welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Surprise - Josh & Alex  Vote_lcapSurprise - Josh & Alex  Voting_barSurprise - Josh & Alex  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Surprise - Josh & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime02.01.14 17:46

Megőrültem volna? Azt hiszem az jobb kérdés lenne, hogy egyáltalán mikor voltam normális? Nos, biztosan nem akkor mikor kitaláltam, hogy mivel fogom meglepni a születésnapja alkalmából. Habár csak futólag említette meg, hogy mikor is van az a bizonyos nap, amikor a világra jött én mégis valamiért emlékszem rá. Nem szokásunk túl sokat beszélni, nem fecséreljük el ilyesmire az időnket és mi inkább mindig a lényegre térünk, de azt tudom róla, hogy nem szereti az átlagos dolgokat, viszont a meglepetéseket azt igen, persze csak akkor ha kellemesen lepődik meg. Én pedig egy nem mindennapi dologgal készültem mára. Vajon mennyire fogja értékelni? Remélem még egyetlen nő sem vetette be nála ezt a taktikát, szeretnék az első lenni, akitől efféle élvezetben lesz része. Még sosem voltam nála, de nem volt túl nehéz kicsikarni tőle a címet a huncut pillanataink között. Váratlanul, bejelentés nélkül érkeztem. Tudom ez egy kissé modortalan húzás volt részemről, de hát a meglepetések már csak ilyenek, nemde? Azt viszont mondhatta volna, hogy nem semmi házban lakik, na és a portásról is tehetett volna említést. Szó se róla, beengedett, de amikor el akarta tőlem venni a kabátomat akkor lettek csak igazán nagyon a szemeim. Természetesen hevesen ellenkezni kezdtem.
- Nem köszönöm! Higgye el, jobb ha rajtam marad. - Fekete térd alá érő szövetkabát van rajtam és semmi más - persze a szintén fekete magassarkúm mellett - ezért szerintem érhető, hogy miért nem szeretnék megválni a kabátomtól. Vagyis idővel megszeretnék, de csak akkor mikor Josh is látni fogja na, kizárólag csak négyszemközt.
- Biztosan nem szeretné levenni? - Csak erősködik még a pasi, aki inkább hasonlít egy pingvinre ebben a "szolga" szerelésében.
- Határozottan biztos vagyok benne, hogy nem szeretném levetni!- Kevésen múlott, hogy ki nem bökjem, hogy miért szeretném, hogy még a kabátom rajtam maradjon, de inkább magamban tartottam. Nem úgy gondoltam ezt az egészet, hogy ide jövök és egy kisebb vitába keveredek ezzel a hapsival a kabátom végett, sokkal inkább úgy, hogy a születésnapossal fogok foglalkozni. Apropó, hol lehet?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime11.01.14 21:28

Még egyetlen nőnek sem könyörögtem ennyit... Mindezt persze hiába. Próbáltam nem figyelembe venni, de csak még rosszabb lett. Komolyan, még csak rá sem pillantottam a meghívottak listájára, csak úgy kelletlenül rábólintottam, hogy hagyjanak már békén ezzel. Én bármilyen ünnepről képes vagyok megfeledkezni é úgy tenni mintha csak egy átlagos nap lenne, kivéve ha a ház asszonya emlékeztet rá, hogy jó lenne ha tiszteletemet tenném... Ami megint csak a legutolsó pillanatokban szokott eszembe jutni, nagyjából mint az, hogy virágot hozassak egy randi előtt. De most pechemre a középpontba kerültem és semmit sem tehetek ellene, mert a vacsorát tőlem függetlenül is megszervezték. Én pedig mát alig várom s sok üresfejű embert, akiket a családtagjaimként kellett elkönyvelnem és ma mind körbe fog nyalni. Esküszöm, addigra jól berúgok, hogy a közelembe se tudjanak jönni, úgy áradjon belőlem a citrom illet a tequilától.
Szóval, ez megy már egy hete és finoman fogalmazva is kezdem már unni a felhajtást. Jól van, ezen az istenverte napon születtem, de mégis mi a faszomnak kellene örülnöm? Ünnepeljen inkább az anyám, hogy több mint harminc éve képes elviselni. De nekem ehhez mi közöm van? Elég nagyfiú vagyok már, hogy  egyedül is eltudjam dönteni, hogy mihez van kedvem... Én egyébként sem egészen így nyomnék pecsétet erre a napra.

- Nincs semmi probléma. Hagyja csak Joseph... - A hangra lettem figyelmes az emeletről. Meglepetten sétáltam a korláthoz, csak mert biztos akartam lenni benne, hogy amit hallottam nem csak képzeltem, mert most legszívesebben valahol egész máshol lennék, mással és mást csinálnék éppen vele, aki nem mellékesen odalent áll, gondolom engem keresett. Nos, ügyesen megtalált. Az időzítését furcsállom egy kicsit.
- Gyere fel... - Invitáltam fel az emeletre, de közben meg is indultam lefelé. Miért pont ma? Nem is olyan fontos. A lényeg, hogy ma én vagyok az ünnepelt, ha jól lettem informálva. Nos, nekem már lennének is elképzeléseim arról hogyan kívánok ünnepelni. Fogalmam sincs, hogy ilyenkor merre tartózkodhat a ház asszonya, de remélem még jó ideig elfog tartani és engem csak később jut eszébe elkezdeni idegesíteni.
- Én akkor esetleg elvehetem a kabátod? - Nem is értem, hogy a gondnoknak miért nem engedte meg, de biztos van valami oka, különösen ha nekem sem fogja megengedni. De akkor is jobb lenne eltűnnünk, még mielőtt az anyám észrevenné, hogy vendégem van és valami őrült ötlete támadna, mert most kegyetlenül elvan foglalva a szervezéssel és hogy minden a helyén legyen. Elképzelésem sincs miért kell ennek az egésznek ekkora feneket keríteni?
- Te vagy a legdögösebb dolog a mai napomban. Ez elsőként tény és csak azután bók. - Tettem hozzá még mielőtt azzal jött volna, hogy ez bizony bók volt. Én is tudom minek szántam. Inkább csorduljon el ténylegesen a nyálam utána, minthogy szavakban keljen áradoznom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime12.01.14 13:16

Kész szerencse, hogy kabátomon erősen össze kötöttem az övet, mert végül tényleg leszedte volna rólam ez a fickó, aki becsületesen akarja végezni a munkáját. Ezt a meglepetés dolgot nem egészen így képzeltem el, de azért remélem nem lesz a születésnapos ellenére a látvány, mikor megpillantja, hogy miféle meglepetéssel készültem neki a mai napra. Talán őrültség ez részemről, de az életben kell néha ilyen dolgokhoz is folyamodni. Egészen fellélegeztem, mikor megpillantottam lefelé tartani a lépcsőn, így legalább tényleg nem kell attól tartanom, hogy a kabátomat lekönyörgi rólam a komornyik, mert akkor tényleg lenne mit látnia. De ezt a látványt csak Joshnak tartogatom. Meg is indultam felé a lépcsőhöz, majd szép lassan kecses léptekkel felfelé.
- Oh nem, még neked sem engedem meg. - Sejtelmesen mosolyogva közöltem vele, mert nem egészen úgy képzeltem el, hogy a lépcsőn ácsorogva bújok ki a kabátomból, ami alatt tényleg nem viselek semmit sem. Erre még egy kicsit várnia kell, de nem terveztem úgy, hogy ez a kabát a kelleténél többet lenne rajtam, csak végre legyünk kettesben és saját magamat szabadítom meg a kabáttól.
- Szerintem ez részedről elhamarkodott kijelentés volt. - Ha már most ez a véleménye, akkor mégis mit fog rólam mondani, mikor elé állok a valódi meglepetésemmel? Hagytam, hogy egészen a szobájáig vezessen, remélhetőleg itt már senki sem fog minket megzavarni. Az egyik fotelba le is tettem táskámat, majd még az eddigieknél is sejtelmesebb mosollyal léptem oda hozzá.
- Boldog születésnapot. - Még mielőtt bármit is mondani tudott volna egyszerűen csak megcsókoltam. Miután elváltam ajkaitól úgy éreztem itt az idő, tovább már nem kell húznom a dolgot. Ezért hátra léptem tőle egy lépést és csak hagytam, hogy kabátom lehulljon rólam.
- Ugye még senkitől sem kaptál ilyen ajándékot ma? - Remélem voltam olyan kreatív és egyedi, hogy az ötletem teljesen meglepte. Végül is itt állok előtte teljesen meztelenül, kell ennél több?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime22.01.14 9:55

Most már tényleg nagyon szeretném tudni, hogy miért olyan fontos ez a kabát, hogy rajta kell maradni, hogy még nekem sem engedi meg, hogy levegyem róla. Alexandra nő, ez az aprócska lényeges tény arra enged következtetni, hogy több minden áll a dolog hátterében, mint amennyit látni enged, vagyis mondhatni kíváncsivá tett, de kibírom, hogy várok még egy kicsit, amíg végre megtudhatom mi rejlik ebben a kabátban vagy inkább alatta, mert bármit is viseljem az nem lehet túl hosszú.
Azt hiszem nem ez lenne a legmegfelelőbb pillanat arra, hogy közöljem vele nem szeretem sőt, kimondottan utálom a meglepetéseket, csak mert nagyon is meglepett képet vágok. Soha sem fogok tudni kiigazodni rajta és azt hiszem ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy meglehetne tanulni magolással. De azért mégis szülinapom van, így adjuk egy esélyt a dolognak, mert egész biztosan készül valamire, én pedig szabad utat adok neki. Akár akarom, akár nem a mai napra kénytelen leszek átadni valakinek az ünneprontó szerepét, mert egyre inkább az az érzésem támadt, hogy ma ünnepelni fogok, méghozzá nem egyedöl.
Sóval, valaki megtenné, hogy felvakarja az állkapcsomat a padlóról majd vissza teszi a helyére, mert ha nem tudnám azt hinném leesett.

