welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_lcapChad&Charlotte együtt töltött estéje Voting_barChad&Charlotte együtt töltött estéje Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad&Charlotte együtt töltött estéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime13.01.13 16:50

Nem vagyok otthon sokáig, mert mostanában inkább Charlottenál vagyok, ami az én esetemben nagyon is érthető. Nem szeretek a szüleimmel jó pofizni, csak arra várok, hogy mikor fog nekik leesni, hogy tudok a dologról. Bár ahogy elnéztem őket, ez egyáltalán nem zavarja a szüleimet és ahogy ismerem őket, tuti, hogy nem fogják önmaguktól elmondani. Ez bosszant és pillanatok alatt fel tudom rajta kapni a vizet. Most is épp ezen idegeskedek, amint egy inget húzok magamra és azon gondolkozok, hogy vajon ha nekem lenne ilyen problémám, hogy mondanám el a fiamnak. Valószínűleg sehogy, de mivel én nem vagyok ilyen helyzetben, ezért nem tudom ezt átérezni. Sóhajtva csukom be a szekrényemet, majd felkapom Charlotte kulcsát, meg az enyémet és már indulok is, hogy lelépjek előbb, mint hogy hazaérjenek azok az emberek, akik egész életemben hazudtak nekem és még most is folytatják, minden szemrezdülés nélkül. Szinte bevágom a bejárati ajtót, ahogy ebbe belegondolok, majd zsebre dugott kezekkel a buszmegálló felé veszem az irányt. Ott álldogálok egy 5 percet, majd felszállok, közben megnézem az órám. Charlotte még dolgozik, talán 1 óra múlva ha végez, bár nem vagyok benne biztos. Mindenesetre én fogok előbb odaérni hozzá, mint mindig mikor dolgozik. Leszállva a buszról, besétálok, hogy elérjem a házat. A kulccsal kinyitom az ajtót, majd odabent már végre otthonosabban érzem magam. Levetkőzés után már megyek is a konyhába, hogy lefőzzek egy jó erős feketét, hogy majd együtt megigyuk. Csinálok közben szendvicseket, olyat amilyet a szerelmem szeret és szokott enni, hátha megkívánja. Tudom, hogy egy orvosnak nagyon nehéz normálisan leülnie, hogy egyen, ezért kedveskedek neki ennyivel. A kávé is kész és a szendvicsek is, így már végeztem is. Annyira elszöszmötöltem, hogy már hallom, ahogy kattan a zár, így kijövök az ajtóhoz, hogy majd üdvözöljem a szerelmem, ha belép az ajtón, feltéve ha ő jött meg és nem Mona.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime13.01.13 18:47

Hirtelen nem is tudom, hogy mi fárasztó jobban, mármint hogy a fizikai teljesítményemet mi feszegeti jobban, mert órák hosszát koncentrálni a műtőben sem gyerekjáték, ahogyan a véget nem éri akaró ügyelés sem, ahol egy szabad percem sincs, néha úgy érzem, hogy levegőt sem tudok venni a sok tennivaló miatt. Mindig van valami, egy eltörött kéz, vagy akár egy komolyabb műtét, amik között a kisebb sebesülteket látom el, ahol csak össze kell varrni a sebet, igaz ez a nővérek dolga lenne, de túl kevesen vannak és kénytelen vagyok olykor nekik is besegíteni, és csak ezek után csinálom meg a papírmunkát, amiből mindig egy halommal van az asztalomon. Ezért is örülök annyira, hogy műszak vége után otthon ki tudom pihenni a fáradalmakat. Lehúztam egy dupla ügyeletet, úgy érzem nem élek, de még is valahogy hasa sikerült magamat vonszolnom. Zárva volt a bejárati ajtó, ami nem csoda, hiszen Mona már keveset fordult meg nálam, hogy Ryanhez költözött. Chad pedig általában zárni szokta az ajtót, ezért is veszem elő kulcsomat, hogy ki tudjam nyitni bejárati ajtómat. Belépve az ajtón mosolyogva veszem tudomásul, hogy bizony nem vagyok egyedül.
- Szia. - Ledobom táskámat a kanapéra, úgy indulok meg felé, hogy megcsókolhassam kedvesemet. Utána pedig hozzá bújok, úgy ölelem magamhoz, közben álmosságommal vívok csatát, mert már a napját sem tudom, hogy mikor élvezhettem ágyam társaságát.
- Csukd be a szemed, most nem kellene, hogy lássál, igazán ramatyul nézek ki. - Egyik tenyeremet szeme el teszem. Nagyon is leharcolt vagyok ennyi munka után, nem kellene hogy kiábránduljon belőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime13.01.13 19:58

Átmegyek Charlottehoz, hogy vele aludjak megint és talán most már más is történjen, mert a guminő meg a playboy már nem elég nekem. Amint készen vagyok mindennel, kilépek a konyhából, és ekkor lép be a szerelmem az ajtón, mire elmosolyodok én is. Úgy örülök neki, mintha évek óta nem találkoztunk volna, pedig reggel még együtt keltünk. Közelebb megyek hozzá, elkapom a derekát és megölelve viszonozom a csókot. Már épp folytatnám, mikor hozzám bújik, ami nem is gond. Hátráltatom a kanapéhoz, majd beállok a lábai közé, hogyha engedi. Hajolnék közel hozzá, hogy újabb csókot adjak, mikor eltakarja a szemeimet.
- Engem nem zavar! - Mosolygok, majd elveszem a kezét és egy puszit lehelek az ajkaira. Látom, hogy eléggé lestrapált, de azért muszáj próbálkoznom. Elkezdem puszilgatni a nyakát, miközben a kezeim a combjára csúsznak. Egyikkel a nadrág gombját fogom meg, ezzel is arra utalva, hogy mit akarok.
- Ugye... Mona ne... Nem jön haza? - Puszilgatás közben teszem fel a kérdésem, így egy kicsit szaggatottra sikerül. Bár most abban reménykedek, hogy a lány nem jön, mert itt akarom Charlottetal csinálni a nappaliban. Bár az igazat megvallva, elég régen nem találkoztam Monával, ami fura, de így legalább kettesben lehetek a szerelmemmel. A nyakáról áttérek az ajkaira, és vadul csókolni kezdem. Most aztán tényleg nem érdekel, hogy kihűl a kávé, vagy megszárad a szendvics. Akarom őt és megőrülök most már, hogy nem lehet az enyém.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime13.01.13 23:44

Haza érve váratlan meglepetés fogadott Chad személyében, persze örültem ennek a kellemes meglepetésnek, csak annyira leharcolt állapotban vagyok, hogy jobb ha nem lát meg így, még a végén kiábrándul belőlem. Két hosszú műszak bevállalása után nem vagyok kifogástalan. Lefogadom, hogy szemem karikás, sminkem már régen lekopott, hajamról pedig nem is szeretnék tudomást venni. Összességében úgy nézhetek ki, mint aki most kelt fel, annyi különbséggel, hogy már nagyon rég láttam az ágyamat és egyre jobban vonz a gondolat, hogy újból meglátogassam. De előtte egy gyors forró zuhany és már vetem is be magam a kényelmes ágyamba.
- Viszont engem annál jobban, úgy nézek ki, mint egy hulla. - Van viszonyítási alapom és tudom, hogyan néz ki egy hulla és nagyon is közel járok ahhoz a szinthez, csak még nem vagyok annyira merev és sápadt.
- Nem hiszem, hogy haza jönne, de jól tudom mit akarsz, ahhoz meg nekem semmi erőm sincsen, nem akarok úgy feküdni, mint egy darab fa alattad, azt akarom, hogy az első különleges legyen, de ilyen fáradtan képes lennék közben elaludni. - Tényleg akarom annyi erővel és beleéléssel viszonozni csókját, de képtelen vagyok rá. Most akármennyire is ünnepontó vagyok, de az ágyamat vonzóbbnak találom, mint a barátomat. Pihenésre van szükségem, mert ilyen állapotban teljesen hasznavehetetlen vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime14.01.13 0:10

Alig vártam, hogy hazajöjjön Charlotte, mert vele akarom tölteni az éjszakát, és nem alvással töltenénk, abban biztos vagyok. Már nagyon is készülök arra, hogy letámadom, amint hazaér, nem érdekelve, hogy esetleg Mona is idetéved és meglát minket. Biztos megfogja érteni, ha meg nem, ez van. Az ajtó nyitódásra a nappaliban termek, hogy üdvözöljem a szerelmemet, majd elveszem a kezét a szemeim elől.
- Elég dögös hulla vagy! - Vigyorgok rá, mert még mindig így gondolom. Engem nem érdekel a külsője, egyszerűen annyira oda vagyok érte, hogy felőlem csapzottan is jöhetne, akkor is szeretném. Nem is bírok magammal, egyből elkezdem puszilgatni, hogy lázba hozzam. Azért nagyon is örülök annak, hogy Mona nem jön haza, viszont a következőket egyáltalán nem akarom tudomásul venni.
- Akkor aludj, én majd teszem a dolgom! - Vigyorgok továbbra is, majd csókolni kezdem, de érzem, hogy egyáltalán nincs benne annyi szenvedély irántam, mint nekem iránta. Abbahagyom a csókot, sóhajtok egyet, miközben a földet kezdem el nézni. Annyira lehangoló, hogy már mióta együtt vagyunk és nem tudunk eljutni az ágyig.
- Van kávé meg szendvics, ha kérsz. - Nézek a szemeibe, nagyon is csalódott vagyok és kezd elmenni a kedvem a mai napra. Ha kér valamelyiket, akkor azt behozom neki, de ha nem akkor viszont egy kicsit távolabb lépek tőle, hogy tudjon menni, amerre szeretne. Nem akarom feltartani, mert ha nem egyezik bele, nem fogok erőszakoskodni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime14.01.13 2:08

