welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alisa S. Walker Vote_lcapAlisa S. Walker Voting_barAlisa S. Walker Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alisa S. Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Alisa S. Walker Alisa S. Walker I_icon_minitime22.01.15 15:24

Alisa Sage Walker


Név: Alisa Sage Walker
Becenév: Ally, Lisa, Als
Születése hely, idő: 1991. 06. 02 - USA ; Texas  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Shenae Grimes

Ki vagyok én...?!

Kicsi a bors, de... annál nagyobb szája van. - ez a mondat oly sokszor hangzott el édesapám szájából valahányszor csak rossz fát tettem a tűzre vagy épp feleseltem vele, hogy, ha minden egyes alkalomért 1 centet kaptam volna, mára már egy malibui luxus villában élnék és munka helyett egész álló nap a tengerparton süttethetném a hasikámat. Milyen szép is volna, de igaz ami igaz, Isten valóban alacsony termettel, ám annál csípősebb nyelvvel és vakmerőséggel áldott meg. Hogy mi kompenzál mit arról őszintén szólva a leghalványabb sejtelmem sincs. Lényeg ami a lényeg, bár csak 160 centinyire nőttem ki a földből, az alakomra mégsem lehet panaszom, ugyanis a munkámnak hála folyton - folyvást mozgásban vagyok, önkéntelenül is vesztem a kalóriákat, égetem a zsírt, ami voltaképp sosem állapodik meg rajtam és izmosodom. Nincsenek hatalmas melleim, de úgy gondolom szégyenkeznem sincsen miért, a 80B nekem tökéletesen megfelel, ráadásul eddig még a férfiaktól sem érkezett negatív kritika. Sőt. A popsim ugyancsak a rengeteg mozgásnak hála tökéletes barack alakú, emiatt rengetegszer meg is kapom a magamét a féltékeny barátnőimtől, akik csak álmodozhatnak hasonlóról, mivel tenni nem hajlandóak érte. C'est la vie hölgyeim!
Ha meg kellene mondanom, hogy mi az amit úgy igazán, nagyon szeretek magamon, azt hiszem, hogy nagy bajban lennék, mivel több dolog is az eszembe jutna. Tudom ez így első hallásra nagyon furcsa, hiszen a legtöbb nő, ha megkérdezik folyton elégedetlen magával, azzal amije van, én azonban a bőség zavarában tobzódnék, mert szeretem magam, elfogadtam az adottságaimat, sőt, van ami kifejezetten tetszik. Az egyik ilyen például a hosszú, formás lábam és a combjaim. Most nézz meg alaposan és mond, hogy másképp vélekedsz! Úgyis tudom, hogy hazudsz. Na ugye. A helyzet az, hogy nagyon szeretem a lábaimat éppen ezért mutogatom is őket, amikor csak tehetem. Többnyire rövid sortokban, szoknyákban, miniruhákban vagy épp tapadós cicanacikban, ez abszolút évszak, alkalom és hangulatfüggő.
A másik ilyen az orrom, ami aranyos, pisze, tökéletesen passzol a karamell barna, lefelé ívelő, hatalmas őzike szemeimhez, a telt ajkaimhoz, és a lágyan göndörödő, természetes méz barna tincseimhez.
Öltözködés és sminkelés terén állandóan törekszem arra, hogy a megjelenésem az egyéniségemet tükrözze, ezért sem csoda, hogy többnyire füstösebb, cicásabb sminkben, egyedi ékszerekben, saját magam átalakította ruhákban látni, magas sarkú cipőkben, hatalmas mosollyal az ajkaimon.
Bohókás, pozitív embernek tartom magam, aki most fiatal, egyszer él, éppen ezért minden lehetőséget megragad arra, hogy jól érezze magát, szórakozzon mégis eszénél legyen, amikor a helyzet megkívánja. S, hogy mi lesz később? Házasság? Gyerek? Családi ház? Kiskutya? Ezt őszintén szólva még magam sem tudom, azt mondom legyen csak meglepetés, ettől izgalmasabb a játék, most pedig élek a jelennek, a táncnak, Vegasnak.
Életem, létem, világom

