welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Lotty&Mona - Page 2 Vote_lcapLotty&Mona - Page 2 Voting_barLotty&Mona - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Lotty&Mona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime23.08.12 16:21

A nagy készülődésemben csak eltelt az a pár óra és este lett, aminek nagyon örülök, hiszen újra a szerelmemmel lehetek és vele aludhatok. Kicsit izgatott is vagyok, bár azt nem tudnám megmondani, hogy miért, de nem titok, hogy azt akarom, hogy a mai estén lefeküdjön velem. Ennek fejében el is indulok hozzá, tudtomon kívül, hogy mégsem leszünk kettesben. Kicsit meglep és zavarba is hoz, hogy egy számomra idegen nő nyit ajtót, ráadásul ő tudja, hogy én ki vagyok, de én róla az ég világon semmit. Nem szoktam zavarban lenni, de most valahogy nem tudok szóhoz jutni sem. Amikor bemutatkozik, próbálom megjegyezni a nevét, biztos Charlotte egyik barátnője és a legrosszabbkor jöttem. Csak bólogatni tudok nagy meglepődésemben, de aztán összeszedem magam.
- Hát, öhm szia. - Csak ennyit tudok hirtelen kinyögni, majd belépek, de nagyon hülyén érzem magam. Ránézek Monára, de mikor rávenném magam, hogy elinduljak a konyhába, Charlotte kijön a nappaliba elém. Fogalmam sincs, hogy mit is kéne mondanom vagy tennem, így átnyújtom a szerelmemnek a rózsát, majd Monára pillantok. Észre se veszem, hogy a nagy zavaromban, elfelejtettem csókot adni a kedvesem édes ajkaira.
- Hogyha zavarok, akkor elmegyek. Nyugodtan beszélgessetek, majd holnap visszajövök. - Nézek félig Charlottera is, mert biztos vagyok benne, hogy megzavartam egy női pletykázást, amit röstellek. Abszolút megértem, ha beszélgetni akarnak, így azt hiszem, hogy jobb ha megyek. Kicsit magamban eléggé feszült vagyok, mert azért jöttem át, hogy legyen valami több is, mint alvás, de úgy tűnik, hogy még az sem lesz. Bár már eléggé esteledik, talán Mona nem marad itt hajnalokig, mert tudom, hogy Charlottenak dolgoznia kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime23.08.12 17:08

Sokat készültünk erre az estére. Tényleg szívünket lelkünket beleadtuk Lottyval, hogy minden tökéletesen sikerüljön, még annak ellenére is, hogy egyikünk se egy főszakács, és hogy talán teljesen ehetetlen lesz a kaja, vagy túl sózott, vagy akármi. Na, majd a bor az valamelyest segít, hogy ne érezzük annyira borzalmasnak. Egyébként nagyon is jól néz ki, főleg azok a csirkecombok, amiknek sikerült a paradicsomos szószban aranybarnára sülnie. Nem volt egy ördöngös kaja, de néha úgy éreztem, hogy még ez is képes volt meghaladni csekély tudásunkat.
Kis híján elejtem az éppen a kezemben tartott talpas poharat, amikor meghallom a csengőt az ajtó felől. Szerencse, hogy elég erősen fogtam ahhoz, hogy nem csúszhatott ki a kezemből. Jobb is, ha most már nem nyúlok hozzá semmihez, főleg törékenyekhez nem.
Le is teszem a helyére a poharat -elég feltűnően remegő és izzadó kézzel-, majd a terítés további részét Lottyra hagyva, elindulok, hogy ajtót nyissak a fiúcskának, akit már annyira vártunk. Némi "félsz" azért még így is van bennem, de igyekszem majd az aggodalmam és izgulásom ellenére is természetesen viselkedni és magamat adni, hiszen ez nagyon fontos.
Az ajtó előtt még egy utolsó szusszanás és mély levegővétel, aztán feltárom magam előtt. A túloldalon pont olyan kinézetű srác áll, mint amilyennek Lotty is leírta Chadet, így biztos, hogy ő az. Na, meg hát ki más is lehetne ilyenkor? De idióta vagyok!
Egy jó darabig csak ledöbbenten állok az ajtóban, és idióta, zavart mosollyal nézem a vendéget. Kicsit megnyugtat a tény, hogy a jelek szerint ő is hozzám hasonlóan kissé kínosan érzi magát. Óráknak tűnik az a röpke pár perc, ameddig sikerül mind a kettőnknek valamit kicsikarnunk magunkból. Az ajtóból persze azonnal arrébb állok, hogy betudjon jönni. Odabent gyorsan kezet rázok vele, és már el is kezdem kalauzolni Lotty felé, amikor legnagyobb megkönnyebbülésemre kilép a szöszi a konyhából, egyenesen hozzánk igyekezve.
-Nem... mi... nem, maradj csak. Majd Lotty... Lotty elmondja. - Hát ez már tényleg több, mint gáz! Remélem, hogy elég erősen a gerendák a tetőn, hogy elbírjanak, ha fel akarnám akasztani magam. Arrébb állva tőlük, figyelem összepréselt ajkakkal, ahogy Chad átnyújtja a rózsát. Nem, mintha sok közöm lenen hozzá, de... semmi csók vagy ölelés? Ekkor jut eszembe, hogy talán miattam nem lép.
-Ezt... add csak ide, elmegyek és... vízbe teszem, addig ti... ti... szóval, értitek, na. - Atyaúristen! Elsüllyedek szégyenemben! A rózsát átveszem tőle, és már megyek is a konyhába, hogy aztán keresve valami vázát, vízbe tehessem a virágot, amit lopva meg is szagolok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime24.08.12 0:44

Kissé tartok attól, hogy Chad egészen másra számított a mai este folyamán, valamilyen szinten furdal a lelkiismeret, hogy nem szóltam neki, hogy nem csak kettesben leszünk ma. De azt akartam, hogy minél előbb megismerje Monát, és egyedül se akartam hagyni az első itt töltött éjszakáján, sem pedig lemondani a találkozást Chaddal. Így kettő legyet ütök egy csapással és talán így mindenkinek jó lehet. Most itt a lehetőség, hogy megismerje az a két személy egymást, akik a legfontosabbak az életemben. Nem mondom, hogy nem vagyok ideges, mert nagyon is az vagyok, mert nem tudhatom, hogy mennyire fognak kijönni egymással, de remélem nem lesz semmiféle kínos csend közöttük. Gyorsan befejezem még a terítést, majd szinte kiszáguldok a nappaliba.
- Köszönöm. - Átveszem a rózsát, bár legalább egy puszira azért számítottam, de letudom azzal, hogy zavarban van a kialakult helyzettől és ezért nem kaptam. Beharapom alsó ajkaimat, ahogy Monára nézek, nagyon is látszik rajta, hogy ő is hasonló zavarban van, mint Chad.
- Nem zavarsz és azt hiszem, hogy tényleg meg kell magyaráznom valamit. - Halkan felsóhajtok, ahogy szerelmemhez beszélek. Majd egy köszönő pillantást intézek Mona felé, utána átadtam neki a virágot, hogy vízbe tegye. Nem akartam előtte nagyon közeledni Chad felé, mert fogalmam sincs, hogy belőle milyen érzéseket váltana ki, ha egy ilyen jelenetet végig kell néznie. De mikor kilépett az ajtón habozás nélkül, szinte már letámadtam Chad ajkait. Egy szenvedélyes csók után, szelíden nézek fel rá, miközben erőt gyűjtök a magyarázkodáshoz.
- Remélem jóban lesztek Monával, mert egy ideig nálam fog lakni. Csak arra kérlek, hogy ne kérdezősködj a múltjával kapcsolatban. - Megpróbálok a lehető legelbűvölőbb tekintetemmel hatni rá. Érzem, hogy ezért is kárpótolnom kell majd. Kézen ragadom, hogy elinduljunk a konyha felé, hiszen ki fog hűlni az étel, amit olyan szorgosan készítettünk. Beérve a konyhába Monára mosolygok.
- Remélem éhes vagy, mert Mona szívét-lelkét bele adta a főzésbe.- Na eddig meg is volnánk, de innen hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime24.08.12 12:00

Kicsit kellemetlenül érint, hogy csak így beállítok, mikor Charlottenak vendége van, de annyi mentségem legyen, hogy nem szólt. Talán elfelejtett, de akkor is kínos ez a helyzet. A rózsát is átnyújtom neki, ahogy még Mona szavai csengnek a fejemben. Valahogy még a csók is elmarad, amit abban a pillanatban észre se veszek. Még megölelni sem merem Charlottet a lány előtt, mert nem akarok bunkónak tűnni, hogy a szerelmemmel foglalkozok. Igazából fogalmam sincs, hogy ilyenkor mi lenne a leghelyesebb. A páromra figyelek, ahogy épp magyarázkodni készül, mert szeretném tudni, hogy akkor most mi folyik itt, jöjjek továbbra is vagy jobban járunk, ha máshol találkozunk. Mona közben közbe szól, és elvéve a rózsát magunkra hagy. Csak ennyi kellett, hogy felbátorodjak, ahogy Charlottenak is. Olyan hevesen kapunk egymás ajkai után, hogy még a fogunk is koccan, de engem ez nem érdekelve vadul csókolom. Derekát átkarolva húzom magamhoz közel, kihasználva a helyzetet, hogy kettesben vagyunk. A csók után végig hallgatom, hogy mit is mond, mire sóhajtok egyet.
- Akkor úgy elég nehéz bármilyen témát is felhozni. - Húzom el a számat, de majd megoldom, maximum Charlotte bokán rúg, hogy rosszat kérdeztem és javítok, vagy nem tudom. Ahogy elkapja a kezem és elindul, még a nappaliban elhúzom a kezem és hátulról megölelve magamhoz húzom, hogy a nyakára adjak pár puszit, majd a fülébe súgjak.
- Nem akarok bunkó lenni, de Mona az ki? Mármint még soha sem láttam a baráti körödben. - Direkt a fülébe súgom, hogyha esetleg Mona hallja - mert túl csönd van és ilyenkor még a halk beszédet is hallani a másik szobába -, akkor ne érezze magát rosszul, amiért ezt megkérdeztem. Amint kaptam választ, elengedem és bemegyek vele a konyhába.
- Farkas éhes vagyok. Mit eszünk? - Válaszolok az első mondatrészre, majd Monára pillantok. Kicsit már jobb nekem, de tudom, hogy neki még rosszabb, mert mégis csak ha azt vesszük "harmadik" köztünk.
- Biztos jó lesz. - Halványan rámosolygok Monára, majd Charlottera nézek.
- Segítsek tálalni? - Nézek rá kérdőn, hogyha igennel válaszol, akkor megyek és behozom, ha meg nemmel, akkor leülök a székre és kíváncsian várom, hogy milyen étel kerül az asztalra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime24.08.12 17:55

