welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_lcapJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Voting_barJonah&Roxy ~ What are you doing here?! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jonah&Roxy ~ What are you doing here?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 8:35

Az idő olyan gyorsan röpül, hogy észre se veszem, de máris ott fogok tartani, hogy azért melózok éjjel és nappal, hogy valahogy összeszedjem Hunter főiskolai tandíjára a lóvét.
Na jó, ennyire azért nem kéne még előreszaladni az időben és a főiskolán rágódni. Egyenlőre az is elég, hogy nemsokára egy éves lesz, és mióta eltanulta az ügyes-bajos járás rejtelmeit, nem hagyhatom egy percre sem magára. Mióta a múlthéten majdnem rácsapta a konyhaszekrényajtaját a kezére, úgy döntöttem, hogy itt az ideje annak, hogy drasztikusabb módszerekhez folyamodjak, azaz beszerezzek pár olyan dolgot, ami megelőzi, hogy a gyereked még azelőtt hadirokkanttá válna, hogy megünnepelhetné az első születésnapját. Tehát, egy szó, mint száz: gyerekzár!
Tegnap vettem őket. Azt hittem, hogy ott maradok zálogban, de gondoltam, ha már ennyit elkérnek ezekért a kis szarságokért, akkor a felszerelésük már gyerekjáték lesz. Hát nem az!

-Hogy rohadnál meg a pénzhajhász gyártóddal együtt! - Hihetetlen! Soha nem voltam egy ezermester típus, de mivel mindig is egyedül éltem, soha nem kértem segítséget, ha össze kellett szerelni egy bútort. Majdnem három hétig matracon aludtam mire rájöttem, hogy hogy kell összerakni az ágyat... Genyó Svéd találmányok!
De legalább annyiban megkönnyíti Hunter a dolgom, hogy csendben elfoglalja magát a játékaival a járókájában, és nem éppen abban mesterkedik, hogy belefejeljen a kádba.

-Pattanj... már... be... oda... a... helyedre! - Vágok rá egy isteneset a csavarhúzóval erre a műanyag pokolfajzatra. Tudom én, hogy ha idegbeteg vagyok azzal semmit nem fogok egyhamar megoldani -sőt!-, de inkább ezen vezetem le a feszültséget, mint véletlenségből ne adj isten a gyerek fején.
-Mindjárt megy a mami, és eszünk kicsim... - Dörmögöm a nappali felé, ahonnan már hallom is Hunter toporzékolását, amihez hamarosan ajtókopogás is társul.
Egy pillanatra elakad a lélegzetem, és a görcs összehúzza a gyomromat, ahogy belegondolok, hogy ki lehet az ajtó túloldalán. Senki nem ismeri erre a járást, kivéve Davidet...
Egy reszketeg, fáradt sóhajjal felnyalábolom magam a konyha hideg kövéről, gyorsan leporolom a babakaja foltokkal tarkított melegítőmet, majd elindulok. Útközben kikapom a hisztirohamos gyerekemet a járókából, és a jobb karomra ültetve már iszkolok is az ajtóhoz, amit némi hezitálás után, de kinyitok.

-Jonah? Mit keresel itt? - Némi megkönnyebbülés vezető ki a hangomból, hogy nem David az, ám ez az érzés hamar átcsap valami egészen másba...
-Mi a franc? Elfelejtetted az útvonalat?! Ez nem a Névtelen Alkoholisták Klubja! - Korholom le, amint megérzem a tömény pia szagát, és feltűnik, hogy a szemei is elég rendellenes szögben állnak.
-Egyáltalán, hogy találtál ide?! Tudod mit? Mindegy is! - És ezzel a lendülettel már csapom is rá az ajtót...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 9:03



