welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_lcapChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Voting_barChad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad & Lotty - Végre szabin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime28.07.13 2:37

Még alig hiszem el magam is, hogy tényleg ennyire képes vagyok felszabadultan viselkedni. Én aki eleinte még levetkőzni is szégyenlős volt a barátja előtt, most pedig teljes meztelen mivoltomat csodálhatja és őszintén egyáltalán nem tud zavarni, hogy gyönyörködik a látványomban. Sokáig várt rám és ezek után megérdemel minden tőlem telhetőt. Eleinte tényleg csak azt hittem, hogy a testi élvezetekre hajt, de azok után hogy hosszú hónapokig kitartott mellettem, úgy hogy semmi intimnek mondható dolgot nem követelt tőlem már tudom, hogy mennyire szeret és nem csak egy játékszert látott bennem.
- Remélem is, hogy meg fogom tudni, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. - Tény, hogy érdekel mit imád bennem annyira, mert akkor azokat a dolgokat, vagy testrészeimet jobban kihangsúlyoznám, attól függ miről van szó. Szeretnék neki tetszeni, csak is kizárólag neki és ha tudom hogyan vehetem le még ennél is jobban le a lábáról az nekem csak előnyt jelentene.
- Nem, mert ha betelnél velem akkor már nem kívánnál ennyire. - Látok ebben valami logikát, ha túl sűrűn esnénk egymásnak akkor egy idő után megszokott és monoton lenne a kapcsolatunk. Viszont remélem, hogy nem kell szexmegvonást bevezetnem, hogy a közöttünk lévő szenvedély fennmaradjon. Nagyon finoman játszadozik mellemmel, imádom mikor ilyen gyengéd érintésekkel halmoz el.
- Szeretnék. - Újfent elhaló hangon szólaltam meg két jóleső nyögés között. Kezemet továbbra is finoma le és fel jártattam férfiasságán. Annyira merev és kemény volt, hogy szerettem volna ismét magamban érezni. Jóval hangosabban nyögtem fel mikor Chad ujjaival kezdett kényeztetni. Jól eső érzés volt, ahogy bizseregni kezdtem, de még sem erre vágytam. Fogalmam sincs hogy tudok még ilyenkor is gondolkozni, de hirtelen taszítottam el finoman magamtól, persze nem túl erősen csak annyira, hogy meghátráljon és az ujjai kikerüljenek belőlem. Jobb ötletem támadt, ezért el is zárom a vizet, különben is már szétázunk lassan. Hagyom pár másodpercig kételyek között tengődni, alsó ajkamba harapva megyek el a mosógépig, amire felcsusszanok. Hívogatón nézek rá és már csak arra várok, hogy folyassuk amit elkezdtünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime28.07.13 9:02

Muszáj megmosolyognom, hogy kíváncsi. Naphosszát el tudnék áradozni arról, hogy mennyire odáig vagyok érte és, hogy miket szeretek benne, de majd ezt máskor megtudja. Most szerintem fontosabb dolgaink lennének. Az ajkaitól sem tudok elszakadni, még jóval édesebb, mint amilyen a legelején volt. Ahogy csókol attól meg egyenesen szétolvadok. Nem tudom mi ütött belém, de lehet, hogy ez a kóros szerelem valami betegség, mert még nem láttam olyat, hogy egy srác ennyire szerelmes lett volna a barátnőjébe ilyen hosszú idő után is.
- Soha sem tudnék rád unni. - Suttogok az ajkaiba, bár lehet, hogy sokan ezt mondják, egy szerelmes tinédzsernek mindig az aktuális barátnője a nagy Ő. De nálam nem így van legalábbis, elég komoly elhatározásra jutottam Charlottetal kapcsolatban. Most viszont másnak van itt az ideje, és nagyon is meglepett, hogy ő kezdeményezett, de azt hiszem, hogy hozzá tudnék ehhez szokni. Mellével játszadozok, mert azt is nagyon imádom, ahogy a hangját is, hogy élvezi. Homlokomon verejték keletkezik, amit egyből lemos a víz, így nem látható, de már jóval melegebb van itt, mint amilyen eddig volt. Szívem a torkomban dobog, ahogy férfiasságommal játszadozik. Sóhajok törnek fel belőlem, ahogy érzem a túláradó vért a nemiszervembe, ami következtében egyre merevebb és keményebb leszek. Kezemmel le is csúszok teljesen a testén, hogy kényeztetni tudjam és minél előbb melegség vegyen körül megint. Élvezem vele az együttlétet, talán azért mert jóval tapasztaltabb, mint én és tudja, hogy mi kell nekem. Ki-be húzogatom az ujjaimat, ettől csak még jobban felizgulok és nem is értem, hogy eddig ezt miért nem próbáltam ki. Mivel Charlotte nem szól rám, ezért gondolom neki is jó, amit csinálok. Még ki kell tapasztalnom egy-két dolgot. Érzem a finom taszítást, de pár másodpercig ellenállok, majd meghátrálok, kicsúszva belőle. Lefagyva és értetlen fejet vágva nézek rá, ahogy elzárja a vizet és kilép a kabinból. Fel sem tudom fogni, hogy most tényleg itt hagy, azok után, hogy felizgatott? Tudom, hogy milyen rossz, hogyha így itt hagynak, mert nagyon elkezd csikarni az alhasam egy idő után. Nagyokat pislogok, mikor felfogom, hogy egyedül vagyok, majd a szerelmem után nézek. Utálom, hogy álló farokkal magamra hagynak, de ahogy ránézek mindig dühöm elszáll. Odamegyek hozzá és már most látom, hogy kényelmetlen lesz, azért kipróbálom, ha már ő akarja itt. Végig simítok a combjain, ahogy ajkaimat az övéire tapasztom. Magasabban van, mint ahogy hozzáférnek, de lábujjhegyre állok és akkor már pont jó, csak ez így nem valami mókás. Egyik kezemmel a mosógépre támaszkodok, míg a másikkal, megfogom férfiasságomat és belévezetem. Halk nyögés jön ki a torkomon, ahogy újból az a kellemes melegség és nedvesség vesz körbe. Pár pillanatig nem is mozdulok, csak élvezni akarom, ahogy a férfiasságom lüktet az érzéstől. Lassan kezdem el mozgatni a csípőmet, kényelmetlen, mert nem tudok hol kapaszkodni és még lábujjhegyen is állok. Azért próbálok nem panaszkodni és élvezni az együttlétet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime04.08.13 0:12

