welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Colin&Ryan Vote_lcapColin&Ryan Voting_barColin&Ryan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Colin&Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime09.06.13 0:22





Hetente máshogy dolgozok. Egyik héten a melóhelyen vagyok, a másik héten pedig itthon, és innen próbálom vinni azt a végtelen mennyiségű munkát, amit a készségesen a főnököm nap mint nap a nyakamba sóz. Igaz ha annyira ellenemre lenne, már rég megmondtam volna, de legalább ez is segít abban, hogy ne jusson eszembe minden egyes bögréről, illatfoszlányról vagy helyszínről Emily. Jobb nekem úgy, ha próbálom elfelejteni még akkor is, ha roppant nehezen megy, és legszívesebben beülnék minden este a hideg zuhany alá bőgni mint egy óvodás, aztán lassan de biztosan hüppögve lenyugodni. Ezzel csak az a gond, hogy Eric akárhányszor szemtanúja volt egy ehhez hasonló esetnek, nem elég, hogy úgy szaladt oda hozzám, mint egy kétségbeesett, halálra ijesztett kisgyerek, de még jó fel is képelt, és úgy morrant rám, mint egy vérszomjas hörcsög, azzal a felkiáltással, hogy nem sírhatok! És igaza van. Hihetetlen, de ennek az alig négy éves kiskölyöknek igaza van. Nem sírhatok. Nem engedhetek meg magamnak egy csepp gyengeséget se. Erősnek kell lennem, mint apa, mint pedig dolgozó férfi terén is helyt kell állnom. Mondjuk, ha azt vesszük, már anyaként is... igaz ez azért morbid.
- Mikor lesz már vacsora - ácsorog mellettem Eric nagyra nyílt szemekkel, csücsörítve, kényeskedve előredőlve, miközben próbál betekintést nyerni a fazékba.
- Mondtam már ezerszer, hogy ne kényeskedj! Nem áll jól - okítom szerencsétlen gyereket monoton hangon, mire ő csak sóhajtozva összekulcsolja maga előtt a kezeit.
- Rakj rendet a szobádba, mire kész leszel, megfő a leves is - intek a szobájának ajtaja felé. Már lassan egy hónapja, hogy ide költöztünk, de ő még mindig velem alszik, csak annyira van a szobájában, hogy napközben játsszon. Akkor viszont úgy néz ki az egész helyiség, mintha tornádó söpört volna végig rajta. Fogalmam sincs, hogy miért nem mer egyedül aludni. Igaz, idegen a környék, a hely és minden más, de tisztán emlékszek rá, hogy milyen bátran mondta a költözés előtt, hogy ő nagyfiú, és majd egyedül fog aludni az új szobájában. Na nem mintha bánnám, hogy mellettem alszik, de akkor is érdekes.
Mire feleszmélek, a kiskrapek már nincs is mellettem, hanem a szobájából kiszűrődő neszezések bizonyítják azt, hogy szót fogadott, és már a játékai körül tevékenykedik. Manapság nem áll túl jól a szénája, rossz, és többször van leszidva, mint megdicsérve, ami persze nekem se jó érzés, de nem tud felvidítani, mikor beledörzsöli a csokoládét vagy a fogkrémet a fehér szőnyegbe. Mondjuk én voltam a hülye, mikor ezt vettem, tekintettel arra, hogy gyerek van a háznál. Na de mindegy is...
Alig, hogy megmozdulok, már meg is hallom Leah kétségbeesett sírását a szobájából, amit csak egy mélyről jövő sóhajjal nyugtázok, és már indulok is, hogy megszabadíthassam a kínjaitól.
Kétségbeesett, a sírástól egyre vörösödő arca, ki-kibuggyanó könnyei kis híján engem is sírásra késztetnek. Már csak a látvány, ahogy ez a csepp kis gyerkőc csak így tudja az embernek elmondani, hogy valami nincs rendben, elkeserít. Na de ember! Mi lenne, ha nem játszanánk itt az érzelgős női lélek megtestesítőjét?
- Mi a baj bébi?
Odalépve a bölcső mellé, óvatosan becsúsztatom egyik kezemet Leah feje alá, másikat ugyan így a fenekéhez, hogy aztán oltalmazó karjaim közé zárva ringassam, hogy lenyugodjon.


A hozzászólást Ryan O'Neal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.06.13 18:10-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime09.06.13 1:49

Mostanában kikerültem kicsit a mókuskerékből. Nincs annyi munka, nincs annyi stressz. Ellenben tudom, hogy így húzódnak a kifizetési gondok. Mondhatni, valamit valamiért. Abi legutóbb nyitott, a gátlásai eltűntek, és ismét az a régi önmaga, aki volt. Akit annyira szeretek. És arra kért, hogy most rajtam a sor, és maradjak otthon többet. Nekem nem is ezzel volt gondom, hanem a körülményekkel. Abi még mindig nehezen akar belemenni az én nevelési módszereimbe, mondhatni az esetek nagyobb részében az van alkalmazva, amit ő gondol jónak. Semmi egyetértés, vagy egyéb más.
Viszont eszembe jutott, hogy mégis mit kezdhetnék a gondjaimmal. Tudom, nem ezzel kellene traktálnom, mert kisebb baja is nagyobb ennél, de megkérdezhetném az én öcsikémet, hogy mégis mit gondol az egészről. Meg különben is, mostanában rá akartam nézni, hisz a munka miatt elkerüljük egymást. Ha ő hozza is a picit hozzánk pár órára, ha esetleg vigyázni kellene rá, én nem vagyok otthon. Szóval első gondolatomra szóltam otthon, hogy elmegyek egy kis rokonlátogatásra. Még ha ilyen könnyen ment volna. Connor mindjárt elkezdett hüppögni, majd sírni, hogy ne menjek el. Jobb ötlet híján felöltöztettem, bepakoltam a babaülésbe és már indítottam is a kocsit. Nem telefonáltam igazából, hogy jövök. Csak remélni tudom, hogy nem zavarok.
