welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Barbi&Jonah Vote_lcapBarbi&Jonah Voting_barBarbi&Jonah Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Barbi&Jonah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime30.11.12 20:36

Barbi


- Jól van fiúk, és ha kérhetném, most növeljük a szintet jó? Így a halott nagyanyám is eltudja játszani ezt a nyomorult dalt... - rázom a fejem elégedetlenül, ahogy a már bevitt ópium mennyiséget próbálom a helyére rázni. Érzem, ahogy bénítja az agytekervényeimet, minden esetre sokat segít a még mindig friss lőtt sebemnél. Mivel annak idején használták fájdalomcsillapításra, most én magam is kénytelen vagyok ehhez a módszerhez nyúlni, és, hogy őszinte legyek, még jobban is érzem magam tőle. Nem csak, hogy nem fáj megveszekedett módon a lábam, de még élvezem is azt, hogy inkább virulok a társaim baromságain, mint idegeskedek. És ez nem hátrány.
A húrok közé csapva játszom el a felvezetőt a lehető lepörgősebb módon, mikor is elkerekedett szemekkel, grimaszolva húzom be a nyakamat. Arc mimikáimmal szerintem mindent elárulok, ami a véleményemet illeti. Vicsorogva, fújtatva pördülök meg a tengelyem körül farkas szemet nézve a basszista csávóval.
- Te! Te... ha nem tudsz normálisan eljátszani két cs*szett sort, akkor inkább húzz haz a p*csába és d*gd meg a ribancodat, vagy verni a farkadat! De ne engem idegesíts - morranok rá, mire ő csak nagyokat pislogva megvakarja a tarkóját.
- Komolyan mondtam, takarodó! - ezzel kikapva a kezéből a hangszert, ép lábammal jókora lendülettel seggbe rúgom.
Öt percen belül már sehol nincsenek, egyedül csak az undorító anyám az, aki rontja a levegőt a garázsban.
- Jonah, szerintem én elmegyek egy kicsit sétálni... - áll mellém kéjes tekintettel, miközben megállás nélkül teszi-veszi magát.
- Anya, nagyon örülnék neki, ha nem az én szemeim láttán vizelnéd össze magad... menj és lihegj inkább a striciidhez jó? - dörzsölöm meg kézfejemmel az orromat, mint egy "stílusos" drogfüggő, miközben a helyére teszem a hangszereket.
- Jól van na... nem tudnál adni egy kis pénzt? - hát az agyamat eldobom! Hova a fenébe süllyed ez a világ? Mi az, hogy a saját kölykétől, akit egy utca szélén pottyantott bele ebbe a cseszett világba, pénzt kér?
Nem válaszolva a kérdésére lökdösöm ki az ajtón, miközben cipőjének hangos kopogásától kis híján megered a fülem vérzése is. Fejemet rázva dobom le magam egy forgószékbe, miben lendületesen kezdek el pörögni, forogni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime30.11.12 23:02

zúzzunk Wink

Lépkedek, gondosan figyelve minden egyes lépésemre, úgy érzem, ha ezt nem tenném biztosan már valahol a fellegekben lebegnék. Ha nem látnám a saját szememmel, hogy a járólapot koptatom cipőm talpával tényleg elhinném, hogy lebegek. Szokás szerint valami szer hatása alatt állok. Nem is tudom talán valami nyugtatót vettem be, rá meg vagy fél üveg vodkát, de már órákkal ezelőtt volt, szóval kezd tisztulni a kép, de még mindig homályos. Vakon is eltudnék találni Jonah házához, elvégre időm többségét nála pazarlom. Bírom az alakot, imádok vele lógni és együtt hódolni káros szenvedélyeinknek. Nem is tudom, hogy mikor láttam utoljára, talán úgy két napja lehetett, mikor keresztülestem rajta, mert abban a hitben voltam, hogy lebegek és gondtalanul át tudok menni rajta akár csak egy szellem. Nos szép is lett volna, helyette kaptam egy kék foltot a térdemre.
- Oh remek, pont jókor jöttem. - Halkan szólalok meg, talán csak gondoltam, vagy az is lehet, hogy hangosra sikeredett. Bárgyú mosollyal a képemen figyelem mennyire kiakad, vele ellentétben én teljesen nyugodt vagyok. Helyet is foglalók, lazán szétdobva magam gyújtok rá egy cigire. Onnan nézve végig az előttem játszódó filmbeli alakításnak is megfelelő családi drámát. Egyik percben még ültem, aztán nem is tudom, hogy hogyan de felkeltem. Ez kész, kiesett ismét pár pillanat. Így már Jonah ölében foglalok helyet, vele szemben ülve. Egy nagyot szívók cigimből, letüdőzve a füstöt pofátlanul egyenesen a képébe fújom.
- Kezdek unatkozni, esetleg tudnál rajtam segíteni? - Simulok hozzá egészen közel, ajkaimmal már-már érintettem nyakát, miközben fülébe suttogtam. Tompulni vagy pörögni, egyre megy, csak érezni szeretnék valamit, egyszerűen szükségem van valamire, ami helyreráz. Kell az a flash, ami elrepít Angyalföldre.
- Szállni akarok, repíts el messzire Jonah. - Gyengéden túrók szőke fürtjei közé. Cserepes ajkaim már-már megremegnek, annyira kívánom azt a mindent elsöprő édes érzést, amit Jonah meg tudna adni nekem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime01.12.12 10:14