Hiába minden én is nőből vagyok és hiúságomból fakadóan szükségem van néha pár biztató szóra. Kell, hogy tudjam mennyire oda van értem és, hogy mi az amit valójában szeret bennem. Talán, de csak talán ettől magabiztosabb fogok lenni és vissza tér a magamba vetett hitem. De most nem a szavak ideje lép főszerepbe, sokkal inkább a tettekért. Most kezdjük bepótolni a hosszú hónapok alatt elmulasztott együttléteket. Most már tudok benne annyira bízni, hogy elhiggyem nem csak a testemre vágyik, hanem az egész lényemre.
- Mennyire vagy biztos ebben? - Nem sokan maradtam volna mellettem úgy, hogy eddig szenvedtettem őket, de Chad mégis kibírta. Ezért is érzem úgy, hogy itt az ideje annak, hogy én kezdeményezzek. Ennyit már igazán megérdemel, sőt ettől jóval többet is, de jelenleg csak ennyit tudok neki nyújtani. Csak remélni tudom, hogy tetszik neki az a technika ahogyan vele bánok. Mert ilyet még nem igazán tettem, szóval remélem értékeli a gesztusomat. Mert én tényleg csak azt szeretném, hogy neki jó legyen. Hirtelen ötlettől vezérelve lépek el tőle. Mert miért ne? Eddig azt vettem ki abból amit mondott, hogy szeretne kísérletezni és egyszer nyugodtan ki lehet próbálni, hogy milyen lehet mosógépen csinálni. Habár még ilyet sosem csináltam, csak abban bízok, hogy nem lesz annyira rossz. Mikor ismét magamban érzem akaratlanul is egy elégedett talán kicsit hangosra sikeredett nyögés szalad ki torkomon. Nagyon is élvezem a vele való együttlétet, de azt akarom, hogy Chad is örömét lelje benne.
- Neked így jó? Vagy menjünk be a hálóba? - Suttogom ajkai közé, minden egyes szócska után apró puszit nyomva rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime04.08.13 11:22

Szívesen áradoznék róla órákon keresztül, de most nem érzem úgy, hogy ennek itt lenne az ideje. Nagyon is élvezem, hogy együtt zuhanyzunk és már nem érzem rajta azt a távolságtartást, amit eddig. Azt hiszem kezdi megszokni, hogy én láthatom őt meztelenül és tetszik is az, ami előttem van. Semmi pénzért nem változtatnék rajta, igaz jó lenne, ha nem csak én kezdeményezném a szexet, de majd ennek is eljön az ideje.
- Nagyon. - Suttogom, elvégre tényleg nem tudnám elképzelni azt, hogy ráunnék. Akarom őt megint, nem tudom mi ütött belém, talán tényleg nagyon hosszú volt az a pár hónap, amin keresztül mentünk. Az első együttlétünk után csak erősödött bennem az, hogy így is megmutassam neki mennyire szeretem. Azt hittem, hogy majd panaszkodni fog, hogy mennyire rosszul csinálom és nem élvezi, de rá kell jönnöm, hogy ez nem így van, elvégre nagyon is hallom, hogy jól esik neki. Most viszont részben ő kezdeményez, amitől csak még gyorsabban kezd el verni a szívem. Kicsit meglep, hogy ott hagy és felül a mosógépre, azt hittem, hogy a víz alatt fogjuk csinálni, de végül is semmi ellenvetésem sincs. Kicsit kényelmetlen, de nem ez fogja most meghatározni az együttlétünket. A kérdése meglep, talán neki sem annyira jó, mint nekem.
- Te mit szeretnél? - Elhaló hangon ejtem ki a szavakat, mert nagyon is jól esik, hogy benne vagyok és érezhetem a melegségét, de azt is akarom, hogy neki jó legyen. Kezem felcsúszik a mellére, annyira imádom, mikor ilyen kemény. Nem is bírok elszakadni tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime07.08.13 4:37

Azt hiszem körvonalazódott bennem az, hogy mit nem szerethet bennem. Első helyen szerepel nálam a szégyenlősség, amit mostanában eléggé jól tudok leplezni, vagy csak ennyire képes vagyok már felszabadulni előtte? Hiszen az teljesen normális, ha a párok lássak egymást ruha nélkül. Ezért is próbálok a kedvére tenni és nem takargatni magam előtte, pedig még mindig különös, hogy csak így felszabadultam meztelenül vagyok előtte, de nem vészes a helyzet.
- Pedig annyira érdekes azért mégsem lehetek. - Próbálom elviccelni a dolgot, de azért titkon tényleg bízok abban, hogy nem tud rám unni, ezért próbálok tenni én is valamit, hogy ne legyen számára annyira egyhangúan unalmas. Ezért is veszem rá arra magam, hogy most én kezdeményezzek. Azt is szem előtt tartom, hogy tudtommal Chad az egész házat szeretné felavatni, ezért is döntök a mosógép bevonása mellett. Új nekem ez a helyzet nem ehhez vagyok hozzászokva, de azért mégis jól esik az a bánásmód amit tőle kapok. Egy ideig még mondjuk, hogy elvoltam a mosógép tetején, de aztán egyre inkább vált kényelmetlenné. Nem vagyok én beedződve ilyen extrém helyekhez.
- Hiányzik az ágyam. - Remélem érthetően tudtam kinyögni, nem hiába ragaszkodtam mindvégig az ágyamhoz, ott legalább kényelmes a szex. Erősen reménykedek valami olyasmiben, hogy Chad felkap és átvisz a hálóba, hogy ott folytassuk. Vagy talán hagyna "szenvedni" mivel én akartam ezt? Remélem nem, tán csak szeret annyira, hogy ne kínozzon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime07.08.13 19:40

Van egy pár szempontom, hogy miért is nem tudnék ráunni, ahogy most látom. Bár ezt nem biztos, hogy elfogom neki árulni, de ki tudja. Egyszerűen nem bírok ellenállni a nézésének, annyira aranyos és már csak ennyitől elveszi az eszem. Számomra nagyon is gyönyörű a teste, bár tudom, hogy hiába mondom neki, úgy se hiszi el nekem, pedig be kéne látnia, hogy nagyon is jó alakja van. De azért annak örülök titkon persze, hogy már annyira nem szégyenlős előttem, és ez csak fokozódni fog, ahogy többet fogjuk egymást ruha nélkül látni.
- Számomra érdekes vagy. - Suttogom az ajkai közé, engem nem érdekel, hogy mit gondol, én tudom, hogy mit szeretek benne és mi különleges a számomra. Ahogy tovább csókolózunk a langyos víz alatt úgy ürül ki a fejem. Kicsit meglepődök, hogy elmegy, én azt hittem, hogy itt csináljuk, de valahogy a mosógép gondolata engem is felcsigáz. Odalépve, már korántsem kényelmes a helyzet, de azért csípőmet mozgatni kezdem, amikor már benne vagyok. Rájöttem, hogy kényelmetlen és nagyon rossz. Charlotte kérdésére válaszolok, bár nem nagyon akar kijönni hang a torkomon, mégis megoldom. Ránézek, ahogy az ágyáért "könyörög".
- Most kivételesen nekem is hiányzik. - Suttogom, mert csak ennyire telik. Megfogom a derekát és bízva abban, hogy a lábaival körbefonja a testem, beviszem a hálószobába. Még menet közben sem voltam ilyen helyzetben. Amint megérkezünk, lefektetem az ágyba, majd egy puszit nyomva az ajkaira, újból mozgatni kezdem a csípőmet. Ajkaimmal a nyakára tévedek, eleinte még puszikkal hintem be, de már csak levegőért kapkodok. Homlokomon izzadtság cseppek és érzem, hogy hamarosan eljutok a csúcsra, de azért még tovább csinálom, hogy Charlotte is ott legyen, ahol én. Majd már nem bírva tovább, engedek, és elélvezek, hátam ívben megfeszül. Benne maradva, hagyom, hogy egy kicsit lenyugodjak. Csak ezek után szállok le róla.
- Sajnálom. - Suttogok, miközben próbálok a szemeibe nézni. Tényleg bűntudatom van és szeretném kiengesztelni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime11.08.13 1:56

