welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Carry Wolf Vote_lcapCarry Wolf Voting_barCarry Wolf Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Carry Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Carry Wolf Carry Wolf I_icon_minitime21.11.12 17:05

Carry Wolf Tumblr_m1kfafm4Vz1r0nphbo1_400

Név: Carry Wolf
Becenév: Car
Kor: 22
Születése hely, idő: 1990.02.08. USA - Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Körözött
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Szeretem baszogatni az embereket! Ha nem tetszik valakinek a pofája, széteszem a lelkét… Nem… Te vagy a beteg! Néha skizofrénnek érzem magam. Az emberek engem vagy szeretnek, vagy nem, köztes verzió nem létezik. Ha nem tudsz magadon nevetni, jobb ha szóba se állsz velem. Szeretek vitázni és filozófálni, néha pedig hisztis picsa vagyok. Hangulatom befolyásolja a körülöttem levő embereket. Ha kritizálni akarsz, akkor jobb ha előbb tükörbe nézel, birom a kritikát, de nem veszem magamra. Nem vagyok beképzeld, csak tisztában vagyok az adottságaimmal. Tudod : “ Ne utálj mert szép vagyok, utáld a pasidat, mert ő is így gondolja! “ Jól van ez csak vicc. Egy humorista veszett el bennem. U.I.: Néha aggresszív vagyok!

Külső: Hajam a szivárvány szinte minden színében pompázott már, jelenleg épp kék, mint a szemem. Magasságom kb 160cm, súlyomról nem tudok pontos adatot mondani, hisz leszarom. Általában fekete és kék ruhákat hordok, hisz ez a kedvenc kombinációm. Szeretem a nyakláncokat, de csak mértékkel. Van piercingem az orromban, amit a kedvemtől függően hordok, és egy acélbetétes bakancsom, amit le se lehet cibálni a lábamról.

Előtörténet: Az utca gyermeke vagyok. Ott nevelkedtem, mivel szüleim nem törődtek velem. Valahogy nem voltam olyan gyermek, amilyet szerettek volna, ezért leszarták mit csinálok. Velük éltem, de amint nagykorú lettem, teljesen megszakadt velük a kapcsolatom. Nem is bánom annyira, hisz mindig is önnálló akartam lenni, és ez sikerült is.
Házbérben életem, sőt még élek is, egyedül. A lakás egy sikátorban található, sötét és kissé nyomorult hely, de én szeretem. Mivel körözött vagyok, ezért a munkám nem más mint a drogárúsítás. Ezen kívül, még néha akad némi alkalmi munka is. A körözésem kb egy éve tart. Rajtakaptak, amint egy kaszinó előtt adtam el a cuccot egy kurvának. Szerencsére sikerült elmenekülnöm, de a büdös ribanca elmondta ki vagyok, és azóta a nyomomban járnak. Ez mellett akadtak még kisebb betöréseim, póker csalás kisebb kaszinókban, emberek kórházba juttatása testi sértés miatt, stb.
Aranyosnak látszom, de a külső nem jelent semmit. A világ tett ilyenné, és én hagytam, hogy sodorjon az ár.
Barátom nincs, valahogy senki se birja ki mellettem. Nem tudják elviselni, hogy nem tudnak irányítani. Senki sem mondhassa meg mit tegyek, hogyan tegyem, és hogy mikor. Meg hát egyedül könnyebb is rejtőzködni. Alkalmi partnerek akadnak, de nem vagyok ribanc, csak szeretem az élet élvezeteit. Ez azt is jelenti, hogy imádom a piát. Legfőképpen a tequilát és a sört. De semilyen alkoholt nem vetek meg, van annyi italmennyiség, ami után bármi jöhet. Szóval, ha megakarsz hívni egy italra, csak nyugodtan. Drogot amúgy nem használok, csak árulok. Káros szenvedélyem a póker és a biliárd. Ja és persze dohányzom meg kávézom is. Valamiben meg kell hallni, nemde?!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Carry Wolf Carry Wolf I_icon_minitime21.11.12 18:42

Carry Wolf!
Történeted tetszett, de azért remélem, hogy rólad is sikerül megtudni több dolgot játék közben. Minden megfelelt a kritériumoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Remélem találkozunk még a játéktéren. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Carry Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jonathan Samuel Wolf - The Bad Wolf
» Carry On Wayward Son - SPN frpg
» Angel Wolf
» Városháza
» Amanda Nicole Wolf

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-