobom és keresek egy másik játékszert. Ha akartam volna már elvettem volna, amire úgy vágyom, de nem tettem és ezzel bizonyitottam azt, hogy nem csak a szex miatt vagyok most itt és próbálom benyalni magam a társaságba.
- Rendben van... - mosolyodtam el. Tudom, hogy mire célzott ezzel. Nem vagyok elég józan ahoz, hogy komolyan gondoljam amit mondtam? Hát nagyon téved, ha ezt gondolja. Attól, hogy ittam még nem fogok olyan dolgokat tenni vagy mondani, amit józan ésszel nem úgy gondolnék. Persze ezt  Ő nem tudhatja. Honnan a fenéből is tudhatná, hisz nem is ismer?!
- Talán majd egyszer játszom neked valamit, de az sem most lesz... - Azt hiszem most nem menne a zongorázás, ahoz már épp elegett ittam, hogy keverjem a bilentyűket.
- Menj csak, én maradok... - dobtam a jeget a poharamba. - Nem olyan sokszor mint ahogy azt gondolod és az sem tegnap volt... De egy úriember nem bámul meg egy csinos nőt, aki épp a szeme előtt vetkőzik le... - tartottam a fejem még mindig lehajtva, amikor az ingemre mutatott. - Észben tartom... - nevettem el magam, majd ahogy elindult a medencéhez és hátat forditott egyből megszegtem úriemberi fogadalmam, mert a szemem csak megakadt rajta. Gyönyörűbb mint gondoltam... Kimentem a napaliba a másik két sráchoz, akik épp valami videójátékot nyomtak. A kanapé karfájára ültemés figyeltem őket, mikor egy nagyon ismerős hang ütötte meg a fülem. - Gabriel... Tesó. Felkaptam a fejem a hang irányába és ott ált az öcsém Andres két hatalmas bőröndel a kezében. Felpatantam a kanapéról és testvéri öleléssel üdvözöltem. - Te itt? - érdeklődtem. - Jah, kellet a kikapcsolódás és gondoltam a bratyó agyára kell mennem kicsit. - nevette el magát. - Hát az egyik ismerős csaj szülinapját tartjuk. De vidd fel a cuccot és csatlakozz. - mutattam az emelett felé.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime26.01.15 9:29

Max & Jenni


- Hát... Nem is kellenél, ha nő lennél. Genevieve féltékeny lenne. - Jegyeztem meg mosolyogva. Férfi, de még milyen férfi. Még soha egyik sem volt rám ilyen hatással, ami olykor ijesztő is tud lenni, amikor már mint egy drogos a kábszerekért, annyira sóvárgom utána. Komolyan, néha azt gondolom beteges, amit egymással művelünk és még csak nem is élvezzük, inkább szenvedünk, mégis folytatjuk és senki ne kérdezze azt, hogy miért, de ezt tesszük.
- Szépfiú, attól még most a fenekemre vagy tapadva, de úriemberre vall, hogy kibírod... - Már nem fordultam vissza, inkább rádolgoztam egy kis csípőmozgással, ha már néz, akkor legyen is mit látnia. Hm, jobban megy ez neki, mint gondoltam, de azért ennél tovább nem merészkedtem volna. Először is, mert nem akarom kínozni, Másodszor, mert nem érdemli meg. Harmadszor mert nem egészen vagyok tisztában azzal mire hogyan reagálna. Szemétség lenne.
- Vetkőzz csajszi. - Öleltem át hátulról a barátnőmet, miközben felfelé kezdtem el tűrni a ruháját, bár neki sem kellett épp kétszer mondani és így utólagosan is hálát adok érte, hogy van rajta melltartó, nem mintha ez a megfelelő alkoholmennyiség után zavarná vagy érdekelné, mert róla aztán elmondhatjuk, hogy vérbeli francia, de köpni nyelni nem tudnánk, a fiúkról nem is beszélve, bár azért arra a körre befizetnénk, de nem vállalnám be.
- Odanézz. Hát ez meg... - Már a vízben lökdösött, hogy figyeljek már  és nézzek már oda a nem tudom hová és miért, de amint megfordultam kapcsoltam.
- Fogalmam sincs, de derítsük ki. - Másztam ki a medencéből, majd odasétáltam a kiköpött Maxhoz, csak kicsiben.
- Na jó, öt perccel előbb még egy fejjel magasabb és feketében voltál. Ennyire részeg már nem lehetek, vagyis még nem, vagyis egyáltalán nem. - Akkor meg most mi van? Csak nekem nem esik le?
- Oké, a hang se stimmel, akkor Te nem Max vagy. - Állapítottam meg, amint megszólalt és hát nem is zavartatva magát, azért tisztességesen végigmért.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime26.01.15 22:53

Jenni & Max


- De még lehet most is féltékeny.... - pislogtam Genevieve felé, akit látszólag egy cseppet sem érdekelte, hogy mi a francot hadoválok itt össsze. Megeshet, hogy majd szóvá teszi jenni-nek, hoyg kicsit túl sokat foglalkozik velem és túl kevesett vele. Nem akarom kisajátitani magamnak Jenni-t, de nem tehetek róla, hogy nem birok ki két percet anélkül, hogy ránéznék vagy hozzászólnék. Egyszerűen vonz a tekintette és ha egyszer a szemeibe nézek, akkor igen nagy önuralom kell, hogy ne ragadjak ott. Olyan mintha megbabonázna. Próbálok minnél jobban ellenállni a kisértésnek, de azt hiszem egyre nehezebben megy a dolog. Mostmár egyre töbször kapom magam azon, hogy csak bambulok a szemeibe, mint ha ki lenne kapcsolva az agyam. És az a testi vonzalom amit érzek egyre esősebb és erősebb én pedig képtelen vagyok uralkodni néha rajta. Szerencsére még nem hoztam magam kinos helyzetbe, de nem is szeretném, mert az sokkal több lenne mint kinos.
- Sajnálom, te is mondtad, hogy az ember megnézi a szépet, mert szép... - szóltam utána. Könyörgöm ne várja már el tőlem, hogy ne nézzek oda, mert egyszerűen az lehetetlen. Ez pont olyan mint ha három hete egy falatott sem ettem volna és elébem tennének egy tál ételt de megtiltanák, hogy egyek. Képtelen volnák elviselni a látványt. Visszautasít, de aztán mégis itt flangál, majdnem teljesen meztelen, akkor mégis hogy várhatja el tőlem, hogy ne bámuljam.
Segitettem felcipelni a cuccait az öcsémnek egyenlőre az én szobámba, mert most túl nagy a káosz, hogy kipakoljunk a vendégszobába. - Örülök, hogy itt vagy tesó.... -mosolyogtam halványan az öcsémre, miközben lefelé haladtunk a lépcsőn. Mi valahogy minddig is azok a jó testvérek voltunk, mint a filmekben. Jó nem mondom, volt mikor verekedtünk, de álltalában az hamar elmúlt. Mára már csak a szívatások maradtak, de azzok igen intenziven. Egy rummal teli poharat nyomtam Andres kezébe, majd besétáltam a konyhába, hogy készitsek egy italt magamnak is. Gyorsan jeget tettem egy pohárba és öntöttem rá rumot, majd elindultam a napali felé. Kilépve a konyhából láttam, hogy Andres már rátalált Jenniékre és azt is hallottam, hogy miről megy a beszélgetés.
- Nem mert Max az én vagyok még mindig... - nevettem el magam miközben Andres mellé léptem és a vállára tettem a kezem... -Ő az öcsém Andres. Andres, Ő Jenni és Genevieve... - mutattam a lányok felé... Hát igen láttam rajtuk a meglepődést, mert igen csak nagy a hasonlóság kettőn között Andressel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime27.01.15 9:38

