welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hayley Woodson Vote_lcapHayley Woodson Voting_barHayley Woodson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hayley Woodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Hayley Woodson Hayley Woodson I_icon_minitime24.08.14 21:25

Hayley Woodson


[You must be registered and logged in to see this image.]
Név: Hayley Woodson
Becenév: Nem becéznek.
Születése hely, idő: 1990. 11. 19. / USA - LV  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Művész
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Shay Mitchell

Ki vagyok én...?!

Makacs, titokzatos, céltudatos, kíváncsi és temperamentumos vagyok. Alkalmazkodó típusnak tartom magam, szinte minden helyzetből ki tudom hozni a legjobbat. Ha a helyzet megkívánja, akkor számító és ravasz is tudok lenni, de általában mindig megfontoltan mérlegelek mindig figyelve a lehetséges következményekre. Megesik, hogy túl sok energiám is van, akkor olyan vagyok, mint egy energiabomba. Tagadom, de nagyon is tudok féltékeny lenni, megkövetelem a hűséget a páromtól. Elővigyázatos és tartózkodó vagyok az ismeretlenekkel szemben. Belém nevelték a kitartást és a fegyelmet, ezért sosem követek el semmi olyat, amit a társadalom ferde szemmel nézne. Legrosszabb tulajdonságom a túlzott őszinteségem, amivel gyakran akaratomon kívül is megbántok másokat. Gyakran mutatom magam ridegnek, de ez csak egy álca mások előtt, nem akarok mások előtt gyengének mutatkozni. Attól pedig pláne rettegek, hogy másokat közel engedjek magamhoz és aztán csalódnom kelljen bennük. Állatbarát vagyok, ha tehetem mindig tartok háziállatot, elvégre az állatok nem képesek a hazugságra úgy, mint az emberek.
Már egészen kicsi korom óta tudok a világ nagy dolgairól, pontosabban azokról, amik végett az anyuka zavarban és kínosan érzi magát, mikor eljön az idő, hogy a kislányát felvilágosítja. Anyu sosem csinált ebből nagy ügyet, azt hiszem neki köszönhető, hogy ilyen laza lettem, mármint nekem sem esik nehezemre az efféle dolgokról beszélni, ahogy nem is nagyon vagyok zavarban, ha éppenséggel kevesebb ruha van rajtam. Mások szerint szép vagyok és nem beképzeltségből mondom, de meg vagyok magammal elégedve. Egészséges a magamról alkotott én képem. Magas vagyok, hosszú combjaim vannak, vékony derekam, és mindenem a helyén van. Bőröm napbarnított, szemem és hajam színe is szintén barna. Mindig figyelek az öltözködésemre és az aktuális divatot is igyekszem követni. Sminkelem magam, mint szinte a világ összes nője, de sosem viszem túlzásba, egy kis rúzs és szempillaspirál és máris szalon kész állapotban vagyok.  
Életem, létem, világom

Minden hat éves koromban kezdődött. Míg a csoporttársaim virágokat, házakat, felhőket - és minden olyan dolgot, amit hat éves korban szokás - rajzoltak, én már akkor is betűkkel rajzoltam teli zsírkrétával a fehér lapokat. Néhány ilyen "műalkotásomat" míg mai napig is őrizgetik szüleim. Pedig milyen girbe - görbék voltak azok a betűk, de már akkor is próbálkoztam, na persze később kiderült, hogy nem a rajzoláshoz van tehetségem, hanem az íráshoz. Mindig is szerettem írni, holott fogalmam sincs még a mai napig sem, hogy mi ösztönzött arra, hogy írjak. Ezt nem lehet elmagyarázni, egyszerűen az írás kikapcsol. S később ez vált a szenvedélyemmé. Számtalan füzetet írtam telei a gondolataimmal, kis regényeimmel. Volt egy saját kis írott álomvilágom, amit senki sem vehetett el tőlem. Tehetségemre elég hamar felfigyelt az irodalom tanárom is, biztatásának, buzdításának köszönhetem, hogy számtalan novellaíró verseny díját zsebelhettem be, holott sosem az elismerésért ragadtam tollat. Nem másnak írtam, nem volt benne semmi kényszer, csak a magam szórakoztatására. Szüleim elmondhatatlanul büszkék voltak rám, - kire másra is lehettek volna büszkék, ha nem rám? - egyke vagyok. Persze nekik is sokat köszönhetek, ők is biztattak, tudták, hogy az írás az egyetlen dolog, ami foglalkoztat, ezért sosem próbáltak másfelé terelni, sőt mondhatni, hogy ők követelték, hogy végezzem el az újságíró iskolát. Megtettem. Azóta szabadúszó újságíróként vállaltam állást. Bármiről írhatók, nekem ez tökéletesen megfelel. Sosem szerettem ha mások korlátozni akarják a kreativitásomat és most tényleg olyan munkát végezhetek, ahol egyetlen egy pillanatig sem érezném azt, hogy dolgozok. Ez számomra nem pusztán csak egy munka, amit el kell végezni, ez számomra annál jóval több. Mivel szüleim sokat utaznak apám munkája miatt ezért egyedül maradtam a szülői házban, így legalább senki sem zavar az írásban. Nekem nem is kell ennél több, elégedett vagyok az eddigi életemmel, nem érzem úgy, hogy valamiről is lemaradtam volna csak azért mert az időm többségét a gondolataim leírásával töltöm. Természetesen azért élem az életemet, de nem telik el úgy nap, hogy ne ragadnék tollat, vagy ne huppannék le a gép elé, mert addig nem hagynak nyugodni a gondolataim, míg ki nem írom magamból őket.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Hayley Woodson Hayley Woodson I_icon_minitime24.08.14 23:52




Hayley Woodson!
Igazán érdekesre sikerült megírnod, úgy, ahogy volt tetszett. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Hayley! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Hayley Woodson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hastings & Woodson
» Grace & Hayley
» Hayley E. Shine
» Graham & Hayley - friss hús
» Graham & Hayley - christmas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Művészek-