- Na gyere kisember. - nyitom is ki a hátsó ajtót és Connor biztonsági övével kezdek foglalatoskodni, hogy kikapcsoljam. Csak utána veszem fel egy kézbe, hogy aztán zárjam a kocsit és ellátogassak az újdonsült házba. Még itt csak három vagy négy alkalommal voltam, a többi esetben mindig dolgoztam. Így jár az ember, ha kicsit munkamániás. Elfeledkezik arról, hogy az idő nem pénz, hanem annál fontosabb.
- Megnyomod a csengőt? - mutatok a kis gombra, miközben Connor felé pillantva magyarázok. Még ha beszélni nem is tud, de tökéletesen veszi a lapot, mit akarunk. Nem hiába már öt hónapos. Ő már nyújtózkodik is, hogy megmutassa nekem, mennyire ügyes. Aztán csak várok. Fejben megfordul, hogy odahaza milyen állapotok uralkodhatnak. Vagy káosz van, vagy teljes nyugalom. Remélem az utóbbi lesz. Mindenesetre egy mosoly ül ki az arcomra, ahogy nyílik az ajtó.
- Hali, rosszkor jövök? Akadt pár szabad percem, gondoltam elnézünk. Igaz tökmag? Köszönj szépen Connor.- magyarázom a kisfiúnak is, hisz nemrég olyan szépen meg lett tanítva neki, hogy integessen. És ez most sem késik egy percet sem. A nagybácsi előtt nincs zavarban, ilyenkor bátran csápol.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime09.06.13 11:16




Leah-nak általában nem kell sokáig sírnia ahhoz, hogy, bemenjek hozzá és kikapjam a kiságyból. Igaz van, hogy erre nincs szükség, csak leülök mellé a székre, és elkezdem cirógatni a homlokát, akkor általában nagyon hamar elalszik. Most leginkább a meleggel lehet baja. Három napja folyamatos a kánikula, így már nem tudom szegény gyereket mibe öltöztetni, hogy ne főjön meg, vagy egy huzat esetén ne fázzon meg. Így most is csak egy pelenka van rajta, meg egy apró pólócska.
Mikor kiveszem, még akkor is mondja a magáét, vadul kalimpál, és bár nem sír, de megállás nélkül gügyörészik, panaszkodik és motyog gonosz tekintettel. Ilyenkor persze jót mulatok rajta, mert tényleg olyan mint egy vénasszony... ráncolja a homlokát, rettentő csúnyán néz, és rikító kék szemei tompán csillognak. Igazi kis angyal, ilyenkor viszont elmehetne egy morcos banyának is.
- Jól van jól van, mit panaszkodsz már? - vigyorgok le rá halk nevetéssel, mire rögtön elmúlik minden nemű feszültség az arcáról, és fogatlan vigyorba tört ki. Én mondom, ez a lány olyan lesz, mint amilyen az anyja is volt. Nem elég, hogy gyönyörű, de még angyali természetű is. Egy óvatos puszit nyomva a homlokára, már el is indulok vele Eric szobája felé, honnan az említett kölyök nagy szemekkel pillant fel rám, s ijedtséget sugárzó pillantással vesz szemügyre. Mintha valami rosszat csinált volna.
- Mi a baj kis haver? - értetlenkedek, mire ő felkap egy figurát a földről, és azt felém mutatva szalad hozzám. De még mielőtt bármit tenne, megpillantja Leah-t és négy éves fejének minden értelmével elfordul tőlünk, hogy eltűnjön a szoba egyik kiszögellésébe, hol egy hatalmas játékos doboz tengeti unalmas mindennapjait. Leguggolva jobb belátást nyerek a rendbe rakott szobára, minek láttán halvány mosoly húzódik az arcomon. Talán megtört a jég, és ez a gyerek kezd megjavulni? Lekopogni viszont nincs időm, hisz nem kell várnom egy percet se, hogy szemet szúrjon Eric felénk kocogó alakja, kinek kezében egy régi, babakori, mackó fejben végződő alvós párnája van, mi tulajdonképpen csak egy lapos anyag. Se nem párna, se nem takaró, de mindig azon volt a kis feje... és most...
- Tessék - nyújtja Leah felé, ki vad kalimpálással tudatja, hogy meg akarja fogni, de apró kis ujjai, és esetlengsége még nem engedi. Így én veszem el tőle, hogy odaadhassam a kislánynak, kinek első mozdulata a szájához vezet, hogy bekapja a maci horgolt orrát. Eric ezt látva hangosan felnevet, én pedig apai büszkeséggel vigyorodva el, magamhoz húzom a négy éves gyereket, ki mindig is híres volt a jóindulatáról, s ki úgy fúrja bele az arcát a vállamba, mintha ezen múlna az élete.
- Nagyon szép gesztus volt ez fiam! Büszke vagyok rád! - bizonygatom a hátát simogatva, mire ő elmosolyodik, és már húzódik is el tőlem. Szokatlan lehet neki a fiam megszólítás, de úgy döntöttem, hogy többet fogom alkalmazni.
- Kopogtak! - sikkant fel Eric, és már viharzik is az ajtó felé, én pedig meghatottsággal követem. Még nem éri fel a felsőbb zárakat, így azokat én oldom ki, viszont ő nyitja ki az ajtót. Meglep annak túloldalán ácsorgó fivérem és keresztfiam látványa, de végül nem vagyok rest kimutatni azt se, hogy roppant mód örülök nekik.
- Szia öcskös! - cirógatom meg szabad kezemmel Connor arcát, majd válaszolva Colin kérdésére, felpillantok rá.