hajrá Very Happy


Hogy ideges vagyok? Még szép, hogy az vagyok! Az egyik béna, úgy játszik mint egy szalamandra, a másik meg csak bámul, mintha szellemeket látna... a harmadikról, drága jó anyámról inkább ne is beszéljünk, mert megint fel fog menni a vérnyomásom.
Még hallom, ahogy mondja a magáét a kedves muter, miután kitessékeltem a garázsból, de ez aligha érdekel. Viszont legnagyobb meglepetésemre, most se vagyok egyedül. Kíváncsi tekintettel fordulok meg az ismerős hang hallatán, majd egy elégedett mosollyal nézek végig rajta.
- Azt hittem elnyelt a föld - jegyzem meg rágyújtva egy általam összeeszkábált cigarettára, minek erős, de édeskés ízét még szoknom kell, de úgy érzem jó nyomon járok. A füst halovány lidércként hagyja el a számat, miközben teszek pár kósza lépést Barbi felé, ám megszaporázva az iramot, már le is ülök mellé.
- Unatkozol? - nézek kíváncsi tekintettel szemeibe, miután már az ölemben ücsörög, velem szemben. Ha jobban belegondolok, nem úgy néz ki mint aki nagyon unatkozik. Gyanítom, most is valami szer hatása alatt van, akár csak én, de szerintem ő jóval nagyobb dózisban vitte be a szervezetébe. Gyermeki mosollyal simítok végig az oldalán, mikor közelebb húzódik hozzám, ajkai pedig kis híján megérintik a nyakamat. Egy fém szekrényen nyomom el az előbb meggyújtott cigarettámat, majd hosszú ujjaim rátalálnak a lány arcának vonalára.
- Esetleg egy ejtőernyőt? - teszem fel a kérdést, de amint ezt megteszem, határozottan húzom közelebb magamhoz, számat pedig állkapcsa alá érintem.
- Mit szeretnél csinálni kislány?... kérj bármit, megadom neked - ritkán adok választási lehetőséget, szóval kivételesnek vélheti most magát. Általában azt csináljuk amit én akarok, azt szívunk és azt lövünk be magunknak, amit én mondok. Én már csak ilyen vagyok, nincs apelláta. Most viszont vagyok annyira jószívű, hogy engedek a hagyományokból, szokásokból, és kedvére választhat... ha valami anyagot szeretne csak tessék, de ha mást, aminek jelentem én magam is jobban örülnék, akkor állok elébe! Nem fogok vitatkozni, sőt. De a kettő is mehet egyszerre. Nagy elmélkedés közepette kezemet combjaira simítom, kék íriszeimet az tekintetébe fúrom, mintha meg akarnám babonázni. Ez lehetséges?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime03.12.12 5:14

(ezt muszáj látnod. Wink )

Zene Razz

Ezért imádok egyedül lakni, nincsenek körülöttem idegesítő családtagok, de Jonah anyját eléggé bírom, mikor csendben van, amúgy meg kurvára idegesítő tud lenni, mikor egyfolytában újból és újból elhablatyolja ugyanazt. Persze ha van bennem pár nyugtató, akkor magasról teszek rá, ahogyan most is.
- El is nyelt, de túl rágós voltam, ezért visszaköpött. - Jegyzem meg nevetve, már azért is elnevetem magam, mert minden lejátszódott előttem. Azt hiszem túl élénk a fantáziám. Bár, ha jobban bele gondolok annyi cucc bolyong mindig a szervezetemben, hogy egy könnyen nehéz is lenne engem megemészteni.
- Igen, nagyon. - Sejtelmes mosolyra húzódtak ajkaim, közben talán bólinthattam is egyet, hogy még hihetőbb legyek, na meg elvégre színésznő lennék, adnom kell a formámat. Mindkét kezemet vállára csúsztattam. Úgy éreztem kapaszkodnom kell belé. Jonah számomra mindig is egy kapaszkodó volt, rá mindig számíthattam, mindig de mindig ott volt nekem és sosem engedte, hogy hülyeséget csináljak nélküle.
-Nem. Szabad esést akarok véghez vinni. - Többszörös vissza eső lévén tudom, hogy miről beszélek. Már számtalanszor próbáltam leszokni, de túl erős volt a kényszer. Üresnek és haszontalannak érzem magam a szerek nélkül. Nélkülük nem ér semmit az életem.
- Heroin? Csak mert az gyorsan hat és legalább lesz három boldog órám. - Szemébe nézve, ellököm magam tőle. Róla feltápászkodva megállva lábaimon kezdem el kigombolni nadrágomat.
- Archie megölne, vagy ami még rosszabb felbontaná a szerződést, ha meglátná a tűnyomokat, ezért olyan helyen kell megszúrnod, ahol nem láthassa. - Magyarázok miközben lefejtem magamról nadrágomat. Archie az ügynököm és túlságosan kiakadna, ha tudná, hogy az elvonó után ismét vissza süllyedtem ebbe a mámorító világba. Hanyagul dobom nadrágomat az egyik székre. Hideg van, egész testemet kirázta a hideg, lefogadom, hogy még libabőrös is lettem, de minden gondom megszűnhet egyetlen szúrással.
- Jonah repülsz velem? - Nagy szemekkel meredek rá - lefogadom, hogy már rég szétfolyt rajtam órákkal ezelőtt felmázolt erős sminkem - reménykedve kuporodok vissza mellé. Annyira szeretnék vele együtt átélni azt az euforikus édes állapotot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime03.12.12 19:39

