welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hope James Farley Vote_lcapHope James Farley Voting_barHope James Farley Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hope James Farley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Hope James Farley Hope James Farley I_icon_minitime28.05.14 18:19

Hope James Farley


Név: Hope James Farley
Becenév: HoHo, J.
Születése hely, idő: 1991. december. 2. / Anglia, London
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ápoló
Anyagi háttér: Felső osztályból lett munkásosztály(?)
Szexualitás: Homoszexuális
Avatar alany: Jackson Rathbone

Ki vagyok én...?!

Más az, amit kimutatok és az, amit valójában érzek. Tudom-tudom, ki nem tesz így. Az egyik arcom amolyan hétköznapi viselet, könnyednek és optimistának mutat, így bárki könnyen hiheti, hogy nyílt és barátkozós vagyok, hogy mindig legyőzöm az élet nagy akadályait, méghozzá mosolyogva. De, nem egészen ez a helyzet. Reálisan, néha túlzottan is és mellette igazán földhözragadtan gondolkozom, ez lenne a másik. Nem mondanám, hogy a családom tehet róla, de megtanultam, hogy az emberekkel nem árt óvatosnak lenni és határozottnak, mert visszaélnek a könnyen jött kedvességgel. Ezekhez igyekszem magam minden helyzetben tartani. Mondjuk, az óvatosságról érdekes elképzeléseim vannak, mer olykor őszinte szagú véleményezési kényszer tör rám. Volt már, hogy visszakézből ütöttek miatta, én meg nem vagyok cukorból.
Többre értékelem a nyugodt csendet és az anyatermészetet, mint bármelyik nagyváros zaját és nyüzsgését. Viszont határozottan nem egy remete alkat vagyok, szeretek másokkal gondolatot cserélni, még akkor is, ha az teljesen eltér a sajátomtól. E tekintetben viszont vitapartnernek nem vagyok jó, ha nem jutunk egyről a kettőre, akkor inkább meg sem szólalok. Ha meg kifejezetten ócsárolás folyik, akkor meg még tudomásul sem veszem - általában, legfeljebb bólogatok. Nos, azt hiszem, ennyi lenne így hirtelen.
Magasságban elérem az egy hetvenötöt, ehhez azt hiszem, többnyire passzol a súlyom is, az a lényeg, hogy nem vagyok kórosan sovány. Nekem majdnem jó így, persze nem mintha sokat tennék, hogy "szemrevalóbb" legyek. Futni utálok és amúgy sem ajánlott fél tüdővel. A súlyemelgetés meg többé-kevésbé kimerül a bevásárlószatyrok cipelésében, a végső következtetést mindenki maga vonhatja le. Az arcszerkezetem szerintem egészem szokványos, semmi extra nincs benne. Arcszőrzetileg nem állok túl jól, ezért ritkán teszek kísérletet a növesztésére. Sötétebb barnás-szőke szerű, inkább barna színű hajjal lettem megáldva, a tetejében még hullámos is. Nem kevés munkába kerül, míg szalonképessé teszem, kivéve, ha lusta vagyok, ilyenkor egyszerűen összefogom. Pedig csak félhosszú, de ez már működik. Zöld szemem élességét szemüveggel korrigálom, idestova tizenegynéhány éve. Egyszerű, fekete, vékony keretes darab.
Öltözködni, egyszerűen és a kényelmi szempontokat az első helyen tartva szoktam. Pólók, rövid és hosszú ujjúak, ha esetleg van rajta kapucni, akkor biztos nyertes a szememben. Farmer, de nem az, amelyikbe vazelin és három öltöztető segítségével lehet csak belebújni és a másik végletet is nagy ívben kerülöm. Papucs, de inkább spotcipő párti vagyok. Szandált ráérek hetven évesen hordani.
Életem, létem, világom

