welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad & Charlotte - kontroll Vote_lcapChad & Charlotte - kontroll Voting_barChad & Charlotte - kontroll Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad & Charlotte - kontroll

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime03.04.13 7:57

Nem tudom, hogy mennyire lehet a szerelmet fokozni, de én azt hiszem, hogy teljesen a legtetején vagyok, főleg azóta, hogy Charlottetal lefeküdtünk. Igaz ez az este történt, de mintha a felhők közt repkednék. Ez mind szép és jó, csak ne lenne az a rettenetes fájdalom a mellkasomban minden mozdulatnál. Néha felszisszenek, de néha annyira fáj, hogy egy-két fájdalmas nyögés is kicsúszik. Tudtam, hogy nem kellett volna annyiban hagynom, mikor ütköztem az ajtóval. Azóta valami nem stimmel, de azt hittem, hogy nem lesz semmi baj, ezért sem szóltam róla Charlottenak. Ő már rég bent van a kórházban és dolgozik, de azt hiszem, hogy muszáj lesz nekem is bemennem, mert egyrészt megígértem neki, másrészt meg iszonyúan fáj a bordám. Nagy nehezen kikelek az ágyból, majd felöltözve elindulok. Kicsit lassabban megyek, mert még a lépésnél is fáj. Azért egyik kezemet a fájó pontnál tartom, hogy még véletlenül se menjen neki, mert akkor tuti, hogy elordítom magam. Egyre rosszabb, ahogy néztem. Reggel már nagyon is belilult, így tudom, hogy valami nincs rendben. Abban biztos vagyok, hogy nem tört el, de a repedést nem zárom ki. Nem vagyok orvos, de ennyit én is megtudok állapítani. Beérve a kórházba felmegyek a lépcsőn, egyenesen Charlotte kórterméhez. Szerencsére csak egy öreghölgy van rajtam kívül, meg egy odabent. Amint kijön az idős bácsi, már pattan is fel a hölgy és eltűnik az ajtó mögött. Türelmesen megvárom, míg kijön, majd bemegyek és becsukom magam mögött az ajtót.
- Szia. - Megyek oda hozzá, majd neki támaszkodok az asztalnak, ahogy mindig is szoktam.
- Bejöttem, mert megígértem... És mert iszonyúan fáj. - Elhúzom a számat, mert nem csak az ígéret miatt jöttem be, hanem, mert úgy érzem komoly baj van. Nem tudom mennyire emlékezett arra, hogy ma megjelenek vagy mennyire vette komolyan, mert reggel nem szóltam, hogy jövök. Látszik a fejemen a kialvatlanság, mert elég sokat szenvedtem az éjszaka, mert ahogy Charlotte bújt úgy nyomta meg mindig a fájó pontom, ami miatt nem igazán aludtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime07.04.13 23:32

Egy újabb munkanap, ma szinte sugárzik rólam a vidámság, sokaknak fel is tűnt hogy ma a szokásostól is vidámabb vagyok, ha tudnák hogy miért, mindegy is ez az én kis titkom fog maradni.
- Mr. Wilkinson, nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy ismét semmi baj sincs az egészségével, viszont több esélye van elkapni itt bármit, ha ilyen gyakran tér be ide vizsgálatra. - Az öreg úr szemében láttam megcsillanni a reményt, amire csak rosszallóan megcsóváltam a fejemet. Tényleg nem tudom, hogy miért jár be ilyen sűrűn hozzám, már az is megfordult a fejemben, hogy nem is az egészsége az ami annyira foglalkoztassa hanem sokkal inkább én. Nem szoktak előítéleteim lenni, de azt hiszem jogosan állíthatom, hogy túl öreg lenne hozzám, sőt nekem van barátom és nem vágyok egy új társra. Szinte a betegeim adogassák egymásnak a kilincset, mikor újra felnéztem a hatalmas kupac karton fölé meglepetten pislogtam mikor megpillantottam barátomat. Nem hittem, hogy ilyen hamar betér hozzám, igaz mondta de még nincs vége a műszakomnak.