Kezd lelkiismeret furdalásom lenni az miatt, hogy már megint hulla fáradt vagyok és egyáltalán nem kívánom a szexet, pedig már ahhoz rég óta együtt vagyunk, hogy végre megejtésre kerüljön a dolog, csak eddig sosem volt aktuális. Valójában azon sem lennék meglepődve, hogy Chad nem lenne már hozzám hűséges, mivel nem tudom kielégíteni vágyait és normális lenne, ha másnál keresné a boldogságot, mert eddig úgy alakultak a dolgaink, hogy mindig közbe jött valami, mikor végre rászántam magam, most meg még élni sincs kedvem, nem hogy szeretkezni.
- Annak igazán örülök, hogy még így is dögösnek tartasz, de tényleg nagyon fáradt vagyok. - Elképesztő, hogy az orvosok naponta mennyit rohangálnak le és fel, le merném fogadni, hogy egy nap alatt lefutom a kórházban a maratont, mert főleg akkor kell sprintelni, mikor a traumatológiára szállítanak betegeket.
- Jaj Chad! Én azt akarom, hogy mindkettőnknek jó legyen, ezért nem adom be most a derekamat. - Dolgozó nő vagyok, aki piszok nehéz munkát végez, ezért is kell nekem is egy kis pihenés, mielőtt a fáradságtól rogynék össze, bár közel járhatok a tűrőképességem határaihoz, mert kezek eléggé ingerült lenni a nem alvás végett.
- Aranyos vagy, de nem kérek semmit csak egy forró fürdőre vágyok. - Óvatosan végig húzom ujjbegyeimet arca vonalán. Ezt követően egy hirtelen jött ötletből fakadva, csalok saját fáradt arcomra egy halovány mosolyt.
- Esetleg ha megígérnéd, hogy jól fogsz viselkedni csatlakozhatnál. - Egyelőre megállok előtte, ráérősen kezdem el kigombolni ingemen található gombokat, tudtommal az ingre sem lesz szükségem a zuhany alatt, ahogyan a többi ruhadarab is ami rajtam van feleslegessé fog válni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime15.01.13 0:04

Nagyon is csalódott vagyok és szomorú, hogy nem akarja a szexet, annyira mint én. Persze nem látok bele a fejébe, és elhiszem, hogy fáradt, de szerintem lehetne ezt rendszerezni, hogy egy kicsit fixebb legyen a beosztása, hogy velem is több időt tudjon tölteni. Engem még az sem zavar, hogy fáradt, szívesen kényeztetném, hogyha hagyná, de ahogy látom nagyon nem akarja.
- Nekem mindenhogy dögös vagy. Még akkor is ha szakadtan jössz haza. - Nézek a szemeibe, valami bókfélével próbálkozok, hátha rá tudom arra venni, hogy velem töltse úgy az éjszakát. Bár ahogy elnézem egyáltalán nem fogja beadni a derekát, amit ki is nyilvánít. Sóhajtva lépek el tőle, mert egyszerűen a közelében teljesen elvesztem a fejemet.
- Értem. - Húzom el a számat, és megpróbálok nem arra gondolni, hogy már megint visszautasított. Hiába csináltam neki kávét, meg szendvicset, nem vágyik rájuk. Pedig azt hittem, hogy ezzel le tudom venni a lábáról és végre lefekszünk. Már annyira vágyok rá, hogy szabályos fáj a nemesebbik felem. Ahogy végig simít az arcomon, ráemelem a tekintetemet.
- Én meg rád! Amilyen nehéz volt téged meggyőzni, hogy járj velem, olyan nehéz ágyba vinni. - Sóhajtok egyet, majd lenézek az ingére, ahogy kigombolja. Szívesen segítenék neki, de tudom, hogy akkor nem bírnék leállni és megbántanám azzal, hogy erőszakos vagyok. Türtőztetem magam, de azért jól hangzik az ajánlata, csak még mindig csalódott vagyok.
- Ha nem zavar, hogy folyamatosan merevedéssel szenvedek... - Rántom meg a vállaimat, majd sóhajtok egyet, hogy normálisan is válaszoljak, mielőtt bármit is mondana.
- Ne haragudj... Csak már annyira akarlak, hogy belepusztulok. Egyszerűen megőrülök érted. - Kérek tőle bocsánatot az előbbi mondatom miatt, ami kicsúszott a számon, majd megmagyarázom, hogy azért én nem igazán tudok már várni, de azért azt nem mondom el, hogy segédeszközöket használok, bár szerintem erre azért már rájött, csak nem teszi nekem szóvá, ami nem is baj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime15.01.13 7:02

Chad mindig tettre kész, ezzel csak az a baj, hogy általában én már dög fáradtan vonszolom haza magam, élni alig van kedvem a fárasztó műszakok után, nem hogy még szerelmeskedni. Már nagyon is értem, hogy miért megy tönkre annyi orvos házassága, vagy a legtöbb miért végződik válással. Egyszerűen nem tudok mindenhol megfelelni, de igyekszek, csak eddig sosem jött össze.
- Most arra célzol, hogy szakadt lennék? - Ezt tudtam kivenni szavaiból, elhiszem hogy nem a legszebb látvány nyújtom most, hogy ennyire megviselt a munka, de azért még sem hiszem, hogy annyira. Látom rajta, hogy mennyire nem tetszik neki a helyzet és mennyire csalódott, de még sem tudom rávenni magam arra, hogy beadjam a derekamat, ilyen fáradtan nem menne velem sokra és le is égne a pofámról a bőr, ha közben elaludnék, ami nincs kizárva, tekintve arra, hogy már alig tudom nyitva tartani szemeimet.
- Szerintem pontosan tudtad, hogy mire vállalkozol. - Előtte is jól tudta, hogy mennyit dolgozok, azt hittem ebből arra is rájön, hogy egy-egy műszak után mennyire használhatatlan állapotba kerülök. Jól tudom, hogy ennél többet érdemelne, eleinte csak meg akartam arról győződni, hogy nem csak ágyba akar vinni, azért nem engedtem a csábításnak, most pedig már engednék, csak már erőm nincsen hozzá.
- Azért csak nem fogsz bele pusztulni. - Lépek oda elé, már kigombolt felsővel. Megpróbálva nem figyelembe venni az előző megjegyzését, bár nem hittem volna, hogy ennyire nehezen bírja. Nem tudom, hogy mennyire enyhítés számára, de közelebb hajolva hozzá megcsókolom.
- Azért még az előző ajánlatom mindig áll.- Halkan suttogom, majd ha enged elindulok a fürdő felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime18.01.13 4:52

Egyáltalán nem tetszik, hogy így dolgozik, mintha én nem lennék, ráadásul még ki is forgatja a szavaimat. Sóhajtok egyet és megforgatom a szemeimet. Tényleg nem értem, hogy miért csinálja ezt és miért nem hisz nekem. Én eddig mindig őszinte voltam és leszek is hozzá. A szemeibe nézek, hogy tudja, hogy most is őszintén beszélek.
- Nem, de ha az lennél akkor sem érdekelne, mert szeretlek és nekem gyönyörű vagy! - Közel hajolok hozzá a mondat végéhez érve, majd egy finom puszit lehelek az ajkaira. Kezdek türelmetlen lenni, de talán ezt megérthetné, mert több mint fél éve együtt vagyunk és még mindig nem feküdt le velem. Elhúzom a számat, mert én nem emlékszek arra, hogy ennyit dolgozott volna a kapcsolatunk előtt. Bár lehet, hogy azért nem tűnt fel, mert míg a kórházban voltam nagyon is sokszor volt bent nálam.
- Igen, de azt hittem, hogyha összejövünk leszek annyira fontos, hogy ne dolgozz éjjel-nappal, hogy velem is legyél. Nem lehetne, hogy csak délelőtt dolgozol és néha ugrasz be délután? - Kérem meg, ami már egy kicsit könyörgésnek is hallatszik. Sokkal egyszerűbb lenne, ha akkor dolgozna, amikor én suliban vagyok és este mindketten szabadak lennénk. Esetleg a hétvégi műszakot is leadhatná, de mivel tudom, hogy orvosokra szükség van akkor is, nem mondhatom neki. Én tényleg azt szeretném, ha végre együtt lennénk, nem csak úgy, de együtt is megnézhetnénk egy filmet összebújva, úgy, hogy Charlotte nem alszik be az első 5 percnél. Őszintén és komolyan említem meg azt, hogy már nem bírom és szeretném, hogyha egy kicsit komolyabban venne és én kerülnék az első helyre a fontossági listáján. Tisztában vagyok a kötelességeivel, de én is igényt tartok Charlottera, ahogy a betegei.
- Akkoooor... Egy kicsit több, mint alvás? - Puhatolózok, hogy hátha benne lenne egy-egy előjátékban, elvégre ahhoz nem kell nagyon sok aktivitás, és akkor mindketten jól járnánk. Nekem viszont szükségem van arra, hogy kielégítse a szükségleteimet, ha már képes voltam rá ennyit várni. Úgy gondolom, hogy megérdemlek ennyit, de ezt nem fogom neki megemlíteni, mert nem akarok vele veszekedni. Viszonozom a csókot, mert nagyon is szeretek vele csókolózni, talán még egy kicsit el is nyújtom, miközben közelebb vonom magamhoz és egyik kezem lecsúszik a fenekére. Hagyom, hogy eltoljon, hogy elinduljon, de csak egy lépést engedek meg neki, elkapom hátulról és magamhoz ölelve a fülébe suttogok.
- Nagyon fáradt vagy? - Kérdezem meg tőle és ha igennel válaszol, akkor felkapom és felviszem a fürdőbe, hogy ne keljen neki felvonszolnia magát. Ha viszont nemet mond, akkor szimplán csak vele tartok, hogy aztán együtt fürödhessünk, bár lehet, hogy nem tudom majd visszafogni magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime20.01.13 2:10

