welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Cukrászda - Page 5 Vote_lcapCukrászda - Page 5 Voting_barCukrászda - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 5 I_icon_minitime22.03.15 5:27





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Alig egy hónapja senkinek sem hittem volna el, ha azzal hozakodott volna elő, hogy Aaron ismét részese fog lenni az életemnek. Azt pedig pláne nem hittem volna, hogy képes leszek neki megbocsájtani, adni neki egy újabb esélyt. Most pedig a lánykérés gondolata után az összeköltözés is szóba jött. Vajon mi már készen állunk arra, hogy ismét egy fedél alatt éljünk?
- Ez egészen váratlanul ért. – Ismertem be, miközben még mindig próbáltam felfogni Aaron javaslatát. Végül is logikus lépés lenne, mielőtt egyéb lépéseket tennénk meg a kapcsolatunk érdekében. Vajon tényleg meg fogja kérni a kezemet miután összeköltöztünk? Vagy netán az összeköltözés felnyissa a szemünket és észhez térünk? Szerintem egyikünk sem hiszi, hogy könnyű fog lenni, de mégis mindketten meg szeretnénk próbálni.
- Mégis hogy képelted el? Hozzád, vagy hozzám, vagy esetleg nézünk közösen egy lakást, ahol szívesen laknánk együtt? – Szeretem a lakásomat, de mégis jobb lenne, ha valahol máshol kezdenénk új lappal. Remélem, hogy Aaron is egyet fog velem érteni és legalább már a lakás témán nem kell vitatkoznunk.
- Szóval ez azt jelenti, hogy ha azt mondom, hogy pontosan egy év múlva bújunk ismét az ágyba, akkor várnál rám egy évet? – Cukkolni próbáltam, hiszen nekem sincs érdekemben az, hogy egy évig várólistára tegyem. Sőt, nem vagyok biztos abban, hogy egyikünk is képes lenne kibírni egy hosszú éven keresztül azt, hogy ne legyen közöttünk intimitás.
- Csak engem? – Kérdőn felhúztam egyik szemöldökömet. Bevallom egy egészen kicsikét gonosznak éreztem magam, ahogy kezem elindult combján. Szép lassan simogattam, egyre inkább belsőcombja felé tévedve.
- Aaron miért vagyunk még mindig itt? – Melyikünk lakása lehet most közelebb? Én már nem akarok várni. Akarom. Olyan rég érezhettem már, hogy az enyém lenne, most ismét vágyok arra az érzésre.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 5 I_icon_minitime26.03.15 17:24


Cukrászda - Page 5 333em1e


Aurora & Aaron




- Bevallom fogalmam sincs. Mennyire ragaszkodsz a lakásodhoz? Az enyém szerintem kettőnknek már kicsi lenne... - Szeretem a lakásom és őszintén nehezen válnék meg Tőle, de megtenném, ha azon múlna, elvégre az csak egy lakás, igaz, hogy az életemnek egy bizonyos időszakát képezte, de most épp azon lenne a hangsúly, hogy új időszakot szeretnénk kezdeni, méghozzá együtt, szóval szerintem akár nézhetnénk egy másik lakást is, amit közösen választanánk ki, bár van egy olyan érzésem, hogy ez nagyobb részben az Ő döntése lenne... Még mielőtt képes lettem volna megszólalni nyeltem egy nagyot, de ennél jobban belegondolni már nem akarok. Egy év az rengeteg idő és bízom benne, hogy nem gondolná komolyan és nem lenne képes ezt művelni velem. Tulajdonképp mi értelme lenne...
- Khm... Igen, az pontosan azt jelentené. Sőt, még a napokat is x-ezném a naptárban holnaptól indítva óra, perc pontossággal. - Én ennek nem sok vagyis inkább semmi értelmét nem látom. - De gondolj bele, hogy ahelyett, hogy szenvedtetsz milyen szép egy évünk lehetne. - Vettem elő azt az ellenállhatatlan mosolyomat. Ez a kapcsolat már nem csak a szexről szólna, hanem rólunk és ha megengedi, akkor be is bizonyítom, hogy képes vagyok komolyan gondolni egy kapcsolatot és felnőni a feladathoz.  
- Csak Téged. - Simítottam kezem az övére lehetőleg, hogy hagyja ezt abba, amit csinál, mert van róla elképzelésem mégis mihez is szeretne közelebb kerülni, azaz mit is szeretne elérni és sikerülni is fog, ha így folytatja. Meglepetten pislogtam párat rá. Bevallom nem számítottam rá, hogy ilyen hirtelen és váratlanul megfogja gondolni magát.
- Fizetek ás mehetünk. - Teljesen egyetértek abban, hogy jobb lenne, ha ezt a lakásunkon beszélnénk meg, pláne, ha így akar finoman provokálni közben, ez pedig mégis csak egy nyilvános hely, nem arról van szó, hogy szégyellős lennék, épp csak kellemetlen lenne a szituáció. Mire fizettem Aurora is utánam jött és kézen fogva hagytuk el a cukrászdát régi emlékekkel a hátunk mögött.




    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 5 I_icon_minitime26.03.15 17:29

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-