- Szia. - Mosolyogva köszöntem vissza, sőt közelebb hajoltam hozzá, hogy adhassak ajkaira egy apró puszit is.
- Vedd le a felsődet és feküdj le. - Aggódva keltem fel eddigi helyemről, hogy oda tudjak menni a vizsgálati ágyhoz, hogy megnézhessem. Türelmesen megvártam míg Chad levette a fölsőjét és hanyatt feküdt.
- Elég csúnya, szólj ha fáj. - Finoman ujjbegyeimmel végig mentem bordáin, de még óvatosabb lettem mikor a véraláfutásos részhez értem. Közben figyeltem az arcát és a reakcióját is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime08.04.13 10:59

Bejövök kicsit korábban, mert úgy érzem Charlottenak meg kell vizsgálnia, mert nagyon fáj a mellkasom és eléggé belilult. Mozdulni is alig bírtam reggel, de csak felöltöztem, utána meg bejöttem. Elég sokan ismernek már itt, így mindenkinek próbálok mosolyogva köszönni, bár a mosoly egy kicsit erőltetett a fájdalomtól. Amint én kerülök sorra, be is megyek és látom, hogy elég sok munkája van, aminek nem örülök, mert tudom, hogy bent marad, ha nem végez a papírokkal. Köszönve nekidőlök az asztalnak, minimálisan dőlök csak előre, hogy köszöntsem a szerelmemet.
- Jobban szeretem, ha te vetkőztetsz. - Vigyorgok rá, majd elindulok az ágyig, közben elkezdem kigombolni az ingemet. Leveszem, és ráteszem a mellette lévő székre. Ahogy nézem elég szépen belilult. Felülök az ágyra, bár tudom, hogy milyen kínszenvedés volt felkelnem reggel.
- Muszáj lefeküdni? - Nézek rá bambi szemekkel, de nem hisztizek tovább lefekszek, bár eléggé fáj. Az arcomra kiül a fájdalom és még fel is szisszenek.
- Már akkor fáj, ha megfúj a szél. - Elhúzom a számat, mert tényleg kellemetlen, főleg, hogy a ruha is hozzáér. Lehet, nincs meg a fájdalomküszöböm, vagy valamit nyom a bordám és azért fáj ennyire. Felszisszenek mikor a lilult részhez ér. Valószínűleg ott van valami gáz.
- Charlotte... Nem akarok befeküdni a kórházba és infúziót kapni. - Nézek a szemeibe, mert gondolom, hogyha valami baj van mégis, akkor beutal, hogy itt meggyógyuljak és tudjanak rám figyelni. Viszont én a mai napra egészen mást terveztem, csak érjünk haza. Tovább fekszek az ágyon, addig, amíg nem mondja, hogy felkelhetek vagy el nem kell mennem röntgenre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime09.04.13 20:08

Meglepett, hogy Chad ilyen hamar betoppant, őszintén későbbre vártam. Nem telt le a műszakom, sőt van is még némi papírmunkám. Beteg a főnővér és most még több dolog zúdult a nyakamba, mint egyébként is. Akár az orra alá is dörgölhetném, hogy már megint igazam volt és hogy tudtam, hogy ez lesz a vége, de még sem teszem meg. Inkább csak kedvesen megkérem hogy vetkőzzön, hogy az alapvető vizsgálatokat el tudjam végezni rajta.
- Chad, most nem a barátnőd vagyok, hanem az orvosod. - Tudom, hogy nem szereti ha ezt hangoztatom, de attól még így van. Ugyan úgy fogom megvizsgálni, mint a többi betegemet, csak őt sokkal jobban féltem, mint másokat szoktam. Nagyon nem tetszik, hogy ennyire elszíneződött a sérülésénél a bőrfelülete.