- Nem, nem, gyertek csak be - nyitom nagyobbra az ajtót, hogy bejöhessenek, viszont úgy kell Ericet kerülgetnem nagy pattogása közepette.
- Bocsánat a melegért, de épp fő a leves, úgyhogy.... - húzom el a számat, miközben a nappali felé terelem a megérkezett bandát, bár nincs túl sok dolgom, mivel Eric készségesen kezébe vette a dolgot.
- Gyere, gyere! - ugrálja körül Colint szerelmes kiscsikó módjára.


A hozzászólást Ryan O'Neal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.06.13 18:10-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime09.06.13 15:33

Connor szerencsére nem egy türelmetlen fajta, aki mindjárt nekiáll hisztizni, ha nem őrá figyelnek. Inkább csak figyel rám, ahogy magyarázom neki, hogy is nyomja meg a csengőt, ő pedig nagy gonddal utánozni is kezd. Aztán persze sikkant is egyet széles vigyorral, tapsikolva, miközben várakozunk. Mindig így mutatja ki, ha nagyon büszke magára, amiért mondjuk tanul valami olyat, amit mi is meg tudunk csinálni. Elképesztő néha ez a gyerek. Sokszor nekünk kellene tőle tanulni.
Nyílik aztán az ajtó, Ryan meglepett képét látva mosolyom csak még szélesebbre vált, és üdvözlöm is őket, ahogy azt kell. Eric felé nyújtom a kezem egy pacsira, ahogy azt szoktam, mire a kisfiú lelkesen bele is csap, majd a szokásos körbeugráljuk Colin bácsit rész jön. Nem tudom mitől villanyozódik fel ez a gyerek ennyire, ha meglát, de bírom azt az örökmozgó kobakját. Az azonban tény, hogy amióta ismerem, nagyon sokat változott. Talán mert ide szokott, talán mert minket is jobban megismert, és megszeretett. Na meg az sem utolsó, hogy Connor, majd később Leah érkezése is igen csak aktívan tevékenykedő családtaggá tette, aki minden alkalmat megragad, hogy segítsen, vagy akár felemelhesse őket, némi segítséggel persze.
- Rég voltam erre. - indulok meg az invitálására egy biccentés után, csak egy pillanatra állok meg Ryan mellett, ahogy adok egy puszit a kislány arcára. Nem volt olyan rég, hogy itt voltam, talán másfél hete. De máskor gyakrabban is szoktam jönni, főleg mikor Leah pár hetes volt csak. A történtek után valahogy sokkal jobban összekovácsolódott a család, a tágabb értelemben vett család, mint ha ez ösztönszerű lett volna.
- Jó nagyot nő hétről hétre ez a leányzó. Jó látni, hogy ilyen hamar behozza a lemaradását. - nézem még egy ideig a picúrt, de aztán Eric unszolására inkább elindulok arra, amerre invitálnak, ami történetesen a nappali. Itt még valóban keveset voltam, még ismerkedem a hellyel. De az biztos, hogy szép ház, tágas, és minden megvan, amire szükségük van. De Ryan jól keres, nem esik nehezére fenntartani.
Connor közben nagyban mocorogni kezd, hogy ő már szabadulna is el. Még csak bontogatja a szárnyait a közlekedésben, kúszik mindenfelé. De azt piszok jól csinálja és pillanatok alatt eltűnik szem elől.
- Jól van, mindjárt mehetsz. De előbb levetkőztetlek. - már veszem is le a halászsapkáját, amire csak húzza oldalra a fejét. A vékony pulcsit már jobban tűri, de már mehet is így útjára. Már ugyan hideg van, lévén, hogy ősz kellős közepén járunk. Kíváncsi leszek, hogy a hóra mit reagál majd. Mint nagy totyogós.
- Megvagytok? - pillantok Ryanre közben, ahogy Connort aztán le is rakom a földre, had menjen az útjára, ha szeretne. Úgyis már fészkelődik, tolja lefelé a hátsóját, mint ha csak le akarna az ölemből csusszanni.
- Eric figyelsz rá? - bízom meg a kisfiút a feladattal. Tudom, hogy szereti az ilyet, mert tisztában van vele, ez nem kis meló tud lenni. Még ha ugyanazt csinálja is, mint a pár hónapos.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime09.06.13 17:15




Kifejezetten meglep, ahogy Eric Leahoz viszonyul, s odaadja neki azt a játékát, amit még egykoron ő használt alváshoz, és csüngött rajta egészen két éves koráig. Lehet, hogy egy idő után keresni fogja, és hiányolni, de jelenleg tetszik az a gesztus, amivel felajánlotta neki. A jól megszokott enyhén durcás arca, vad kéken villogó, hatalmas őszinte szemei csodálkozva lesik Leah és az én arcomat is. Csak akkor húzódik halvány mosolyra a szája sarka, mikor a kislány elkezd kapkodni a játék után, de nem éri el, csak az én segítségemmel.
Eric ezen téren való lelkesedése viszont csak addig tart, amíg meg nem hall valamiféle zajt, amivel arra tud következtetni, hogy valaki jön, és míg én teljesen süket maradtam ezen a téren, már követem is, miközben Leah-t nekitámasztom a mellkasomnak, hogy a vállam felett tudjon átlesni. Próbálok neki minél többet mutatni a környezetéből, hogy ne legyen semmi idegen számára, és ismerkedhessen is a színekkel, fényekkel, formákkal.
Az ajtó túloldalán viszont Colin jelenik meg a kis Connorral, s nem is vagyok rest beinvitálni őket.
- Az biztos... szánalmas is - ingatom a fejem tettetett elkeseredéssel, majd elvigyorodok - míg én odajárok két-három naponta, te három hónap alatt ide se tudták jönni. Helytelen... na jól van, gyertek már - vigyorgok megállás nélkül. Szeretem, ahogy Eric viszonyul Colinhoz és Abihez. Nem kellett sokáig várnunk arra, hogy újabb embereket zárjon a szívébe.