Nagyot nyelve kászálódok ki az autóból és küzdöm el magam az első kerítésig, amit találok. Az már mellékes, hogy egy méretes, hátulról előtörő, őrjöngő kutya sziluettjét látom meg magam előtt, és ezzel együtt kénytelen vagyok elugrani a kovácsoltvas kerítéstől, ha nem akarok egy darabot elveszíteni a karomból, vagy épp az egész alkaromnak búcsút mondani. Támolyogva, botladozva váltok rükvercbe, és fogalmam sincs, hogy minek ütközök neki, de a tarkóm az koppan valamin, vagy valakin.
Nyüszögve, morogva dörgölöm meg sajgó részemet, ám kénytelen vagyok elfogadni, hogy ezt a morgást még mindig nem én, hanem a nagyon idegesnek tűnő, Dobberman kinézetű kutya produkálja. Jobb pillanataimban már guggolnék le a kerítés mellé, hogy csevegjek az állattal egy keveset megnyugtatásaként. Helyette csak megyek tovább, és az oly nagyon ismert kerítésnek kilincsébe kapaszkodva, hát... elégedetlenül veszem tudomásul, hogy az nem nyílik, be van zárva. De semmi gond! El kell érnem a célom, muszáj! Másszuk hát meg ezt az akadályt!
Miután felküzdöm magam a kerítés tetejére, tompa puffanással landolok a zöld füvön, amit egy mélyről jövő nyögés követ. Holnap - vagy ha az alkohol és a gyógyszer hatása kiszáll belőlem - sokkal jobban fogom érezni. Nem szívesen állok úgy fejre, hogy még mindig azok a nyomorult csavarok tartanak össze, de ha egyszer ez jár nekem akkor nem tudok mit csinálni.
Szédelegve tudom magam mögött azt a rengeteg lépcsősort, amit a fenti lakáshoz építettek. Először a lenti lakásba akartam bemenni, de észbe kaptam a kopogást megelőzően, hogy nyilván nem az idősek fognak az emeleten lakni. Így zavartalanul, de akadozva kopogtatok be a lakásba, ám mire észbe kapok, Roxy már vágja is be előttem az ajtót. Kezemet magam elé nyújtva megtámasztom az ajtót, majd kicsit ellenfeszítek neki, hogy a nő kinyithassa.
- Kérlek, ne vágd rám az ajtót - motyogom az ajtófélfának támaszkodva. Manapság könnyen elvetem a sulykot és ha nem is iszok sokat, egy-két pohár elég a Vicodinra ahhoz, hogy rögtön úgy érezzem magam, mint aki menten felfordul.
Nem vagyunk rosszban Roxyval, épp ezért lep meg, hogy gondolkodás nélkül b*ssza rám az ajtót meg se várva, hogy válaszoljak. Így ebbe belegondolva már lépek is el az ajtótól, majd leülök a lépcsősor tetejére. Nagyokat pislogva lesek lefelé, és igyekszek nem leszédülni innen úgy, hogy a lépcsők távolodnak és közelednek felém.
Lehet, hogy csak a gyereket védi "ellenem", de szerintem eléggé ismer már ahhoz, hogy nem vagyok egy agresszív részeg. Hunternek pedig végképp nem ártanék. Mindenesetre ezzel a megnyilvánulással most esett a szememben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 9:22

Félreértés ne essék, nagyon csípem Jonah búráját -még annak ellenére is, hogy tisztában vagyok azzal, hogy ki a legjobb haverja-, de beállva semmilyen körülmények között ne keresse a társaságom, akkor meg pláne ne, amikor nagy munkába vagyok, és a gyerek is itt visít a fejem felett! Nincs túl nagy türelmem az illuminált állapotban lévő emberekhez -gyakorlatom a helyrepofozásukban viszont sajnos annál is nagyobb van-, de ez még nem azt jelenti, hogy ezentúl alkoholistákat segítő központtá avanzsált a lakásom! Tehát, egy szó, mint száz, azt hiszem érthető, hogy miért basztam rá az ajtót. Arról meg ne is beszéljünk, hogy legutóbb mi történt, amikor megszántam egy estére egy hozzá hasonló állapotba került bizonyos személyt...
Szemeimet többször is körbeforgatva dobbantok egyet idegesen a bejárati ajtónak háttal állva, amikor meghallom, hogy könyörgőre vette a figurát. Jellemző, mindig így kezdik! Milyen szerencse, hogy már rég nem lehet meghatni a szép szavakkal, amiket csak az alkohol mondat a legtöbbjükből.