Még sok kimondatlan szó áll előttünk, amiket előbb vagy utóbb ki kellene mondanunk. Nem gondolom azt, hogy bármit is eltitkolnék előle, csupán még annyi mindent nem mondtam el amit szeretnék, amiket neki is feltétlenül hallania kellene. Mert én tényleg szeretném ha őszintén lennénk egymáshoz, és bármit, - tényleg legyen szó bármiről - de azt meg tudjuk majd egymással beszélni. Talán ezért is vagyok annyira kíváncsi és akarok mindent tudni, főleg azt, hogy pontosan mit is gondol rólam, mert nekem nagyon sokat számítana ha tudnám. De mindennek megvan a maga ideje és ezzel még később is ráérünk.
- El sem tudom képzelni, hogy hogyan vagy képes csak velem beérni. - Hiszen fiatal és még annyi nőt megkaphatna és mégis engem választott. Tényleg nem tartom magam érdekesnek, nincs bennem semmi izgalmas, inkább olyan vagyok mint egy robot. Napjaim nagy részét a munka teszi ki majd a vele töltött idő, de ennél többre igazán nem is vágyhatok.
- Akkor folyassuk ott. - Suttogok vissza ajkai közé, amint megérzem derekamon kezeit, úgy fonom lábaimat csípője köré, miközben kezeimmel vállába kapaszkodok, hogy így átvigyen a hálóba, ahol a kényelmes ágyamon élvezhetem barátom kényeztetését. Elégedetten nyögdécseltem alatta, majd végül egy hangosabb nyögés csúszott ki ajkaim közül, mikor eljutottam arra a pontra mikor teljesen kielégülve érezhettem magamat.
- Mégis mit? - Kérdőn néztem rá, nem értem mit sajnál, mert szerintem nem tett semmi olyat amit sajnálnia kellene.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime11.08.13 20:32

Csodálom ezt a nőt, legszívesebben a tenyeremen hordoznám és megkérném, hogy ne dolgozzon, had tartsam el, de tudom, hogy nagyon is szereti a munkáját és nem fogja ott hagyni. Közelebb hajolok hozzá és megcsókolom, nem bírok vele betelni, egész nap kényeztetném és csokolnám, de tudom, hogy egy idő után abba is el lehet fáradni, viszont elakarom nála érni, hogy ne merüljön fel nála megint a szakítás. Amióta kimondta, nagyon is ez kering a fejemben, hogy bármikor megteheti.
- Miért, szeretnéd, hogyha mással is lennék? - Összeráncolom a homlokomat és értetlenül nézek rá. Nem értem, hogy mi baja van és szerintem ezt soha sem fogom megérteni. De azt hiszem, hogy még Charlotte sem érti saját magát. Olyan bonyolult megfejtenem, hogy inkább nem fájdítom meg ezzel a fejemet.
Most kivételesen igazat adok neki, annyira mégsem volt jó ötlet a mosógép, bár ezt nem én választottam, de nekem is hiányzik a kényelmes ágy. Bólogatok, majd átviszem a hálóba, ahol az ágyon folytatjuk a szeretkezést. Imádom a hangját, nekem is kicsúszik, amint érzem, hogy közeledek a csúcshoz. Hátam ívben megfeszül, mikor elélvezek, majd fejemet a feje mellé helyezem. Kell még egy kis idő, míg észhez térek, de annyira jó ebben az állapotban lenni. Mikor már kicsit lenyugodtam, akkor szállok le róla, majd bocsánatot kérek tőle. Meglep, hogy nem tudja, miért sajnálom.
- Mert mindent kiszeretnék veled próbálni és rád kényszerítem. De annyira izgatóak a különböző helyek. - Simogatom az arcát, ahogy beszélek, tényleg nem akarok neki rosszat, csak szimplán kíváncsi vagyok. Haját a füle mögé tűröm és csillogó szemekkel nézek a szemeibe.
- Nagyon szeretem így kiengedve és hullámosan a hajad. Annyira jól áll. - Megbabonázva mondom, majd közelebb hajolok hozzá és megcsókolom. A legjobban így szeretem, ha hordja a haját, de persze az sem zavar, ha felköti vagy épp kivasalja a haját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime15.08.13 23:55

Meglepetten nézek rá kérdése hallatán, azt hiszem nem értette mire is szerettem volna az imént célozni. Mert biztosan nem buzdítanám arra önszántamból, hogy másokkal is legyen. Nem vagyok az a tipikusan mindenkire féltékenykedő nő aki csak mozog, de azért nálam egy kapcsolat csak két személyről szól.
- Dehogy! - Jött is gyorsan rövid válaszom, most inkább nem szeretnék kitérni a részletekre, mert tudom mennyire nem tetszene neki a gondolatmenetem és nem akarok a mai nap folyamán még ennél is több szemforgatást látni részéről. Csak számomra annyira hihetetlen, hogy ilyen fiatalon is képes velem beérni, elvégre ilyen idősen még annyi minden előtte áll és azért tényleg nem hibáztatnám, ha azt érezné neki ki kell próbálnia bizonyos dolgokat, viszont már megbocsájtani képtelen lennék neki.
- Ezért ne kérj bocsánatot, legalább nem kell az miatt aggódnunk, hogy a mi kapcsolatunk is idővel ellaposodik, mint ahogy általában ez lenni szokott. - Hiába is vagyok szégyenlős és gátlásos azért házon belül sok mindenre rá lehet engem is venni, főleg ha Chad örömét leli benne. De nincsen rá esély, hogy házon kívül valaha is bele mennék bármibe.
- Szép lassan elárulod magad, hogy mit is szeretsz bennem. - Mosolyogva csókoltam vissza, de aztán mégis csak kezdtem magam feszélyezve érezni így meztelenül előtte, ezért úgy ahogy magamra terítettem egy pokrócot ami eltakarja belőlem úgymond a lényeget.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime17.08.13 22:30