Max & Jenni


- Kétlem. Ő az a feltalálom magam típus, különben Te vagy az, aki jóformán senkit sem ismersz, Genevieve igen. - Azaz nem hinném, hogy féltékeny lenne. Igaz, mostanság biztosan nem lesz egymástól csömörünk, ez a veszély nem áll fenn. Én haza vagy a gépemhez járok vagy az ágyamhoz, aludni és Ő sem épp időmilliomos, de erre való a technika, így nem személyesen is egymás idegeire tudunk menni, ez nem probléma, de legalább nulla-huszonnégyben elérhető, ha hisztizni akarok, pár kör tequilára mindig kapható...
- Genevieve cica, a házhoz szállítás megérkezett. - Próbáltam elfojtani magamban a nevetést, mert szerintem Andresnek jó esélye lövése sincs róla min is szórakozok ilyen jól és nem is kell, legalább nem én leszek az, aki felvilágosítja erről.
- Nagyon örülök, hogy megismerhetlek Andres, de annak még inkább, hogy nem háttal álltál. Kínos is lett volna... - De még mennyire, hogy kínos. azért jó tudni, hogy nem nekem van kettős látásom, bár ha háttal állt volna nekem, akkor is feltűnt volna a különbség, bár nem biztos, hogy érdekelt is volna. Tényleg nagyon kínos lett volna, ha összekeverem Őket Max meg mondjuk a hátunk mögül figyelné az eseményeket körbefont kézzel.
- Nekünk van egy kis dolgunk, ugye Max? - Néztem rá Maxra, aki láthatóan nem kapcsolt azonnal, hogy most mi a fenére is gondolok. Milyen dolgunk van nekünk. - Max, gyere már... - Léptem hozzá közelebb, majd belé karoltam úgy kezdtem el húzni magammal.
- Még mielőtt megkérdeznéd kettesben hagyni Őket, az a dolgunk. - Tettem hozzá, amikor már nem voltunk nekik hallótávolságban. Ezek után merje azt mondani nekem valaki, hogy nem vagyok jó barátnő. Legalább egy kis rásegítéssel okozok neki egy jó esélyt, legalább egyikünknek jöjjön össze. Remélhetőleg neki könnyebb dolga lesz vele.

 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime27.01.15 20:46

Jenni & Max

-Ez nem igaz... - tiltakoztam. - Ő Dean, Ő meg Liam... - mutattam a két fiú felé, akik még mindig a videójátékkal szenvednek. Hát körülbelül, ennyit is tudok róluk, nem többet. Szeretném megismerni a barátait, hogy mégis milyen emberekkel veszi körbe magát. Ha tudom milyenek a barátai, akkor már majdnem azt is tudom, hogy Ő milyen valójában. Genevievet elnézve, Jenni is ilyen örült, mert csak egy örült ember tudna megleni egy másikkal, anélkül, hogy  bármilyen probléma alakulna ki ketőjük között. Nem bánom, hogy Ő is egy ilyen kis  szeleburdi... Nem igazán vagyok oda a túl komoly emberekért, azok valahogy mindig lehangolnak. Nem azt mondtam, hogy mindig örültnek kell lenni, de kell hogy legyen az embernek humorérzéke. Ő pont egy ilyen ember. Ha kell szeleburdi kis örült, ha kell egy komoly, elszánt nő.
- A vacsi feltálalva.... - tártam szét a karom az öcsém háta mögött, Genevieve-re pislantva. Ő kérdezte, hogy van-e testvérem, hát ez meg mintha megérezte volna azonnal itt termett. Azt hiszem Genevieve sem számitott arra, hogy milyen is az öcsém valójában. Azt hiszem azzonal meg volt közöttük a szikra. Legalább egy időre békén hadja szegény Jenni-t. Jenni kijelentésére, hogy kinos lett volna, kuncogás tört elő belőlem. Miért mit szeretett volna csinálni, hogy annak kínosnak kellet volna lennie?
- Mi van? - pislogtam Jenni-re , amikor közölte, hogy dolgunk van. Aztán ahogy megragadott már tudtam, hogy mire is céloz valójában. Engedtem, hogy magával húzzon egész addig, amíg ki nem kerültünk a hallótávolságból. - Gondoltam...- mosolyodtam el.
A beszélgetésünk egyre hosszabb volt, legfőképp Andres és Genevieve volt a téma. Annyira eldumáltuk az időtt, hogy észre sem vettük, hogy egy ujabb üveg piát töröltünk el. A hatása igen csak érződött rajtunk. A buli egyre jobban kezdett elszabadulni.
- Gyere velem... - rohant oda Genevieve, majd megragadta Jenni kezét és a dohányzóasztal felé vonszolta...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime28.01.15 14:01