-Ameddig Jonah bácsi rájön, hogy nincs itt semmi keresnivalója, és veszi a fáradtságot, hogy elhúzza innen a seggét, anya szépen megpapiztat téged. - Gügyögök az éppen a hajamat majszoló fiamhoz. Hihetetlen! Úgy csinál, mintha éheztetném, vagy fényevők lennénk, holott már most is olyan nehéz, mint a só! Hiába tartom magam folyamatos edzésben a meló miatt, egyre kevesebb ideig tudom dédelgetni.
A nappaliban egy elnyomott káromkodással jelzem, hogy kis híján átestem az egyik rohadt sípolós játékán, aztán -mintha mi sem történt volna-, megyek is tovább, hogy a konyhába érve beletehessem az etetőszékébe, és elkezdhessem csinálni neki a kaját, ám amikor a hűtőbe nyúlok, belém hasít az átkozott lelkiismeretem, és csak addig jutok el, hogy kivegyek egy túrórudit a hűtőből, kibontsam és előétel gyanánt a kis kezébe nyomjam.

-A mami lerendezi a látogatónkat, és jön is... - Ezzel adok egy gyors puszit a homlokára és egy gondterhelt sóhajjal megindulok a teraszra, ahol még elcsípem Jonaht, amint a lépcsőn ül.
Félrebiggyesztett szájjal végigmérem, majd szó nélkül leülök mellé.

-Na mi a helyzet nagyfiú? Látom beütött a pia... - Egyszer már megfogadtam, hogy soha nem kezdek társalgásba részeggel, de mégis mit tehetnék?! Egyszer ez az áldott jó szívem fog a sírba vinni!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 10:03



Soha nem voltam az a könyörgő alak. És ugyan ez igaz arra is, hogy soha nem könyörgök más ember bocsánatáért. Ha valamit elrontok, akkor természetesen elnézést kérek és megpróbálom az illetőt első fokon kiengesztelni. De ha az nemet int vagy elhajt, akkor magasról szarok rá, otthagyom egy szó nélkül. Majd ha úgy látja, hogy mégis szüksége van rám akkor majd jön és nyavalyoghat.
Jelen esetben is annyi történik, hogy egyszer megkérem a nőt, hogy ne vágja rám az ajtót - vagyis beszélni akarok vele - de miután csak nem nyitja ki, én pedig csak úgy benyitni nem akarok, lemondok az egész manőverről és helyette leülök a legfelső lépcsőfokra, ahol csak kapaszkodva tudok megmaradni az ingó, szédülő érzet miatt. Annyival jobb itt fent ücsörögni, hogy jobb a szélmozgás mint lent, szóval megvan rá az esély, hogy elég hamar ki fogja fújni legalább a kábaságot a fejemből és nem kell sokáig attól tartanom, hogy olyat mondhatok valakinek, amit később majd megbánok.
Innen figyelem Vegas végtelen messzeségbe elnyúló fényeit. Mivel nem vagyunk túl magason, nem láthatom az egészet, de még így is épp elegendő látványt nyújt ahhoz, hogy lefoglalhassa a figyelmemet és ne kelljen azon agyalnom, hogy épp most vágták rám az ajtót minden lelkiismeret furdalás nélkül.
Csak akkor lepődök meg igazán, és össze is rezzenek, mikor Roxy megjelenik mellettem.
- Inkább a krach - húzom el a szám végül, majd egy halvány mosolyt követően elfordítom a fejem. Szégyenemben vagy nem, azt még nem tudom.
- Nem akartalak zavarni, és... nem is akarlak, viszont látni mindenképpen szerettelek volna - fordulok végül vissza felé, hogy láthassa a képemen az őszinteséget. Mit is szoktak mondani? A részegek olykor nagyon őszinték tudnak lenni? Igen, valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 10:34