- De ami azt illeti a nagybátyám küldte és úgy harminc perce távozott. Állítólag drága volt, így minden szolgáltatását ki kellett használnom. - Arra az esetre, ha nem esett volna le egyből, hogy nem volt komoly közelebb húzva magamhoz megcsókoltam. Remélhetőleg ebből most már tudja, hogy a legkevésbé sem szántam komolyan, amit mondtam.
- Köszönöm. De honnan tudtad? - Azért erre az apróságra még kíváncsi lennék. Említettem volna? Nem rémlik, de lehetséges. Még ha így is lett volna határozottan nem gondoltam mindenre és most először tudok is ennek örülni.
- Most már akkor átvehetem az ajándékomat? - Ez most nem az az alkalom, amikor fair lenne tőle engem megváratnia, hanem ellenkezőleg ez az a nap, amikor mindent meg kell adnia nekem és én most mindent megszeretnék kapni, de a legjobban őt! Ami pedig a legszebb az egészben, hogy már kicsomagolnom sem kell, bár egy piros masni valahol igazán jól mutatott volna, de hamar túlfogom tenni magam a hiányán, ha engedélyt kapok végre és nem fog a kezemre csapni, mint egy gyereknek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime26.01.14 12:08

Vehetettem volna neki bármit, de a dolgok mindig kétesélyesek, vagy tetszett volna neki, vagy nem. De szerintem úgyis porfogó lett volna belőle. Nem kellet sokáig gondolkoznom azon, hogy mivel is tudnám meglepni. Már csak abból kiindulva, hogy férfi tudtam, hogy minek örülne a legjobban. Ki utasítana vissza egy kis szülinapi szexet? Josh biztosan nem, pláne, hogy a kabátom alatt meztelen testemet csodálhatja meg, ami a mai napon csak is az övé.
- Akkor már az én szolgáltatásaimat nem is vennéd igénybe? - Sejtem, hogy nem volt komoly, de még ha az is lett volna, akkor is semmi közöm ahhoz, hogy kivel és mikor bújik ágyba, mert mi nem alkotunk egy párt, ezért semmi jogom féltékenynek lenni. Ezért is csókoltam vissza, nem törődve semmivel sem. Nem fogok előadni neki egy hatalmas féltékenységi jelenetet, hiszen azért jöttem el hozzá, hogy emlékezetessé tegyem számára ezt a napot. Idáig szerintem sikerült is, de ez semmi a folytatáshoz képest, amit terveztem.
- Te magad árultad el. Van azaz alkohol mennyiség, ami után megered a nyelved. - Nekem csak olyankor figyelnem kell és észben tartani azt, amit mond, mert az elhangzott információk akár még hasznomra is lehetnek, úgy ahogyan ma is. Nem válaszoltam kérdésére, inkább helyettem tetteim válaszoltak. Elég volt egy határozott mozdulat és máris hanyatt az ágyon végezte, én pedig rajta. Szenvedélyesen faltam ajkait, egészen addig míg meg nem zavartak minket. Valaki nagyon rossz időzítést választott.
- Joshua Alen Gregory a vendégek csak rád várnak! Ideje lenne lefáradnod hozzájuk! - Eléggé dühösnek tűnt a beszűrődő női hang. Le merném fogadni, hogy Josh anyja lehetett, aki szívrohamot is kapna, ha nem lenne az ajtó bezárva és benyitva ez a látvány tárulna elé.
- Ez most komoly? - Meglepetten pislogtam rá, nagyon nem tetszik, hogy kezdtünk volna bele lendülni és már is abba kell, hogy hagyjuk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime27.01.14 22:58

- Ez súlyos tévedés. A szolgáltatás az, amiért fizetek. Te most különben is az ajándékom vagy, nemde? Bolond leszek ezt nem kihasználni. Rólad már csak egy kis tejszínhab hiányozna, de azt hiszem ettől képes leszek eltekinteni. - Egyszerűbben azt sem vettem volna zokon, ha az ajándékom és egyben a születésnapi tortám is Alexandra lett volna egy piros masnival meg némi tejszínhabbal a testén. Bár így sem kétlem, hogy emlékezetessé fogja tenni számomra a mai napot sőt, nem csak ezt.
- Te számító kis... - Még időben elharaptam a mondatom végét, még azelőtt az ajándékom meggondolná magát, bár eddig nem tűnt annak a sértődékeny típusnak, de egy nőnél sosem lehet tudni mikor jön rá az öt perc. Általában eléggé hosszú öt perc szokott lenni és az idő alatt eléggé nehéz bírni velük, mert semmi sem tetszik, semmi sem elég jó nekik. Rendkívül idegesítő egy női tulajdonság. De jó tudni, hogy ha sorjában diktálja belém az egyik pohár után a másikat, akkor valaki nagyon megakar tudni valamit. Ez úttal sem tudtam csalódni.
- Úgy tűnik. De ugye bezártad az ajtót? Mond, hogy igen. - Reményteli szemekkel néztem rá, csaknem könyörögtem már, hogy mondjon igent, pedig ez még koránt sem az a bizonyos igen ű, de majdnem annyira örülnék neki. Teszek rá. Én innen most akkor sem fogok felkelni. Ezt még az anyám sem teheti meg velem. Az imént tepertek le, most pedig egy meztelen nő van rajtam, aki jól tudja, hogy mit akar és ami a legszebb az egészben, hogy ugyanazt akarjuk. Hát hagy ne nyilvánítsak véleményt a vendégekről.
- Azonnal megyünk, csak még ki kell csomagolnom egy ajándékom. - Kissé mintha feszült lenne, de nem érdekel. Ma megúszom, másnaposan meg úgysem megy velem sokra. Ő is tudja. De ezzel egyben Alexandra tudtára is szeretném adni, hogy mennyire nem érdekel, hogy pontosan ugyan onnan fogjuk folytatni, ahol abbahagytuk némi változtatásokkal. Egy határozott mozdulattal gyűrtem magam alá, mert már nagyon szeretnék megszabadulni a fölösleges ruháimtól, de úgy nem megy, ha felettem van. Mondjuk ha segít, úgy gyorsabb. Nem várnám meg, hogy újra a teljes nevemen szólítsanak, mert az már egy dühös idegesítő nő lesz.
- Remélem tisztában vagy vele, hogy most már nem menekülsz. Szóval, bízom benne, hogy rejlik a retikülödben valami szalonképes csinos ruha. - Most már még annyira sincs kedvem egyedül végigszenvedni a mai estét. Én sem menekülök és most már Alex sem. Mert félő, ha itt hagy, akkor vele akarok majd menni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime29.01.14 14:55

Mosolyogva hallgatom végig, ám közben kiderül, hogy kissé naiv is voltam, mert azt hittem ha már a szülinapja van ma akkor beéri azzal a tejszínhabbal, ami majd a tortáján fog lenni. Tévedtem volna?
- Tejszínhab nélkül is édes vagyok, de ezt már tudhatnád. - Elég merész húzás volt részemről az is, hogy végig jöttem a városon úgy, hogy csak egy kis kabátka takarja meztelen testemet, legkevésbé sem hiányzott volna most nekem az, hogy a tejszínhabtól ragadjunk össze. Egy bizonyos mértékig szexi és izgató tud lenni az a játszadozás is egymással, de most mégis másra vágyom. Tudom, ez Josh születésnapja, de mégis voltam olyan önző, hogy ma megleptem, persze ezzel az egésszel volt némi hátsószándékom is.
- Te számító kis ribanc? Dög? Hárpia? Ugyan Josh, már mondtam, hogy semmi szükség sincs a bókolásra. - Elégedett mosolyra húzódnak ajkaim, akármit is szeretett volna mondani már nem számít, akkor is biztos vagyok abban, hogy most nagyon is örül annak, hogy feltettem neki pár kérdést, mikor részeg volt. Eléggé különös kapcsolat van közöttünk, valójában nem is nevezném kapcsolatnak, csak kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Ennyi pedig bőven elég nekünk ahhoz, hogy jól érezzük magunkat együtt, kötöttségek nélkül.
- Azt hittem, hogy te zártad be. - Kétségbeesett arcot vágtam, de úgy fél percnél tovább sem bírtam, csak egy kicsit rá akartam hozni a frászt. Azt hiszem én is szívbajt kapnék, ha az anyja pont ránk nyitna, mikor már eléggé benne lennénk az ünneplésben.
- Nyugi, ha csak nem töri ránk az ajtót nem fog bejönni. - Azt pedig kétlem, hogy betörné az ajtót, persze halkan beszéltem hozzá, nehogy még a dühös anyja az ajtó előtt toporzékolna rá várva.
- Ugye tudod, hogy nem fogom végig bájologni a mai estét? Felejtsd el, hogy erre ráveszel. - A tervem egyszerű volt, eljövök, átadom neki az ajándékomat aztán kiosonok. Azt nem terveztem, hogy mindezek után még maradni is fogok, hogy vadidegen emberek társaságában jó pofizzak.
- Nagyon úgy néz ki, hogy nincs vesztegetni való időnk. - Ezért miután maga alá tepert egyből azon szorgoskodtam, hogy mielőbb kicsatoljam az övét, majd lehúzzam a sliccét. Mert most minden pillanat nagyon is számít.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime29.01.14 16:06

