welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_lcapCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Voting_barCharlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime19.03.14 7:14

Szerintem, ha csak ültem volna és néztem volna, akkor nem végeztünk volna ilyen hamar. Nem akarom magam fényezni, de most nagyon is ügyesen rátaláltam azokra a ruhákra, amik a kedvesemnek jól állhat. Igaz, voltak borzalmasak, de nem lehet egyből a tökéleteset megtalálni, próbák nélkül. Hamar végzünk, és ez nekem csak jó, mert hamar mehetünk enni. Őszintén szólva, már kezdek éhes lenni, nem is tudom, hogy mikor ettem utoljára, talán mikor délután felkelt.
- Mit vársz tőlem? Nem mondom azt, hogy dagadt disznó vagy, amikor nem igaz. Vasággyal vagy 30 kiló. - Rántom meg a vállaimat, tudom kicsit durva szavakat használtam, de nem kérheti tőlem azt, hogy hazudjak. Amíg elbírom, addig nem is fogom kövérnek nevezni. Viszont a mosoly az arcán, kíváncsiságra ösztönöz.
- Az majd pár év múlva lesz. Mondtam, hogy engem nem érdekel hány kiló vagy, csak érezd jól magad. - Nem hiszem el, hogy ebben a pár évben képes lesz fogyózni, hogy legalább a mostani súlya megmaradjon. Néha elgondolkozok azon, hogy az előző barátai vajon megkövetelték tőle, hogy megmaradjon egy bizonyos súlynál vagy miért ragaszkodik ehhez a témához? Engem tényleg nem érdekel, hogy mennyi felesleg van rajta, vagy épp nincs. Én nem a külsője miatt szeretem, hanem a belsője miatt, amit már a legelején elmondtam neki. Persze örülök neki, hogy egy bombázó, de nem akarom, hogy azért kezdjen fogyózni, hogy nekem megfeleljen.
- Hmm... Le akarsz velem feküdni? - Nézek rá sejtelmesen, persze én már ezt régóta akarom, de kicsit szokatlan, hogy most ő vágyik erre ennyire. Eddig ez rám volt jellemző, de most már kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire fog letámadni.
- És ha estére nem lesz hozzá kedvem? Rám mászol és csinálsz hozzá kedvet? - Döntöm oldalra a fejemet, mert meg is játszhatom magam, hogy nincs hozzá kedvem és neki kell kedvet teremteni. Persze nagyon is élvezném, ha rám mászna és úgy próbálna feltüzelni, hogy magamévá tegyem. Bólintok egyet a cipőre, akkor ezek szerint már csak otthon kell elkészülnünk, és már mehetünk is enni.
- Én tudom, mivel köszönhetnéd meg, hogy ennyire ügyes voltam... Egy forró, vad csókkal! - Vigyorgok, mert tudom, hogy ezt a fajta csókot, inkább otthon a kíváncsi szemek nélkül szereti és nem itt, ahol mindenki megnézhet minket. Megfogva a kezét lesétálok vele a kocsiig, ahol beülök, de a biztonsági övvel óvatosan bánok, mert így a beülésnél éreztem, hogy fáj a mellkasom. Alig észrevehetően a kezemet a biztonsági övhöz rakom, hogy eltartsam a mellkasomtól.
Amint hazaértünk, már nyitom is előtte az ajtót, de mielőtt be tudna menni, felkapom a karjaimba és átviszem a küszöbön.
- Hm.. Megtudnám ezt szokni. - Gondolkozok hangosan, ahogy "gyakorlok" az esküvőre. Becsukom magunk mögött az ajtót, majd ha már úgy mentünk el, hogy nem kóstoltuk meg a sütit, akkor egyenesen a konyhába megyek és bekapok egy falatot, majd egyet a kezemben viszek ki, hogy megnézzem, melyik ruhát választja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime19.03.14 14:09

El sem tudom képzelni, hogy milyen meglepett arcot vághatok, Chad szavait hallva. Még sosem beszélt így, ezért aztán ezen tényleg meglepődtem. Ha efféle szavakat használna rám, akkor minden bizonnyal már nem is alkotnánk egy párt.
- Azért harminc kilónál több vagyok, nem is nézek ki anorexiásnak, ezért is van rajtam mit fognod. - Nő vagyok és hiú, ezért szeretnék karcsú lenni, de orvosként azt is tudom, hogy nem egészséges ha koplaltatom magam. Nem fognak betegesen kilátszani a bordáim, de azt sem fogom megengedni, hogy karcsú derekamat vastag zsírréteg vegye körül. Először is magamnak szeretnék tetszeni, elfogadva ezzel magamat, mert ha szeretni tudom önmagamat, akkor Chad is szeretni tud majd. Tudom, komplikált a női logikám.