Látom az arcán a meglepettséget, de most nem nagyon tudom kikövetkeztetni, hogy mit is vár tőlem. Tényleg megkérdezném tőle, hogy miért jó mindig ezt emlegetni, miért nem jó neki, hogy szeretem és hűséges vagyok hozzá. Az legalább megnyugtató számomra, hogy nem akarja, hogy másokkal is együtt legyek. Egy halvány mosoly jelenik meg az arcomon, valahogy nem bírnám már elképzelni mással az életemet.
- Akkor nem értem. - Ráncolom össze a homlokomat, szeretném tudni, hogy miért mondta. Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi járhat a fejében, mindent tudni akarok róla, annyira megismerni, hogy egy rezdüléséből tudjam, hogy mit akar. Olyan jó itt feküdni mellette az ágyban, úgy, hogy tudom már az enyém és nem is adom senkinek soha. Viszont még mindig bűntudatom van, hogy én mindent kiakarok próbálni, de Charlottenak ez meg nehezére esik.
- Olyan jó veled a szex. - Suttogom az ajkaiba, mert nem bírok elszakadni tőlük. Muszáj volt vele tudatnom, még akkor is, hogyha én nem tudok olyat nyújtani, amire szüksége van. Én élvezem, és talán mégsem vagyok olyan rossz, ha elélvez, bár nem tudom, hogy mit gondol. Csillogó szemekkel nézek bele szemeibe, ahogy a hajáról kezdek el beszélni. Egy tincset a füle mögé is tűrök, miközben megcsókolom. Csodáltam volna még egy kicsit a testét, de azzal, hogy eltakarja előlem elhúzom a számat. Elég nehéz lesz erről a szégyenlőségről leszoktatni, de valahogy benne még ez is izgató. Felemelem a pokróc szélét, majd bemászok mellé.
- Elmondom én neked, ha nagyon szeretnéd. - Simítok végig az arcán, majd végig a karján, ezzel ösztönözve, hogy feküdjön a hátára. Ahogy megteszi én, hason fekszek mellett és felé emelkedek. Megcsókolom, majd alig pár miliméterre az ajkaitól, elkezdem sorolni.
- Imádom a melled, hogy ennyire kerek és kemény. A feszes feneked, a combod... De legjobban a melledért vagyok oda. - Minden említett testrésznél a kezem megáll. Először a mellét fogom meg, amíg arról beszélek és, amíg a kezem lecsúsztatom a fenekéhez addig egy puszit nyomok az ajkaira. A fenekébe belemarkolok, majd áthúzom a kezem a combjához. A belső combját cirógatom, majd felfelé húzom és elég közel ahhoz a ponthoz, ahol az előbb jártam a férfiasságommal, elhúzom, vissza a melléhez. Csak azt akartam, hogy megint kívánjon, és ne szálljunk ki az ágyból, bár tudom, hogy hamarosan úgy is meg kell ezt tennünk. Kezemet a mellén pihentetem, de most már mellette fekszek és csodálom az arcát.
- Még mindig szüntelenül szerelmes vagyok beléd. - Mondom szerelmes hangon, majd közelebb bújok hozzá. El tudnék lenni így egész nap, de akkor is behajtom rajta a közös sütést.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime23.08.13 1:28

Nem akarom szánt szándékkal más karjai közé lökni csak mert hitetlenkedek, nem arról van szó, hogy nem bízok meg benne, mert nagyon is megbízok. Csak annyira hihetetlen, hogy neki tényleg csak én kellek. Ami persze jól esik meg minden, de mégis ott motoszkál a fejemben az a kínzó gondolat, hogy vajon meddig fogja még ezt így gondolni?
- Oh, nem baj. Most ne is foglalkozzunk ezzel. - Nem szeretném szabad napjaim egyetlen pillanatát sem azzal tölteni, hogy mondok valami olyasmit neki, amit nem szívesen fogad és ebből adódóan vitába keveredünk. Szeretném jól érezni magam egy kicsit a barátommal és élvezni a gondtalan együttléttel járó örömöket.
- Így is eléggé zavarban érzem még magam, de most még jobban, hogy nyíltan is kimondtad amire gondolsz. - Persze ez nem Chad hibája, hanem az enyém mert ennyire gátlásos vagyok, hogy feszélyezve érzem magam ha a szex témáról nyíltan beszélünk. Talán ezért is fújok visszavonulót a takaró alá, mert ez a meztelenkedés kezd sok lenni nekem egy napra és még csak reggel van. Vissza csókoltam, majd kíváncsian figyeltem mire is készül, mondhatni levegő visszafojtva. Ahogy minden említett testrészemre téved keze, úgy kezd el légzéseim egyre szaporább és szaporább lenni.
- Szóval leginkább a melleimmel tudlak magamhoz láncolni? - Kezem rásiklik kézfejére, arra a kezére amit még mindig mellemen pihentet. Fejemet felé fordítva mosolygok rá, most minden annyira jó, olyan tökéletes.
- Nos, azt kell hogy mondjam ez az érzés kölcsönös. - Hátamról oldalra fordulok, hogy még jobban közelébe férkőzve ölelni tudjuk egymást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime23.08.13 23:09