Chad arcát elnézve, egyáltalán nem volt felkészülve arra, hogy én is itt leszek. Pedig Lotty olyan nagy hévvel újságolta, hogy ma este átnéz, hogy azt gondoltam, ő is legalább annyira fel van készülve arra, hogy új emberrel kell megismerkednie, mint én. Most vagy nehezebben megy neki az ismerkedés, és a feloldódás -na, nem mintha nekem könnyebben menne-, vagy Lotty egyáltalán nem szólt neki arról, hogy én is itt leszek, bár, mit mondhatott volna mégis, amikor reggel még ő se tudta, hogy jövök? Én csesztem el az estéjüket, ez pedig így elég kellemetlen. Biztos Chad már mindenre fel van készülve, és már alig várta, hogy kettesben lehessen egy kicsit a barátnőjével, erre itt vagyok én, és nem tehet semmit. Úgy érzem magam ebben a helyzetben, mint egy felesleges kolonc. Lehet még sem volt jó ötlet ez az egész? Vagy, de legalábbis, talán tényleg nem a mai napra kellett volna mindent beszorítani, hiszen, van még időnk elég, bár tudom, hogy Charlotte munka beosztásától is sok minden függ. De, hogy fejben visszakanyarodjak kicsit az imént latolgatottakhoz, mi van akkor, ha Chad neheztel rám az miatt, hogy én is itt vagyok? Lehet be kéne játszani, hogy csörög a telefonom, és lelépni. De mégis ki az Isten haragja keresne, ráadásul ilyen későn? Áh reménytelen... Na, de akkor tűnjünk természetesnek.
Gyors bemutatkozás, és máris azon vagyok, hogy buzgón előkerítsem neki Lottyt, aki jön magától is, így talán van némi esély arra, hogy kicsit oldódjon ez a hirtelen keletkezett feszültség. Végül inkább úgy döntök, hogy átveszem Lottytól a rózsát, és gyorsan elhagyom a fedélzetet, áttérve a konyhába, ahol vízbe rakom ezt a csodás virágot, és hozzá kezdek a dolgokhoz, hogy elfoglaljam magam valahogyan.
A húst kiveszem a sütőből, és az asztalhoz viszem a krumplival együtt. Mivel nincs több dolgom, az asztalnál még megigazítgatom a villákat, és szalvétákat is. Mire mindennek a végére érek, már jön is be a turbékoló gerlice pár. Jó így látni őket, azt, hogy tényleg szerelmesek és boldogok együtt. Velem ilyen mikor is volt utoljára? Azt hiszem, hogy valamikor az egyetem kezdetén, igaz, annak is csúf kudarc lett a vége.
-Ömm... igazából nem nagy dolog, gyorsan lelestünk valamit Lottyval a netről. Csak sült hús meg krumpli. - Nem vagyok valami jó házigazda, tudom, hiszen eddig aligha volt lehetőségem bárkit is meghívni magamhoz egy vacsorára. Lányos zavaromban elkezdek össze vissza beszélni. Jobb, ha befogom.
-Csak annyit tegyél meg légyszíves, hogy ezt nyisd ki. Mi szerintem túl puhányak vagyunk hozzá Lottyval. - Próbálok egy kis humort is vinni a dologba, hátha ezzel valamelyet segíthetek a helyzeten, miközben a dugóhúzóval együtt odaadom neki a vörösbort.
-Egymás mellé, vagy inkább egymással szembe akartok ülni? - Nekem édes mindegy, hogy hova ülök, a lényeg, hogy nekik jó legyen. Ha a bornyitáson is túl vagyunk, és a helyet is sikerült kiválasztaniuk, akkor már ülhetünk is le
-Szedjetek előbb ti... - Szólítom fel rá őket. Időközben rájövök, hogy ha szeretném előrébb vinni a dolgot, jó lenne kicsit ismerkedni is.
-Chad, mit is tanulsz? - Érdeklődöm.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime25.08.12 6:40

Valamilyen szinten még mindig izgulok, hogy jól süljön el a mai találkozó. Mert nekem nagyon fontos lenne, hogy egymással jól kijöjjenek, mert ameddig Mona nálam fog lakni, addig sok időt fogunk hármasban tölteni. Persze Chad is fontos, de Mona is. Megpróbálok mindkettőjükre a lehető legjobban oda figyelni és minden szabad időmet velük tölteni. Nem akarom, hogy úgy érezzék, hogy elhanyagolom őket a munkám miatt. Monával újra kell építeni a kapcsolatunkat annyi év után, viszont egy másik kapcsolatra is oda kell figyelnem. Ahogy Mona kilép az ajtón, abban a pillanatban szinte letámadom szerelmemet. Már annyira hiányoztak édes ajkai, kiéhezve csókolom, miközben elgyengülök közelségében, miközben magához húz.
- Csak kérlek legyél vele kedves, Mona fontos nekem. - Halkan suttogom, hogy Chad még hallja, de már Monáig ne jusson el a hangom. Most nehéz időszakon megy át és támogatni szeretném. Nem mellékesen azt akarom, hogy jól érezze magát annyi kín után. De mivel nem akarom, hogy Mona úgy érezze, hogy felesleges lenne, ezért Chad kezét megfogva indulnék el a konyha felé, de megtorpanok, mikor átölel. Térdeim bele remegnek, ahogy nyakamon érzem gyengéd puszijait.
- Mona a legjobb barátnőm, aki annyi év után előkerült. Most nagyon szüksége van rám és remélem, hogy nem neheztelsz rám, hogy ma nem csak kettesben leszünk. - Azt megígérhetem neki, hogy az első adandó alkalommal kárpótolni fogom, talán úgy, ahogy szeretné. Azt hiszem, hogy tudnék neki meglepetéseket okozni és nagyon szeretném már meglepni.
- Nem, neked semmi dolgot, azon kívül, hogy élvezd a mai estét. - Eddig elég simán mentek a dolgok, szép is lenne, ha továbbra is így maradna. Ahogy meghallom Mona szavait, kérdő tekintettel meredek rá.
- Hé, kikérem magamnak, nem vagyok puhány. - Halkan el is nevetem magam. Persze tényleg jó ötlet volt, hogy nem nekünk kell kinyitni a boros üveget, mivel nem mondható elé, hogy értenék is hozzá. De csak azért, mert ritka, mikor bort iszok, vagy más alkohol tartalmú italokat.
- Ha nektek megfelel, akkor melléd ülnék. - Bökök Chad felé, azért még is csak jobban szeretnék mellette helyet foglalni, majd Monára vándorol tekintetem.
- A kisasszonnyal pedig szemben szeretnék ülni, hogy szemmel tartsalak. - Sunyi mosollyal az arcomon közlöm vele kérésemet. Persze alkuképes vagyok, ha nekik nem tetszene ez a felállás. Helyet foglalok, megvárom ameddig szednek az ételből, majd én szedek utoljára, elvégre én vagyok a házigazda. Azt hiszem, hogy nekem van arra a legkevesebb okom, hogy zavarban legyek, de nem is zavart érzek, hanem inkább idegességet. Bár nem tudom, hogy miért, eddig elég jól mennek a dolgok, csak félek, nehogy valami kínos témát hozzunk fel, ami elrontaná a hangulatot.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime25.08.12 16:21

Mona kilép az ajtón, Charlotte meg egyből a nyakamban és vadul, szenvedélyesen csókoljuk egymást. Legalább ebből érzem, hogy nem csak nekem volt hiányom belőle. Magamhoz húzom és amíg még a csók tart a fenekére is lecsúszik az egyik kezem. Nagyon szeretnék már ott tartani, hogy kettesben fekszünk az ágyban, de tudom, hogy kiszúrás lenne Monával és ezt Charlotte sem engedné meg. Egy puszit nyomok még az arcára.
- Gyönyörű vagy. - Súgom a fülébe, majd ölelgetem, amíg meg nem szólal. Ekkor kicsit eltávolodok, hogy a szemeibe nézzek. Tudom, hogy neki szinte minden barátja fontos, így kénytelen leszek normálisan is viselkedni, bár már most sincs bajom Monával.
- Igenis, főnök. - Jelentem ki, majd még a homlokomhoz is teszem a tisztelgés jeléül a kezem. Mindezt természetesen mosolyogva, ki nem bírva, hogy ez után ne csókoljam meg újból. Mielőtt bemennénk a konyhába elkapom hátulról Charlottet, és elkezdem puszilgatni a nyakát, majd egy kérdést is felrakok.
- Oké. Nem, dehogyis. Csak nyugodtan. Akkor majd csinálhatunk hármas programokat. - Mondom mosolyogva, de még mindig nem engedem el. Annyira jó magamhoz ölelni és ebben a ruhában is igazán szexi, hogy el sem engedem, továbbra is a fülébe súgva a dolgokat.
- Eltudnám képzelni az esténket... Kettesben... Az ágyban... - Egyenként suttogom a szavakat a fülébe, sejtelmesen, közben a kezem is lejjebb csúszik, a combjára, ameddig leér, majd felfelé kezdem húzni a belső combján. Tudom, hogy megfog állítani ebben, de nem tehetek róla, megőrjít.
- Beindítsa a fantáziámat ez a ruha. - Suttogom továbbra is a fülébe, majd elengedem, mert a végén kidob, azért mert ilyeneket mondok neki, pedig csak a vágyaimról tájékoztatom. Kézen fogva megyek be a szerelmemmel a konyhába és elkezdem az ismerkedést, ahogy Charlotte kérte.
- Ha ti csináltátok, csak isteni lehet. - Biztatom továbbra is Monát a szemeibe nézve, majd leülök. A bort a kezembe kapva, felnézek Charlottera, hogyha nem puhány akkor ki is nyithatja.
- Szívesen odaadnám, de ez a fiúk dolga. - Nézek a szemeibe, gúnyos mosollyal az arcomon, ami nem teljesen komoly. Az egomat kell növelni, bár tudom, hogy visszafog szólni, amit nem is bánok, legalább jobb lesz a hangulat. Bólogatok, ahogy engem választ Charlotte. Ahogy leül mellém a szerelmem, a közelebb eső kezemet a combjára helyezem. Megvárom, míg Mona szed, majd a kedvesemre nézek, és ha azt akarja, hogy én szedjek, akkor szedek.
- Vendéglátósnak készülök. - Válaszolok Monának, hogyha ennyire szeretné tudni mivel is fogok majd foglalkozni. Rengeteg tervem van, amitől teljesen bele is élem magam.
- Lesz majd egy éttermem, és ti lehettek majd a gyönyörű felszolgálók. - Félmosoly jelenik meg az arcomon, ahogy mindkét lánynak bókolok. Remélem ezért egyikük sem haragszik meg, de valahogy nem tudom, hogy mit mondhatok és mit nem.
- Mit szólnátok, ha evés után filmeznénk? Nézünk valami ijesztő filmet, hogy mindketten hozzám bújjatok. - Vigyorgok, majd Charlottera is nézek, meg Monára is, mert mindkettőnek a véleményére kíváncsi vagyok. Kezem továbbra is a szerelmem combján pihen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime25.08.12 17:09

