welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_lcapCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Voting_barCharlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime01.09.12 11:58

Azt hiszem, hogyha tovább kell várnom, akkor belefogok őrülni ebbe az egészbe. Már annyira szétfeszít a vágy, hogy már fáj. Tudom, hogy nem siettethetem, de megérthetné, hogy egy fiúnak ezt nehezebb végig csinálnia. Azért kicsit örülök, hogy kapok egy esélyt arra, hogy megtapasztaljam, hogy hol vannak a gyenge pontjai, bár annyira kíváncsi és telhetetlen vagyok, hogy már most neki állnék ennek. De ahogy érzem a fejem hőmérsékletéből ez nem most fog bekövetkezni legnagyobb sajnálatomra.
- Akkor ma este megkeresem őket! - Jegyzem meg titokzatossággal a hangomban, majd egy puszit nyomok az ajkaira és elindulok vele, hogy minél előbb hazaérjünk, már csak azért is, mert kezdem egyre rosszabbul érezni magam. A kijelentése, miszerint erős férfira van szüksége kicsit mellbe vág. Erős vagyok én akkor is, hogyha beteg vagyok, csak most még a tüdőm sem akar ennek kedvezni.
- Erős vagyok! - Jelentem ki határozottan és, hogy ezt be is bizonyítsam felkapom a karjaim közé. Ekkor roppantul megfájdulnak a vállaim, de nem hagyom, hogy a betegség legyőzzön, így pár lépést megyek vele, majd lerakom. Köhögni is elkezdek és a verejték is kezd folyni az arcomon. Nem szeretem a lázat, mert az tudja a legjobban legyengíteni az embert. Örülök, hogy egyet ért velem és aranyosnak talál általánosságban is. Szívem percek alatt kezd el hevesebben dobogni, bár most nagyon is fájdalmas. Nem törődve ezzel elkapom Charlottet és magamhoz húzom hátulról. Beindult a fantáziám és már most megmutatnám, hogy mit tudok, de nem lehet.
- Mindig is akartalak és akarni foglak! - Suttogom bele még mindig vágytól futott hangon, majd simogatom a combját, pedig mennék feljebb is, hogy neki örömet okozzak. Ahogy elengedem, hogy kicsit siessünk, hirtelen megtorpanok.
- Mi? Azt hiszem hallucinálok a láztól. Te komolyan beleegyeztél, hogy lefeküdjünk? - Nézek a szemeibe hitetlenkedve. Annyira hirtelen jött, azt hittem, hogy még pár hétig vissza fog utasítani, de erre nem számítottam. Nagyon is meglepett vele és, ha nem esne szét a fejem akkor biztos, hogy öröm táncot járnék. A taxinak nagyon örülök, mert annyira rosszul lettem, hogy nem bírnék tovább menni. Ahogy beülök a kocsiba, fejemet hátradöntöm az ülésnek és becsukom a szemeimet. Érzem, ahogy a fejemben lévő ereken fut át a vér és lüktet. Úgy ég az egész arcom, mintha belenéznék egy sütőbe működés közben. Azt a karomat, amelyikhez hozzábújik Charlotte megfogom a combját. Bár már ott érzem, hogy tűzforró a tenyerem.
- Csak fájdalom csillapító kell, de vagy négy darab. - Nyögöm, már a torkom és a szám is kiszáradt. Alig várom, hogy végre odaérjünk. Talán a sofőr látja rajtam, hogy elég ramatyul nézek ki, mert érzem, hogy egy kicsit gyorsabban megyünk. Legszívesebben itt aludnék, de még fenn kell maradnom. Ahogy fékez és megszólal, hogy megjöttünk, veszek ki pénzt a zsebemből és előre nyújtom neki, majd kiszállok és megvárom Charlottet is.
- Merre van gyógyszer? - Kérdezem, amint belépünk az ajtón, majd ha megtudom a konyhából hozok egy pohár vizet és megkeresem. Beveszem és hanyatt fekszek a kanapén, bár tudom, hogy nem lesz jobb. Lehunyom a szememet, majd megtörlöm az orrom és próbálok aludni, hogy jobb legyen, legalább a fejem fájása elmúljon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime02.09.12 21:15

Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz várnom azzal a bizonyos dologgal, de tévedtem. Szinte már szenvedek attól, hogy így kínoz érintéseivel, csókjaival, de még is annyira élvezem. Többet akartam várni, de ha jobban bele gondolok, már igazán megérdemelnénk egymást, mint testileg, mint lelkileg egyaránt.