Tényleg nem értem Charlottet, és ez az arckifejezésemből le is szűrhető. Szeretném tudni, hogy mire gondol, de talán azért nem mondja, hogy ne vesszünk össze, amit most értékelni is tudok, hiszen annyira boldog vagyok most vele. Éppen ebből adódik, hogy egész nap el tudnék lenni vele az ágyban, néha kényeztetve egymást, majd egy zuhany miatt kelve ki az ágyból, de aztán újból itt kötnénk ki. Elég piszkos a fantáziám és mivel nagyon is élvezem vele a szexet, ezért szeretném, ha minél több lenne kettőnk közt az intimitás. Az feltűnt, hogy mintha nem ugyanazon a véleményen lennénk, ahogy elkezd magyarázni a zavaráról. Egyik szemöldökömet, kérdőn felhúzom.
- Miért vagy zavarban? Azt hittem, hogy te is élvezed. – Bukik ki belőlem a kérdés, nem tehetek róla egyszerűen muszáj tudnom, hogy miért van megint zavarban. Bár az is lehet, hogy eddig is zavarban volt, csak én nem vettem rajta észre. Elég különös ez a lány, de valamiért pont ez miatt vonzódok hozzá ennyire. Azért kicsit bánt, hogy betakarózik előttem, de bebújok én is mellé a takaró alá. Akarom érezni és látni a testét. Mindent teljesítek neki, ezért el is mondom, hogy mit szeretek benne a legjobban. Minden testrészét megfogom, amit megemlítek, egyszerűen odáig vagyok érte. Teljesen elveszek a szemeiben és vágyakozóan csúszik ki a számon egyetlen egy szó.
- Igen. – Ajkaimat hozzáérintem az övéihez, bár csak később esik le, hogy mit is kérdezett. Összeráncolom a homlokomat, majd értetlenül pillantok rá. Megérzem a kezemen a kezét, amiből arra következtetek, hogy nem szeretné, ha elvenném onnan, én pedig nem leszek ünneprontó.
- Mi?! – Csak ennyit nyögök ki, majd tovább pislogok értetlenül, végül csak eljut odáig a tudatomig, hogy mit is mondott.
- Miért akarsz magadhoz láncolni? – Nézek rá nagy szemekkel, bár engem nem zavarna, hogyha az övé lehetnék örökre. Pont ez a célom a mai nappal, hogy az enyém legyen, én pedig az övé. Szerelmet vallok neki, mert azt hiszem neki nem elég kimutatni, hangoztatni is kell, máskülönben az ördögöt festi a falra.
- Óvatosan mocorogj, vigyázz a középső részemre, mert nekem szükségem van rá, nem tudom te, hogy vagy vele. – Halványan mosolygok, és bambi szemekkel nézek rá, hogy azért úgy mocorogjon, hogy nemesebbik felem szabadon van, mivel meztelen vagyok. Mondjuk nem lenne ellenemre, ha megfogná, és újból élveznénk egymás testét, de tudom, hogy a kettő után a három neki már túl sok lehet. Azért örülök neki, hogy ő is ugyanúgy érez, ahogy én.
- Akkor jó. Azt hiszem, hogy most már 1 év után illene bemutatnom téged a szüleimnek. Vagyis, inkább csak elmondani, hogy a barátnőm vagy. – Nézek a szemeibe, tudom, hogy most megtöröm ezt a jó kis pillanatot, de muszáj, mert én szeretném, ha a szüleim tisztában lennének azzal, hogy ki rabolta el a szívem és kiért vagyok oda ennyire.
- Viszont, lehet, hogy most már le kéne menni, mert még nem felejtettem el, hogy együtt sütünk valami finomat. Utána, ha gondolod filmezhetünk egyet. – Mondom el az ötleteimet a mai napra, de ez még változhat, mert szeretnék Charlotte kedvében járni. Most kivételesen legyen az ő napja, de ezt nem fogom neki ilyen nyíltan kimondani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime31.08.13 8:32

Annyi minden kavarog a fejemben, de min a szokásos dolgok. Nő vagyok, ezért természetemből fakadóan bizonytalan vagyok és kétségeim vannak. Mert mi van ha már egy idő után azt mondja mégsem kellek neki, vagy csak úgy egyik napról a másikra kihal a kettőnk között lévő vibrálás és úgy dönt neki jobb lesz onnantól fogva nélkülem. Ilyen gondolatokkal küzdők és természetesen csak is a legrosszabbra tudok gondolni, ahelyett hogy annak örülnék hogy még mindig mellettem van.
- Élvezem is, csak tudod még nem egészen szoktam hozzá ehhez... hogy így láss. De próbálom legyőzni a szégyenlősségemet, csak még egy kis időre van szükségem, hogy tényleg meg tudjak barátkozni a túlzott meztelenséggel. - Most velem van a gond és az erkölcseimmel. Viccet félretéve biztosan szörnyet is hallnék egy nudistastrandon. De próbálom elfogadni, hogy előtte bármikor ledobhatom a ruháimat, hiszen mi egy párt alkotunk és teljesen normális egymás előtt a meztelenkedés.
- Nem szándékoztalak ténylegesen magamhoz láncolni, de jó tudni, hogy mik a gyenge pontjaid. - Nem is tudtam egészen eddig, hogy ennyire oda lenne a melleimért. Amit nem egészen értek, mert nekem ezzel az említett testrészemmel is problémáim vannak, nem annyira formás és nagy ahogy szeretném, de nem fogok a műtőasztalra felfeküdni, hogy tele tömjenek szilikonnal, inkább beérem annyival amennyit kaptam.
- Óvatos leszek ígérem, mert még valamikor biztosan szükségünk lesz majd rá. - Direkt beszélek úgy, mintha nagyon, de nagyon azt tervelném ki, hogy majd valamikor nagyon sokára szeretnék vele ismét lefeküdni, ami persze nem igaz, de ahhoz sem szeretném hozzá szoktatni ezentúl, hogy bármikor megkaphat amikor csak megkíván. Ez nem így működik, persze nagyon is türelmes volt velem eddig is.
- Mi? - Elkerekedett szemekkel nézek rá, habár nem látom magam biztosra veszem, hogy arcom falfehérré vált a hír hallatán. Ez engem túl hirtelen ért és nem voltam erre még felkészülve, nagyon nem.
- Biztos vagy te ebben? Na és miért pont most döntötted el, hogy elszeretnéd mondani nekik, hogy mi egy pár vagyunk? - Jól ismerem a szüleit, volt alkalmam velük beszélgetni ameddig Chad a kórházi ágyat nyomta, lefogadom nagyon megfognak döbbenni azon, hogy én vagyok a fiúk barátnője. Őszintén félek a nagy szembesítő találkozástól.
- Szeretnék még egy keveset lustálkodni, szabad? - Annyira kevés időm jut a pihenésre, hogy szeretnék az ágyban maradni, hiszen minden tennivalónk megvár minket tudtommal. Aztán mikor már képes leszek kikelni az ágyból, akkor belevághatunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime01.09.13 15:41

