welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Cécile&Ryan  Vote_lcapCécile&Ryan  Voting_barCécile&Ryan  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Cécile&Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime21.04.14 10:36



- Na gyere prücsök - emelem ki a már régóta gőgicsélő és beszélgető, lábujjaival szórakozó Leah-t a kiságyból, ki hangosan felnevet mikor az álomtól meleg kis teste csupasz felsőtestemhez ér. Akaratlanul is elvigyorodok, majd átteszem a pelenkázóra, hogy gyorsan lekapkodjam róla a felesleges anyagokat, és a már elkészített, vízzel teli fürdőkádjába teszem.
Miközben ő megállás nélkül pocsol a lábával és sikongat örömében - meg kell hagyni meglepő, hisz Eric kiskora óta utálja a fürdetést - addig én fél füllel hallom, hogy nyílik a szoba ajtaja és nem más bújik be a kis résen, mint a még álomkóros Eric. Pizsamája lóg róla, szőke fürtjei szanaszét állnak, fufrúját elaludta, így az egy kisebb szarvacskában az ég felé tör.
- Mi a helyzet öcsi? - intem magamhoz, ő pedig már le is ül a kád mellé, hogy segíthessen nekem kishúga fürdetésében. Először tisztán látom rajta, hogy megakarja említeni azt az egy-két lila foltot ami a bordámon illegeti magát, valamint az összeöltött vágást az oldalamon, de végül komoly tekintettel lenyeli a kérdést.
Könyékig felhúzza a pizsama felsőjét, és egy kis pohárkával kezd el vizet locsolni Leah hasára, karjára, lábára. A kis srác nemrég gyógyult ki a torokgyulladásból, szóval most már örülhet neki, hogy ismét a lányzóval mulathatja át az egész napját. Annak ellenére, hogy három év van közöttük, nagyon jól kijönnek egymással, imádja egyik a másikát és míg eleinte Eric roppant féltékeny volt Leahra, elvégre több gondoskodást igényelt, mostanra inkább ő ugrik a torkomnak, hogy nem veszem fel azonnal, ha sír.
- Mit ennél reggelire?
- Van műzli? Olyan pici csokis golyó? - kis kezével mutatja is azt a bizonyos "pici golyót", én pedig készségesen bólintok.
- Van hát. Megfürdetjük a kisasszonyt, és utána mehetünk is enni, jó? Idehoznád a törülközőjét? Ott van a melegítőn - mutatok a szoba másik végébe. Lehet, hogy jó idő van, de nem bízok semmit se a véletlenre, így már bele is csavarom Leah húsos kis testét a törülközőbe, amit Eric idehozott nekem.
Nagyjából további öt percet vesz igénybe, hogy egy pelenkát és egy rugdalózót, valamint egy kis szoknyácskát adjak a lányra, ezután már indulunk is az étkezőbe. A lányka bekerül az etetőszékbe, Eric megterít magának, én pedig az egyiknek elkészítem a műzlit, addig a másiknak a babapépet.
Miután Leah betermeli a reggeli adagját, beteszem a járókába, hogy annak sarkába beülve szórakozhasson kedvére a csörgő-zörgő zakatoló játékaival.
A kopogás viszont meglep, hisz tudtommal senkit nem vártunk ma.
- Megyek már! - igaz felesleges mondani, az illető a hangokból ítélve tudhatja, hogy úgyis ott termek pillanatok alatt. Mikor viszont feltárom az ajtót, meglepett tekintettel nézek farkasszemet az előttem álló szőkeséggel, s egy pillanatra a szívem is úgy meglódul, hogy félő láthatóvá válik lüktetése.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime21.04.14 11:37

A mai napig mélységesen megbántottnak érzem magam, és ami még ennél is bosszantóbb és fájóbb is természetesen, az az, hogy nem próbálta meg megérteni az én helyzetemet, azt hogy képtelen vagyok ennyi idősen máris gyereket vállalni. Eléggé karrierista vagyok ahhoz, hogy ne legyek képes csak úgy, egyik pillanatról a másikra minden eddig elért célomat, álmomat feladni azért, mert úton a baba. Ráadásul engem abban neveltek, hogy mindent csak szép sorjában. Eljegyzés, házasság, és majd utána -közös megegyezés alapján, tervezetten-, jöhet a családalapítás. Nem mondom, én is tervezgettem a közös jövőt Ryannel, a két gyerekkel, és egy közös babával, de azt minimum öt év múlva állt volna szándékomba meg is valósítani. Az abortusz rossz dolog, etikátlan és valahol törvénybeütköző is, de nem álltam készen...