- De Als... azt hittem közted és köztem minden a legnagyobb rendben van, hiszen sosem veszekedtünk...
- Állandóan veszekedtünk...
- Sosem másztam a nyakadra...
- Le sem tudtalak vakarni magamról...
- És a kezedet is megkértem...
- 19 évesen....
- Mond, miért csinálod ezt? Nem szeretsz?
- Nézd Cooper, a miénk tényleg nagy szerelem volt, végig kísérte az egész gimnáziumot, tipikus focista fiú – pompomlány románc volt, eljátszottuk együtt a bálkirály – bálkirályné dolgot is, de én ezt így nem bírom tovább.
- De hát mit?
- Fojtogatsz!
- Micsoda? Dehogy fojtogatlak!
- Dehogynem! Mond, hallottad egyáltalán magad? Végeztünk a gimiben és te máris házasodni akarsz, meg dolgozni apád mellett a farmon, én meg csak üljek otthon, nevelgessem a legalább négy gyerekedet és legyek takaros kis feleség...
- De Als én nem így...
- Én élni szeretnék Cooper, érted? Tovább tanulni, táncolni, világot látni, de főleg itthagyni Texast és kilépni a család szárnyai alól. Nem akarok még házasodni, sem családot alapítani, éretlen vagyok még hozzá.
- Akkor nem veszlek még el, várunk egy – két évet.
- Istenem, hát nem értesz? Vége van Cooper, törődj bele.
- Ne csináld Alisa, beszéljük meg.
- Annyiszor megpróbáltuk megbeszélni, jó darabig úgy tűnt fel is fogtad mit szeretnék, de aztán megint nyomulni, erőltetni kezdtél mindent én pedig torkig vagyok. És most kérlek hagyj, néhány óra múlva indul a buszom és még össze is kell csomagolnom.
- De hát hová mész? És mihez akarsz kezdeni mi? Pénz nélkül, egyedül...
- Nem tudom, majd kitalálom, de annyi biztos, hogy nem itt van a helyem.
- Ez ostobaság!
- Nem várom, hogy megérts, már nem, sem azt, hogy egyet érts, csak, hogy engedj el. - ezzel visszaszaladtam a házba és becsaptam magam mögött az ajtót.

Nem Cooper volt az egyetlen, aki nem akarta elfogadni a helyzetet, sem anyám, sem pedig apám nem osztozkodott a lelkesedésemben, az izgalmamban. Minden létező dolgot bevetettek, ami csak az eszükbe jutott, hogy visszatartsanak az utazástól, attól, hogy nekivágjak az ismeretlennek és felfedezzem mi minden vár rám Texas határán kívül, ám én hajthatatlannak bizonyultam, döntöttem. Apa végül vállalta, hogy kivisz a buszmegállóba, de egész úton odafelé némaságba burkolózott. Tudtam, hogy a csend a tüntetés jele, ezért pedig csak még jobban peregtek a könnyeim, mikor végül búcsút mondtunk egymásnak. Tudom, hogy szeret, ahogy anya is, de nem őrizhetnek örökké. A busz elindult velem Nevadába, egészen pontosan Las Vegasba, egy új világba, a jövőmbe.

( Ennek már lassan 5 éve... )
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Alisa S. Walker Alisa S. Walker I_icon_minitime22.01.15 18:29




Alisa Sage Walker!
Tetszett amit olvastam. Ilyen egy igazi erős nő, aki tudja, hogy mit akar. Kíváncsi vagyok a továbbiakra is. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Ally! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Alisa S. Walker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jack Walker
» Elena M. Walker
» Jhon Ray Walker
» Madelyn Walker
» leesa walker @ready

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-