- Ha azt teszed amire kérlek akkor előbb szabadulsz innen, ahogy én is. - Kérlelő tekintettel néztem rá, ami nagyon is hatásosnak bizonyult. Ha rendesen akarom megvizsgálni ahhoz szükséges az, hogy hanyatt feküdjön.
- Vettél be valami fájdalomcsillapítót? - Aggódva tekintek rá, mert ha nem akkor tudok neki adni valamit, ami esetlegesen hatna is és enyhülne a fájdalma.
- Ez nem akarás kérdése, de még semmi sem biztos. Előbb megírom az utalódat a röntgenre, azután pedig meglássuk mi fog várni rád. - Kedvesen rámosolygok, majd gyorsan vissza is megyek a helyemre, hogy kényelmesen elhelyezkedve székemben megírhassam az utalóját.
- Most már felöltözhetsz, ugye tudod hogy én csak jót akarok neked? Tapintásra semmi jót sem sejtek és ha a röntgen is engem igazol akkor valószínűleg pár napig bent kell megfigyelésen tartsalak. - Még mindig inkább az orvosát játszom, de bennem van némi pánik is, mert nem szeretném ha bármi komoly baja származna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime09.04.13 22:34

Muszáj volt bejönnöm előbb a vizsgálat miatt, mert tudom, hogyha nem jövök, és otthon derül ki, akkor tuti, hogy mérges lett volna rám Charlotte, amit meg nem akarok. Viszont van egy jó programom az estére, nagyon elterveztem mindent, így remélem, hogy nem szivat meg és nem utal be a kórházba. Tudom, hogy pont én voltam az, aki megkövetelte, hogy mindkét helyszínen a saját szerepünket játszuk és ne azt, amit a magánéletben, de egyszerűen muszáj volt megjegyeznem, hogy jobban szeretem mikor ő vetkőztet.
- Tudom doktornő. - Sóhajtok egyet, mert azt hittem, hogy máshogy fog elsülni. Végül kigombolom az ingem és lerakom, de még nem ülök fel az ágyra.
- Tudom, de nem kötekedésből kérdeztem. Rettentően fáj minden mozdulat, örültem, hogy reggel az ágyból kikeltem. És azt hittem, hogy megtudod úgy oldani a vizsgálatot, hogy ne keljen lefeküdnöm. - Rántom meg óvatosan a vállaimat, mert jelenleg az is eléggé fáj. Felülök az ágyra, majd hanyatt fekszek. Mivel a felsőtestemet használom, ezért belenyílall a fájdalom is a bordámba, mire felszisszenek. Mikor már fekszek, hagyom, hogy megvizsgáljon.
- Nem. Erre nem hiszem, hogy lenne olyan fájdalomcsillapító, ami elmulasztja. - Elhúzom a számat, mert tényleg nem hiszem, hogy tablettás gyógyszer elmulasztaná ezt a kínt. Viszont azt akarom, hogy ne keljen befeküdnöm a kórházba, mert nagyon nem szeretek itt lenni, mint beteg. Olyan klór szag van, hogy pár nap után már a bőrömbe is beivódik és én is eggyé válok a kórházzal.
- Pedig otthon is ápolhatsz. - Halvány mosoly, hátha megenyhül ez felé és ki tudom váltani a kórházat. Bár ahogy most elnézem eléggé beleélte magát az orvos szerepbe. Amint megkapom az utasítást, felülök, bár eléggé fáj. Egyik kezemmel meg is fogom a lilult részt. Valahogy most ez a felkelés nem hiányzott. Leszállok az ágyról, majd felveszem az ingem és miközben gombolom, odamegyek hozzá, neki dőlve ismét az asztalának.