- Hm, nem rossz ötlet. - Halkan elnevetem magam, mert talán nem csak a gyenge pontjaimra fog rátalálni, hanem azokra is, ahol nagyon érzékeny vagyok és akaratom ellenére nevetésbe tőrök ki. De már éppen ideje lenne egymás testét felfedezni, mert arra már nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy-egy érintésemre hogyan is reagálna. Ezen gondolkozva haladok vele tovább, egészen addig, ameddig váratlanul fel nem kap, aminek következtében egy halk sikoly hagyja el a számat.
- Nem kell bizonygatod, tudom, hogy erős vagy. - Immár újból lábaimon állva nézem bele komolyan a szemébe, miközben gyengéden végig húzom arca oldalán kezemet. Nem lehet a kezem ennyire hideg, hanem Chad arca ennyire meleg, biztosan a hőemelkedéstől. Aggódva nézek rá, ahogyan elő törik belőle a köhögés. Nem akarok felette anyáskodni, mivel nem az anyja vagyok, hanem a barátnője, de még is úgy féltem és legszívesebben már az ágyamban tudnám, legalább ott jó helye lenne mellettem.
- Ne mondj az utcán ilyeneket, mert még a végén itt helyben rád vetem magam. - Suttogom, hiszen olyan közel van hozzám, hogy a hangos beszéd el is rontaná a pillanatot. Ahogy keze combomon siklik, egyre jobban erősödik bennem a vágy, hogy minél előbb érezzem kezét egészen más helyeken is, de nagyon is úgy fest, hogy a szabad napjaimat azzal fogom tölteni, hogy ápolgassam, az előre betervezett kettesben töltött romantikus éjszakán, pedig ismét elhúzódik.
- Hm, én is azt hiszem, hogy hallucinálsz. - Próbálok kitérni a válasz alól, mert ilyen állapotban nem akarom felzaklatni. Az pedig egy dolog, hogy már le szeretnék vele feküdni, de ha már eddig vártunk vele, akkor még tudni fogunk pár napot, ameddig fel nem gyógyul. Gyorsan taxiba is pattanunk, hogy a lehető leghamarabb érjünk hozzám, ahol gondját tudom viselni beteg kedvesemnek.
- Kettőtől többet nem fogsz kapni. - Próbálok kedves lenni, annak ellenére, hogy nagyon is komolyan mondtam. Hiszen tudom, hogy mennyire erős fájdalomcsillapítóim vannak otthon, nem akarom, hogy a végén valami baja legyen. Elég hamar a kívánt helyre érkeztünk, ezért Chad után én is kiszállok a kocsiból, hogy végre a lakásomban lehessünk.
- Az első fiókban találod, ahogy beérsz a konyhába. - Gyorsan leteszem a tőle kapott tábla csokit a nappali asztalra, majd beviharzok a konyhába, hogy főzzek neki teát. Immár egy bögre teával a kezemben lépek ki a nappaliba, oda megyek hozzá a kanapéhoz, óvatosan leülök mellé. Leteszem a teát az asztalra, kézfejemet homlokához teszem, ami már szinte forró.
- Édes, nem lenne inkább jobb a hálóban pihenned? - Kérlelő pillantással nézek rá, ott sokkal kényelmesebb lenne és én is hozzá tudnék bújni zavartalanul, de ha neki itt kényelmesebb, akkor hagyom, hogy itt pihenjen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime03.09.12 0:09

Nagyon meglepődök, hogy beleegyezik abba, hogy feltérképezzem ma a testét. Szeretném is már közelebbről érezni őt, eddig is csak azért tartottam vissza magam, mert Charlotte még nem akarja. Nagyon annál a résznél tartanék szerintem már az első nap óta. Mosolygok, ameddig ő nevet, mert már alig várom, hogy ott tartsunk. Amint megbizonyosodik arról, hogy erős vagyok, büszkeség tölt el. Igaz, hogy majdnem megsüketültem, amint sikoltott, pedig nem is volt annyira váratlan.