Nagyon kevés választ el attól, hogy állva elaludjak. Már csak azzal győzködöm magam, hogy még ébren bírjak maradni, hogy már otthon vagyok és nem sokára tényleg élvezhetem az ágyam kényelmét, amire már órák óta vágyok. Ez miatt pedig bűntudatom is van, de a fáradságom erősebb, mint a barátom iránti vágyam. Valahogy sosem jó az időzítés, ezért nem léptünk szintet már egy ideje, pedig én akarok, csak most képtelennek érzem magam rá.
- Annyira jól esik, hogy ezt hallom tőled, mikor ennyire használhatatlannak érzem magam. - Viszonozom a tőlem kapott puszit, erre még talán van egy kis erőm. Komolyan mondom, úgy érzem magam, mintha végig ment volna rajtam az úthenger, teljesen életképtelen vagyok, azt sem értem, hogy hogyan sikerült idáig elvezetnem, hogy nem aludtam el a volán mögött, biztosan már a rutin végett, mert mostanában tényleg emberpróbáló amit a kórházban művelek.
- Hidd el, nem azért dolgozok ennyit, mert annyira élvezem. Csak mostanában túl sok leépítés volt és túl kevés orvos van, viszont sok beteg, nem a legjobb formában van most az egészségügy. De meglátom mit tehetek. - Nem akarok neki bármi olyat ígérni, amit nem tudnék betartani, de a kapcsolatunk érdekében tényleg jobb lenne, ha kevesebb munkát vállalnék el, amennyiben ez egyáltalán lehetséges lenne. Kevesebb munka azt jelentené, hogy több időm lenne rá, de attól félek, ha túl sokat leszünk egymással még a végén képesek leszünk és egymásra ununk.
- Chad, tényleg fáradt vagyok, még ahhoz is. - Szomorú tekintettel nézek rá, szemem alatt gondolom már a karikák is megjelentek, jelezve hogy mennyire vagyok kialvatlan és fáradt. Már az is megfordult a fejemben, hogy ledobom magam a kanapéra ahelyett, hogy felvonszolnám magam az emeletre, de mielőtt elmennék aludni szeretném lemosni magamról azt a kórház illatot, ami már a bőrömbe ivódott.
- El sem tudnád képzelni, hogy mennyire. - Észbe sem kaptam, olyan hirtelen ért, hogy felkapott, hogy még egy halk sikoly is elhagyta a számat. Szorosan öleltem magamhoz, egészen addig, míg nem értünk fel a fürdőig. Mikor már újból éreztem lábam alatt a padlót, kiléptem magassarkúmból, ezért pár centivel kisebb lettem.
- Segítenél? - Fordítottam neki hátat, hogy lehúzza szoknyámon lévő cipzárt, mert elvégre a fürdeni ruha nélkül szoktak. Még az egymás előtt vetkőzés teljesen új számomra, mert nem emlékszek arra, hogy valaha is látott volna teljesen meztelenül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime20.01.13 23:30

Látom rajta, hogy nagyon fáradt, én viszont tele vagyok élettel, bár gondolom, hogy a suli és az orvosi pálya nem összehasonlítható, épp azért akarom, hogy kevesebbet dolgozzon, és ne vállaljon be mindent. Őszintén bevallok neki mindent, amit eddig is tettem, de most mintha végre hinne is nekem. Eddig nem sikerült elérnem ezt, talán azért van, mert már fáradt és inkább elhiszi, csak szabaduljon. Viszont ha így van, akkor nagyon megbántana ezzel, így a szemeibe nézek, hogy lássam igazat mond-e.
- Pedig eddig is bókoltam neked, csak nem hittél nekem. - Rátom meg a vállaimat, majd a puszit örömmel fogadom. Imádom az ajkait, egyszerűen nem tudok velük betelni, ahogy az egész lényével sem. Tényleg nagyon belezúgtam és kötődök hozzá, ez még az előző barátnőmnél sem volt így. Fogalmam sincs, hogy Charlotte mit tett velem, de úgy érzem, hogy ő az igazi és nekem nem kell más. Úgy örülök neki, hogy már itt van, de azért szóvá teszem neki a problémámat.
- Akkor vegyél ki 2-3 nap szabit... És lenne is ötletem, hogy milyen programunk legyen... - Titokzatosságtól csöpög a hangom, bár szerintem nem nehéz kitalálni, hogy mire gondolok, már azért sem, mert ahogy beszélek két ujjal a dekoltázsa felé haladok, ahogy a szemeimmel követem is őket. Amint elérek a felsőjéhez, kicsit kijjebb is húzom, hogy benézzek alá, bár újdonságot nem látok, mert már láttam fehérneműben. Szeretnék többet is, mint alvás, ha már a szexhez nem jutunk el, legalább azt megadhatná nekem, hogy egy kicsit játszunk egymással, de úgy tűnik, hogy hiába kérem. Sóhajtok egyet, de inkább nem mondok semmit, mert akkor biztos, hogy összevesznénk, azt meg nem akarok. Mivel látom, hogy mennyire fáradt, ezért a kérdésem után felkapom, hogy ne neki keljen felmásznia a lépcsőn, így felviszem egészen a fürdőig. A kis sikolyára csak mosolygok, nagyon is aranyos volt tőle, ahogy az is, hogy ennyire kapaszkodik és bújik közben. Szerencsére elég jó erőben vagyok, hogy felvigyem. Ahogy megfordul, hogy segítsek neki, egyszerűen nem bírok a kísértéssel. Beállok mögé, egyik kezemmel a combjára tévedek, ahogy húzom felfelé, hogy a szoknyája alá térjek be, miközben a másik kezemmel rátérek az egyik mellére. Masszírozom közben, amíg a nyakát puszilgatom.
- Túlságosan is csábító vagy. - Suttogom a nyakába és ha nem állít le, akkor a kezem még a fehérnemű alá is betéved, hogy örömet szerezzek neki. Biztos vagyok benne, hogy fel fog ébredni tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime21.01.13 0:30

Most jöhetnék azzal, hogy még túl fiatal, ahhoz hogy tudja hogy min megyek át, mert nekem is több életerőm volt addig, míg csak az iskolára kellett összpontosítanom. Persze van abban is valami, hogy még túl fiatal ahhoz, hogy ezt tudhatná, mert ameddig nincs egy olyan erőt és kitartást igénylő állása, mint nekem a kórházban, addig nem is sejtheti, hogy mennyire nehéz nekem a munkahelyen és a magánéletemben is egyaránt helyt állni, ami nem mindig sikerül úgy, ahogy szeretném. Szeretnék vele több időt is lenni, csak ott a munkám és valamikor nekem is aludnom kell. El kell fogadni a tényt, hogy öregszek és több alvásra van szükségem, mert hamarabb fáradok, mint eddig.
- Csak mert te túl elfogult vagy velem szemben és neked mindenhogy gyönyörű vagyok, nincs igazam? - Ez így van, reggel kócosan smink nélkül is gyönyörű vagyok számára, sőt szerintem tényleg mindig csak a szépet lássa meg bennem, akármennyire is érzem magam leharcolt állapotban.
- Még csak gondolatolvasónak sem kell lennem, hogy bele lássak a fejedbe. - Halványan elmosolyodok, mert nagyon is tudom, hogy mit szeretne csinálni velem, azokon a napokon, mikor szabadságot vennék ki. Ami nincs ellenemre, sőt rám is férne már egy kis lazítás, hogy több időt tudjak vele tölteni, de az még eléggé kérdéses, hogy meg is kapom-e azokat a szabad napokat a főnökömtől, mikor minden emberre szükség van most a kórházban. Jól tudom, hogy miért lett ennyire hallgatag, nem akar veszekedni velem, amit most értékelni is tudom, mert álmos és nyűgös vagyok és ilyenkor a kelleténél is elébb tudnék rá megharagudni. Olyan édes, hogy felcipel a lépcsőn, legalább nem nekem kell felvánszorognom. Számítottam arra, hogy ismét bepróbálkozik és úgy érzem, még ahhoz sincs elég erőm, hogy nemet mondjak neki. Becsukott szemmel élvezem rajtam elkalandozó kezeit.
- Chad. - Erőtlenül suttogom, de több már nem jön ki a torkomon. Kezem mellemet markoló kézfejére siklik, nem akarom visszautasítani, mert érzem, hogy mennyire vágyik rám, csak félek attól, hogy csalódást fogok neki okozni. Egyre jobban izgat, amit velem művel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime21.01.13 13:02