- Tudom, de akkor legalább ne mától. Holnaptól addig leszek bent, ameddig csak akarod, de ne ma. Annyira jól elterveztem a mai estét. - Nézek a szemeibe és remélem, hogy a kiskutya szemeimnek nem fog tudni ellenállni, bár lehet, hogy most fog éppen ellentmondani nekem. Megvárom, míg megírja a beutalómat, majd a kezembe veszem.
- Ja, amúgy ki volt ez az öreg ember, aki bent volt nálad nem olyan rég? És mit akar tőled? Mert mikor kijött vigyorgott, hogy jó csaj vagy és el tudna veled játszadozni. - A végére már kész vagyok, teljesen elönti a féltékenykedés az agyamat. A szemeimből és a szavaimból is kiveheti Charlotte, hogy féltékeny vagyok. Nem tehetek róla, de nagyon is félek attól, hogy elveszíthetem a szerelmemet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime12.04.13 3:56

Nem hinném hogy túlságosan sok szabályt állítottam volna fel eddig a kapcsolatunkban, de azt megkövetelem tőle, hogy ha vizsgálatra jön be hozzám akkor úgy bánjon velem mint az orvosával nem pedig a barátnőjével. Különben sem kellene nekem betölteni ezt a szerepet, de ő nem akart más orvoshoz menni, pedig tudom nem tanácsos közeli hozzátartozókat kezelnem, mert túlságosan elfogult lehetek velük szemben.
- Ugye ez miatt nem fogsz rám megharagudni? - Semmi jót sem sejtető volt az a sóhaj. Azt hiszem erről már párszor beszéltünk és nem lesz semmiféle sértődés.
- Én csak szeretnék szakszerűen eljárni. - Nem szeretem ha megkérdőjelezik a módszereimet. Hogy ki tudjam tapogatni a probléma forrását ahhoz jobb ha lefekszik az asztalra, tudom hogy fáj neki, de ha diagnosztizálni tudnám mi baja lehet, akkor tudnék is rá orvosságot adni.
- Egy kis morfiumtól minden jobb lesz. - Viszont ez nagyon erős fájdalom csillapító és bent kell tartanom ha ezzel szeretném kezelni. Gyanítom, hogy amúgy is bent kell maradnia pár napra. Igaz még nem láttam a röntgen felvételét, de abból amit láttam erősen azt hiszem, hogy bent kell fognom.
- Chad, tudom nem vagy oda a kórházért, de meg kell értened hogy nem ápolhatlak otthon, nem tudok a nap huszonnégy órájában veled lenni, itt legalább mindig lenne valaki aki téged felügyel. - Nem szeretném ha ebből kirobbanna egy vita, de már csak azért is az lesz amit én akarok, féltem és szükségesnek látom bent tartani még nem javul az állapota.
- Édesem, nem vagy alku pozícióban, már így is túl sok volt az időhúzás, nem szeretnék súlyos következményeket. Ha meg van repedve a bordád akár el is törhet és egy törött borda átszúrhatja az egyik belső szervedet és nem akarlak elveszíteni egy belső vérzés végett. Értve vagyok? - Szigorú vagyok és nem túl derűlátó. Amit az imént közöltem vele az tényleg bekövetkezhet és már tényleg elég volt az időhúzásból.