Hogy kicsit enyhítsek a helyzetünkön és a kínos perceken, úgy döntök, hogy jobb, ha félrevonulok. Így legalább adhatok nekik pár percet együtt, kettesben, én pedig halkan sustorogva magamba, kitalálhatok egy-két kérdést, amit majd feltehetek Chadnek, hogy ha az ismerkedés valahol megragadna, és ránk telepedne a kínos csend. Persze, ha beütne a krach, azért reménykedem abban, hogy bízhatok majd Lottyban, hogy az esetben gyorsan bedob valami mentőövet. Mindenesetre, nem árt, ha mindenre felkészülök. Mikor bejönnek utánam, próbálom magam összeszedni, és alkalmazkodni a helyzethez, ahhoz, hogy most nem csak ketten vagyunk, hanem hárman is.
Udvarias dolog Chad részéről, hogy felajánlja, hogy szívesen segít, ha valamiben kell. Segítőkészsége végett hálásan rámosolygok, és a kezébe nyomom a borosüveget a dugóhúzóval együtt. Ha már ennyire segíteni akar, akkor ezzel megteheti. A többit azt már mi is eltudjuk intézni, főleg, hogy már semmi sincs hátra, mivel ameddig kint voltak, én mindent elintéztem, és idehordtam. Udvariasságból rögvest megkérdezem, hogy ki hova szeretne ülni. Nekem édes mindegy, ezért is hagyom meg nekik a választási jogot, és mikor Lotty dönt, és leül Chad mellé, nem teszek mást, mint leülök a velük szembe lévő székre, és hagyom, hogy először szedjenek ők. Túlságosan is izgulok ahhoz, hogy megmozduljak. Még a végén elrontanék mindent az igalomtól remegő kezeim végett.
Amikor rám esik a kör, egy kis erő gyűjtés után végül megemelem a kezem, és pakolok a tányéromra annyit amennyi elég lesz. Amikor ennyire izgulok, úgy se tudok sokat enni.
-Tényleg? A fiúkat manapság már nem köti le túlságosan a vendéglátói ipar. - Meglepő a válasza, de mindezek mellett örülök is neki, hogy ezen a területen akar elhelyezkedni.
-Nem olyan biztos az! Lotty intézte a fűszerezést, és kettőnk közül ő a szerelmes. Lehet kicsit elsózta. - Viccelődök, csipkelődően intézve szavaimat Charlottenak, mindeközben felé is sandítva egy pimasz mosollyal.
-Nem biztos, hogy jól járnál velünk. Én legalábbis elég ügyetlen vagyok. - És még nem is sikerült igazán kiismernem magam annyira a konyhában, hogy helytálljak egy egész étteremben.
-Legközelebb ezek után mi megyünk, és te főzöl. - Intézem Chadhez a szavaimat, persze mindezt csak a vicc kedvéért. Nem vagyok annyira pofátlan, hogy még hozzá is elmenjek, és, hogy még ott se legyen nyugtuk tőlem. Észre se veszem, hogy időközben már egészen feloldódtam Chad társaságában.
-Hm... nekem oké, de nem riadok meg a horrorfilmektől. Lotty, milyen filmjeid vannak? - Kérdezem a Szöszit két falat között
.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime26.08.12 5:46

Hálás vagyok Monának, hogy egy kicsit kettőnkre hagyott. Valószínűleg érezte, hogy a jelenlétében nem merünk egymás felé nyíltan közeledni. Nem akarom az orra alá dögölni a boldogságomat, ezért csak akkor mertem Chad felé közeledni, mikor végre kettesben lettünk. Már annyira hiányzott, mint érintése, mint csókjai. Képtelenségnek tartom, hogy valaha is be tudjam érni csak ennyivel.
- Mondtam már, hogy mennyire imádom, mikor bókolsz? - Sejtelmesen elmosolyodok, neki tényleg képes vagyok elhinni azt, hogy gyönyörűnek tart, még ha néha nem így vélekedek magamról.
- Köszönöm. - Kis produkcióját megmosolygom. Olyan aranyos, mikor ennyire szófogadó. Részemről nem túl jó ötlet ilyen szenvedéllyel csókolni, mert még a végén előszabadulnak elfolyatott vágyaim, mint ahogy a rendelőben is történt, szerencsémre viszont, Chad szerencsétlenségre pont megzavart minket a főnövér.
- Úgy érzem magam, mint a világ legszerencsésebb nője, hogy ilyen megértő barátom van. - Minden oka meglehetne arra, hogy kiakadjon rám, mivel a kettesben töltött esténket nem is kettesben fogjuk tölteni, de még így is annyira megértő velem szemben.
- Ami azt illeti én is el tudnám. - Suttogom, majd alsó ajkamba harapva élvezem azt, hogy combomon jártassa kezét. Minden egyes érintésétől elgyengülök.
- Akkor az még mennyire beindítana, ha nem lenen rajtam? - Pimaszul kérdezek rá, bár tudom, hogy nem kellene ennyire provokálnom. De még sem bírok magammal, elő csalogatta játékos énemet. Szerencsémre itt van Mona, aki ha kell vissza tud húzni a valóságba, még mielőtt teljesen elborítaná elmémet a rózsaszín köd.
- Reméljük, hogy nem. - Nem szokásom túlzásba esni a fűszerezéssel, bár Monát szívesen lábon rúgtam volna ezért a kijelentésért. Nem kicsit hozott ezzel zavarba. Ha pedig tényleg elsóztam volna, akkor lebuktam és Monának igaza lesz, persze már is igaza van azzal, hogy szerelmes vagyok.
- Inkább maradnék az eddigi munkámnál, hogy el tudjam látni azokat, akik ételmérgezést kaptak miattatok. - Természetesen nem hiszem, hogy ha valóra válna Chad álma, hogy étterme lesz valaha is kapna ott bárki is ételmérgezést. De túlságosan is szeretem a munkámat ahhoz, hogy lemondjak róla. Elkezdek enni és nagy kő esik le szívemről, mikor megérzem az étel nagyon is ehető ízét. Sőt, azt kell, hogy mondjam nagyon is ízlik.
- És ha inkább Monához akarok bújni? - Nézek barátnőmre vigyorogva, majd szerelmemre téved tekintetem, ahogy szelíden rá mosolygok, remélve, hogy nem sértettem meg ezzel. Egyáltalán nem vagyok féltékeny, hogy Chad ilyen jól kezeli a helyzetet, sőt örülök is neki, legalább nincs az a rettentő kínos csend. Minden elvárásomat már most felülmúlták.
- Evés után megnézzük, hogy mi a kínálat, úgy mindkettőtöknek megfelel? - Van pár filmem ami azt illeti, de azt már nem tudom, hogy meg is fele-e ízlésüknek. De ha nem találunk semmi olyat, amit mindhármunk szívesen nézne, akkor még mindig letöltetünk valami kedvünkre valót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime26.08.12 19:36

Ölelgetem és csókolom Charlottet, amint magunkra leszünk hagyva. Soha sem voltam még ennyire hálás senkinek se, hogy kapunk egy kis "szabadidőt". Egy arcra puszi után, csak egy szót mondok a szerelmemnek címezve, mire egy sejtelmes mosollyal társítva egy kérdést vissza.
- Még nem. - Halványan elmosolyodok, ahogy belenézek gyönyörű szemeibe. Azt hiszem már most sikerült elvesznem bennük. Ennek köszönhető az is, hogy olyan hamar és megértően egyezek bele a Monás témába. Bár semmi bajom, hogy hármasban vagyunk, de teljesen mást terveztem. Azért még egy csókot követelek tőle, mert megérdemlem. Kezeim most már méltó helyet foglalnak a fenekén, ezzel is közelebb húzva magamhoz. Ahogy meghallom, amit mond egyből elnevetem magam.
- Azért vigyázz ezzel a kijelentéssel, mert felszámolom ám neked a számládra és kamatostul kérem vissza. - Nézek bele sunyin a szemeibe, homlokomat az ő homlokának támasztva, majd egy gyors puszit adok a szájára és már indulnánk Mona után, mikor mégis megállítom és újra magamhoz húzom immáron hátulról. Ezzel esélyem nyílik arra, hogy a combján végig tudjak simítani. Érzem, ahogy kezd gyengülni, de tudom, hogy a barátnőjére tekintettel kell lenni, így nem vonulhatunk el, meg a másik, hogy éhes is vagyok.
- Akkor lesz egy kellemes éjszakánk. - Suttogom bele a fülébe, mert ezzel nekem zöld utat adott. Csak arra vártam, hogy végre kimondja és már együtt is lehessünk az ágyban. Ráadásul ilyen kijelentések után, pláne, hogy mindent bevetek.
- Nagyon... Csak az tart vissza, hogy ne teperjelek le a kanapén, hogy itt van Mona és te még nem akarod. - Vallom be őszintén, hogy mit is terveznék vele, hogyha valóban meztelen lenne és kettesben lennénk. A többit már a konyhában beszéljük meg, mikor a bort is a kezembe kapom és ki is nyitom, amíg eldöntik, hogy ki hova ül. Amint megvagyok vele, töltök mindenkinek, majd lerakom az üveget az asztalra, oda ahol nincs útban senkinek. Szedés után el is kezdek enni, de az egyik falat majdnem a torkomon akad.
- Tényleg? - Nézek fel Monára, ahogy kimondta, hogy Charlotte szerelmes. Ezek után már csak az marad, hogy a szerelmemre pillantsak.
- Te szerelmes vagy? - Kérdezem meg tőle, hiszen köztünk még nem volt ilyen fajta kijelentés az ő részéről. Ez különösen meglep, mert mikor kérdeztem, akkor még nem volt benne biztos. Egy jó pont Monának, hogy elárulta Charlotte titkát. Továbbra folytatódva a beszélgetésünk kilyukadunk az étteremnél is, amit majd egyszer valamikor fogok nyitni.
- Két visszautasítás egy nap... Tudjátok mennyire fáj? - Kicsit rá is játszok, hogy mennyire elszomorít és rosszul esik, amit mondtak. Persze hamar elmosolyodom magam, majd miután lenyeltem a falatot, felnézek Monára, hogy azt kéri én főzzek. Az még oké, hogy vendéglősnek tanulok, de az nem tartozik bele, hogy főzzek is. Mielőtt megszólalok kortyolok egyet a borból.
- Ha szeretitek a rántottát, jöhettek. - Félmosoly jelenik meg az arcomon, amint a szemben ülő lányra nézek. A főző tudományom, csak eddig terjed ki, de a lányoknak kell úgy is főzniük. A mostani viszont tényleg isteni lett. Még egy visszautasítást hallok, ami már kezd aggasztani.
- Igazából a második mondatrész volt hangsúlyos, hogy hozzám bújsz. - Szomorúan nézek Monára, ahogy kijelenti, hogy nem ijed meg a horrorfilmektől. Igazából nem is arra lettem volna kíváncsi, hogy ijedeznek a kanapén, hanem, hogy hozzám bújnak. Ekkor hallom oldalról a szerelmem kérdését is, amire meglepődök.
- Te se akarsz hozzám bújni? - Nézek oldalra, miközben elhúzom a számat, majd időt sem hagyva nekik, újból megszólalok.
- Na szép, milyen gonoszak vagytok. Kiteszem szívem-lelkem, erre ezt kapom? Akkor majd beülök a sarokba egy plüss macit szorongatva. - Újból rájátszok erre az egészre, bár Charlottetól a kijelentése egy kicsit tényleg mellbe vágott, de persze, ha Monához akar bújni, nem tehetek ellene semmit. Megeszem az ételt, és hátradőlök a széken.
- Pfuuu, isteni volt. Köszönöm a vacsorát. Megérte koplalni egész nap. - Mosoly ül ki az ajkaimra, majd felállok összeszedem a tányérokat, hogyha már befejezték, majd kiviszem a mosogatóba. A bort, ami a poharamban maradt, megiszom, majd visszaülök a székre, és csak akkor megyek bármerre is, ha ők is mennek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime26.08.12 21:26

