welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ophelia Graham Vote_lcapOphelia Graham Voting_barOphelia Graham Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ophelia Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ophelia Graham Ophelia Graham I_icon_minitime12.02.13 20:21

Ophelia Graham Tumblr_m06k460b4b1rq5kiho1_500

Név: Ophelia Graham
Becenév: Ophi, Lia
Kor: 20 éves.
Születése hely, idő: 1993. 01. 16. / U.S.A. - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Szenvedélybeteg
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Magabiztos és határozott. Manipulatív, erkölcstelen, uralkodó hajlamokkal bírok. Igaz van egy ikertestvérem, akivel úgy hasonlítunk, mint két tojás, de belőle hiányzik a magabiztosság, de én elkaptam az ő részét is. A kedvességet csak hírből ismerem, inkább gonoszkodok, szeretem ha körülöttem forog az élet és ha a középpontban lehetek. Bár vannak olyan személyek, mint például a szüleim, előttük megjátszom magam, nem kell tudniuk, hogy milyen kis szörnyeteget neveltek fel. Nem tűröm el, ha nem nekem adnak igazat, mert makacs és kitartó vagyok, pont amennyire bosszúálló is, nehezemre esik megbocsájtani másoknak, sőt ritkán fordul elő az ilyen. Szeretek az embereket sakkban tartani és irányítani, ehhez mindig is különleges képességem volt.

Külső: Szőke haj, kék szem, bájos angyali mosoly. Igen ez is én lennék, csak közel sem vagyok annyira ártatlan, amilyennek kinézek. Szeretem szépségemet felhasználni, könnyen bedőlnek nekem az emberek, ennek az angyali kinézetemnek hála, de az ördög bennem bujkál és hagyom, hogy uralkodjon felettem. Kecses alakom van, bár nem nőttem túl nagyra, de mindenem a helyén van, ezért is szeretem kihangsúlyozni az adottságaimat kihívó ruhadarabokkal. Imádok elegánsan öltözködni, olyankor hercegnőnek érzem magam, még csak a tiarám hiányzik. Csípő bolond vagyok, szenvedélyesen gyűjtöm őket, képtelen vagyok ellenállni a magassarkúaknak. Kedvenc kiegészítőim tehet a csípők, táskák, nyakláncok, karkötők is fülbevalók.

Előtörténet: Január tizenhatodika, ekkor változott meg minden a Graham családban, mivel két kis jövevény jött a világra. Én voltam az első, Audrey két perccel utánam született. Sokat halottam olyanról, hogy az ikreket különleges kötelék köti össze, eleinte nem tudtam, hogy ez pontosan miről is szól. De aztán szép lassan rájöttem, hogy mit jelent. Kialakítottunk egy saját nyelvet, amit csak mi értettünk meg, pár apró mozdulat, vagy jelentéktelennek tűnő kitalált szavak, de mi ezzel a módszerrel kommunikáltunk egymással, szüleink legnagyobb örömére. Szerettem a húgomat, de utáltam, hogy mindig napról napra ugyan úgy voltunk felöltöztetve. Amúgy is mindig össze kevertek minket, pláne ha ugyan olyan ruha volt rajtunk. Sokáig úgy éreztem, hogy Audrey olyan, mintha a hasonmásom lenne, vagy egy árnyék, aki mindig követ. Már kiskoromban is a saját utamat akartam járni, de nem sikerült, mert túl nagy volt a testvéri kötelékünk és nem akartam megbántani, mindig is olyan érzékeny volt, ami belőlem pedig pont hiányzott. Sosem sírtam, bármi is volt ami fájt, ha elestem, ha rossz kedvem volt, mindig magamban tartottam a könnyeimet. Az iskola megkezdése számomra nehézségekkel járt, mert mindig én voltam a figyelemközéppontjában és sok barátom is volt, akik körül vette, de Audrey, hiába is volt kiköpött másom, ő inkább visszahúzódó volt, aki inkább élt a saját kis világában. Úgy éreztem, hogy felnéz rám. Hiába is volt sok barátom, mikor a húgom volt a legjobb barátnőm. Vele mindent meg tudtam beszélni, bíztam benne és tudtam, hogy sosem árulna el. Az évek alatt pedig túl sok titkot mondtunk el egymásnak, amik ha valaha is kiderülnének, talán veszélyben is lennénk. Vannak dolgok, amiknek sosem kell napvilágra kerülni. Egyre idősebbek lettünk Audrey pedig kezdett megnyílni a külvilág felé, ezért elkezdett orvosira járni, én pedig gyakornok lettem egy divat cégnél. Imádom a divatot, számomra a divat nem egy hobbi, hanem annál is több. Az évek elteltével egyre inkább kiderült, hogy ameddig húgom vigyázott a hírnevére és arra, hogy mit gondolnak róla mások én pont máshogy véltem a dolgokat. Sosem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam, csak szerettem volna élvezni az életet és azokat a lehetőségeket amik elém kerülnek. Nem vagyok rá büszke, de elég gyakran előfordult, hogy egy fergeteges buli után neki kellett szó szerint össze kaparnia. Mindig is szerettem túlzásba vinni a dolgokat, és ha már szórakozásról van szó, akkor rendesen csinálok, alkohol, valami drog és már is sokkal, de sokkal boldogabbnak érzem magam. Eleinte csak poén volt bevenni pár pirulát és élvezni a hatásait, de egy idő után rászoktam és napi rendszerességgel használtam. Diszkó drogokkal kezdtem, aztán jött minden szép sorban, LSD, speed és ki tudja még, hogy részegen mit vettem be. Csak annyit tudok, hogy mindig van nálam extasy, hogy legalább ettől tényleg boldognak érzem magam, legalább is addig míg a hatása alatt állok. Őszintén nem tudom, hogy Audrey tud-e erről, mert eddig még sosem említettem meg neki, mert csak össze vesznénk, pedig tudom, hogy csak jót akar nekem és félt. Azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogy hosszú távon ez tönkre bír tenni, de fiatal vagyok még és élvezni szeretném az életet, Vegasban mindenki ezt teszi, csak senki sem dicsekszik vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ophelia Graham Ophelia Graham I_icon_minitime12.02.13 20:34

Ophelia Graham!
Hűha, nem is tudtam, hogy az angyalok is drogoznak. Tetszett a háttértörténeted, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Lia te is a húgod két különböző világ vagytok, hiába is vagytok annyira hasonlóak. Már előre kíváncsi vagyok, hogy mit fogtok a játéktéren produkálni! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Ophelia Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ophelia&Aidan
» Ophelia Hemsey
» William Graham
» Aaron D. Graham
» Audrey Graham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-