- Tehát, összegezném a dolgokat... Az nem számít sértésnek, ha azt mondom rád, hogy te aljas számító kis szuka, de ha azt merem feltételezni, hogy van ami lehet édesebb nálad, az már igen? - Ilyen nőt. Egyre nehezebben tudok kiigazodni rajta, de pontosan ez tetszik benne eltekintve a gömbölyű domborulataitól, amivel elsőként magára vonzotta a tekintetemet. Nem erősségem a bókolás, leszámítva amikor kicsúszik a számon, de neki a megszokottnál is nehezebb kedveskedni, ráfoghatjuk, hogy olykor elgondolkodtat. Neki nem rendelhetek gazt, amivel ellenben a legtöbb nőnek legalább betudtam fogni a száját egy időre. Nos, Alexandráét is belehet, csak egy kicsikét más módon és meggyőzőbbnek is kell lenni hozzá, ami eddig nem okozott gondot.
- Erre azért ne vegyél mérget. - Forgattam meg a szemeimet nagyot sóhajtva, de mégis csak megkönnyebbültem, amikor kibökte végre, hogy bezártuk az ajtót, csak én olyannyira elvoltam foglalva a látvánnyal, hogy ez az apró részlet teljesen kiment a fejemből, de most már nem is lényeges.
- Szerinted én tudom hogyan kell bájologni? - Na jó, igen. Tudom. Csak most épp semmi kedvem sincs hozzá, ami annyit jelent, hogy az atya úristennek sem fogom megerőltetni magam, még a ház asszonyának sem, de szerintem erre már az anyám is rájött.
- Nyugi, gondom lesz rá, hogy ne juss ki innen. Szóval, semmire sem kell rávegyelek, mert nincs választásod. De egy valamiben megegyezhetünk, ha netalán valaki rád kérdez mit mondjak? A barátnőm vagy a nő, akivel lefekszem? Előre jelzem nekem édes mindegy. - Mégis csak róla van szó. Döntse el Alex, hogy neki mi felelne meg a legjobban, de innen nem menekül, amíg azt nem mondom, hogy indulunk.
- Csak a vacsorát bírd ki mellettem, aztán ha nincs még eleged belőlem, akkor átmehetnénk hozzád felbonthatnánk egy üveg vodkát... és ugye már vannak elképzeléseid a folytatásról? - Mert nekem több is lenne és a legtöbb egészen elnyerte a tetszésemet annyira, hogy kiszeretném próbálni, de kizárólag csak vele.
- Most nincs, de ha ezeket letudtunk miénk az egész éjszaka vagy ameddig csak akarod. - Gyorsan kaptam le magamról a felsőmet majd Alex segítéségével a nadrágomtól és az alsómtól is megszabadultam. Innentől pedig már tényleg nem volt mire várnunk, minthogy birtokba vegyem Alexandra testét heves mozdulatokkal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime29.01.14 21:49

Nem olyan vagyok, mint a többi nő, akivel eddig összefeküdt, habár ezt eddig nem igazán hangoztattam, de nyilvánvalóvá vált számomra.
- Oh, hát te csak most jöttél rá, hogy mennyire bonyolult vagyok? - Valahogy úgy van, ahogy Josh most felvázolta. Életem során rengeteget sértegettek, nem is volt az életem mindig ennyire egyszerű, mint most. Ezt nem érheti, hiszen sosem meséltem neki a múltamról és a körülményekről, amikbe belekényszerültem, természetesen nem önszántamból. Ezekről a dolgokról nem is terveztem neki soha mesélni. Ami megtörtént azon nem lehet változtatni, ezért nincs is értelme erről beszélni.
- Szerintem te nagyon is jól tudod. Ahogyan gondolom azt is sejted, hogy azért vagyok itt, hogy téged elbájoljalak és ne másokkal bájologjak. - Ezek színtiszta tények. Hívatlanul állítottam be, de ezt is csak miatta tettem, azt pedig nagyon is pofátlan húzásnak tartanám a részéről, hogy mindezek után még azt is képes legyen elvárni tőlem, hogy megtegyem neki ezt a kis szívességet.
- Mondjuk ha anyukádnak szeretnél bemutatni szerintem elég lesz annyi, hogy csak egy nő vagyok a sok közül, akit kefélgetsz. - Komoly szerettem volna lenni, de csak elnevettem magam mire a végére értem. Mégis talán a vendégeknek a barátnő kategória jobban tetszene, de ezzel is csak magunkat álltatnánk. Nem vagyunk egy pár csak az élvezet végett keressük fel egymás társaságát. Valójában most is azért vagyok itt, és nem azért, hogy új ismerősökre tegyek szert és túlessek a nagy bemutatkozáson.
- Nem mondom, hogy nem tetszik a folytatás, de sajnos az előzmények nem nyerték el a tetszésemet. Mi értelme lenne annak, hogy itt maradjak, mikor később is utánam tudnál jönni, nem? - Tényleg nagyon azon vagyok, hogy kibújjak a családi vacsora alól, mert egyszerűen rosszul vagyok, ha arra kell gondolnom, hogy mennyi idióta fog engem vizslatni és ostoba kérdésekkel bombázni. Nekem persze mindenhez jó pofát kellene vágnom és megjátszanom magam, most mikor már megtehetem, hogy önmagam lehetek. Sokáig játszottam a volt férjem által elrendelt szerepet, most mégsem vágyom arra, hogy eljátssza azt, hogy Josh barátnője vagyok.
- Psszt! - Túl sokat beszél, én pedig már egy ideje meztelenül arra várok, hogy végre megkapjam azt, amiért valójában ide jöttem. Ezért is voltam annyira türelmetlen, mikor lesegítettem róla a felesleges darabokat. Elképzelésem sincs arról, hogy hányan várhatnak Josh felbukkanására, ahogy arról sincs, hogy mennyire hangszigeteltek a falak, ezért kénytelen voltam befogni a számat, nehogy a vendégsereg végig hallgassa hangos nyögéseimet amíg a csúcsra nem érek. Idő közben addig levettem a kezemet ajkaimról, amíg szenvedélyes csókcsatákat vívtunk. Az időhiány végett kénytelenek voltunk gyorsítani a tempónkon, de számomra még így is megérte.
- Jól áll neked ez a szín, de mielőtt lemennél a vendégeidhez szerintem le kellene törölnöd. - Tartós vörös rúzst használók, de úgy látszik az ilyen csókcsatákat még sem bírja ki. Most jönne az a rész, mikor én szépen megpróbálnék innen kiosonni, de miért érzem úgy, hogy Josh addig fog erősködni, míg be nem adom neki a derekamat?
- Anyád utálni fog, hogy miattam késel a saját bulidról. Szóval szépfiú ne várasd tovább, mondjuk kezdetnek felöltözhetnél. - Beszéd közben felkeltem az ágyról, hogy a tükör elé sétálva megigazítsam összekócolt szőke fürtjeimet. Közben pedig magamban jót mosolyogtam azon, hogy ha Josh tényleg rábeszél arra, hogy csatlakozzak hozzá, tényleg van a táskámba egy ruha, de sajnos alatta már megint nem viselnék semmit sem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime04.02.14 22:05

- Nekem annyi is bőven elég volt ahhoz, hogy ráadást kérjek, hogy tudom nem vagy egy üresfejű szőke liba, van benned tartás és még csinos is vagy. Úgy is mondhatnám, hogy minden megvan benned, ami nekem kell. Vedd, aminek csak akarod, de még mielőtt bármit is mondanál ne feledd, hogy ma szülinapom van. Te ma semmiképp sem lehetsz ünneprontó. - Talán túl korai lenne kiteregetni a lapjaimat azaz már elkezdtem, de ez megint csak nem egy bók volt, hanem annál több. Fogalmam sincs, hogy ez mit fog jelenteni kettőnk számára. Csak annyit tudok, hogy most még nem akarok lemondani róla - hiszen miért is tenném - és talán később sem. De elhamarkodottan nem szeretnék semmit sem határozottan kijelenteni, ahhoz túlságosan fájna a csúnya pofára esés lehetősége. Még eddig sosem akartam ezen gondolkodni és ezúttal sem tudom minek köszönhető a gondolat, de jól megfontoltnak kell lennem, mert csak egyszer fogom megtenni.
- Nem is erre kértelek, bár amilyen lehengerlő tudsz lenni szerintem neked még az is jól állna. - Ez világos. Alexandra az a fajta nő, aki bárkit megtud nyerni magának, csak akarnia kell. Ez alatt nem azt kell érteni, hogy örömmel venném, ha a ma este folyamán másokat is részesíteni ilyen fajta meglepetésben, bár ráférne már a családra egy kis botrány, legalább lenne, ami elszórakoztat. De most van is aki elszórakoztasson és ez a fajta bánásmód nagyon is a tetszésemre van.
- Hidd el, neki már semmit sem kell mondanom erről. Ő is csak egy nő és tudja, hogy esténként nem sakk szakkörökre járok. - Ami azt illeti értékelem is, hogy megkímél engem bizonyos kérdésektől, amire nem mellékesen tudja a választ. Az egyetlen nő, akit nem tudok egy könnyen meglepni. Így neki már csak akkor kell szólnom, ha felszeretném készíteni arra, hogy ezentúl kénytelen lesz osztozni rajtam egy másik nővel remélhetőleg most már mindig. De természetesen semmi ilyesmire sem készülök, legalábbis mostanság egész biztosan nem!
- Látom mégis csak nagyon a kedvemet akarod szegni Nem szép tőled, de egyszerűbben is menne. Mondjuk, ha most felkelsz azzal mindent elmondanál. - Azt hittem már tudja, hogy mennyire nincs ínyemre mikor nem az akaratom vagy az elképzeléseimnek megfelelően alakulnak a dolgok, most meg is tapasztalhatja, ha nagyon szeretné. Viszont abból ítélve, ahogy lepisszegett csak arra tudok következtetni, hogy mégis inkább maradna. Innentől pedig túltárgyaltnak minősítem ezt a témát, ugyanis a legkevésbé sincs most kedvem veszekedni egy nővel, aki nem is a barátnőm. Inkább kiélvezem, hogy az enyém illetve hálásan megköszönöm, hogy gondolt rám fergeteges orgazmussal.
- Azért hagynál egy kis lenyomatot a galléromon, azok kedvéért, akiknek nem lenne egyértelmű, hogy mit műveltünk idefent és miért késtem? - Természetesen nem fogom megengedni, hogy kilógjon, de erre rövidesen Alex is ráfog jönni. Tudom, kissé önzés tőlem, hogy ha már nekem szenvednem kell, akkor magammal rántom őt is. Az elkövetkező néhány órát kevésbé fogja élvezni, mint az elmúlt néhány percet, de azt megtudom ígérni, hogy nem leszek hálátlan, miután ennek vége.
- Az anyám már most is utál, mert nő vagy és veled vagyok, szóval igazán nincs miért aggódnod. Gyerünk Alexandra, kérvényezzem, hogy kezdj el készülődni? - Az túl hosszadalmas folyamat lenni. Nekem pedig erre most nincs időm. Felkelni sem volt túl sok, de egyből a fürdő irányába indultam, hogy a tükör előtt lemossam magamról az árulkodó jeleket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime06.02.14 10:25