Max & Jenni


- Akkor csak veled foglalkozok ennyit... Nem tudok meglenni nélküled egy percet és az a bizonyos pillantás nélkül, amitől megveszem. A téboly kerülget, ha nem vagy a közelemben, így már jobb? - Esküszöm, ilyen pasi nincs, nem létezik, csak a tündérmesékben, ahhoz meg már túl nagy kislány vagyok, hogy még higgyek is bennük. De sok lesz már ma estére az őszinteségből, nem? Mert valósággal az őrület határán szambázom, ha egy nap nem láthatom és nem néz rám azokkal a szemekkel.
- Mi? Mi van? Mi a fenének? Ne rángass... Jövök már. - Értetlenül pislogtam rá, amikor megálltunk a nappaliban a dohányzóasztal előtt. Most velem van a baj, mert tényleg fogalmam sincs mi a fene van.
- Feküdj hanyatt... - Meglepetten pislogtam rá, hogy mi, nem, arról szó sem lehet. Különben is, miért, minek kellene nekem hanyatt feküdnöm a dohányzóasztalon? - Rajta... Most. Feküdj hanyatt. - Szinte már láttam a szemében, hogy ha nem engedelmeskedem, akkor is az asztalon fogom végezni. Megadóan emeltem fel mindkét kezem, miközben hanyatt feküdtem az asztalon még mindig fehérneműben. Onnantól kezdve már a fiúkat se annyira érdekelte a játék.
- Oké... Be vagyok sózva. -  Nevettem el magam, amikor Genevieve sót szórt a hasamra, majd egy darab citromot tolt a számba, hogy hallgassak. Oké, ismerem már ezt a játékot. Mivel csikis a hasam megint csak kitört belőlem a nevetés a citrommal a számban, amikor fölém hajolva a hasamról kezdte el lenyalni a sót, a tequilát, majd a citromot is kivette a számból. Huh, hát ez elég... Érdekes volt.
- Max, Tiéd a következő kör. - Nagyokat pislogva akartam felülni az asztalon, de nem sok esélyem volt tiltakozni, miután Genevieve egy szó nélkül visszadöntött. Egyik kezem a homlokomhoz emelve fordultam Max felé, miközben a fejem ráztam, hogy ne, csak ezt ne!
- Ha Te nem vállalod, akkor majd Andres, Andres? - Szót közben sót ez úttal már a dekoltázsomra. Mi? Nem, nem, nem!
- Légyszi, légyszi, légyszi... - Suttogtam egészen halkan, de szerintem a számról simán leolvasható volt, hogy épp könyörgöm, had ne Andres...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime28.01.15 22:06

Jenni & Max


- Jenni... Most normális körülmények között azt mondanám, hogy ne iggyál töbett, de a mostani helyzetre nézve, felejcsd el... - legyintettem egyett, miután kiittam az utolsó korty rumott az üveg aljáról. Azt hiszem az alkohol és én ma nagyon joban lettünk. Nem szoktam általában lerészegedésig inni, de most valahogy mégis sikerült. Csak jól akarom érezni magam és végre nem azzal törödni, hogy mi van a melóval. Néha úgy érzem,hogy semmi kedvem ehez az egész fárasztó karierrépítéshez, de aztán rájövök, hogy ezért küzdöttem egész életemben és most ne fogom feledni, pusztán azért, mert ma épp nincs kedvem felkelni az ágyból. Keményebb fából vagyok én, mint hogy csak úgy feledjam. Azt mondják a pia mindent megold, de azt hiszem ez egy baromi nagy kamu. Nem old meg mindent. Az tény, hogy kicsitt oldottabb vagyok, de azért még nem teljes a dolog. Még azért tudom tartani magam a fogadalmamhoz. Bár Jenni épp az imént valotta be, hogy képtelen nélkülem meglenni. Azt, hiszem ezzel most nagyon sokat elárult... Lehet, hogy csak a rum beszél belőle, de az is lehet, hogy nem. Majd kiderül akkor, ha ujra tiszta lesz mindketőnk feje.
Genevieve szinte erőszakkal rángatta oda Jennit a napali közepére. Már megint meg vannak örülve, mint mindig. Én a bárszéken ülve maradtam és figyeltem az eseményeket.
- Hol szedted össze ezeket a bombázókat? - hallottam Andres hangját a fejem melett. - A barnahajú, a videóm szereplője és nem mellesleg a legjobb barátom, a szőke meg a barátnője. - magyaráztam. - Persze a barátod mi? - mosolyodott el az öcsém.  - Mi történt köztetek? - kérdezősködött. - Semmi... Ha hiszed ha nem egyáltalán semmi... - A bátyám nem döntöte meg a csajt mindgyárt a legelső találkozás után? Hát brattyó, azt hiszem van egy rossz hirem... Te szerelmes vagy. - tapintott Andres a lényegre. Még mielőtt válaszolni tudtam volna Genevieve félbeszakitott. - Na nem... - integettem, hogy nem hinném, hoyg ez most jó ötlett. - A-a... - tiltakozott Andres is az ajánlatra. Tudja, hogy kedvelem Jenni-t és nem tenne ilyent velem a tesóm. Andres a vállamnál fogva tolt az asztalon fekfő Jenni felé... - Jól van, jól van.... - emeltem fel a karom megdóan. Most komolyan azt kérik, hogy nyaljam végig Jennit? Hát ha ezt akarják, akkor legyen... Nem mondom a fantáziám, már igy is elég korhatáros, de ha már lúd legyen kövér... Jenni fölé hajoltam és jól bevált csábító pillantással néztem a szemébe. Lassan húztam lejebb a fejem egészen a dekoltázsáig. Egész közel hajoltam, majd néhány pillanat habozás után megnyaltam, a fehér só-csikot, éreztem, hogy magrándul a teste kicsit, de nem tudtam eldönteni, hogy attól van, hogy furás, vagy valami más oka van. Majd kicsit lejebb húztam a fejem, hogy a köldökében lévő tequilát kihörpintsem. És jöhet a nagy finálé: az arcához hajolok ismét és a szájban lévő citromot fogom a fogam közé... közel vagyok hozzá, de az ajkaink nem érnek össze... Láttam ahogy becsukta a szemét,miközben kihúztam a citromot a szájából. Feláltam és szétártam a kezem,mint egy győztes. Képes vagyok uralkodni magamon... A kérdés csak az, hogy meddig...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime29.01.15 10:28