- Akkor jó. Tovább úgy sem bírtalak volna... - Vigyorgok, majd érzem, hogy a láz úrrá lesz rajtam. Azt hiszem, a betegség kezd legyengíteni, és még jó, hogy leraktam Charlottet, mert a végén ledobtam volna. Viszont rettentően jól esik, hogy a hideg kezét a fejemhez nyomja. Szinte érzem, hogy sistereg a meleg és a hideg találkozásánál a homlokom. Annak már nem örülök, hogy elveszi a kezét, mert egyből melegebbnek érzem a fejem azon részét, ahol eddig a hideg keze volt.
- Nem zavarna. Majd az ágyban is megtehetnéd ezt. - Suttogom a fülébe és szorosabban húzom magamhoz. Már annyira vágyok rá, hogy itt az utcán letapiznám. Most már kezdem úgy érezni, hogy ő is ugyanannyira vágyik rám, mint én rá, bár azt nem értem, hogy akkor miért nem teszünk ellene és fekszünk le. A combján egyre feljebb húzom az ujjaimat, és egy kicsit be is térek a szoknya alá, úgy hogy felhúzom azt, de aztán türtőztetem magam és elveszem a kezem.
- Pedig azt hittem, hogy leakarsz velem feküdni. - Húzom el a számat, majd sóhajtok egyet, de beletörődök. A taxi nekem remek ötlet, mert tovább nem tudtam volna menni, annyira gyengének érzem a lábaimat és a fejem is mindjárt szétrobban. Alig várom, hogy otthon legyünk, hogy végre megkapjam a gyógyszert és használjon. Ha a fejfájás nem akkor, egész jól érezném magam leszámítva, hogy kapar a torkom és folyik az orrom. A taxiban hozzábújok és homlokomat a fejének döntöm, amíg lecsukom a szemeimet, hogy egy kicsit pihenjek. Már nagyon is nehezek és szinte csípnek, amint behunyom őket.
- Pedig annyi nem fog használni. - Nyöszörgöm, majd amint kifizetem a taxit, kiszállva egyenesen bemegyek a házba, gyógyszer után érdeklődve. Be is megyek a konyhába és elkezdek kutatni a fiókban. Az elsőt kiveszem, ami jó is lesz, majd töltök egy pohárba vizet és beveszem. Ezek után kimegyek a kanapéra, hogy elfeküdjek és megvárjam, míg használ. Sajnos a szemeim sokkal nehezebbek, így muszáj lecsuknom őket. Megköszörülöm a torkomat, hogy egy kicsit jobb legyen, majd ahogy érzem, hogy mellettem besüllyed a kanapé és egy kérdés is felém "száll", hümmögök. A kezét a fejemnél tartom.
- De jó hideg. - Nyögöm, majd befordulva a támla felé, magamhoz ölelem a kezét.
- De, aham. - Nyöszörgöm, de nem megyek sehova, mert annyira nehéz felkelnem és a fejem is iszonyatosan fáj. A kezéhez hozzábújva, kifújom a levegőt, még az sem zavar, hogy a derekam kint van. Eltudnék itt aludni, de még mindig lüktet a fejem.
- Charlotte... - Fordulok ki felé, de a kezét nem engedem el, és a szemeibe nézek, amint kiejtem a nevét.
- Nagyon szeretlek. - Ajkam szegletében egy mosoly bujkál, ahogy kimondom, de nem bírom nyitva tartani a szememet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime03.09.12 10:30

Akárhányszor előre tervezek valamit, annyiszor kell rájönnöm, hogy nem fog valóra válni. Ebből is azt a tapasztalatot szűrtem le, hogy nem kell előre tervezni, mindössze hagynom kell, hogy sordórjak az árral. Mert a mai szabadnapomból sem az lesz, amit akartam. Ahelyett, hogy lenne egy romantikus éjszakánk, Chad ápolgatásával leszek elfoglalva. Persze ez miatt igazán nem fogok rá neheztelni, mert arról nem tehet, hogy ilyen hirtelen lett beteg.
- Nem is csodálom, hogy tovább nem bírtál volna, hiszen nehéz vagyok. - Elhúzott szájjal mondom. Nem is várom el tőle, hogy emelgessen hiszen a súlyomtól biztosan meg is rokkant volna. Amúgy is most beteg, nem kellene ennyire elevenednie, mert a végén még rosszabbul lesz.
- Hm, talán meg is teszem. - Minden egyes szavamat halkan ejtem ki, miközben bele harapva alsó ajkaimba élvezem, hogy kezével combomat cirógassa. Tudom, hogy az utcán nem helyes, hogy hagyom, hogy ezt tegye velem, hiszen itt bárki megláthat minket, de még sem teszek semmit sem ellene, annyira vágyok érintésére.