- Melletted igazán jól tudom érezni magam. - Hálás mosollyal arcomon tudattam vele, hogy mellette aztán tényleg jól tudom magam érezni, önmagam tudok lenni, mert Chad képes elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Azt hiszem ennél megérhetőbb férfira nem is vágyhattam volna. Még most is nehezemre esik elhinni, hogy tényleg ekkora szerencsém volt és vele hozott össze a sors. Habár megkérdőjelezném mennyire volt ez sorszerű, hiszen Chad nagyon is erősen harcolt azért, hogy meghódítson.
- Hm, előfordulhat, hogy igen. Tudod ezt úgy kérdezted, mintha eddig nem feküdtünk volna le egymással. - Pedig én úgy emlékszem, hogy ez a mai nap nagyon is eltért a megszokottól, mert ma már így is párszor beadtam neki a derekamat, de úgy gyanítom, hogy erre lesz ma még példa. De ezt megérdemelte, hiszen sokáig képes volt várni rám.
- Oh, kicsim! Nem hiszem, hogy neked ne lenne hozzá kedved. Vagy csak azért mondanád ezt, mert szeretnéd, hogy elcsábítsalak? - Ha pedig tényleg nem lenne kedve - amit el sem tudnék képzelni - akkor abból sem csinálnék nagy gondot. Legalább egymás mellé bújva tudnánk kipihenni a mai nap fáradalmait. De van egy olyan sanda gyanúm, hogy nagyon is kimerítő este áll még előttünk.
- Esetleg erről lehet szó, de csak otthon. - Ebben kissé régi módú vagyok, nem szeretek nyilvános helyen szenvedélyesen csókolózni, ez számomra intim dolog és feszélyezve érzem magam, ha mások bámulva figyelnének csókolózás közben.
Viszonylag gyorsan haza értünk, nagyon örülni tudtam annak, hogy a hazafelé út zökkenőmentesen zajlott, mert már az idefelé jövet történt incidens is elég volt a mai napra. Nagyon is meglepődtem mikor felkapott és karjaiban átvitt a küszöbön.  
- Azt hiszem ehhez én is hozzá tudnék szokni. - Halkan nevetgéltem, ahogy már beértünk. Adtam neki egy puszit, majd gyorsan felrohantam a szatyrokkal a kezemmel a lépcsőn, hogy kiterítve az ágyra eldöntsem, hogy melyiket vegyem fel a mai estére.
- Szerinted? - Néztem rá kérdőn, mikor bejött utánam a hálóba, mert mindkét ruha tényleg nagyon gyönyörű, de mégis úgy érzem, hogy a piros az most alkalomhoz illőbb lenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime19.03.14 14:50

Azért érdekes fejet vág, valóban nem szoktam így beszélni, pláne nem vele, de azért ő is megérthetne engem, hogy egy kicsit kiakaszt ez a téma, mert most úgy jön vele, mintha én mindig a súlyával zaklattam volna. Pedig én aztán mindent megteszek, hogy ne azzal törődjön, hanem inkább velem, de csak feljön ez a téma mindig.
- Tudom. Nem is kellenél, ha az lennél. Nem szeretem, ha a bordád szúrna, akárhányszor átölelnélek. De te is megérthetnél engem, mert már nem tudom, hányadszor mondom neked, hogy nálam a súly nem számít. Nem tudom, hogy az előző barátaidnál, hogy működött, de én nem akarlak megváltoztatni. Pont azért szerettem beléd, mert ilyen vagy, amilyen. - Fejtem ki erről az egészről a véleményemet, remélem most már hinni is fog nekem és egy kicsit megértőbb lesz velem szemben, hogy most miért is hoztam fel az előbbi durva szavaimat. Nem megbántani akartam, de szebben nem bírtam kifejezni, mert valóban nem tudom, hogy mit vár tőlem, hogy romboljam le az önbecsülését vagy mi. Bókolok én neki naphosszat, ha erre van szüksége, de akkor nekem azt mondja.
- Ennek örülök. - Mosolygok, mert tényleg így van. Nagyon is örülök annak, ha jól érzi magát velem. Ennek érdekében mindig megpróbálok tenni is valamit. Épp ezért vagyok neki örökké hálás, hogy végre beadta nekem a derekát, és velem van együtt már másfél éve.
- Mert eddig mindig én kezdeményeztem és meglep, hogy most neked vannak eféle terveid velem. - Tényleg meglepett, hogy ő kezdeményez most, és ahogy látom a szemeiben eléggé jól eltervezte az egészet. Én csak örülök neki, hogy végre vágyat érez irántam és persze, hogy most már bátor is, hogy kezdeményezzen.
- Előfordulhat. - Titokzatosan ejtem ki ezt az egy szavamat a kérdésére. Úgyis tudja, hogy ezt akarom, de nem adom meg neki ezt az örömet, hogy bevallom. Így is elég sok mindent kihúzott már belőlem, most tartani fogom magam. A csókot gondoltam, hogy nem kapom meg, de attól még nekem szükségem van rá, így megfogom a derekát és közelebb húzom magamhoz.
- Pedig egy igazán polgár pukkasztós jelenetet egyszer bevállalhatnál. - Lebiggyesztem a számat, majd megcsókolom gyengéden. Nem hosszú, de mégsem nevezhető puszinak, majd elengedem és utána sétálok le vele a kocsiig.