- Muszáj tartania a lépést, a végén még egy év múlva Connor csúnyán elverné igaz? - csipkedem meg óvatosan Leah dundi lábát, majd Connorra is veszek egy szeretetteljes pillantást.
A nappaliba érve Colin már elkezdi levetkőztetni a gyerkőcöt, majd Eric megbízásával leteszi a földre.
- Ahamm - pattan mellé a kisgyerek vigyorogva, majd letéve a fenekét a földre, közelebb mászik hozzá, hogy jobban láthassa, és a gyerek is észre vegye.
- Meg vagyunk, kösz, bár... nem túl könnyű lépést tartani. Két gyerek, mellette tárgyalások, bíróság és a többi... ott meg nem mondhatom, hogy bocs mennem kell, mert éhes a gyerek, meg kell etetni - veszem le az ölembe Leaht, ki nyáladzva pillant fel rám értetlenségében.
- Megfognád kicsit? - adom át neki a kicsit, s ha megfogja, már el is viharzok, hogy két vaskosabb paplant kettéhajtva letehessem a szőnyegre. Mielőtt még tovább állnék, felkapom Connort is, hogy alaposabban szemügyre vegyem. Magam felé fordítva, félre biccentett fejjel fürkészem kék szemeit, szőke fürtjeit.
- A mindenit, mekkorát nőttél te gyerek! A végén még Ericet is lehagyod! - vigyorgok rá, majd ahogy arcom felé nyúl, engedek neki. Remélem az orromat azért nem akarja leharapni onnan. Ennek ellenére csak egy kis nyáladzás érkezik - Jól van értettem - teszem le a paplanra mosolyogva, majd megbökve Ericet, az említett "alkalmatosság" felé intek.
- Te is ülj oda, nehogy felfázz - ezzel már ülök is vissza Colin mellé.
- És veletek miújság? Minden rendben?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime10.06.13 17:07

Sejtettem, hogy Ryan majd letol, amiért nem jövök elég gyakran. Ahogy azt is tudom, nem gondolja véresen komolyan. Nem fog megsértődni, ha esetlegesen időhiány miatt arra már nem jut lehetőségem, hogy megnézzem, mi a helyzet velük. De majd szakítok én arra is bőven időt, ha rajtam múlik, akkor menni is fog.
A nappalit még mindig megcsodálom, mennyire tágas. Nem is a berendezkedés, inkább a mérete. Nem kis hangsúlyt kapott, amikor építették. De nem irigylem tőle, a miénk is bőven nagy. Az eddigi kis lakáshoz képest pedig hatalmas.
- Már most nagyon husis, jól fejlődik. - mosolyodom el, ahogy a kislányt figyelem. Tényleg egész nagyra nőtt, és menyire eleven. Ha nem is nyűglődik, de nézelődik amennyire csak tud. Mint ha érdekelné, hogy már megint ki ez a két idegen? Mert Connort még olyan sokat nem is látta, én meg mostanság vagyok ritkán látott személy. Abit persze mindjárt elbűvöli a teli vigyorával, ha meglátja.
Connor jól tűri a vetkőztetést, mondhatni örül annak, hogy megszabadul pár hacukától. Aztán le is teszem a földre, Eric had vegye kezelésbe. Ha ők elkezdenek játszani, akkor az nem áll másból, mint hogy egymást utánozzák. Eric többnyire olyankor a földön csúszik, mászik, ahogy azt az unokatesójától látja. De így is jól elszórakoznak.
- Persze, ez érthető. Nekem is nehéz egyeztetnem mostanság a dolgokat, pedig Abi otthon van a gyerekkel. - húzom el a szám arra, amit Ryan mond. Nem lehet egyszerű az élet két gyerekkel és egy felelősségteljes munkával, ha közben az ember magára van utalva velük.
- De tudod, hogy ha elhúzódik a munka, akkor Abi segít. Connorral is tök jól összeegyezteti mostanában a ház körüli dolgokat. Ha alszik épp falat festeget, vagy kialakítja a konyhát ahogy az neki jó. - kényelmesen elhelyezkedek a kanapén, miközben hátradőlök a háttámlának. Csak akkor hajolok ismét előre, amikor Ryan a kezembe adja Leaht. A karomra fektetem, miközben rá vigyorgok. Szabad kezemmel pedig megsimítom a hasát, és nagyba magyarázni kezdek neki, mennyire rég is láttam. Igazi kis nagylány már, és most már egyre jobban látszik, hogy kire miben fog hasonlítani. Emily büszke lenne rá, hogy ilyen kis tündéri kislányuk lett. Kár, hogy nem adatott meg neki több. Na de, ezen nem kellene mindig keseregni, inkább a jókra emlékezni, mert bizonyára majd Leah is kíváncsiskodni fog később, hogy milyen volt az anyukája, és akkor bizony lesz mit mesélni.
Ryan közben visszaér, és Connort is felveszi egy kis időre. A kisfiú mindjárt kíváncsi tekintettel mered rá, és nyújtózik felé, hogy megtapogassa az arcát. Mint ha meg akarna arról győződni, hogy biztosan a nagybácsi fogja-e, vagy hogy kitapogatni, vajon Ryan is olyan szúrós-e mint én szoktam lenni. Ha Connor a borostámat tapogatja, mindig elfintorodik és elhúzza a kezeit, jelezvén, bök nagyon. Én csak nevetni szoktam rajta. Végül Connor visszakerül a kihozott paplanra, Ryan pedig leül mellém. Leaht tovább figyelve kezdek válaszolni a kérdésére.