Ennek ellenére mégis úgy gondolom, hogy én mindent megtettem annak érdekében, hogy ez az egész dolog kettőnk közt jól működjön. Szívesen, sőt mi több, önkéntesen(!) magamra vállaltam a pót anya szerepét, hogy a gyerekeinek is könnyebb legyen elfogadni, hogy apuci ismét talált maga mellé valakit. Ennek fejében még arra is gondosan ügyeltem, hogy a túlzott anyáskodásommal azért mégse essek át a ló túloldalára, és hogy ne higgye azt, hogy versengeni akarok a halott menyasszonyával. Nem vagyok önző, de azok után az áldozatok után, amiket értük hoztam, úgy vélem, hogy kaphattam volna még egy esélyt, és kiállhatott volna mellettem, és a döntésem mellett.
Kis híján összecsuklanak a térdeim, amikor a megfelelő emeleten kiszállok a liftből és célirányosan elindulok az ajtaja felé. Ha tehetném, háromszor is megkerülném az egész emeletet mielőtt rávenném magam, hogy újra találkozzunk, de nincs értelme a fölösleges időhúzásnak. Pláne úgy, hogy sietek. Alig két órám maradt munkakezdésig, és a toppon kell lennem mire megérkeznek a pácienseim. Hát akkor lássuk is a medvét! A kopogás után összeszorított szemekkel mondogatni kezdem magamban a már előre, a tükör előtt begyakorolt szövegemet, de amikor meghallom a hangját, egyszeriben minden kitörlődik, mintha valaki odabent rányomott volna a "delete" gombra.

-Ömm... - Kezdem szánalomra méltóan, amikor kitárul az ajtó, és az ismerős kék szempár egyenesen befurakszik az én kékjeimbe. Mit kell ilyenkor mondani? Egyáltalán, mi a helyes?!
-Jöttem a... maradék cuccaimért... - Kezdek valami idétlen, zavart makogásba, és közben kapkodva formálom a jelbeszédet a kezeimmel.
-Cécileee! CécileCécileCécileeee! - Eric ujjongó visítása robbanásszerűen ér el hozzám, és alighogy kicsit oldalra biccentem a fejem, hogy beláthassak Ryan mögé, a kiskölyök már veti is magát a nyakamba, hogy belém csimpaszkodva szorosan átölelhessen. Nem mondom, egy pillanatra könnyekig hatódok, és olyan szívélyesen viszonzom a kiskrapek szívből jövő ölelését, ahogy talán még soha nem tettem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime21.04.14 11:52



Szabi. 3 nap szabi mely arra való, hogy rendbe tegyem a házamat, elvigyem a gyerekeket a játszótérre, bevásároljak és egy kicsit kiszellőztessem a fejem. Ebből egy arra ment el, hogy Abivel találkoztam, hogy felmérjem a családi helyzetét mint valami családsegítő szoláglatos. Mondjuk egyszerűen csak segíteni szeretnék neki.
A második ami jelenlegi, arra volt tervezve, hogy az egész napomat a gyerekeknek szentelem. Elviszem Ericet moziba, sétálunk egyet az egyik parkban, fagyit eszünk és szórakozunk, majd itthon társasozunk, TV-t nézünk, megvacsorázunk és lefekszünk aludni. Ezzel szemben úgy néz ki, hogy a mumusaimmal kell szembenézni, és innen az egyik a lelkiismeretem, a másik a kétségbeesésem a harmadik pedig maga a szerelem.
Még mindig nagyon szeretem Cécilet, és azt nem tudom, hogy mikor meglátom az ajtóban, mit érzek először. A kétségbeesést amiért szakítottam vele, a szerelmet amiért ismét látom őt, vagy a lelkiismeretemet amiért nem mondhatom el neki azt, amit amúgy illene, és ez is okozta a kapcsolatunk vesztét?
Minden esetre rajta is látom, hogy kicsit beakad a szalag mikor meglát, és a kimondottakat is csak nagyon nehezen tudja kiszuszakolni magából, de végül felfogva, hogy miért van itt, rögtön félrelépek az útjából, hogy beengedhessem.