- Le is akarok, de előbb gyógyulj meg. - Így is annyira gyenge a drágaságom, nem akarom még jobban lefárasztani. Immár a taxiban ülve csak reménykedek benne, hogy bírja ki, ameddig oda érünk, hogy ne aludjon el. Annyira rossz ilyen betegen látni, akaratlanul is arra tudok gondolni, amikor először láttam, de akkor még ennél is sokkal rosszabb állapotban volt.
- Nos, ha nem használna, akkor majd bevetek pár trükköt. - Kettő fájdalomcsillapító szerintem bőven elég egyszerre, aztán még a végén a túl sok gyógyszertől csak kiütné magát. Halkan lépek be a nappaliba, remélve, hogy még nem alszik, mert sokkal jobban örülnék neki, hogy ha a hálószobában kényelmesen pihenne, szinte biztos vagyok benne, hogy ott sokkal jobb lenne, mint neki, mint nekem egyaránt. Bár nem nagyon néz úgy ki, hogy képes lesz innen felkelni, hagyom hogy kezemhez bújjon, másik kezemmel pedig óvatosan kezdem el cirógatni a hátát.
- Én is nagyon szeretlek. - Fülég érő szájjal mondok minden egyes szavamat. Közelebb hajolva hozzá adok arcára egy puszit is. Bánatos tekintettel nézem, ahogy ennyire elgyengült, hogy szinte már a kanapémon alszik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime03.09.12 22:44

Azt hiszem, hogy ilyen állapotban nem jó emelgetni, mert pillanatokon belül megérzem, hogy fájnak az izmaim. Egyre nehezebb lélegeznem, biztos vagyok benne, hogy tüdőgyulladást kaptam, de lehet csak a nátha miatt érzem így. Charlottet elnézve nagyon is aggódik miattam, mire elhúzom a számat. Nem csak ez miatt, hanem azért is, mert amit mond az kicsit lenéz engem is, meg őt is.
- Nem vagy nehéz, csak a betegség legyengít. De majd ha nem leszek beteg, akkor körbe járom veled az egész házat. - Mondom mosolyogva és meg is ölelem Charlottet, mert látom, hogy kicsit elszomorodott, talán a súlya miatt, de nekem így tetszik, ahogy van. Azért magamban reménykedek benne, hogy nem fog majd diétázni, meg salátát enni. Egyre jobb kedvem lesz attól, amiket hallok tőle, bár a fejem még így is szétmegy. Nagyon jól esik ezeket hallani és már képzeletben el is jutottam arra a szintre, ahol most kéne lennünk. Pont ezért kezdem el taperolni az utcán, mert nem bírok neki ellenállni. Remélem, tényleg eleget tesz a kijelentésének.
- Mindenképp. - Vigyorgok továbbra is mint a tök, mert már legszívesebben ott tartanék, vagy már így csinálnám. Bár ez a betegség nagyon lefáraszt, így aludni is szeretnék. Ahogy a taxiban ülünk, már régen csukott szemekkel pihenek, bár nagyon csípi a szemeimet a láz.
- Például mit? - Öltöm ki rá a nyelvemet, majd a házban a kanapét célzom meg, mert az van a legközelebb miután bevettem a gyógyszert. Remélem, hogy nagyon gyorsan fog használni, mert nem bírom sokáig a fejfájást. Ahogy megérzem a szerelmemet mellettem, muszáj, hogy magamhoz öleljem a karját. Nagy levegőt fújok ki, ahogy megérzem cirógató kezét a hátamon. Annyira jól esik, még libabőrös is leszek. A tudtára kell hoznom, hogy mennyire szeretem, így a hátamra feküdve el is mondom neki. Örülök, hogy ugyanezt visszahallom, bár a szemeimet nagyon nem bírom nyitva tartani. A puszi nagyon jól esik, bár másra számítottam, hogy máshova kapom.
- Nem is kapok puszit a számra? - Nézek rá, ahogy még mindig lüktet a fejem a láztól. Tudom, hogy fel kéne állnom, hogy felmenjek és kényelembe helyezzem magam, de olyan nehéz. Most mégis erőt veszek magamon, és felülök. Kifújom a levegőt, felállok és felhúzom Charlottet is, magamhoz húzva, hogy puszilgassam a nyakát.