Otthon átviszem a küszöbön, mert kíváncsi vagyok arra, hogy milyen. Egész kellemes érzés, főleg, hogy tudom, hogy a menyasszonyom és hamarosan talán a feleségem is lesz.
- Akkor jó, mert csak egyszer viszlek át a küszöbön. - Nevetem el magam, persze ha szeretné, akkor többször is megteszem neki, csak kérnie kell, ahogy alvás után, hogy vigyem le a kertbe. Bent pedig egyből a konyhába megyek, hogy megkóstoljam a sütimet, ha már megcsináltam. Már kihűlt, így nem kell, hogy óvatosan egyek, ezért egyet a számba is tömök. Egyel pedig a kezemben felfelé megyek Charlottehoz.
- Nem tudom. Te melyik felé hajlasz? - Ölelem át hátulról, ahogy válla felett nézem a ruhákat. Persze kicsit tele a szám, de azért érthető az, amit kérdeztem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime20.03.14 13:57

Nem is lennék arra képes, hogy csak úgy szótlanul tűrjem, hogy efféle jelzőkkel illett, szerencsére Chad nem ilyen. Azért elég sok ideje vagyunk már együtt ahhoz, hogy tudjam, sosem mondana rám ilyet, még akkor sem, ha akár tényleg felszaladna rám pár kiló. Chad bárhogy képes lesz szeretni, mindenhogy elfogad, de mégis ennek ellenére is van bennem egyfajta megfelelési kényszer. Szeretnék neki tetszeni, ahogy azt is szeretném, hogy kívánatosnak találjon.
- Tudom, hogy neked ez nem számít, és pont olyannak szeretsz, amilyen vagyok, de azért ha rád feküdnék, nem szeretnélek agyon nyomi. – Ugye még ilyen súllyal gondtalanul elbír, de azért neki is kellemetlen lenne, ha felszednék pár kilót és úgy érezné, mikor ráfekszem, hogy hatalmas súly nehezedne rá.
- Elvégre nem várhatom el tőled, hogy mindig te kezdeményezz, vagy tévedek? – Eddig nem igazán volt bátorságom ahhoz, hogy én kezdeményezzek, de szerintem neki is jól esik, ha néha kezembe veszem az irányítást. Akármennyire is bátortalan vagyok még ezzel kapcsolatban, de azért már bátrabb, mint a legelején voltam.
- Szóval ezt akarod. – Most már nyilvánvalóvá vált számomra, hogy Chad tényleg ezt szeretné, hogy a vacsora és a tánc végén, mikor haza értünk, akkor elcsábítsam. Valójában nem hiszem, hogy nehéz dolgom lenne, mindössze csak csábosan kellene rá néznem, közben pedig szép lassan elkezdeni lefelé húzni ruhám cipzárját és máris nyert ügyem van.
- Talán a ma este folyamán erről is lehet szó. – Akár az étteremben, vagy a táncparketten. Mégis visszacsókolok, ez még azt hiszem, igazán bele fér és senki sem fog rossz szemmel nézni ránk, csak egy aranyos szerelmespárt látnak, ha ránk néznek.
- Csak egyszer? Mert tudod, elég könnyen hozzá lehet ehhez a bánásmódhoz is szokni. – Persze nem várom el tőle, hogy mindig karjaiban cipeljen, elvégre nekem is van két lában és tudom is, hogy mire valóak. Ezért gyorsan fel is sietek a hálóba, hogy neki kezdjek a készülődésnek.
- Hm, azt hiszem, hogy a piros lesz a nyertes. – Akármennyire is jól esik, hogy átölel mégis teszek előre pár lépést, hogy kiszabaduljak karjai közül, hiszen nekem készülődnöm kell. Ezért gyorsan ki is bújok eddigi ruhámból, hogy a köntösömet vegyem magamra, így ülök le a sminkes asztalkámhoz.
- Esetleg te is neki kezdhetnél a készülődésnek. – Visszanézve rá a tükörből beszéltem hozzá, miközben egy kevéske alapozót vittem fel szemem alá. Eléggé natúr sminket tervezek mára, hiszen a piros ruha egyébként is figyelemfelkeltő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime20.03.14 20:22

Kezdek már abba belefáradni, hogy Charlottet győzködjem, hogy nekem teljesen mindegy hány kiló, én úgy szeretem ahogy van. Nem tudom, hogy miért lovagol ezen mindig, de egyszer megfogok ezen sértődni, hátha utána máshogy áll a dolgokhoz. Sóhajtok egyet és megforgatom a szemeimet arra, amit mond, főleg az utolsókra.
- Nem is feküdtél rám eddig sem. - Törődök ebbe bele, mert akármennyire is szeretném, hogy egyszer-kétszer rám másszon, nem fogom tudni nála ezt elérni, így rám sem fekszik. És erős is vagyok ahhoz, hogy elbírjam, de ha nem akkor elmennék konditerembe. Most, hogy így gondolatban feljött, lehet, hogy el is megyek.