(azért ennyire nem rossz a helyzet XD)

- Túl rágos? - kérdezek vissza halvány mosolyt rejtegetve a szám szegletében, le nem véve tekintetemet arcáról. Ahogy ölemben ücsörög, megállás nélkül cirógatom a combját, csípőjét.
Mivel napi rendszerességgel szoktam találkozni a lánnyal, ez a két nap valóságos végtelennek hatott. Persze volt, hogy beszívott állapotom miatt aligha vettem észre bárki hiányát is, emellett ott van az a szerencsétlen baleset is, aminek természetesen mint mindig, megint én ittam meg a levét. Amint kezei a vállaimra kerültek, laposakat pislogva simítom végig kezeimet a vékony karokon, majd félrebiccentett fejjel húzódik gúnyos vigyor ajkaimra.
- Vagy úgy - sóhajtom kékjeimet le nem véve a bájos arcról s hagyom, lekászálódjon rólam. Természetesen néha utána kapok, mivel úgy hat, mintha imbolyogna, bár nem csoda, nem tűnik száz százalékig józannak.
- Azt hiszem tudok szolgálni vele - ezzel felállva eddigi helyemről, a garázs bejáratéhoz lépve belekapaszkodok a fehér ajtóba, amit lehúzva a plafonról, már el is rejtem magunkat a külvilág koslató tekintete elől. Nem hiányzik, hogy tátott szájjal nézzék végig, míg nagy lelkesedéssel lőjük magunkat.
Alsó ajkam szélét rágcsálva, sutának ható léptekkel veszem célba az egyik szekrényt, minek ajtaját feltárva egy fekete dobozt kapok elő, méretes "méreg" felirattal. Ez csak a biztonság kedvéért szerepel rajta. Ami másnak méreg, nekem lehet, hogy maga az isteni esszencia.
- Tudod, kari vénán keresztül máshova még nem szúrtam... - vallom be őszintén - Azt viszont meglepő pontossággal művelem, szóval nem kellene attól félned, hogy észre veszik. Ha pedig mégis, egyszerűen megmondod, hogy vérvételen voltál. Vagy, hogy lecsapolt egy f*szkalap vámpír - villantok gúnyos, pofátlan vigyort, ahogy két injekciós fiolát megpörgetek az ujjaim között. A lehető legkisebb tűket illesztem a helyükre, mik a friss csomagolásból kerülnek elő. Kizárólag eldobható tárgyakkal dolgozok, nem hiányzik, hogy bárki megbetegedjen emiatt. Már nem egy ilyesfajta pert indítottak emiatt az ügyvédek, mivel szorgalmazták az eldobható tűk és fiolák gyártását.
Ám annak ellenére, hogy megpróbálok tiltakozni, kihívó tekintettel nézek végig rajta, ahogy leveszi magáról a nadrágot. Még így, a szűrt fény ellenére is kirajzolódnak lábainak vékony, kecses vonalai.
- Arról nem volt szó, hogy sztriptízt is lenyomsz nekem - jegyzem meg, bár bevallom, nem lenne ellenemre. Egy öngyújtó-kanál-por és a fiolák csapattal indulok vissza a lányhoz, menet közben pedig ellökök egy méretes matracot a fal mellöl, mi tompa puffanással ér földet a szekrények és kartondobozok mellett.
- Na nézzük - vágom le magam törökülésbe - egy szálat? - kapok elő egy doboz füves cigit minek egy példányát már nyomom is a számba, meggyújtva annak végét. Amint a cigaretta elkezd füstölögni, megragadva a kanalat, rászórok egy adagra való heroint, amit az öngyújtó segítségével elkezdek felmelegíteni. Ügyelve arra, hogy levegő ne kerüljön a fiolába felszippantom a folyadékot, majd ugyan ezt a menetet még egyszer elvégzem, komoly kifejezéssel az arcomon.
- Voilá! - emelem a magasba őket, míg másik kezemben meglengetem az érszorítót - na gyerünk szépségem - gyűröm magam alá a lányt úgy, hogy átdobva derekán a lábamat, térdelve pillantok le rá.
- Sebészi pontossággal szúrok, ne félj - kacsintok rá jelezve, hogy adja ide a karját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime03.12.12 21:33