- Már most akarlak. - Suttogom a fülébe vágytól fűtött hanggal. Megőrjít ez a betegség és még a fejem sem akar jobban lenni. Egyik kezemet a szoknyája alátévedve kezdi simogatni a combját.
- Imádom, hogy szoknya van rajtad, mondtam már? - Suttogom újból a fülébe, majd egy puszit nyomok a fülcimpájára, kezem pedig a fenekére csúszik a szoknya alatt. Ekkor véget kell vetnem ennek, mert elkezdek hurutosan megint köhögni, így a kezemet elveszem és a szám elé teszem. Ennek is jókor kell rám jönnie. Amint kiköhögtem, megfogom Charlotte kezét és, amint leültem az ölembe húzom, hogy foglaljon helyet az egyik lábamon.
- Oh tea, köszönöm. - Hangom kezd rekedtessé válni, de azért egy halvány mosolyt küldök neki. Megfogom a teát és belekortyolok. Nagyon jót tesz a torkomnak és tovább is iszom. Egészen addig, amíg az egészet meg nem iszom. Amint ez kész van, simogatni kezdem Charlotte hátát, amíg hátradőlök.
- Fel kéne menni. - Szólalok meg a rekedtes hangomon, majd egy puszit adok az arcára és ha engedi, akkor felállok és megfogva a kezét felmegyek vele az emeletre, ahol a szobájáig megyünk, én meg hanyatt fekszem keresztbe az ágyon elterülve, mint a nagy Alföld.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime03.09.12 23:26

Nem akarok türelmetlennek látszani, de már annyira ki vagyok rá éhezve, bár tudom, hogy csak magamnak köszönhetem, hogy eddig még nem történt meg kettőnk között az a dolog, amire már mindketten úgy vágyunk. De nem akartam elkapkodni vele az elsőt, azt akarom, hogy különleges és feledhetetlen legyen.
- Ígéred? - Nem hangzik rosszul ez az ötlete. Nem tudom, hogy hogyan hozakodjak elő azzal a témával, amin már pár napja gondolkozok. Talán még túl korai lenne, de szeretném, ha a szüleitől elköltözne és velem lakna. Akkor sokkal többet bírnánk egymással találkozni, de azt már nem tudom, hogy milyen hatással lenne a kapcsolatunkra a közös együttélés. Mindenesetre egy próbát megér, majd ha jobban lesz, fel is hozom, mert eléggé kíváncsi vagyok a véleményére. Következő kijelentésével egy újabb mosolyt csal az arcomra.
- Az igazi nagy bűvészek sem szoktál elárulni a trükkjeiket, ezért én sem tehetem meg. - Térek ki kérdése alól. Mindennek eljön a maga ideje, előbb várjuk meg, hogy hasson a gyógyszer, amit be fog venni, és ha nem hatna akkor lépek majd közbe. Innentől csak türelmesen várni kell, hogy mikor fog hatni a bevett orvosság, ha egyáltalán hatni fog. Még betegen is olyan aranyos, főleg, hogy ki sem lát a lázból, de még is is a tudtomra hozta, hogy mennyire szeret, ezért is kap tőlem egy puszit az arcára, kérdéséből ítélve nincs vele megelégedve.
- Addig nem, ameddig nem vagy hajlandó feljönni. - Próbálok komoly lenni, de komolyságom már akkor elszáll, mikor megérzem nyakamon csábító puszijait. Nem kellene ezt tenni velem, mert a végén azt sem veszem figyelembe, hogy beteg és leteperem.
- Te mikor nem akartál? - Úgy hiszem, hogy már a legelső pillanattól vágyott rám, nem mint ha ez érzés nem lenne kölcsönös. Bele remegek érintésébe, már nem sokáig fogom kibírni.
- Hm, még nem, de élvezd ki, mert nem sokáig lesz még rajtam. - Hagyom, hogy keze a fenekemre tévedjen, nem is bírnék neki nemet mondani. Nagy szerencsémre rájön a köhögés, ami megmentett attól, hogy esetlegesen tovább haladjunk. Engedelmesen helyet foglalok rajta, kissé oldalt ülve, hogy lássam mit művel.
- Nincs mit. - Halványan elmosolyodok, mikor a bögréért nyúl. Türelmesen megvárom, hogy megigya, majd arra leszek figyelmes, hogy a hátamat kezdi el simogatni, ami nagyon is jól esik.