Képes voltam egy részeg haver miatt bent hagyni egyedül a pár hónapos gyerekemet egy túrórudival. Kérem szépen, mi ez ha nem önzetlen jótevés?! Ha eltekintünk a múltbéli számtalan rossz cselekedetemtől, ajánlom, hogy ezután a mennyországba kerüljek majd! De addig is... Hallgassuk szépen türelmesen végig ezt a jómadarat. Remélem, hogy fog valami értelmeset és használhatót is mondani, ami majd felmenti őt az alól, hogy lelökjem a lépcsőn, vagy akkora sallert adjak neki, hogy attól kihullik a maradék agya is a fülén...
-Csodás! - Morgom elégedetlenkedve az orrom alatt sűrű fejrázások közepette. Remélem, hogy még így részegen is nagyon jól tisztában van azzal, hogy mi is a munkaköröm, és hogy számtalan rendőr ismerősöm akad. Csak egy telefonhívásomba kerülne, és máris itt lennének érte, de mivel nem akarok odabentre plusz munkát magamnak -elég annyi rács mögé dugott drogos vandál kölyök felett babysitterkednem, amennyi jelenleg is bent van. Nem akarok még egyet-, inkább befogom a számat, és könyökeimmel rátámaszkodom térdeimre, kicsit előrébb hajolok, hogy tanulmányozni tudjam az arcát. Milyen naiv vagyok! Még képes voltam abban reménykedni, hogy talán némi értelmet felfedezhetek a vonásai között.. Bahh... veszett ügy.
Egészen jól elszórakozok magamban a szerencsétlen arcmimikáján, és azon, ahogy keresi a szavakat, ám amikor meghallom, hogy mi a valódi oka annak, hogy itt van, egy perc alatt megdermedek. Ha nem lenne itt a másik oldalamon a házfal, biztos, hogy leszédültem volna a teraszról.
Ez a "látni szerettelek volna" elcseszett mondat az, amit soha többet senkinek a szájából nem akartam volna hallani. Úgy legalábbis nem, hogy azt nekem szánják, és látszólag halálosan komolyan is beszél.

-Őőő... ha ez valami összeesküvés ellenem, amit David eszelt ki, akkor jobb lesz, ha a saját lábadon távozol ameddig még megteheted. - Szólalok meg végül, a szokásomhoz hűen elég durva szavakat használva. Tudhatja, hogy ez nem csak holmi üres fenyegetőzés volt részemről. Ismer már annyira, hogy tisztában legyen azzal, hogy nem szórakoznék ilyennel, és hogy nem csak a szám nagy, de be is váltom a fenyegetésemet. Az esetek többségében legalábbis.
-Azonban, ha ebben az egészben nincs benne a drága haverod keze, odabent talán beszélhetünk róla... - Tudom, hogy ezt még nagyon meg fogom bánni, de már komolyan izgat, hogy mi a franc van. Remélem, hogy nem ezek után fog az következni, hogy halálosan belém esett, vagy ilyesmi, mert akkor tuti a mentő visz el.
-Segítsek? - Kérdezem kelletlenül, amikor már felálltam. Ha igényli, akkor egy könnyedebb mozdulattal felhúzom, és már rongyolok is be a lakásba, ahol első utam az etetőszékben malackodó fiamhoz vezet, aminek több csoki van az arcán és a ruháján, mint a szájában.
-Nos? - Intézem kérdésemet Jonah felé, miközben elkezdem összekeverni Hunter ebédjét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 10:55