Ez már régen nem bókolásról szó, ez annál sokkal több. Ezek a puszta tények, de akkor is meglep, hogy milyen könnyedén képes erről ilyen őszintén beszélni. Mégsem akarom magamhoz közel engedni, azt hittem ez róla is elmondható, mármint ez az egész csak szórakozásról szól, mert nem kellene, hogy bármiféle érzelmet is belevigyünk. Vagyis azt hiszem eddig így gondoltam.
- Aljas módszer felhasználni a születésnapodat, de mivel csak egy évben egyszer van, ezért elnézem neked. - Távol álljon tőlem, hogy ünneprontó legyek ma, ha az akartam volna lenni, akkor valószínűleg nem állítok be hozzá úgy, hogy csak egy kabátot viselek, mert én magam szerettem volna lenni számára a meglepetés. Azt kell, hogy mondjam nagyon is meglepődött, szóval sikeres volt a neki szánt ajándékom, mert ennek garantáltan tudott örülni.
- Valóban azt gondolod? - Legbájosabb mosolyomat elő véve néztem rá, sőt egy kis szempilla rebegtetést is felhasználtam. Valami ilyesmit csináltam akkor is, mikor Robert baráti társaságát kellett lenyűgöznöm. Ezért ebben már van némi tapasztalatom, bárkinek képes lennék a szívébe lopni magamat. Persze a nőkkel mindig nehezebb dolgom van, mert konkurenciát látnak bennem, mert képes vagyok a férfiakat a tenyeremből etetni, persze nem szó szerint értem.
- Azért gondolom majd leszel anyukádra olyan tekintettel, hogy másoknak nem úgy mutatsz be, hogy én vagyok a játékszered. - Mert ha Josh anyukája tisztában is van a helyzetünkkel, attól még másnál nem kellene kicsapni a biztosítékot. Ezért tényleg jó lenne letisztázni, hogy mit is kellene akkor mondanunk, ha mások rá kérdeznek arra, hogy mégis mi együtt vagyunk-e? Ezeket a kérdéseket valószínűleg inkább áthárítom, hogy Josh legyen a válaszadó.
- Na jó, ezen a napon tényleg nem leszek ünneprontó. - Ezt veheti akár annak is, hogy szinte bármire rá vehet ma, de csak ma, ameddig tart a születésnapja. Mint, minden férfi, úgy Josh is ki nem bírja állni, ha ellent mondanak neki, ezért inkább most nem is ellenkeznék, csak hagyom, hogy a dolgok az ő elképzelése szerint alakuljanak.
- Ennyi erővel akár meztelenül is lemehetnénk, annál nyilvánvalóbb módszer nem is kellene arra, hogy felfogják. - Ezen halkan elnevettem magam, remélem érti a viccet, mert nem gondoltam komolyan. Szerintem már mindenki sejti, hogy miért késhet, ami igazán nagyszerű, mert akkor ki leszek téve a kíváncsi pillantásoknak, nem mintha nem számítanék arra, hogy megbámulnának.
- Ugye tudod, hogy most én is nagyon utállak? - Szerencse, hogy begyömöszöltem a táskámba egy ruhát. Egy kicsit díszes, fekete, alkalomhoz illő szerelés, habár térd fölé ér. Ameddig Josh a fürdőben volt, addig magamra vettem és még az eddiginél is vörösebbre varázsoltam ajkaimat.
- Látszik, hogy alatta nem viselek semmit? - Majdnem mindenre felkészültem, csak arra nem, hogy majd nekem is részt kell vennem az úgymond hivatalos ünneplésben. Az pedig már biztos, hogy ezért jócskán kárpótolnia kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime14.04.14 15:42

- Megvan hozzá a kellemesen cuki pofid, mögé pedig bármit eltudsz rejteni. - Ezen kívül is mindene megvan, ami egy kellemes megjelenést és bizalomgerjesztő első benyomást kelthet az emberekben. Tartok is egy kicsit attól, hogy túl jól fog végződni a ma esti összejövetel. nem vagyok egy egyszerű eset, mégis sikerült elnyernie a tetszésemet. Hozzám viszonyítva mindenki mással pofon egyszerű dolga lesz, kivéve persze a ház asszonyát. Neki ugyanis senki sem elég jó mellettem. Alexandra pedig még csak "hivatalosan" nem is a barátnőm.
- A játékszerem... Még a végén kalandvágyat ébresztesz bennem, hogy még ennyi kedvem sem lesz lemenni, hanem inkább veled akarok játszani egész éjjel. - Természetesen semmi esetre sem szólítanám mások előtt a játékszeremnek. Ennyi figyelmesség előfordulhat, hogy szorult belém.
- Majd emlékeztess rá, ha elfelejteném, hogy jövök neked eggyel, neked is lehet majd egy kérésed a tiéden. - Pillanatnyilag legalábbis semmi olyan alternatíva sem jut az eszembe, amit valami okkal-móddal ne tudnék teljesíteni vagy megadni neki. Addig még csak egy lényeges apróságot kellene megtudnom, hogy az pontosan mikor is van.
- Ne aggódj, nem foglak kiállítani, mint egy látványosságot. - Az elkövetkező néhány órában a barátnőm fog lenni, nem a játékszerem, aki kellően csinos és bájos és felettébb jól mutat az oldalamon, bár ez kétségtelenül így lesz, amit ha jól saccolom ma még egy hatszázötvenszer fogunk hallani, hogy milyen elragadó párt alkotunk.
- Hozzáteszem nem szokásom vigyorogni, mint egy cirkuszi bohóc, szóval vedd úgy, hogy nem kértelek meg rá, de ha valami olyasféle megjegyzéssel kapunk, amihez szerinted mosolyognom kellene finoman lépj a lábamra. - Nem, nem arra kértem, hogy az este folyamán taposson lyukat a lábamba a magassarkújával, de egy nőnek sokkal jobb érzéke van az ilyesmihez. Én túlságosan nyers lennék.
- Hogyne, de téged százszorta egyszerűbb kiengesztelnem. Így megengedem, hogy utálj egy kicsit. Elviselem... De csak ma. - Garantáltan csak addig fog utálni, amíg azt akarom. Amíg egyik kezem esetlegesen óvhatatlanul be nem siklik a ruhája alá az asztal alatt.
- Én csak csinos nőt látok, akinek eszméletlenül jó feneke van. De azért, ha kérhetem ne említsd meg túl sokszor, hogy nincs rajtad bugyi, bár akkor holt biztos, hogy előbb távozunk. - Immár az ingemet gombolgatva hozzáteszem felfelé sétáltam a háta mögé, de hogy megerősítsem a mi előbbi állításomat finoman a fenekére is csaptam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime14.04.14 23:42

Ha tudtam volna, hogy a mai nap ekkora banzájt fognak Josh miatt csapni, akkor valószínűleg nem állítottam volna be hozzá úgy, hogy egy kabátka takarja fedetlen bájaimat. Vagy mégis, de miután "átadtam" neki meglepetésemet kiosontam volna, most viszont nekem is el kell viselnem Josh ismerőseit, rokonait.
- Hidd el sokkal jobban örülnék annak, ha egész éjjel velem játszadoznál. - Sejtelmesen rámosolyogtam, de aztán csak el sikerült nevetnem magam, ahogy lelki szemeim elé tárult egy bizonyos kép. - Viszont, ha öt percen belül nem leszünk odalent, szerintem anyukád ránk töri az ajtót. - Nevetve osztottam meg vele véleményemet, habár nem ismerem az anyukáját, ezért nem tudom, hogy mire lenne képes.
- Oh, ezért nem eggyel fogsz nekem jönni, habár kétlem, hogy lesz már alkalmam ezt behajtani rajtad. - Nem vagyok optimista alkat, ezért nem gondolom, hogy legalább még egy évig élvezzük majd egymás társaságát, elvégre nincs arra garancia, hogy ne unjunk rá egymásra.
- Ne aggódj, majd emlékeztetlek arra, hogy mikor kell mosolyognod. - Megvannak a magam kis módszerei ehhez is, de ha nagyon szeretné, akkor feltűnésmentesen, gyengéden rá tudok lépni a lábára. Viszont azért én sem gondoltam azt, hogy túlzásba viszem a mosolygást, de azért az is előfordulhat, hogy nagyon is bele jövök szerepembe és mindenkit elbűvölök.
- Azt hiszed könnyen ki tudnál engesztelni? Olyan édes, mikor ennyire naiv vagy. - Nem lesz olyan könnyű dolga, mint ahogy hiszi. Elvégre azért vagyok itt, hogy egy jó estét töltsünk el kettesben és igen most azon lett volna a hangsúly, hogy kettesben, de ehelyett én egy rakás vadidegen ember előtt fogok az oldalán állva szépen mosolyogni. Nem ez volt mára a tervem.
- Most adtad kezemben a menekülési útvonal térképét. - Ha nem is szó szerint, de mégis. - Ha már nem bírom tovább, akkor csak elkiáltom magam, hogy: "hupsz, elfelejtettem bugyikát felvenni."- Természetesen nem gondoltam komolyan, nem fogok odalent efféle dolgokat kiabálni, nem szeretném egyikünket sem kínos helyzetbe hozni a nagyérdemű közönségünk előtt.
- Remélem élvezted, mert ezt már odalent nem teheted meg. - Érdekes is lenne ha ott mindenki előtt paskolna fenékbe, akkor is mosolyognom kellene, vagy éppen képen csapni felháborodásom jeléül? Uh, nehéz kérdés.
- Csak essünk túl minél hamarabb ezen... - Gondolom mindketten készen állunk arra, hogy kilépjünk az ajtón, és előkapjuk műmosolyunkat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime15.04.14 14:30