- Na látod ez egy nagyon is jó ötlet. - Helyeselek, ahogy felkelek róla, hogy ő is fel tudjon kelni. Össze kulcsolom ujjaimat ujjaival, ahogy megfogja a kezemet. Pár lépcsőfok után már az emeleten is vagyunk, nem is volt annyira nehéz elérnem, hogy végre a kényelmes ágyamban feküdjön. Ameddig az ágyam kényelmét élvezi, gyorsan szekrényemhez megyek, hogy át tudjak öltözni. Mindvégig háttal állok neki, miközben vetkőzők, majd magamra veszek egy pántos felsőt és egy rövidnadrágot, ami sokkal kényelmesebb, mint az előbbi szerelésem.
- Egy kicsit legyél nyugton megnézem a pulzusodat. - A falon lévő órára pillantok, majd gyengéden Chad nyakára teszem a mutató és középső ujjamat, ezzel kitapogatva ütőerét. Egy perc elteltével saját kezemmel tapasztalom, hogy gyorsabb a kelletnél, ami nem is csoda, hiszen a láz ellen teste így reagál.
- Kissé magas, de túléled. - Mosolyogva közlöm vele, közelebb hajolok és adok a szájára egy puszit, ha már megígértem neki, hogy kapni fog, ha fel jön a szobámba. Óvatosan mellé bújok, egyik kezemet rátéve mellkasára ölelem magamhoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime04.09.12 0:28

Bólogatok, hogy megígérem, hogy végig viszem a lakásban. Elvégre ha már felgyógyulok, akkor nem csak a karjaimban viszem, hanem az ágyat se fogjuk elhagyni egy könnyedén. Legalábbis így tervezem. Szeretnék neki mindent megadni, minden apróságot, amit kiejt a száján.
- De te nem vagy bűvész. Szóval elárulhatod, mielőtt olyat teszek, amit nagyon élveznél. - Öltöm ki rá a nyelvemet, közben mosolygok, végül nem bírom és elnevetem magam. Természetesen arra gondoltam, hogy itt az utcán, az egyik sikátorba beviszem és közösülök vele. Ez persze csak a fejemben valósul meg, mert tudom, hogy nem tolerálná. Én viszont azt nem bírom elviselni, hogy nem kapok a számra puszit, csak, ha felmegyek.
- Zsarolsz? - Nézek rá nagy szemekkel, hogy képes tőlem megvonni ezt. Épp ezért erőt gyűjtök magamnak és már a kanapén ülök, onnantól kezdve meg már Charlotten lógok.
- Amikor még nem ismertelek. De annyira csábító vagy. - Suttogom a fülébe, hiszen már tény, hogy azóta vágyok rá, mióta megláttam. Már akkor éreztem, hogy számomra ő különleges és akarok tőle valamit.
- Meztelenül még jobb. - Vigyorgok, majd kezem betér a szoknya alá egészen a fenekéig, majd ott tartom, amíg köhögni kezdek és inkább hagyom. Így betegen nem lehet ezt végig csinálni, és még a fejem fájása sem múlt még el. Nehezek a szemeim is, aludni szeretnék, mert akkor tudom, hogy gyorsabban dolgozik a szervezetem. A teát megiszom, ha már volt olyan aranyos és megcsinálta. Jót is tett a torkomnak.
- Itt lent is ellennék veled. - Ajkam szegletében megbújik egy apró mosoly, majd amint feláll rólam, hagyom, hogy összekulcsolja az ujjainkat, majd felmegyek vele az emeletre. Lefeküdve az ágyra azt nézem, ahogy Charlotte levetkőzik és előttem öltözik át. Kicsit megőrjít azzal, hogy háttal van nekem, de ez nem lesz mindig így. Majd rászoktatom másra.
- Aludhatsz mellettem fehérneműben. - Mondom mosolyogva, mikor meglátom, hogy felöltözik. Persze nem tudom, hogy miért, amikor úgysem fogunk elmenni sétálni.
- Az orvosomként viselkedsz. - Nyöszörgöm, de hagyom, hogy az ujjait a nyakamra tegye. Kicsit bosszús vagyok ez miatt, mert megígérte, hogy nem fogja ezt csinálni, mégsem tudok neki ellenállni. A szemeim sincsenek nyitva, hiszen annyira álmos vagyok.