Max & Jenni


- Mondod ezt egy üveg... Mi ez? - Kaptam ki a kezéből az üveget. - Egy üveg rum után. - Lóbáltam meg előtte az üveget. - Te... Én nem is szeretem a rumot. - Tört ki belőlem a nevetés. Tisztán legalábbis nem iszom meg, sosem. Most meg eltöröltünk egy egész üveggel? Most ez már nem komoly, ugye?
- Te pedig részegen nehezebben szembesülsz az iróniával, mert hiába vagy "szívós"... - Formáltam macskakörmöt ujjaimmal. - Ez akkor is egy üveg rum volt, amit eltüntettünk, amit soha meg sem iszom csak így... Szóval, ha Genevieve nem lesz a közelben, akkor megígéred, hogy fogod Te a hajam? - Mert ettől cefetül beteg leszek az egyszer biztos és ha ez nem jön ki belőlem még az éjszaka folyamán, akkor hero vagyok, akkor semmi sem fog. De hogy a fenébe bírtam ezt egyáltalán meginni?
- Ne nézz már így... - Fordítottam el a fejem. Hát ezt nem hiszem el. Ezért még valaki megfog halni, akit hideg vérrel fogok megölni, csak ezt bírjam ki, ezt éljem túl... Erősebben ragadtam meg az asztal szélét, amikor a nyelve hozzáért a bőrömhöz és ott épp nem vagyok csiklandós, inkább csak érzékenyebb. Amikor ismét közel hajoltam, csak most az ajkaimhoz inkább behunytam a szemem, még mielőtt kísértésben esnék a dohányzóasztalon. Megkönnyebbülve sóhajtottam fel, amikor felegyenesedett győztesen széttárva karjait. Brávó...
- Húzz fel légyszi. - Emeltem fel felé mindkét kezem, hogy segítsen innen felkelni, de minél gyorsabban. - Vége az ingyen műsornak. - Tettem fel mindkét kezem, majd elsétálva felpattantam az egyik bárszékre. Most már csak a részletekre ne legyen kíváncsi, sőt inkább ne is beszéljünk róla,, mert szerintem valahol mindketten élveztük és mivel ezt úgysem vallanánk be...
- Ne szólalj meg. - Fordultam Andres felé még mielőtt szóra nyitotta volna a száját. - Bármit is akartál mondani, ne most. - A következő pillanatban már azon kaptam magam, hogy valaki a hátam mögött áll fent a pulton és próbál engem is felhúzni. - Genevieve, nem akarok... - Pár másodpercen belül beláttam, hogy ezért is kár a gőzért, ezért valahogy felhúztam magam. Nem tudom ki és honnan szedte ezt a stripper számot, de mivel levetnem már nem nagyon nincs mit, akkor igyunk és szerencsére épp a kezem ügyébe akadt egy üveg sör, amit úgyszintén nem szeretek és egyáltalán nem bírok meginni belőle úgy egy pohárnál többet, de nem is baj, elkaptam a legdrágább barátnőm és a mellkasa fölé tartva az üveget szépen megbillentettem az üveget, de persze mindeközben nem maradt el a lágy csípőringás, bár erre a számra inkább vonaglani lehet, mint táncolni, de azért tanultam én is ezt-azt, például tudom mit kell csinálnom, ha azt akarom, hogy lessen valakinek az álla és szerencsére ebben a tartórúd is a segítségemre volt párszor...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime29.01.15 22:41

Jenni & Max


- Nekem nem úgy tűnt, mint aki nem szereti a rumot... - nevettem el magam. Úgy rántotta meg az üveget, hogy néha még én is megirigyeltem. Nem vagyok egy nagy piás, de ha buliról van szó, akkor képes vagyok töménytelen mennyiségű alkoholta lenyomni a torkomon. Volt időm megedződni... Régen volt olyan amikor bizony a gyomrom nem díjazta, hogy annyit iszom és annak rendje-módja szerint ki is tette a dolgokat minden vad piálás után. Ma már nem iszom annyit mint régeben, de ha mégis elszalad esetleg velem a ló,akkor sem dobom ki a tacsott... Azt hiszem elég edezett már a szervezetem, hogy megküzdjön az ilyesmivel. Csak remélni, merem, hogy Jenni is birja, bár ahogy nézem elégé kiütötte magát.
- Áááá, szóval csak irónia volt az, hogy képtelen vagy nélkülem létezni... - mosolyodtam el. Nem hinném, hogy ebből most ki tudja vágni magát. Méghogy irónia?! Persze az alkohol hatására sok olyan dolog kicsúszik az ember száján, amit normál esetben nem mondana ki. Itt ponosan ez történt... Kapcsolt,hogy talán nem kellett volna ezt kikotyognia és azonal megpróbálta kivágni magát, csak a baj annyi, hogy lehet hogy részeg vagyok, de hülye még nem. Látom hogy hogyan reagál rám, és ezt nem tudja eltakarni. A kisértés nálam is nagy, de mindig próbálok uralkodni magamon... - Most azt kéred, hogy kapaszkodjam a hajadba? - mosolyodtam el hamiskásan. - Hát ha durván szereted, ám legyen... - Probáltam megint zavarba hozni, és azt hiszem nem lesz olyan nehéz dolgom. Nem leszek semmi jó elrontója, azt hiszem mostmár épp elegett ittam, ahoz hogy bármire képes legyek.
- Na milyen volt? - húztam félmosolyra a szám. Nem tagadom, majd megörültem, hogy annyira közel vagyok, mégis uralkodnom kell magamon. Ha nem lett volna senki itt, valószínű, hogy nem hagytam volna félbe.
Visszamentem a pult mellé és leültem az öcsém jobb oldalára, míg Jenni a bal oldalánlévő székre huppant. Ismét a poharam után nyultam... Már nem számít, hogy tul sokat iszom... Néhány másodperc mulva, azt vettem észre, hogy Jenni és Genevieve a hátunk mögött lévő pulton lejtenek egy igen csak izgalmas táncot. Összenéztünk az öccsémmel.
- Hát ezek a csajok nem semmik... -  húzta meg a kezében lévő üveget Andres. - A barna tabu... Jenni az enyém... - figyelmeztettem. - Hát csinos a barna is, de a szőke csaj a tipikus ideálom. Annyira belevaló... - pislogtunk mindketten a pulton vonagló lányok felé. Mindketten a pult elé léptünk. Andres egy mozdulattal vette a kezébe Genevievet. - Jenni, gyere szépen kislány.... - fogtam meg a derekánál és leemeltem onnan. Néhány pillanatig csak pislogtunk egymásra, majd kapcsoltam, hogy el kellene engednem a derekát, de valahogy semmi kedvem nem volt. Aztán mégis csak hátráltam néhány centit...  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime30.01.15 15:49