- Igaz. Így legalább én is érzem, hogy vágysz rám és kellek neked. - Nézek a szemeibe, mert eddig tényleg úgy éreztem, hogy egyáltalán nem kíván és talán a szexhez sincs semmi kedve, mert mindig én "kértem", hogy legyen köztünk együttlét is. Csúnyán lebuktam előtte, de tudtam, hogy úgyis tudni fogja, de nem fogom neki megadni az örömet, és nem vallom be ilyen nyiltan. Majd meglátjuk, hogy mennyire fog neki ez sikerülni, bár én annyira kívánom, hogyha már szépen nézne rám, már attól elmennék.
- Ha sokat iszol. - Döntöm oldalra a fejemet, mert amúgy nem hinnél, hogy alkohol nélkül annyira bátor lenne, hogy egy ilyet bevállalna. Viszont a küszöbön csak egyszer viszem át de máris elkényelmesedett.
- És te mikor viszel át engem a küszöbön? - Teszem fel a nagy kérdést, arcom komoly, bár nagyon is mulatságosnak tartom, de kíváncsi vagyok arra, hogy miként fog erre reagálni. Bent átkarolom és úgy nézem a ruhákat, de ahhoz, hogy megint ellép tőlem, kezdem furcsállni.
- Már hozzád sem érhetek? - Ráncolom össze a homlokomat és kérdőn tekintek rá, hiszen a próbafülkében is ellépett és most is. Pedig egyáltalán nem csináltam semmi rosszat, mégis rosszul esik.
- Szégyenlős vagyok! - Jelentem ki, majd megfogom a fehér ingem a szekrényből, és kiviszem a fürdőszobába. Persze nem azért megyek ki, mert valóban az lennék, hanem azért, mert nem akarom, hogy esetleg lássa a mellkasom. Ahogy leveszem a felsőmet úgy látom, hogy kezd lilulni ott, ahol a biztonsági öv megnyomott. Sóhajtok is, hogy ebből megint kórház lesz, ha Charlotten múlik, de azért próbálom elfelejteni a mai estére ezt. Amint felvettem úgy megyek vissza a hálóba, majd a szekrényből kikeresem a fekete nadrágomat is és ha az megvan akkor lecserélem a farmerem erre. Az inget betűröm, ahogy kell, majd felállítom a gallérját és egy nyakkendőt nézek. Amint találtam egy a nyakamba rakom.
- Tudsz nyakkendőt kötni? - Kérdőn tekintek rá, persze én tudok, de azt sokkal izgatóbbnak találom, ha egy nő köti meg. Én gyakorlatilag ezzel készen is vagyok, mert a zakómat a fogassal együtt felakasztom a szekrényre és már csak a cipő kell, de azt csak induláskor. Le is fekszek az ágyon, amíg várok Charlottera. Addig is a plafont bámulom.
- Lesz egy foci meccsem, eljössz? - Jut eszembe, hogy hamarosan egyetemi baráti meccsen fogok résztvenni, hátha van kedve eljönni. Még időben szólok neki, így a beosztását tudja változtatni. Remélem tudja, hogy az ilyeneken elég sok szokott lenni a lány, akik bírják a focistákat... Továbbra is a plafont nézem, még akkor is ha válaszol.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime22.03.14 9:21

Nem gondoltam volna, hogy erre vágyna és eddig tényleg azt gondoltam, hogy jobb ha nem nehezedek rá.
- Szóval az akkor már nem is elég, ha kis cica módjára az öledbe simulok? - Legbájosabb mosolyommal arcomon teszem fel neki kérdésemet. Majd ezután, akaratlanul is meglepett arcot sikerült vágnom, már csak azért is mert erre aztán nem számítottam.
- Kicsim, te is pontosan jól tudod, hogy ilyen téren nagyon is félténk vagyok és attól, hogy nem szokásom rád mászni, még nagyon is vágyom rád. De, azt se felejtsük el, hogy jobban szeretem, ha te kezdeményezel. - Szeretem mikor olyan határozott és tudja, hogy mit akar. Én nem tudnék csak úgy elé állni azzal, hogy vetkőzzön, mert szeretkezni akarok vele.
- Nem igazán szoktam inni, de gondolom ezzel nem mondtam semmi újdonságot. - Nyilván alkohol hatása alatt bátrabban viselkednék, de szeretek józan lenni és valahogy nem hiányzik, hogy másnaposságtól szenvedjem végig az átmúlatott éjszaka utáni napot.
- Valószínűleg sosem foglak átvinni a küszöbön, sajnos nem vagyok olyan erős, mint te. - Valószínűleg nem volt komoly kérdés részéről, mert ha megpróbálnám felemelni, akkor maximum annyi sülne ki belőle, hogy sérvet kapnék.