Egyáltalán nem zavartatom magamat. Érzem keze gyengéd simogatását, de valahogy még sem tud lázba hozni, minden egyes gondolatomat leköti a kábítószer gondolata. Jól tudom, hogy ez fogja a vesztemet okozni, csak méreg, de még is olyan édes.
- Igen, túl rágós vagyok. De ha nem hiszel nekem, akkor kóstolj meg. - Gyerekesnek érzem magam, főleg hogy még nyelvemet is kiöltöttem rá. Mindenesetre egyetlen egy szavamat sem gondoltam komolyan, már azt sem tudom, hogy mit akartam. Egyik percben még emlékszek rá, a másikban pedig már totális katyvasz van a fejemben.
- Jonah elképzelni sem tudod, hogy most mennyire imádlak. - Mindig is tudtam, hogy jobb hozzá fordulni, mint egy gyógyszertárba. Nála vény nélkül mindent megkapok. Nem is tudom, hogy miért tartok annyira Archietól, meglehet, hogy azért mert ha ezt a munkámat is elcseszem már nem lesz annyi keresetem, hogy az efféle finomságokhoz hozzá jussak. Odáig pedig nem akarok eljutni, hogy a testemmel keressem meg a napi adagomat.
- Gondolod be is dőlnének a vámpíros mesének? Nem érzem magam annyira jó színésznőnek, hogy hihetően adjam elő ezt a mesét. - Már-már magam előtt látnom Archie kikerekedett szemeit, amivel vizslat, miközben kérőre von a szúrásokat illetően. De nagyobb vágyat érzek a szer iránt, mint félelmet a főnökömtől, ezért nem is kérdéses, hogy minden porcikám vágyik arra a döfésre.
- Jonah, ez egyáltalán nem volt sztriptíz. Mindössze azt hittem, hogy leszel olyan vállalkozó szellemű, hogy inkább lábon szúrsz, de már édes mindegy, csak csináld. - Ezek a pillanatok a legrosszabbak, mikor már kezében látom, de tudom, hogy még várnom kell rá, pár percig még biztosan. Nem válaszolok, csak megcsóválom fejemet kérdésére. Megbabonázva figyelem, ahogyan elkészíti, körmeimet majd lerágva helyükről, annyira, de annyira vágyok már arra a szúrásra. Mikor felmutatta, ajkaim mosolyra húzódtak, talán még meg is tapsolhattam, elismerésem jeléül.
- Jonah el ne cseszd. - Alatta fekve, kezemet felé emelve szólalok meg. Szaporábban véve a levegőt, várva hogy kezemre kösse az érszorítót, aztán pedig egyenesen a mennybe repítsen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime06.12.12 22:00


Kaján vigyor jelenik meg az arcomon hangja és mondandója hallatán, de inkább nem foglalkozva vele csak megrázom a fejem, majd homlokomat kulcscsontjának támasztva, hosszasan kifújom a levegőt.
- Azt mondod? Mert tényleg nem tudom elképzelni, hogy akárcsak a szeretet egy apróbb szikráját is szórnád felém... - jegyzem meg beletúrva szőke tincseimbe, majd nyakamat megnyomogatva bicegek a szekrényhez. Már eltelt egy bő fél hét azóta, hogy szépen lyukat formáltak a combomba, de se a fájdalom, se a seb mérte nem csökkent még. Mondjuk nem tudom mit várok, három nap alatt nyilván nem fog a semmibe veszni és csak úgy meggyógyulni. Három hetet biztos fogok vele szenvedni. Legalábbis a sebész bevallása szerint.
- Kötve hiszem, ennek ellenére megnézném a testőröd képét, mikor megpróbálod beadni neki ezt a "mesét"... - halkan nevetgélve az orrom alatt kezdek neki a szer folyékonnyá alakításához.
- Nem, nem vagyok olyan vállalkozó szellemű.... anatómiai ismereteim a nők feje búbjától, addig a bizonyos pontig terjednek. A lábhoz már semmi közöm... ami pedig azt illeti, azt se tudom hol húzódik benne az ér hálózat, szóval inkább nem próbálnám meg. De mint említettem, a karodon meg se fog látszani a szúrás - ezzel felszippantva a csövekbe a folyadékot, már fogom is a lány kezét, hogy magam alá kényszeríthessem, s érszorítót kötve a karjára, egy pillanatra találkozik a tekintetem az övével.
- Nem szoktam hibázni - mondom ellentmondást nem tűrő hangon.
Az érszorítót csak annyira húzom meg, hogy láthatóak legyenek vékony karján az erek, a vaskos véna, amit megcélozva először rá pillantok, majd vissza a kar hajlatába. Ezzel beleszúrva a vaskos vénába a tűt, már nyomom is belé a sárgás folyadékot, mi pillanatokon belül, már úgy fog tombolni az érhálózatában, agyában és a szívében, mint egy felbőszült musztáng csorda. Letörölve azt a pici kis kiserkenő vért, már el is tűnik a helye a szúrásnak. Amint kikapcsolom az érszorítót, félre hajítom azt, így kinyújtva magam elé az ökölbe szorított kezemet, már szúrom is bele a tűt. Nincs szükségem a szorítóra. Az ereim fiatalabb korom óta jól láthatóak. Mindig vannak olyan srácok, akiknek csak úgy vicsorít a kezükön a számtalan ér. Hát én magam is ilyen vagyok.
Amint az anyag belém kerül, egy mély levegővétel kíséretében először csak elégedetten elvigyorodok, majd csukott szemmel ledőlök Barbi mellé a matracra.
- Na? Nem... csesztem el igaz? - érdeklődök le nem véve tekintetemet a poros plafonról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime07.12.12 11:40