Max & Jenni


- Létezem... Immár huszonkét éve. De ha már így szóba hoztad nem csak létezni akarok, hanem élni és ahhoz, hogy valakitől létezzek... Az egy nagy fordulópont lenne az életemben. - Oké. Ebből már nem beszélem ki magam, de azért akkor már megpróbálok még több badarságot összehordani neki, hátha legalább egy kicsit összezavarom. Szóval, szerinte nem tudok nélküle létezni? Ez így nem is igaz, mert létezni azt tudok nélküle, de élni is? Fogalmam sincs. Ezt ki kellene derítenem, de ugyanakkor félek is Tőle, az egésztől. Félek attól, hogy fájna...
- Ez nem hiszem el. Komolyan. Én arról beszélek, hogy miközben a mosdó vagy a WC kagylót ölelgetném, amelyik közelebb esne és visszaköszönne a rum, hogy jó volt veled, közben fognád-e a hajam, Te pedig még ezt is képes vagy összekötni a szexel? És még én kezdem mindig, mi? Menj a fenébe Max... - Löktem meg egy kicsit a könyökömmel mosolyogva. Most kivételesen nekem ez meg sem fordult a fejemben, de az ilyen esetben úgy látszik itt van Ő nekem, aki emlékeztet rám. - És nem tudom, hogy durván szeretném-e... Az attól függ mit hozol ki belőlem. és milyen a hangulatom. Őrült vagy nem. - Remélem ezzel sikerült az összes kérdést megválaszolnom.
- Elment... - Persze, hogy ezzel is csak cukkolni akarom és szerintem sikerülni is fog, de ha mégsem, mindig van egy B terv, az mindig kell, hogy legyen. Egy nőnek mindig.
- Tudom, nem ez a hivatásom, de milyen volt? - Tettem fel a kérdést, amíg még olyan közel voltunk egymáshoz - már megint -, hogy képtelen lett volna hazudni nekem, ha csak nem tud a szemebe hazudni és nagyon remélem, hogy nem tudna, mert ha most menne, akkor máskor is.
Nem tudom mi ütött belém, de azt igen, hogy nem a rum akarta, hanem én... Nem engedtem el a pillantását, úgy fogtam meg a kezét, majd kezdtem el húzni magammal, néhány lépés után egy kacér mosollyal hátat fordítottam neki, majd vele együtt megindultam kifelé a nappaliból. Mára már tényleg elég volt az ingyen műsorból. Genevieve fogalmam sincs hová tűnt, de most nem is érdekel. Egészen az emeltre vezető lépcsőig mentünk, majd gondolva egyet kicsit behátráltam vele a lépcső alá.
- Nem beszélünk. - Helyeztem mutató ujjam az ajkaira jelezve ezzel is, hogy nem szeretném, ha most bármit is mondana. Lassan lépkedtem közelebb hozzá, miközben kezeim felvezettem a vállára, majd összekulcsoltam a nyaka körül úgy húztam egyre közelebb és közelebb magamhoz, de még nem csókoltam meg, még nem. Előbb még tudni akarom, hogy ez a vágy, amit folyton érzek, amivel folyton küzdök, csak engem őríjt meg?
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime04.02.15 0:27

Jenni & Max


- Na jó! Mi van? Kérlek ne várd el tőlem, hogy ennyi alkohol után értsem az ilyen összetett gondolataidat. - vontam fel a szemöldököm kérdően. Nem mondom,hogy halvány lila dunsztom sincs arról, hogy miről beszél, de jellen pillanatban túl fáradt és túl részeg vagyok ahoz, hogy arra koncenráljak, hogy ez mit is jellent valójában. Különben sem szeretnék most ezen kattogni. Nem tudom mi az ami kettőnk között van és, hogy hogyan alakul majd, de jellen pillanatban nem is túlzottan érdekel, egyszerűen csak élvezni akarom ezt az estét és a társaságát. Miért is kellene most azon rágódnom, hogy mik is vagyunk mi valójában. Barátok vagy sokkal több annál?! Talán még magam sem tudom. Vonzódom hozzá, piszkosul de valami még is úgy érzem visszatart.
- Sajnálom! Nem tudom mi van velem... Olyan dolgokat hozzol ki belőlem, amit normál esetben nem mondanék.... -  szólaltam meg mosolyal az arcomon, de kissé akadozva. Kezdem érezni a jó öreg rum hatását. Egyre nehezeben tudom kontrolálni a mozgásom és a beszédem is. Megsimitom a homlokom, majd konstatálom magamban, hogy bizony én berugtam.
- Elment? MIért töbre vágysz? - jött elő ismét az a huncut mosoly. Tudom, mindketten tudjuk, hogy töbre vágyik a másik. Egymást akarjuk, a kérdés már csak az, hogy meddig birjuk ki, hogy a másik túl közel van.
- Eszméletlen.... - Megbabonázva bámultunk egymás szemeibe és egyikünk sem akarta elengedni a másikat. Nem érdekelt, ha valaki most minket néz, az sem, csak vele foglalkoztam. Óvatos invitálását szótlanul tudomásul vettem és engedelemsen mentem vele ki a napaliból. Nem tudtam semmit kérdezni és nem is akartam, csak követtem Őt, mint aki meg van bűvölve. Náhány lépést követően bevonszolt a lépcsőház alá, elrejtve a kíváncsi szemek elől. Egyre közelebb jött én pedig körülbelül fél lépést hátráltam, mikor éreztem, ahogy a hátam odatapad a falhoz. Karjait összekulcsolta a nyakam körül és akkor már tudtam,hogy nincs tovább... Nem tudtam és nem is akartam ellenálni a kisértésnek. Náhány másodpercig néztünk egymás szemébe, majd az agyam elöntötte a mámor és szinte ugynabban a pillanatban, mint két örült úgy estünk egymás ajkainak. Bizsergés futott végig a testemen. Jobb tenyerem a csupasz hátára tapasztottam a bal pedig autómatikusan siklott a fenekére. Úgy faltuk egymást, mint az éhezők a kenyeret. Minden csókja felszabaditó hatássú volt... És ez csak egyre jobban fokozódott.     