- Mr. Wilkinson, de ne legyél rá ennyire féltékeny! Vagy talán nem bízol meg bennem? - Eléggé feltűnően látszik rajta a féltékenység, de nem értem az okát, eddig nem tettem semmit ami végett elveszíthettem volna a bizalmát és valljuk be Mr. Wilkinson akár az apám, sőt inkább a nagyapám is lehetne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime12.04.13 12:35

Tudom, hogy nem lesz jó ez így hosszú távon, de még nézelődök a kórházban, hogy kit szeretnék a kezelőorvosomnak. Ezt még Charlottenak sem mondtam, hogy leváltatom, mert amíg még nem tudom, hogy ki lesz addig nem szeretnék erről beszélni. A kérdésére nem válaszolok, helyette elkapom a derekát és közelebb húzom magamhoz. Csak pár miliméter választ el attól, hogy megcsókoljam, mikor rájövök, hogy ezt egy beteg-orvos kapcsolatban nem helyén való. Elhajolok tőle, de nem válaszolok rá, mert tudja, hogy soha sem tudnék rá haragudni. Kicsit úgy érzem, hogy Charlottenál megy fel a pumpa, pedig csak érdeklődtem, hogyha nem muszáj, akkor nem feküdnék le. De nem tehetek mást, mint engedelmeskedni és fájdalmak közepette lefeküdni az ágyra, hogy megtudjon vizsgálni. A morfium szó hallatán megrázom a fejem, nem kell, mert megint úgy kiüt, hogy olyan dolgokat látok, amik valójában nincsenek is ott. Gondolom van elég baj, de azért próbálok valami más megoldást találni, mint azt, hogy itt bent keljen feküdnöm.
- Tudok magamra vigyázni. - Nézek a szemeibe, nem kell 24 órás felügyelet, de nem akarok a kórházba se befeküdni. Amint felöltöztem és újra ott állok vele szemben, csak látom, hogy nem akar megtörni, hogy kitoljuk ezt egy nappal.
- De ebből az egy estéből nem lesz baj. - Azért próbálkozok, hogy megengedje. Az lehetséges, hogy a mai nap még összeveszünk, ha beutal, mert nagyon is készültem a mai estére és nem szeretném "lemondani". Amint megkapom a papíromat, még egy kérdést felteszek. Látom, nincs túl jó napja, pedig reggel sugárzott a boldogságtól.
- Nem vagyok féltékeny és bízok benned! Csak abban az öregemberben nem bízik. - Mondom neki határozottan és komolyan. Kilépek a rendelőből, majd egyenesen a röntgenhez megyek. Ott kivárom a soromat és amint én jövök, levekőzök, majd hagyom, hogy elkészítsék a felvételeket. Visszaöltözök, kiülök, majd várok. Egészen addig, amíg kézhez nem kapom a röntgent, majd elindulok vissza Charlottehoz. Soron kívül bemegyek kezemben a röntgennel, majd odaadom neki és várom a véleményét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime14.04.13 7:29

Talán én vagyok csak feszült a kimerítő és fárasztó munkám végett, tudom nem fizikai munka amit végzek, de attól még nagyon is fárasztó tud lenni, na meg a hosszú műszakok sem nekem kedveznek. Azt hiszem vélek felfedezni közöttünk némi feszültségek és már közel sem vagyok biztos abban, hogy helyes az, amit teszek. Mármint nem kellene hogy a betegem egyben a barátom is legyen, egyrészt mert túl elfogult vagyok vele szemben, másrészt pedig szerintem etikátlan dolog is amit teszek. Most ebben a helyzetben nem kimondottan tetszik, hogy magához húzott, de úgy látszik Chad is rájött erre, talán csak a komolyságot türkidőző nézésemből is. Szeretném a munkámat végezni, nem szeretek hibázni és nem akarom hogy bármivel is el tudja terelni a figyelmemet.
- Jobban szeretném ha a nővérek és én vigyáznánk rád, ameddig helyre nem jössz. - Chad kemény dió, nehéz is lesz megtörni de meg fogom találni a módját. Nem akarom vele vitába szállni, de úgy is az fog lenni amit én akarom, nem fogok játszadozni az egészségével.
- Nem szeretek kockáztatni, de azt hittem már annyira ismersz, hogy tudni fogod, mindig biztosra megyek és ami azt illeti féltelek is, szóval a röntgen felvételed lesz a döntő. - Ha a felvételen látni fogok bármi vészjóslót egy percig sem fogok azon hezitálni hogy mit is kellene tennem.