Nem tudom, hogy mi folyhat le a fejében, de talán semmi érdekes, de mégis kíváncsi vagyok rá, de hiába nézek a szemeibe, a fáradtságon kívül nem látok semmit. Elhúzom a számat, mert nagyon fáradtnak tűnik és biztos, hogy nagyon is álmos. Én is nem sokára elkezdek valami diákmunkát, hogy legyen pénzem, mert most nagyon utálom, hogy a szüleim tartanak el, akik még mindig nem azok, de nem mondják meg nekem. Egyre tovább húzódik ez az ügy, és egyre mélyebben lesz bennem a szálka.
- Igen, ez biztos, de neked nekem kell, hogy tetsszél nem másnak! Nekem meg mindenhogy gyönyörű vagy, mert a szépet látom ki belőled! - Öltöm ki a nyelvemet, ezt a nagy levezetést díjazhatnák. Amúgy is tényleg nem tudom, hogy ki másnak akar tetszeni, elég ha én azt mondom, hogy gyönyörű, nem is kéne neki másra hallgatnia, csak rám. Reggel meg különösen aranyos, mikor sikerül előbb felébrednem, mint neki. Azok a hatalmas nagy vörös szemek és félkómás fej, amivel rám tud nézni, bár tudom, hogy én sem vagyok nála különb. Mivel nem tesz jót a kapcsolatunknak, hogy ritkán tudunk két értelmes mondatot váltani, ezért az lenne a legcélszerűbb, ha kivenne pár nap szabadságot. Mindkettőnknek ez lenne a legjobb, legalább napokon keresztül szeretkezhetnénk, behoznánk azt a fél évet, amíg csinálhattuk volna, de mégse tettük.
- Szerintem te is pontosan annyira akarod, mint én! - Vigyorgok rá, mert ha nem így lenne, akkor lehet, hogy most hazamennék. De azért bízok benne annyira, hogy ugyanúgy kíván, mint én őt, csak most a fáradtsága szól közbe, ahogy nekem régen a betegségem. Mivel nagyon is fáradt, ezért felkapom, hogy neki ne keljen felmásznia a lépcsőn, ezzel is segíteni akarok neki, hogy minél előbb az ágyban kössön ki, hátha reggel egy frissítő szex belefér.
- Mikor is kell menned holnap dolgozni? - Kérdezek rá, mikor már a fürdőszoba felé tartunk, amikor meg már bent vagyunk, akkor mögé állva egyik kezemet a szoknyája alá indítom, a másikat pedig a mellére helyezem. Meglep, hogy megfogja a kezemet, ezt maradásnak veszem, hogy jól esik neki, viszont mikor erőtlenül kimondja a nevemet, akkor már tudom, hogy még mindig nem akarja. Még a másik kezem el sem ért a lényeghez, de elveszem, ahogy a melléről is.
- Tudom, nem akarod. - Sóhajtok egyet, majd lehúzom a cipzárt a szoknyáján, ahogy kérte, majd a mosdókagylónak neki dőlök, amíg azt nézem, hogy levetkőzik.
- Én ülök be előbb. Aztán meg hozzám dőlhetsz. - Döntöm oldalra a fejemet, vigyorogva, majd a nadrágomat kezdem el kigombolni. A kádban bedugom a lyukat, majd megengedem a vizet és öntök bele habfürdőt is. Még nem veszem le a nadrágom, az ingemet kezdem el kigombolni, hátha addig is megtelik a kád.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime31.01.13 0:48

Úgy érzem magam, mintha átment rajtam volna egy buldózer. Arra már régen rájöttem, hogy túl sokat vállalok magamra és sokat követelek magamtól, ilyen egy maximalista orvos élete. Az életemet mások gyógyítására szenteltem fel, most pedig nehéz helyzetben vagyok, mert sokaknak szükségük lenne rám, ezért miattuk hanyagolom el a páromat, de képtelen vagyok elhagyni a kórházat úgy, hogy tudom, hogy még vannak akik rám várnak. Túlságosan nagy bennem a felelősségérzet és a bűntudat kényszerem.
- Elhiheted nekem, hogy csak neked akarok tetszeni. - Hangomból halhassa, hogy mennyire komolyan mondtam. Chad az egyetlen férfi az életemben, akiknek tetszeni és megfelelni szeretnék. Elvégre mi már fél éve egy párt alkotunk, ez az idő olyan gyorsan elszaladt, hogy észre sem vettem, hogy már mióta vagyunk együtt. Valamennyire még mindig alig tudom elhinni, hogy tényleg egymásra találtunk, tekintve a kezdeti nehézségeket. Most pedig minden annyira szép, mondhatni hogy tökéletes. Szeretek vele lenni, és szeretem, ahogy szeretni tud. Néha már úgy érzem, hogy meg sem érdemlem.
- Akarni akarom, de eddig mindig közbe jött valami, most pedig túl fáradt vagyok és te ennél sokkal többet érdemelsz. - Szeretnék neki mindent megadni az ágyban, de már az ágy gondolatától is elálmosodok. Tényleg azt akarom, hogy mindketten élvezzük és nem hiszem, hogy annyira élvezetes lenne az első alkalom, mikor ennyire használhatatlan állapotban érzem magam.
- Reggel kezdődik a műszakom. - Chad ebből rájöhet arra, hogy tényleg kevés időm van arra, hogy egy kicsit pihenjek, mert már reggel vissza kell mennem dolgozni. Tényleg nem tudom mire vélni felfedező útra térő kíváncsi kezeit. Bár tényleg jól esik, hogy ilyen gyengédséggel bánik velem, ezzel rendesen össze is zavar. Mert tudom, hogy mennyire vágyik rám és én is vágyok rá, de nem akarom az első közös együttlétünket pár perc alatt letudni. Még ha nem is mondom ki hangosan akkor is romantikus típus vagyok, szeretném, ha vele az első ilyen alkalom különleges és feledhetetlen lenne. Mikor levette a kezét rólam és végre kicipzározta a szoknyámat, engedem hogy a gravitáció dolgozzon és lecsusszanjon rólam.
- Chad, nagyon is akarom, csak nem szeretnék csalódást okozni. - Még magamon hagytam a fehérneműmet, úgy lépek közelebb hozzá, egészen közel hozzásimulva. Finoman végig simítok arcélén, bizakodó mosolyommal arcomon nézek bele szemébe. Kezeimet nyaka körül összekulcsolom, úgy találok ajkaira, gyengéden kezdtem falni édes ajkait.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime02.02.13 16:38

Látom rajta, hogy mennyire fáradt, de nekem meg szükségleteim vannak és szó szerint már fáj, hogy guminővel kell lefeküdnöm, hogy egy kicsit érezzem azt is, hogy „valamiben” benne vagyok. Már a kezeim is tisztára fájnak, azt akarom, hogy Charlotte kényeztessen és őt akarom boldoggá tenni, de nem hagyja és annyira megőrjít ezzel, hogy számtalanszor húzza, azért mert fáradt. Még türelmes vagyok, mert szerelmes vagyok belé és nem akarom elveszíteni, de ha tovább húzzuk lehet, hogy nem fog érdekelni, hogy milyen lány jön szembe velem az utcán. Imádom, ahogy tud bizonygatni, egyszerűen annyira neki tudnék esni, hogy bizonyítsak neki, de megint csak nem lehet.
- Elhiszem. De akkor legyen is így. Még ha te úgy érzed, hogy borzalmasan nézel ki, nekem akkor is szép vagy. És ezt hidd el nekem! Mert nekem így kellesz! – Lépek hozzá közelebb, ahogy megkérem arra, hogy higgyen nekem, majd a fülébe suttogom az utolsó mondatot, amit nagyon is komolyan gondolok, hiszen azért vagyok vele ennyire toleráns. Tisztában vagyok vele, hogy mindig valami közbe jött és azért nem tudtunk eddig együtt lenni, de mikor lett volna rá esélyünk, akkor is leállított. A bordámra helyezem a kezemet, elkezdett sajogni, ami még a plázában történtek miatt repedt meg.
- Nem! Tévedsz! – Vágok közbe, hogy felejtse el ezt a hülyeséget, majd meg is magyarázom, hogy miért mondtam ezt, szinte esélyt sem adva arra, hogy reagáljon rá.
- Én téged érdemellek meg, így ahogy vagy! Se többet, se kevesebbet! De ha lenne rá alkalmam, hogy jobbat kapjak, akkor sem érdekelne, mert nekem te kellesz, minden hülyeségeddel és hibáddal együtt! – Mindvégig a szemeibe nézek, hangom megüti a nagyon is komoly hangszínt. Most lehet, hogy idiótának néz, hogy ennyire kitartok mellette még most is, de nekem nem csak egy menetre kell. Én úgy érzem, hogy benne megtaláltam mindazt, amire szükségem van és vele akarok maradni, amíg lehet. Én ezt az életem végéigre gondolom. Nagyon belezúgtam és kötődök hozzá, épp ezért nem kell nekem senki más. Kicsit azért csalódott vagyok, hogy már is éles váltásban megy vissza a kórházba, de ugyanakkor fel is csillannak a szemeim, mert ezek szerint akkor a délutánja és az estéje szabad.
- Akkor délután már itthon vagy. – Vidulok fel másodpercek alatt, csak éljem túl az iskolát és már is az enyém lehet a szerelmem. Már alig várom, hogy ott tartsunk, mert akarom őt érezni, minden mennyiségben.
- Érted megyek a kórházba. 3-ra. Akkor végzel, ha jól emlékszem, nem? – Nézek rá kérdőn, mert mindig elfelejtem a beosztását, mert annyira változó, hogy mindig máskor végez. Az, hogyha előbb végez semmi bajom, de később nem szeretném, mert akkor megint használhatatlan lesz. Azért szeretném, hogyha hallgatna rám és kivenne pár nap szabadságot, hogy velem legyen. Kicsit beleélem magam a holnapba és nagyon nem bírok magammal, így kezeimmel elkezdem végig simogatni a testét, de tudom, hogy még mindig nem akarja, amiért ennyire fáradt, így csak hagyom, majd amit szeretne, azt megteszem neki. Le is húzom a cipzárt, majd végig nézek formás fenekén, ahogy leesik róla a szoknya. Kedvem támadna jó szorosan hozzá bújni.
- Azért elég nehéz számomra megállni azt, hogy ne érjek hozzád… - Mondom halkan, a fürdőszoba amúgy is zeng, mert nagyon nincs bent semmi, ami által ne lenne kicsit olyan, mintha a szobában beszélgetnénk.
- Nekem soha sem okoznál csalódást, de már nem tudom neked, hogy elmondani, hogy higgy nekem! – Sóhajtok egyet, majd átkarolom a derekát, ahogy közelebb lép hozzám. Teljesen megőrjít, így uralkodnom kell magamon, hogy ne teperjem le. Más esetben, már rég a lépcsőn magamévá tettem volna. Viszonozom a csókját, kezeim lejjebb csúsznak a fenekére, és úgy is közelebb húzom magamhoz, hogy érezzem. Talán túl közel van, vagy én csináltam valamit, de hirtelen belenyilall a fájdalom a repedt bordámba.
- Áuuu… - Kapok oda az egyik kezemmel és nézek le. Bár nem tudom, hogy mi történt vele, de még mindig érzékeny. Sajnos mondták bent, hogy idő kell, míg ez az érzékenység is elmúlik. Homlokomat Charlotte vállára helyezem, amíg egy kicsit nem enyhül a fájdalmam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime04.02.13 3:57