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime04.02.15 18:28

Max & Jenni


- Hát úgy fest, hogy ennek is megvannak az előnyei. - Vontam meg a vállam.Azt ne várja, hogy most kifejtsem bővebben, mert ahhoz meg már bennem van elég alkoholmennyiség és már így is össze-vissza beszélek és néha jobb lenne, ha valaki befogná a számat, de persze a lehető legjobb személyre bíztam magam. Genevieve előbb lökne a karjai közé, minthogy... Azt tenné, amire megkértem. Tényleg senki sem fogja fel, hogy nincs velünk semmi baj? Vagyis lassan kezdem azt hinni, hogy velem valami nagyon is van, mert most nagyon is naivan viselkedem úgy, ahogy nem szoktam, sosem, senkivel sem. Okos nőnek tartom magam, nem pedig naivnak, de olykor talán megengedhetek magamnak egy kis őrültséget, mert az, amit most csinálok az az, őrültség, az ég világon lehet semmi értelme, mégis akarom. Ez az, amit akarok.
- Mindenesetre, ha a hajamba akarsz kapaszkodni vagy húzni, csak finoman... - Mert harapok minden egyes hajszálamért. Na jó... Nem. De rettenetesen odavagyok a hajamért, ami szerintem, remélhetőleg meg is látszik, leszámítva, hogy néha már olyan későn jut eszembe vagy jutok oda, hogy hajat kelleme mosnom, hogy tudom, hogy reggelig nem száradna meg, szárítani meg lusta vagyok olyan álmos vagyok és inkább halasztom holnapra.
- Talán máshová kívántam volna a nyelved. - Mondtam ezt ki könnyedén, mintha ez volna a világ egyik legtermészetesebb dolga, pedig nem épp és azért nem olyan hangon, hogy mindenki jól hallja a nappaliban, csak Ő. nem érdekel, hogy mi mindent lehet ráfogni az alkoholra és mit nem, mert nem fogom. Én egész egyszerűen nem tehetek róla, de nem tudok mindig olyan lenni, úgy viselkedni, mint Ő. Nekem ez nem megy és nem is akarom, hogy menjen, mert az azt jelentené, hogy már nem érdekel annyira és már nem őrülök meg érte. Pedig így van. Minden egyes szaváért, mosolyáért, pillantásáért, bókjáért...
Vágyakozva néztem szemébe és legbelül szinte már könyörögtem azért, hogy csókoljon meg. Végül engedve legbensőbb vágyainknak tapadtunk egymás ajkaira... Követelőzve csókoltam vissza, mintha egész életemben erre a percre, pillanatra vártam volna és most egyszerűen képtelen vagyok betelni vele, akarom, de még mennyire, hogy akarom!
Kezeim lassan siklottak le a válláról a mellkasára, ahogy egy másodpercre se elválva ajkaitól kezdtem el ügyeskedve kigombolni az ingét, majd elégedetten belemosolyogtam a csókba, miközben kezemmel végigsimítottam immár csupasz felsőtestén. Grrr... Szexi.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime09.02.15 21:31

Jenni & Max


- Szóval vágysz egy társ után? A szerelem után? - pislantottam egy pillanatra Jenni felé felvont szemöldökel, majd ismét a többiek felé meredtem. Mostmár épp mindegy mit mondok vagy mit kérdezek, épp elég szesz van mindketőnkben, hogy kinyiljunk a másik előtt és olyan dolgokat kérdezünk, amiket normál esetben nem mernénk. Mint minden emberre ránk is ugyan úgy hat az alkohol, mint akárki másra. megered a nyelvünk és akár a legmélyebben érzett dolgainak is képesek vagyunk kifecsegni, csak rá kell kérdezni a másiknak. kering néhány dolog bennem amit most szeretnék megtudni. Például, hogy vajon mit érez iréntam ott legbelül? Vagy hogy minek nevezné ezt a dolgot ami kettőnk között van? Talán ehez mégsem ittunk eleget... Valószínű felteném a kérdést, ha biztos lennék benne, hogy reggelre teljesen elfelejti ezt a beszélgetést, de ebben nem lehetek biztos ezért inkább ezt most megtartom magamnak.
- Igérem kiméletes leszek... - eresztettem el egy féloldalas huncut mosolyt. Szerintem mindketten pontosan tudjuk, hogy mire gondolok valójában. Nem tagadom vannak valahol perverz, szadista vágyaim is. Mondjuk például a kikötözés és a kellemes kínzás, de soha nem llépnék át egy határt. A fájdalom határát... Az egyetlen nő akinek fájdalmat okoztam talán az a lány volt akinek tizenhét évesen az ártatlanságom adtam és aki szintén ezt tette. Nem mondom nem épp a legkellemesebb sexuális élményem volt, de mégis csak az volt az első.
- No, de Jenni.... Hát ez nem épp egy baráti kapcsolat... - mosolyodtam el kacéran jellezve egyértelműen ezzel, hogy nem bánom a kijelentését. Én is így vagyok ezzel... Nem tudom, hogy mi az a dolog ami kettőnk között van de sokkal több mint barátság. Kedvelem Őt, de a fizikai vonzalom még erősebb. Nőt még ennyire nem akartam mint Őt. Talán pont azért, mert Ő nem adja olyan könnyen magát.
Érzem ahogy Jenni ujai végigsiklanak a csupasz melkasomon és hideg ujpercei bizsergetik a bőröm. Erre vártam már amiótra olyan közelkerültünk egymáshoz a garázsban. Tenyere végigsiklott a válamon be az ingem alá, majd ismét lefelé haladt egész a köldökömig. Bal tenyerem még mindig a fenekére simul, a jobbal pedig elhuzom a nyakáról a haját, hogy belecsókoljak a nyakába. Ajkaim óvatosan érnek a bőréhez, majd hirtelen megvadulva csókolok bele a nyakába. Érzem ahogy Jenni két kézzel ügyeskedik az övem körül és halom ahogy kattan az övcsat. Akarom Őt... Itt és most.  Nem érdekel hány ember láthat bennünket. Teljes testével simul hozzám és érzem ahogy ujjai a hasfalamon játszadoznak. Levegő után kapkodok és az Ő légzése is egyre szaporább, miközben hátrahajtja a fejét, szabad utat engedve ahoz, hogy ajkaimmal birtokba vegyem a nyakán lévő puha és selymes bőrt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime09.02.15 22:27