Remélem, hogy nem az az oka annak, hogy ilyen hamar csatlakoztak hozzám, hogy nem akartak sokáig egyedül hagyni, hanem inkább az, hogy ennyi bőven elég volt nekik arra, hogy kicsit kettesben megbeszéljék azt, amit éppen szerettek volna. Ha azonban az első opció az igaz, akkor nagyon kellemetlenül fogom magam érezni. Nos, ezért is nem szeretem én igazából az ilyen "hármas" vacsikat...
Immáron már az asztalnál ülve, kezdjük el a könnyed kis csevejt, ami gördülékenyebben megy, mint ahogy elsőre gondoltam volna. Bár még mindig izgulok egy kicsit, és vannak gátlásaim, azért már nem annyira vészes a helyzet, mint amikor egymagamban ajtót nyitottam, és Chadhez hasonlóan köpni-nyelni nem tudtam.
-Hát... miért? Nem így van? - Kezdem el tekintetemet feszült összpontosítással járatni a kis párocska két tagja közt, hol Lottyra, hol pedig Chadre villantva sötétbarna szempáromat. Lehet, hogy még nem tartanak az "sz" betűs szónál? Komolyan mondom, mindenkinek jobb lenne, ha behegesztettem volna legalább erre az egy nyamvadt estére a számat. Tessék, máris egy újabb ok arra, amiért elkezdhetem magam idiótán és feszengve érezni. Bocsánatkérő pillantást vetek Lottyra, viszonylag sokáig nézve így, mintha csak arra várnék, hogy megtörténjen köztünk valamiféle telepatikus kommunikáció, és azon keresztül megbocsájtson nekem. Remélem, hogy ezt a véletlen kis elszólásomat még képes lesz elnézni nekem. Ha nem okoznék ezzel csalódást, most biztos hogy fognám magam és szégyenemben inkább itt hagynék mindent. De ezen is túl kell valahogy esnem, és a további hangulatot elnézve, nem is volt akkora katasztrófa, hogy véletlenségből elszóltam magam olyanról, amiről látszólag Chad még nem tud. Ameddig ezt megtárgyalják, inkább csendbe maradok, és buzgón eszegetni kezdem a húst és krumplit, néha egy egy korty borral leöblítve őket.
-Állj, állj, állj Szöszi! Miattunk? Nem is tudom, hogy ki fűszerezte a húst... - Az előző hangulat hamar visszatér, így már nem félek kinyitni én is a számat, csakhogy visszaadjam Lottynak azt, amit megérdemel. Még, hogy miattunk mások ételmérgezést kapjanak? Szégyen gyalázat, kikérem magamnak! A vádló mondatom közben persze szüntelen vigyorgok, hogy ne vegye komolyan Charlotte, amit felé közvetítek.
-Jaj, ne vedd ennyire zokon, Lotty majd kiengesztel helyettem is... - Fordulok Chadhez, kifürkészhetetlen vigyorral a képemen közölve vele az előzőeket, hangomban tettetett együttérzéssel. Fél szemmel azért Lotty felé sandítok, hogy ehhez vajon mit is fog szólni. Még a mai este folyamán agyon leszek ütve.
-Ki az a hülye aki nem szereti a rántottát?- Nevetem el magam, igaz, azt talán még én is össze tudok dobni. Bízom benne, hogy nincs most is közöttünk olyan, aki nem szereti... Kezdem magam egyre jobban érezni, nem szeretném, hogy ennek bármi is véget vessen.
-Nem bánom, ha ennyire szükséged van rá, akkor én is hozzád bújhatok majed,csakhogy érezd a törődést. Lotty, hozzád még lesz elég időm bújni... - Vágok vissza, remélve, hogy nem vittem túlzásba mindezt. Ha feloldódok, hajlamos vagyok túlzásba vinni dolgokat, úgy hogy észre se veszem... A Charlottenak intézett mondatrészt csintalan vigyorral közlöm a lánnyal még egy kacsintást is bevetve.
-Megsúgok valamit... - Sustorgok Chadre mosolyogva.
-... nincs plüss macink. - Muszáj volt, ezt nem hagyhattam ki. A vacsora persze közben azért rohamosan fogy. Meglepő, de tényleg jó kis kaját rittyentettünk össze. A végét mind a hárman borral öblítjük le. Szívesen ugranék fel, és korholnám le Chadet, ahogy látom, hogy összeszedi a szennyes edényeket, hogy kivigye őket, de mivel ez nem az én házam, és nem az én pasim, nem szólhatok egy szót sem.
-Na, jó, ha a háziasszony is benne van, menjünk és szentségtelenítsük meg azt a nappalit. - Hozom fel, ha már úgyis filmnézés lenne a következő program, aztán eszembe jutnak...
-Előre megyek, előkeresem a dvd-ket... - Remélem mind a ketten veszik a célzást, hogy nem kell azonnal utánam jönniük, és hogy használják ki, ameddig kicsit kettesben lehetnek. Amint beleegyeznek, elviharzok mellettük útközben megérintve egy gyors pillanatra Lotty kezét, amiért segített a kezdeti nehézségekben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime28.08.12 2:13

Még jobb a viszontlátás öröme, mint hittem volna. Imádom, hogy ennyire megértő velem, imádom, hogy így bánik velem és mindent imádok, ami rá emlékeztet, vagy csak hozzá fűz. Nem is tudok jobb szót, mint az imádat, mert egyszerűen imádom.
- Meg is mutatom, hogy mennyire imádom. - Karjaimat vállára csúsztatom, miközben a lehető legközelebb simulok hozzá, hogy újból megízleljem édes ajkait. Egyszerűen nem tudok betelni velük, minél több csókban van részem, annál többre vágyok. De szerencsémre itt van Mona, így ettől a tudattól nem gyengülök el még ennél is jobban, mert képes vagyok karjai között elolvadni, talán annyira, hogy most azonnal vetkőztetni kezdeném.
- Ebben az esetben én pedig kamatostul fogom vissza szolgáltatni. - Halványan elmosolyodok, mert mindent meg adnék neki, hogy neki jó legyen, ha eljön annak az ideje. Elindulva Mona irányába újból megtorpanok, mikor magához húz. Mint csókjainak, úgy ölelésének sem tudok ellen állni. Mellette gyenge nőnek érzem magam, olyannak, aki képes minden egyes érintésétől megremegni.
- Nem csak egy. - Egy éjszakával be sem érném. Még nem is tudja rólam, hogy mennyire mohó vagyok, mikor az élvezetekről van szó. Ahogy kezével combomon játszadozik, már egy egészen másik helyre kívánnám kezét, hogy ott is ilyen finom cirógatással halmozzon el.
- El sem tudod képzelni, hogy már mennyire akarom. - Talán túl őszinte voltam most, de jogában áll tudni, hogy mennyire vágyok már arra, hogy végre egymásé lehessünk. De erre várnunk kell, mert csak nem hagyhassuk Monát csak úgy egyedül, különben is nem árt ha a vacsoránál lehiggadunk.
- Ami azt illeti...- Ebben a pillanatban Mona nyakának tudnék ugrani, hogy fojtogatni kezdjem. Annyira számítottam rá, hogy el fogja magát szólni, de nem hittem, hogy pont ez fog kicsúszni a száját. Most sokkal jobban örültem volna neki, ha akár a közös csókunkkal állt volna elő ez helyett.
- Igen. - Nézek Chadra, miközben őszintén válaszolok a feltett kérdésére. Mert attól még, hogy nem mondtam ki hangosan, attól még szeretem. Hiszen érzem, hogy szívem csak miatta ver ilyen hevesen. Végül is megkönnyebbültem ettől, hogy végre megtudta, hogy szeretem.
- Mona, előre szóltam, hogy fogalmam sincs, hogy mit és hogy kell csinálni. - Én már ezt az egész főzőcske dolgot elleneztem, inkább rendeltem volna valamit, mert tudom, hogy milyen bénán teljesítek a konyhában. Nem nekem találták fel a főzést, az már tény.
- El sem tudom képzelni, hogy mennyire fájhat. - Megbánó tekintettel nézek szerelmemre, de sokáig nem bírom, ezért akaratlanul is elmosolygom magam rajta. Remélem nem fáj annyira ez neki, hogy ne élné túl.
- Hé, helyetted nem fogom kiengesztelni. - Halkan elnevetem magam ezen. Mert, amit én teszek azt vállalom is és azért képes vagyok kiengesztelni, de nem veszem el tőle az örömöt, hogy hasonlóan cselekedjen, mint én. Na jó, azért nem kellene, úgy kiengesztelnie, mint, ahogyan én szeretném.
- Ilyen felkérést nehéz is lenne vissza utasítani. - Persze egyáltalán nem várom el tőle, hogy ezt a vacsora meghívást viszonozza. De úgy látszik, hogy a főzés terén egyikünk sem remekel túlságosan.
- Szóval Mona nem is élvezted a délutáni összebújást? - Fülig érő szájjal kérdezek vissza, mert a délután folyamán tény, hogy jó volt hozzá bújni, még ha akkor a vigasztalós résznél is tartottunk. De azóta alaposan megváltozott a kedve, jó irányba, amit nem is bánok.
- Igaza van Monának, nincs plüss macink, de talán veled is beérem.
- Remélem nem veszi halálosan komolyan, mert csak viccelődni szeretnék vele. Akkor bújok hozzá, amikor csak szeretné, vissza sem tudnék utasítani egy ilyen ajánlatot. Azzal nagyon is meglepett, hogy felkelt és össze szedte a tányérokat, persze nem akartam rá szólni, inkább örülök, hogy ennyire otthonosan mozog nálam.
- Remek ötlet Mona. - Bár nem tudom, hogy milyen megszentségtelenítésről beszél, de remélem nem olyasmiről, ami erről hirtelen beugrott.
-Rendben. - Hálásan mosolygok barátnőmre, hiszen tudom, hogy mind ezt csak azért teszi, hogy egy kevéske időre, de együtt legyek szerelmemmel. Amint kettesben maradtunk, úgy bújok oda Chadhoz.
- Annyira aranyos vagy, hogy ilyen könnyen kezeled a helyzetet. - Gyengéden simítok végig arcán, majd egy újabb csókkal adok tanúbizonyságot arról, hogy tényleg értékelem azt amit miattam, vagyis miattunk tesz.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime28.08.12 2:55