Kezdjük talán az elején. Elég egyszerűen össze lehet foglalni a lényeget. A milliárdos iparmágnás és az ő mindenben – kiemelném a mindenben jelzőt-, szolgálatkész titkárnői, a többes szám is a helyén van. Édesanyám azzal érdemelhette ki közülük a karikagyűrűt, hogy miután szült apámnak egy gyereket - nem engem, a nővéremet, Emmát-, hogy még jó két évig visszautasított minden figyelmességet és ajánlatot. Ezt rengeteget emlegették, főleg az apai nagyapám kedvenc témája volt, vagy még az is. Azt hiszem, még most is sérti, hogy egy egyszerű nő lett a fia felesége. Se vagyon, se elért hírnév, se semmi, ami az ő szemében értékelhető. A felmenők másik felét sem kellet félteni, oroszok, igazi oroszok, a könnyű pénz helyett, a kemény munkával megszerzett volt az elfogadott. Tehát, tökéletes volt a családi idill, hozzátenném, mindaddig, amíg egy fél óránál tovább nem kellett egy helységben tartózkodniuk és nem kellet beszélniük a másikkal.
A szüleim élete kezdetben sem lehetett kizárólag a szerelmen alapuló, nem csodálkozom, hogy több válási kísérletet is tettek, de aztán mindig visszatáncoltak. Az egyik ilyen békülési időszak eredménye vagyok én, ezt nem tudom szebben mondani. Gyerek kellet, mert a kisbaba összetartja a családot és ezért lett is egy. Viszont, bejött! Visszagondolva, kicsi koromból, igazából nem emlékszem veszekedésekre, vagy egymástól külön töltött időszakra. Nagy szó, még a nagyszüleim is kitettek magukért.
Temérdek nagyon jó élmény emlékét őrzöm azokból az időkből, de hát ugyebár az élet nagy körforgásának a része, hogy minden jóban, vagy jó után történnie kell valami rossznak. Kilenc évesen kaptam meg az első szemüvegemet, amit katasztrófaként éltem. Alacsony és vézna voltam, a tanulás sem jelentett soha gondot. Ezzel pont addig senkinek semmi baja sem volt, amíg meg nem kaptam az okulárét. Ezzel léptem a gúnyolódások főalanyának a szerepkörébe, őszinte leszek, tényleg úgy néztem ki, mint ahogy mindenkiben él, a tipikus tanár kedvence, mindent tudó nebántsvirág. Ezen aztán a pattanások sem javítottak. Ha valami rutinszerűvé válik, hozzászokunk, lehet a rengeteg joghurtnak köszönhetem, hogy egészséges a hajam. Viccet félre téve, ez csak a kezdet volt, ugyan is kiderült, hogy van egy bátyám. Nem igazán lepne meg, ha kiderülne, hogy több féltestvérem is van. Tizenegy évesen azonban meglepett és kicsit arcon is csapott a tény, hogy mindössze egyetlen nappal idősebb nálam.
Nem viseltem túl jól, a nővérkém viszont ügyesen eligazított, hogyan is legyek jó testvér. Egy ideig egészen jól kijöttünk Wyattel, csak miután az iskolában kiderült néhány dolog, amiben akaratlanul nekem is részem volt, mint például az, hogy az anyukája a zárt osztályon van. Ellenségek lettünk. Ő kivívta magának, hogy az iskola nagymenői közé tartozzon, én meg maradtam az, akinek nyugodt szívvel a kukába lehet önteni a tanszereit. Ez megszokott volt, az viszont nem, hogy a szülők és tanárok neki könnyebben elnézték még a súlyosabb dolgokat is, engem meg öt perc késésért is néha komolyan megbüntettek. Kimondottan üdítő volt kiszabadulni ebből a környezetből. A nyarakat általában a Loch Nessi tónál töltöttem, Nyikolaj nagypapánál. Náluk szedtem magamra egy kis fegyelmet, akaraterőt és orosz nyelvtudást. Persze a zsebpénzről sem lehet megfeledkezni, amiért a fogadójukban megdolgozhattam.
A tinédzserkor értékes éveit sikerült nem begyöpösödve a könyvek társaságában tölteni, ezt részben annak köszönhetem, hogy a minden és mindenki ellen lázadó nővérkém bevezetett a világába. Jah, az első alkalommal mindjárt be is törték az orrom. A barátság kezdetének nehézségei. Annak fogtam fel és tényleg olyan csajokkal és fickókkal találkoztam, akikkel mindent ki lehetett próbálni. Khm, a mindent itt is kihangsúlyoznám. Ivászat, bolti csínyek, kezdetben. Aztán jött egy kis rongálás, leginkább esztétikus művészi alkotások elhelyezése értendő ez alatt különböző felületeken. Csak lemosni szívás, bár erre van egy nagyon egyszerű megoldás, soha ne kapjanak el! De, kipróbáltunk „kölcsönvett” autókat, olykor nem éppen tiszta fejjel. Meg volt rá az esélyem, hogy én is egy tucat legyek az „elhanyagolt gazdag ficsúr, aki önmaga sajnálatára drogba és piába fojtja a bánatát” közül. Pontos okot nem tudok adni, miért nem, egyszerűen csak nem. Pedig ez idő alatt esett meg a nagy felismerés is és amúgy is bőven lett volna okom. Nem szeretem a könnyebb utat választani.