Jól látom rajta, hogy nincs ínyére a jelenlétem. És teljes mértékben meg is értem. Én se cserélném le a gyerekemmel töltött perceket egy betévedő, alkohollal és gyógyszerrel leszedált baromra, aki nem mellesleg azt se tudja, hogy miként fog innen távozni, ha a másik nem kívánja látni. Mert ugyebár itt van a lépcső, de kinézem Roxyból, hogy hamarabb tessékel le egy jókora lökéssel, mint, hogy kivárja, én magam távozzak. De ugyanakkor ott van még a másik verzió is, hogy lecsúszok a vízlevezetőn. Az se lenne egy rossz megoldás. Minden esetre a fémlapok és a csavarok bőven elmozdulnának bennem, ez pedig nem eredményezne mást, mint egy látogatást az orvosomhoz, akihez amúgy is el kellett volna menni már úgy két hete, csak hát van, hogy a lustaság nagyúr.
Végül csak kinyögöm, hogy első körben miért is vagyok itt. Durva szavai nem lepnek meg. Roxy ilyen.
- Összeesküvés? Nem. Az elmúlt két hétben nem is találkoztam Daviddel - vallom be neki. Igazából nem sűrűn találkozunk. Múltkor átmentem hozzá, rá egy-két napra összefutottunk az utcán, de előtte is volt bő egy évnyi kihagyás, minek egy részét én kórházban töltöttem, míg a másikat lábadozással és erőgyűjtéssel koronáztam. Ez idő alatt pedig volt alkalmam az énem pozitívabb oldalával farkasszemet nézni, szóval minden eddigi baromságomat - vagy majdnem mindegyiket - sikerült leráznom magamról.
Kicsit "jobb kedvre" derülök, mikor beinvitál. Először még hosszasan gondolkodok azon, hogy miként állhatnék fel a legkönnyebben, végül megoldódik a dolog hála a korlátnak és a nőnek, már nincs is hátra más, mint beoldalogni a házba, kibújni a cipőből és végignézni azt a kis műsort, ahogy Hunter nyakig csokisan rám vigyorog.
- Szevasz kis haver - lépek oda mellé pacsira nyújtva a kezem, ő pedig rá is csap apró kacsójával a tenyeremre, nem kis mennyiségű csokit hagyva maga után.
- Nos... - söpröm le a kezemről az etetőszék kis tálcájára a csokit, majd a nő felé fordulok.
- Tudom jól, hogy ez így nem fair, és nagyon nem ildomos - mondtam volna én a rohadtul jelzőt is, csak megszoktam már, David belém nevelte, hogy a gyerek előtt ne használjak ilyen szavakat, mert hamar megjegyzi - de, tudod... - torok köszörülés.
- Na jó! A lényeg a lényeg, hogy akkor, mikor először bemutatott David téged nekem, volt benned valami, ami megfogott. És őszintén szólva féltékeny voltam. Túlságosan is. Nem akartam, és nem is mertem bevallani magamnak, hogy valami vonz feléd, mert tudtam, hogy ti egyek vagytok. És ne hidd azt, hogy most, hogy külön váltak az útjaitok, gyorsan rád hajtok, mert ezt akkor is elmondtam volna a magam lelkiismerete miatt, ha még mindig egy párt alkotnátok. Csak már nem bírtam - kocogtatom meg a mellkasom. Lehet, hogy ő a naiv, kicsit egoista és nagyszájú Jonah-t ismerte meg, de az a Jonah a balesetével együtt elpárolgott, vagy csak a háttérbe szorult. Így érthető, hogy az érzések és a rejtett személyiségem előtérbe kerül most. Remélem nem fog egy tányért hozzám vágni, vagy egy konyhakést a hátamba állítani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 11:38

Szokatlan pont az ő szájából hallani azt, hogy mostanában nem jár össze olyan sokat Daviddel, mint annak idején is tették. Nekem bezzeg minden héten egyszer kötelességem találkozni vele, ameddig Huntert odaadom neki. Már nem is tudom igazán, hogy mit érzek. Hogy mit kellene éreznem. Nem mondom, hogy teljesen közömbössé vált a számomra, de az egy év különélés mégis csak egy év... Már biztos ő is tovább lépett, becsajozott, vagy ami rosszabb, bepasizott, és éli a maga bűnös kis életét, ahogy mindig is tette. Őrültség volt azt hinni, hogy megtudom változtatni. A vérében van, hogy mindig valami törvénybeütközőt tegyen. Ez a lételeme, ez hajtja előre az életben! Na, de Jonah? Régen mindig bajtársak voltak. Hova tűnt az a nagy haveri összetartás? Vagy mind a ketten más utakra tértek?
Odabent már teljes erőmmel Hunterre koncentrálok. Éppen ezért is küldök szúrós pillantásokat Jonah irányába, amikor látom, hogy megközelíti a gyereket, és még meg is érinti.

-Ezt ma hanyagold inkább. Nem tudom, hogy az apjánál mi a szokás, de mivel ittál, a bőröd párologtatja a piát, és nem igazán csípem, ha így mész a gyerek közelébe. - Hogy részegen, belassulva ebből mit fogott fel, és mit nem, fogalmam sincs, de ha gondolja, kiolvastatom vele az egyik oktatókönyvemet, amit direkt kismamáknak írtak, vagy megnézetek vele az Oprah showból egy részt, ami pont a kicsikkel foglalkozik.
-Ez rosszul kezdődik... - Motyogom csak magamnak, és közben odahúzok az etetőszék elé egy széket, hogy elkezdhessem végre megetetni Huntert. Minél hamarabb túlesünk ezen, annál hamarabb elálmosodik, és nekem annál hamarabb lesz pár nyugis órám. Ha lesz...
Egy ideig egészen jól megy a dolog. Hunter vígan falatozik, én meg szokásomhoz hűen idióta képeket vágok neki, ám a lelkesedésem lankadni látszik, amikor Jonah a lényegre tér. Első reakcióm a hallottakra egy gondterhelt, mélyről jövő sóhaj, az agyam pedig akaratlanul is elkezdi végigpörgetni előttem azokat a képkockákat, amikor legutóbb Dave mondott hasonlóakat. Bassza meg! Nem akarok csömörből vödörbe esni. Még egyszer nem játszom végig azt, amit Daviddel is kellett...
Higgadtan leteszem a tálat az etetőszék kis tálcájára, majd teljes testtel Jonah felé fordulok.