Max & Jenni


- Fogalmam sincs, hogy reggel előbb mi mindenre fogok emlékezni, de nagyon erősen bízom benne, hogy nem sokra, mert akkor még gőzöm sincs hogy fogok a szemedbe nézni, de ha már Te feltetted a kérdést, nem fogok hazudni neked, mert nem akarok és eddig se akartam... Igen. Azt gondolom, legalábbis úgy érzem, hogy megérdemlem, hogy szeressenek, legalább annyira, amennyire én is tudok szeretni. Szóval igen, vágyom a szerelemre. Talán Te nem? - Sosem hazudtam neki semmiben sem, legalábbis akkor nem, ha valami komolyabb dologról volt szó, még akkor sem, ha tudtam, hogy inkább hallgatnom kellene és nem is fogok hazudni neki, amíg arra nem vágyik vagy, ha úgy gondolja könnyebben eltudna viselni egy kegyes hazugságot, mint őszintén az igazságot, de azt hiszem abban, hogy mit is érzek iránta abban nem tudnék hazudni neki, mert ha ismer, egy kicsit is tudja milyen vagyok, akkor látja akár a legapróbb jelből is, akár egy pillantásomból is.
- Én csak a hajamról beszéltem... - Húzódtak huncut mosolyra ajkaim. Napról napra egyre jobban érzem, hogy egyre nehezebb a közelében lennem tudván, hogy nem ugyanazt akarjuk. Néha úgy érzem vele kapcsolatosan, hogy Ő valamiért azt hiszi, hogy nem tudná nekem megadni azt, amire vágyom, persze konkrétan még sosem bátorságom erre rátérni és nem is most fogom megtenni, kivéve, ha valamiképp felmerül...
- Oops... - Hazudnom kellett volna? Nem tudtam... Vagy inkább csak nem figyelembe venni vagy úgy tenni, mintha nem érezném minden pillanatban azt, amit és egyre intenzívebben? Édes istenem, nem fogom kibírni.
Vágyom rá... Egyszerűen megőrjít ez az édes kínzó vágy. Kívánom minden egyes apró érintését, mámorító csókjait. Kezem végigsiklik a mellkasán le a nadrágja széléhez, amihez beakasztom két ujjamat és magamhoz húzom a csípőjét így fordítva a helyzeten, hogy engem döntsön a falhoz, miközben másik kezemmel vágyakozással megtelve túrok bele hajába. Pár röpke másodpercnyi ügyességgel elértem, hogy az öve egyetlen kattanással engedelmeskedjen nekem. Ismét hajába túrok, miközben halk sóhajokkal, apró nyögésekkel adom a tudtára, hogy nagyon is élvezem, amit művel. Másik kezem közben ismét besiklik az inge alá úgy simogatom és cirógatom a hátát fentről le majd lentről felfelé haladva.
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime09.02.15 23:18

Jenni & Max


- Ha reggel felébredünk és mindenre emlékszünk mind a ketten, akkor se szégyeld majd, hisz ezeket a dolgokat is mi mondtuk és mi csináltuk. Ezek is mi vagyunk... - nyugtattam meg afelől, hogy bármi is történyen ninc smitr szégyelnie. Minden után válalnunk kell a felelőséget és én azt is fogom tenni, holnap reggel is akármi is történjen ezek után. Nem ingem a hazudozás és válallom a felelőséget a szavaimért és tetteimért. Kiváncsi voltam, hogy vajon mit válalszol erre a kérdésemre, vagy egyáltalán válaszol-e vagy csak eltereli a támát. Persze, hogy normális helyzetben nem tennmém fel ezt a kérdést, de most ez egy kivételes helyzet.  - Persze, hogy vágyom a szerelem után, mint minden normális ember... - vallotam be. Én is örülnék annak ha volna valaki az életemben akinek bármit elmondhatok, aki haza vár a hosszú munkanap után, aki akkor is mellettem van ha épp nem alakulnak a legfényesebben a dolgaim. Talán Jenni az egyetlen aki eddig ezt megtette értem,mégis félek közel engedni magamhoz. - Bárcsak én is azt mondhatnám, hogy megérdemlem azt, hogy valaki szeressen... - bukott ki belőlem. Nem érzem azt, hogy méltó lennék egy ilyen okos és gyönyörű nő szeretettére, mint Ő.
- hát másba nem is nagyon tudok kapaszkodni szerintem... -  nevettem el magam, ezutal hangosan. Még Ő nevezz engem perverznek.... Szépen rávezett a dolgokra, aztán csak ugy lepervezezz.
Ajkai végigsiklanak az államon és kezével mélyen a hajamba túr... Kivánom Őt. Az eszem azt sutogja : Max állj le.... , de egy hang odabent üvöltve kiabál, hogy abba ne hagyd, mert ilyen alkalom többé nem lesz. Az övemnél fogva húz mégközelebb magához és tudom, hogy majd megörül értem... Ez csak jobban feltűzel. Ujjaim végigsiklanak a gerincén és érzem, ahogy beleborzong az érintésembe. Lassan húzom le a meltartója pántját. Ennyi pont elég volt ahoz, hogy visszavonhatatlanul kivánjam. Végigcsókolom a nyakát egészen az ajkáig. Vadul tapadok ajkaira, mikor egy alak elsuhan a lépcsőház előtt... Nem láttam hogy ki volt, de összintén nem is érdekel. A dolog csak akkor vált égetővé, mikor visszalépett és rájöttem, hogy Genevieve az. Tátott szájjal ált.
- Na nem.... Jenni megigérteted velem, hogy vigyázok rád... - fogta meg Jenni kezeit és huzta hátrébb tőlem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Jennifer Ariadne Lively
Jennifer Ariadne Lively