Nem tudnám időhöz kötni, igazán azt sem tudnám megmondani, hogy mikor vált komollyá. Kezdetben kísérletezgetésnek tűnt, egy újabb morális szabály felrúgásának, azt hiszem, mindkettőnk részéről. Miután komolyabban egymásba gabalyodtunk Bennel, akkor sem beszéltük meg, hogy mi is van kettőnkkel, kettőnk között. Elismerem, én volt a gyávább, a tagadóbb, valószínűleg apám miatt, aki az ilyesmit megbocsájthatatlan aberrációnak tartott és anyám persze a pártján állt, mint jó feleség. Meg sem próbáltam velük erről beszélni, így meglehetősen sokáig nem is tudtak a dologról. Ellenben, a barátaink döcögősen, de elfogadták a helyzetet.
Emma sem kedvelte Wyattet, lehet ezért választotta az őt dicsőítő parti időpontját, hogy bejelentse a nagy hírt. A család egésze, régi barátok és üzletfelek díszes társasága előtt közölte, hogy megházasodott és be is mutatta a feleségét. El lehet képzelni a kínos helyzetet, én erről lemaradtam, amit bánok, de nem a kárörvendés kihagyott lehetősége miatt. Sokszor jártunk tilosban, építési, mi több bontási területeken, a veszély az és az izgalom vonzott oda minket. Aznap este a kiszemelt hely egy régi gyárépület volt, a város határában, valamiért egyikünknek sem akaródzott igazán bemenni, de lógott az eső lába, ami ugyebár felénk nem egy szokatlan dolog. Végül az eső elől mentünk be. A felfedező út igen rövidre lett vágva, röviden, hetünkből öten, köztük én is, eltöltöttünk néhány órát a romok alatt, míg kiszedtek alóla. A végeredmény, egy halott, egy levágót láb és nyolc napon túl gyógyuló sebek. Elég sok mindenre emlékszem, de inkább kihagynám a bővebb elmesélést.
Én nagyjából fél évet töltöttem összességébe kórházban, volt egy pár műtét és ugyan könnyebb vagyok egy fél tüdővel, de élek. Bent leszámítva hamar feldolgoztuk a történteket, ő viszont nyomoréknak érezte magát. Ezen senki sem tudott változtatni. Ma is még mérges vagyok rá meg magamra is, mert ő a legrövidebb és a legtartósabb utat választotta, hogy megszabaduljon ettől az érzéstől. Ha nem gond, akkor úgy ezt sem taglalnám.
A nagyszüleim kanalaztak össze, de az ő vidéki nyugodt életük is irritált. Elég hamar tettem róla, hogy kiszakadjak az ismert környezetből, konkrétan a kicsit távolabb eső, szomszéd kontinensre tettem a lábam. A Nagy Alma nyüzsgése volt a búfelejtőm, új haverok, barátok és tankönyvek. Belegondolva, elég irreális, hogy az elkeseredettség és a düh tartott a tankönyvek mellet. De azokat nem kellet szeretni és ha, a sarokba vágtam egyet, nem duzzogott a bánásmód miatt. Az orvosira viszont bejutottam, igazából sosem ilyen pályára készültem és most azért vagyok ápoló, mert elbizonytalanodtam. Tényleg orvos akarok lenni? Tényleg jó orvos leszek? Fél éve tettem le a vizsgáimat, azóta mondjuk úgy, kisebb megszakítással dolgozom és már kezdek belejönni. A kérdéseimre viszont még nem találtam meg a választ, ellenben sikerült Vegast nyerni egy állást, csak hogy hely hűek legyünk. Eddig tetszet, amit láttam, leszámítva … Hoppá! Azt hiszem sikerült bővére eresztenem, bocs. Legközelebb majd inkább valami kivonatot hozok…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hope James Farley Hope James Farley I_icon_minitime28.05.14 19:07




Hope Farley!
Csak imádni lehet történetedet, ahogyan stílusodat is! Tetszett ahogyan megírtad, már nagyon kíváncsi vagyok a további fejleményekre. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon J! Innentől a játéktér csak rád vár! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Hope James Farley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» James H. Moriathy
» Raina Hope Wendell
» Dr. James Palmer
» James Warwick
» Ariel St. James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-