-Mit vársz tőlem? Mit mondjak erre? - Tárom szét tehetetlenül a kezeimet.
-Tudod, nagyon hasonlítotok Daviddel egymásra. - Jegyzem meg, és már csak kínomban nevetem el magam, miközben mindkét tenyeremmel megdörzsölöm az arcom, hogy aztán a szemembe lógó hajamat hátratűrhessem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 13:03




Nem azért nem vagyunk most olyan sokat együtt Daviddel, mert nem akarunk. Egyszerűen úgy tűnik, hogy egyikünknek sincs meg rá a maga ideje. Neki ott a fia, a meló és a tanulás. Nekem itt van a folytonos orvoshoz járás, a fizikoterápia, a meló. Emellett nem mindig van időm arra, hogy haverokkal eljárjak szórakozni főleg úgy, hogy most szortíroztam ki azokat a bizonyos "haverokat". A felére nem volt szükség, és bár Dave-t megtartottam - komolyan mintha egy kabátról lenne szó - időm akkor sincs rá mindig. Emellett itt van most Greg is, a kis srác aki múltkor kórházba került két bolond drogbáró miatt, és most jobb dolgunk sincs, mint Abivel kideríteni, hogy kik az illetők és mit akarnak. Nekem volt már szerencsém összefutni velük, de ez aligha elegendő ahhoz, hogy vádaskodhassak. Csak sejtésem van arról, hogy kiről, kikről lehet szó.
Roxy szavai mellbevágóak, de felfogom amit mond, így eltávolodok a gyerektől. Komolyan, mintha leprás lennék. Azt se kell tagadnom, hogy lopva néhányszor az ajtó felé pillantok, és azt latolgatom, hogy melyik lehet a legmegfelelőbb pillanat ahhoz, hogy elhúzzak innen a bús picsába. Felfogom ám, hogy mikor nem látnak szívesen.
Végül csak maradásra bírom magam és ha már itt vagyok, el is mondom neki, hogy mi az oka. Na nem mintha meghatná.
- Hogy mit várok? Semmit? Nem értem, hogy nektek nőknek miért kell mindig ezt a nyamvadt kérdést feltenni? - vonom fel a szemöldökömet.
- És miért kéne bármit is mondani? Ha te nem tudsz semmit én miért akarjak választ kicsikarni belőled? Csak elmondtam a szomorú tényeket, és emiatt se neked kell fájjon a fejed, hanem nekem! - hangom erőtlen, viszont van benne valami él, ami inkább az értetlenségnek és a nyugtalanságnak tudható be.
- Ha tudnád, hogy mennyire különbözünk, szerintem még te magad is meglepődnél, Roxanne - tekintetem szomorú, legyőzött. Akik ismernek minket tudhatják, hogy az amit most Roxy mondott, nem igaz. Lehet, hogy eleinte ez így volt, most viszont... most viszont ég és föld vagyunk. Nagyon úgy néz ki, hogy ezt be is kell majd bizonyítanom. De apropó! Kinek is akarok én bizonyítani? Magamnak, vagy másoknak?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 19:12