Hideg kezdett el futkosni hátamon, amint megéreztem Jonah forró leheletét bőrömön. Annyira jó eső érzés kezdett el bennem kavarogni, még mindig tombol bennem a drogok utáni vágyam, de most még is felkapom Jonah rágalmazására fejemet.
- Mondtam már, mekkora egy farok vagy? Na és akkor érezted azokat a bizonyos szeretet szikrákat, mikor dugtunk? - Nem szépítek a dolgokon, nyíltan kimondok mindent. Pár betépett alkalomkor megtörtént a dolog. Nem hiszem, hogy tévednék ha azt hinném, hogy mindketten éveztük a dolgot, de azért a minket felemésztő drogot még is csak jobban élveztük, ami testünkben bolyongott. Pont ezért bírom Jonaht, mert laza és nem bonyolítsa túl a dolgokat. Jó volt, szép volt, de ennyi. Nem érzek iránta semmit, feltehetőleg ezzel mindketten egy véleményen vagyunk.
- Ha tényleg ennyire érdekel, akkor majd előtte szólok, hogy az első sorból nézhesd. - Pimaszul rámosolygok. Legalább most mosolyogjak, mert tudom, hogy mikor ezt a mesét próbálnám elhitetni az ügynökömmel nem igazán fogok. Mondhatni, hogy Jonah kezében van a színészi pályafutásom, mert minden csak azon múlik, hogy mennyire profin tudja nekem beadni a szert.
- De ennyi anatómiai ismeret bőven elég, csak csináljuk már végre, szúrhatsz karon, vagy bárhol, csak szúrj már. - Hangom követelőző. Egyre türelmetlenebb leszek, annyira vágyok már arra a csodálatos érzésre, ami sokban hasonlít az orgazmusra, csak tovább tart és intenzívebb, amit sokkal jobban is tudok élvezni.
Egyre mélyebben veszem a levegőt, mikor már rám kerül az érszorító akkor már teljesen lenyugodtam, hiszen jól tudom, hogy ezek után mi fog következni. Felszisszenek mikor a tűt megérzem, hogy bőrömbe hatol. Ajkaim egyből önelégült mosolyra ívelnek, miközben ereimbe kezd bolyongani a szer. Már most annyival, de annyival oldottabbnak és boldogabbnak érzem magam.
- Nem, tényleg nem. Te vagy a nap hőse Jonah. - Fülig érő szájjal fordulok felé, karomat rátéve mellkasára. Elismerésem jeléül még egy puszit is adtam szája szélére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime07.12.12 22:28



- Mmm nem, de tudok róla. Szexepilem - kacsintok a lányra, majd széles vigyorral hallatom tovább mondandóját. Egy fejrázás kíséretében pillantok fel a plafonra, végül kék íriszeimet Barbi arcára irányítom.
- Nem. Akkor sem érzem... tökéletesen érzelemmentes, tömény, vad szex... ehhez szerintem nem kell szeretet szikra. Elég ha jól végezzük a "munkát" elégedettek vagyunk és ki-ki mehet a maga dolgára. Vagy tévedek tán? - vonom fel kérdőn a szemöldökömet, miközben belemerülök a szer készítésébe. Mármint a használható formájának készítéséhez.
- Nagyon kedves, de jobban örülnék egy V.I.P jegynek főleg, ha te alakítod az elveszett bálkirálynőt a rejtélyes lyukkal a karodon - nyújtom ki kihívóan, aljas mód a nyelvemet. Mindig nagyra vágyó voltam, ez köztudott rólam, de nem is szoktam titkolni.
Kaján vigyorom csak egyre szélesedik, ahogy a lány arcát fürkészve hallgatom a szavait. Micsoda követelőző nőszemély ez...
Épp ezért szorítom meg karján az érszorítót, majd beleszúrva a vénába a tűt, át is küldöm az oly annyira vágyott mennyországba. Arcán látom az elégedettséget és a megkönnyebbülést. Amint magamnak is beadom, elhajítva a két tűvel ékelt fiolát, már dőlök is mellé a matracra, hogy átadva magam az andalító érzésnek. Szinte érzem, ahogy a morfinok tombolnak a véráramomban, az agyamban és a szívemben. A szorongás pillanatok leforgása alatt elszelel, így teli pofával vigyorogva bámulok ki szemüregeimből. Nem vagyok heroin függő. Csak nagyon keveset használok, így heroinistának aligha nevezhetem magam... nem ez a káros szenvedélyem, bár nem tagadom, olykor nagyon a hatása alá tudok kerülni.
- Valóban? - mosolyodok el ismét, ahogy megérzem ajkát a szám szélén, majd oldalamra fordulva koslatom kékjeimmel szép arcát, miközben óvatos mozdulatokkal körözök a kézfején ujjaimmal.
- Három óra szabadságérzet... erre volt szükséged igaz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime08.12.12 12:33