Chad képes bennem bűntudatot ébreszteni. Elismerem és el is fogadom, hogy férfiből van és vannak igényei, amiket eddig még képtelen voltam kielégíteni. Ez az én hibám és nem is hibáztatnám azért, ha másnál keresné a boldogságot csak azért, mert mindig fáradtan térek haza. Fárasztó munkám van, öregszek és nem bírom már annyira az iramot, mint szeretném. Mikor pedig végre rászántam magam, hogy oda adjam magam neki, akkor mindig közbe jött valami. Különös véletlenek folyamata, amik mindig meggátolták, hogy egymáséi lehessünk.
- Hiszek neked Chad. - Felszabadultan ejtek meg egy apró mosolyt. Tényleg tudok neki hinni, csak azt nem értem teljesen, hogy mikor olyan ramaty állapotban vagyok, hogy akkor hogyan tudok neki tetszeni. Olyankor még tükörbe is félen nézni, nem hogy rá. Nem akarom, hogy kiábránduljon belőlem, mert könnyen találhatna egy korabeli csinos lányt, aki sokkal odaadóbb és több idővel rendelkezik, mint én. Hatalmas, megdöbbent szempárral nézek rá, hogy miféle heves reakciót váltottam ki belőle. Már éppen szóra nyitnám a számat, de Chad belém fojtotta a szót, ezért mosolyogva figyelem végig türelmesen, hogy mit akar közölni.
- Tudod még mindig elcsodálkozok azon, hogy hogyan sikerült ennyire belém esned, mert még engem soha senki sem szeretett ennyire, mint te. - Őszintén szólalok meg, mert tényleg nem értem, hogy mivel érdemeltem ki ezt a túlzott szeretetet. De tetszik, hogy mer előttem őszinte lenni és őszintén beszélni az érzelmeiről.
- Ha semmi sem jön közben, akkor igen, délután már itthon vagyok. - Mosolyogva közlöm neki a jó hírt. A beosztásom mindig kiszámíthatatlan, igaz most reggelre vagyok beosztva, de sosem lehet tudni, hogy mi fog majd várni rám holnap. Az is meglehet, hogy az egyik főúton tömegbaleset lesz és akkor engem is ott fognak marasztalni a délután folyamán. De reménykedek benne, hogy semmiféle katasztrófa nem várható.
- Ha minden igaz akkor igen, háromkor. - Bizakodva mosolygok ismét. Hiába vagyok már nagyon fáradt, még arra van erőm, hogy mosolyogjak. Képtelen vagyok fapofával ránézni, egyszerűen már attól mosolyra húzódnak ajkaim, ha ránézek. Olyan aranyosan tud rám nézni, hogy még a térdem is bele remeg. Mikor elindult keze testemen azt hittem, hogy nem fogja kibírni hogy vissza fogja magát és ott helyben neki nyomva a hideg csempének leteper, de tévedtem. Bírt uralkodni magán, amit ilyen fáradtan nagyon is tudok értékelni.
- Maximalista vagyok, tudhatnád hogy a lehető legjobbat akarom mindig nyújtani. - Azt akarom, hogy működjön közöttünk a szex, mert egy kapcsolatban az is fontos, de mi még odáig nem jutottunk el, hogy testi örökökben is részesítsük egymást. Mondjuk nekem nem igazán hiányzik a napi hajtás mellett az élvezetek hajkurászása is, de nem mondhatom mindig neki, hogy fáradt vagyok, mert hirtelen találni fog mást, aki majd nem lesz az. Csókolva simulok hozzá, próbálom egy kicsit kiengesztelni, amiért nem akarom most oda adni magam neki.
- Chad jól vagy? Ameddig nem jön helyre a bordád, addig nem fogjuk megkocáztatni, hogy még komolyabb bajod legyen. Szóval továbbra is elhalasztjuk. - Ha ennyit bírt rám várni, akkor még egy kis ideig kibírja, majd ha teljesen meggyógyul akkora arra is sort kerítünk, hogy kielégítsem az igényeit, de most nem akarok kockáztatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime10.02.13 23:26

Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy kijelenti, hogy hisz nekem. Valahogy én is elhiszem neki, hogy igazat mond, ez a túlzott bizalom. Szeretem minden egyes reakcióját, porcikáját és egyszerűen oda vagyok érte. Talán azért is, amit mondott, mert egy olyan állapotban találkoztunk, amikor nagyon a padlón voltam érzelmileg. De én nem ezért akarok hozzá kötődni. Csak azért, mert szeretem. Túlságosan is beleélem magam mindig mindenbe, aztán jön a pofára esés. Remélem, hogy ezúttal erre nem kell számítanom.
- Ezen néha én is elgondolkozok... De ha nem szeretnéd, hogy ennyire szeresselek, akkor majd visszább veszek. Legalább is megpróbálok... - Bigyesztem félre az ajkamat, mert valahogy eddig azt hittem, hogy jól esik neki, hogy törődök vele. Már a nőkön sem tudok kiigazodni, bár azt hiszem, hogy sokat nem vesztettem, mert eddig sem tudtam. Viszont számomra egy nagyon is jó hír jön.
- Szuper. Akkor intézd úgy, hogy ne jöjjön semmi se közbe, mert az enyém leszel. - Vigyorgok, ahogy még ezt is megmondom neki, bár tudom, hogy nem ő fog arról tenni, hogyha valami miatt mégis csak bent kell maradnia. Azért nagyon örülnék neki, ha valóban nem vállalna el mindent és hazajönne hozzám, illetve együtt jönnénk el. Egy kis gondolkozás után, azért eszembe jut, hogy nagyjából mikor végez. Még fejben egy kicsit gondolkoznom kell az időponton, de örülök, hogy eltaláltam, így legalább érezheti, hogy figyelek rá.
- Igen tudom, de néha nem muszáj annak lenned. - Vigyorgok, hátha lejjebb ad az elvárásaiból. Bár nem várhatom el, hogy miattam megváltozzon, csak egy apróság, aminek örülnék. Azt hiszem nagyon nem fogunk eljutni a fürdésig, hogyha ezt csinálja. Kezeim a fenekén kötnek ki, miközben viszonozom a csókját. Viszont a bordám valamiért azt mondja, hogy nem túl jó ez a túl közel vagy hozzám szituáció.
- Ne már... Jól vagyok! Csak egy kicsit érzékeny. De tényleg... - Bizonygatom, mert teljesen jól érzem magam, és már nem bírom ki, hogy még elhúzzuk. Leülök a kád szélére és magamhoz húzom Charlottet.
- Így soha sem fogunk eljutni a fürdéshez, te pedig nem jutsz előbb az ágyba. - Jegyzem meg, mert valahogy nem úgy tűnik, mintha azonnal beülnénk a vízbe, hogy a habok közt elmerüljünk. Bár azt látom, hogy nagyon vonakodik Charlotte ettől, vagy csak rosszul érzem.
- Zavarban vagy előttem? Hogy együtt fürödjünk? - Kérdezek rá, hogy egy őszinte választ kapjak, talán nem túl jó ötlet ez az együtt fürdés, hiába szeretném.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime11.02.13 10:00