Erre a pillanatra vártam mindig is, hogy így a nyakamban legyen. Így legalább szabad mozgásom van a dereka és a feneke közt. Ahogy hozzám simul kezdem elveszteni a fejemet, de próbálom magam féken tartani, mert Mona lehet nem örülne neki, ha most Charlottetal egymásnak esnénk, elvégre nem azét készültek. Kezemet a fenekére vezetem és még jobban magamhoz húzom, pedig ez lehetetlen, mert nincs már köztünk hely egy tűnek sem. Csókolom én is és most hálát adok Monának, hogy kettesben maradtunk. Annyira élvezem, hogy Charlotte csókol, hogy nem bírok betelni vele.
- Megtudnám szokni. - Mondom vigyorogva, majd újabb csókot adok neki. Nem várakoztathatjuk meg Monát, de nem bírok tőle elszakadni és nem is akarok most. Még egy kicsit akarok vele lenni. A viccelődésemet, nagyon is komolyan vette, mire szintén csak kérdőn nézek rá.
- Ez már jobban tetszik, de én csak vicceltem. Bármit megteszek, amit kérsz. - Újabb puszi az ajkaira, majd az arcára és végül a nyakára. Én is többet szeretnék, mint egy éjszaka, de csak a mai napról volt szó, egyelőre. A nyakát puszilom, miközben még közelebb akarom magamhoz húzni a fenekénél, de nem igazán sikerül már. Ha tudnám, hogy ezután az ágyban kötnénk ki vagy itt a kanapén, akkor nem hűteném le magam. Már is állnék, mint a karácsonyfa. De sajnos ezt most nem lehet.
- Leakarsz velem feküdni? - Csillannak fel a szemeim, hogy végre ezt kimondja, és nem is bírom tovább, finoman megharapom a nyakát. Szívesen kiszívnám, de majd inkább este. Mona lehet nem örülne neki. Ezek után már tényleg bemegyünk a konyhába, mert a végén tényleg megfektetném itt a kanapén. Első falat után meglepő dolgot tudok meg, méghozzá Monától. Jó barátnő lehet, hogy elszólja magát, de így legalább lesz esélyem, hogy a többit is megtudjam, amit beszéltek. Csillogó szemekkel nézek szerelmemre, ahogy biztosan állítja, hogy szerelmes belém. Nem bírva ki mosolyogva adok egy puszit az ajkaira. Ennyit még megengedek magamnak, így társaságban. Eszek, addig amíg beszélgetnek, nem tudok hozzászólni a témához, csak ahhoz, hogy visszautasítanak.
- Na szép és még gúnyoltok is. Hát ezt érdemlem? - Ismét rájátszok az egészre, persze ezeket nem gondolom komolyan. Elég pocsék színész vagyok, így rá is lehet jönni, hogy csak szórakozok.
- Háhá... Akkor ehetsz a testemről tejszínhabot. Nyugi a végén kapsz koktélcseresznyét, hogy érezd a törődést. - Vigyorgok Monára, ahogy visszakapta a labdát Charlottetól. Persze ezt se gondolom komolyan, de tudnom kell, hogy meddig mehetek el a hülyéskedésben. De már nem bírom, így muszáj elnevetnem magam a végére. Miután kész vagyok, kortyolok a borból.
- De nem garantálom, hogy ehető is lesz. - Mosolygok továbbra is, mert a rántottát is eltudom rontani, és mivel fiú vagyok, így nem tanítottak meg főzni. Persze ha valóban átjönnének, azért megpróbálnék valami ehetőt is összerakni.
- Ti összebújtatok úgy, hogy nem is láttam? - Elszomorodok, amikor erre is fény derül. Megnéztem volna, hogy mit csinálnak ketten és azt hiszem, hogy ez el is indította a piszkos fantáziámat. Azt hiszem az arcomon látni is, hogy hol járnak a gondolataim.
- Talán? - Lepődök meg rajta, hogy csak talánra vagyok jó. Persze nem veszem komolyan, tudom, hogy hol a viccnek a határa, így könnyebben is megy a feloldódás és azt hiszem, hogy Mona is jól érzi magát a társaságunkban. Gyorsan összeszedem a koszost és a helyére rakom, majd Monára pillantok, ahogy magunkra hagy. Egyből magamhoz rántom Charlottet.
- Túl jó fej vagyok veled. - Vigyorgok, majd viszonozom a csókját. Alig vártam, hogy a vacsora után megcsókolhassam. Nem akarom Mona előtt, nem tudom, hogy hogyan érintené, de elvonulni sem illik.
- De viccet félre téve... Kicsit nehézre szabtad a feladatom, mert nem nagyon tudok olyan kérdéseket felrakni, ami ne a múltjához kötődne. Nagyon is érdekel, hogy eddig miért nem láttam veled és miért költözött hirtelen ide. Tudom ne kíváncsiskodjak, de azért remélem egyszer elárulod az igazságot. - Hosszabban kifejtem, hogy mi is aggaszt igazából. Ahogy Charlotte kérte nem is fogom Monát ezzel zaklatni. Szerelmemre sunyi nézést vetve, felrakom a konyhapultra és beállva a lábai közé, elkezdem puszilgatni a nyakát.
- Ugye, még nem volt olyan pasid, akivel a konyha pulton csináltad volna? - Puszilgatom tovább a nyakát, ahogy suttogom a kérdést. Még csak az kéne, hogy Mona meghallja, hogy mit is kérdeztem. Egyik kezemmel végig simítok a haján és a füle mögé tűröm egyik tincsét. A szemeibe nézek, majd hátratekintek az ajtóra, de a kezem még a nyakánál. Mikor megbizonyosodtam, hogy nem fog bejönni rajta senki, szenvedélyesen megcsókolom Charlottet, kezemet meg lehúzom egészen a melléig, megfogva azt és ott tartva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime28.08.12 11:32

Örülök, hogy ilyen hamar sikerült túljutnunk a bemutatkozós, kézfogós részen, és hogy már az asztalnál ülhetünk és belefeledkezhetünk a vacsorába. Evés közben legalább nem annyira kínos, ha beáll a hirtelen csend.
A csacsogásba viszont annyira belejövök hozzájuk hasonlóan én is, hogy szinte fel se tűnik, ahogy elszólom magam azzal kapcsolatban, hogy Charlotte mit is érez valójában Chad iránt. Persze, amint figyelmeztet egy baljós pillantással, hogy ezt azért még se kellett volna, rögvest bűntudatom támad, és bocsánat kérőn kezdek el pislogni rá az asztal másik égéből. Ameddig ezt tisztázzák maguk között, inkább belefeledkezem a vacsorába, mindvégig a lelkiismeretemmel hadakozva. A szívem csak is akkor dobban egyet –a megnyugvás jeléül-, amikor Lotty bevallja Chadnek, hogy mi is a helyzet.
-De mégis csak sikerült azért valamit összerittyentenünk, és ami azt illeti, szerintem tök jó lett. – Rikkantom vidáman Lottyra nézve. Most, hogy így jobban belegondolok –eddig nem is éreztem az ízeket a túlzott izgulás miatt-, tényleg egész jó lett két olyan kezdő konyhatündértől, mint amilyenek mi is vagyunk.
-Gúnyolni? Jaj, dehogy! Hova gondolsz? – Kérdezem, hangomban tettetett meglepettséggel, közben vigyorom egyre szélesebbé válik, ahogy Charlotte közli velem, hogy a kiengesztelés rám eső része az tényleg rám fog maradni.
-Nem bánom! Majd kap valamit. – Nyújtom ki pimaszkodva a nyelvem Chadre, miközben lassacskán már az én tányéromról is fogy a vacsora.
-Mi van akkor, ha nem szeretem a tejszínhabot? – Vonom fel kérdőn az egyik szemöldököm. Most biztosan illúzió rombolónak tűnhetek, de nem hagyhattam ki. Nem szabad mindenre rögtön igennel válaszolni, főleg, hogy a pasik szeretik, ha minden úgy történik, ahogy ők akarják.
-Oh, dehogynem! Életem eddigi legjobb összebújása volt… - Kacsintok rá sejtelmesen Lottyra, tekintetem pedig rögvest átvándorol Chadre, amint ő is hozzászól a dologhoz.
-Talán majd a filmezés közben kapatsz belőle egy kis ízelítőt. – Villantom ravasz mosolyomat. A vacsora további része innentől kezdve már nevetgélve telik. Meglepő, hogy Chad volt olyan udvarias, hogy magához vegye a mosatlant, és kivigye őket a mosogatóba. Ezután már nem teszek semmit, csak felállok, és ahogy ígértem, előre megyek a nappaliba, leülve a tv elé a földre, és kiszedem a tv állvány alól azt a dobozt, amibe megannyi film van, hogy válogassak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime29.08.12 7:36