A gond csak az, hogy Eric teljesen hozzánőtt Cécile-hez, és nagyon nehezen tudott megbarátkozni a gondolattal, hogy a szőkeség nincs többet az életünkben pedig nagyon jó lenne. Féltem. Féltem még egy olyan kapcsolatba bonyolódni, aminek nem lehet jó végkimenetele. Megértem én az ő nézeteit is, de tudhatja, hogy nekem se könnyű. A másik végletet sajnos nem mondtam el neki, de ha nagyon ragaszkodik hozzá akkor elmondhatom neki titoktartásra kötelezve persze.
- Jól van öcskös, menj vissza szépen enni. Utána tedd be a mosogatóba a táladat - hámozom le Cécile-ről Ericek, minek először nemtetsző nyöszörgéssel adja tudtára, hogy nem akarja itt hagyni a nőt, de végül a tekintetem láttán rögtön elvonul. Nem szeretek haragosan nézni rá, de nem akartam, hogy találkozzanak.
- Mondtam már, hogy hívj mielőtt jössz - intézem szavaimat a nőnek és ha a hangom nem is, de a tekintetem tükrözheti rosszallásomat. Sejtheti, hogy itt Eric jóllétére gondolok, hisz elveszítette az anyját, aztán Monát is, most pedig Cécilet is. És azzal, ha megint látja, csak hallgathatom napokig, hogy mikor jön vissza mikor tisztán és érthetően elmondtam neki nem is egyszer, hogy Cécile nem fog visszajönni. Erre csak itt van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime21.04.14 21:16

Magam sem tudnám megmondani, hogy miért, de Eric ragaszkodó ölelése egy pillanatra minden feszültséget elűz belőlem, és már csak az a kellemes melengető érzés marad, ami egyszeriben világbékét szabadít rám. Nem értem, hogy miért, de egy percre azt kívánom, hogy bárcsak soha ne érne véget ez a pillanat. Egy őszinte szeretettel teli kisgyerek ölelése néha sokkal többet ér, mint bármi más a világon. Annyi önzetlen és tiszta szeretetet tudnak ezek a kisemberek adni, hogy az valami eszméletlen! Részben ezért is érint rosszul, amikor Ryan levakarja a nyakamból. Úgy viselkedik, mintha én lennék az általa rendezett kis sci-fi sztorijában a fő gonosz, a szemét mumus, akitől jobb távol tartania magát az embernek. Amikor felállok, és újra szembe találom magam a rosszalló tekintettel, kettős érzések kezdenek el kavarogni bennem. Szívesen a fejére olvasnám, hogy "Nem vagyok leprás, és közveszélyes sem, hogy ennyire óvnod kelljen tőlem Ericet", ugyanakkor szeretném magam szánalmasan apróra összehúzni, hogy eltűnhessek a szeme elől. Kezdem érteni, hogy miért mondják sokan azt, hogy a gyűlöletet és a szeretetet olykor csak egy hajszál választja el egymástól...
-Én pedig nem mondtam, de tudhatnád, hogy elég kötött a munkaidőm ahhoz, hogy előre lebeszélt időpont szerint tudjak jönni. Most van két szabad órám mielőtt elkezdeném a rendelést, így evidens, hogy most jöttem akármennyire is húzod a szád miatta. - Azt a hétszentségit! Meg nem tudnám mondani az idejét annak, hogy mikor voltam képes utoljára ennyire merészen és harciasan kiállni magamért. Mindenesetre, egész bizakodó a dolog. Talán sűrűbben alkalmazhatnám ezt a fajta önvédelmi módszert. Biztos, hogy nem ott tartanék ahol most is...
-Csak addig rontom a légkört, ameddig összeszedem a holmijaimat, és utána már húzok is. - Ez azért jóval óvatosabbra és visszafogottabbra sikerült, mint az iménti kifakadásom.
Úgy lépem át a küszöböt, mintha valami ádáz betolakodó lennék, aki tudja, hogy idegen terepre merészkedett, és mégis vonzza a kalandvágya. Semmi sem változott mióta elmentem.
Minden maradt a helyén. Leah járókája a nappaliban -nemsokkal a tévé állvány előtt-, a dohányzóasztal a fehér szőnyegen, és már sorolhatnám, ha nem kötne le jobban a kis hercegnő felkutatása a jól ismert bútorzatnál.