- Remélem már tényleg sikerült kiérdemelnem ennyi idő után a bizalmadat. - Mindössze ennyit fűzök az egészhez, nevetséges is lenne ha azt feltételezné, hogy azaz öreg úr és én bármikor is össze szűrnénk a levet. Miután elmegy fogadom a soron következő pácienseket, szerencsére már a papírmunkával bíbelődtem mikor ismét betért hozzám. Kikaptam a kezéből a felvételt, fény felé irányítottam és hosszas másodpercekig figyelmesen tanulmányoztam. Vészjósló sóhaj szökött ki ajkaim közül, majd párom szemébe néztem.
- Nagyon úgy fest, hogy ez borda repedés, tehát nem tehetek mást bent kell, hogy tartsalak. Ez volt a rossz hír, de a jó pedig hogy ennél komolyabb bajod nincsen és ha szeretnéd bent maradok veled éjszakára. - Minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy valahogy enyhíteni tudjam a kórház iránt érzett ellenszenvét, hátha sikerrel járok ezzel a kis cselemmel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime14.04.13 18:31

Annyira fura számomra, hogy már nem érhetek hozzá se, mert régebben nem tette szóvá, hogy ölelgettem, vagy épp megcsókoltam. Éppen ezért gondolom meg magam, mikor megölelem és épp ajkaira hintenék egy puszit, hogy nem haragszom. De nem tudok mást tenni, majd otthon puszilgatom. Elhúzom azért a számat, majd eltávolodok tőle, hogy megkezdődjön a vizsgálat. Kicsit ideges lesze arra, hogy gyereknek néz, aki nem tud magára vigyázni.
- Otthon is tudsz rám vigyázni, igaz, hogy nem huszonnégy órában, de amíg nem vagy otthon, addig nem is fogok olyat csinálni, ami balesetveszélyes. - Rántom meg a vállaimat, annyira nem értem, hogy miért van arra szükség, hogy itt bent fetrengjek, amikor ugyanezt otthon is megtudom tenni. Tudom, hogy milyen makacs Charlotte és a végén biztos, hogy összefogunk ez miatt veszni, ha nem hagyja nekem ezt az egy éjszakát. Annyira elterveztem már az egészet, hogy nem szívesen mondom le, sőt egyáltalán nem mondom le.
- Tudom, de nem kell félteni. Ha eddig túl éltem, akkor most is túl fogom. - Nem akarok most befeküdni, és nem is fogok. Ha meg igen, akkor nem biztos, hogy szeretném, ha Charlotte bejönne hozzám, amíg itt fekszek.
- Eddig is bíztam benned és ezután is fogok! - Jelentem ki határozottan, majd elmegyek a röntgenre. Annyira nincs ehhez az egészhez hangulatom, tényleg holnap kellett volna bejönnöm, de már annyira fájt a mellkasom, hogy muszáj voltam. Amint kész vagyok, visszamegyek Charlottehoz, hogy mit mond nekem. Sóhajtok egyet, mikor mondja az eredményt.
- Remek... - Hallani a hangomon, de szerintem a szerelmem is ilyen "lelkesedésre" számított a részemről. Majd hozzáfűzök még valamit.
- De csak holnap jövök. - Nézek bele a szemeibe, nagyon is komoly vagyok, mert én nem akarom a mai estét bent tölteni. Nem lesz semmi baj ebből az egy napból, nem értem, hogy miért ennyire szigorú Charlotte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime17.04.13 0:58

Nem csak azért vagyok vele ennyire távolságtartó most, mert az orvosa vagyok, hanem mert nem szeretném, hogy a múltkori megtörténjen. Nem ártana nem elfelejteni, hogy múltkor is ránk nyitott a főnővér és mindig fenn áll annak a lehetősége, hogy bárki kopogás nélkül nyit be. Még ha Chad a barátom is és már rég óta együtt vagyunk nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni még egyszer, ez a munkahelyem maradjon meg otthonra a szerelmünk, itt pedig próbáljunk alkalmazkodni az orvos - beteg kapcsolathoz.