- Nálunk... érdekesen. Folyamatosan hol összeveszünk, hol kibékülünk. Abi sokszor stresszel, én meg túl sokat dolgozok. Röviden talán ez jellemző ránk, de nem tudom mi lenne olykor jó. - gondterhelten sóhajtok, miközben a kislányt visszaadom az apjának.
- Igazából most picit tanácstalan vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime10.06.13 21:20




- Na nem, majd engedem, hogy szegény csont soványra fogyjon igaz? Hát milyen apa lennék akkor - cirógatom meg az aprócska gyerkőc hurkás lábait, mire az halkan felmorran, kifejezve ezzel nemtetszését.
- Jól van, felfogtam felséges asszony - fektetem rá a karimra, ami egészen addig tart, míg be nem érünk a nappaliba.
- Tele vagy melóval, tudom, elvégre nem egyszerű meló a tiéd... és ott van a pszichikai része is. Azért el kell fogadnod azt Colin, hogy nehéz szakmában próbálsz helyt állni úgy, hogy a családod otthon vár. Ez a különbség a te és az én munkám között. Míg én szinte biztos, hogy haza fogok jönni, elvégre mi történhet egy ügyvédi irodában? Vérengző módba kapcsolnak az akták, a torkomnak ugranak, és letepernek a földre? Nem hiszem... viszont te... te fegyveres vagy Colin. Rendőr, és szerintem ezerszer megfordult már a fejedben, hogy mi lesz akkor, ha egyszer nem térnél haza? - pillantok rá keserűen. Mondjuk ha azt vesszük, hogy hónapokkal ez előtt is én ittam meg a sarát annak, hogy az apám még él és virul, ügyvédként, nem pedig ő rendőrként, akkor ez most fordított szitu lenne. De az tudom, hogy csak egy kivételes eset volt.
- Nem akarok, és nem is tehetem meg, hogy mindig felétek fordulok. Lehet hogy... hogy egyedül maradtam, de muszáj így is helyt állnom. Vagy így, vagy úgy. Van már egy dadus, és ott van az egyik munkatársam is, aki rajong Ericért és Leah-ért. Őt bármikor áthívhatom, hogy segítsen. Abinek ott van Connor, és mint az imént mondtad, a festés - hangom és tekintetem is arról árulkodhat, hogy komolyan gondolom mind ezt, és nem fogok változtatni ezen. Persze egyszer-kétszer lefogom még terhelni őket ezzel a két rosszcsonttal, de csak és kizárólag akkor, mikor én is úgy látom jónak... de legfőképpen Abi és Colin is. Megvárom, hogy Colin kényelembe helyezkedjen, én pedig belenyomhassam a kezébe a kislányomat addig, míg elugrok egy paplanért, amit aztán alájuk tudok teríteni a földre. Soha nem néztem jó szemmel, mikor egy babát letettek a földre. Legyen bármilyen tiszta az a lakás, egy babának jobb, ha puha, és jobban fekhető helyen van, mintsem egy szúrós szőnyegen, vagy a hideg kövön. Elég lesz akkor tövig rágnom a körmeimet, mikor majd megindul, és úgy kell könyörögnöm neki, hogy ne a kövön csinálja, vagy a medence környékén. Igen, ennek is meg lesz a maga veszélye. Eric annak idején, mikor járni tanult, fejest ugrott - na nem szó szerint - a medencéjükbe. Úgy kellett szerencsétlen gyereket kihalászni. Nem akarom, hogy Leah is hasonló baleseteket szenvedjen. És tény, hogy nem szabad minden apróságtól óvni a gyereket, de nem tesz jót egy esetleges mély vízbe való beesés.
Miután leterítem a paplant, és egy kicsit Connorral is elszórakozok, már ülök is vissza Colin mellé. Mikor megemlíti az összeveszős-kibékülős témát, összevont szemöldökkel figyelem az arcát még akkor is, mikor átadja Leaht, és én a karomra fektetem a gyerkőcöt.
- Min szoktatok veszekedni? Mármint... Connor a téma, vagy személyesen titeket érint ez? - érdeklődök kíváncsian. Mi az előtt Emilyvel nem nagyon veszekedtünk. Sőt! Nem is volt jellemző, az pedig, hogy mennyi sót tegyek a levesbe, nem volt olyan nagy vita, amit érdemes lett volna felfújni. De ha Colinnak segítségre van szüksége, én itt vagyok! Ő is végig mellettem volt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime11.06.13 12:14

Ryannek igaza van. Ahogy hallgatom az észérveit, valahogy csak az tud a fejemben megmaradni, hogy jól választotta meg a munkapályát. Tökéletes ügyvéd, hisz remek észérvei vannak. Talán ha nem is nagyon vettem eddig észre magamon, mert már belefásultam ebbe az állandó veszélyhelyzetbe, de abban igaza lehet, sőt biztosan igaza is van, hogy lehet tudat alatt már attól is stresszelek, hogy nem tudok hazamenni, nem látom többet a fiam, vagy Abit. Ebbe így nyíltan belegondolni, miután ki is lett mondva, enyhén szólva hátborzongató. Csak meredek magam elé mélyen elgondolkozva, miközben Ryan szavaira csak bólogatni tudok.
- Ez igaz. De nem érzem, hogy szükség lenne bárminemű segítségre is, eddig is meg tudtam a ténnyel birkózni, hogy gondok könnyen adódhatnak. A gondok ott kezdődnek, hogy otthon is nyakamba szakadnak a problémák. Abi például nem ért egyet az én gyereknevelési módszereimmel, még csak egyezkedni sem hajlandó. Lehet csak apróságok, de ilyeneken annyira össze tudnak minket ugrasztani. - és tényleg. Nem túl nagy problémák mégis a napi stresszhelyzet mellé az sok. Tudom, hogy mindketten estére hulla fáradtak vagyunk, és mostanában igyekszem több időt otthon eltölteni, de még ezek mind még mindig nem annyira hatásosak.