- Dehogy nem! De nem fogok haladni a készülődéssel, ha el nem hessegetlek. - Nem akarom megbántani, sőt semmi bántó szándékom nincs ezzel, de úgy hiszem, hogy nem kerülnénk ki ma a házból, ha ezt a szükségesnek tartott lépést meg nem teszem. Minél előbb elkészülünk, annál előbb is jövünk haza, hogy beválthassam azokat az ígéreteket, amiket tettem neki.
- Eddig úgy tudtam, hogy kettőnk közül én vagyok a szégyenlős fél. - Sminkasztalkámnál ülve néztem még mindig vissza rá a tükörből, egészen addig míg ki nem sétált látókörömből. Hamar készen is lettem a sminkemmel, egy kis alapozó, szempilla spirál és az elmaradhatatlan áttetsző szájfény a teltebb hatás kedvéért.
- Azt hiszem, de majd kiderül. - Felkelve a tükör elől oda sétáltam hozzá. Egyszerű és gyors a technikám, mégis sikerült elérnem a kívánt hatást, úgy kötöttem meg a nyakkendőjét, ahogy azt kell.
- Na, még ezek szerint ezt is meg tudom csinálni. Kész is. Tudod, azon gondolkozok, hogy láttalak-e már nyakkendőben és szerintem nem, pedig ez még jobban rásegít a sármosságodra. - Tetszik ez a kis változatosság, de én még nem készültem el, ezért oda sétálok a gardróbom elé, hogy kiválasszam a piros ruhához illő cipőt. Mivel a ruha eléggé figyelemfelkeltő, ezért fekete lekerekített orrú cipőt választottam hozzá, amit sietősen fel is vettem.
- Ha meg tudom oldani a beosztásomat, akkor természetesen. - Ez nem is kérdés, ott a helyem. Beszélgetés közben pedig folytattam a készülődést, levéve köntösömet bele bújtam a piros ruhába. Azt hiszem készen is lennék.
- Mit gondolsz? - Most nagyon is siettem, de remélem azért tetszeni fog neki a látványom, hiszen először is neki szeretnék megfelelni, ahogy tetszeni is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime23.03.14 4:50

Azért néha én is szeretném, ha érezném, hogy mennyire is vágyik rám, de eddig nem úgy tűnt, mintha akarna engem. Sosem kezdeményezett, pedig még emlékszek arra, mikor még mindkettőnknek új volt, hogy együtt vagyunk.
- Nem is szoktál az ölembe simulni. De amúgy sem lenne elég. A kapcsolatunk elején még rám másztál. - Emlékszem vissza, mikor eljött velem randizni egy csúnya veszekedés után, mikor részeg voltam. A szobámban viszont olyan gyorsan rám mászott, mikor először csókoltam meg. Azóta nem is nagyon akar rám mászni, sem az ölembe ülni, amit kicsit sajnálok, mert akkor nagyon is jól esett.
- Pedig a legelején azt mondtad, hogy szeretsz te is irányítani. - Emlékeztetem, hogy ezt mondta, mert úgy tűnik azt már elfelejtette. Pedig akkor még nagyon is aggódtam, hogy mit fog ahhoz szólni, hogy nem vagyok túl tapasztalt. Azt hittem, hogy tényleg lesz pár olyan alkalom, mikor ő irányít.
- Nem, de tehetsz ma egy kivételt. - Mosolygok rá, hátha ezzel rá tudom venni. Ha nem, akkor azt hiszem már immunis lett a mosolyomra, amitől nagyon szomorú lennék. Eddig mindig tudtam, hogy megremegnek a lábai, ahányszor csak rámosolygok, de talán már túlságosan "megszokott" lett a kapcsolatunk, hogy ezen csak úgy átlépjen.
- Szomorú! - Biggyesztem le az ajkaimat, mert azt hittem, hogy a nyakába kap és átvisz a küszöbön. Persze nem várnám el tőle, de nagyon kíváncsi voltam arra, hogy milyen fejet fog vágni. Viszont nem csinálok semmit, mindössze véleményt mondanék, amig mögötte állok, de arra sincs lehetőségem, mert ellép ez pedig eléggé szíven üt.
- Nem csináltam semmit. - Morgok az orrom alatt, majd a szekrénynél megkeresem az ingemet, hogy azt húzzam magamra. Gondoltam, hogy szólni fog azért, mert azt mondtam, hogy szégyenlős vagyok, de nem akarok előtte öltözni, mert így is látom a szemem sarkából, hogy néz a tükörben. Más esetben nem zavarna, de nem vagyok biztos a mellkasom kinézetében, ezért jobb, ha nem látja.
- Ragadós. - Rántom meg a vállaimat, hogy átvettem tőle a szégyenlősséget, majd kivonulok, hogy a fürdőszobában átöltözzek. Ahogy gondoltam, már kezd lilulni, de ezt az estét nem teszi tönkre ez. Visszamegyek a szobába, ahol megkérem, hogy kösse meg a nyakkendőm. Nem hittem volna, hogy tud nyakkendőt kötni, de nem baj. Megfogom a derekánál és magamhoz húzom, amig a nyakkendőmet köti.