Fogalmam sincs, hogy mi ütött belém. Jól kellene viselkednem, tekintve, hogy Mona itt van, de nagyon is engedtem feltörni készülő vágyaimnak, hogy legalább egy kis ideig előtűrjenek belőlem. Azt hittem, hogy azzal csak magamat óvom meg, ha várakoztatom szerelmemet, de már számomra is szenvedésnek minősül, lassan már kínlódok azért, mert rám hallgat. Szavaira egy mosollyal felelek, hiszen én is hozzá tudnék szokni. Minden egyes édes csókját viszonozok, miközben gondolataimat próbálom elterelni egy bizonyos dologról.
- Bármit? - Kérdezek rá suttogva, miközben hátra vetem fejemet, hogy jobban hozzá tudjon férni nyakamhoz, hogy aztán puszikkal halmozzon el. Következő kérdése hallatán úgy érzem, hogy egy pillanatra kihagy a szívverésem. Nem a legmegfelelőbb alkalom, hogy ezt megvitassuk, de ha már rákérdezett, akkor válaszolok.
- Te is tudod, hogy igen. - Halkan felszisszenek, ahogy fogait nyakamon érzem. Nem okozott vele fájdalmat, mindössze váratlanul ért. De azt hiszem nem tévedek annyira azzal, ha úgy gondolom, hogy még a mai nap folyamán lesz még egy-két váratlan esemény számomra. Nem is csalódtam akkorát, a konyhában is ért egy újabb meglepetés, amit drága barátnőm kotyogott ki. Ha már így alakult, akkor Chadnak is joga van megtudni, hogy szeretem. A kapott szájra puszi után akaratlanul is elmosolyodok. Mert azt hittem, hogy rosszul fog neki esni, hogy Mona előbb tudta, hogy mit is érzek valójában iránta, de így, hogy végre tudja megkönnyebbültem.
- Én mindent tagadok, illetve Monára fogok. - Távol álljon tőlem, hogy szándékosan bárkit is gúnyolnék, de ha még is úgy érzi, hát Monára fogom. Végül is erre valók a barátnők, vagy nem? Na jó, azért még sem fogom rá, általában vállalni szoktam a felelősséget.
- Mona! Azt hittem, hogy a mi kapcsolatunk monogám! Nem várhatod el tőlem, hogy ilyen kíváncsi szemek előtt hozzád bújjak. - Mutatok Chadre, akire a kíváncsit értettem, miközben csak nem bírom ki és elnevetem magam. Gondolom, hogy Chad fantáziája, hogy beindult. Na meg főleg azt tudom elképzelni, hogy nem egy sima összebújásos ölelkezésre gondolt, hanem már egészen máshol jár képzeletében.
- Talán szócska hagyta el a számat? Azt hiszem biztosat akartam mondani. - Gyorsan frissen kijavítom magamat. Persze, hogy beérném vele filmezés közben, nem is kívánhatnék többet. Már csak az kérdéses, hogy hogyan fogunk egymás mellett helyet foglalni. Mert Chad biztosan elvárná, hogy ő legyen közepén, hogy Monával együtt hozzá bírjunk bújni, viszont én is szeretném, ha Mona hozzám bújna. De mivel Chad a vendég ezért minden kívánságát lesem.
- Ebben igazad van. - Válaszolok a csók után, de mikor meghallom kérdését, halkan felsóhajtok.
- Ami azt illeti, idővel mindenre fény derül. Csak adj Monának egy kis időt és biztosan be fog róla számolni, hogy eddig miért is nem láthattad. - Nem akarom bele ártani magam Mona múltjába, és szeretnék neki esélyt adni, hogy maga számoljon majd be róla, mikor úgy érzi, hogy eljött az ideje. Ez annyira nem fair, hogy kedve szerint felkap és oda tesz, ahol szeretné, hogy legyen. Össze vont szemöldökkel nézem, hogy éppen min is ügyködik. De ahogy megérzem nyakamra kapott puszikat ismét elgyengülök. Beleharapva alsó ajkaimmal megrázom fejemet, így válaszolva kérdésére. Vadul viszonozom csókját és hagyom, hogy kezét mellemen pihentesse. Mikor sikerült elszabadulnom ajkaitól komolyan nézek rá.
- Azt hiszem vár minket Mona és a film is. - Gyengéden eltolom magamtól, hogy le bírjak csúszni a pultról. Megfogom Chad kezét, hogy kövessen a nappaliba. Akármennyire is nehezemre esett félbeszakítanom nem tehettem más. Kiérve Monára megkeresem barátnőmet tekintetemmel, meg is találva őt a földön ülve buzgón válogatva.
- Sikerült találnod valami félelmeteset? - Ha már ennyire ijedeznünk kell, hogy meg legyen a beígért hozzá bújás, akkor legalább tényleg rettenjünk meg. Elengedem Chad kezét és lehuppanok a kanapéra, ők pedig eldöntik, hogy hova is szeretnének ülni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime30.08.12 1:30

Jelenleg úgy érzem, hogy tényleg bármit megtennék, amit Charlotte kér tőlem, de mikor visszakérdez erre, kicsit elgondolkozok. Azt hiszem a lányokban nem szabad megbízni ilyenkor, mert a végén tényleg valami őrültségbe visznek. Bár a szerelmemet elnézve ez az elméletem megbukik.
- Bármit. - Nyögöm ki ezt az egy szót, mintha megigézett volna a szemeivel. Annak örülök, hogy egy kicsit segít nekem, így tudom puszilgatni a nyakát. Valami eszméletlenül édes és nagyon megkóstolnám. Ez sikerül is annyival, hogy finoman beleharapok. A válasza nem is tudom, hogy meglep-e vagy sem. Talán egy kicsit igen, így a szemeibe nézek.
- Akkor menjünk az ágyba! - Vigyorgok, bár tudom, hogy nem tehetjük meg Mona miatt és mert Charlotte a konyhába húz. Leülve kicsit fel vagyok pörögve a kijelentése miatt. Nagyon is izgatott vagyok, hogy vajon este tényleg lefekszik-e velem, vagy csak azért mondta, hogy még várjak egy kicsit.
- Nem fair, hogy ketten vagytok ellenem. - Öltöm ki a nyelvemet Monára, majd a kiengesztelésemről is szó esik, mire egy remek ötletet találok ki. Látszólag Charlottet nem érdekli, hogy mi mit beszélünk.
- Felőlem csokiszirup is lehet. - Döntöm oldalra a fejemet, majd a szerelmem is javítja a hozzám bújását. Örülök neki, hogy hozzám szeretne bújni, mert én is azt akarom, hogy megtörténjen. Bár ahogy elnézem a lányok beszélgetését, lehet, hogy végül kitúrnak a kanapéról, és egymáshoz fognak bújni.
- Nem vagyok kíváncsi. - Duzzogok magamban, majd befejezve az ételt, ki is viszem a mosatlanokat is. Ha már ők csinálták a vacsorát, akkor az a minimum, hogy én meg leszedem az asztalt. Kettesben maradva Charlottetal egyből csókkal kezdem. Örülök, ha nekem ad igazat, mert azt szeretem.
- Én adok neki annyit, amennyit szeretne... Csak furának találom. Tudom, te tudsz róla, hogy mi történt vele, de akinek fogalma sincs semmiről annak ez... Fura. - Ismétlem meg magam, mert ezt máshogy nem lehet kifejteni. Mondjuk engem Mona nem zavar még szimpatikusnak is tűnik nekem, főleg, mert kettesben hagy a szerelmemmel. Ki is használom a helyzetet, és Charlottet felrakva a pultra megcsókolom, majd a nyakát puszilgatom.
- Akkor jó. Majd velem felavatod. - Vigyorgok, majd egy puszit nyomok az ajkaira, végül vadul csókolni kezdem. Közben kezemet egészen a melléig húzom, ahol ott is tartom. Akarom őt már, de nagyon, mégis vissza kell magamat fognom. Kezemet még feljebb tolom, ahogy csókolom és a pántokat kezdem el lehúzni róla. Puszikkal indulok el az ajkaitól egészen a válláig, majd még lejjebb mennék, mikor Charlotte leállít és félretol. Sóhajtok egyet és egy kicsit szomorú is vagyok, de tiszteletben tartom a döntését, majd megfogva a kezét kimegyek vele a nappaliba.
- Igazán félelmetes legyen. - Egy puszit nyomok Charlotte fejére, majd míg ő a kanapéra ül, én a fotelba dobom le magam, úgy, hogy a lábaim a karfán át dobom, a fejemet pedig a másik karfára helyezem. Az egyik tokot felveszem, ami a kezem ügyébe kerül, így fekve és elkezdem olvasni a tartalmát.
- Igazából lehet olyan film is, amiben sok a szex. - Mondom megjegyzésképp, ahogy olvasom a tok hátulját. A leírás szerint nekem nem nagyon tetszik, így visszarakom a földre, majd a plafont kezdem el nézni, addig amíg meg nem lesz a film.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime31.08.12 20:46

Legnagyobb meglepetésemre nem ütik fel fejüket az ismerkedős vacsora közben hirtelen, hosszabb ideig tartó, kínos csendek, és a jókora önbizalomhiányom ellenére sem érzek semmi ellenszenvet, vagy un szimpatizálást Chad részéről, ami meglepő. A nagy, puccos sznob összejövetelek alkalmával, amikor mindig bárány sültet ettünk, és a legdrágább pezsgőket, borokat ittuk, szinte állandó feszültséget éreztem a levegőben, eltekintve attól, hogy mindenki önfeledten –de persze visszafogottan-, nevetgélt, és úgy nyalt be a másiknak, ahogy csak tellett tőle. Ez a szolid, hármasban eltöltött kis vacsora kezd csak el igazán ráébreszteni arra, hogy én mindig is csak egy kívülálló voltam abban a rétegben. Szellemileg mindig máshol jártam, amikor többen is összegyűltünk a villában, és nem csináltam mást, mint bájosan mosolyogtam minden pénzes emberre, ahogy azt William is kérte minden egyes ilyen összejövetel előtt. A hideg is végig fut a hátamon, hogy hogy voltam képes elviselni az ilyen unalmas, szivarfüstbe burkolózó, tőzsdétől és idegesítő zongoraszótól zengő estéket.
-Szerintem meg az nem fair, hogy Lotty mindent rám hárít, csakhogy ő kibújhasson a dolog alól! – Vágom rá Chad mondatára, tettetett felháborodással hangomban, értetlenkedve, hatalmasra nyílt barna szemekkel, tátva maradt szájjal pislogva az asztal másik végében ülő Charlottera. Ezt a színjátékot persze rögvest egy széles vigyor követi, ami akár megnyugvás is lehet barátnőm számára, hiszen csak is ez az, ami biztosíthatja őt afelől, hogy imént felháborodásom nem volt komoly.
-Hmm… a csoki szirup finom. – Nyalom meg szám szélét, persze nem úgy, mint ahogy egy kutya szokta az elé rakott táp elfogyasztása után, hanem csak szépen, diszkréten, alig dugva ki a nyelvem.
-Előtte nem is fogom megengedni, hogy hozzám bújj! Még a végén beindulna a fantáziája, és már csak mi ketten néznénk a filmet. – Kacsintok játékosan Lottyra, mintha csak ezzel is jelezni akarnám neki, hogy továbbra is alkossunk egy csapatot Chad ellen, aki remélem nem fog megsértődni, hogy egy kicsit titokzatosak vagyunk előtte, és úgy tűnik, hogy mindenből ki akarjuk hagyni, ami persze koránt sincs így.
-Na, jó! Szerintem ezt itt zárjuk is le, mert már teljesen belezavarodtam mindenbe. – Rázom meg a fejem egy szolid, barátságos mosollyal együtt, aztán rafinált módra előre megyek, hogy jusson pár percük egymásra is. Ez alatt az idő alatt nem teszek mást, mint leülök a tv elé, és kiválogatom a jónak tűnő filmeket a tengernyi dvd közül.
-Nocsak, a gerlepár már meg is érkezett! – Vetem oda nekik, amint kézen fogva betoppannak a nappaliba, majd Chad otthonosan elhelyezkedik a fotelban, Lotty pedig a kanapén.
-Jó, hát lássuk mi a választék! Azt mondja, hogy… Átok, Nem fogadott hívás, Kukorica gyermekei, Csak szex és más semmi, Barátság extrákkal ééés… hmm… na, jó, válogassatok. – Csúsztatom ki a rövid felsorolás után a dobozt a nappali közepébe, hogy ha az általam választottak közül egyik sem szimpatikus nekik. Amint a filmválasztással is elkészülünk, be is rakom a dvd lejátszóba, igyekezve elfoglalni azt a fotelt ahol most Chad is van, hogy ők ketten lehessenek a kanapén.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime01.09.12 1:53