- Azt fogom tenni. Kiakarom élvezni az ajándékomat, kihasználni ezt a napot, ha már lehetőséget adtál rá, de előbb tiszteletünket tesszük hihetetlenül sok unalmas személy előtt. Azután pedig kifogom meríteni a játékszeremet, vagy a kihasználom izgatóbban hangzik? - Egyre jobban kezdi elnyerni a tetszésemet a közöttünk lévő kapcsolat. Neki bármit nyíltan a szemébe merek mondani, mert tudom, hogy nem fog összetörni, mint egy porcelán baba, mert megbántottam.
- Arra mérget vennék. - Én sem adnék többet öt percnél, de akkor már nem fog tágítani amíg ki nem megyünk és meg nem jelenünk odalent. Én pedig úgy érzem túl nagy fiú vagyok az anyai fejmosáshoz. Rettenetesen untam mindig is, nem mellékesen pedig semmi értelme sem volt, mert végül mindig csak megvontam a vállam, megkérdeztem, hogy ennyi volt-e, majd távoztam is a szeme elől, mert általában ez volt a jelmondat.
- Már elmúlt? Így jártunk. De gondolom így is megvannak a kis praktikáid arra, hogy kizsarold belőlem, amit akarsz. Nem aggódom... Nő vagy. - De még milyen? Ízig-vérig nő. Pontosan olyan, amilyenre most szükségem van. Nem tudom, hogy meddig. Egy egészen kicsit magam is furcsának tartom, hogy még mindig, a sokadik alkalom után is ugyanolyan élvezettel tölt el, hogy a magamévá tehetem.
- Majd mosolyogsz helyettem is. A tiéd egyébként is sokkal bájosabb, mint az enyém. - Az hogy milyen sejtelmes, rejtélyes és olykor megtévesztő már nem ide tartozik. De így mindenki azt olvashat le róla, amit szeretne.
- Ezek szerint édes is tudok lenni? Csak cukinak ne hívj, mert attól a hideg futkos a hátamon. Nem vagyok cuki. - Nem vagyok sem cuki, sem pedig aranyos. Ettől a két megnevezéstől nincs sok, amit jobban utálnék. Az édest sem díjazom különösképpen, de tőle talán eltudom viselni.
- Nem kimondottan így gondoltam, de ez is egy verziója a gyors távozásunknak. - Egy pillanatra majdnem elnevettem magam rajta, de a botrány gondolatán megkomolyodtam. Inkább nem akarom elképzelni esetlegesen ki hogyan reagálna, ha Alexandra tényleg beavatna mindenkit a ma esti kis színfalak mögötti titkunkba, ami csak egy idióta számára nem lenne nyilvánvaló.
- Nem hagyhattam veszni a pillanatot. - De attól még megtörténhet, hogy egyik kezem olykor lejjebb siklik a derekáról a fenekére. Egy ilyen ki baleset bárkivel előfordulhat.
- Te jobban fogsz szórakozni nálam. - Amíg engem szapulnak, őt csakis dicsérni fogják. Neki tényleg nem lesz semmi dolga, mint bájosan mosolyogni, bólogatni és fogadni a szép szavakat.  
- A hátsókijárat és a mi előbbi jelmondatot túl csábító egy rakás korlátolthoz képest. Szóval, menjünk... - Úriemberhez mérten nyitottam ki előtte az ajtón élve a lehetőséggel tekintetem mindvégig a fenekére tapadt. Ezután udvariasan nyújtottam felé a karom, hogy belém tudjon karolni, hogy végre induljon a banzáj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime17.04.14 14:43

Meglehet, hogy ajándékba bocsájtottam magam számára, legalábbis a mai napra biztosan. Ezzel mindketten nyerünk, neki is jó és nekem is. Ez amolyan olyan meglepetés számára, amit én is tudok élvezni, oh de még mennyire!
- Izgatóbban, de mi kölcsönösen kihasználjuk egymást, vagy talán te máshogy gondolod? - Azt hiszem erre nem kell kitérnem, hogy miért is gondolom így, ahogy arra sem, hogy közöttünk nincsen szó bármiféle kapcsolatról, kivéve a testit. Egy jó dugáshoz nincs is szükség érzelmekre, attól csak komplikáltabb lenne minden, én pedig nem szeretem a bonyolult dolgokat.
- Nem kell ahhoz megzsarolni téged, hogy megkapjam azt, amit akarok. - Szavak nélkül is megértjük egymást, biztosan azért, mert mindketten ugyan azt akarjuk. Következmények nélküli élvezeteket, pusztán csak szórakozni. Ennek tudtában egyikünket sem fogja csalódás érni, mikor véget ér ez a kifizetődő kapcsolat, vagy bármi is legyen ez.
- Nem tartasz attól, hogy valaki bele szeret a mosolyomban? - Sosem lehet tudni, igaz? Akár azt is megtehetném, hogy ha megtetszik valamelyik férfi, akkor inkább vele távoznék Josh helyett. Megtehetném, hiszen nem tartozom neki elszámolni valóval, viszont még sem fogom megtenni. Ma biztosan nem. Szép is lenne, ha pont ezen a napon tennék ilyet vele.
- Nem kellene olyan információkat megosztani velem, amiket később fel tudnék használni ellened cukikám. - Hangsúlyosabban megnyomtam az utolsó szócskát, nem véletlenül. Milyen jól is szórakoznék ha a vendégek előtt becézgetném, miközben tudtában vagyok annak, hogy nem szereti, de ott és akkor semmit sem tehetne. Ilyenkor érzem magam igazán gonosznak, még csak a vasvilla és a szarvak hiányoznak a tökéletes összképhez.
- Hm, ha már nagyon szeretnél távozni és kellene egy jó kifogás, hogy miért, akkor csak úgy "véletlenül" rám önthetnéd az italodat, aztán az lenne a minimum, hogy ez után felajánlod, hogy haza viszel. Aztán elfelejtenél vissza jönni. - Mindig is jó voltam, ha tervek kieszeléséről volt szó, elvégre nagyon sok időt töltöttem abban a bizonyos aranykalickámban. Többek között ezért is lett sikeres férjem, vagyis volt férjem elleni merényletem. Upsz. Gondolom nem osztaná meg velem az ágyát, ha tudná azt a sok rossz dolgot, amin eddig keresztül mentem, elkövettem. Nem kell, hogy a kulisszák mögé betekintést nyerjen.
- Remélem is, hogy jobban fogok, mert nem szeretek unatkozni. Ha pedig unalmas lesz a party, akkor nagyon, de nagyon sokat fogok inni és ha nem lépsz közben, akkor... - Csak nem bírtam ki, elnevettem magam. - Jobb ha nem tudjuk meg részegen mi mindent csinálnék. - Hirtelen az asztalon táncolás jutott eszembe, ami ugye még nem is olyan nagy dolog, de Josh anyja előtt... Még nem is ismerem, de le merem fogadni, hogy máris utál.
- Remélem nem olyan rossz a helyzet, ahogy állítod. - Belé karolva indultam meg az oldalán, amikor pedig megpillanthattam, hogy kikkel kell bájosan cseverésznek eret tudtam volna vágni magamon.
- Utállak, ugye tudod? - Súgtam oda neki, miközben magamra erőltettem műmosolyomat. Túl sok időt töltöttem el efféle emberek között, mikor Robert oldalán jelentem meg. Sznobok, ítélkezők, hozzájuk senki sem érhet fel. Én pedig már nem akarok senkinek megfelelni, de azért most leszek olyan szíves és eljátszom mellette azt a szerepet, amit elvárnak tőlem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime17.05.14 15:16