Látom, hogy gondolkozik, bár érdekel, hogy min, de nem kérdezek rá, mert úgy vagyok vele, hogyha valami gondja van, akkor elmondja nekem, remélem. Csillogó szemekkel csodálom őt, addig amíg el nem kezdünk beszélni arról, hogy mi zavarja, mit kell megszoknia. Össze is ráncolom a homlokomat, mert tuti, hogy ezt csak nálam találja ki, biztos vagyok benne, hogy az előző párjaival nem voltak ilyen gondjai.
- Miért az előző pasijaiddal, hogy volt? - Kérdezek rá, mert érdekel, hogy vajon ők ezt mennyire tolerálták, mert egyre nagyobb a gyanúm, hogy csak nekem kellett kiállnom, ilyen dolgokat és nekem kellett érte megküzdenem, ami nem is volt baj. De most már kezd egy kicsit az agyamra menni az ilyen fajta felfogás. Úgy érzem, hogy hamarosan lépnem kell feljebb, hogy elhiggye nem játszadozok vele.
- Még csak kettőt tudsz, pedig van még pár és azt a kapcsolatunk alatt ki is tapasztalhattad. - Öltöm ki a nyelvemet vigyorogva, mert nem biztos, hogy leszek olyan rendes, hogy a többit is elmondom. Viszont nekem semmi baja a melleivel, sőt nagyon is jók, amiért teljesen elvesztem a fejemet. Ezért is teszem rá a kezemet, és csak akkor veszem el mikor mocorogni kezd és forgolódik, pedig nekem nagyon is jó volt, hogy a hátán feküdt. Ezek után arcom lesápad és szemeim kikerekednek.
- Majd valamikor? Én azt hittem, hogy 5 perc múlva. - Kétségbeesett hangon szólalok meg, mert ha most megint kitalálja, hogy félévig nem fekszünk le, t*k*n szúrom magam. Hogy eltereljem a gondolataimat, kimondom azt, ami már elég régóta motoszkál a fejemben. Látom, hogy nagyon nem tetszik neki, legalábbis a reakcióiból ítélve eléggé megijedt. Pedig már ismeri őket, csak szimplán el kell nekik mondani, hogy már 1 éve együtt vagyunk.
- Igen biztos. Már nagyon régóta látják rajtam, hogy a felhők felett vagyok és boldog vagyok. Na meg, hogy nem lakok már otthon. De ismered őket, mitől félsz? - Nézek rá kérdőn és értetlenül, mert nem hiszem, hogy megennék őt. Lehet, hogy megfognak lepődni és egy darabig szóhoz sem fognak tudni jutni, de muszáj lenne már ezt megejteni, mert egyre többször zaklatnak azzal, hogy jó lenne ha bemutatnám a barátnőmet.
- De ha elalszol felkeltlek. - Vigyorgok, majd simogatni kezdem az arcát, végül a karján is végig simítok és arra ösztönzöm, hogy feküdjön vissza a hátára. Ha ez megtörtént, a fejemet a vállára rakom, ezzel hozzábújva, majd tovább simogatom, most a melle alatti részen, direkt nem fogom meg az említett testrészt, mert kíváncsi vagyok, hogy mi a reakciója.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime05.09.13 11:40

Nagyon nem szeretem mikor az előző barátaimról kérdezősködik, csak mert eddig sem nagyon hasonlítottam össze a mostani kapcsolatomat az múltbéli párkapcsolataimmal. Nem is értem neki miért fontos az, hogy tudja akkor milyen volt, mert én nem érzem azt, hogy máshogy viszonyultam volna akkor bármihez mint most. Persze megértem hogy kíváncsi, de azért neki is meg kellene értenie, hogy én már lezártam a múltat és nem szívesen beszélek azokról az időkről, mert nem csak a szép emlékek jutnak ilyenkor az eszembe.
- Azért vagy erre kíváncsi mert azt hiszed, hogy csak előtted vagyok ennyire szégyenlős? - Hitetlenkedve kérdezek vissza. Csalódnék ha ezt feltételezné rólam, mert én az előző barátaim előtt is így viselkedtem. Volt olyan is, hogy ezt nem értették meg és ezért szakadt vége az egyik kapcsolatomnak. De nekem idő kell ahhoz, hogy valakiben bízni tudjak és előtte levetkőzni a gátlásaimmal együtt a ruháimat is.
- Valóban? Mik is lennének azok amiket eddig kitapasztalhattam? - Kíváncsian kérdezek rá, mert hirtelen nem tudom miről is beszél, talán csak már nem veszem észre azokat a bizonyos dolgokat mert már annyira sikerült hozzá szoknom. De most őszintén fogalmam sincs mik azok a dolgok amikkel sikerült elnyernem a tetszését.
- Tessék? Hogy öt perc múlva? Azért ennyire mohó még te sem lehetsz! - Ma már kétszer megkapott és még dél sincs. Nem úgy képzeltem el a szabadnapjaimat, hogy végig szeretkezzünk, azt feltételeztem, hogy majd csinálni fogunk valami más elfoglaltságot is. Nekem már ez a két együttlét is sok volt egy napra, igaz élveztem de nem ehhez vagyok hozzászokva.
- Őszintén attól tartok, hogy nem fogják elfogadni, hogy mi egy párt alkotunk. Na meg egy évig titokban tartottuk előlük, ezért is lehetnének ránk dühösek, meg gondolom azt sem fog nekik tetszeni, hogy ennyivel idősebb vagyok tőled és engem úgy ismernek, mint az orvosod. - Igaz már egy ideje nem vagyok az orvosa csak azért mert jobb ez így mindkettőnknek. Különben is annyira utálta ha az orvosát játszottam a barátnője helyett. Nekem meg nem ment, hogy egyszerre mindkettő legyek, főleg ha beteg volt.
- Hogy lehetsz ennyire szívtelen? - Lebiggyesztett ajkakkal nézek rá, majd engedelmesen a hátamra fekszem, hogy hozzám tudjon bújni.
- Fáradt vagyok, sikeresen kifárasztottál és ha tovább fogsz simogatni biztosan el is fogok aludni. - Annyira jól esik, hogy még a szememet is becsukom úgy élvezem, hogy keze fel és le jár rajtam. Most tényleg képes lennék elaludni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime08.09.13 15:42