- Ryan... Nem gond, oké? Ha valami nem megy, szólsz. Nem rásózás, szívesen figyelünk rájuk, elvégre családtagok nem? - torkollom le mindjárt az öcsém, ahogy ecsetelni kezdi mennyire gond lehet két gyerekre pluszban felügyelni, meg hogy megoldja inkább maga egyedül. Holott azért tudja jól, hogy nem egészen úgy alakult az élete, hogy valaki közvetlen vele lakó személyre tudna támaszkodni. Mi pedig itt vagyunk egy utcával arrébb, nem nagy dolog átnézni, vagy segíteni bármiben. Úgyis annyi szívességgel lógunk még neki, főleg én, amiért kihozott...
- Igazából bármi a téma. Connor nevelési módszere csak a kiindulópont. Ha pedig sokáig csak dúlunk fúlunk magunkban, akkor a legapróbb hülyeségen is összekapunk. Oké, már azt azért mondhatom, hogy Abi nem feszeng, mint aki nem érzi jól magát a bőrében. És én is hazamegyek. De az sem fér még mindig a fejembe, hogy miért nem mondta el, mennyire depresszív hangulatban volt az utóbbi pár hónapban. Éreztem hogy valami nem oké. Csak nem tudtam, hogy ennyire súlyos a helyzet. Ez még a mai napig ledöbbent.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime11.06.13 12:56




Hosszasan taglalom az álláspontomat, hogy milyen is lehet Colin élete és munkája.
- Én mondom neked Colin, hogy kicsit nagyobb térre van szükséged és arra, hogy ne csak e között a két állapot között mozogj. Hogy ne csak egy rendőr legyél, vagy egy gondoskodó családapa, akit otthon várja a párja és a gyermeke. Tudod, amióta Emily nincs, azóta ezt én magam is beláttam, és lehet, hogy rávilágítottak, szóval Cécile segített, mégis tudom, hogy nem tehetem magammal azt, hogy nem megyek el szórakozni, csak a gyerekekkel foglalkozok vagy épp azokkal az emberekkel, akik a segítségemet várják. Ezzel persze nem azt mondom, hogy öltözz diszkópatkánynak és rohanj a táncparkettre, de járj többet el otthonról. Ha nem is egyedül, munkatársakkal vagy épp az, hogy Abiékkel. Legalább már ez kikapcsolna.
Biztatom, de néha én is rákényszerülök arra, hogy erőnek erejével hitessem el magammal azt, hogy nem jó befásult bolondként két gyereket nevelni úgy, hogy egyedül vagyok rájuk.
- Abba, hogy hogy nevelitek Connort, nem szólhatok bele, mert nem az én felségterületem. Az viszont soha nem vezet jóhoz, ha a két félből mindig csak az egyik akar uralkodni, és mindig az legyen a gyerek terén, amit ő akar. És ezt kénytelen lesz Abi is bevallani magának... ketten vagytok, Connor a TI közös gyermeketek. Nem csak az övé... - magyarázok, miközben Leah apró ujjacskáit tanulmányozom, majd a saját tenyerembe fektetem az övét. Halvány mosollyal állapítom meg, hogy az a piciny kis tenyér vagy nyolcszor beleférne az enyémbe. Hihetetlen, de mind ahányszor ránézek erre a piciny gyermekre, rájövök arra, hogy "szerelmes" vagyok a saját lányomba. Na nem úgy! Csak épp úgy, mint egy olyan apa, aki egyedül neveli a lányát és az örökbefogadott fiát. Mindent meg akarok adni nekik.
- Rendben, köszönöm, de remélem megérted, hogy miért gondolom így - pillantok fel rá, s egy keserű mosolyba fojtom kérdésemet - tudom, hogy bármikor segítetek, csak én magam is tudom, hogy milyen két gyerekre vigyázni, na nem, hogy háromra úgy, hogy Connor is kicsi még.
Elinore is felajánlotta, hogy amikor tud vigyáz a gyerekekre, és akár át is vihetem hozzá őket. Persze elfogadtam az ajánlatát, de nem akarok rendszert csinálni belőle. Neki is van két gyereke, az egyik középiskolás, a másik kisiskolás, most nekik is nagy szükségük van az édesanyjukra és azzal, hogy odaállítanék két kisgyerekkel, lehet, hogy semmi jót nem szülnék vele.
- Szülés utáni depresszió? - értetlenkedek, hisz nem tudom mire vélni azt, hogy Abigail depresszív időszakát éli. Emellett azt se, hogy miért nem tudta elmondani annak az embernek, akit tudtommal nagyon szeret, és együtt él vele. Mert az addig oké, hogy én is depressziós voltam hetekig, sőt, hónapokig, és nem volt kinek elmondanom, de ez érthető. Viszont az, hogy ő miért nem mondta el Colinnak, az számomra kínai... úgy pedig nem értek.
- Tudod mit? Akkor most én ajánlom fel neked azt, hogy hozd át Connort hozzám a hétvégén, és vidd el valahova Abit. Ne beszéljetek semmiféle nehézségekről, arról, hogy mit hogy kellene csinálni. Csak... csak vidd el vacsorázni, kapcsolódjatok ki egy kicsit. Tényleg csak egy estéről lenne szó, rendben? - nézek fel újra rá Leahról, s csak akkor tűnik fel, hogy Eric nagyon fellelkesedett hála annak, amit mondtam, hogy mindig széles vigyora, most szabály szerűen a füléig ér, és megállás nélkül Colint fixírozza. Imádja Connort, ez bizonyított tény. Vele már sokkal jobban tud foglalkozni, mint Leah-val, és az is ott lehet a dologban, hogy tudja, kisfiú.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime11.06.13 16:42

Hihetetlen, de Ryan teljesen jól látja a dolgokat. Ahogy felvázolja, tényleg rá kell jöjjek, hogy nem teszek mást, mint egyik mókuskerékből a másikba lépek át. Mert jobbára esténként épp hazaérek a fürdetésre, vagy ha nem csak hullafáradt ember módjára bezúgok az ágyba és már alszok is. Másnap pedig ismét kezdődik a hajtás a munkahelyen. Lassan komolyan kezdhetek arról gondolkodni, hogy mégis mi lenne olyan tényező, ami kizökkentene a mindennapokból.