- Te vagy az egyetlen, az első olyan nő az életemben, akivel mindent képesek voltunk megoldani szexel. Te vagy miden férfi legfőbb vágya. - Amíg csak a vérem szívja, nem pedig a bankszámlámat szerintem nem lesznek problémáink. Az egyetlen apró szépséghibája a helyzetnek, hogy aki nekem megfelel, az csakis lotyó lehet, csak mert nem a pénz teszi boldoggá, hanem a szex. Vele nem csak a külvilág tekintetében élvezhető egy viszony, hanem a háttérben is ténylegesen.
- Nekem sem kell különösebben megerőltetnem magam, hogy megadd, amit akarok. - Fogalmazzunk úgy, hogy ez egy kölcsönösen kifizetődő vállalkozás, de arra az egy dologra odafigyelünk, hogy ennek a projektnek véletlenül se legyen gyümölcse. Valahogy az apa szerep nem nekem való. Mindenki kis kölyöknek csakis jobb lehet, akinek nem én vagyok az apja. De mivel még egy nő sem keresett fel azzal, hogy gyerekünk született, de még csak le sem feküdtünk, pusztán részeg voltam, őt pedig megtért egy hotelszobában valaki mással, nincs miért aggódnom, hogy valamiről megfeledkeztem volna.
- Kövesd csak a vágyaidat. - Nem, nem tartok attól, hogy valaki beleszeret a mosolyába. Én sem abba szerettem bele, jobban mondva engem sem a mosolya győzött meg arról, hogy kisegítsem. Mi nem vagyunk egy pár, de most valahogy mégis érzékenyen tudna érinteni, ha egyedül kellene eltöltenem a ma éjszakát.
- Le sem fogom venni rólad a szemem, így megfelel cukipofi? Felőlem azt teszel, amit akarsz, miután eljöttünk... Az asztalon is táncolhatsz, úgysincs sok minden, amit letudnál vetni magadról. - Mindössze ez a ruha van rajta, semmi több. Le sem kellene vennie, elég lenne csak feljebb húzni. Azt hiszem félrefogok tetetni egy üveg pezsgőt, mert számunkra nem fog véget érni az ünneplés azzal, hogy innen távozunk. De nem hiszem, hogy az anyám egész éjjel Alex nyögdécselését szeretné hallgatni. Én viszont igen, nagyon is akarom.
- Később megmutathatod mennyire, de most viselkedj úgy, mintha lenne rajtad bugyi. - Nem véletlenül jegyeztem meg így legalább mindketten mosolygunk. Kötve hiszem, hogy idővel megfeledkeznék erről az aprócska tényről. Van egy olyan érzésem, hogy Alex sem fogja ezt megengedni. Inkább tudomást sem vettem a ledöbbent, elképedt tekintetekről, mégis iszonyúan hosszúnak tűnt az a néhány perc, amíg mindenkivel túlestünk az üdvözlésen. A mosolyomról pedig egyedül Alexandra tehet, mert valamennyiszer egymásra néztünk egy citrom is édesebbnek bizonyult volna annál, amilyen képet vágunk.
- Én kiszáradtam. Velem tartasz? - Léptem oda Alexandrához, azt hiszem még épp időben, hogy elraboljon vagy inkább megmentsem.
- Nem mond ki... Olyan elragadóan csinálod, hogy máris zabál mindenki. Én pedig nagyon, nagyon hálás fogok lenni érte. Az is lehet, hogy még a vacsi előtt tíz perc múlva a vendégszobában. - Vettem el két pohár pezsgőt a tálcáról, majd az egyiket felé nyújtottam. Jelen pillanatban természetesen nem gondoltam komolyan, de nincs kizárva, hogy öt perc múlva nem fogom nagyon is komolyan venni, de persze az sincs kizárva, hogy Alex fog szavamon fogni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime18.05.14 7:58

Azt kell, hogy mondjam nagyon is tetszik, ahogyan bókol, mert ha akarja, ha nem ezt bizony bóknak veszem. Talán tényleg igaza van, én vagyok minden férfi legfőbb vágya, ha én is úgy akarom, mert lehetnék a legrosszabb rémálmuk is. Minden csak a másik féltől függ és attól, hogy hogyan bánik velem. Joshua pedig minden jel szerint nagyon is tud velem bánni.
- Ez csak azért van, mert a szex mindenre megoldás. - Teljes meggyőződéssel közöltem vele, majd rákacsintottam. Rossz kedved van? Dugj egy jót és máris felvidulsz, hogy csak egy példát emeljek ki a sok közül.
- Csak azért van ez így, mert mindketten ugyan azt akarjuk. - Jelenleg ennél jobban semmire sem vágyok. Szórakozás, élvezetek, következmények, kötöttségek nélkül. Végre nem abban az átkozott aranykalickában kell élnem, végre próbálgathatom szárnyaimat. Az életem azon része már a múlté. Nem is fogok neki beszélni róla, nem akarom, hogy tudjon a múltamról, szeretnék tiszta lappal indítani. Abban pedig reménykedek, hogy az egyáltalán nem igaz, hogy mindenkit utol ér egyszer a múltja.
- Érdekelne, hogy miért mondod ezt. Túl biztos vagy magadban és nem tartod valószínűnek, hogy ma este itt hagynálak valaki másért, vagy inkább úgy vagy vele, hogy ha el is mennék lenne más nő is, aki szívesen veled töltené az éjszakát? - Ha tippelnem kellene akkor a kettő keveréke. Nagyon magabiztos, de ha lelépnék akkor is jönne perceken belül valaki, aki szívesen átvenné a szerepemet. Látszólag ez a tény egyikünket se zavarja túlságosan. Nem féltékenykedünk, miért is tennénk? Mi csak szórakozunk egymással, de ennyi.
- Hagyjuk abba a giccses becézgetést mert még idő előtt rosszul leszek. - Úgymond megérdemeltem, visszavágott, de akkor se nevezzen cuki pofinak.
- Szeretnéd, hogy emlékeztesselek arra, hogy miért csak ez a ruha van rajtam? - Meglepetés. Meztelenség. Szex. Három szóval mindent el tudnék neki mondani, de erre nem lesz szükség. Josh nem ostoba, pontosan tudja.
- Ígérem jól fogok viselkedni. - Bárcsak mondhatnám, hogy nagyon meg kell erőltetnem magam, de nem. Az évek alatt hozzá szoktam az ilyen társasághoz, ezért pontosan tudom, hogy hogyan kell viselkednem és mosolyognom, hogy mindenki szívébe belopjam magam.
- Természetesen. - Bele karoltam, hogy egy kicsit kettesben lehessünk, felszabadító érzés volt végre bele kortyolni a pezsgőbe, nagyon is rám fért már.
- Akarod mondani olyan profin csináltam, hogy még a szemem sem rebbent, mikor Teodor, - akit elmondása szerint csak szólítsak Tednek - bele csipet a fenekembe. - Mit kellett volna tennem? Csak nem pofozhattam fel mindenki szeme láttára, ezért csak továbbra is bájosan mosolyogtam a vén pasasra.
- Azért nem mindenki, anyádat egy pillanat alatt felismertem a gyilkos pillantásáról. - Ebben a pillanatban úgy éreztem, hogy mindenki minket figyel, ezért miért ne tennék olyat, amin egy ideig csámcsoghatnának? Újra bele kortyoltam a pezsgőmbe, majd letettem poharamat, hogy Josh testéhez simulva szenvedélyesen megcsókoljam.
- Ugye tisztában vagy azzal, hogy most egytől egyig minden férfi féltékeny rád? - Hogy miért? Egyszerű a válasz: Miattam.
- Szóval máris szeretnél belőlem repetát kapni? - Nyugtalan a kicsi lelke attól, hogy tudja elég lenne csak ruhám szoknya részét felhúznia ahhoz, hogy ismét örömöt okozzon nekem, ahogy magának is? A kis telhetetlen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime30.05.14 23:27

- Nem mindenkivel... Veled igen. Van akivel büntetés lenne. De később nagyon szívesen mutatok erre pár kiváló példát. - Nem is egy olyan fog odalent körbenyalni, akiknél bár nem kellene alkalmazni a zsákos módszert, mégis kín szenvedés lenne számomra, ha őket kellene gerincre vágnom. Azoktól a nőktől öt perc sem kell, hogy minden kínom előtörjön belőlem.
- Biztos vagy ebben? Mert akkor nekem azt kellene mondanom, hogy: Én csak téged akarlak. - Mindketten pontosan tudjuk mit akarunk? Ez meglehet kissé erős kijelentés volt. Semmi olyasmi nem hangzott el, amiről eddig ne tudunk volna, csak épp kimondva egész más a jelentősége. Ebben az esetben mi egymást akarjuk. Egymásra vágyunk. De mindeddig úgy tudtam, hogy ezt nem akarjuk kimondani, mert amíg nem tesszük meg, addig következményei sem lesznek.
- Fogalmazzunk úgy, hogy bízom benne, hogy nem épp ma lennél olyan kegyetlen szuka, hogy valaki mással lépsz le, de ha mégis, akkor fogjuk rá, hogy az tudna fájni. De szabad vagy... Azt teszel, amit akarsz. Nem foglak megakadályozni benne, ha nem akarod. - Nincs hozzám láncolva. Lényegében mi nem vagyunk együtt. Csupán csak arra kértem, hogy maradjon velem, ha már meglepett a születésnapomon, annyi még igazán megtehet a kedvemért, hogy bájolog velem egy kicsit, később pedig angolosan távozunk egy üveg pezsgővel. Legalábbis még szeretnék oly módon ünnepelni, hogy róla fogyasztom a pezsgőt.
- Egész éjjel akarom, hogy emlékeztess rá. - Közvetlen miután felszívódunk csak az övé leszek. Bárhogyan, bárhol, bármeddig.
- Ted? A vén kujon... Elképesztő, hogy még mindig azt hiszi ugyanolyan kapós a fiatal nők körében, mint harminc évvel ez előtt. - Egyből el kellett vennem a pezsgőspoharat a számtól, mert kibukott belőlem a nevetés. Komolyan, nagyon tudhat valamit, ha még mindig ilyen közkedveltnek tartja magát a nők körében, de valahogy inkább már nem ajánlanám. - Szerinted melyik testrésze lehet még mindig a fürgébb, ami a mezőnyben tartja? A nyelve vagy a kis Theo? Mire fogadnál?
- El sem lehetne téveszteni. - Egy másodpercre én is anyámra pillantottam. Nos, nem csalódtam. Tisztán kiolvasható a tekintetéből mi a véleménye Alexandráról. Nagyon is meglepett ezzel a váratlanul kapott csókkal. Lassan engedtem le a kezem a pohárral, hogy letegyem a mellettünk lévő asztalra, hogy mindkét karomat finoman dereka köré fonva húzzam magamhoz.
- Ezt most miért kaptam? - Kérdeztem még mindig meglepetten, miközben lassan elhúzódtam tőle, de még mindig nem engedtem el a karjaimból.
- Elég ha csak megindulsz felfelé az emeltre, követni foglak. -Ha mindketten egyszerre indulnánk el túlságosan feltűnő lenne, de ha mondjuk Alex eltűnne, én pedig elmennék őt megkeresni abban már nincs semmi furcsaság. Nekünk pedig lenne tíz-tizenöt szabad percünk, mire újfent feltűnne a hiányunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime31.05.14 6:00