Ilyen férfival még tényleg nem találkoztam, aki ennyire szertett volna, mint Chad. Ezért is érzem azt olykor, hogy túl kevés vagyok neki, mármint hogy tőlem sokkal jobb nőt érdemelne, akinek több ideje lenne arra, hogy kettesben legyenek. Nem azért vagyok vele keveset, mert így akarom, hanem a munkám végett. Tartok attól, hogy hosszú távon, ha tovább így fog menni, akkor a kapcsolatunkat meg fogja sínyleni a dolog, ezért is kell változtatnom a dolgok menetén, csak még nem tudom, hogy hogyan.
- Hé, nem azt mondtam, hogy vegyél vissza belőle. - Hangomban felcsendült némi felháborodás, sőt még homlokomat is össze ráncoltam arra, hogy képes lenne vissza venni a szeretetéből. Nem hiszem el neki, nem is lenne rá képes, vagy talán mégis? Azt hiszem ezt nem akarom megtudni.
- Chad, már így is a tied vagyok. - Ezt kénytelen voltam közölni vele, nehogy a végén elfelejtse. Csak is kizárólagosan az övé vagyok, csak nem jut annyi időm rá, mint szeretném, de még is több, mint bárki másra. Mert számomra nagyon is fontos a kapcsolatunk és az is, hogy még ennél is közelebb kerüljünk egymáshoz, csak sajnos egyikünknek sem az erőssége az időzítés.
- Jól tudom hogy nem, csak tudod a megszokás. - Ha valamibe bele fogok azt szeretem végig csinálni és remélhetőleg sikeresen, ami miatt a magán életemet hanyagolom, tényleg próbálok erre valamiféle megoldást találni, mert úgy nem lesz teljes az életem, ha csak a munkámban leszek sikeres, mert akkor senki sem fog itthon várni rám, mikor haza jövök a munkából és nem hiszem, hogy találnék még egy olyan férfit, aki úgy tudna szeretni, mint Chad.
- Nem úgy hangzott mintha jól lennél. Ez az egyik hátránya, hogy az orvosod a barátnőd, hogy túlzottan féltelek. - Pontosan tudom a kortörténetét, ahogyan azt is, hogy ennyi idő után normális ha fáj neki még. Ezek után meg pláne szeretnék várni az együttléttel, nem akarom, hogy megerőltesse magát és esetleg komplikációk lépjenek fel nála.
- Igazad van. - Csak ennyit tudtam ajkaim közül kipréselni. Szívem a normálistól sokkal gyorsabban ver, ez szokott lenni ha izgulok.
- Persze, hogy zavarban vagyok. Miért te nem? De mi lenne, ha mondjuk arra használnád azokat a csodás ujjaidat, hogy kikapcsold a melltartómat? - Már ebbe bele pirultam, azt pedig el sem tudom képzelni, hogy arcom milyen színben fog pompázni, ha le is fog rólam kerülni az a bizonyos ruhadarab.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime15.02.13 14:06

Hallgatom Charlottet, mert nagyon is fontos nekem minden szava. Azért kicsit meglepődök, hogy neki nem jó, ahogy szeretem és törődök vele, szívesen változtatok, hogy jobb legyen neki. A szemeim kikerekednek, ahogy meghallom a felháborodását, most már kezd összezavarni. Kiigazodni soha sem fogok rajta, így rá hagyom. Azt hiszem úgy egyszerűbb lesz, hogyha nem próbálom a logikát keresni benne.
- Akkor mit szeretnél? - Kérdőn nézek rá, mert bármire képes vagyok miatt, még arra is, hogy nem fekszek le mással és türelmesen várok rá, ami most már kezd egyre nehezebb lenni. A derekára csúsznak a kezeim és közel húzom magamhoz, hogy érezzem az illatát. Imádom, ahogy a szívverését és a légzését érzem a testemen. Egy puszit nyomok az arcára, halvány mosoly jelenik meg az ajkaimon, ahogy a szemeibe pillantok. Határtalan szeretetet érzek iránta és szerintem ezt a szemeimen is látja, ahogy szerelemtől csillog.
- De úgy máshogy is az enyém leszel holnap délután. - Beleélem magam és vigyorogva pillantok végig rajta. Nagyon is akarom már, hogy az említett időpontban legyünk, mert akkor végre magamévá tehetem. Annyira vágyok rá, hogy megőrülök tőle. Szívem még most is gyorsabban ver, ahogy izgulok a holnap miatt. Nagyon remélem, hogy semmi sem fog közbe jönni, mert akkor falnak megyek.
- Majd leszoksz róla úgyis, előbb-utóbb. Már nem kell a munkádnak élni. Itt vagyok neked! - Nézek a szemeibe, hogyha engedi a szemkontaktust. Magamhoz ölelve vadul csókolózok vele, addig amíg a mellkasomban a bordám meg nem fájdul. Azért még bizonygatom is, mire kezd felmenni bennem a pumpa. Mielőtt bármit is szólnék elszámolok magamban 10-ig. Azért az arcomon láthatja, hogy dühös vagyok.
- Lehet, de itthon nem vagy az orvosom, csak a barátnőm! Bent a kórházban lehetsz mindent tudó orvos, de itthon csak az egyszerű barátnő vagy, aki nem ért ahhoz a szakmához. - Fogalmazom meg higgadtan még, bár így is lehet a hangomban hallani egy apró élt, amivel kifejezem, hogy mennyire nem tetszik, hogy még itthon is az orvosomat játssza.
- Azt akarom, hogy a barátnőm legyél! - Mélyen belenézek a szemeibe, ahogy kijelentem, hogy mit szeretnék tőle. Persze, azt nem akarom, hogy más legyen az orvosom, mert tuti, hogy nem engedné meg, hogy egy nő legyen a kezelőm, férfihoz meg semmi pénzért nem megyek. Én szeretem őt, mint az orvosomat is és nem akarom leváltani. Viszonozom a pusziját, majd leülök a kád szélére, magamhoz húzva Charlottet.
- Én nem. Miért lennék? Neked sem kéne. De ha akarod, akkor hagylak egyedül fürödni. De a csodás ujjaimat nem csak a melltartód kikapcsolására használnám. - Vigyorgok titokzatoskodok egy kicsit, majd felállok és a hátán végig simítva a melltartóját egy ügyes mozdulattal kikapcsolom. Nem fogom kibírni az együtt fürdést, már most érzem. Teljesen megbolondulok a közelében, főleg, hogy most már teljesen meztelenül is láthatom, ha engedi, hogy benn legyek vele.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime20.02.13 5:12

Gondterheltem felsóhajtok. Azt hiszem túl gondolom a dolgokat. Mindig próbálok mérlegelni és óvatos lenni, de lassan azt hiszem, hogy túlzás, amit művelek. Nem tudom, hogy mi bajom van azzal, hogy Chad ennyire szeret és ki meri mutatni, egyszerűen csak félek attól, hogy csalódni fog bennem, és mély sebet fogok neki okozni.
- Őszintén fogalmam sincs, csak attól tartok, hogy egyszer eljön a pillanat, mikor kiábrándulsz belőlem. - Vállvonogatva lesütöttem szememet. Direkt semmi olyat nem követnék el, amiért ez bekövetkezhetne, de már azt is csodálom, hogy annak ellenére is velem maradt, hogy ennyi ideig megvárakoztattam. Nem akartam elsietni a dolgokat, aztán meg úgy alakult, ahogy. Attól viszont egy percig sem tartok, hogy megcsalna, nem nézném ki belőle, hogy ekkora fájdalmat képes lenne nekem okozni.
- Valóban? - Kacéran felhúzott szemöldökkel rákérdezek. Annyira édes, hogy ennyire biztos a dolgában. Azt viszont tudom, hogy már megérdemelné azt, hogy közelebb engedjem magamhoz, de előbb le kell küzdenem a bennem munkálkodó gátlásomat.
- Szóval ezek szerint kisajátítasz magadnak? - Szeretem a munkámat, de őt még annál is jobban. Kicsit talán le kellene vennem abból a maximalizmusból, mert ha tovább így megy azzal csak azt érem el, hogy a kapcsolatom vele holtpontra jut.
- Sajnálom, csak féltelek. - Megrémültem, mikor oldalához kapott. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár egy bordatörés, én csak nem akartam, hogy még ennél is nagyobb fájdalma legyen. Talán túlzottan is aggódok érte és ilyenkor akaratlanul is elő jön belőlem az orvos énem. Nem akartam úgy kezelni, mint egy pácienst, de akkor is aggódok érte.
- Az is vagyok! De, mint a barátnőd azt kell, hogy mondjam nem ártana, ha bemennél újra a kórházba, hogy ott ellenőrizni tudjam a bordáidat. - Az utolsó röntgene javulást mutatott, de azért még meg akarom nézni, hogy a bordák jól forrtak-e össze és, hogy semmilyen komplikáció sem lépett fel. Még csak azt hiányzik, hogy bordáig megsértsék a belső szerveit.
- Csak mert eddig még soha nem láttuk egymást teljesen meztelenül. - Biztosra veszem, hogy már most bele pirultam csak a gondolatban, hogy ruha nélkül fog végre látni. Szívem a szokásostól is nagyobbakat dobban, túlzottan is magával ragadott az izgatottság.
- Nem csak arra? - Zavartan nézek kérdőn rá, aztán szép lassan derengeni kezdett, hogy mire is célzott. Valamiféle megkönnyebbülés keveréke szégyenlősségemmel kavargott bennem. Próbáltam természetesen viselkedni és leplezni zavaromat előtte. Ez még annyira új, hogy már csak egy apró ruhadarab takarja el előle testemet.
- Ebben is segítenél? - Suttogok ajkai közé, miközben kezét oldalam két oldalára vezetem, egészen az apró csipkéig. Ajkaira tapadva ízlelem meg ismét édes csókját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime05.03.13 13:54