- Olyan szexi, ha egy nő köti meg a nyakkendőm. - Suttogom a fülébe, bár nem tudom, hogy így mennyire látja, hogy mit kell csinálni, de szerintem a kis ujjában van már ez a mozdulat.
Ha nem, akkor rajtam gyakorolhat. Meglep, amit mond, mert eddig nem mondott ilyeneket, de tetszik. Titokzatosan nézek rá, persze ha még nem lökött el, akkor a kezeim még mindig a derekán pihennek.
- Tetszek? - Döntöm oldalra a fejem, és próbálok úgy nézni, hogy megremegjenek a térdei. Nem vagyok nagy mestere a csábításnak, de Charlottet már ismerem.
- Szerintem még öltönyben sem láttál. - Csak úgy hozzáteszem, nemhogy nyakkendőben, de öltönyben sem. Azért most még nincs rajtam a zakóm, csak a nadrágja meg az ing és most már a nyakkendő, de hamarosan látni fog teljes felszerelésben.
Viszont eszembe jut, hogy hamarosan focizok, ezért még időben szólok neki.
- Majd csak 1 hónap múlva lesz, azért szólok most, hogy még időben tudj szervezkedni. - Szeretném, ha ott lenne a menyasszonyom, és látná, hogy focizok, talán őt is beinditaná a focista látványom. Igaz, már régen fociztam, de talán még nem felejtettem el a trükköket és a cselezgetéseket. A plafont bámulok egészen addig, amíg meg nem szólal. Oldalra fordítom a fejemet, és mintha megállna bennem valami.
- Huuhh. - Csak ennyit tudok kinyögni, miközben felülök úgy, hogy hátul a két karommal megtartom magam. Így nézek végig rajta. Nagyon is tetszik a látvány, főleg az, hogy ennyire látni lehet a lábát. Ha nem mennénk most sehova, akkor biztos, hogy az ágyban kötnénk ki.
- Gyönyörű vagy! Azt hiszem gyakrabban foglak vacsorázni vinni. - Állok fel és megyek közelebb hozzá, hogy megöleljem és egy puszit adjak az arcára. Megint finom az illata, így biztos vagyok benne, hogy amíg nem figyeltem befújta magát. Csak élvezem az illatát, ahogy hozzábújok, bár a mai nap után már kérdéses számomra, hogy mennyire hagyja, hogy a karjaimban tarthassam.
- Mehetünk? - Egy kis idő után, miután már kiélveztem az illatát és a közelségét, teszem fel a kérdést, majd a zakómat is felveszem. Mindezek után bemegyek a fürdőbe és belövöm a hajamat, ami nem tart sokáig, így hamar lent is termek, hogy a cipőmet is felvegyem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime24.03.14 17:43

Nem is tudom, kezdem úgy érezni, hogy Chad egyre többet és többet szeretne tőlem, de én nem hiszem, hogy képes lennék ennél többet nyújtani számára. Én tényleg úgy érzem, hogy minden tőlem telhetőt megteszek érte.
- Mi ez a hirtelen jött mohóság? - Már nem is próbáltam leplezni, hogy mennyire meglepett ezzel az egésszel. Eddig azt hittem, hogy mindennel meg van elégedve, erre tessék. Mi van, ha egy nap azzal szembesülök, hogy már nem elég neki, amit nyújtani tudok? Vagy, hogy már másra vágyik, valaki olyanra, aki sokkal bátrabb és bevállalósabb nálam? Miközben már tettem érte olyan dolgokat, amit eddig senki más kedvéért sem voltam hajlandó.
- Szeretek is irányítani, de úgy gondolom egy kapcsolatot nem lehet irányítani, hiszen ez nem csak rólam szól, hanem kettőnkről. - Egyenjogú partnerek vagyunk, ezért is hiszem, hogy ez a kapcsolat jól működik közöttünk. Persze minden kapcsolatban vannak kisebb hullámvölgyek, az lenne a különös, ha nálunk minden rendben lenne, de eddig mindent meg tudtunk oldani együtt. Azt hiszem azért, mert túlságosan szeretjük egymást, ahhoz, hogy képesek legyünk lemondani a másikról.
- Nem csináltál tényleg semmit sem, de csak azért mert nem adtam rá lehetőséget. - Talán rosszul gondolom, talán nem, de szerintem jól cselekedtem, mert ki tudja, hogy mi lett volna ha nem lépek el tőle. Akár még az is előfordulhatna, hogy a mai vacsoránk helyett inkább az ágyban kötnénk ki. Erre pedig ugye a vacsora után is lesz elég időnk. Furcsának találtam ezt a gyorsan jött szégyenlősségét, de inkább már nem is teszem szóvá.
- Gondolj bele, hogy az még szexibb lenne, ha nyakkendővel kötnélek az ágyhoz. - Valójában nem igazán rajongok az efféle kikötözéses dolgokért, de talán ha Chad nagyon szeretné, akkor egyszer- kétszer eleget tudnék tenni az efféle vágyainak is.
