welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Madelyn Walker Vote_lcapMadelyn Walker Voting_barMadelyn Walker Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Madelyn Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Madelyn Walker Madelyn Walker I_icon_minitime15.12.13 13:45

Madelyn Walker Tumblr_m3i4fd3Tgs1qa99f3o1_500_large

Név:Madelyn Olivia Walker
Becenév: Mady, Madely
Kor: 30
Születése hely, idő: 1983.December 10. / Anglia, London
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Biszexuális

Jellem: Célratörő és okos, kissé manipulatív vagyok. Szeretek játszadozni más emberekkel, mondhatni egy fikarcnyi érzéseim sincsenek, pedig ez egyáltalán nem így van, mert régen igen is voltak érzéseim. Akkor utáltam meg az embereket, amikor kicsi voltam, a szüleim miatt. Őket gyűlöltem meg, ezért nincsenek érzéseim sem. Csak nagyon kevés embernek nyílok meg. Belülről egy romantikus, szeretni való, lány vagyok. Kívülről viszont nem ezt mutatom. Egy pénzéhes, szeretetre nem képes, nő vagyok.

Külső: 177 cm magas vagyok és 57 kg.  Barna, egyenes hosszú hajam van, amit általában kiengedve hordok, valamint zöld szemeim vannak.  Régebben hordtam szemüveget is, de ma már kontaklencsét viselek.
Követem a divatot, és eléggé szeretek is öltözködni. Mivel megtehetem, mindenből a legdrágább ruhát, cipőt, kiegészítőt veszem fel nap, mint nap. És egy sikeres céges ember feleségeként, úgy is kell öltöznöm.  Csinos lábakkal, és mellekkel áldott meg az úr szerencsére, amit szeretek is mutogatni, főleg nyáron.  De máskor is szívesen mutogatom a lábaimat, vagy a melleimet.

Előtörténet: 30 évvel ezelőtt kezdődött minden. Kicsiként, még nem tudtam semmiről sem. 7 éves korom óta, magamról kellett gondoskodnom. A szüleim drogosok voltak. Egyedül kellett ennivalót, ruhát szereznem magamnak. Senkire sem számíthattam. Semmi ruhám, játékom, vagy ilyesmim nem volt, ami a magamfajta gyerekeknek kijárt volna. iskolába sem jártam. Írni, olvasni, számolni, nem tudtam. A korombeli gyerekek csúfoltak engem. A kinézetem, és a szüleim miatt is.
Szóval szörnyű egy gyermekkorom volt. Meguntam a szegénységet, és úgy mindent, ezért, hogy el tudjam tartani magamat, luxus prostituáltnak álltam, mindössze 18 évesen. Nem volt más választásom. Ezt kellett csinálnom, hogy eltartsam magamat, és ne kelljen árvaházba menni, mert azt egyáltalán nem akartam. Prostituáltként, bekerültem egy úgymond céghez. Ott volt egy olyan 30 év körüli nő, aki a szárnyai alá vett. Megtanított írni, olvasni, számolni, sminkelni, öltözködni, a fiúkkal bánni, bevezetett mindenbe a szex terén. Ő vette el a szüzességemet, hogy könnyebb legyen már dolgoznom. Elvitt vásárolni, és vett nekem egy csomó ruhát. Amiben dolgozok is, hétköznapi, fehér neműket, cipőket, meg amiket még kellett. Egyszóval, ő volt a mentorom. Sokat köszönhetek neki is.
Sosem felejtem el őt.
Mindig is egy gazdag férjre vártam, és ez meg is történt. 20 évesen, feleségül mentem egy gazdag, idős férfihez, akit persze csak a pénz miatt „szeretek”. Most már egy nagyasszony lettem. A politikába is van beleszólásom, ugyanis a férjem, a parlamentbe dolgozik.
Néhány éve költöztünk át, Londonból, Las Vegasba. Imádok itt élni. Itt jobbak az üzletek, jobban lehet a pénzt költeni. Egyszer egy nagyon puccos eseményre kellett elkísérnem drága jó férjemet, ahol is, találkoztam egy igazán jóképű, fiatal férfivel, akivel elsőre megtaláltuk a közös hangot. Mivel, a drága férjem, nem képes kielégíteni engem, ezért ez a nagyszerű feladat, az új barátomra hárul. Ő az én szeretőm. Vele csalom meg a férjemet. Jobban mondva, nem csak vele, hanem lányokkal is, ugyanis biszex vagyok. A puncit is szeretem, nem csak a pucut. Jöhet bárki, engem nem zavar.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Madelyn Walker Madelyn Walker I_icon_minitime22.12.13 0:31




Madelyn O. Walker!
Történeted elnyerte tetszésemet, habár remélem még ennél is többet megtudhatunk majd rólad a későbbiek folyamán. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Mady! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Madelyn Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alisa S. Walker
» Jack Walker
» Elena M. Walker
» Jhon Ray Walker
» leesa walker @ready

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-