Megforgatom a szemeimet arra, amit Charlotte mond. Azt hittem, hogy legalább mond valami instrukciót, hogy mit tegyek, mert ahogy nézem nem tetszik neki, amit csinálok. Vagy csak szimplán rosszul fejezte ki magát, én meg már nem tudom, hogy mit szóljak. Belenézek a szemeibe, mikor végre átgondoltam, hogy mit is szeretnék neki mondani, ami nem sértő.
- Ez nem fog megtörténni soha, mert csodálatos vagy. - Minden szavammal egyre közelebb megyek hozzá, végül megölelem. Egyszerűen imádom, és amennyit szenvedtem érte, már el sem akarom engedni. Egy puszit nyomok az arcára, majd vigyorogva elkezdek bólogatni. Én eldöntöttem már, hogy holnap délután mit fogunk tenni és annak most már be kéne következnie, mert a végén felrobbanok. Kicsit eltávolodok tőle, csak, hogy a melleit megnézhessem magamnak. Még mindig nem bírom levenni róluk a szemeimet.
- Ezt a látványt... Naná! - Mondom megszállottan, majd vigyorogva felnézek a szemeibe és határozottan kijelentem a vágyam.
- De szeretném megmutatni, hogy mennyire szeretlek... - Fejezem be még. Szeretném, hogyha örömet okozhatnék neki és ezt az ágyban tudom neki a legjobban megmutatni. A bordám kicsit még fáj, így oda is nyúlok, mire megint Charlotte orvososdit játszik, amit én nem szeretek. Elhiszem, hogy félt, de valahogy akkor sem bírom, hogy itthon is a kezelőorvost játssza. Sóhajtok egyet, mert én szimplán csak a barátnőmet akarom.
- Csak akkor megyek be, ha előtte lefekszel velem! - Mondom neki határozottan, mert tudom, hogyha bemegyek a kórházba, soha sem fogunk egymáséi lenni. Muszáj valahogy bebiztosítanom magam. Annyira vágyok már rá, hogy nem bírom tovább. Elzárom a csapot, mert a végén kifog folyni a víz, azt meg nem akarjuk.
- Nem hiszem, hogy rajtam más lenne, mint az előző pasijaidon. - Rántom meg a vállait, annyira aranyos, ahogy belepirul ebbe. Halvány mosoly jelenik meg a számon, majd leszedem róla a melltartót, hogy végre lássam az nélkül is és így még szebbek. Úgy viselkedik, mint egy szűz lány, mert ez a visszakérdezés nevetésre ösztönöz. A bugyijára téved a tekintetem, ami az utolsó ruhadarab rajta. Azzal, hogy ennyire provokál valahogy jobban beindít, és alig bírok magammal.
- Direkt csinálod? - Suttogok az ajkaiba én is, ahogy kezem a fehérneműjére kerül, majd vadul csókolni kezdem. Kezem betér a fenekéhez a bugyi alá, hogy közelebb vonjam magamhoz. Ajkaim a füléhez kerül.
- Azt hiszem, inkább az ágyban kéne lennünk. - Suttogom, majd egy puszit nyomok a fülcimpájára, majd lemegyek a nyakához és ott finoman megharapva, elkezdem szívni. Már az sem érdekel, hogy lila foltos lesz, vagy épp ő nem akarja. Nekem most már ez fontossá vált, hogy ez a folt mindenkivel tudassa, hogy Charlottenak van valakije. Nagyon nehéz tűrtőztetnem magam, de ha már ennyi ideig bírtam, akkor talán menni fog még. Kiveszem a kezem, majd lehúzom róla, hogy meztelen legyen. Majd leveszem én is a zoknimat, meg az alsó ruhaneműimet és beleülök a kádba, várva a szerelmemre, hogy csatlakozzon hozzám. Ha ez megtörténik, akkor átkarolom hátulról. Kezem végig simít a karján, majd megfogom az egyik mellét, fejemet a vállára döntöm és lehunyom a szemem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime08.03.13 10:03

Kezdek már nagyon fáradt lenni, de még tartom magam. Valójában már szívesen hevernék végig a puha ágyamban, de szeretem őt annyira, hogy leállok vele beszélgetni és meghallgatom, hogy mit akar számomra mondani, még akkor is ha olykor az én véleményemmel ellenkező dolgokat hoz fel. De hát nem egyezhet mindenben meg a véleményünk, úgy túl egyszerű lenne.
- Kezdesz olyan lenni, mint egy hősszerelmes. - Pimaszul rámosolyogva ugratom. Igazán jól esik, hogy ilyen véleménnyel van rólam és Chad azon kevesek egyike, akinek tényleg tudok hinni. Ha ő ezt állítsa rólam, akkor az úgy is van, hiszek abban hogy sosem lenne nekem képes hazudni, mert a mi kapcsolatunk az őszinteségen alapszik.
- Tudod ez még számomra szokatlan, hogy ilyen nyíltan szinte már vetkőztetsz a tekinteteddel. - Láttam hogyan bámulta melleimet és nem kell ahhoz atomfizikusnak lennem, hogy ki tudjam találni, hogy mi is járhat a fejében. Elvégre a férfiak többsége csak is ugyan arra tud gondolni, szinte a nap minden percében.
- Anélkül is tudom, hogy mennyire szeretsz, de azért csak nyugodtan bizonyítsd be. - Azzal is tökéletesen tisztában vagyok, hogy hogyan szeretne bizonyítani, de sajgó bordával igazán nem engedhetem meg neki. Nem tehetek erről, féltem mert nekem tényleg fontos és nem akarom, hogy a tesiszerelem végett még több kár érje.
- Ezt most vegyem úgy, mint egy feltételt? - Ez már majdnem felér egy zsarolással, tekintve hogy azért akartam, hogy bemenjen a kórházba, hogy meggyőződhessek arról, hogy már minden rendben van vele és azután egymáséi lehessünk.
- De azt ne felejtsd el, hogy téged jobban szeretlek, mint az előzőeket. - Talán ezért vagyok előtte ennyire zavarban és ezért is alakult ki ez a különös megfelelő kényszerem. Azt akarom, hogy tetsszen neki a testem látványa, még akkor is ha tudom, hogy közel sem vagyok tökéletes.
- De hát én semmit sem csinálok. - Halkan, szinte már megszeppenve suttogok. Vegyes érzelmek keringenek bennem, mert így igazán nehéz magamat türtőztetnem még a fáradságom ellenére is, mikor Chad így bánik velem. Azt hiszem kettőnk között inkább ő az, aki provokál édes csókjával és gyengéd érintéseivel. Mikor az ágyat megemlíti szó szerint összerezzenek már csak a gondolattól is, hogy tényleg kiköthetünk ott. Valamiféle megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam mikor már beült a kádba, ezért félénk de követtem a példáját. Hátat fordítottam neki, úgy dőltem hozzá. Ekkor keze mellemére téved, engem pedig bizsergés fog el. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom az együtt fürdést vele, megfeszült izmaimnak jót tesz a meleg víz és Chad társasága. Kezem gyengéden egyik combjára siklik, apró mozdulatokkal simogatni kezdem a lábát.
- Máskor is beütemezhetnénk a napirendünkbe a közös fürdőzéseket. - Nagyon is tetszik, hogy most a kádban vagyunk, de még is mindig kissé feszélyez a tény, hogy mindketten meztelenek vagyunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime10.03.13 21:35

Látom rajta, hogy fáradt, de én meg nagyon kívánom és erről nem tehetek. Már azóta kívánom, hogy belé szerettem, az meg elég régóta van. Azt szeretném, ha végre az enyém lenne és semmi akadály nem lenne kettőnk közt és ha minden igaz, ez holnap meg is fog történni. Azért már izgatott vagyok és hiába nem az első együtt létem lesz, mégis úgy érzem, hogy szűz vagyok.
- Inkább szerencsés szerelmesnek érzem magam. - Nézek bele a szemébe, valahogy nem tudom ezt most sértésnek venni, amit mondott. Tényleg nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy úgy döntött velem lesz. Nem is tudnám elmondani senkinek se, hogy mennyire boldog vagyok, mert úgy érzem, hogy Charlotteban megtaláltam a nagy Ő-t és nem akarom elveszíteni. A megjegyzésére a szemeibe nézek, nekem meg az szokatlan, hogy nem nézhetem meg a barátnőmet.
- Bocsánat. Csak annyira vágyok már rád. - Elhúzom a számat, mert boldoggá akarom tenni és már kezdek szenvedni, hogy nem nyúlhatok hozzá, mert mindig fáradt. Hirtelen egyből mindent elfelejtek, ahogy megengedi, hogy bebizonyíthatom, hogy mennyire szeretem. Ajkaim egyből felfelé ívelnek, és még tovább. Szemeim csillognak a szerelemtől és megint izgatottság járja át a testem.
- Nem vagyok túl tapasztalt, de remélem, hogy nem fogsz bennem csalódni. - Vallom be őszintén és egy kicsit el is szomorodok, hogy biztos tapasztaltabb férfiakat szokta meg, én meg alig bírok valamit felmutatni neki. Azért ez miatt is kicsit félek, hogy talán velem rossz lesz a szex és szakítani fog.
- Mint ultimátum igen. Nem akarom már tovább húzni. Azt szeretném, hogy szeretkezzünk. És ha bemegyek a kórházba, és valami nem jó, akkor megint nem fogod engedni. És már nem bírom tovább. Beleőrülök, hogy nem lehetsz az enyém. - Mindvégig a szemeibe nézek, mert muszáj most már, hogy lássa és tudja, hogy nekem ez így nem jó. Eddig kibírtam, de most már szeretnék vele lefeküdni és szerintem ez igazán nem nagy kérés, lévén, hogy a barátja vagyok. Még előjáték sem volt eddig köztünk, amivel talán még beértem volna, hogy hónapokon keresztül nem szexelünk.
- Nem akarok köcsög lenni, de vajon mindegyiknek ezt mondtad? - Ez az első, ami felötlik bennem, mint kérdés. Nem hiszem el, hogy engem jobban szeret, mint a többieket, és nem mondta-e ugyanazt az aktuális barátjának, hogy megnyugtassa. Már most tetszik ez az egész látvány, el tudnám magunkat képzelni az ágyban is, hogy végre testünk egybe olvad, de muszáj kitartanom, hiába csinálja ezt velem. Viszont egy pillanatra elragad a hév és kiszívom a nyakát, de aztán uralkodok magamon és gyorsan beülök a kádba, hogy még véletlenül se csináljak olyat, amit nem szeretne. Élvezem, ahogy nekem dől, végig is simítok rajta és megfogom a mellét. Fejemet a fejének döntöm és így bújok hozzá. Kezemet elveszem, amikor a combomon érzem a simogatását.
- Rajtam nem múlik. - Suttogom a fülébe, majd egy puszit nyomok rá és ugyanúgy visszateszem a fejem. Szeretem, ha hozzábújhatok, vagy ha ő teszi ezt. Kezem viszont nem bírom nyugton maradni, egyszerűen valami hajt. A hasát kezdem simogatni, majd a combjára téved. Egy kicsit elidőzik itt a kezem, majd a belső combjára csúszik, végül feljebb húzom, mindezt megpróbálva úgy, hogy alig vegye észre. Egészen odáig húzom, ahol a legjobban izgatható egy nő, persze csak akkor ha nem állított le még. Ha hagyott, akkor kezem elkezd munkálkodni, hogy eljuttassam a csúcsra. Ha leállított, akkor a kezemet visszahelyezem a hasára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime11.03.13 3:14