Ezelőtt még soha, egyetlen pillanatra sem gondoltam bele abba, hogy milyen lenne, ha Jonah és én... először is, ott volt -és, ha úgy tetszik, még mindig van-, David, ráadásul Jonah és én nem éppen tartoztunk egy súlycsoportba. Azt is mondhatnánk, hogy nem igazán szimpatizáltam vele, mostanra viszont már egész szépen összeszedte magát, és ha mondhatom ezt, kipofásodott. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy ez alatt a lenge póló alatt nem egy, és nem is két kocka lapul a hasán. A feltételezett mellizmáról meg inkább ne is beszéljünk! Na, de ábrándozásból egyenlőre ennyi elég is volt! Koncentráljunk valami sokkal fontosabb dologra. Valami olyanra, ami újabb bonyodalmakat készül szülni az egyébként sem egyszerű életembe.
Mégis mi a francot látnak bennem az olyan kölykök, mint amilyen ő és David is? Néha már direkt játszom az elutasító jégvermet, és még így sem tudom elérni, hogy lepattanjanak rólam. Lehet, hogy pont ez a baj, és a magam szúrós, betörhetetlen személyiségem az, ami kihívásként szolgál a számukra? Elvégre Davidnek egyszer már sikerült áttörnie azon a bizonyos falon, habár annak se lett túl jó vége, de ezt mindannyian tudjuk. Ezért is nem értem igazán, hogy mire fel ez a hirtelen őszinteség Jonah részéről. Az meg aztán főleg nem világos, hogy miért várt ennyit vele, amikor elmondásai szerint már régóta vonzódik hozzám.

-Hé bajnok, nyugalom van! Úgy gondolom, hogy megtudjuk ezt beszélni, és hogy sikerül ez ügyben közös nevezőre jutnunk. - Ha úgy vesszük szerencsésnek érezheti magát. Már csak azért is, mert amikor Dave kerek-perec bevallotta, hogy mit érez irántam, szó szerint kirugdostam a lakásból. Megijedtem, mert nem álltam készen egy komoly kapcsolatra -főleg nem egy olyasvalakivel, aki felett azelőtt mindig anyáskodnom kellett-, és mert mélyen legbelül -még ha nem is voltam képes bevallani magamnak-, akkor már én is éreztem valamit Dave iránt. Valami olyat, ami ellen egész életemben küzdöttem, és amit nem szabadott volna hagynom felszínre törni.
-Leteszem a gyereket, és folytatjuk. - Ennyit mondok végül csak, aztán már állok is fel, pár szót elgügyögök Hunternek miközben ő makacsul próbál ellenállni, hogy még csak véletlenül se tudjam letörölni a kaja maradékot az arcáról. Végül aztán mégis csak én győzedelmeskedem.
-Addig... nem tudom... nézz körül a hűtőben. Biztos találsz valamit, ami felszívja a piát. - Mutogatok fél kézzel a hűtő felé, aztán már indulok is a hálóba, ahol a visszaköltözésemkor Hunter kiságyának is hely jutott. Miután ellenőrzöm, hogy a pelus üres, bedobom a kis vasgyúrót a helyére, megsimogatom a fejét, bekapcsolom a kiságy fölött lógó zenélő kis akármit, ami esténként az idegeimre szokott menni, és már indulok is vissza, hogy a hűtőből magamhoz vegyek egy szigorúan csak alkoholmentes sört, amivel aztán kényelmesen elnyúlva helyet foglalok a kanapén, lábaimat az előttem lévő kis fa dohányzóasztalra pakolva.
-Mennyire komolyak a szándékaid? - Kérdezem egy korty után.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 20:06