Szemöldökömet össze ráncolva csodálkozok el Jonah magabiztosságán, sosem volt szégyenlős, vagy akár önbizalom hiányos, de lassan kezd átesni a ló túloldalára, ami persze egyáltalán nem tartozik rám, végül is azt csinál amit csak akar, ahogyan mindig is azt tette, velem együtt.
- Na és ezt ki mondta neked? - Meglepettséget színlelve teszem fel cinikusan kérdésemet, hogy egy kicsit ezzel is bírjam húzni. Mindig is szerettem provokálni, de ez azt hiszem, hogy kölcsönös.
- Nem, nem tévedsz, de kezdesz úgy rinyálni, mint egy szűz lány, még is téged mióta foglalkoztat az, hogy "mennyi szeretet szikrát szórók feléd?" - Hatás kedvéért mutató ujjammal macskakörmöket formálok, mikor ahhoz a részhez értem. Egy gyors levegővétel után folytatom, mielőtt elfelejteném amit akartam, vagy közbeszólhatna.
- Talán hiba volt keverni a barátságot és a szexet, tudhattam volna, hogy ebből semmi jó nem fog származni. Mert tényleg mindig vadul estünk egymásnak, érzelmeket mellőzve, de csak azért, mert nem érzek irántad semmit, de mint barát tényleg szeretlek. - Idegesen össze vissza hablatyolok, ahogy szám jár, úgy kezem is vele együtt. De egyszerűen meg kellett vele osztanom elméletemet, abban reménykedve, hogy ugyan ezen az elven van, mint én.
- Tudhattam volna, hogy kevesebbel be sem éred, de ha már ennyire részese akarsz lenni, akár téged is beszervezhetlek. Ki tudja? Talán még hatásosabb lenne az egész és kiderülne, hogy simán lemosnál a színpadról az alakításoddal. - Na jó, ezt még én sem gondoltam komolyan, de már a színészet nem vonz annyira mint régen. Az első elvonóm után minden értelmét vesztette, szürke lett, csak azért űzöm még mindig az ipart, mert valamiből el kell jutnom a fellegekbe, semmi sincs ingyen.
- Az én hősöm biztosan te vagy, ezzel megmentetted a napomat. - Ezek után adtam neki egy apócska puszit. Bűntudatom van, annyira, de annyira rendes velem, ameddig én úgy viselkedek vele, akár csak egy hétfejű házisárkány, csak még tűzet nem okádok, még csak az kellene.
- Azt hiszem erre, csak már ez a három óra is olyan kevésnek számít. - Jól esően fújom ki szép lassan a levegőt. Eddig minden porcikám a szer után kiáltott, de így, hogy megkaptam az adagomat, teljesen lenyugodtam. Most még a harmadik világháború is kitörhetne, az sem tudna kizökkenteni ebből a bódult állapotból.
- El sem hiszem, hogy ennyire bízok benned, hogy engedem, hogy ezt tedd velem és egy percig sem tartok a légembóliától. - Mosolyom arcomról levakarhatatlan, talán ilyen boldog még soha sem voltam, szinte már hallom, ahogyan a kis angyalkák játszanak nekem kürtjeiken. Mélyen szemébe nézek, mintha közeledne felém, vagy talán én felé? Ez homályos, de lefogadom, hogy közelebb vagyunk egymáshoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime08.12.12 20:26


- Nem kell mondania senkinek, tisztában vagyok vele - hátra vetett fejjel vigyorodok el le nem véve tekintetemet egy kupac pókhálóról a sarokban, mi egy-két másodpercig teljes mértékben eltereli minden másról a figyelmemet.
Gyanúsan összevont szemöldökkel pillantok rá a vállam felett, majd megrázva a fejemet sóhajtok egyet.
- Nem foglalkoztat. Miért foglalkoztatna? Csak megjegyeztem - vonogatom meg a vállam mintha nem is érdekelne a téma. Mert tény, nem érdekel. Mint nőt persze megnézek, igen szemrevaló. De egy jó baráton kívül semmi mást nem érzek. Semmi fellángolás, semmi más. Alkalmanként szex, de ez épp olyan mint a drog... Lehet, hogy annyira mániákusan nem művelem a lepedő akrobata létet mint a drogozást, füvezést, de ez is bele tartozik az életmódomba. Míg más heti két, három alkalommal egy kora reggeli futással tartja kordában a testét, azt én meg teszem három alkalommal egy kiadós szexszel egy partnernőmmel. Na persze nem akárkivel! Nem k*félek ám fűvel fával.
- Mintha kinézném belőled az igazi érzelmes együttlétet. Mondjuk aztán kitudja, lehet, hogy csodálkoznék. Győzz meg róla legközelebb jó? És akkor megváltoztatom a véleményemet - kacsintok rá kihívóan.
- Aztán mégis kit alakítanék? Magát Drakulát? Hogy tényleg létezik, és én csapoltalak meg? Biztos vagyok benne, hogy vagy jól képen röhögnének, vagy szimplán lecsukatnának azzal a felkiáltással, hogy "hülye vagy kölyök, csatt"... Köszi, inkább maradok a zenénél.
A matracon fekve Barbi mellett, jókat mosolygok szavain.
- Hős? Én mint hős? A kisasszony megmentője még hagyján - mondom olyan nyugodtsággal, mintha nem jelentene ez semmit. Nem tehetek róla, a heroin teljes nyugodtsággal veszi át uralmát a testem felett még az agyam felett is, s ahelyett, hogy pörögnék, inkább csak némán, széles vigyorral bámulok magam elé.
- Igen, ebben én is biztos vagyok... ki kellene fejleszteni egy hosszabb intervallumot a drogok hatóidejére - nyögöm ahogy oldalamról a hasamra fordulva közelebb csúszok hozzá annyira, hogy minden apróbb, alig létező bőrhibáit is látni vélem. Laposakat pislogva koslatom az arcát, mígnem meghallok egy olyan szót, amivel még nem volt szerencsém találkozni.
- Légembólia? - nevetek fel - az meg mi akar lenni?
Végül nevetésemet mosollyá finomítva húzom végig mutatóujjamat a nyaka vonalán, a mellein keresztül egészen a combjáig. Ujjaim útját félrebiccentet fejjel nézem végig, majd cseppet belemarkolva fenekébe temetem nyakába az arcomat.
- Jó illatod van - sóhajtom puszit nyomva az imént említett testrészre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime09.12.12 12:50