- Ez még kérdéses? - Tény, hogy nagyon jól áll neki a nyakkendő, valahogy komolyságot sugall és nem is tudom, van ebben az egészben valami megmagyarázhatatlanul vonzó dolog is.
- Akkor éppen itt volt már az ideje. - Eddig nem is igazán mentünk olyan helyre, ahová ki kellett volna ennyire öltözni, szóval tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog kinézni a teljes összkép, hogy Chad milyen mikor öltönyt visel.
- Sejtheted, hogy ki nem hagynám, ha el tudok szabadulni. - Remélem nem akkor leszek beosztva mikor a meccs napja fog lenni, de ha mégis biztosan találok egy olyan kollégát akivel azt az egy napomat el tudnám cserélni. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
- Csak azért vagyok gyönyörű, mert van kinek gyönyörűnek lennem. - Miatta csíptem ki magam ennyire. Elmosolyodtam mikor kaptam tőle a puszit, viszont azt hiszem jobb ha most nem viszonozom, mert csak össze kenném az arcát a szájfényemmel. De azért, hogy mégis érezze a szeretetemet megölelem, talán ez kárpótolja egy kicsit.
- Igen. Tudod mit? Azt hiszem hívok egy taxit, hátha mégis meggondolom magam és kedvet kapnék egy kis borozgatáshoz. - Nagyon ritkán iszok, ezt ő is tudja, de talán ma kivételt tehetek. Ameddig még tollászkodik addig lesietek a kabátomért és a táskámért, majd végül felhívtam a mobilomban található egyik taxi állomást és ha minden igaz pár perc és a ház előtt lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime26.03.14 4:22

Azt hittem, hogyha egyre többet vagyunk együtt, akkor kicsit bátrabb lesz és talán azokat is megteszi, amikre vágyók, például, hogy az ölembe ül, vagy megszeretget. De tényleg úgy érzem, hogy még mindig bátortalan ebben az egészben. A kérdését pedig nem tudom hova tenni, mert nem is vagyok mohó, szerintem ez csak egy alap elvárás.
- Nem vagyok mohó. - Csak ennyit válaszoltam, nem akarom, hogy azt higgye, meg akarom változtatni, szimplán csak azt akarom, hogy éreztesse, hogy fontos vagyok neki. Ez nem annyira nagy kérés szerintem. De már kezdem úgy érezni, hogy már nem is olyan új ez az egész kapcsolat. Pedig a legelején élveztem, hogy hiányzok neki, de már azt sem mutatja ki, mintha ez természetes lenne. Persze nem azt akarom, hogy percenként hívogasson vagy küldjön sms-t, de ha meglát, akkor ugorjon a nyakamba.
- Én a szexre gondoltam, nem a kapcsolatra. - Élvezném, ha néha azt akarná, hogy felül legyen, vagy hogy kezdeményezzen. Nem is tudom, hogy most már mit gondoljak, talán tényleg túl nagy elvárások ezek felé. Végül is, nem akarok összeveszni, ezért abbahagyom, de azt már nem bírom szó nélkül, hogy ellép tőlem. Meg is lepődök azon, amit mond.
- Ez miatt nagyon sokat kell tenned, hogy este legyen valami köztünk! - Kimegyek a szobából, nagyon is megsértett azzal, hogy ezt feltételezi rólam. Csak szimplán megöleltem, ez miatt még nem kerülnénk ágyba. Igaz, szexmániás vagyok, de nem ennyire. Mikor kész vagyok, visszajövök és megkérem, hogy a nyakkendőmet kösse meg.
- Mi? - Ráncolom össze a homlokomat, nem tudom eldönteni, hogy a meglepettségemben nyitva maradt-e a szám, vagy sem.
- Te ki akarsz kötözni? - Meglepődtem, de nagyon. Nem mondom azt, hogy egyszer-kétszer nem játszottam el a gondolattal, hogy milyen lehet, mikor ilyen szinten uralma alá vesz, de azért nem hiszem, hogy erre képes lenne, mert nem olyan típusú. Egyáltalán nem tudom, hogy honnan jött ez neki, de számomra ez furcsa.
- És mikor kezdtem neked tetszeni? Mikor még alig láttam ki a fejemből a sérülésektől és a fájdalomcsillapítótól vagy mikor már kezdem gyógyulgatni? - Azért erre kíváncsi vagyok, hogy mikor kezdtem tetszeni neki, mert nekem azóta kell ő, amióta megláttam.
- Azt hallottam, hogy a nők imádják a harci sérüléseket! - Vigyorgok, már pedig nekem rengeteg sérülésem volt, igaz, hogy szenvedtem, de attól még bejöhetett ez Charlottenak.
- Felizgat, hogy láss milyen, mikor öltönyben vagyok? - Titokzatosan rápillantok, imádom vele ezt a játékot űzni, már nagyon is régen tettem, ezért épp itt az ideje, hogy ezt elkezdjem megint.