- Miért kell ennyire megmakacsolnod magad? - Hangosan felsóhajtva tettem fel kérdésemet. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem képes rám hallgatni. Én csak jót akarok neki, de úgy látszik Chad erről egészen máshogy vélekedik. Úgy érzem egyre inkább feszültebb lesz közöttünk a hangulat és ez cseppet sem tetszik. Nem akarok vele veszekedni, de nagyon is afelé haladunk így.
- Felfogod, hogy most az egészségeddel játszol? - Szokásostól ingerültebben kérdezek erre rá. Én tényleg csak féltem, de úgy látszik számára ez már nem jelent semmit.
- Remélem ez tényleg így is fog maradni. - Hiszen egy kapcsolatban szükséges a bizalom, én bízok benne ezért szerintem úgy fair ha tőle is elvárom ezt. Különben is hűséges vagyok, még sosem volt arra példa, hogy bárkit is megcsaltam volna. Habár néha a pácienseim néha eléggé különös ajánlatokat tesznek nekem, de sosem veszem őket komolyan. Mikor Chad vissza ér árgus szemekkel fürkészem végig a röntgenjét, aztán kikerekedett szempárommal nézek rá amint hátra dőltem a székemben.
- Nézd Chad, nem azért szeretném hogy már ma befeküdj a kórházba, mert nem tudnék elképzelni estére jobb közös programot. Kérlek tedd meg a kedvemért, tényleg annyira sokat kérnék? - Tényleg nem értem miért makacskodik velem ennyire, de már nagyon is tombol bennem a feszültség, ezért is vigyázok arra hogy még véletlenül se hagyják el olyan szavak ajkaimat ami végett összeveszhetnénk, de még ez is esélyes opció a jelenlegi helyzet alapján.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime18.04.13 16:08

Nem akarok ide benn maradni, sokkal jobb terveim vannak estére. De nem is értem, hogy Charlottenak miért lenne jó, ha itt lennék. Otthon ugyanúgy tudok feküdni, csak otthon nem leszek büdös kórház szagú, tudok tv-t nézni és finom ételt enni. Mellesleg még a plusz, hogy nem kell mások horkolását elviselnem és még Charlotte is hozzám bújik. A kérdését tényleg nem értem. Ismer már annyira, hogy szívesebben töltöm vele az időmet, mint a kórház rideg falai közt. Megforgatom a szemeimet, tudom, hogy nincs értelme ennek a vitának, mert mindketten a saját magunkét fújjuk.
- Mert nem érted, hogy nem szeretek itt lenni. - Higgadtan mondom, nem akarok vele veszekedni, de tudom, hogy úgy is az lesz a vége. Mindenesetre megpróbálom úgy megoldani, hogy ne legyen vita. Ezekkel a kérdésekkel néha az agyamra tud menni. Elnézek oldalra, hogy egy kicsit lenyugodjak.
- Miben különb itt feküdnöm, mint otthon a kényelmes ágyban? - Fordulok felé és vonom fel az egyik szemöldökömet. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mennyivel jobb egy kényelmetlen, idegen ágyban feküdni, mint a már megszokott, kényelmesben. Sóhajtok egyet, próbálom egy kicsit kiengedni a gőzt, mert nem akarom megbántani, de ha tovább feszegetjük ezt a témát, tuti, hogy akaratlanul is megteszem. Látom, hogy egyáltalán nem tágít ettől a döntésétől, hogy már ma feküdjek be. Pedig annyira szerettem volna mást csinálni, egy kicsit irányítani az estét. Sóhajtok egyet, majd ránézek. Összefűzöm a mellkasom előtt a karjaimat.