- Milyen aranyos vagy, mikor ilyen visszafogottan nyilvánulsz meg. - Fel is nevetek ezen, mert tényleg aranyos ez a szerénység, vagyis inkább annak a hiánya, ami belőle árad. Kérdésére csak vállat rándítok, valahogy nem vagyok abban a passzban, hogy azt kezdjem el vele boncolgatni, hogy ki szeret jobban kit kettőnk közül és, hogy mit is jelentünk egymásnak. Számomra tényleg csak egy barát, akivel néha hibát követek el, túl élvezetes hibát.
- Legközelebb? Nem azt mondtuk múltkor, hogy az volt az utolsó alkalom? Nem mintha már nem ezt mondanánk már mióta... - Nem akarom, hogy a szex végett rámenjen a barátságunk, de még is annyira élvezem, mikor nekem esik. Heroin hatása alatt van, hogy tovább tart az aktus, mint egy óra hossza és sokkal, de sokkal intenzívebben élem át úgy az orgazmust, vagy orgazmusokat, mert már volt rá példa, hogy többször is eljuttatott a csúcsra.
- Oh, pedig meg is engedtem volna, hogy Archie előtt nyakon harapj, hogy szemléltessük vele az egészet. - Azt hiszem mindketten tudjuk, hogy nem fogunk oda állni elé és ezt eljátszani, de a gondolattal annál inkább eljátszadozunk. Ha jól rémlik már párszor már sikerült egymást megharapni, vagyis feltételezem arról, hogy találtam már magamon kék-zöld foltokat, amik erről árulkodnak.
- Nem, nem Jonah, te az én hősöm vagy! Nélküled nem is tudom mit kezdenék magammal. - Suttogom. Őszinte vagyok vele, de gondolom szavaim csak egy újabb löketet adnak annak a fene nagy önbizalmának, de most ezt sem bánom.
- De ameddig ilyen rövid ideig hatnak, ki szeretném élvezni még ennek is minden egyes pillanatát és annak csak még jobban örülök, hogy veled tehetem meg. - Mellette még teljesen kiütve is biztonságban érzem magamat, mert tudom, hogy sosem tenne velem semmi olyat, amit nem akarok.
- Egy tisztább pillanatban elmagyarázom... - Hagyom félbe a mondatot hirtelen. Jonah keze kalandozik rajtam, arcát figyelem, miközben ő pedig keze útját figyeli. Levegőt vissza tartva élvezem gyengéd érintéseit. Még akkor is, ha jól tudom, hogy ezek bűnös élvezetek.
- Bármit is tervezel, hagyd a farkad a gatyádban, ha csak nem szeretsz vérben úszni. - Ma nem fogok lefeküdni vele, mert szerencsémre én is nőből vagyok és most élem azokat a bizonyos nehéz napokat. Kezemmel szőke fürtjei közé túrok, gyengéden bele is markolok hajába.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime12.12.12 20:48


- Tudom én - vigyorodok el pimaszul, miközben megvillan szememben a kételkedés. Persze nagyon jól tudom, hogy nem gondolja komolyan, illetve pont ennek az ellentétét, de inkább nem említem meg, ráhagyom. Helyette foglalatoskodok a szerrel, ha már egyszer el kellett kezdenem.
- Őszintén? Nem tudom Barbi, szerintem minden egyes alkalommal ezt mondjuk el. Lassan kőbe véshetnénk, hogy tényleg úgy is legyen. Bár meg kell hagynom, nincs ellenemre az, hogy nem tartjuk be - vállvonogatás közben magyarázok, meg-megpöckölve a fiola oldalát, hogy a buborékok eltűnjenek belőle. Bevallom igazán izgalmasak tudnak lenni a lánnyal együtt töltött órák. Mindig jól szórakozok, és hamar meg is történik a gyönyör legmagasabb szintű élménye, bár ez aligha meglepő a drogok mellett. És múltkor sikerült dűlőre jutnom. Mihelyst kijózanodtam a füvek és más "kábulatba" ejtő dolgokból, nagy nehézségek árán, de megbeszéltem magammal egy gyönyörű gyertyafényes vacsoránál a kiesett szemű mackóm társaságában, hogy legközelebb megpróbálok füvek nélkül szexelni. Már csak azért is, hogy érezzek belőle valamit a kábulat helyett. Azt mondják igen jó érzés... hát itt az ideje megtapasztalni még akkor is, ha nehezemre fog esni.
- Ohh, wow! A helyzet az, hogy nincsenek vámpírfogaim... és olyan tökéletes se vagyok mint ők. Soha nem mennék el egy vérszívó jószágnak, ebben biztos vagyok... - motyogom. Ezt követően már szúrom is karjába az injekciós tűt, hogy átkísérhessem az élvezet végtelen útvesztőire, ahogy azt kérte. Hogy én se maradjak ki a jóból, követem őt.
- Akkor élvezd csak - kacsintok rá egy suta mosoly kíséretében, kisöpörve egy kósza hajtincset az arcából. Néha úgy érzem, mintha a lány a testvérem lenne. Soha nem tapasztalhattam meg, milyen idősebb testvérnek, mondjuk egy bátynak lenni. Sőt, magát a testvéri jelzőt sem tudom értelmezni tekintettel arra, hogy kedves ügyvéd fivérem magasról szarik a fejemre. Számtalanszor az orrom alá dörgöli, hogy haszontalan vagyok, semmire se jó, drogos, füves narkós bolond és ahelyett, hogy kezdenék magammal valamit, csak élvezem az életet. Valóban élvezetből tenném? Valóban élvezem ezt az életet, ilyen körülmények között? Én magam sem tudom, hogy tényleg ez a helyzet, vagy csak oly annyira elkeseredtem, hogy én magam se tudom bevallani, hogy legszívesebben meghalnék, csak valami belülről motivál. Egy hang talán?
- Kíváncsian várom - mosolygok bele a semmibe, az egyre inkább elsötétedő helyiségbe. Közelebb húzódva hozzá végigsimítom az oldalát, mi csak addig tart, míg meg nem említi, hogy épp nehéz napjai vannak. Én pedig értve a szóból sóhajtom el magam, s döntöm rá vállára a fejemet, enyhén bódultan a heroin miatt.
- Akkor hát... bámuljuk a... a csillagokat. Most jól fog menni szerintem - fejem alatt összekulcsolt kezekkel, fordulok a hátamra, a poros plafonra tapasztott tekintettel remélve, hogy sikerrel járok az imént említett ügy érdekében.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime14.12.12 19:06