- A nők a focistákért is odáig vannak. - Csak ennyit mondok, mert szerintem elég sokan rám másznának, főleg akkor ha gólt is lőnék és megnyerném a csapatommal a meccset. De már régen fociztam, így nem tudom, hogy egyáltalán eljutnék-e a kapuig a labdával. Mikor elkészül, akkor alig bírok valamit is kinyögni, annyira gyönyörű.
- Hmm... És nincs valami tüzes, vad vörös rúzsod? - Feltüzelne az összkép, ha még egy ilyen rúzst is felrakna magára. Persze, most is alig bírom türtőztetni magam, de akkor is megmutatom neki, hogy nem csak a szexen jár az eszem. Élvezem, ahogy megölel, így bújok is hozzá. Bár a puszinak jobban örültem volna, de nem is tudom, hogy utoljára mikor ölelt meg így. Amikor már teljesen készen vagyunk, a hajamat is felzselézem, hogy tökéletes legyen az összkép, így felkapom a zakómat és már csak a cipőm kell, ami nem tart túl sokáig.
- Még nem láttalak becsípve. - Vigyorgok és reménykedek benne, hogy iszik annyit, hogy becsípjen. Akkor lesz csak élvezet haza jönni, talán az alkoholtól bátrabb lesz és rám mászik. Közben meg is érkezik a taxi, így ha minden készen van, akkor hamarosan ott is lehetünk. Megmondom a sofőrnek, hogy valami elegáns étterembe menjünk, mire bólint egyet és el is indulunk. A taxiban átkarolom a menyasszonyomat és hozzábújok. A szabad kezemet a combjára rakom, pihentetés céljából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime26.03.14 15:07

Talán nem is a mohóság a legjobb szó erre, de néha tényleg úgy érzem, hogy túl nagyok velem szemben az elvárásai, én pedig nem tudok megfelelni. Általában tényleg annyira fáradtan érkezem haza a munkámból, hogy nem érzek arra késztetést, hogy kezdeményezzek bármit is. Olyankor leginkább csak az ágyam kényelmére vágyok.
- Miért, azt szeretnéd, hogy irányítsalak? - Én eddig abban a hitben éltem, hogy működik közöttünk a szex és mindketten élvezni tudjuk, de ezek szerint Chad egészen másra vágyik. Ilyen téren még mindig kissé félénk vagyok.
- Pedig én azt szeretném, hogy este semmi sem lenne közöttünk. - Úgy értve, hogy se távolság, sem pedig ruha. Persze nincs sehová sem szabályba írva, hogy ma feltétlen le kell feküdnünk egymással, de szerintem szép befejezése lenne a mai napnak. Főleg, hogy pár órával ezelőtt felkerült az ujjamra a gyűrű.
- Előfordulhat, persze ha te is ezt szeretnéd. - Válaszoltam sejtelmes mosollyal arcomon. Az előtt még nagyon is azt szerette volna, hogy irányítsak egy kicsit, erre pedig szerintem a legjobb mód, hogy kikötözöm. Magatehetetlen lenne, ezért minden irányítás nálam lenne. Minden az én tempómban történne. Bele gondolva nem is lehetne olyan rossz.
- Nem is tudom, minden olyan hirtelen történt. -Tényleg nem emlékszem arra, hogy mikor figyeltem fel rá, talán csak azért mert akkor még nagyon nem szerettem, hogy bármi is legyen közöttünk. Nem lett volna helyes, tekintve, hogy akkor még az orvosa voltam.
- Talán. - Valójában tényleg nem tudom... talán tényleg izgat valamennyire, de inkább az öltöny viselője izgatná a fantáziámat és azt hiszem nem csak azt.
- Őszinte leszek veled, nem igazán szeretem a focit, de azért még érted odáig vagyok. - Nem vagyok nagy sportember, naponta maximum pár kilométert futkorászok, ennyi igazán össze jön a kórházi rohangálás során.
- Azt hiszem, hogy van. - Viszont nem igazán szoktam használni, mert az túl figyelemfelkeltő, de azt hiszem ma kivételt tehetek. Ezért mielőtt lemennék a földszínre gyorsan vöréssé varázsolom ajkaimat Chad kedvéért. Végül is ez a szín illik a ruhámhoz is, de most már biztos, hogy mindenki engem fog bámulni, mikor belépek az étterembe, túl feltűnő látvány vagyok így.
- Nem biztos, hogy ma fogsz úgy látni. - Habár amennyire nem vagyok az a nagy ivós típus ezért előfordulhat, hogy már egy-két pohárka bor is elérni nálam a kellő hatást. Majd kiderül. Végre a taxiban ülve egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy odaérjünk az étterembe, mert a vasárlástól egészen éhes lettem. Fejemet vállának döntöm még a taxiban ülünk. Viszonylag egész gyorsan megérkeztünk az étterem elé, ahol a taxi lefékezett.

// foly. köv. mondjuk ITT?//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Chad és Charlotte - ÚRISTEN BETÖRŐ!! vagy mégsem?!
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből
» Charlotte és Chad - A nagy aggódás
» Chad&Charlotte együtt töltött estéje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-