Ha nem állítom le gyorsan magam, akkor félő, hogy nem úgy fognak alakulni a dolgok, ahogy előre elterveztem, mert kezdek tejesen kifordulni önmagamból, talán ezzel jár ez a türelmetlenség, amitől már oly annyira szenvedek. Az pedig elégedettséggel tölt el, hogy bármit megtenne értem, el is várnám tőle. Azzal alapos meglepetést okozott, hogy nyakamban éreztem fogait, de nem szóltam rá, ahhoz túlságosan is élveztem a dolgot. Csak hát nem megfelelő erre a pillanat.
- Ne akarj elcsábítani. - Esélyes, hogy már rég az ágyban lennék vele, de szerencsémre itt van nekem Mona, aki végett nem teszek semmit sem elhamarkodottan, nem is tudja, hogy ezért mennyire hálás vagyok neki.
- Tudod mit Mona? Még a mosogatást is rád fogok hárítani. - Felnevetek, komolytalanságom ellenére nagyon is komolyan gondoltam. Az egyik fő ok, amiért nem főzök, mert utálok mosogatni. Eddig megpróbáltam úgy tenni, mint ha nem is vettem volna észre, hogy miről beszélnek, de már nem bírom szó nélkül hagyni a dolgot.
- Ha gondoljátok félre vonulok, ameddig ti a csokisziruppal játszadoztok, talán van is a hűtőben. - Tudom nem kellene pont Monára féltékenynek lennem, de ha arra gondolok, hogy helyettem Mona nyalogatná le Chad testéről a csokiszirupot egyből elkap a féltékenység.
- Vagy akár az is lehet, hogy a mi fantáziánk indul be, vagy nem csak az. - Újfent elnevetem magam. Valamilyen szinten élvezem, hogy Chad agyát azzal húzhatom, hogy Monához szeretnék bújni. De mint minden férfi úgy őt is eléggé érdekli, hogy két nő mit is művelhet össze bújva.
- Tényleg nem vagy az? - Felhúzott szemöldökkel nézek rá, miközben próbálom magamban tartani nevetésemet, hiszen annyira jól szórakozok. Nem is hittem volna, hogy ez az este ilyen jól fog indulni, de azért a befejezésre is roppant kíváncsi lennék.
- Ahogy gondolod. - Mosolyodok el Monára, ahogy tudassa velünk, hogy már összezavartuk, nem mondom, azért olykor én is elvesztettem a fonalat, de mindig sikerült valahogy megtalálnom.
- Mona amúgy is fura. - Szerény egyszerűséggel ennyivel intézem el kíváncsiskodását. Az már igazán nem az én tisztem, hogy beszámoljak neki barátnőm múltjáról, majd idővel tényleg mindenre fény fog derülni.
- Már alig várom. - Végig jártatom testén szempáromat, majd hagyom, hogy ismét csókja fogságába essek. Annyira jól esik, hogy kezét mellemen pihenteti, hogy nem is utasítanám vissza, ha nem tudnám, hogy most nagyon is máshol kellene lennünk. Ezért finoman eltolom magamtól, ameddig még tudok magamon uralkodni. Szépen kisétálva a nappaliba, lehuppanok a kanapéra, figyelve Mona tevékenységét.
- Talán hamar jöttünk vissza? Mert ha gondolod vissza is mehetünk még. - Persze nem gondoltam komolyan, de tekintetemmel Chad felé sandítok, hogy ő mennyire is gondolta komolyan, hogy vissza mennék vele. Nem lenen túl tanácsos, most kettesben lennem vele, mert azt hiszem, hogy nem úsznám meg már ennyivel a dolgot.
- Ti vagytok a "vendégek", hát válasszatok ti. - Mondom, miközben macskakörmöket imitálok ujjaimmal, mikor a vendégek szócskához érek. Hatalmas szemekkel nézek Chad felé, mikor meghallom tőle, hogy mit is mondott. Egyből megragadom a mellettem lévő díszpárnát és hozzá vágom.
- Kapsz te tőlem olyan szexet! - Na jó ezt nem gondoltam komolyan, előbb járt el a szám, mint hogy végig tudtam volna gondolni ezt. Akaratlanul is elnevetem magam, mikor tudatosul, hogy mit is mondtam neki az imént.
- Senki sem akar mellém ülni? - Vágok szomorú tekintetet, mikor még mindig egyedül foglalok helyet a kanapén.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime01.09.12 22:48

Annyira kiakarom szívni a nyakát, hogy ezért is bármit megtennék, de amíg Charlotte erre nem ad engedélyt, csak finoman megharapni tudom ezzel jelezve, hogy mit is szeretnék. Annyira édes nekem a bőre, hogy szívesen megkóstolnám. Türelmetlen vagyok ebben is, de amint kicsi célzást kapok, már is az ágyba parancsolnám magunkat, hogy ott folytassunk valami kellemeset.
- Azt hittem, hogy már megtörtént. - Vigyorgok, mert nem hittem volna, hogy még most is el kell csábítani ahhoz, hogy az ágyban legyen velem. Leakarom venni a lábáról, akár szó szerint, akár nem. Azt szeretném, hogyha érezné, hogy bármit megtennék neki, ahogy az imént mondtam.
Elég nagy gúnyolódás megy a két lány közt, amit már követni sem tudok. Inkább nem is próbálom, csak eszek, amíg ők beszélgetnek, addig úgy sem szólok ebbe bele, nehogy aztán megint ellenem legyenek. Éhes vagyok és finom is, tehát mentem a menthetőt, de mikor szóba kerül a kiengesztelés, egyből felkapom a fejem és ötleteket adok. Amint hallom Charlottenak nem igazán tetszik.
- Charlotte csak nem féltékeny vagy? De nyugi, te sem maradsz ki az élvezetekből. - Vigyorgok és egy puszit is adok az arcára, mert tudom, hogy ezt nem igazán veszi viccnek, pedig annak kéne. Semmi rosszat nem csinálnák, egyszerűen csak dobálózunk a szavakkal. Kezemet a combjára is helyezem és simogatni kezdem, hogy megnyugodjon egy kicsit és lássa, hogy nem gondoljuk komolyan. Ahogy beszélnek arról, hogy összebújnak a fantáziám nagyon is beindul, hogy mit tudnának csinálni. Szívesen végig nézném, vagy akár beszállnék.
- Vagy akár meg is csinálhatjátok és meglátjuk melyik verzió valósul meg. - Mondom el az ötletem megint vigyorogva. Tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy mit is csinálnának, de amint ezzel meg leszek "gyanúsítva", egyből duzzogni kezdek. Charlotte kérdésére ránézek, majd sóhajtok egyet lehajtott fejjel.
- De, az vagyok. - Motyogom az orrom alatt, elég nagy a csend, hogy hallják mindketten. Már csak azon kapom magam, hogy megint kettesben maradtam a szerelmemmel, mire kérdezgetni kezdem. Hangom vágytól fűtve, de ez csak a szokásos, talán Charlotte is megszokta már. Annyira ágyba akarom már vinni, hogy megőrülök. Meglepődök, ahogy beleegyezik abba, hogy a pulton is csinálhatjuk.
- Egy gyors menet most is mehet. - Titokzatosan elvigyorodom, és ahogy a melléről feljebb csúszik a kezem a pántjára, hogy lehúzom azt, elrontja a játékomat és eltol, hogy ki kell mennünk. Mona beszólására megint duzzogni kezdek.
- Nem vagyunk gerlepár! - Duzzogok, majd "lefekszek" a fotelba és Charlotte felé fordulok, ahogy visszaakar menni. Felcsillannak a szemeim és meg is emelkedek.
- Vagy akár az ágyat is megcélozhatjuk. - Öltöm ki a nyelvemet rá, majd visszafekszek és elkapva egy dvd tokot felkapom, hogy elolvassam a film tartalmát. Ekkor nyögöm ki, hogy akár olyan filmet is nézhetünk, amiben van szex, hogy legalább én is élvezzem. A felém repülő párnát később veszem észre, így jól fejbe talál.
- Au. - Nyögöm ki a szót, majd Charlotte felé fordulok, aki elég érdekes kijelentést tesz, mire elvigyorodom.
- Most? Mehetünk! - Egyből izgatottá válok, hogy együtt lehetek a szerelmemmel, bár tudom, hogy ez most nem fog menni. Felállok és átülök a kanapéra a szerelmem mellé, visszarakva a díszpárnát a helyére. Egy puszit nyomok az arcára, majd felállok és odamegyek Monához, akit szó nélkül felkapok a karjaimba és átviszem a kanapéra.
- Nem különcködünk! - Jelentem ki és kinyújtva a nyelvemet, visszaülök Charlotte mellé, úgy hogy az egyik lábamat behajlítva, ráülök.
- Különben is azt mondtad, hogy hozzám bújsz. - Mondom Monának egyfajta leszúrásként, amit nem gondolok komolyan, hiszen nekem Charlotte is megteszi. Átkarolom és közelebb helyezkedek hozzá, majd elkezdem nézni a filmet, hogy végül is mire esett a választás.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime02.09.12 13:26