Kíváncsi vagyok és csak kicsúszott a számon ez a kérdés. Nem akarom megbántani, eszem ágában sincs semmi olyat mondani, amitől megharagszik rám. De ez a helyzet annyira hihetetlen a számomra, mert nem tudom elhinni, hogy az előző barátai is ennyire türelmesek voltak, mint én. A kérdésére sóhajtok egyet és lesütöm a szemeimet. Zavarban vagyok, mert valamiféle csalódottságot is hallok a hangjában, hogy ez megfordult a fejemben, de muszáj őszintének maradnom, még akkor is ha ez fájdalmas lesz.
- Megfordult a fejemben, ne haragudj. Csak egyszerűen hihetetlen, hogy az előző barátaid is olyan türelmesek voltak veled, mint én. - Nézek a szemeibe és elmondom, hogy mit gondolok erről, hátha megérti az én álláspontom. Persze nem tartom kizártnak, hogy még léteznek hozzám hasonló toleráns srácok, csak nem hiszem, hogy négy ilyet is kifogott előttem. Inkább terelem a figyelmet erről és egy más téma felé igyekszem vinni a beszélgetést.
- Azt neked kéne tudnod. De nem árulom el, gyere rá te magadtól. - Sejtelmesen elmosolyodok, azért ennyire nem fogom megkönnyíteni a helyzetét. Az egyikben biztos vagyok, hogy tudja, de ha nem akkor már látom, hogy nem is figyel rám. Meg is mutatnám most, hogyha lefeküdne velem még egyszer, de ez a visszakérdezés... Nem úgy szűröm le, mintha akarná, így sóhajtok egyet.
- Kiéheztettél... Nem tehetek róla, hogy itt fekszel mellettem gyönyörűen és meztelenül. - Elhúzom a számat, fiú vagyok egyszerűen felizgat a meztelen teste. El tudnék vele játszadozni, de ha nem akarja, akkor nem erőszakoskodok. Helyette felhozom azt a nehéz témát, amit már pár hónapja meg kellett volna csinálnunk.
- Megfogják érteni, hogy azért tartottuk titokba, mert az orvosom voltál, de már nem vagy az. És téged szeretnek, szerintem nem fog gondot okozni nekik. Ha meg igen, az sem érdekel. Azt akarom, hogy az egész világ tudja, hogy az enyém vagy. - Érvelek, hogy belássa engem nem érdekel a szüleim véleménye. De ha nagyon összekapnánk, akkor lehet, hogy el is mondanám nekik, hogy tudok arról, hogy nem ők az igazi szüleim és, hogy eddig nem mondták meg nekem az igazat. Én is lehetek rájuk ez miatt dühös és már nagyon régóta kikívánkozik ez belőlem.
- Előttünk az egész nap, te meg aludnál. Inkább filmezzünk vagy csináljunk valami közös programot. Aludni ráérsz este. Ha meg most alszol, este nem fogsz tudni és csak nyűglődni fogsz. - Tudom, hogy szemét vagyok, de én jót akarok neki. Tudom mennyire rossz, hogyha este nem tud aludni az ember, mert délután kialudta magát. Igaz még csak reggel van, de akkor is.
- Akkor nem simogatlak. - Elveszem a kezemet, hogy ne aludjon, bár tudom ezt nem tudom megakadályozni. A hasamra fekszek és az alkaromra támaszkodok, hogy felé tudjak magasodni. Közelebb hajolok hozzá és épphogy hozzáérintem az ajkaimat az övéihez. Nyelvemmel végig nyalok az ajkain, majd újból megpuszilom, végül nyelvemmel bebocsátást kérek a szájába és szenvedélyesen megcsókolom. Nem akarom, hogy aludjon, én teljesen fel vagyok villanyozva. Kezem rátéved a mellére, mert nagyon is imádom a domborulatát, hátha ezzel is elérem, hogy kedvet kapjon hozzám.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime10.09.13 5:21

Tudom, hogy volt egy olyan ígéretem, amiben azt mondtam, hogy idővel majd mindenről be fogok neki számolni, de valahogy annyira jelentéktelennek érzem azt, hogy beavassam a múltamba. Nem szeretem felidézni a régi emlékeket, főleg hogy amire Chad kíváncsi az egytől egyik fájdalmas szakítást jelent számomra, mármint akkor nagyon tudott fájni, de mára már semmit sem érzek ha vissza gondolok, de azért mégsem szeretnék beszélni a múltamról. Ahogy tőle sem várom el, hogy mindent elmeséljen a volt barátnőjéről. Szeretnék mindent új lappal kezdeni és nem bele keverni a múltat.
- Nem mindegyik volt ennyire türelmes, sőt ha jobban bele gondolok te sokkal türelmesebb vagy akármelyiknél. - Jobban képes megérteni engem és azt, hogy számomra ez a meztelenkedés nem megszokott dolog és időre van szükségem ameddig minden gátlásomat sikerül levetkőznöm előtte.
- Te most arra gondolsz, hogy mennyire képtelen vagy nekem ellenállni? - Mert ha valamit, akkor ezt bizony kitapasztalhattam. Amúgy pedig nem fair dolog, hogy arra kér emlékezzek ezekre a dolgokra, most a szabadnapomon mikor szerettem volna kikapcsolni magam.
- Ennyire rossz barátnő lennék? - Már csak azért is kérdezek vissza mert felhozza azt, hogy kiéheztettem. Én csupán csak biztos akartam benne lenni, mielőtt lefekszem vele. Előfordulhat, hogy a kelleténél tovább vártunk vele, de szerintem egy kapcsolat nem csak a szexről szól.
- Talán igazad van... de mégis félek. Hogyan szeretnéd nekik elmondani és mikor? - Tényleg tartok attól, hogy nem fogják jó szemmel nézni azt, hogy a fiúk barátnője vagyok és nem szeretném, hogy miattam romoljon meg Chad kapcsolata a szüleivel. Egyébként pedig nem nagyon értem, hogy miért pont most hozakodott elő ezzel a témával, mert eddig egyetlen egyszer sem említette meg, hogy valamikor ideje lenne kitálalnunk szüleinek a kapcsolatunkról.
- Szóval este aludhatok? Csak mert azt hittem egészen más szándékaid vannak velem. - Én csak szerettem volna most egy kicsit kipihenni az eddigi fáradalmakat, hogy legyen erőm estére is. De ha Chadnak nincsenek későbbre tervei és hagy aludni akkor azzal is bőven meg tudok elégedni.
- Ennyire mohó barátom még sosem volt. - Suttogtam mikor ajkaink elváltak egymástól. Azért eléggé mocskos húzás tőle, hogy nem enged aludni, de azért elvárja, hogy harmadszor is megkaphasson még dél előtt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime11.09.13 19:02

Kikívánkozik belőlem egy kérdés, amivel lehet, hogy megbántom, bár nem ez a célom, csak annyira tudni szeretném, hogy mások mennyire voltak toleránsak. Ahogy hallgatom én vagyok az eddigi legjobb, legalábbis az elmondottak alapján.
- Akkor én vagyok a legjobb? - Kérdezek rá egy halvány mosollyal. Akárhogy is van, én azért büszke vagyok magamra, hogy ennyi mindent kibírtam Charlotte mellett. Pedig volt már olyan, amikor legszívesebben nemet mondtam volna. Viszont szeretném, ha tudná, hogy én mit szeretek, bár ahogy elnézem nem jegyezte meg, vagy csak szimplán nem figyelt rám.
- Nem. Másra. De úgy látszik, hogy nem figyeltél rám. - Lefelé görbülnek az ajkaim, mert ez igen csak fájdalmas, hogy ennyire nem rémlik neki, hogy melyek azok a mozdulatok, amikért oda vagyok. Már csak azért sem fogom elmondani neki, remélem, hogy ezentúl akkor figyelni fog és akkor tudni fogja, hogy mikkel tud elcsábítani.
- Nem. Te vagy a legjobb barátnőm. Igaz, hogy rajtad kívül csak egy volt, de annál jobb vagy. Nagyon sok mindenben különbözöl Marytől. - Mondom mosolyogva, mert valóban így gondolom. Sokkal másabb a felfogása, mint a volt barátnőmé. Csak áradozni tudnék róla, de nem fogom megadni neki ezt az örömöt. Így is elég sokszor adtam már meg magam.
- Pár napja felhívott anyu, hogy menjek át vacsorázni és vigyem a barátnőmet is, mert szeretnék megismerni. De nem mondtam neki semmilyen választ, gondoltam előbb megbeszélem veled. - Válaszolok a kérdésére, és szerintem ebből tudhatja, hogy nincs még konkrét időpont, mert ez rajta múlik. Felőlem ma is lehet, vagy akár máskor, nem mondom meg, hogy mire gondolok, mert most ez Charlotten múlik. Viszont estére úgy tűnik, hogy csinált nekem programot. Összeráncolom a homlokomat, mert most épp nem tudom, hogy mire gondol.
- Más szándékaim? Mit szeretnél? Vigyelek el vacsorázni? - Nézek rá értetlenül, valahogy nem esik le, hogy mit szeretne, vagy én mit szeretnék szerinte. Bár a vacsora nem lenne ellenemre, hogyha szeretné. De ezt sem hozom fel neki, majd kitalálja, hogy mit akar. Egy csókot is lopok tőle, hogy ne aludjon, de hallom, hogy mit mond, így sóhajtok.
- Oké, értem a célzást... Csak kicsit kényeztetni akartalak, de akkor hagylak aludni. - Szomorú vagyok, de ha tényleg pihenni akar, akkor nem zavarom. Kiszállok az ágyból és a szekrényhez lépve, magamra húzom az alsógatyámat, kiveszek egy kockás inget, majd a zoknimat is felhúzom. Miközben kimegyek a szobából begombolom az ingemet, és a fürdőszobában magamra kapom a ledobott nadrágomat. Összeszedem mindenhol az elhagyott ruhadarabokat, majd leülök a kanapéra kicsit tv-ni, utána még bárhol máshol kiköthetek, amíg Charlotte alszik, csak elfoglalom addig is magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime12.09.13 9:56