Érdeklődve hallgatom Josh minden szavát, azt kell mondanom, hogy nagyon is felkeltette az érdeklődésemet.
- Kíváncsivá tettél. - Azt hiszem azt mondanom sem kell, hogy mennyire várok már arra, hogy megtapasztaljam mik is azok a példák.
- Csak azért akarsz ennyire, mert nagyon is tudom, hogy mire vágysz. - Na meg mondhattam volna azt is, hogy nem vagyok olyan, mint a többi lotyó. Nem hisztizek, nem várok el tőle semmit sem, pusztán szórakozásként fogom fel azt, ami közöttünk zajlik. Legalább mindketten élvezzük.
- Nem foglak pont a születésnapodon faképnél hagyni, főleg nem úgy, hogy számítok még folytatásra... - Azt hiszem nem kell ecsetelnem, hogy pontosan mire is számítok, hiszen mindketten tudjuk, hogy az este végén lelépünk hozzám és ott nem kell tartanunk attól, hogy bárki is megzavarna minket. Csak kettesben lennénk, s azt tennénk egymással, amihez csak kedvünk támad. Hm, azt hiszem tudom mivel tudnám túllicitálni az előző meglepetésemet.
- Egészen addig emlékeztetni foglak, míg úgy nem döntesz végre megszabadítasz ettől a ruhától. - Remélhetőleg azért Josh fantáziáját mindvégig izgatni fogja, hogy nem viselek más egyebet magamon, mint ez a ruha. Merész húzás volt részemről meztelenül eljönni hozzá úgy, hogy csak egy kabát fedte testemet, de ez is a meglepetés része volt, szerencsémre mindenre gondoltam, ezért gyömöszöltem be táskámba egy rucit, ami most rajtam van és lehetővé tette, hogy itt bájologjak a vendégekkel.
- Nem találnád ezt olyan viccesnek, ha a te hátsódat csipkedné. - Most bezzeg ezen jól szórakozik, de fordított esetben szerintem falfehérré sápadna. Most mondhatnám, hogy Ted magán akciója nem lepett meg, hiszen tisztában vagyok az adottságaimmal és azzal, hogy mennyire kapós vagyok a férfiak körében.
- Egyik sem. - Nevettem el halkan magam.
- Én a remegő ujjaira tippelnék. - Maximum ezt tudnám elképzelni, hogy legalább a remegő ujjaival ki tudja elégíteni a nőket, mert kétlem, hogy a farka még mindig szakszerűen működne, hacsak nem dob be pár kék csodaszert.
- Miért? Mert születésnapod van, ez elég jó indok? - Nem csak a száját csókolgatnám, de az adott körülmények között csak ennyit tehetek. Sőt, ezzel is túlzottan felhívtuk magunkra mások figyelmét, talán nem kellett volna ennyire szenvedélyesnek lennünk.
- Ne kelljen rád sokat várnom. - Kacéran rámosolyogtam, majd fenekemet riszálva elindultam a lépcső felé. Próbáltam nem túl feltűnően sétálni el a vendégek között, de ez szinte lehetetlen, hiszen mindenki megbámult. A férfiak vágyakozva néztek rám, míg a nők irigy tekintettel, de nem törődve ezzel indultam felfelé a lépcsőn, ahogy Josh akarta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime31.05.14 12:48

- Akkor miért van még mindig ruha rajtad? - Tényleg mindig tudja mire vágyom, azt is hogyan lepjen meg. De ha ebben a pillanatban is pontosan tudja mire vágyom annyira, akkor miért van még mindig felöltözve? Valahogy sokkal jobban vonz az, hogy kettesben ünnepeljünk, csak vele.
- Számíts is... De arról se feledkezz el mit ígértél nekem másnaposság ellen. - De ha minden igaz előbb még vár ránk egy vodkával átitatott éjszaka. De ma bármire hajlandó vagyok azért, hogy ne csak tudja mire vágyom, hanem pontosan azt is tegye, amit elvárok tőle a szex terén. De hogy ez ne csak egy alkoholba fojtott éjszaka legyen a legjobb minőségű pezsgőt szeretném lenyalni róla.
- Úgy tűnik elég sokára fogunk csak tudni elszakadni egymástól. - Úgy tűnik ma mindketten rendkívül akaratosak é telhetetlenek vagyunk. Én nem akarom elengedni. Ő pedig valahol máshol szeretné tovább folytatni az ünneplést. Ezt valahogy megtudom érteni. De előbb szenvednünk kell egy kicsit, viszont utána minden energiámmal azon leszek, hogy elfeledtessem vele a nem kívánt élményt. Legalábbis úgy gondolom, hogy az anyámmal nem túlságosan szeretne jobban megismerkedni.
- Eléggé silány teljesítményt nyújthat. De nem szapulom... Még a végén megbűnhődöm érte. - Na az tényleg nem volna annyira mulatságos. Szóval, inkább csendben tudomásul veszem, hogy Ted a vendégek fenekét ostromolja, addig amíg nem újfent Alexandrával akarja folytatni.
- Tökéletesen jó. - Jobb indokot nem is szerettem volna hallani. Be kell vallanom nagyon tetszik, ahogyan a figyelmes barátnőmet alakítja. Hozzátudnék szokni...
- Kis türelmetlen. - Nem most azonnal gondoltam, de úgy tűnik, hogy nagyon is a szavamon szeretne fogni. Végül is a vacsiig van még időnk egy kis desszertre, hogy a továbbiakban minden más is édesebb legyen. Csak úgy, mint a legtöbb férfi végigkísértem tekintetemmel, ahogy felfelé haladt a lépcsőn, de még elidőztem pár percet a vendégekkel, hogy hiányolni kezdjem a barátnőmet, majd az elnézésüket kérve elinduljak megkeresni.
- Alexandra, aki bújt, aki nem... Megvagy. - Szerencsénkre mindenki odalent van. Minket pedig senki sem fog zavarni. De nem is tétlenkedtem túl sokáig, miután beléptem a vendégszoba ajtaján, amit figyelmesen kulcsra zártam.
- Feltartottak... - Sétáltam hozzá közelebb, mindkét kezem lassan felvezettem végig combján, ezután pedig a fenekébe markoltam, végül pedig állatiasan nekiestem ajkainak. Kezeim másodpercek alatt siklottak be a ruha alá, amit kapkodva kezdtem el felfelé tűrni...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime01.06.14 6:35

Joshua férfiból van, ezért nem nehéz kitalálni, hogy mi körül forog egész nap a gondolata, de így, hogy itt vagyok a közvetlen közelében úgy, hogy egy ruha fedi testemet, így csak még jobban arra a bizonyos dologra tud gondolni. Szerencséjére én is arra gondolok.
- Talán azért mert a meztelen testem látványával csak téged szeretnélek elkápráztatni, hatalmas botrányt lenne abból, ha a vendégeid között meztelenül mászkálnék. - Leginkább Josh anyja nem tudná értékelni, ha megpillantaná a fiának szánt születésnapi ajándékomat.
- Képes lennék arról megfeledkezni? - Hiába vagyok szőke, attól még nem tartozok a butus macák közé, akik az ilyen fontos dolgokat elfelejtik. - Garantáltan jobban fogod magad érezni, de ha mégis reklamálnál, akkor kiengesztelésként... - Nem mondtam ennél többet, hiszen szerintem az is eléggé sokat mondó volt, hogy kezem mellkasán megindult lefelé, de ahogy a nadrágjához értem megálljt parancsoltam magamnak.
- Ez baj? Elvégre a születésnapod van, meg kell adni ma a módját az ünneplésnek. - Ma minden úgy lesz, ahogyan Josh szeretné, ennyi tényleg minden.
- Nem akarok Ted teljesítményére gondolni. - El is fintorodtam, mert olyan dolgok jutottak eszembe, amiknek nem kellett volna. - Legyen elég annyi, hogy engem csak a te teljesítményed izgat. - Eddig okom sem lett volna panaszra, hiszen elégedett vagyok vele.
Minek várnék egyetlen egy perccel is többet? Beismerem türelmetlen vagyok, ezért indultam meg az emeletre, egészen a vendégszobáig meg sem álltam.
- Szerencse, hogy nem túl sokáig, de már így is kezdtem türelmetlen lenni. - Követelőzően csókoltam vissza, miközben kezeimmel nadrágja sliccénél kezdtem el matatni. Garantálhatom, hogy ez lesz a legboldogabb születésnapja.
- Csak ne az ágyon... - Suttogtam ajkai közé. Valami izgalmasra vágyok, vad, szenvedélyes szeretkezésre, nem túl kimondottan hétköznapi pózban, s helyen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime28.06.14 15:51