Belátásom szerint én sem vagyok az a szerény szemémelyiség, de Jonah mellet eltörpül beképzeltségem. Fogalmam sincs arról, hogyan csinálja ezt, neki van valami különös kisugárzása, amitől képes is vagyok neki elhinni, hogy amit mond, az úgy is van.
- Mi lesz velünk, ha még a saját szabályainkat sem vagyunk képesek betartani? - Mindketten szeretünk lázadni, de ennyire? Hiába is ígérjük meg, jól tudom, hogy nehezünkre esne az, hogy többet már ne okozzunk élvezeteket egymásnak. Mindketten hibásak vagyunk ebben, hogy nem tudunk ellen állni azoknak az élvezeteknek, amiket egymásnak okozunk. De nekem többet ér a barátságunk, minthogy elbasszuk, szó szerint is. Bár sosem volt az erősségem, hogy nemet mondjak neki, képtelenség is lenne. Csak úgy tudnánk végett vetni ennek az egésznek, ha mindketten tényleg akarnánk a dolgot.
- Annak ellenére, hogy nincsenek olyan fogaid, okoztál már nekem velük pár napon túl gyógyuló sérüléseket. - Mikor az anyag hatása alatt állok, akkor nem is érzem annyira a fájdalmat, viszont mikor elmúlik, azután nagyon is érzem a harci sérüléseimet. Ezt viszont kicsit sem tudom bánni, csekély áldozat azért, amiért elrepített a fellegekbe.
- Élvezem is, ne tudd meg, hogy mennyire. - Sunyi mosoly kúszik ki képemre. Most minden annyira szép és élvezetes, az is marad mindaddig, ameddig érzem ezt a mámorító érzést, ami uralkodik testemen. Ilyenkor tényleg leszarok mindent és csak az számít, hogy kiélvezzek minden pillanatot, amit ennek a csodaszernek köszönhetek. Nem tudom, hogy hogy vagy, hogy hogyan, de gyorsan eljutottam erre a szinte, intenzívebb is a hatás így beheroinozva, mint ha csak orvosságra innék. Jonah által pedig mindenhez könnyű hozzá jutni, mondhatni, hogy ő az én beszerzőm.
- Ugye tudod, hogy mit mondanak a kíváncsi emberekről? - Vonom össze szemöldökeimet, még mindig vigyorogva. Túlságosan is jól esik az, hogy ilyen gyengéden bánik velem, de sajnos a sors közjátékának hála közbe kell szólnom, mielőtt még váratlan meglepetésben lenen része általam.
- Csillagokat? Te hol látsz itt csillagokat Jonah? - Követem a példáját és szinte a hátamra fordulok, lábaimat hanyagul rá dobva lábaira. Meglehet, hogy nálam még nem érte el a kívánt hatást a szer, de egyetlen egy csillagot sem látok, csak a plafonnal nézek farkasszemet.
- Vajon akkor is ilyen jóban lennénk, ha nem kötne össze káros szenvedélyünk? - Elmélkedek fejemet felé fordítva. Mert tényleg ennek köszönhetően lettünk egymással kapcsolatban, de ha egyszer elszánnánk magunkat arra, hogy abba hagyjuk - aminek nem sok esélyét látom, de ha mégis - akkor vajon mi lenne? Mi kötne össze minket?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Barbi&Jonah Barbi&Jonah I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Barbi&Jonah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lorcan & Barbi
» Kienan & Barbi
» Barbi & Tyler
» Barbi&Gavin
» Jonah&Roxy ~ What are you doing here?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Jonah "kérója"-