Lehet tényleg le kellene ülnöm és megbeszélni mindezt Abivel? Hogy kicsit nem ártana változtatni? Csak egy valamitől parázok kissé. Mi van, ha tegyük fel megbeszéljük, leszervezzük, elmegyünk, és Connor fog járni a fejében, hogy vajon nem hiányol-e minket, és hasonlók. Mert eddig még nem igazán volt annyi időre távol tőlünk. Sőt semennyire sem. És ez aggaszt egy kissé.
- Gondolod, hogy ez segítene? Hogy egy alkalom beválna? - tekintetem Connorra siklik egy pillanatra, ahogy sikongatva Eric társaságában viháncol hasra fekve, hogy aztán elinduljon valamerre. Tudja a kis kópé, hogy Eric egy szó nélkül elindulna utána. De ez fordítva is így van, úgy örülnek sokszor egymásnak, mint majom a farkának. Csak utána pillantok ismét az öcsémre még mindig tanácstalanul, de kicsit bizakodóbb tekintettel.
- Szerinted nem ezt mondtam neki? Azt válaszolta, hogy ő van egész nap vele, akkor had döntse el ő, mi lenne a jó neki. Mindig van valamire valami frappáns kibúvója, csak akkor alkudozik, ha már kiborulok, és nekiállunk veszekedni. De az már tényleg a vége. - na jó, oké, én is jobban kivehetném a részem a közös életből, azok a vádak sokszor megállják a helyüket. De tény, hogy sok mindent nem beszélünk meg, csak csinálja, mire én is csak úgy csinálom az enyémeket és abból is könnyen vita kerekedik.
- Igen, szülés utáni depresszió. Még ha nem is annyira súlyos, mert Connorral szívesen foglalkozott. De azt gondolta, hogy már így nem is kell nekem. Hogy csak erre jó, és ennyi. És erről csak az után beszélt nekem, hogy jól összekaptunk, kibékültünk és kicsit... túlfűtöttek lettek a kedélyek. De ha nem történik meg, akkor el sem mondja. Vagy ha nem hozom témába. - keserűen húzom a szám. Jobban odafigyelhettem volna rá, akkor talán nem csak azt veszem észre, hogy baj van, hanem hogy micsoda.
- Ryan, biztos hogy bírnál velük? Mondjuk ha Connor jóllakott, képes nyolc, tíz órákat is egy huzamban végigaludni. Vele nincs különösebben gond.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime11.06.13 22:17




Látom Colin tekintetén, hogy miközben beszélek neki megállás nélkül, valamiféle felismerés csillan meg a szemeiben. Magára ismert abban, akit most felvázoltam neki. És bár lehet, hogy tényleg fontos számára a napi rutinja, a családja, mégse élhet abban a rózsaszín ködben, amiben a legtöbb ember. Rendőr, el kell fogadnia azt a kegyetlen, keserű tényt, hogy bármelyik nap az utolsó lehet neki még akkor is, ha eddig nem járt ki komolyabb bevetésekre. Mondjuk ami a múltat illeti, úgy néz ki, hogy nincs is szüksége arra, hogy gyilkosságokhoz járjon ki. Elég egy szemét munkatárs, aki az ő posztjára veri a farkát...
- Egy alkalom nem segítene. Kettő, három talán. Basszus, Colin! Egészséges, felnőtt férfi vagy, neked is jár egy kis szórakozás. Menj el biliárdozni, focizni, vagy mit tudom én mit csinálni, de hetente minimum kell, hogy legyen egy alkalom, mikor nem a családoddal kell, hogy elfoglalt légy. Neked is kell szabad teret biztosítani.... - nézek bele határozottan, ellentmondást nem tűrő tekintettel a szemeibe. Nem vagyok hajlandó tiltakozást elfogadni, ha kell akkor együtt is mehetünk valahova, inni, focizni, futni, beszélgetni, csak ne kelljen állandóan befásultan vénembereset játszanunk itthon, vagy a kicsikkel és a munkával foglalkozni. Nekem is jót tenne néha egy kis kiruccanás, amit ténylegesen be is fogok vezetni az életembe.
- Lehet, hogy ő van vele, ezt alá írom. De a te fiad is! Emellett jelenleg te keresed a pénzt nem? Legalább mikor vele vagy, akkor adja már meg kicsit magát... Ugyan annyi jogod van nevelni őt, mint neki, még akkor is, ha ettől fejre áll... Mellesleg szerintem nem tüllszoknyában fog az a gyerek közlekedni, hanem normális esetben veled fog focizni járni, kocsit vezetni és még sorolhatnám. Kicsit feloszlathatná a gátlásait az a nő - ingatom kelletlenül a fejemet azok után, amit Colin elmond. Manapság kimondottan allergiás vagyok az emberi hülyeségre és ostobaságra. És azzal, hogy ezt a saját fivérem szájából kelljen hallanom, az rátesz még egy lapáttal.