- Jó... Akkor jó éjszakát, érezd magad jól egyedül! - Mondom neki kicsit ingerültebben, így csúszott ki, de meg se várom a válaszát, elindulok az ajtóhoz és kiviharzok a rendelőből becsapva az ajtót magam mögött. Nem ezt vártam volna tőle, azt hittem, hogy megérti. Az egyik nővért elkapom, és kedvetlenül mondom neki, hogy be kell feküdnöm. Kedvesen mosolyog rám, de egyáltalán nem vagyok ettől elragadtatva. Megmutatja a kórtermem, majd átöltözök a kapott pizsamába, és lefekszek fájdalmak közt, és az ablak felé fordítom a fejem, hogy ne lássam ki jön be az ajtón.
Charlotte, ha hazaér, akkor egy rózsaszirmos "ösvénybe" botolhat meg. Ha követi, akkor láthajt, hogy a hálószobába vezet, és rózsaszirmok is el vannak hintve az ágyra. Az ágy mellett gyertyák, amik persze nincsenek meggyújtva, mert egészen mást terveztem. Meg akartam lepni, de így jártam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime21.04.13 6:07

Először meglepett Chad korai látogatása aztán megrémített, nem gondoltam hogy azért fog bejönni, hogy vizsgáljam meg. Túlságosan féltem, ami nem is csoda, szeretem és nem akarom hogy bármi baja essen. Ha kell még össze is veszek vele, csak ne fajuljon el jobban az állapota. Már napokkal ezelőtt be kellett volna jönnie, nem tudom miért utálja ennyire a kórházat, ahogy a többi itt dolgozó is velem együtt csak jót szeretnénk neki. Engednie kellene, hogy segítsünk neki. Annyira makacs tud lenni, komolyan néha meg is rémít, de most nem a legmegfelelőbb alkalmat választotta ki arra, hogy behódoljak akaratának.
- De megértem, de az hogy be kell feküdnöd ide pár napra az még nem nagy áldozat. - Lassan bele fáradok újból és újból elmagyarázni neki miért is tartom annyira fontosnak, hogy itt legyen. Nem szeretném ha a bordája bármi kárt okozna benne, mert benn áll a belső vérzés lehetősége is.
- Itt mindig van aki szemmel tartson, tudom tudsz magadra vigyázni, de azért még is nyugodtabb lennék ha tudnám, hogy szem előtt vagy. - Ez egy kórház, ahol állandóan nővérek és orvosok figyelik a betegeket, én pedig egy hosszú és fárasztó műszak után nem tudnám ugyan úgy gondját viselni otthon. Több mint fél napokat dolgozok ezért távol is vagyok tőle és nem szeretném addig sem magára hagyni.
- Chad! - Szólok utána és már kelnék is fel, hogy utána megyek de úgy becsapta az ajtót, hogy jobbnak láttam most egyedül hagyni, legalább is addig míg le nem higgad. Nem szeretnék össze veszni vele, pár napig biztosan még morcos lesz, de majd elmúlik. Mikor lejár a műszakom egy nővértől érdeklődök Chad hogyléte felől, nyugtató választ kaptam, ezért is mentem haza tiszta lelkiismerettel. Biztos voltam benne, hogy most látni sem akar. Amint beértem a házba egy kidíszített lakást találtam. Rózsaszirmok hevertek mindenütt, én pedig elkezdtem követni, kíváncsi voltam hová vezet. Egészen a hálószobáig tartott, gyomrom már így is össze volt szorulva, de igazán csak akkor tört el nálam a mécses, mikor megláttam az ágyon lévő szívalakot. Most már minden világos lett számomra, hogy miért ragaszkodott annyira a ma éjszakához, de már nem tehettem semmit. Chad már a kórházban fekszik, én pedig alig bírtam lehunyni a szememet a bűntudattól.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Charlotte - kontroll Chad & Charlotte - kontroll I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad & Charlotte - kontroll

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből
» Chad és Charlotte - újra együtt (doktornő rendelője előtt)
» Chad&Charlotte együtt töltött estéje
» Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Vizsgálók-