Még akkor is a hátamban érzem Ryan szigorú, fenyítő tekintetét, amikor a járókához lépek. Leah szinte azonnal eldobja a csörgőt, és már húzza is fel magát a járóka szélébe kapaszkodva, hogy aztán felém nyújtva kicsinyke kis karjait, így követelje, hogy vegyem ki ebből a színes börtönből. Hirtelen nem érdekel, hogy az apja vajon mennyire fog vérszemet kapni. Képtelen vagyok ellenállni a kicsi kimondatlan szavainak, és már kapom is a karjaimba, hogy ő aztán régi jó szokásához hűen elkezdhesse vizsgálgatni a nyakamban lógó arany láncot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime21.04.14 21:46



A reggel látszólag nem is indulhatott volna jobban. Egy kis reggeli a srácokkal, aztán a további tervezett dolgok. Ezzel szemben megjelent Cécile akivel még nem is lenne baj, ha előre szólt volna, hogy jönni fog. Direkt megkértem rá, hogy ha jön akkor szóljon mert nem akarok Ericnek és Leahnek se nagy fájdalmakat okozni azzal, hogy azt az embert látják, aki gyakorlatilag már nem létezik a számukra. Ezért is szorul össze a szívem, mikor Eric a nő nyakában landol és látszólag nem is akarja elengedni. Egészen addig, míg úgy nem döntök, hogy ebből elég és visszaküldöm az étkezőbe reggelizni.
Mikor Cécile kiáll magáért, meghökkenve fürkészem az arcát.
- Igen tisztában vagyok vele, hogy kötött! Ezt mondanod se kell, tudom, hogy milyen érzés. Viszont attól még, hogy nem tudtál előre tervezni, egy rohadt telefont istenigazán megengedhettél volna magadnak már csak akkor, mikor ide indultál. Cécile, megkértelek rá, komolyan megkértelek rá, hogy szólj amikor jössz, mert nem akarok Ericnek fájdalmat okozni. Nem mellesleg te vagy a gyerek pszichológus nem? Ezt neked kellene a legjobban tudnod, az Isten verje meg! - míg eleinte teljesen nyugodtan közlöm vele a tényeket, a végére felmegy bennem a pumpa. Tényleg kiborít, hogy gyerekekkel foglalkozik, de annak ellenére állít ide, hogy ezt latba venné. S mintha a falnak beszéltem volna már indul is Leah felé, ki őt meglátva rögtön megemeli a fenekét, és nyújtózkodik felé, én pedig csak ácsorgok a jelenet előtt széttárt karokkal, hogy most mégis mi a fene történik? Átlátszó lettem menet közben, vagy mi van?
- Ezzel mit akarsz elérni? Komolyan kérdezem! Most engem akarsz idegesíteni, vagy csak a gyerekeket akarod hergelni? Arról volt szó, hogy jössz a cuccaidért és elmész - förmedek rá a nőre megközelítve őt és megragadva a karját magam felé fordítom. Leah megszeppenve pillant fel rám, mint ahogy Eric is kipattog az étkezőből. Nem szokta meg, hogy bárkivel szemben megemelem a hangomat, így meglepő lehet ez a számára.
- Menj be a szobádba! - szólok a gyerekre, kis sűrű pislogások közepette szalad be a szobájába és zárja be maga mögött az ajtót, én pedig gondolkodás nélkül elveszem a nőtől a gyereket és leteszem a járókájába.
- Nem akarok balhét Cécile, de szerintem nem mondtam el világosan. Ne gyere ide anélkül, hogy nem szólnál! És ezt nem önzőségből vagy ellened teszem, hanem a kicsit miatt. Elszúrtam, igen, tudom! De épp ezért akarom normálisan végigcsinálni. Szóval, menj be kérlek a holmijaidért, ott vannak az ajtó mellett és menj el! - nézek bele a nő szemeibe. Ha elég szemfüles, és elég jól ismer, akkor a harag mögött megbújó fájdalmat is tisztán láthatja. Mert igen, rettenetes érzés egy olyan nővel így beszélni, akit szeretek. De ezt megbeszéltük, ő pedig megszegte az ígéretét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Cécile&Ryan Cécile&Ryan  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Cécile&Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ryan&Cécile ~ Happy birthday sweet Eric!
» Cécile Poésy
» Colin&Cécile
» Colin&Ryan
» Rachel and Ryan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: O'Neal hajlék-