- Megmaradok szerencsédre. - Újságolom, bár ezt ő is tudja, majd viszonozom a puszit, de egyik kezemet a tarkójára rakom így megakadályozva, hogy elhúzódjon tőlem, amíg csókot adok neki. A csók elején szinte egyből elveszem a fejem, mert megint rám jön a köhögőroham. A szám elé helyezem a kezemet, ahogy tanítottak, majd ezzel inkább nem próbálkozok, így hagyom, hogy mellém feküdjön. A szívem rettentő gyorsan ver, de nekem ennyi volt. Felé fordulva, hagyom, hogy elaludjak, de előtte még megszólalok.
- Nem vetkőztetsz le? - Alig jön ki belőlem hang, mégis érthető, hogy mit kérdezek, bár már a választ úgysem hallanám meg, mert egyből elalszok. A láz és a betegség elaltatott, így pihenek az ágyon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime04.09.12 1:00

Elszomorodva nézem, hogy egyre rosszabb az állapota, egyelőre még nem veszem rá, hogy orvoshoz menjen, hiszen itt vagyok neki én is, de ha ennél is rosszabbul fog lenni, akkor nincs más választásom, mint bevinni a kórházba. Azt hiszem, hogy többé már nem lehet a betegem, hiszen nem is tudnék logikusan gondolkozni, ha a szerelmemről van szó. Sokkal jobban járna ő is, ha választana magának egy másik orvost.
- Senki nem tesz semmit! Én nem árulom el a titkaimat, te pedig tartogasd azt későbbre. - Szinte már úgy érzem, hogy provokál, de valahogy ellen kell állnom neki, ami pedig a titkos kis orvosi praktikáimat illeti, azok maradjanak egyelőre csak titkok.
- Inkább csak motivációnak mondanám. - Elvégre valamivel el kell érnem, hogy felmenjünk végre a szobámba, mert a kanapé még sem olyan jó, mint az ágyam. Remélem tudja, hogy ezzel is csak neki akarok jót és hogy nem feleslegesen akarok még betegen is parancsolni neki.
- Az csábító, amit velem művelsz. - Gondolom, hogy tudatában van, hogy mit élek át azzal, hogy ezt teszi velem. Ha nem lenne beteg komolyan már nem lenne se rajta, sem pedig rajtam ruha, de vissza fogom magam, ezzel várok, ameddig jobban nem lesz.
- Ne hidd azt, hogy meztelen fogok lenni. - Sunyi vigyorommal az arcomon rázom meg a fejemet. Nem is mernék mellett meztelen lenni, mert tudom, hogy még ilyen állapotban is képes lenne arra, hogy nekem örömöt szerezzen, de most az a legfontosabb, hogy meggyógyuljon számomra. Aztán pedig annyiszor feküdhetünk le egymással, amennyiszer csak bírjuk szuflával.
- Azért a biztonság kedvéért jobb, ha van rajtam még pár gönc. - Halkan felnevetek, ahogy mellé fekszek, különben is, fogalmam sincs, hogy Mona mikor fog haza jönni és ha bejönne a szobába jelentkezni, azért még is csak nagyon is féltre érthető lenne, ha fehérneműben feküdnék Chad mellett.
- Csak féltelek, ez miatt igazán nem lehetsz rám mérges. - Nem akarom, hogy baja lehet, ez gondolom érhető, hiszen szeretem. Ahogy sejtettem pulzusa jóval szaporább az átlagnál, de betegség esetén ez teljesen normális.
- De még mennyire, hogy meg. - Újabb mosollyal díjazom, majd alig hogy élvezhettem édes ajkait el kellett válnom tőle, köszönve ennek a fránya köhögésnek. Kissé elszomorodva fekszek oda mellé, mert a mai napomat nem egészen így terveztem, de erről egyikünk sem tehet. Kérdésére már nem válaszolok, bár eléggé meglepett vele, de hiába való is lenne, mert abban a percben elaludt. Egy ideig még figyelem, hogy mellkasa egyenletesen mozog, ahogy levegőt vesz, egészen addig, ameddig átölelve én is elalszok szerelmem mellett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Chad és Charlotte - ÚRISTEN BETÖRŐ!! vagy mégsem?!
» Charlotte és Chad - A nagy aggódás
» Chad&Charlotte együtt töltött estéje
» Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-