- Ez a baj közöttetek. Mind addig rózsaszín ködben fulladoztok egymástól, míg valakinek nem akad egy kis gondja. Utána viszont olyan patáliát vagytok képesek csapni, hogy a hatodik szomszéd is tud róla... Ebbe én nem szólhatok bele Colin, de ha ő nem jön rá arra, hogy változtatni kellene, akkor kénytelen leszel te kezdeményezni. Nem hiányzik, hogy egy-egy apróság a kapcsolatotok rovására menjen. Colin, én elveszítettem azt a nőt, akit szerettem... te ne érd el ezt még akkor se, ha nem úgy történne a dolog, mint az én esetemben. Könyörögve kérlek! - emelem fel magamhoz Leah-t, hogy a vállamra fektetve engedjem neki, hogy a nyakamba fúrja magát. Tudom jól, hogy így érzi magát a legnagyobb biztonságban, apa nyakában, minél kisebbre összegömbölyödve. Óvatosan kezdem el simogatni a hátát, miközben végig Colinra összpontosítok.
- Persze! Egy gyerek ide vagy oda... nem fogok gyorsabban meghülyülni, hidd el nekem - vigyorodok itt - ne félj ettől jó, legyen ez az én gondom. Talán még segítségem is akadna.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime12.06.13 19:21

Picit bizonytalanul nézek csak magam elé, ahogy Ryan felvázolja, mire van igazán szükségem. Kikapcsolódni, elszakadni a mindennapoktól. Igen, eddig ez teljesen rendben. És aztán? Abinek mit fogok mondani? Hogy bocsi szivi, lelépek a haverokkal még pár órára lazítani, majd jövök? Így is alig látnak. Vajon tényleg csak az van, hogy felhagyjak az állandó túlórákkal? Be kell lássam, hogy most már nem egészen úgy van az életem, mint a börtön előtt. Akkor annyira nem is bántam, ha esetleg egy kapcsolatom zátonyra futott, mert ennyit melóztam. De most már csak Connor miatt sem hagyhatom, hogy elfajuljanak a dolgok. És különben is, Abit szeretem. Nem csak úgy, hogy oké, van egy barátnőm, kéne vele foglalkoznom, hanem úgy igazán. Ő volt a másik, aki kirángatott a szarból, nem lehetek annyira tulok mégsem. Szóval muszáj lesz lassan beletörődnöm, hogy mindenre nincs egészen időm. 
- Jó, jó, értem mire gondolsz. Annyira megváltoztak a dolgok körülöttem, hogy fel sem fogom igazán, mi történik, csak azt tudom, hogy csinálnom kell, megtenni mindent mindenkiért. Magamra pedig... nincs időm. Ez igaz. Ezt nagyon jól látod. - utóbbi mondatot már amolyan hangos beismerésnek szánom. Nem neki, inkább magamnak. Eddig nem akartam bevallani magamnak, hogy kicsit túlságosan is befásultam. És néha tényleg kellene a kikapcsolódás. Valahogy nem akartam elismerni, mert meg akartam inkább mindenkinek felelni. Ilyen egy maximalista munkamániás. Akire simán rámondják, hogy papucs. 
- Én, persze, hogy én keresem. Azért nem vagyok otthon egész álló nap. - bólogatok, ahogy ecsetelni kezdi Connor dolgát. Talán tényleg már igazán a sarkamra állhatnék. Kicsit úgy érzem, csak árnyéka vagyok régi önmagamnak. Az utóbbi egy hónapban csak arra koncentráltam, hogy Abi lelkileg teljesen helyrerázódjon. Még mindig sokként él bennem, hogy nem vettem észre, mi történik vele. Mégis most az öcsém utolsó mondatán egy halk kuncogást hallatok. 
- Hé, hé, azért a sógornődről beszélsz ezt ne felejtsd el. - mosolyodok el még szélesebben. Esküszöm, Ryan olyan mint egy felbőszült oroszlán, ha rólam van szó. Még ha Abivel szemben is lép fel. A dolgokon tényleg kellene változtatni. Nem pedig belefulladni abba a helyzetbe, ami jelen pillanatban van. Igaza van abban, hogy Connor érkezése nem lenne szabad felrúgjon mindent. Csak kicsit jobban felosztani a dolgokat magunk között. Ryan úgy fest most teljesen lelket ver belém, pusztán a szavaival, a gesztikulálásával. Rossz hallgatni, ahogy szinte könyörög. 
- Azt mondod, passzoljam le Connort, és rángassam ki ebből az állapotból? Mondjuk... tényleg rég voltunk szórakozni. Talán mikor még nem volt akkora a pocakja. - húzom el a szám szomorkásan, miközben a játszadozó fiúkra nézek. Connor úgy fest, kezd picit fáradni, látom a nyűgös tekintetén. Már nem is figyel annyira Ericre, inkább felnyomja magát a földtől és nyöszörögve rám néz. 
- Megköszönném tényleg. - pillantok hálásan Ryanre, aztán felegyenesedek ültő helyemből és a kis nyűgösködőhöz lépek, hogy felvegyem. Visszasétálok vele a helyemre, és a hozott cumisüveget felnyalábolom az kanapé mellől, ahova tettem. Levéve a kupakot, Connor máris hajol felé, és úgy harap rá a cumira, mint ha életében nem ivott volna még. Csak úgy nyel, fogja az üveg fülét és néz értelmeseket Ryanre. 
- Igazad van abban, hogy nem kellene begyöpösödni. Az senkinek sem jó. Amióta Connor van nekünk, nem csinálunk mást mint lessük mit csinál. Abi legalábbis már az első sírására rohan, én csak akkor, ha nagyon panaszosan ordít. Sokszor megfigyeltem, csak figyelemfelkeltés gyanánt sír. De mostanában egymásra már csak az átköltözködés miatt sincs időnk. Sokszor csak pakolunk, a házon alakítunk, és elmegy az egész nap. 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Colin&Ryan Colin&Ryan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Colin&Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Induljon a banzáj... - Ryan & Colin
» Colin&Ryan - Avagy hogy éljük túl az apánkat?
» just a little problem - Abi & Colin
» Colin&Mona
» Colin Anderson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: O'Neal hajlék-