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime09.02.15 23:46

Max & Jenni


- Az meglehet, de teljesen tiszta fejjel, józan ésszel is kimondanánk? - Mert azt kötve hiszem és szerintem ezzel mindketten így vagyunk. Tehát nem szégyellném, egyszerűen csak annyira zavarban lennék, hogy képtelen lennék anélkül a szemébe nézni reggel, hogy vérvörössé ne válnék.
- Te meg mi a francról beszélsz? - Tört ki belőlem a felháborodás és egyben a meglepettség is. Nem akartam hinni a fülemnek, sőt szerettem volna úgy tenni, mintha meg sem hallottam volna amit az imént mondott, de egyszerűen muszáj volt, ahogy reagálnom is rá azonnal.
- Te egy kivételes ember vagy és ezt mindenki tudja rólad, aki csak egy kicsit is ismer. Miért ne érdemelnéd meg, hogy szeressenek? - Komolyan nem értem. Az az igazság, hogy egyre kevésbé. Minél inkább igyekszem annál zavarosabb az egész. De ugyanakkor annyira tudtam, hogy így érez, csak eddig még nem bukott ki belőle, de azt hiszem a rum meghozta a jótékony hatását és hamar megeredt a nyelvünk. - Talán csak Te magad nem engeded meg senkinek, hogy szeressen. Erre még nem gondoltál? - Én viszont azt hiszem, hogy Ő maga szándékosan taszítja el magától az embereket.
Beleborzongok az érintésébe. Akarom, kívánom, vágyom rá. Hátradöntve fejem élvezem, ahogy nyakamat leheli be mámorító forró édes csókokkal. Teljesen az övé vagyok az utolsó kis rostomig. Minden érzelmet belevittem a csókunkba, szenvedélyesen, követelőzve csókoltam és azt hiszem abba sem akartam hagyni.
- Ne haragudj Max. De megígértem neki. - Hallom Genevieve hangját most már tisztán, világosan és érthetően. Ne, ne, ne, könyörgöm ne... Édes mindegy, mert azonnal kézen ragadott és húzni kezdett maga felé. Tudta, hogy nem akarok menni. Hiába is kérleltem a pillantásommal, hogy ne tegye ezt velem, megígértettem vele, sőt a lelkére kötöttem és ha jobban belegondolok fordított esetben ezt most én is megtenném érte bármennyire is a pokolra kívánna érte, csak mint most én vele teszem. A pokolba Genevieve... Vegyes érzelmek kavarogtak bennem, miközben teljesen megsemmisülve éreztem magam és csak követtem Genevieve ki a medencéhez. Oké. Legalább lehűtöm magam vagy most azonnal visszafordulok és a fenébe mindenkivel. Leültem a medence szélére. Gondolkodni akartam vagy ellenkezőleg, kizárni mindent és mindenkit, mire valaki volt olyan kedves, hogy a hátam mögül belelökött. Váratlanul ért, de azt hiszem jót tett a hideg víz... Egészen addig, amíg meg nem pillantottam, mert abban a pillanatban újra eltudtam volna olvadni a víz kellemesen hideg hőmérséklete ellenére is, ugyanakkor lesütöttem a tekintetem. Fogalmam sincs mit mondhatnék...
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Gabriel Maximiliano Blake
Gabriel Maximiliano Blake



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime10.02.15 17:46

Jenni & Max


- Nem hinném, hogy kimondanánk ezeket a dolgokat. Az alkohol most igen csak jó szolgálatott nyujt... - emeltem meg a poharam felé. Talán igaza van. Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy akkor is kimondanám ezeket, ha szín józan lennék. Olyankor mindketten olyan feszültek vagyunk a másik társaságában. Nem igazán szeretünk beszélni az érzelmeinkről a másik jellenlétében. Én mnég David- nak sem nagyon beszélek erről nem hogy Jenninek. Kedvelem Őt... és talán több is ez mint sima barátság.
-  Jajj.. Jenni. Csak te látsz kivételesnek. Bár azt sem tudom, hogy te miért?! - hajtottam le a fejem és huztam akaratlanul is mosolyra a szám. Nem érzem azt, hogy én csodálatra méltó lennék. Csak egy átlagos spanyol srác vagyok, aki egy hátizsákkal jött Vegas-ba és el akarta érni a céljait. Nagyon hállás vagyok azoknak az embereknek akik ebben segitettek. Ők a csodálatra méltóak, nem pdig én. Imádom a munkám és nem tudnék élni nélküle.
- Talán igazad van... Nem engedem hogy szeressenek de nem akarok csalódni.... - vallotam be összintén. Tisztában vagyok azzal, hogy nem engedek senkit magamhoz túl közel, de ennek csak annyi az oka, hogy nem akarok többé csalódni. Talán csak időre van szügségem és majd megenyhülök egyszer.
Hidegzuhany ként értek Genevieve szavai. Tudta, hogy ha nem lép időben közbe akkor ebből komolyabb dolog is lehetett volna, sőt valószinű lett is volna. Nem tudtam semmi mást tenni ezért csak bólintottam és hagytam, hogy elhuzza Jennit tőlem. Láttam Jenni szemein, hogy itt akar maradni, de tudtam, hogy Genevieve-nek igaza van. Nem szabad ennek még ennek megtörténie. De lagalább mostmár Jenni is tudja hogy nem közömbös a számomra. Hajamba turtam és a hátamat támasztva csusztam le a fal melett. Sóhajtottam egyett... Kellett egy kis idő még megemésztem ami az imént történt. Feláltam, bekapcsoltam az övem és begomboltam a gombokat az ingemen. Kisétáltam a lépcsőház alól és kicsit megigazitottam a hajam.
- Te figyelj már Max.... Kellene a fiúknak valami fürdőcucc. Medencéznénk... - rontott rám az öcsém. - Persze.. - válaszoltam szórakozottam, majd elindultam fel a lépcsőn, nyomomban a többi sráccal. Mindkető körülbelül olyan alkat mint én, ezért a kezükbe adtam egy-egy fürdő alsót. Ugy döntöttem nem akarok kimaradni a buliból ezért én is fotam egyett és átöltöztem. A fiukkal egyszere indultam ki a medence felé... Mire odaértünk Jenniék  már javában fürdöztek. Tekintettemmel Őt kerestem... Látam ahogy ott áll Genevieve melett. A törölközőt a válamra teritettem és leguggoltam a medence mellé, hogy megérintsem a vizet.
Katt !!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Friendship is Love without his wings. ~ Max & Jenni

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Somebody's Me - Max & Jenni
» I think this is the beginning of a "beautiful" friendship… - V&H
» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
» broken silver wings
» Max & Jenni

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Blake Villa-