A nő arcára kiült értetlenség belőlem is hasonlókat csal ki. Érzem ahogy egyre inkább józan leszek, és már nem az alkohol, hanem a józan ész, az emberségem beszél belőlem. És ezt nem gondolná senki, lévén házhoz jöttem egy gyerekes anyukához, hogy... tulajdonképpen szerelmet vallani neki. Mert ha burkoltan is, de ez volt a szövegelésem lényege.
Halkan fújtatva kapaszkodok bele az egyik székbe és támaszkodok is meg rajta.
- Én teljesen nyugodt vagyok - vallom, de tény és való, hogy kicsit felkaptam a vizet és ha elég higgadtan is tettem, a hanglejtésben benne volt némi sértettség, kellemetlenség és kiszolgáltatottság is.
Annak mondjuk tényleg örülök, hogy ha először rám is vágta az ajtót, kidobni még nem dobott ki.
Arra, hogy keressek valamit a hűtőben nem reagálok, csak kihúzom az asztal alól a széket és ledobom rá magam. Megtámasztva a fejemet a fedlapon, hosszas gondolkodásba esve mélázok el azon, hogy ezek után mi is fog történni?! Idejön és jól belenyomja a fejemet az asztalba és elküld a bús picsába? Vagy nyakon vág? Esetleg kapok egy két jobb és bal egyenest ahogy azt egy jó bokszoló intézné? Nem is tudom, hogy melyik lenne a legjobb. Minden esetre én maradnék a békés tárgyalás mellett lévén nem ütök nőket így nem lenne fair a verekedés.
- Ez meg milyen kérdés? - vonom fel a szemöldökömet ahogy közelebb lépkedek hozzá miután ledobta magát a kanapéra.
- Ha azt mondom, hogy nem tudom, akkor megvonod a vállad, legyintesz egyet és témát váltunk? Vagy ha azt, hogy "eléggé komolyak", akkor kiraksz? Esetleg az ellenkezője? - értetlenségemnek szerintem van oka, az már más kérdés, hogy mennyire. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy melyikre mi lenne a reakciója, minden esetre ez nem volt helyes kérdés. Sőt mi több, kegyetlen és megválaszolhatatlan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime16.03.14 20:27

Ha ő azt állítja magáról, hogy nyugodt, akkor komolyan mondom, hogy én vagyok az idegbeteg! Na, nem mintha ebben az esetben olyan rohadt nagy hangsúly fordítódna arra, hogy melyikünk milyen lelkiállapotnak örvendezhet jelenleg. Egyszerre vagyok összezavarodva, és meghökkenve is. Még mindig akadnak kételyeim azzal kapcsolatban, hogy ebben az egészben nincs benne Dave keze is, de valami mégis azt súgja, hogy Jonahnak halálosan komolyak a szándékai, és nem azért van itt, hogy szívózzon velem és, hogy ezáltal David jót röhöghessen a markába.
Még akkor sem vagyok képes dűlőre jutni saját magammal, amikor már a szobában vagyok, és Hunter bekerül a kiságyába. Túl sok érvet és ellenérvet tudnék felsorakoztatni ez mellett az egész kialakult kínos szituáció mellett. Egy biztos, ha a feje tetejére áll akkor sem fogok nekifutni egy újabb kapcsolatnak. Még az ő kedvéért sem. Így is örülök neki, hogy Davidet már valamelyest sikerült kihevernem, és nélküle élni tovább az életem. Nem akarom, hogy újabb csalódás érjen. Már csak Hunter miatt sem hagyhatom el annyira magam, mint ahogy azt a legutóbb is tettem, amikor kiadtam az apja útját...
Még a sör ellenére sem akarnak tovaszállni ezek a bizonyos kételyek, amiktől csak egyre feszültebbnek érzem magam.
A visszakérdezéseinek tömkelegére nem tudok egyből kézzel fogható és ésszerű válasszal előállni. Helyette csak idegesen, félrebiggyesztett szájjal markolgatom mindkét kezemmel az üveget, és egy jó darabig csak rezzenéstelenül figyelemmel követem, ahogy a vízcseppek lassan lefolydogálnak az üveg nyakáról az oldalára, majd onnan tovább a kezeimre.

-David tud már erről az... egészről? - Azért nem hátrány tisztázni az ilyen részleteket is. Nem akarok legközelebb olyan hírekre hazaérni, hogy szarrá verték egymást miattam...
-Nem lenne éppen fair a részemről, ha máris elutasítanálak, viszont azt sem ígérhetem meg, hogy bármikor is kialakulhat kettőnk között valami komolyabb a jövőben, mindezek ellenére úgy gondolom, hogy egy sörre talán beülhetünk majd valamikor. Persze, kifejezetten csak úgy, hogy Dave semmit nem tud meg erről az egészről! - Hozom tudtára nagyon is világosan a feltételeimet. Nem is tudom, hogy mi lenne ez... Randi, vagy csak egy ismerkedős, baráti iszogatás?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! Jonah&Roxy ~ What are you doing here?! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Jonah&Roxy ~ What are you doing here?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dave&Roxy - Too much!
» Barbi&Jonah
» Jonah Cole Brendan
» Dave és Roxy
» Roxy & Dave - I'm trying

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxanne és a szülei háza-