Tetetett felháborodással pillantok az asztal túloldalán ülő barátnőmre, aki látszólag azon van, hogy a mosogatást a nyakamba varrja. Bár életemben eddig nem sokszor volt alkalmam arra, hogy főzzek, mégis nyíltan ki merem állítani, hogy sokkal jobban szeretem, mint a mosogatást, de nem ellenkezem, hiszen megígértem Lottynak még a délután folyamán, hogy rendbe fogom tartani a lakást, ha már befogadott, és annak a rendrakásnak ugyebár a mosogatás is szerves része. Ezért is nem mondok semmit, csak komoly arcot vágva bólogatok, hogy felfogtam, és meg is fogom csinálni.
Ezután kerül csak szóba a csoki szirup, ami már sokkal inkább a fogaim alá való, mint a tejszínhab. Mindezen jót is szórakozunk, egészen addig, ameddig Charlotte a hozzáfűzni valójával fel nem kelti bennünk a féltékenység gyanúját. Minderre azonnal el is hallgatok, és lehajtom a fejem a tányér felé, hogy villámmal szurkálni tudjak egy éppen az útjába kerülő krumpli darabot. Lehet, hogy tényleg túlzásba vittük, és észre se vette egyikünk se? Ez annyira kellemetlen. Nem akartam ezzel ilyen helyzetbe sodorni Charlottet. Chad szavai azonban újabb mosolygásra késztetnek. Egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne nevessem el magam, vagy ne mosolyodjak el, amikor ilyeneket mond. Összepréselem az ajkaimat, hogy elrejthessem a mosolyom. Így sandítok fel Lottyra bocsánatkérően.
-Ez csak kettőnkre tartozik. Nincs akkora szerencséd, hogy akárcsak egyszer is szemtanúja lehess egy kis összebújásnak. – Emelem meg egyik szemöldököm, ahogy mindezt pimaszkodva közlöm Chaddel, aztán már nincs más hátra, mint az, hogy pár percre kettesben tudjam hagyni őket. Ameddig ki tudja, hogy mit csinálnak a konyhában, én elkezdem válogatni azokat a filmeket, amiket nézhetőnek találok. Pár darabot sikerül is kiválogatnom mire megérkeznek.
-Srácoook, hé! Szobára! – Szólítom fel őket rá vigyorogva, ahogy elkezdenek a szexre célozgatni kettejük közt. Ezt követően kezdem el felsorolni a film címeket, majd tolom ki a szoba közepére a dvd-ket, hogy ők is nézzenek körül. Ahogy a párna Chad felé tart, elnevetem magam, főleg akkor, amikor célt is ér a fején.
-Csak óvatosan Lotty! Még a végén kap valami agyrázkódást és rád se fog emlékezni! -Szólítom fel rá viccből, aztán közös megegyezés alapján kiválasztjuk a filmet, amit be is teszek. A fotelban foglalom el méltó helyemet, hogy nekik legyen elég hely a kanapén, ez azonban a jelek szerint nem igazán tetszik Chadnek. Kis híján felsikítok, attól félve, hogy debella súlyomat nem fogja elbírni és leejt, aztán már nem csinálok mást, mint kapaszkodni kezdek a nyakába, ameddig le nem rak a kanapéra.
-Te beteg vagy! – Bököm oldalba, és figyelem a filmet, kicsit arrébb is húzódva tőlük.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime11.09.12 5:30

Válasz helyett Chad tőlem csak egy titokzatos mosolyt kap. Nem kellene magunkat elragadtatni, már így a legelején. Nem rég érkezett, de még is olyan hévvel estünk egymásnak, amit ha tovább folytatunk az este végére már csak forróbb lesz a helyzet kettőnk között.
- Áh, nem hiszem, hogy féltékeny lennék. - Halványan elmosolyodok a puszi után. Na jó kicsit tényleg az vagyok, de próbálom leplezni, elvégre nem hiszem, hogy okom lenne féltékenykedésre, elvégre Mona a legjobb barátnőm és úgy gondolom, hogy a barátomat tabuként tekinti. Mona szavaimra elnevetem magam, majd helyeslően bólogatni kezdek.
- Dehogy mehet! - Megpróbálok halk lenni, de még is felemelem hangomat, ahogy tiltakozni kezdek. Én nem csak egy gyors menetet akarok. Természetesen nem fogok bele menni, hogy itt is most engedjünk a csábításnak.
- Mona ilyeneket ne is mondj, még a végén felbátorodik. - Elmosolyodok, ahogy barátnőm felé intézem szavaimat. Talán tanácsosabb lenne félre tenni az efféle témákat, mert még a végén kínos lesz a hármas együttlét. Majd ahogy végre a nappaliban vagyunk, reflexszerűen vágom hozzá kedvesemhez a párnát. Ennyi még igazán bele fér, nem dobtam túl erősen, ezért túl fogja élni.
- Olyan szerencsém nekem nincs. - Remélem Chad nem veszi sértésnek, hogy ezzel válaszoltam Monának. Nem is tudom, hogy mi lenne velem, ha tényleg elfelejtene, inkább bele sem gondolok, mert ettől csak elrontom az eddigi kedvemet.
- Oh nem, szóval fogd vissza magad. - Már meg sem tudott lepni ezzel a kijelentésével, hiszen tudom, hogy mennyire is akarja már azt, hogy együtt legyünk. A puszit viszonozom, majd felvont szemöldökkel figyelem, ahogy akcióba lendül. Nevetésem akaratlanul is előtörik belőlem, ahogy szemtanúja lehettem ennek a kis produkciónak. Megpróbálok csendben maradni és innentől már csak a filmre koncentrálni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime16.09.12 7:54

Provokálom egy kicsit Charlottet, ha már kettesben vagyunk a nappaliban, de minden jónak vége szakad, ahogy ennek is, mert Mona vár minket a konyhában. Szépen kézen fogva be is megyünk és ahogy eldöntik, hogy ki hova ül, neki is látunk a vacsorának, ami szerintem egész jó hangulatban telik. Még azt a pár sértést is próbálom lenyelni, amit poénból kapok. Természetesen én is ugyanígy visszaszólok, amennyire telik tőlem, próbálva a határok mögött maradni. Nem szándékom, hogy Mona vagy Charlotte megsértődjön, ezért inkább sértőt nem mondok. A szembeülő nő, tovább kötözködik velem, pedig alig ismerjük egymást. Történetesen ma ennek a vacsorának az a lényege, hogy megismerjük egymást, de már úgy beszélünk egymással, mintha ezer éve ismernénk egymást, ami engem nem zavar.
- Egyszer kileslek benneteket! – Öltöm ki a nyelvemet és önelégült mosoly ül ki az arcomra, hogy ennyivel visszavágok. Csak remélni tudom, hogy nem fog olyat beszólni, amit nem tudok lereagálni és beüt a kínos csend. Még Charlottet is képesek vagyunk féltékennyé tenni, ahogy dobálózunk a szavakkal. Ahogy szerelmemre nézek és látom a szemeiben, hogy féltékeny, elmosolyodok. Tudom, hogy nem fogja bevallani, főleg nem Mona előtt, mert mégis csak a barátnője és nem akar kínos helyzetet, ezért csak egy puszit adok neki.
- Én tudom az igazságot! – Ennyit válaszolok még neki, mert nem bírom magamban tartani, hogy sikerült féltékennyé tenni. Igaz nem volt szándékomban, mert csak azt teszem, amire megkért. Monával barátkozom és jó hangulatot teremtek. Így jött össze, ezért igazán nem lehet rám mérges. Amint elfogyasztottuk a vacsorát, megint kettesben maradunk, amit egyáltalán nem bánok. Sóhajtok egyet szomorúan, ahogy meghallom, hogy Charlotte nem akar velem egy gyors menetet a konyhában.
- Akkor fent a szobában! – Jelentem ki határozottan és közben vigyorgok, mert már annyira vágyok rá. A hátsózsebemben lévő óvszer tudata miatt pedig kétszer jobban fel vagyok villanyozva. Mivel muszáj megint visszamenni, hogy hármasban legyünk, ezért hagyom, hogy a pultról leszálljon és kézen fogva kimenjünk. Mona felszólítására, halványan elmosolyodok. Legszívesebben már tényleg ott tartanék Charlottetal, de tudom, hogy kedvesem nem akarja, főleg a vendég vagy új lakótárs miatt. Végül is teljesen mindegy, hogy hogyan nevezzük a barátnőjét.
- Jöhetsz te is! – Öltöm ki Monára a nyelvemet, ahogy elküld minket szobára. Lehuppanok a fotelba, amíg végre eldöntjük, hogy milyen filmet is nézünk. Szerintem nem fogunk olyat, amiben sok a szex és ezt csak azért tudom, mert szélsebesen repül felém egy párna, ami célt is talál. A két lány beszélgetését figyelem, miközben a párnát a hasamra rakom.
- A világ legbombázóbb nőjét elfelejteni? Ne is álmodj róla! – Nézek Charlotte szemeibe, csak, hogy tovább provokáljam. Azért nem hittem volna, hogy egy ilyennel válaszol, ami kicsit rosszul esett, mert ezek szerint már rám unt és nem akar többet velem lenni. Sóhajtva, hátrahajtom a fejemet, hogy fejjel lefelé láthassam a tv-t. Még mindig csak a kék képernyőt látni, amint várja a lejátszó, hogy DVD-t tegyenek bele. Amint ezzel megvan, felállok, hogy szerelmem mellett foglalhassak helyet, bár az előbbi kijelentése még mindig a fejemben zakatol. Már meg sem lep, hogy Charlotte nem akar az ágyba menni. Naiv szerelmes vagyok, és inkább hozzábújok, egészen addig, amíg rá nem jövök, hogy Mona különcködik. Odamegyek hozzá, és amíg kedvesem nevetésbe tőr, addig megpróbálok nem megsüketülni a barátnője sikítása miatt. Át is rakom hozzánk a kanapéra, majd ahogy megbök elkapom a kezét, persze finoman és azon gondolkozok, hogy vajon bekapjam-e és megharapjam.
- Nem volt jó az utazás? – Nézek mélyen a szemeibe, szinte farkas szemet nézünk, majd, hogy ne zavarjak senkit, elengedem a kezét és beülök Charlotte mellé, hogy hozzám tudjon bújni, de nem úgy tesz, mint, akinek ez áll szándékában. Lerakom a kezemet és csak hátradőlök a kanapén, majd azért szuggerálom a barátnőmet, hogy hozzám bújjon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Lotty&Mona Lotty&Mona - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Lotty&Mona

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad és Lotty - szabadság 2
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Ryan&Mona
» Mona&Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-