Nem szeretném ha a múltam bele szólna a jelenembe, ahogyan azt sem, hogy az legyen annak a vége ha mesélek a volt barátaimról neki, hogy elkezdi magát azokhoz hasonlítani. Ennyire egyszerű az egész, nem arról van szó, hogy bármit titkolnék előle, de azért mégis van amit jobb ha nem tud.
- Igen. - Halványan mosolyogva aprókat bólogatva erősítem meg azt, hogy Chad a legjobb. Szerintem még soha senki sem volt velem ennyire türelmes és nagyon tudom értékelni, hogy képes volt erre.
- Most már még kíváncsibbá tettél. Mit kellett volna mondanom? - Hirtelen azt sem tudom, hogy mire gondol, lehet azért mert annyira kézenfekvő a válasz, hogy pont azért nem veszem észre. De ha már felhozta ezt a témát, akkor szeretnék a végére járni. Remélem azért nem fog megsértődni rám és megossza velem is ezt az információt.
- Pár napig még szabadságon vagyok, ha szeretnéd valamelyik nap megejthetnénk a találkozót. Jobban mondva kell nekem pár nap ameddig lélekben felkészülök erre, ne dobj be egyből a mély vízbe. - Első gondolatom: Úristen! A kórház falai között nagyon sokat beszélgettem Chad szüleivel és szimpatikusak voltak számomra, de most mégis más lesz. Már nem a fiúk orvosaként fogok megjelenni, hanem a barátnőjeként, azért ez nagy változás.
- Én azt hittem, hogy te este nem fogsz hagyni aludni, mármint nem mennénk el sehová sem, csak a hálószobában maradnánk... - Gondolom a többit már Chad is sejti. Én tényleg azt gondoltam, hogy majd az estét sem úszom majd meg szeretkezés nélkül, most hogy szabadságon vagyok és nem kell korán kelnem.
- Szeretlek. - Azért mégis hálásan adok egy apró puszit szájára majd elsuttogok neki egyetlen szót, aminek hatalmas jelentősége van. Nem tehetek arról, hogy fáradt vagyok. Csak egy egészen picit szeretnék pihenni, Chad túl aktív most hozzám képest, alig bírom tartani vele a lépést, ezért alig hogy elhagyta a hálót már el is aludtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime14.09.13 6:50

Szeretnék mindent tudni róla, hogy megfeleljek neki és csak ezért kérdezősködök, de ezt azért nem mondom el neki, mert tudom, hogy úgysem értené meg és csak jönnek a szokásos mondat, hogy én már így is túl teljesítettem. Azért jól esik, hogy ezt mondja, hogy én vagyok a legjobb, de valahogy ez nekem mégsem elég. Azért egy apró mosolyt felvillantok neki, mintha ezzel a válasszal megelégedtem volna. Ez miatt nem is mondom el neki, hogy mit kellene mondania.
- Majd meg tudod. - Titokzatoskodok, tényleg nem akarom neki elmondani, azt szeretném, hogyha magától jönne rá. Úgy is lesz még idő, hogy azokat, amik nekem tetszenek, kiderüljön. Végül azt is elmondom, hogy ideje lenne már, hogy a szüleimnek is elmondjuk a kapcsolatunkat, ha már nem titok. Úgy gondolom, hogy nekik semmi joguk nem lesz beleszólni abba, hogy én kivel vagyok boldog. Amit mond Charlotte, arra bólintok és beleegyezek.
- Rendben, akkor majd szólj mikor készültél fel rá. - Halványan mosolygok, mert azért látom a szemeiben, hogy halálra van rémülve, bár nem tudom, hogy miért mert úgy vettem észre, mintha mindketten szimpatizálnának egymással. Fogalmam sincs, hogy mit érezhet Charlotte, de ebben sem fogom siettetni, ha eddig titkoltuk akkor az a pár nap, amíg lelkileg felkészül, nem számít.
- Áhá, szóval szeretkezni akarsz este... Hmm, nekem úgy is jó. - Vigyorgok, ahogy rájövök, hogy mit akar és direkt úgy állítom be, hogy most ő vágyik rá és nem úgy, hogy a kedvemben akar járni, vagy esetleg a most elmaradt együttlétet este pótolnánk. Nem is hinném el, ha más verziót mondana, mert úgy sincs semmi különlegesség, hogy Charlotte akarja. Pedig most is nagyon is benne lennék, de hagyom inkább aludni. Viszonozom a szájra puszit és az, hogy kimondja, hogy szeret, hatalmasat dobban a szívem. Olyan ritkán hallom tőle ezt a szót, hogy meg kell jegyezni a napot, mikor kimondja.
- Jó éjt, szerelmem. - Adok neki még egy puszit az ajkaira, majd kiszállok az ágyból, felöltözök és elfoglalom magam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad & Lotty - Végre szabin Chad & Lotty - Végre szabin  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad & Lotty - Végre szabin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Chad és Lotty - szabadság 2
» Lotty&Mona
» Csajos pletyi Lotty és Mona módra
» Chad & Charlotte - melegfürdőzés
» Charlotte és Chad - hazaérve az ékszerüzletből

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-