Néha már tényleg bűntudatom van az miatt, hogy nem adtam be neki eddig a derekamat. Én mindössze úgy gondoltam, hogy az első pár hónap inkább szóljon az ismerkedésről és aztán a testiségről, most pedig készen állok oda adni neki magamat, csak mindig úgy alakul, hogy nem a legmegfelelőbb pillanatban akarná elvenni azt, ami neki járna.
- Még ezek után is, hogy ennyit kell várnád rám, úgy érzed, hogy szerencsés vagy? -Meglepetten teszem fel kérdésemet. Mert most is nagyon szívesen vetném be magam karjai közé, csak tartok attól, hogy elaludnék és ezzel csalódást okoznék számára. Az meg már, hogy nézne ki, hogy szeretkezés közben elalszok? Jobb biztosra menni és nem kísérteni a sorsot.
- Chad azért igazán nem fogok rád megharagudni, mert kívánsz, sőt még örülök is neki, hogy engem akarsz és nem mást. - Pedig nincs kizárva hogy mással jobban járt volna, aki képes lenne már kielégíteni az igényeit. Mivel én nőből vagyok annyira nem hiányolom az életemből a szexet, nekem az is elég ha egymás karjai között lehetünk, de elképzelésem sincs, hogy hogyan bírja eddig.
- Biztosra veszem, hogy nem fogok csalódni, de ha még is addig gyakoroljuk még tökéletesre ki nem fejleszted a technikádat. - Nem a szex miatt vagyok vele, mert ha csak arra kellene akkor már rég hanyatt vágtam volna neki magamat.
- Meglátom hogy mit tehetek az ügy érdekében. - Ez már majdnem zsarolás részéről, én csak azt akarom, hogy ne legyen semmi baja, ő pedig pofátlanul kihasználja a helyzetet. Persze meg is tudom érteni, hogy ennyi vágyakozás után már nem bírja vissza fogni a hormonjait.
- Ilyet még soha senkinek nem mondtam, ezek után már csak rajtad áll, hogy hiszel-e nekem vagy sem. - Tényleg őszinte voltam vele és szeretném is azt, hogy bízzon bennem, de ez már tényleg nem rajtam múlik, hogy menyire tud megbízni bennem és hinni a szavamnak. De amint nyakamra tévedt ajkaival akaratlanul is azt érezteti velem, hogy bízik benne, mert ha nem azt tenné, akkor nem hiszem, hogy így közeledne hozzám. Szorosan magamhoz ölelem, de még is vigyázok rá, nehogy megnyomjam bordáját, úgy szisszenek fel a nyakamat ért szívóerő következtében. Azt hiszem már mindketten nagyon is vágyunk a kádba, hat ha ott vissza tudjuk magunkat fogni. Gondolhattam volna, hogy Chad nem fog bírni a vérével, keze felfedező útra tévedt rajtam, mikor már belső combomon kalandozott akkor állítottam le, nagyot sóhajtva. Amennyire csak tudtam ebben a helyzetben megpróbáltam felé fordulni.
- Nem akarom elrontani a szórakozásodat, de mi lenne ha ezt inkább az ágyban folytatnánk? - Érzem, hogy csak kínlódik és akármennyire fáradt is vagyok meg szeretném neki adni az amire vágyik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime11.03.13 10:49

Kíváncsi vagyok arra, hogy mi járhat a fejében, mert nagyon érdekel, hogy mire gondol. A kérdésére szerintem még ő is tudja a választ, mert ha nem így lenne, akkor már rég szakítottunk volna. Még mindig tartom magam a mondatomhoz, hogy szerencsés vagyok vele, mert elég sokat küzdöttem érte, hogy végre az enyém legyen, mert egy csomó ellen érv szólt a kapcsolatunk ellen. Ami még most is sokszor felmerül, de már nem érdekel annyira, mert tudom, hogy Charlotte az enyém.
- Igen. Mert úgy érzem, hogy megtaláltam benned az igazit. Mellesleg meg még mindig tartom magam ahhoz, hogy jó csaj vagy és bárkivel összejöhettél volna, akivel csak szeretnél, de mégis engem válaszottál. Pedig rengeteg minden szólt a kapcsolatunk ellen. - Nézek a szemeibe, mert komolyan gondolom mindazt, amit most elmondtam neki. Azt hittem, hogy reménytelen szerelmes leszek örökre, de aztán kiderült, hogy nem és ez nekem már elég ahhoz, hogy szerencsésnek érezzem magam. Megnézem a melleit, mert akarom őket érinteni és puszilni. Már rég ott tartok a gondolataimban, amikor Charlotte megszól. Bocsánatot is kérek tőle, amiért ennyire türelmetlen vagyok, de már nem bírom.
- Ha mást akarnék, akkor nem lennénk együtt. De nekem csak te kellesz. És azért örülök, hogy beláttad, hogy nem vagyok nőfaló. - Halvány mosoly ül ki az arcomra, mert tudom, hogy ez is akadályozta, hogy azt hitte, hogy csak trófeaként kell nekem. Számomra kicsit kínosabb téma következik, de tudom, hogy most már muszáj tudnia, hogy azért nem vagyok túlságosan tapasztalt a szex terén. El is pirulok, ahogy bevallom neki, de nagyon is meglep az, amit mond.
- Akkor holnap el is kezdhetjük csiszolni. - Vigyorgok, mert ezzel most valahogy megnyugodtam. Azt hittem, hogy ez is baj lenne, hogy nem tudok annyit nyújtani az ágyban, mint az előző barátai. Ezt mindenképp szeretném, ezért is adok választást a kezébe. Tudom, hogy nem tetszik neki, amiért egy kicsit megzsaroltam, de már érezni akarom őt. Nem is mondok semmit, mielőtt még meggondolná magát. Egy puszit nyomok az arcára, amiért azt feltételeztem, hogy másnak is ugyanazt mondta, mint nekem.
- Hiszek neked. - Suttogom a fülébe, mi mást tehetnék? Elvégre szeretem, és vakon megbízok benne, sőt még talán azt sem venném észre, hogyha mással csalna, annyira oda vagyok még mindig érte és szinte elolvadok a közelében. A rózsaszín köd meg csak egyre vastagabb az agyam körül. Megölelve, ki is szívom a nyakát, mire hallom a felszisszenését, de ennyi fájdalmat ki kell bírnia. Azt viszont csodálom, hogy nem szólt meg azért, mert kiszívtam a nyakát. Mielőtt bármi más történhetne, beülök a kádba és megölelem, amint hozzám dől. Nem bírok magammal, nem láttam őt még meztelenül és nagyon is csábító, így próbálkozok. Már épp eljutna a kezem oda, ahol a helye van, mire megállít. Gondoltam, hogy nem fogja hagyni és nem fog neki tetszeni, erre következtetek a sóhajából. Hagyom, hogy mocorogjon, szinte biztos vagyok, hogy most kiszáll és itt hagy, azzal a szöveggel, hogy aludjak a vendégszobában, vagy a kanapén, vagy esetleg, hogy menjek haza. De helyette teljesen mást mond, ami meglep.
- De... Nem álmos vagy? - Alig bírom kinyögni ezt a pár szót. Annyira meglepett vele, hogy már most beleegyezik, hogy lefeküdjünk, mikor holnap korán kel. Persze, egyből belemennék, de tudom, hogy csak miattam menne bele, így inkább lenyugszok és kivárom a holnapot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad&Charlotte együtt töltött estéje Chad&Charlotte együtt töltött estéje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad&Charlotte együtt töltött estéje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Charlotte & Chad - Készülődve a pici romantikára
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Chad és Charlotte - ÚRISTEN BETÖRŐ!! vagy mégsem?!
» Charlotte és Chad - A nagy aggódás
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-