- Akkor ezentúl többször fogok elégedetlen lenni, hogy kiengesztelj. - Egy ilyen ajánlatra egy ilyen nőtől férfi képtelen is lenne ellenállni. Ami azt illeti nagyon is tetszenek a módszerei arra, hogy elérje amit akar ls az is tetszik benne, hogy ilyen mocskosan szereti csinálni, hogy még egy órája sincs, hogy együtt voltunk máris a nadrágomon, pontosabban az övem környékén tapogat a kezével. Az az érzésem van, hogy Alexandra máris több, mint egy kis kaland, legalábbis tovább tart tőle az egészen biztos. Sőt, a közeljövőben nem is szívesen válnék meg a kis kalandomtól, mert be kell vallanom egyenesen istenítem a felfogását, ami azért nagy szó, mert egy nőről beszélünk. De Alexandra az eddigi nőcskéim közül egyikhez sem hasonlítható, az ágybeli teljesítményben pedig végképp nem mérhető. Az pedig, hogy ma szinte meztelenül állított be hozzám, hogy boldoggá tehesse a szülinapomat még mielőtt átadna a vendégseregnek csak a hab a tortán, amit legszívesebben megint csak róla fogyasztanék, de attól tartok, hogy ez ma nem lehetséges.
- Nem. Ez egyáltalán nem baj. Most nem is akarom, hogy elmenj. Csak majd később és eszméletlenül sokszor. - Én is garantálhatom, hogy mindent megfogok tenni ennek érdekében, de előbb még vannak bizonyos apróbb kötelezettségeim, viszont szülinapom van és nem akarok egyedül lenni és annyira Alexandra sem lehet egy szívtelen szuka, hogy éppen ma ne akarjon eleget tenni az egyetlen kérésemnek, hogy maradjon még velem egy kicsit. Nem szívesen engedtem volna elmenni, de ugyanakkor véleményem szerint nem is volt olyan nehéz dolgom azzal kapcsolatban, hogy marasztaljam, épp csak kellett ennyi a nőiességének.
- Engem pedig az, hogy eddig egy pillanatra sem tudtam megfeledkezni arról, hogy nincs rajtad bugyi. Mindössze ez a ruha, ami még csak nem is akadály. Épp csak egy kicsit fel kellene tűrni, mondjuk a derekadig. Te pedig máris megtapasztalhatnád a teljesítményemet. - Sőt, hamarosan már ennyi sem lesz rajta, legalábbis tisztán ezek volnának a szándékaim, amiket most neki is levázoltam. De szerintem pontosan tudta miféle következményei lesznek annak, hogy ma a kedvemért elfelejtett felvenni bugyit.
- Ahol csak akarod... - Amíg Alexandra a nadrágom sliccével volt elfoglalva, addig pár apró lépést megtéve beljebb a szobába szorgosan kezdtem el felfelé tűrni a ruháját, majd felkaptam és az asztalra ültettem, olyan hévvel hatoltam belé, mintha legalábbis napok vagy inkább hetek óta nem szeretkeztünk volna... Vad és erőteljes mozgásba kezdtem, miközben ajkaimmal az övéire tapadtam úgy kóstolgatván, mint egy állat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime30.06.14 7:01

Remélhetőleg a mai születésnapjára még jó sokáig emlékezni fog, hiszen arra hajtottam, hogy bizony emlékezetes legyen számára. Igaz nem pont így képzeltem el, de amiért jöttem azon már túl vagyunk, finoman fogalmazva Josh tisztességesen kicsomagolta az ajándékát.
- Csak arra nem gondoltál, hogy nincs arra esély, hogy elégedetlen legyél, ha én veszlek kezelésbe. - Vajon a körülöttünk lévők sejtetik egyáltalán, hogy miről beszélgetünk? Biztosan sokan lennének kíváncsiak arra, hogy mit suttoghatunk egymás fülébe, de legfőként Josh anyja lehet erre a legkíváncsibb. Bennem is egy olyan nőt láthat, aki a fián szeretne előrébb jutni? Pedig nem vagyok hozomány vadász, sőt azt sem tudom, hogy mennyi lehet a bankszámláján, valójában nem is kell tudnom, mert engem nem a pénze érdekel. Különös, de csak elvagyok vele, nem gondolok a következményekre, nem tervezek előre semmit sem, mindössze élvezem a pillanatot. Ez kell most nekem, de úgy hiszem neki is.
- Azt kell, hogy mondjam nagyon is tetszik az elképzelésed. - Tudnánk a szexen kívül másról is beszélgetni egymással? Mert eddig nem igazán volt rá példa. Eddig két variációt játszunk le újra és újra, vagy beszélünk róla, vagy csináljuk. Természetesen az utóbbit mind a ketten sokkal, de sokkal jobban élvezzük.
- Ezt is akartam, hogy másra se tudj gondolni. - Számító nőszemély lennék ez miatt? Mondania sem kell, ezzel nagyon is tisztában vagyok. Mégis miatta csinálom, elvégre ez a nap nagyon is Joshról szól, én pedig tudom miféle módon lehet tisztességesen megünnepelni a születésnapját. Na jó, inkább az élvezetes részhez értek jobban, de ez már ki is derült.
- A születésnapos választhat. - Választott is, mert gyorsan az asztalon találtam magam, mire észbe kaptam már hangosan nyögtem. Kénytelen voltam Josh ajkaira tapadni, így tompítva valamennyire azokat a hangos nyögéseket, miket kiváltott belőlem, még csak az hiányozna, hogy a lent lévő csőcselék végig hallgassa, hogy Josh hogy kefél engem ide fenn.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime22.08.14 21:31

- Miért? Mitől ennyire jó veled lenni? - Alig tudtam ennyit is kinyögni, de egy ideje már foglalkoztat ez a kérdés, amit csak neki tudok feltenni, mert csak tőle kaphatok rá választ. Én pedig tudni akarom, minden áron. Szerintem már mindketten vagyunk annyira felnőttek és tapasztaltak, hogy különbséget tudjunk tenni a kötetlen szex és a szeretkezés között. Mindketten tudjuk, hogy hiba lenne engedni az érzelmeknek, de meddig fogunk tudni csakis a vágyainknak engedni? Előbb, utóbb, ha tovább folytatjuk érezni kezdünk, akkor pedig döntenünk kell majd, hogy akarjuk ezt vagy sem. Én viszont még nem akarom elengedni. Önző magamnak való dög vagyok, de attól még vágyhatok valamire. És nekem Ő kell. Őt akarom. Sőt, azt is tudni akarom, hogy mit kellene tennem abban az esetben, ha a magaménak akarom tudni.
- Esztelenül kívánlak. - Leheltem szavaimat a bőrébe, ahogyan heves, szenvedélyes és forró csókokkal halmoztam el a vállán, a nyakán, az állán és persze ajkairól s feledkeztem meg, miközben egy percre se álltam le. Sőt, csak még keményebb mozgásba kezdtem benne. Alig tudok róla valamit, de ez valahogy most egyáltalán nem tud zavarni, inkább csak meglepő még számomra is, hogy mennyire a rabja lettem az együttléteinknek. Mohóbb lettem... Többre vágyom és még többet akarok belőle kapni. Még akkor is, ha egy napon váratlanul arra ébredünk, hogy kihűlt a viszonyunk, akkor még inkább szeretném kihasználni és kiélvezni minden forró másodpercét. Tébolyultam ostromoltam tüzes csókokkal, ahol csak hozzáfértem, mint akinek teljesen felmondta a szolgálatot a józan esze, sőt még az odalent lévő vendégseregről is megfeledkeztem. Levegő után kapkodva döntöttem fejemet a vállára, miközben testünket átjárta az örömmámor.
- Most kedvem lenne felavatni veled minden helyiséget a házban. - Kellett néhány másodperc, amíg kitisztult a fejem és észhez tértem, de még így sem tudok másra gondolni, minthogy mi lenne a következő, ahol csinálnánk... Most azonnal. Nehezen tudnám ezt bevallani, de Alexandra egy olyasféle ámulatba ejt, amiből nem akarok felébredni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime23.08.14 11:47

Hogy is vallhatnám be neki pont most azt, hogy azért ilyen jó velem lenni, mert régebben hivatásos voltam? Nem hiszem, hogy tudnia kell. Ami közöttünk van nem komoly, mindössze csak szórakozás. Ez csak szex, nem kell hozzá lelkizés. Az pedig pláne nem kell hozzá, hogy sajnáljon, mert ilyen elcseszett életem volt eddig.
- Erre neked kellene tudni a választ, nem gondolod? - Nem azt mondom, hogy bármire kapható lennék, de nem vagyok olyan prűd, mint a nők többsége. Szeretem élvezni az életet - főleg azok után, hogy miken mentem keresztül eddig - és ebbe a szex is fontos szerepet játszik. Ha nem lennék ennyire erős, mármint lelkileg akkor mára már biztosan a dili házba lennék bezárva, de inkább össze kapartam magam a padlóról és láss csodát, pont találkoztam egy ilyen elképesztő pasival, aki pont az esetem. Talán azért szeretek vele ennyire együtt lenni, mert nem kérdezősködik sokat, nincsenek kötöttségek, csak az elvárás és következmények nélküli élvezetek. Nekem most pont erre van szükségem.
- Kérlek csak ne beszélj, csak csináld. - Nem akartam parancsolgatni neki, de most sokkal jobban élvezném, ha nem a beszédre koncentrálnánk, hanem arra, hogy tényleg nagyon élvezetes legyen a születésnapja. Különben is a szex attól is jó, hogy a szádat beszéd helyett másra is használhatod. Szinte egyfolytában alsó ajkamba kellett harapnom, hogy a belőlem kikívánkozó hangos sikolyokat, nyögéseket bent tudjam tartani, hiszen tele van a ház földszintje vendégekkel.
- Főleg a nappalit ugye? Legalább érdekessé tennénk a születésnapi bulidat. - Szeretem az izgalmakat, de azért mások előtt nem tudnám ennyire fesztelenül élvezni a szexet. Habár ez a menet is nagyon gyors volt, csak mert idő szűkében vagyunk, de ahhoz képest egy egészen élvezetes orgazmust köszönhetek neki. Talán ezért is mosolygok még mindig olyan elégedetten rá, ahogy az asztalról leszállva elindultam a tükör felé, hogy rendbe hozzam magam.
- Na és most még mi fog ránk várni? Nem osonhatunk fel többet, az már túl feltűnő lenne. Leginkább az érdekel, hogy mikor léphetünk le? - Megigazítottam ruhámat, majd hajamat is, miközben a tükörbe nézve hozzá beszéltem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Surprise - Josh & Alex Surprise - Josh & Alex  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Surprise - Josh & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Josh & Alex
» Hello my beauty ~ Alex & Josh
» Az élet játék és csak szerencse kell hozzá. Akarsz velem játszani? - Josh & Alex
» Surprise! - Steph & Seb
» Surprise! I'm here! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Joshua Alen Gregory lakása-